Pantamera P 2013 A (2022/23)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-01 10:00 150341006 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (D) Anders Peterson, Per Sundvall Hässelbyhallen
2022-10-01 11:30 150341002 Rotebro IS IBK (C) - IK Frej Täby IBK (B) Ludwig Idevall, Filip Saverstam Rotebrohallen (Nya)
2022-10-02 09:00 150341005 Järfälla IBK - Silverdals IF (A) Ricky Bagge, Arne Brovig Viksjö Sporthall
2022-10-02 10:15 150341001 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (B) Hugo Joråd, Jonathan Ström Österåkers Multiarena Ljusterö
2022-10-02 11:45 150341004 Sigtuna IF IBK (B) - Danderyds SK IBF (B) Fredrik Nensén, Fredrik Åhlund Prästängshallen
2022-10-08 12:00 150341008 Silverdals IF (A) - Sigtuna IF IBK (B) Kajsa Eklund, Anders Peterson Silverdalshallen
2022-10-08 15:45 150341011 IK Frej Täby IBK (B) - Åkersberga IBF (C) Anna Mandelstam, Jakob Iskander Vikingavallen
2022-10-09 09:30 150341007 Täby FC (D) - Järfälla IBK Julia Tegnér, Isak Wallenius Grindtorpshallen
2022-10-09 11:30 150341012 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (B) Ville Kallas, Melker Vallen Grindtorpshallen
2022-10-09 17:15 150341009 Danderyds SK IBF (B) - Åkersberga IBF (A) Iselle Halldn, Per Sundvall Danderyds Gymnasium
2022-10-15 11:00 150341014 Rotebro IS IBK (C) - Danderyds SK IBF (B) Oscar Björkman, Rebecca Johansson Rotebrohallen (Nya)
2022-10-15 15:15 150341018 IK Frej Täby IBK (B) - Täby FC (B) Lukas Edenström, Otto Alberius Vikingavallen
2022-10-16 09:00 150341017 Järfälla IBK - Hässelby SK IBK (B) Anton Ponnert, Johnn Wahlgren Viksjö Sporthall
2022-10-16 11:30 150341016 Sigtuna IF IBK (B) - Täby FC (D) Fredrik Nensén, Fredrik Åhlund Prästängshallen
2022-11-20 12:00   Uppskj. 150341015 Åkersberga IBF (A) - Silverdals IF (A) Uppskj. Österåkers Multiarena Ingmarsö
2022-10-22 13:00 150341019 Hässelby SK IBK (B) - Sigtuna IF IBK (B) Hugo Zetterberg, Leo Haochen Li Hässelbyhallen
2022-10-22 13:15 150341021 Silverdals IF (A) - Rotebro IS IBK (C) Casper Dahlberg, Andreas Theorén Silverdalshallen
2022-10-23 12:00 150341024 Täby FC (B) - Järfälla IBK Edvin Svensson, Jonathan Ström Grindtorpshallen
2022-10-23 14:00 150341020 Täby FC (D) - Åkersberga IBF (A) Anton Greberg, Hugo Zetterberg Grindtorpshallen
2022-10-23 15:15 150341022 Danderyds SK IBF (B) - Åkersberga IBF (C) William Edgren, Edvin Svensson Mörbyhallen
2022-10-29 10:15 150341026 Rotebro IS IBK (C) - Täby FC (D) Fredrik Åhlund, Charlie Idevall Rotebrohallen (Nya)
2022-10-29 13:00 150341025 Åkersberga IBF (C) - Silverdals IF (A) Edvin Svensson, Lars Reuterhagen Österåkers Multiarena Ljusterö
2022-10-29 13:15 150341030 IK Frej Täby IBK (B) - Danderyds SK IBF (B) Sebastian Ericson Vikingavallen
2022-10-29 14:00 150341027 Åkersberga IBF (A) - Hässelby SK IBK (B) Lars Reuterhagen, Edvin Svensson Österåkers Multiarena Ljusterö
2022-10-30 11:30 150341028 Sigtuna IF IBK (B) - Järfälla IBK Niklas Forsman, Elias Forsman Prästängshallen
2022-11-12 10:00 150341032 Hässelby SK IBK (B) - Rotebro IS IBK (C) Niklas Forsman, Albin Forsman Hässelbyhallen
2022-11-12 13:15 150341034 Silverdals IF (A) - IK Frej Täby IBK (B) Filip Geber, Axel Mickelsson Silverdalshallen
2022-11-13 11:00 150341031 Järfälla IBK - Åkersberga IBF (A) Amanda Brehme, Sofia Brehme Viksjö Sporthall
2022-11-13 12:00 150341036 Täby FC (B) - Sigtuna IF IBK (B) Julia Tegnér, Petra Dynesius Grindtorpshallen
2022-11-13 13:00 150341033 Täby FC (D) - Åkersberga IBF (C) Julia Tegnér, Petra Dynesius Grindtorpshallen
2022-11-19 09:15 150341038 Rotebro IS IBK (C) - Järfälla IBK Alfred Kardevall, Gustav Olsen Rotebrohallen (Nya)
2022-11-19 11:15 150341040 Danderyds SK IBF (B) - Täby FC (B) Carl Theorén, Gabriella Kallner Mörbyhallen
2022-11-19 13:00 150341039 Åkersberga IBF (A) - Sigtuna IF IBK (B) Lukas Edenström, Otto Alberius Åkersberga Sporthall A
2022-11-19 14:15 150341042 IK Frej Täby IBK (B) - Täby FC (D) Hugo Zetterberg, Melker Vallen Vikingavallen
2022-11-20 11:00 150341037 Åkersberga IBF (C) - Hässelby SK IBK (B) Theo Briston, Maurits Jolsen Österåkers Multiarena Ljusterö
2022-11-26 11:15 150341047 Silverdals IF (A) - Danderyds SK IBF (B) Jonas Vedin, Carl Theorén Silverdalshallen
2022-11-26 15:15 150341048 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (A) Leo Ahlberg, Albin Bergström Grindtorpshallen
2022-11-27 11:15 150341044 Järfälla IBK - Åkersberga IBF (C) Sadjad Nima, Lars Reuterhagen Viksjö Sporthall
2022-11-27 11:30 150341043 Sigtuna IF IBK (B) - Rotebro IS IBK (C) Mohamed Abdirisak, Mattias Patrik Robert Thorsén Prästängshallen
2022-11-27 13:30 150341045 Hässelby SK IBK (B) - IK Frej Täby IBK (B) Mohamed Abdirisak, Lars Reuterhagen Hässelbyhallen
2022-12-03 10:15 150341050 Rotebro IS IBK (C) - Åkersberga IBF (A) Fredrik Alzén, Anton Greberg Rotebrohallen (Nya)
2022-12-03 12:15 150341054 IK Frej Täby IBK (B) - Järfälla IBK Nora Wagner Nottberg, Isak Eriksson Vikingavallen
2022-12-03 13:15 150341051 Silverdals IF (A) - Täby FC (B) Anton Greberg, Mario Mallengren Silverdalshallen
2022-12-04 10:00 150341049 Åkersberga IBF (C) - Sigtuna IF IBK (B) Jakob Iskander, Isak Wallenius Österåkers Multiarena Ljusterö
2022-12-04 17:15 150341052 Danderyds SK IBF (B) - Täby FC (D) William Tegnér, Linus Strandwitz Mörbyhallen
2022-12-10 12:15 150341058 Hässelby SK IBK (B) - Danderyds SK IBF (B) Hässelbyhallen
2022-12-11 10:00 150341060 Täby FC (B) - Rotebro IS IBK (C) Grindtorpshallen
2022-12-11 12:00 150341059 Täby FC (D) - Silverdals IF (A) Grindtorpshallen
2022-12-11 12:45 150341056 Sigtuna IF IBK (B) - IK Frej Täby IBK (B) Prästängshallen
2022-12-17 11:00 150341066 IK Frej Täby IBK (B) - Åkersberga IBF (A) Niklas Forsman, Bjarne Hekkelstrand Vikingavallen
2022-12-17 12:15 150341063 Silverdals IF (A) - Hässelby SK IBK (B) Oliver Andersson-Lind, Anton Ponnert Silverdalshallen
2022-12-17 13:15 150341062 Täby FC (D) - Täby FC (B) Melker Vallen, Ville Kallas Grindtorpshallen
2022-12-18 10:00 150341061 Åkersberga IBF (C) - Rotebro IS IBK (C) Emmie Helleday, Linus Strandwitz Österåkers Multiarena Ljusterö
2022-12-18 14:00 150341064 Danderyds SK IBF (B) - Järfälla IBK Lars Sundlöf, Kajsa Eklund Mörbyhallen
2023-01-07 13:15 150341068 Silverdals IF (A) - Järfälla IBK Jan Lingemark, Sadjad Nima Silverdalshallen
2023-01-07 14:00 150341071 IK Frej Täby IBK (B) - Rotebro IS IBK (C) Martin Mårtensson, Lars Sundlöf Vikingavallen
2023-01-07 15:15 150341070 Rotebro IS IBK (D) - Åkersberga IBF (A) Jan Erik Kristofersson, Jonas Vedin Töjnahallen
2023-01-08 12:00 150341072 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (C) William Tegnér, Linus Strandwitz Grindtorpshallen
2023-01-08 13:00 150341067 Täby FC (D) - Hässelby SK IBK (B) William Tegnér, Linus Strandwitz Grindtorpshallen
2023-04-01 11:15 150341069 Danderyds SK IBF (B) - Sigtuna IF IBK (B) Elias Forsman, William Tegnér Mörbyhallen
2023-01-14 11:00 150341074 Rotebro IS IBK (C) - Rotebro IS IBK (D) Anton Greberg, Emil Glenngård Rotebrohallen (Nya)
2023-01-14 16:00 150341078 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (B) Marcus Lundelin, Isak Eriksson Hässelbyhallen
2023-01-15 10:45 150341077 Järfälla IBK - Täby FC (D) Jonas Jatko, Fadi Saffo Viksjö Sporthall
2023-01-15 11:15 150341073 Åkersberga IBF (C) - IK Frej Täby IBK (B) Jakob Iskander, Björn Söderström Österåkers Multiarena Ljusterö
2023-01-15 11:30 150341076 Sigtuna IF IBK (B) - Silverdals IF (A) Sadjad Nima, Isak Eriksson Prästängshallen
2023-01-15 12:15 150341075 Åkersberga IBF (A) - Danderyds SK IBF (B) Jakob Iskander, Björn Söderström Österåkers Multiarena Ljusterö
2023-01-21 12:00 150341081 Silverdals IF (A) - Åkersberga IBF (A) Anton Dalerå, Anton Greberg Silverdalshallen
2023-01-21 13:45 150341080 Täby FC (D) - Sigtuna IF IBK (B) Hugo Zetterberg, Max Åstrand Grindtorpshallen
2023-01-21 14:45 150341084 Täby FC (B) - IK Frej Täby IBK (B) William Tegnér, Jonas Vedin Grindtorpshallen
2023-01-21 18:00 150341082 Danderyds SK IBF (B) - Rotebro IS IBK (C) Nora Wagner Nottberg, Isabelle Lassfolk Danderyds Gymnasium
2023-01-22 11:15 150341083 Rotebro IS IBK (D) - Åkersberga IBF (C) Filip Lövenklint, Carl Theorén Rotebrohallen (Nya)
2023-01-22 12:45 150341079 Hässelby SK IBK (B) - Järfälla IBK Alvin Aronsson, Filip Saverstam Hässelbyhallen
2023-01-28 11:15 150341087 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (D) Peter Lassfolk, Lars Samuelsson Österåkers Multiarena Ljusterö
2023-01-28 12:15 150341085 Åkersberga IBF (C) - Danderyds SK IBF (B) William Tegnér, Linus Strandwitz Österåkers Multiarena Ljusterö
2023-01-28 13:15 150341086 Rotebro IS IBK (C) - Silverdals IF (A) Hanna Löfgren, William Edgren Rotebrohallen (Nya)
2023-01-28 15:30 150341090 IK Frej Täby IBK (B) - Rotebro IS IBK (D) Martin Mårtensson, Lars Samuelsson Vikingavallen
2023-01-29 13:00 150341089 Järfälla IBK - Täby FC (B) Edvin Linder, Gustav Levin Viksjö Sporthall
2023-01-29 13:30 150341088 Sigtuna IF IBK (B) - Hässelby SK IBK (B) Isak Eriksson, Marcus Lundelin Prästängshallen
2023-02-04 10:30 150341092 Hässelby SK IBK (B) - Åkersberga IBF (A) Theo Briston, Olle Forsberg Riddersvik
2023-02-04 14:30 150341094 Silverdals IF (A) - Åkersberga IBF (C) Carl Theorén, Oscar Björkman Silverdalshallen
2023-02-05 12:30 150341091 Järfälla IBK - Sigtuna IF IBK (B) Oliver Hallgren, Agaton Östlund Viksjö Sporthall
2023-02-05 13:00 150341093 Täby FC (D) - Rotebro IS IBK (C) Astrid Isaksson, Nora Wagner Nottberg Grindtorpshallen
2023-02-05 15:15 150341095 Danderyds SK IBF (B) - IK Frej Täby IBK (B) Johan Hessing, Sadjad Nima Mörbyhallen
2023-02-05 17:00 150341096 Täby FC (B) - Rotebro IS IBK (D) Emmie Helleday, Astrid Isaksson Grindtorpshallen
2023-02-11 11:45 150341098 Rotebro IS IBK (C) - Hässelby SK IBK (B) Fredrik Nensén, Linus Söderblom Rotebrohallen (Nya)
2023-02-11 11:45 150341102 IK Frej Täby IBK (B) - Silverdals IF (A) Joline Briston, Hugo Zetterberg Vikingavallen
2023-02-12 09:00 150341099 Åkersberga IBF (A) - Järfälla IBK Samuel Oreland, Maurits Jolsen Österåkers Multiarena Ljusterö
2023-02-12 10:00 150341097 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (D) Samuel Oreland, Maurits Jolsen Österåkers Multiarena Ljusterö
2023-02-12 10:15 150341101 Rotebro IS IBK (D) - Danderyds SK IBF (B) Shabbir Ahmed, William Edgren Rotebrohallen (Nya)
2023-02-12 13:45 150341100 Sigtuna IF IBK (B) - Täby FC (B) Bjarne Hekkelstrand, Niklas Forsman Prästängshallen
2023-02-18 13:45 150341107 Silverdals IF (A) - Rotebro IS IBK (D) Mattias Thomasson, Anton Greberg Silverdalshallen
2023-02-19 09:30 150341105 Hässelby SK IBK (B) - Åkersberga IBF (C) Kasper Feiler, Hampus Hugozon Hässelbyhallen
2023-02-19 11:00 150341104 Järfälla IBK - Rotebro IS IBK (C) Oliver Hallgren, Edvin Linder Viksjö Sporthall
2023-02-19 12:30 150341103 Sigtuna IF IBK (B) - Åkersberga IBF (A) Johan Hessing, Mimma Spasic Prästängshallen
2023-02-19 14:15 150341108 Täby FC (B) - Danderyds SK IBF (B) Maurits Jolsen, Melker Vallen Grindtorpshallen
2023-02-19 15:15 150341106 Täby FC (D) - IK Frej Täby IBK (B) Maurits Jolsen, Melker Vallen Grindtorpshallen
2023-03-11 09:30 150341113 Rotebro IS IBK (D) - Täby FC (D) Emma Theorén, Hanna Löfgren Rotebrohallen (Nya)
2023-03-11 10:00 150341111 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (B) Magnus Westerberg, Lars Samuelsson Österåkers Multiarena Ljusterö
2023-03-11 11:30 150341110 Rotebro IS IBK (C) - Sigtuna IF IBK (B) Emma Theorén, Hanna Löfgren Rotebrohallen (Nya)
2023-03-11 13:15 150341114 IK Frej Täby IBK (B) - Hässelby SK IBK (B) Max Åstrand, Hugo Zetterberg Vikingavallen
2023-03-12 13:30 150341109 Åkersberga IBF (C) - Järfälla IBK Emmie Helleday, Astrid Isaksson Österåkers Multiarena Ljusterö
2023-03-12 16:15 150341112 Danderyds SK IBF (B) - Silverdals IF (A) Gabriella Kallner, Julia Tegnér Mörbyhallen
2023-03-18 12:15 150341120 Täby FC (B) - Silverdals IF (A) Joula Wahlström, Otto Alberius Grindtorpshallen
2023-03-18 13:15 150341119 Täby FC (D) - Danderyds SK IBF (B) Otto Alberius, Lukas Edenström Grindtorpshallen
2023-03-19 13:15 150341116 Sigtuna IF IBK (B) - Åkersberga IBF (C) Jonas Jatko, Jacob Kian Elhami Prästängshallen
2023-03-19 15:00 150341117 Järfälla IBK - IK Frej Täby IBK (B) Shabbir Ahmed, Agaton Östlund Viksjö Sporthall
2023-03-19 17:45 150341118 Hässelby SK IBK (B) - Rotebro IS IBK (D) Jonas Vedin, Joel Holm Hässelbyhallen
2023-04-22 13:45 150341115 Åkersberga IBF (A) - Rotebro IS IBK (C) Isak Lampa Halling, Vilmer Björkman Österåkers Multiarena Ljusterö
2023-03-25 10:30 150341126 IK Frej Täby IBK (B) - Sigtuna IF IBK (B) Nora Wagner Nottberg, Lars Samuelsson Vikingavallen
2023-03-25 12:00 150341123 Silverdals IF (A) - Täby FC (D) Carl Theorén, Hugo Nilsson Silverdalshallen
2023-03-25 12:30 150341125 Rotebro IS IBK (D) - Järfälla IBK Anton Greberg, Theodore Idevall Rotebrohallen (Nya)
2023-03-25 15:30 150341122 Rotebro IS IBK (C) - Täby FC (B) Vilmer Björkman, Sezgin Youmer Rotebrohallen (Nya)
2023-03-26 14:00 150341124 Danderyds SK IBF (B) - Hässelby SK IBK (B) Hanna Löfgren, Agnes Lövgren Mörbyhallen
150341127 Rotebro IS IBK (C) - Åkersberga IBF (C) Rotebrohallen (Nya)
2023-02-25 16:30 150341128 Åkersberga IBF (A) - IK Frej Täby IBK (B) Lars Reuterhagen, Jacob Kian Elhami Österåkers Multiarena Ljusterö
2023-04-01 14:15 150341132 Täby FC (B) - Täby FC (D) India Rauman, Emmie Helleday Grindtorpshallen
2023-04-02 11:30 150341131 Hässelby SK IBK (B) - Silverdals IF (A) Jakob Maeler, Hampus Hugozon Hässelbyhallen
2023-04-02 12:00 150341130 Järfälla IBK - Danderyds SK IBF (B) Edvin Linder, Agaton Östlund Viksjö Sporthall
2023-04-03 18:30 150341129 Sigtuna IF IBK (B) - Rotebro IS IBK (D) Prästängshallen
Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Södra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-01 10:15 150337001 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Sörskogens IF (C) Filip Hållander, Love Månsson Patrickson Strandhallen - Tyresö
2022-10-01 11:15 150337004 Ingarö IF (A) - Högalids IF Ilias Neffling, Sadjad Nima Ingarö Sporthall
2022-10-02 12:15 150337003 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Nacka IBK (A) Love Månsson Patrickson, John Degerkvist Skogåshallen
2023-04-16 17:00 150337002 FBI Tullinge (B) - Ingarö IF (B) Magnus Berg, Elliot Helin Boucher Tullingehallen
2022-10-08 11:15 150337009 Högalids IF - Skogås/Trångsunds IBK (B) Patrik Andersén, Sezgin Youmer Liljeholmshallen 1
2022-10-08 12:00 150337010 Nacka IBK (A) - FBI Tullinge (B) Niklas Lundberg, Simon Lundberg Myrsjöskolan
2022-10-08   Uppskj. 150337011 Ingarö IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Uppskj. Ingarö Sporthall
2022-10-09 13:15 150337007 Sköndals IK (B) - Sörskogens IF (B) Love Månsson Patrickson, Matilda Andersson Sköndalshallen
2022-10-15 11:15 150337013 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Nacka IBK (A) Cornelia Ichu, Jonas Jatko Strandhallen - Tyresö
2022-10-15 11:15 150337014 FBI Tullinge (B) - Högalids IF Amina Jerbi, Filippa Wijnbladh Tullingehallen
2022-10-15 11:15 150337018 Ingarö IF (B) - Sörskogens IF (C) Sara Lindquist, Paulina Alzén Ingarö Sporthall
2022-10-15 12:15 150337016 Ingarö IF (A) - Sköndals IK (B) Sara Lindquist, Paulina Alzén Ingarö Sporthall
2022-10-22 10:30 150337022 Högalids IF - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Matilda Andersson, Cornelia Ichu Liljeholmshallen 1
2022-10-23 11:15 150337023 Nacka IBK (A) - Ingarö IF (B) Christoffer Hellström, Julian Jacoel Ormingehallen
2022-10-23 12:00 150337024 Sörskogens IF (C) - Sörskogens IF (B) Jakob Jansson, Sixten Thorén Glömstahallen
2022-10-23 13:15 150337020 Sköndals IK (B) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Josefine Svensson, Ella Lassen Eriksson Sköndalshallen
2022-10-29 12:00 150337030 Ingarö IF (B) - Högalids IF Leo Fristedt, Julian Jacoel Ingarö Sporthall
2022-10-29 12:45 150337026 FBI Tullinge (B) - Sköndals IK (B) Melhvin Pettersson, Jonas Holm Tullingehallen
2022-10-29 13:00 150337028 Ingarö IF (A) - Sörskogens IF (B) Leo Fristedt, Julian Jacoel Ingarö Sporthall
2022-10-29 17:15 150337029 Nacka IBK (A) - Sörskogens IF (C) Christoffer Hellström, Paulina Alzén Myrsjöskolan
2022-11-12 14:30 150337035 Högalids IF - Nacka IBK (A) Isak Eriksson, Hanna Claesson Bandhagshallen
2022-11-13 11:45 150337036 Sörskogens IF (C) - Ingarö IF (A) Fredrik Åhlund, Love Månsson Patrickson Fleminghallen A
2022-11-13 14:15 150337033 Sköndals IK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Rebecka Risberg, Aarre Hietanen Sköndalshallen
2022-12-04 11:45 150337031 Sörskogens IF (B) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Dan Helmfrid, Ludvig Ström Fleminghallen A
2022-11-19 11:45 150337040 Högalids IF - Sörskogens IF (C) Ludvig Ström, Dan Helmfrid Liljeholmshallen 1
2022-11-19 12:00 150337042 Ingarö IF (B) - Sköndals IK (B) Mattias Dahlgren, Paulina Alzén Ingarö Sporthall
2022-11-19 14:00 150337039 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Ingarö IF (A) Love Månsson Patrickson, John Degerkvist Skogåshallen
2022-11-19 16:00 150337038 FBI Tullinge (B) - Sörskogens IF (B) Thomas Gjutarenäfve, Love Andersson Rikstenshallen
2022-11-26 10:45 150337043 Ingarö IF (A) - FBI Tullinge (B) Julian Jacoel, Jacob Hult Ingarö Sporthall
2022-11-27 09:30 150337044 Sörskogens IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Adam Lönnborg, Viggo Modigh Glömstahallen
2022-11-27 10:30 150337048 Sörskogens IF (C) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Adam Lönnborg, Viggo Modigh Glömstahallen
2022-11-27 11:15 150337046 Sköndals IK (B) - Nacka IBK (A) Love Månsson Patrickson, Petra Dynesius Sköndalshallen
2022-12-03 10:00 150337049 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Ingarö IF (A) Emil Glenngård, Telma Nääs Strandhallen - Tyresö
2022-12-03 10:15 150337050 FBI Tullinge (B) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Jonas Broström, Melhvin Pettersson Tullingehallen
2022-12-03 10:15 150337054 Ingarö IF (B) - Sörskogens IF (B) Isak Eriksson, Patrik Telland Ingarö Sporthall
2022-12-03 10:30 150337052 Högalids IF - Sköndals IK (B) Agaton Östlund, Hanna Claesson Liljeholmshallen 1
2022-12-10 16:30 150337056 Ingarö IF (A) - Ingarö IF (B) Leo Fristedt, Julian Jacoel Ingarö Sporthall
2022-12-11 11:45 150337055 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Skogåshallen
2023-01-22 09:45 150337057 Sörskogens IF (B) - Nacka IBK (A) Elvira Elfgren, Ebba Ek Kvarnbergshallen
2023-02-12 10:15 150337060 Sörskogens IF (C) - FBI Tullinge (B) Thea Jernström, Nike Dahlberg Sandlin Kvarnbergshallen
2022-12-17 11:00 150337061 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - FBI Tullinge (B) Mats Nordrup, Shabbir Ahmed Strandhallen - Tyresö
2022-12-17 11:30 150337064 Högalids IF - Sörskogens IF (B) , Ludvig Ström Liljeholmshallen 1
2022-12-17 12:15 150337066 Ingarö IF (B) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Leo Fristedt, Linus Klingberg Ingarö Sporthall
2022-12-17 16:15 150337065 Nacka IBK (A) - Ingarö IF (A) Fredrik Alzén, William Warman Myrsjöskolan
2022-12-18 10:15 150337062 Sköndals IK (B) - Sörskogens IF (C) Agaton Östlund, Kenneth Johansson Sköndalshallen
2023-01-07 10:15 150337069 Högalids IF - Ingarö IF (A) Sezgin Youmer, Adam Lönnborg Liljeholmshallen 1
2023-01-08 10:15 150337070 Nacka IBK (A) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Johnny Mikael Claesson, Sadjad Nima Ormingehallen
2023-01-08 11:00 150337072 Sörskogens IF (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Martin Claësson, Melhvin Pettersson Kvarnbergshallen
2023-04-06 18:15 150337071 Ingarö IF (B) - FBI Tullinge (B) Leo Fristedt, Julian Jacoel Ingarö Sporthall
2023-01-14 10:45 150337075 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Högalids IF Sezgin Youmer, Kenneth Johansson Skogåshallen
2023-01-14 11:15 150337073 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Ingarö IF (B) Christian Berger, Love Månsson Patrickson Strandhallen - Tyresö
2023-01-14 11:45 150337074 FBI Tullinge (B) - Nacka IBK (A) Casper Dahlberg, Elliot Helin Boucher Tullingehallen
2023-01-15 10:15 150337077 Sörskogens IF (B) - Sköndals IK (B) Ludvig Ström, Dan Helmfrid Kvarnbergshallen
2023-01-21 09:30 150337082 Högalids IF - FBI Tullinge (B) Isak Eriksson, Robert Vangeus Liljeholmshallen 1
2023-01-21 10:30 150337084 Sörskogens IF (C) - Ingarö IF (B) Adam Lönnborg, Martin Claësson Kvarnbergshallen
2023-01-21 16:15 150337083 Nacka IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Jonas Jatko, Jacob Hult Myrsjöskolan
2023-01-22 10:00 150337080 Sköndals IK (B) - Ingarö IF (A) Hanna Claesson, Ella Lassen Eriksson Sköndalshallen
2023-01-28 09:00 150337090 Ingarö IF (B) - Nacka IBK (A) Julian Jacoel, Isak Eriksson Ingarö Sporthall
2023-01-28 09:30 150337087 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Sköndals IK (B) Fredrik Hallenberg, Elliot Helin Boucher Skogåshallen
2023-01-29 10:15 150337089 Sörskogens IF (B) - Sörskogens IF (C) Nike Dahlberg Sandlin, Thea Jernström Kvarnbergshallen
2023-01-29 11:00 150337085 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Högalids IF Kenneth Johansson, Linnea Gilliam Strandhallen - Tyresö
2023-02-04 09:30 150337095 Högalids IF - Ingarö IF (B) Shabbir Ahmed, Magnus Berg Liljeholmshallen 1
2023-02-04 10:45 150337096 Sörskogens IF (C) - Nacka IBK (A) Ebba Ek, Elvira Elfgren Kvarnbergshallen
2023-02-05 13:00 150337093 Sköndals IK (B) - FBI Tullinge (B) Josefine Svensson, Ella Lassen Eriksson Sköndalshallen
2023-03-05 13:45 150337091 Sörskogens IF (B) - Ingarö IF (A) Josefine Svensson, Veronica Varahram Kvarnbergshallen
2023-02-11 10:00 150337099 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Sörskogens IF (B) Telma Nääs, Emma Torbjörnsdotter Skogåshallen
2023-02-11 12:30 150337100 Ingarö IF (A) - Sörskogens IF (C) Elvin Anderman, Oliver Liard Göthberg Ingarö Sporthall
2023-02-11 13:15 150337097 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Sköndals IK (B) Simon Lundberg, Niklas Lundberg Strandhallen - Tyresö
2023-02-12 14:00 150337101 Nacka IBK (A) - Högalids IF Julian Jacoel, Leo Fristedt Ormingehallen
2023-02-18 09:45 150337108 Sörskogens IF (C) - Högalids IF Sixten Thorén, Agnes Lövgren Kvarnbergshallen
2023-02-18 11:15 150337103 Ingarö IF (A) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Leo Fristedt, Paulina Alzén Ingarö Sporthall
2023-02-19 10:00 150337106 Sköndals IK (B) - Ingarö IF (B) Matilda Andersson, Kenneth Johansson Sköndalshallen
2023-02-19 10:30 150337104 Sörskogens IF (B) - FBI Tullinge (B) Love Månsson Patrickson, John Degerkvist Kvarnbergshallen
2023-03-11 09:00 150337111 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Sörskogens IF (C) Svedje Ohlson, Christian Berger Skogåshallen
2023-03-11 11:15 150337110 FBI Tullinge (B) - Ingarö IF (A) Fredrik Åhlund, Melhvin Pettersson Tullingehallen
2023-03-12 11:00 150337113 Nacka IBK (A) - Sköndals IK (B) Fredrik Alzén, Paulina Alzén Ormingehallen
2023-03-12 12:00 150337109 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Sörskogens IF (B) Telma Nääs, Emma Torbjörnsdotter Strandhallen - Tyresö
2023-03-18 12:00 150337115 Skogås/Trångsunds IBK (B) - FBI Tullinge (B) Love Månsson Patrickson, Christian Berger Skogåshallen
2023-03-18 15:45 150337116 Ingarö IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Julian Jacoel, Leo Fristedt Ingarö Sporthall
2023-03-19 11:00 150337117 Sörskogens IF (B) - Ingarö IF (B) Artem Zolotar, Tamuz Hidir Kvarnbergshallen
2023-03-19 13:15 150337119 Sköndals IK (B) - Högalids IF Love Månsson Patrickson, John Degerkvist Sköndalshallen
2023-03-25 13:45 150337121 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Lars Sundlöf, Ulf Hedlund Strandhallen - Tyresö
2023-03-25 14:15 150337122 FBI Tullinge (B) - Sörskogens IF (C) Melhvin Pettersson, Elliot Helin Boucher Tullingehallen
2023-03-25   Uppskj. 150337126 Ingarö IF (B) - Ingarö IF (A) Uppskj. Ingarö Sporthall
2023-03-26 14:45 150337125 Nacka IBK (A) - Sörskogens IF (B) Christoffer Hellström, Felix Fernström Ormingehallen
2023-04-01 09:45 150337130 Sörskogens IF (B) - Högalids IF Ebba Ek, Elvira Elfgren Kvarnbergshallen
2023-04-01 10:00 150337128 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Ingarö IF (B) Christian Berger, Shabbir Ahmed Skogåshallen
2023-04-01 10:45 150337132 Sörskogens IF (C) - Sköndals IK (B) Ebba Ek, Elvira Elfgren Kvarnbergshallen
2023-04-01 13:00 150337129 Ingarö IF (A) - Nacka IBK (A) Sezgin Youmer, Hampus Viking Ingarö Sporthall
2023-04-01 14:00 150337127 FBI Tullinge (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Viggo Modigh, Agnes Lövgren Tullingehallen
Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-01 09:00 150342002 Hässelby SK IBK (C) - Duvbo IK (A) Anders Peterson, Per Sundvall Hässelbyhallen
2022-10-02 09:15 150342003 Åkersberga IBF (B) - Töjnan IBK (B) Hugo Joråd, Jonathan Ström Österåkers Multiarena Ljusterö
2022-10-02 12:45 150342006 Sigtuna IF IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF (B) Fredrik Nensén, Fredrik Åhlund Prästängshallen
2022-10-08 13:15 150342010 Töjnan IBK (B) - Hässelby SK IBK (C) Mattias Thomasson, Roger Nyström Töjnahallen
2022-10-09 16:15 150342008 Enebybergs IF (B) - Täby FC (E) Iselle Halldn, Per Sundvall Danderyds Gymnasium
2022-10-09 16:30 150342012 Råsunda IS - Sigtuna IF IBK (A) Marcus Rückert, Hugo Nilsson Ulriksdalshallen
2022-10-16 10:00 150342015 Åkersberga IBF (B) - Enebybergs IF (B) Jonathan Ström, Hugo Joråd Österåkers Multiarena Ljusterö
2022-10-16 10:15 150342018 Duvbo IK (A) - Råsunda IS Mats Andersson, Hugo Zetterberg Hallonbergshallen
2022-10-16 11:30 150342016 Täby FC (E) - Bele Barkarby IF IBF (B) Roger Nyström, Joel Holm Grindtorpshallen
2022-10-22 18:00 150342021 Enebybergs IF (B) - Hässelby SK IBK (C) Joel Holm, Jonas Vedin Danderyds Gymnasium
2022-10-23 11:15 150342020 Bele Barkarby IF IBF (B) - Åkersberga IBF (B) Sadjad Nima, Alexander Löfgren Björkebyhallen
2022-10-23 12:45 150342019 Sigtuna IF IBK (A) - Täby FC (E) Andrii Semeniuk, Maryan Hrabovuk Prästängshallen
2022-10-23 13:30 150342023 Töjnan IBK (B) - Duvbo IK (A) Shabbir Ahmed, Kajsa Eklund Töjnahallen
2022-10-29 09:00 150342026 Hässelby SK IBK (C) - Bele Barkarby IF IBF (B) Sam Robertsson, Vilmer Björkman Hässelbyhallen
2022-10-29 15:00 150342027 Åkersberga IBF (B) - Sigtuna IF IBK (A) Lars Reuterhagen, Edvin Svensson Österåkers Multiarena Ljusterö
2022-10-30   Uppskj. 150342029 Töjnan IBK (B) - Råsunda IS Uppskj. Töjnahallen
2022-11-13 11:45 150342032 Sigtuna IF IBK (A) - Hässelby SK IBK (C) Niklas Forsman, Elias Forsman Prästängshallen
2022-11-13 14:15 150342036 Råsunda IS - Täby FC (E) Amanda Brehme, Sofia Brehme Tallbackaskolan
2022-11-13 16:15 150342034 Enebybergs IF (B) - Duvbo IK (A) Hanna Löfgren, Emmie Helleday Danderyds Gymnasium
2022-10-22 10:00 150342042 Duvbo IK (A) - Bele Barkarby IF IBF (B) Imtiaz Karim, Magnus Westerberg Hallonbergshallen
2022-11-12 15:30 150342041 Töjnan IBK (B) - Enebybergs IF (B) Anton Dalerå, Oliver Andersson-Lind Töjnahallen
2022-11-20 09:00 150342039 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (E) Theo Briston, Maurits Jolsen Österåkers Multiarena Ljusterö
2022-11-26 16:15 150342043 Täby FC (E) - Hässelby SK IBK (C) Emmie Helleday, Gabriella Kallner Grindtorpshallen
2022-11-27 10:30 150342045 Sigtuna IF IBK (A) - Duvbo IK (A) Mohamed Abdirisak, Mattias Patrik Robert Thorsén Prästängshallen
2022-11-27 12:15 150342048 Råsunda IS - Åkersberga IBF (B) Jonas Vedin, Theodore Idevall Ulriksdalshallen
2022-11-27 14:30 150342046 Bele Barkarby IF IBF (B) - Töjnan IBK (B) Anton Ponnert, Oliver Hallgren Björkebyhallen
2022-12-04 14:15 150342050 Hässelby SK IBK (C) - Åkersberga IBF (B) Tobias Jansson, Linnea Turegård Hässelbyhallen
2022-12-04 14:15 150342053 Töjnan IBK (B) - Sigtuna IF IBK (A) Carl Theorén, Anton Dalerå Töjnahallen
2022-12-04 16:15 150342051 Enebybergs IF (B) - Råsunda IS , Lars Samuelsson Mörbyhallen
2022-12-06 18:30 150342059 Bele Barkarby IF IBF (B) - Enebybergs IF (B) Anders Peterson, Fredrik Hallenberg Björkebyhallen
2022-12-10 15:15 150342056 Täby FC (E) - Duvbo IK (A) Grindtorpshallen
2022-12-11 13:15 150342060 Råsunda IS - Hässelby SK IBK (C) Ulriksdalshallen
2022-12-18 11:00 150342066 Duvbo IK (A) - Åkersberga IBF (B) Oliver Andersson-Lind, Shabbir Ahmed Löthallen
2022-12-18 12:15 150342062 Bele Barkarby IF IBF (B) - Råsunda IS Filip Saverstam, Albin Forsman Björkebyhallen
2022-12-18 13:00 150342063 Enebybergs IF (B) - Sigtuna IF IBK (A) Lars Sundlöf, Kajsa Eklund Mörbyhallen
2022-12-18 14:15 150342065 Töjnan IBK (B) - Täby FC (E) William Edgren, Carl Theorén Töjnahallen
2023-01-07 14:15 150342070 Töjnan IBK (B) - Åkersberga IBF (B) Jan Erik Kristofersson, Jonas Vedin Töjnahallen
2023-01-08 11:30 150342071 Duvbo IK (A) - Hässelby SK IBK (C) Hampus Bergholm, Mattias Patrik Robert Thorsén Löthallen
2023-01-08 15:15 150342067 Bele Barkarby IF IBF (B) - Sigtuna IF IBK (A) Oliver Hallgren, Agaton Östlund Björkebyhallen
2023-01-14 18:00 150342074 Hässelby SK IBK (C) - Töjnan IBK (B) Marcus Lundelin, Isak Eriksson Hässelbyhallen
2023-01-15 12:30 150342078 Sigtuna IF IBK (A) - Råsunda IS Sadjad Nima, Isak Eriksson Prästängshallen
2023-01-15 13:30 150342076 Täby FC (E) - Enebybergs IF (B) Edvin Svensson, Hugo Zetterberg Grindtorpshallen
2023-01-22 13:15 150342080 Bele Barkarby IF IBF (B) - Täby FC (E) Hampus Hugozon, Jakob Maeler Björkebyhallen
2023-01-22 15:45 150342084 Råsunda IS - Duvbo IK (A) Vilmer Björkman, Joula Wahlström Tallbackaskolan
2023-01-22 16:30 150342081 Enebybergs IF (B) - Åkersberga IBF (B) Thea Augustinsson, Isabelle Lassfolk Danderyds Gymnasium
2023-01-28 11:30 150342090 Duvbo IK (A) - Töjnan IBK (B) Jonathan Stertzell, Jacob Kian Elhami Brotorpshallen
2023-01-28 13:15 150342087 Åkersberga IBF (B) - Bele Barkarby IF IBF (B) William Tegnér, Linus Strandwitz Österåkers Multiarena Ljusterö
2023-01-29 09:30 150342088 Täby FC (E) - Sigtuna IF IBK (A) Julia Tegnér, Bjarne Hekkelstrand Grindtorpshallen
2023-01-29 14:30 150342086 Hässelby SK IBK (C) - Enebybergs IF (B) Agnes Lövgren, Robert Lindén Säfström Hässelbyhallen
2023-02-05 11:45 150342092 Sigtuna IF IBK (A) - Åkersberga IBF (B) Ricky Bagge, Mimma Spasic Prästängshallen
2023-02-05 12:15 150342096 Råsunda IS - Töjnan IBK (B) Mattias Patrik Robert Thorsén, Joula Wahlström Tallbackaskolan
2023-02-05 13:15 150342093 Bele Barkarby IF IBF (B) - Hässelby SK IBK (C) Alice Fritshammar, Matilda Jennersjö Björkebyhallen
2023-02-11 12:45 150342100 Täby FC (E) - Råsunda IS Lars Reuterhagen Grindtorpshallen
2023-02-12 10:00 150342102 Duvbo IK (A) - Enebybergs IF (B) Johnny Mikael Claesson, Dion Samryd Ekwedike Löthallen
2023-02-12 14:30 150342098 Hässelby SK IBK (C) - Sigtuna IF IBK (A) Mats Andersson, Sam Robertsson Hässelbyhallen
2023-02-18 17:00 150342107 Enebybergs IF (B) - Töjnan IBK (B) Leo Haochen Li, Lars Samuelsson Danderyds Gymnasium
2023-02-19 13:15 150342106 Bele Barkarby IF IBF (B) - Duvbo IK (A) Jonas Vedin, Joel Holm Björkebyhallen
2023-02-19 18:15 150342103 Täby FC (E) - Åkersberga IBF (B) Emmie Helleday, Hugo Zetterberg Grindtorpshallen
2023-03-11   Uppskj. 150342111 Åkersberga IBF (B) - Råsunda IS Uppskj. Österåkers Multiarena Ingmarsö
2023-03-11 13:15 150342113 Töjnan IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF (B) Martin Mårtensson, Noel Huss Töjnahallen
2023-03-12 11:00 150342114 Duvbo IK (A) - Sigtuna IF IBK (A) Linus Warrenstein, Mario Mallengren Löthallen
2023-03-12 12:15 150342110 Hässelby SK IBK (C) - Täby FC (E) Ricky Bagge, Oliver Hallgren Hässelbyhallen
2023-03-19 10:30 150342115 Åkersberga IBF (B) - Hässelby SK IBK (C) Leo Ahlberg, Albin Bergström Österåkers Multiarena Ljusterö
2023-03-19 13:00 150342120 Råsunda IS - Enebybergs IF (B) Sabina Åström, Annie Nordmark Tallbackaskolan
2023-03-19 14:15 150342118 Sigtuna IF IBK (A) - Töjnan IBK (B) Jonas Jatko, Jacob Kian Elhami Prästängshallen
2023-03-25   Uppskj. 150342122 Hässelby SK IBK (C) - Råsunda IS Uppskj. Hässelbyhallen
2023-03-26 11:00 150342126 Duvbo IK (A) - Täby FC (E) Gabriella Kallner, Alfred Lampa Halling Löthallen
2023-03-28 19:45 150342123 Enebybergs IF (B) - Bele Barkarby IF IBF (B) Marcus Lundelin, Joula Wahlström Danderyds Gymnasium
2023-03-18 12:00 150342128 Åkersberga IBF (B) - Duvbo IK (A) India Rauman, Maurits Jolsen Österåkers Multiarena Ingmarsö
2023-04-01 16:15 150342129 Täby FC (E) - Töjnan IBK (B) India Rauman, Nora Wagner Nottberg Grindtorpshallen
2023-04-02 13:00 150342132 Råsunda IS - Bele Barkarby IF IBF (B) Thorri Thorisson, Vilmer Björkman Ulriksdalshallen
2023-04-02 14:00 150342131 Sigtuna IF IBK (A) - Enebybergs IF (B) Robert Milerud, Michael Leimer Prästängshallen
Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-01 11:45 150340003 IK Frej Täby IBK (A) - Töjnan IBK (A) Linus Strandwitz, William Tegnér Vikingavallen
2022-10-01 12:15 150340006 Bromma KFUK-KFUM (B) - Åkersberga IBF (D) Anders Peterson, Matilda Andersson Stora Mossen 1
2022-10-01 13:30 150340004 Vaxholms IBF (B) - Silverdals IF (B) Hugo Joråd, Jonathan Ström Vaxholm innebandyhallen
2022-10-02 11:15 150340002 Rotebro IS IBK (A) - Enebybergs IF (A) Iselle Halldn, Jonas Vedin Rotebrohallen (Nya)
2022-10-02 15:15 150340001 Danderyds SK IBF (A) - Täby FC (C) Carl Theorén, Hugo Nilsson Mörbyhallen
2022-10-08 13:00 150340009 Silverdals IF (B) - IK Frej Täby IBK (A) Kajsa Eklund, Anders Peterson Silverdalshallen
2022-10-08 17:00 150340011 Enebybergs IF (A) - Danderyds SK IBF (A) Jan Lingemark, Oliver Hallgren Danderyds Gymnasium
2022-10-09 10:30 150340012 Täby FC (C) - Bromma KFUK-KFUM (B) Robin Johansson, Isak Wallenius Grindtorpshallen
2022-10-09 15:30 150340010 Töjnan IBK (A) - Rotebro IS IBK (A) Filip Geber, Axel Mickelsson Töjnahallen
2022-10-15 16:30 150340016 Vaxholms IBF (B) - Åkersberga IBF (D) Emmie Helleday, Lars Reuterhagen Vaxholm innebandyhallen
2022-10-15 17:00 150340013 Danderyds SK IBF (A) - Töjnan IBK (A) Sebastian Ericson, Thea Augustinsson Danderyds Gymnasium
2022-10-16 16:15 150340018 Enebybergs IF (A) - Täby FC (C) Jan Lingemark, Lars Samuelsson Danderyds Gymnasium
2022-10-16 18:00 150340014 Rotebro IS IBK (A) - Silverdals IF (B) Charlie Idevall, Edvin Thunqvist Silverdalshallen
2022-10-22 10:15 150340020 Åkersberga IBF (D) - IK Frej Täby IBK (A) Fredrik Åhlund, Björn Söderström Österåkers Multiarena Ljusterö
2022-10-22 12:15 150340022 Silverdals IF (B) - Danderyds SK IBF (A) Casper Dahlberg, Matilda Lönnqvist Silverdalshallen
2022-10-22 17:00 150340019 Bromma KFUK-KFUM (B) - Vaxholms IBF (B) Robert Milerud, Viggo Modigh Stora Mossen 1
2022-10-23 14:30 150340023 Töjnan IBK (A) - Enebybergs IF (A) , Mattias Patrik Robert Thorsén Töjnahallen
2022-10-29 12:15 150340026 Rotebro IS IBK (A) - Åkersberga IBF (D) Charlie Idevall, Joline Briston Rotebrohallen (Nya)
2022-10-29 12:15 150340027 IK Frej Täby IBK (A) - Bromma KFUK-KFUM (B) Sebastian Ericson Vikingavallen
2022-10-30 13:00 150340029 Töjnan IBK (A) - Täby FC (C) Oliver Andersson-Lind Töjnahallen
2022-10-30 17:15 150340030 Enebybergs IF (A) - Silverdals IF (B) Emmie Helleday, Lars Reuterhagen Danderyds Gymnasium
2022-11-12 12:15 150340035 Silverdals IF (B) - Töjnan IBK (A) Filip Geber, Axel Mickelsson Silverdalshallen
2022-11-13 09:00 150340036 Täby FC (C) - Vaxholms IBF (B) Leo Ahlberg, Albin Bergström Grindtorpshallen
2022-11-13 11:30 150340032 Bromma KFUK-KFUM (B) - Rotebro IS IBK (A) Elin Holm, Jonas Holm Grimstahallen
2022-11-13 12:15 150340033 Åkersberga IBF (D) - Danderyds SK IBF (A) Robin Johansson, Lars Reuterhagen Österåkers Multiarena Ljusterö
2022-11-19 13:15 150340039 IK Frej Täby IBK (A) - Vaxholms IBF (B) Hugo Zetterberg, Melker Vallen Vikingavallen
2022-11-19 15:30 150340040 Silverdals IF (B) - Täby FC (C) Annie Nordmark, Magnus Berg Silverdalshallen
2022-11-20 16:00 150340037 Danderyds SK IBF (A) - Bromma KFUK-KFUM (B) Emmie Helleday, Gabriella Kallner Mörbyhallen
2022-11-20 17:30 150340042 Enebybergs IF (A) - Åkersberga IBF (D) , Sadjad Nima Danderyds Gymnasium
2022-11-26 14:15 150340045 Bromma KFUK-KFUM (B) - Enebybergs IF (A) Olle Forsberg, Albin Forsman Stora Mossen 1
2022-11-26 14:15 150340048 Täby FC (C) - IK Frej Täby IBK (A) Frida Lundberg, Emmie Helleday Grindtorpshallen
2022-11-26 17:45 150340043 Vaxholms IBF (B) - Rotebro IS IBK (A) Edvin Svensson, Jonathan Ström Vaxholm innebandyhallen
2022-11-27 12:15 150340046 Åkersberga IBF (D) - Töjnan IBK (A) William Tegnér, Linus Strandwitz Österåkers Multiarena Ljusterö
2022-12-03 09:15 150340050 Rotebro IS IBK (A) - IK Frej Täby IBK (A) Fredrik Alzén, Anton Greberg Rotebrohallen (Nya)
2022-12-03 11:15 150340049 Danderyds SK IBF (A) - Vaxholms IBF (B) Erik Palmertz, Otto Alberius Mörbyhallen
2022-12-03 12:15 150340052 Silverdals IF (B) - Åkersberga IBF (D) Anton Greberg, Mario Mallengren Silverdalshallen
2022-12-04 15:15 150340053 Töjnan IBK (A) - Bromma KFUK-KFUM (B) Andreas Theorén, Carl Theorén Töjnahallen
2022-12-10 10:45 150340055 IK Frej Täby IBK (A) - Danderyds SK IBF (A) Vikingavallen
2022-12-10 13:15 150340058 Bromma KFUK-KFUM (B) - Silverdals IF (B) Agaton Östlund, Emilio Wigren Stora Mossen 1
2022-12-10 16:15 150340060 Täby FC (C) - Rotebro IS IBK (A) Grindtorpshallen
2022-12-11 15:30 150340056 Vaxholms IBF (B) - Enebybergs IF (A) Lars Samuelsson, Peter Lassfolk Vaxholm innebandyhallen
2022-12-17 11:15 150340061 Danderyds SK IBF (A) - Rotebro IS IBK (A) Julia Tegnér, Kajsa Eklund Mörbyhallen
2022-12-17 18:00 150340066 Enebybergs IF (A) - IK Frej Täby IBK (A) Joel Holm, Jonas Vedin Danderyds Gymnasium
2022-12-18 11:00 150340062 Åkersberga IBF (D) - Täby FC (C) Emmie Helleday, Linus Strandwitz Österåkers Multiarena Ljusterö
2022-12-18 13:15 150340065 Töjnan IBK (A) - Vaxholms IBF (B) William Edgren, Carl Theorén Töjnahallen
2023-01-07 13:15 150340070 Töjnan IBK (A) - IK Frej Täby IBK (A) Jan Erik Kristofersson, Jonas Vedin Töjnahallen
2023-01-08 14:00 150340072 Täby FC (C) - Danderyds SK IBF (A) Vilmer Björkman, Johnn Wahlgren Grindtorpshallen
2023-01-08 17:15 150340069 Silverdals IF (B) - Vaxholms IBF (B) Jan Lingemark, Andreas Theorén Silverdalshallen
2023-01-14 15:30 150340067 Åkersberga IBF (D) - Bromma KFUK-KFUM (B) Roger Nyström, Björn Söderström Österåkers Multiarena Ljusterö
2023-02-11 16:30 150340071 Enebybergs IF (A) - Rotebro IS IBK (A) Carl Råberg, Isabelle Lassfolk Danderyds Gymnasium
2023-01-14 11:15 150340075 IK Frej Täby IBK (A) - Silverdals IF (B) Frida Lundberg, Nora Wagner Nottberg Vikingavallen
2023-01-15 12:15 150340074 Rotebro IS IBK (A) - Töjnan IBK (A) Axel Mickelsson, Filip Geber Rotebrohallen (Nya)
2023-01-15 13:15 150340078 Bromma KFUK-KFUM (B) - Täby FC (C) Emil Glenngård, Jonas Jatko Grimstahallen
2023-01-15 16:00 150340073 Danderyds SK IBF (A) - Enebybergs IF (A) Alexander Löfgren, Carl Theorén Mörbyhallen
2023-01-21 13:00 150340082 Silverdals IF (B) - Rotebro IS IBK (A) Anton Dalerå, Anton Greberg Silverdalshallen
2023-01-21 15:45 150340084 Täby FC (C) - Enebybergs IF (A) William Tegnér, Jonas Vedin Grindtorpshallen
2023-01-22 11:00 150340080 Åkersberga IBF (D) - Vaxholms IBF (B) Lars Reuterhagen, Anders Peterson Österåkers Multiarena Ljusterö
2023-01-22 14:00 150340083 Töjnan IBK (A) - Danderyds SK IBF (A) Hanna Löfgren, Agnes Lövgren Töjnahallen
2023-01-28 12:00 150340087 IK Frej Täby IBK (A) - Åkersberga IBF (D) Martin Mårtensson, Roger Nyström Vikingavallen
2023-01-29 14:30 150340088 Vaxholms IBF (B) - Bromma KFUK-KFUM (B) Edvin Svensson, Hugo Zetterberg Vaxholm innebandyhallen
2023-01-29 15:15 150340085 Danderyds SK IBF (A) - Silverdals IF (B) Jonas Vedin, Carl Råberg Mörbyhallen
2023-01-29 17:30 150340090 Enebybergs IF (A) - Töjnan IBK (A) Shabbir Ahmed, Fredrik Nensén Danderyds Gymnasium
2023-02-04 10:00 150340093 Åkersberga IBF (D) - Rotebro IS IBK (A) Sadjad Nima, Hugo Joråd Österåkers Multiarena Ljusterö
2023-02-04 16:30 150340095 Silverdals IF (B) - Enebybergs IF (A) Jonas Vedin, Oscar Björkman Silverdalshallen
2023-02-05 14:00 150340096 Täby FC (C) - Töjnan IBK (A) Astrid Isaksson, Nora Wagner Nottberg Grindtorpshallen
2023-02-05 14:15 150340092 Bromma KFUK-KFUM (B) - IK Frej Täby IBK (A) Kasper Feiler, Petrus Gebäck Grimstahallen
2023-02-11 10:30 150340098 Rotebro IS IBK (A) - Bromma KFUK-KFUM (B) Linus Söderblom, Oscar Björkman Rotebrohallen (Nya)
2023-02-11 15:30 150340100 Vaxholms IBF (B) - Täby FC (C) Isak Wallenius, Hugo Joråd Vaxholm innebandyhallen
2023-02-12 13:00 150340101 Töjnan IBK (A) - Silverdals IF (B) Charlie Idevall, Anton Dalerå Töjnahallen
2023-02-12 16:15 150340097 Danderyds SK IBF (A) - Åkersberga IBF (D) Gabriella Kallner, Sadjad Nima Danderyds Gymnasium
2023-02-18 09:00 150340106 Åkersberga IBF (D) - Enebybergs IF (A) Peter Lassfolk, Lars Samuelsson Österåkers Multiarena Ljusterö
2023-02-18 11:00 150340105 Bromma KFUK-KFUM (B) - Danderyds SK IBF (A) Sam Robertsson, Joula Wahlström Stora Mossen 2
2023-02-18 13:30 150340103 Vaxholms IBF (B) - IK Frej Täby IBK (A) Sadjad Nima, Johan Hessing Vaxholm innebandyhallen
2023-02-19 16:15 150340108 Täby FC (C) - Silverdals IF (B) Emmie Helleday, Melker Vallen Grindtorpshallen
2023-03-11 10:30 150340110 Rotebro IS IBK (A) - Vaxholms IBF (B) Emma Theorén, Hanna Löfgren Rotebrohallen (Nya)
2023-03-11 12:15 150340111 IK Frej Täby IBK (A) - Täby FC (C) Thea Augustinsson, Hugo Zetterberg Vikingavallen
2023-03-11   Uppskj. 150340113 Töjnan IBK (A) - Åkersberga IBF (D) Uppskj. Silverdalshallen
2023-03-12 16:15 150340114 Enebybergs IF (A) - Bromma KFUK-KFUM (B) Fredrik Nensén, Alexander Löfgren Danderyds Gymnasium
2023-03-18 13:00 150340115 IK Frej Täby IBK (A) - Rotebro IS IBK (A) Gabriella Kallner, Carl Theorén Vikingavallen
2023-03-18 15:30 150340116 Vaxholms IBF (B) - Danderyds SK IBF (A) Jonathan Ström, Hugo Joråd Vaxholm innebandyhallen
2023-03-19 11:30 150340119 Åkersberga IBF (D) - Silverdals IF (B) Leo Ahlberg, Albin Bergström Österåkers Multiarena Ljusterö
2023-03-19 15:45 150340118 Bromma KFUK-KFUM (B) - Töjnan IBK (A) Kasper Feiler, Petrus Gebäck Grimstahallen
2023-03-25 13:00 150340124 Silverdals IF (B) - Bromma KFUK-KFUM (B) Filip Geber, Axel Mickelsson Silverdalshallen
2023-03-25 14:30 150340122 Rotebro IS IBK (A) - Täby FC (C) Vilmer Björkman, Anton Greberg Rotebrohallen (Nya)
2023-03-25 17:00 150340126 Enebybergs IF (A) - Vaxholms IBF (B) Fredrik Alzén, Nora Wagner Nottberg Danderyds Gymnasium
2023-03-26 15:00 150340121 Danderyds SK IBF (A) - IK Frej Täby IBK (A) Linus Strandwitz, William Tegnér Mörbyhallen
2023-04-01 12:15 150340128 IK Frej Täby IBK (A) - Enebybergs IF (A) Leo Ahlberg, Albin Bergström Vikingavallen
2023-04-01 13:00 150340127 Rotebro IS IBK (A) - Danderyds SK IBF (A) Noel Huss, Joel Holm Rotebrohallen (Nya)
2023-04-01 15:15 150340132 Täby FC (C) - Åkersberga IBF (D) India Rauman, Nora Wagner Nottberg Grindtorpshallen
2023-04-02 16:30 150340129 Vaxholms IBF (B) - Töjnan IBK (A) Edvin Svensson, Isak Wallenius Vaxholm innebandyhallen
Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-01 08:45 150335005 Vendelsö IK - Nacka IBK (B) Christian Berger, Josefine Svensson Lyckeby Sporthall
2022-10-01 09:00 150335006 Västerhaninge IBK - Älta IF (A) Niklas Lundberg, Simon Lundberg Åbyhallen - Haninge
2022-10-02 11:15 150335001 Skogås/Trångsunds IBK (C) - FBI Tullinge (C) Shabbir Ahmed, Jonas Jatko Skogåshallen
2022-10-08 10:00 150335011 Nynäshamns IBK - Skogås/Trångsunds IBK (C) Jonas Jatko, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2022-10-08 13:00 150335008 Nacka IBK (B) - Djurö-Vindö IF Niklas Lundberg, Simon Lundberg Myrsjöskolan
2022-10-08 15:30 150335012 FBI Tullinge (C) - Västerhaninge IBK Adam Lönnborg, Hanna Claesson Rikstenshallen
2022-10-09 16:00 150335007 Älta IF (A) - Vendelsö IK Mattias Lönnborg, Love Månsson Patrickson Stavsborgs sporthall
2022-10-15 14:30 150335016 Djurö-Vindö IF - Älta IF (A) Fredrik Alzén, Paulina Alzén Djurö Sporthall
2022-10-16 11:45 150335018 Nynäshamns IBK - FBI Tullinge (C) Fredrik Bousset, Rasmus Bergne Kvarnängshallen
2022-10-23 12:45 150335017 Vendelsö IK - Västerhaninge IBK Niklas Lundberg, Simon Lundberg Lyckeby Sporthall
150335019 Västerhaninge IBK - Djurö-Vindö IF Uppskj.
2022-10-22 10:00 150335024 FBI Tullinge (C) - Vendelsö IK Melhvin Pettersson, Marcus Lundelin Tullingehallen
2022-10-29 12:30 150335028 Djurö-Vindö IF - Vendelsö IK Max Brodin, Melvin Hallgren Djurö Sporthall
2022-10-30 14:15 150335025 Skogås/Trångsunds IBK (C) - Nacka IBK (B) Linus Söderblom, Josefine Svensson Skogåshallen
2022-11-12 11:45 150335036 FBI Tullinge (C) - Djurö-Vindö IF Elvira Elfgren, Ebba Ek Tullingehallen
2022-11-13 16:15 150335033 Älta IF (A) - Skogås/Trångsunds IBK (C) John Degerkvist, Love Månsson Patrickson Stavsborgs sporthall
2022-11-20 10:00 150335034 Nacka IBK (B) - Nynäshamns IBK Mats Andersson, Christoffer Hellström Myrsjöskolan
2022-11-19 13:15 150335042 Nynäshamns IBK - Älta IF (A) Håkan Taxén, Teddy Rydin Kvarnängshallen
2022-11-19 17:00 150335037 Skogås/Trångsunds IBK (C) - Västerhaninge IBK Marcus Rückert, Love Månsson Patrickson Skogåshallen
2022-11-26 11:15 150335044 Vendelsö IK - Skogås/Trångsunds IBK (C) Filip Hållander, Fredrik Bousset Lyckeby Sporthall
2022-11-26 15:15 150335045 Västerhaninge IBK - Nynäshamns IBK Rasmus Bergne, Kenneth Johansson Åbyhallen - Haninge
2022-12-03 12:15 150335049 Skogås/Trångsunds IBK (C) - Djurö-Vindö IF Christian Berger, Nicholas Lindgren Skogåshallen
2022-12-03 12:15 150335054 Nynäshamns IBK - Vendelsö IK Hanna Woxmark, Niclas Woxmark Kvarnängshallen
2022-12-04 14:15 150335051 Nacka IBK (B) - FBI Tullinge (C) Jacob Kian Elhami, Christoffer Hellström Ormingehallen
2022-12-10 14:30 150335056 Djurö-Vindö IF - Nynäshamns IBK Kevin Helly, Malva Sölvemark Djurö Sporthall
2022-12-11 12:00 150335059 Älta IF (A) - Nacka IBK (B) Stavsborgs sporthall
2022-12-17 15:15 150335063 Nacka IBK (B) - Västerhaninge IBK Fredrik Alzén, William Warman Myrsjöskolan
2022-12-18 15:15 150335062 Älta IF (A) - FBI Tullinge (C) Adam Lönnborg, Filip Hållander Stavsborgs sporthall
2023-01-07 12:00 150335072 FBI Tullinge (C) - Skogås/Trångsunds IBK (C) Melhvin Pettersson, Patrik Andersén Tullingehallen
2023-01-08 09:15 150335068 Nacka IBK (B) - Vendelsö IK Fredrik Hallenberg, Sadjad Nima Ormingehallen
2023-03-11 13:00 150335067 Älta IF (A) - Västerhaninge IBK Christian Berger, Marcus Lundelin Stavsborgs sporthall
2023-01-14 09:45 150335073 Skogås/Trångsunds IBK (C) - Nynäshamns IBK Sezgin Youmer, Kenneth Johansson Skogåshallen
2023-01-14 11:30 150335077 Vendelsö IK - Älta IF (A) Niklas Lundberg, Simon Lundberg Lyckeby Sporthall
2023-01-14 13:15 150335078 Västerhaninge IBK - FBI Tullinge (C) Nicholas Lindgren, Martin Claësson Åbyhallen - Haninge
2023-01-14 15:30 150335076 Djurö-Vindö IF - Nacka IBK (B) Michael Westerberg, Noah Hulin Djurö Sporthall
2023-01-21 09:00 150335079 Västerhaninge IBK - Vendelsö IK Rasmus Bergne, Nicholas Lindgren Åbyhallen - Haninge
2023-01-21 09:30 150335084 FBI Tullinge (C) - Nynäshamns IBK Sadjad Nima, Melhvin Pettersson Tullingehallen
2023-01-22 13:00 150335080 Älta IF (A) - Djurö-Vindö IF Petra Dynesius, Josefine Svensson Stavsborgs sporthall
2023-01-28 10:15 150335089 Vendelsö IK - FBI Tullinge (C) Håkan Taxén, Filip Hållander Lyckeby Sporthall
2023-01-28 13:30 150335088 Djurö-Vindö IF - Västerhaninge IBK Julian Jacoel, Leo Fristedt Djurö Sporthall
2023-02-05 11:45 150335094 Nacka IBK (B) - Skogås/Trångsunds IBK (C) Jacob Hult, Shabbir Ahmed Ormingehallen
2023-02-18 11:30 150335091 Vendelsö IK - Djurö-Vindö IF Love Månsson Patrickson, Christian Berger Lyckeby Sporthall
2023-02-11 09:00 150335097 Skogås/Trångsunds IBK (C) - Älta IF (A) Telma Nääs, Emma Torbjörnsdotter Skogåshallen
2023-02-11 11:00 150335102 Nynäshamns IBK - Nacka IBK (B) Kenneth Johansson, Jonas Jatko Kvarnängshallen
2023-02-11 14:45 150335100 Djurö-Vindö IF - FBI Tullinge (C) Fredrik Alzén, Linus Klingberg Djurö Sporthall
2023-02-18 09:30 150335105 Västerhaninge IBK - Skogås/Trångsunds IBK (C) Kari Malmros, Fredrik Bousset Åbyhallen - Haninge
2023-02-19 14:00 150335106 Älta IF (A) - Nynäshamns IBK Casper Brusell, John Degerkvist Stavsborgs sporthall
2023-03-11 09:00 150335114 Nynäshamns IBK - Västerhaninge IBK Kenneth Johansson, Mauricio Castillo Kvarnängshallen
2023-03-26 11:00 150335109 Skogås/Trångsunds IBK (C) - Vendelsö IK Christian Berger, Arash Sohrevardi Skogåshallen
2023-03-18 10:00 150335120 FBI Tullinge (C) - Nacka IBK (B) Casper Dahlberg, Agnes Lövgren Tullingehallen
2023-03-18 11:15 150335117 Vendelsö IK - Nynäshamns IBK Mario Mallengren, Rasmus Bergne Lyckeby Sporthall
2023-03-18 12:15 150335116 Djurö-Vindö IF - Skogås/Trångsunds IBK (C) Sadjad Nima, Johan Hessing Djurö Sporthall
2023-03-25 10:00 150335126 Nynäshamns IBK - Djurö-Vindö IF Rasmus Bergne, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2023-03-26   Uppskj. 150335123 Nacka IBK (B) - Älta IF (A) Uppskj. Ormingehallen
2023-03-25 09:00 150335132 FBI Tullinge (C) - Älta IF (A) Aida Jönsson, Oscar Olsson Berglund Tullingehallen
2023-04-02 17:00 150335131 Västerhaninge IBK - Nacka IBK (B) Aida Jönsson, Kenneth Johansson Åbyhallen - Haninge
Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt D
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-01 11:00 150416004 FBI Tullinge (D) - Huddinge IBS (A) Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Tullingehallen
2022-10-02 12:15 150416005 Sörskogens IF (A) - Älvsjö AIK IBF (B) Elvira Elfgren, Amina Jerbi Glömstahallen
2022-10-08 13:30 150416008 Älvsjö AIK IBF (B) - FBI Tullinge (D) Hilma Durfors, Emilia Risberg Kämpetorpshallen 1
2022-10-09 16:00 150416011 Örby IS - Ekerö IK Lars Reuterhagen, Patrik Andersén Telefonplanshallen
2022-10-16 12:15 150416017 Sörskogens IF (A) - Norrtulls SK Thea Jernström, Källa Bergdahl Glömstahallen
2022-10-22 10:00 150416022 Huddinge IBS (A) - Ekerö IK Ella Matthews, Amina Jerbi Tomtbergahallen
2022-10-22 14:15 150416019 Norrtulls SK - FBI Tullinge (D) Marcus Lundelin, Joel Holm Engelbrektshallen
2022-10-29 13:45 150416028 FBI Tullinge (D) - Sörskogens IF (A) Melhvin Pettersson, Jonas Holm Tullingehallen
2022-10-30 08:30 150416025 Ekerö IK - Älvsjö AIK IBF (B) Mats Andersson, Wilmer Tapper Mälaröhallen Plan 1
2022-10-30 09:00 150416030 Örby IS - Huddinge IBS (A) Sadjad Nima, Marcus Lundelin Telefonplanshallen
2022-11-12 09:00 150416034 Älvsjö AIK IBF (B) - Örby IS Hilma Durfors, Emilia Risberg Kämpetorpshallen 1
2022-11-19 14:00 150416037 Ekerö IK - Norrtulls SK Johanna Kjebon, Wilmer Tapper Mälaröhallen Plan 1
150416047 Älvsjö AIK IBF (B) - Huddinge IBS (A)
2022-11-26 10:00 150416044 Sörskogens IF (A) - Ekerö IK Ludvig Ström, Dan Helmfrid Glömstahallen
2022-11-26 15:30 150416045 Norrtulls SK - Örby IS Leo Haochen Li, Dante Grähs Eriksson Engelbrektshallen
2022-12-04 10:30 150416054 Örby IS - Sörskogens IF (A) Tuva Egman, Adam Lönnborg Telefonplanshallen
2022-12-04 13:15 150416049 Ekerö IK - FBI Tullinge (D) Olle Forsberg, Johanna Kjebon Tappströms Bollhall
2022-12-10 14:45 150416056 FBI Tullinge (D) - Örby IS , Oscar Ekman Tullingehallen
2022-12-10 17:30 150416058 Norrtulls SK - Huddinge IBS (A) Engelbrektshallen
2022-12-17 11:15 150416063 Älvsjö AIK IBF (B) - Norrtulls SK Isak Eriksson, Hanna Woxmark Kämpetorpshallen 1
2022-12-17 13:30 150416064 Huddinge IBS (A) - Sörskogens IF (A) Albin Forsman, Adam Lönnborg Tomtbergahallen
2023-01-07 10:00 150416069 Huddinge IBS (A) - FBI Tullinge (D) Stefan Asplund, Mats Andersson Tomtbergahallen
2023-01-07 10:45 150416071 Örby IS - Högalids IF Johan Ståhl, Dante Grähs Eriksson Högdalshallen
2023-01-08 16:00 150416068 Älvsjö AIK IBF (B) - Sörskogens IF (A) Viggo Holm, Stefan Asplund Västertorpshallen
2023-01-14 10:45 150416076 FBI Tullinge (D) - Älvsjö AIK IBF (B) Aida Jönsson, Oscar Olsson Berglund Tullingehallen
2023-01-15 15:00 150416073 Ekerö IK - Örby IS Fredrik Åhlund, Wilmer Tapper Tappströms Bollhall
2023-01-21 14:45 150416079 Norrtulls SK - Sörskogens IF (A) Hilma Durfors, Veronica Varahram Engelbrektshallen
2023-01-21 15:00 150416082 Huddinge IBS (A) - Högalids IF Filippa Wijnbladh, Amina Jerbi Tomtbergahallen
2023-01-28 09:45 150416086 Högalids IF - Älvsjö AIK IBF (B) Cornelia Ichu Liljeholmshallen 1
2023-01-28 11:15 150416088 FBI Tullinge (D) - Norrtulls SK Fredrik Åhlund, Melhvin Pettersson Tullingehallen
2023-01-29 17:00 150416085 Ekerö IK - Huddinge IBS (A) Wilmer Tapper, Anna Mandelstam Tappströms Bollhall
2023-02-04 08:45 150416091 Sörskogens IF (A) - FBI Tullinge (D) Ebba Ek, Elvira Elfgren Kvarnbergshallen
2023-02-04 11:15 150416094 Älvsjö AIK IBF (B) - Ekerö IK Johnny Mikael Claesson Kämpetorpshallen 1
2023-02-04 12:45 150416095 Huddinge IBS (A) - Örby IS Filippa Wijnbladh, Amina Jerbi Tomtbergahallen
2023-02-12 09:15 150416098 Högalids IF - Norrtulls SK , Tuva Egman Eriksdalshallen
2023-02-12 09:30 150416102 Örby IS - Älvsjö AIK IBF (B) Veronica Varahram, Rebecka Risberg Telefonplanshallen
2023-02-18 13:30 150416104 Sörskogens IF (A) - Högalids IF Sixten Thorén, Rebecka Risberg Kvarnbergshallen
2023-02-18 16:15 150416105 Norrtulls SK - Ekerö IK Hilma Durfors, Emilia Risberg Engelbrektshallen
2023-03-11 10:00 150416112 Huddinge IBS (A) - Älvsjö AIK IBF (B) Ebba Ek, Amina Jerbi Tomtbergahallen
2023-03-11 15:00 150416109 Ekerö IK - Sörskogens IF (A) Filip Saverstam, Ludwig Idevall Mälaröhallen Plan 1
2023-03-12 10:00 150416114 Örby IS - Norrtulls SK Shabbir Ahmed, Agnes Lövgren Telefonplanshallen
2023-03-19 09:00 150416110 Högalids IF - FBI Tullinge (D) Artem Zolotar, Tamuz Hidir Kämpetorpshallen 2
2023-03-18 11:00 150416116 FBI Tullinge (D) - Ekerö IK Hanna Löfgren, Agnes Lövgren Tullingehallen
2023-03-19 09:00 150416117 Sörskogens IF (A) - Örby IS Adam Lönnborg, Dante Grähs Eriksson Kvarnbergshallen
2023-03-25 15:15 150416124 Huddinge IBS (A) - Norrtulls SK Thomas Gjutarenäfve, Martin Claësson Tomtbergahallen
2023-03-26 11:45 150416126 Örby IS - FBI Tullinge (D) Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Telefonplanshallen
2023-02-18 10:30 150416130 Sörskogens IF (A) - Huddinge IBS (A) Viggo Holm, Fredrik Åhlund Glömstahallen
2023-04-01 12:45 150416127 Högalids IF - Ekerö IK Emilia Risberg, Patrik Telland Liljeholmshallen 1
2023-04-01 16:45 150416131 Norrtulls SK - Älvsjö AIK IBF (B) Niklas Lundberg, Simon Lundberg Engelbrektshallen
Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Norra 11
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-02 13:15 150381004 Täby FC (A) - Vallentuna IBK (B) Hugo Zetterberg, Carl Råberg Grindtorpshallen
2023-01-28 15:45 150381001 Vaxholms IBF (A) - Värmdö IF Jonathan Ström, Edvin Svensson Vaxholm innebandyhallen
2022-10-08 13:15 150381011 Hässelby SK IBK (A) - Vaxholms IBF (A) Sam Robertsson, Oliver Hallgren Riddersvik
2022-12-17 14:30 150381012 Värmdö IF - Bele Barkarby IF IBF (A) Mattias Nordlund, Christoffer Hellström Värmdö sporthall
2022-10-15 15:30 150381013 Vaxholms IBF (A) - Väsby AIK Emmie Helleday, Lars Reuterhagen Vaxholm innebandyhallen
2022-12-04 12:00 150381018 Hässelby SK IBK (A) - Värmdö IF Anders Peterson, Linnea Turegård Hässelbyhallen
2022-10-22 12:15 150381023 Väsby AIK - Hässelby SK IBK (A) Filip Geber, Axel Mickelsson Väsby skolan
2022-10-22 13:30 150381022 Vallentuna IBK (B) - Vaxholms IBF (A) Sabina Åström, Sebastian Ericson Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-10-23 12:15 150381019 Bele Barkarby IF IBF (A) - Täby FC (A) Leo Haochen Li, Sadjad Nima Björkebyhallen
150381027 Vallentuna IBK (D) - Bele Barkarby IF IBF (A)
2022-10-29 10:00 150381030 Hässelby SK IBK (A) - Vallentuna IBK (B) Sam Robertsson, Vilmer Björkman Hässelbyhallen
2022-12-11 14:30 150381029 Väsby AIK - Värmdö IF Fredrik Nensén, Jan Erik Kristofersson Väsby skolan
2022-11-12 12:45 150381035 Vallentuna IBK (B) - Väsby AIK Sam Robertsson, Gustav Levin Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-11-12 14:30 150381036 Värmdö IF - Täby FC (A) Maja Neffling, Ilias Neffling Värmdö sporthall
2022-11-19 15:30 150381037 Vaxholms IBF (A) - Bele Barkarby IF IBF (A) Edvin Svensson, Fredrik Åhlund Vaxholm innebandyhallen
2022-11-20   Uppskj. 150381040 Vallentuna IBK (B) - Värmdö IF Uppskj. Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-11-21 150381043 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (F) Grindtorpshallen
2022-11-27 15:30 150381045 Bele Barkarby IF IBF (A) - Hässelby SK IBK (A) Oliver Hallgren, Ricky Bagge Björkebyhallen
150381017 Väsby AIK (B) - Bele Barkarby IF IBF (A)
2022-12-03 14:15 150381053 Väsby AIK - Bele Barkarby IF IBF (A) Mattias Patrik Robert Thorsén, Mattias Thomasson Väsby skolan
2022-12-03 15:30 150381049 Vaxholms IBF (A) - Täby FC (A) Patrik Cullander, Niklas Tollefors Vaxholm innebandyhallen
2022-12-11 11:00 150381056 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK (A) Grindtorpshallen
2022-12-11 13:15 150381058 Bele Barkarby IF IBF (A) - Vallentuna IBK (B) Martin Mårtensson Björkebyhallen
2022-12-17 11:15 150381065 Väsby AIK - Täby FC (A) Anton Dalerå, Ken Johansson Väsby skolan
2022-12-18 16:00 150381064 Vallentuna IBK (B) - Väsby AIK (B) Leo Ahlberg, Albin Bergström Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-01-07 16:00 150381069 Vallentuna IBK (B) - Täby FC (A) Maurits Jolsen, Theo Briston Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-01-08 10:30 150381072 Värmdö IF - Vaxholms IBF (A) Paulina Alzén, Fredrik Alzén Värmdö sporthall
2023-01-08 12:00 150381070 Väsby AIK - Vallentuna IBK (D) Anton Greberg, Lars Reuterhagen Väsby skolan
2023-01-08 12:00 150381071 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF (F) Andrii Semeniuk, Maryan Hrabovuk Hässelbyhallen
2023-01-14 14:30 150381074 Åkersberga IBF (F) - Väsby AIK Roger Nyström, Björn Söderström Österåkers Multiarena Ljusterö
2023-01-14 17:00 150381078 Bele Barkarby IF IBF (A) - Värmdö IF Edvin Linder, Agaton Östlund Björkebyhallen
2023-01-15 12:00 150381075 Vallentuna IBK (D) - Vallentuna IBK (B) Leo Ahlberg, Albin Bergström Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-01-15 16:30 150381073 Vaxholms IBF (A) - Hässelby SK IBK (A) Astrid Isaksson, Isak Wallenius Vaxholm innebandyhallen
2023-01-21 12:00 150381083 Väsby AIK - Vaxholms IBF (A) Emmie Helleday, Astrid Isaksson Väsby skolan
2023-01-22 12:15 150381079 Bele Barkarby IF IBF (A) - Väsby AIK (B) Hampus Hugozon, Jakob Maeler Björkebyhallen
2023-01-22 17:00 150381082 Vallentuna IBK (B) - Åkersberga IBF (F) Maja Bjurman, Josefine Ericson Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-01-22 17:30 150381084 Värmdö IF - Hässelby SK IBK (A) Ilias Neffling, Mattias Dahlgren Värmdö sporthall
2023-01-29 12:00 150381088 Täby FC (A) - Bele Barkarby IF IBF (A) Gabriella Kallner, Julia Tegnér Grindtorpshallen
2023-01-29 13:30 150381085 Vaxholms IBF (A) - Vallentuna IBK (B) Edvin Svensson, Hugo Zetterberg Vaxholm innebandyhallen
2023-01-29 13:30 150381090 Hässelby SK IBK (A) - Väsby AIK Agnes Lövgren, Alvin Aronsson Hässelbyhallen
2023-01-29 14:00 150381089 Väsby AIK (B) - Värmdö IF Arne Brovig, Thea Augustinsson Väsby skolan
2023-02-04 10:15 150381096 Värmdö IF - Väsby AIK Julian Jacoel, Patrik Telland Värmdö sporthall
2023-02-04 15:00 150381095 Vallentuna IBK (B) - Hässelby SK IBK (A) Lars Samuelsson, Simon Dahlberg Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-02-05 12:15 150381092 Bele Barkarby IF IBF (A) - Vallentuna IBK (D) Alice Fritshammar, Matilda Jennersjö Björkebyhallen
2023-02-05 14:30 150381091 Väsby AIK (B) - Täby FC (A) Jan Lingemark, Jan Erik Kristofersson Väsby skolan
2023-02-11 12:00 150381099 Vallentuna IBK (D) - Väsby AIK (B) Gustav Olsen, Roger Nyström Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-02-11 13:45 150381100 Täby FC (A) - Värmdö IF Lars Reuterhagen Grindtorpshallen
2023-02-12 15:00 150381101 Väsby AIK - Vallentuna IBK (B) Leo Ahlberg, Albin Bergström Väsby skolan
2023-02-12 15:45 150381098 Åkersberga IBF (F) - Bele Barkarby IF IBF (A) Lars Samuelsson, Maurits Jolsen Österåkers Multiarena Ljusterö
2023-02-18 12:00 150381104 Väsby AIK (B) - Åkersberga IBF (F) Peter Lassfolk, Lars Samuelsson Väsby skolan
2023-02-19 10:15 150381108 Värmdö IF - Vallentuna IBK (B) Fredrik Alzén, Linus Klingberg Värmdö sporthall
2023-02-19 12:15 150381103 Täby FC (A) - Vallentuna IBK (D) Maurits Jolsen, Lars Sundlöf Grindtorpshallen
2023-02-19 14:15 150381105 Bele Barkarby IF IBF (A) - Vaxholms IBF (A) Jonas Vedin, Joel Holm Björkebyhallen
2023-03-11 12:00 150381111 Vallentuna IBK (D) - Värmdö IF Anders Peterson, Bjarne Hekkelstrand Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-03-11 15:00 150381114 Hässelby SK IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF (A) Mattias Thomasson, Johnn Wahlgren Riddersvik
2023-03-12 10:00 150381110 Åkersberga IBF (F) - Täby FC (A) Emmie Helleday, Astrid Isaksson Österåkers Multiarena Ljusterö
2023-03-12 16:15 150381109 Vaxholms IBF (A) - Väsby AIK (B) Edvin Svensson, Isak Wallenius Vaxholm innebandyhallen
2023-03-18 14:15 150381116 Täby FC (A) - Vaxholms IBF (A) Otto Alberius, Lukas Edenström Grindtorpshallen
2023-03-19 13:30 150381118 Bele Barkarby IF IBF (A) - Väsby AIK Oliver Hallgren, Ricky Bagge Björkebyhallen
2023-03-19 14:00 150381117 Väsby AIK (B) - Hässelby SK IBK (A) Iselle Halldn, Thea Augustinsson Väsby skolan
2023-03-19 14:15 150381115 Vallentuna IBK (D) - Åkersberga IBF (F) Filip Saverstam, Ludwig Idevall Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-03-25 09:00 150381122 Åkersberga IBF (F) - Värmdö IF Åkersberga Sporthall A
2023-03-25 13:30 150381121 Vaxholms IBF (A) - Vallentuna IBK (D) Bjarne Hekkelstrand, Lars Samuelsson Vaxholm innebandyhallen
2023-03-26 12:00 150381125 Väsby AIK - Väsby AIK (B) Thea Augustinsson, Fredrik Nensén Väsby skolan
2023-03-26 12:30 150381124 Vallentuna IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF (A) Maurits Jolsen, Theo Briston Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-03-26 14:15 150381126 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (A) Shabbir Ahmed, Robert Milerud Hässelbyhallen
2023-04-01 09:30 150381127 Åkersberga IBF (F) - Vaxholms IBF (A) Lars Samuelsson, Edvin Svensson Österåkers Multiarena Ljusterö
2023-04-01 13:30 150381128 Vallentuna IBK (D) - Hässelby SK IBK (A) Björn Söderström, Daniel Karlsson Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-04-01 14:15 150381130 Väsby AIK (B) - Vallentuna IBK (B) Väsby skolan
2023-04-02 14:00 150381129 Täby FC (A) - Väsby AIK Nora Wagner Nottberg, Gabriella Kallner Grindtorpshallen
Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Södra 11
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150415002 Tumba GOIF - Tyresö Trollbäcken IBK (A)
2022-10-01 09:00 150415005 FBI Tullinge (A) - Älta IF (B) Linnea Turegård, Linnea Gilliam Tullingehallen
2022-10-01 15:15 150415001 Sickla IF - Älvsjö AIK IBF (A) Emil Glenngård, Henrik Lönnstedt Järla Sporthall
2022-10-02 09:30 150415006 Värmdö IF - Huddinge IBS (B) Heimo Lyly, My Källström Lyly Värmdö sporthall
2022-10-02 14:15 150415003 Nacka IBK (C) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Christoffer Hellström, Jacob Hult Ormingehallen
150415010 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Tumba GOIF Skogåshallen
2022-10-08 14:30 150415011 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Sickla IF Filip Hållander, Ulf Hedlund Strandhallen - Tyresö
2022-10-08 14:30 150415012 Älvsjö AIK IBF (A) - Värmdö IF Hilma Durfors, Emilia Risberg Kämpetorpshallen 1
2022-10-09 12:15 150415007 Huddinge IBS (B) - FBI Tullinge (A) Emilia Risberg, Hilma Durfors Tomtbergahallen
2022-10-09 14:30 150415009 Salems IF - Nacka IBK (C) Teddy Rydin, Melhvin Pettersson Skogsängshallen
150415014 Tumba GOIF - Salems IF
2022-10-15 10:15 150415018 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (A) Cornelia Ichu, Jonas Jatko Strandhallen - Tyresö
2022-10-15 12:15 150415017 FBI Tullinge (A) - Värmdö IF Amina Jerbi, Filippa Wijnbladh Tullingehallen
2022-10-15 15:15 150415013 Sickla IF - Skogås/Trångsunds IBK (A) Henrik Lönnstedt, Mårten Widström Järla Sporthall
2022-10-15 15:15 150415015 Nacka IBK (C) - Älta IF (B) Leo Fristedt, Julian Jacoel Ormingehallen
150415021 Älta IF (B) - Tumba GOIF Stavsborgs sporthall
2022-10-22 11:00 150415020 Huddinge IBS (B) - Nacka IBK (C) Ella Matthews, Amina Jerbi Tomtbergahallen
2022-10-22 11:00 150415024 Älvsjö AIK IBF (A) - FBI Tullinge (A) Thorri Thorisson, Vilmer Björkman Kämpetorpshallen 1
2022-10-22 11:15 150415023 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Elvira Elfgren, Filippa Wijnbladh Skogåshallen
2022-10-23   Uppskj. 150415022 Salems IF - Sickla IF Uppskj. Skogsängshallen
150415026 Tumba GOIF - Huddinge IBS (B)
2022-10-29 12:15 150415030 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Salems IF Mario Mallengren, Ulf Hedlund Strandhallen - Tyresö
2022-10-29 17:30 150415025 Sickla IF - Älta IF (B) Felix Fernström, Linus Söderblom Järla Sporthall
2022-10-30 13:15 150415029 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (A) Linus Söderblom, Filippa Wijnbladh Skogåshallen
2022-11-13 12:15 150415027 Nacka IBK (C) - Värmdö IF Mats Andersson, Fredrik Alzén Myrsjöskolan
2022-11-12 09:00 150415032 Värmdö IF - Tumba GOIF Johan Ståhl, Anton Zaitsev Värmdö sporthall
2022-11-12 10:00 150415033 Huddinge IBS (B) - Sickla IF Melhvin Pettersson, Fredrik Åhlund Tomtbergahallen
2022-11-12 12:45 150415031 FBI Tullinge (A) - Nacka IBK (C) Elvira Elfgren, Ebba Ek Tullingehallen
2022-11-12 17:00 150415035 Salems IF - Skogås/Trångsunds IBK (A) Elliot Helin Boucher, Casper Dahlberg Skogsängshallen
2022-11-13 15:15 150415034 Älta IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) John Degerkvist, Linus Klingberg Stavsborgs sporthall
2022-11-19 10:00 150415042 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Huddinge IBS (B) Alexander Rosén, Filip Hållander Strandhallen - Tyresö
2022-11-19 13:30 150415038 Tumba GOIF - FBI Tullinge (A) Shabbir Ahmed, Stefan Asplund Storvretens Sporthall
2022-11-19 16:00 150415041 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Älta IF (B) Marcus Rückert, Love Månsson Patrickson Skogåshallen
2022-11-19 17:30 150415037 Sickla IF - Värmdö IF Julian Jacoel, Anton Zaitsev Järla Sporthall
2022-11-20 14:30 150415040 Salems IF - Älvsjö AIK IBF (A) Agnes Lövgren, Love Andersson Skogsängshallen
150415048 Älvsjö AIK IBF (A) - Nacka IBK (C)
2022-11-26 12:00 150415044 FBI Tullinge (A) - Sickla IF Melhvin Pettersson, Jonas Jatko Tullingehallen
2022-11-26 16:15 150415046 Huddinge IBS (B) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Emilia Risberg, Hilma Durfors Tomtbergahallen
2022-11-27 14:00 150415047 Älta IF (B) - Salems IF Filip Hållander, Mauricio Castillo Stavsborgs sporthall
2022-11-27 14:30 150415045 Värmdö IF - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Leo Fristedt, Julian Jacoel Värmdö sporthall
2022-12-03 09:00 150415054 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - FBI Tullinge (A) Christian Berger, Telma Nääs Strandhallen - Tyresö
2022-12-03 11:15 150415053 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Värmdö IF Christian Berger, Nicholas Lindgren Skogåshallen
2022-12-03 12:30 150415050 Tumba GOIF - Nacka IBK (C) Casper Dahlberg, Elliot Helin Boucher Storvretens Sporthall
2022-12-04 14:30 150415052 Salems IF - Huddinge IBS (B) Isak Eriksson, Marcus Lundelin Skogsängshallen
2022-12-04 18:15 150415051 Älta IF (B) - Älvsjö AIK IBF (A) Isak Eriksson, Jonas Jatko Stavsborgs sporthall
2022-12-10 09:15 150415058 Värmdö IF - Salems IF Mattias Dahlgren, Ilias Neffling Värmdö sporthall
2022-12-10 13:00 150415059 Huddinge IBS (B) - Älta IF (B) Tomtbergahallen
2022-12-10 13:45 150415057 FBI Tullinge (A) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Tullingehallen
2022-12-10 16:30 150415055 Nacka IBK (C) - Sickla IF Ormingehallen
2022-12-10 16:30 150415060 Tumba GOIF - Älvsjö AIK IBF (A) Storvretens Sporthall
2022-12-17 10:00 150415066 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Nacka IBK (C) Jonas Jatko, Shabbir Ahmed Strandhallen - Tyresö
2022-12-17 14:30 150415062 Huddinge IBS (B) - Älvsjö AIK IBF (A) Albin Forsman, Adam Lönnborg Tomtbergahallen
2022-12-17 16:00 150415061 Sickla IF - Tumba GOIF Jacob Kian Elhami, Jonas Jatko Järla Sporthall
2022-12-18 14:15 150415063 Älta IF (B) - Värmdö IF Adam Lönnborg, Filip Hållander Stavsborgs sporthall
2022-12-18 14:30 150415064 Salems IF - FBI Tullinge (A) Jonas Broström, Melhvin Pettersson Skogsängshallen
2023-01-07 11:00 150415067 Huddinge IBS (B) - Värmdö IF Stefan Asplund, Mats Andersson Tomtbergahallen
2023-01-08 11:00 150415070 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Nacka IBK (C) Christian Berger, Magnus Berg Skogåshallen
2023-01-08   Uppskj. 150415068 Älta IF (B) - FBI Tullinge (A) Uppskj. Stavsborgs sporthall
2023-01-08 15:00 150415072 Älvsjö AIK IBF (A) - Sickla IF Viggo Holm, Stefan Asplund Västertorpshallen
2023-02-19 11:00 150415071 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Tumba GOIF Christian Berger, Telma Nääs Strandhallen - Tyresö
2023-01-14 08:45 150415077 FBI Tullinge (A) - Huddinge IBS (B) Aida Jönsson, Oscar Olsson Berglund Tullingehallen
2023-01-14 12:15 150415074 Tumba GOIF - Skogås/Trångsunds IBK (A) Mats Andersson, Erik Nyman Storvretens Sporthall
2023-01-14 15:15 150415073 Sickla IF - Tyresö Trollbäcken IBK (A) William Warman, Patrik Telland Järla Sporthall
2023-01-15 10:00 150415075 Nacka IBK (C) - Salems IF Noah Hulin, Jacob Hult Ormingehallen
2023-01-15 13:45 150415078 Värmdö IF - Älvsjö AIK IBF (A) Anton Zaitsev, Fredrik Alzén Värmdö sporthall
2023-01-21 11:00 150415084 Älvsjö AIK IBF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Ludvig Ström, Dan Helmfrid Kämpetorpshallen 1
2023-01-22 11:00 150415083 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Sickla IF Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Skogåshallen
2023-01-22 12:15 150415082 Salems IF - Tumba GOIF Love Andersson, Shabbir Ahmed Skogsängshallen
2023-01-22 12:45 150415079 Värmdö IF - FBI Tullinge (A) Julian Jacoel, Leo Fristedt Värmdö sporthall
2023-01-22 15:00 150415081 Älta IF (B) - Nacka IBK (C) Petra Dynesius, Casper Brusell Stavsborgs sporthall
2023-01-28 10:15 150415089 FBI Tullinge (A) - Älvsjö AIK IBF (A) Fredrik Åhlund, Melhvin Pettersson Tullingehallen
2023-01-28 12:15 150415086 Tumba GOIF - Älta IF (B) Karl-Johan Leijon, Magnus Berg Storvretens Sporthall
2023-01-28 16:15 150415085 Sickla IF - Salems IF Max Sjöberg, Mats Andersson Järla Sporthall
2023-01-29 09:00 150415087 Nacka IBK (C) - Huddinge IBS (B) Jacob Hult, Fredrik Hallenberg Ormingehallen
2023-01-29 12:00 150415090 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Kenneth Johansson, Linnea Gilliam Strandhallen - Tyresö
2023-01-15 12:00 150415094 Älta IF (B) - Sickla IF Love Månsson Patrickson, John Degerkvist Stavsborgs sporthall
2023-02-04 09:00 150415092 Värmdö IF - Nacka IBK (C) Patrik Telland, Julian Jacoel Värmdö sporthall
2023-02-04 12:15 150415096 Älvsjö AIK IBF (A) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Johnny Mikael Claesson, Hanna Claesson Kämpetorpshallen 1
2023-02-04 13:45 150415093 Huddinge IBS (B) - Tumba GOIF Filippa Wijnbladh, Amina Jerbi Tomtbergahallen
2023-02-05 14:00 150415095 Salems IF - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Love Andersson, Martin Åkesson Skogsängshallen
2023-02-11 11:00 150415101 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Salems IF Telma Nääs, Emma Torbjörnsdotter Skogåshallen
2023-02-11 14:15 150415102 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Älta IF (B) Simon Lundberg, Niklas Lundberg Strandhallen - Tyresö
2023-02-11 18:15 150415097 Sickla IF - Huddinge IBS (B) Christoffer Castwall, Melvin Lindkvist Järla Sporthall
2023-02-12 12:00 150415099 Nacka IBK (C) - FBI Tullinge (A) Julian Jacoel, Leo Fristedt Ormingehallen
2023-02-12 16:00 150415098 Tumba GOIF - Värmdö IF Casper Dahlberg, Elliot Helin Boucher Storvretens Sporthall
2023-02-18 09:00 150415108 Älvsjö AIK IBF (A) - Salems IF Marcus Lundelin, Ludvig Ström Kämpetorpshallen 2
2023-02-18 10:00 150415106 Huddinge IBS (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Källa Bergdahl, Nike Dahlberg Sandlin Tomtbergahallen
2023-02-18 14:45 150415104 FBI Tullinge (A) - Tumba GOIF Viggo Modigh, Agnes Lövgren Tullingehallen
2023-02-19 11:30 150415105 Värmdö IF - Sickla IF Fredrik Alzén, Julian Jacoel Värmdö sporthall
2023-02-19 15:00 150415107 Älta IF (B) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Casper Brusell, John Degerkvist Stavsborgs sporthall
2023-03-11 10:00 150415113 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Huddinge IBS (B) Svedje Ohlson, Christian Berger Skogåshallen
2023-03-11 14:45 150415112 Salems IF - Älta IF (B) Love Andersson, Christian Berger Skogsängshallen
2023-03-11 15:30 150415109 Sickla IF - FBI Tullinge (A) Didrik Axen, Fredrik Alzén Järla Sporthall
2023-03-12 10:00 150415111 Nacka IBK (C) - Älvsjö AIK IBF (A) Fredrik Alzén, Paulina Alzén Ormingehallen
2023-03-12 13:00 150415114 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Värmdö IF Telma Nääs, Emma Torbjörnsdotter Strandhallen - Tyresö
2023-03-18 09:00 150415117 FBI Tullinge (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Casper Dahlberg, Agnes Lövgren Tullingehallen
2023-03-18 10:15 150415119 Huddinge IBS (B) - Salems IF Cornelia Ichu, Adam Lönnborg Fleminghallen A
2023-03-18 11:30 150415120 Älvsjö AIK IBF (A) - Älta IF (B) Hanna Claesson, Johnny Mikael Claesson Kämpetorpshallen 2
2023-03-18 16:45 150415118 Värmdö IF - Skogås/Trångsunds IBK (A) Paulina Alzén, Christoffer Hellström Värmdö sporthall
2023-04-16 15:00 150415115 Nacka IBK (C) - Tumba GOIF Isak Lampa Halling, Patrik Telland Ormingehallen
2023-03-25 10:00 150415122 Älvsjö AIK IBF (A) - Tumba GOIF Sadjad Nima, Agnes Lövgren Kämpetorpshallen 1
2023-03-25 10:00 150415125 Skogås/Trångsunds IBK (A) - FBI Tullinge (A) Arash Sohrevardi, Christian Berger Skogåshallen
2023-03-25 15:30 150415121 Sickla IF - Nacka IBK (C) Anthon Rosén, Leo Fristedt Järla Sporthall
2023-03-26   Uppskj. 150415124 Salems IF - Värmdö IF Uppskj. Skogsängshallen
2023-03-26 16:00 150415123 Älta IF (B) - Huddinge IBS (B) Love Månsson Patrickson, John Degerkvist Stavsborgs sporthall
2023-01-21 10:15 150415131 Värmdö IF - Älta IF (B) Jacob Hult, Fredrik Alzén Värmdö sporthall
2023-03-24 17:30 150415132 Älvsjö AIK IBF (A) - Huddinge IBS (B) Vilmer Björkman, Patrik Andersén Glömstahallen
2023-04-01 11:30 150415127 Tumba GOIF - Sickla IF Elin Holm, Jonas Holm Storvretens Sporthall
2023-04-01 11:45 150415130 FBI Tullinge (A) - Salems IF Maja Neffling, Ilias Neffling Tullingehallen
2023-04-02 15:15 150415128 Nacka IBK (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Petra Dynesius, Kevin Helly Ormingehallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis