Ingarö Sporthall

Adress
Brunns Skola, 13460 Ingarö
Telefon
08-57027991 
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-01 11:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Södra 150337004 Ingarö IF (A) - Högalids IF
2022-10-01   Uppskj. Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321001 Ingarö IF - Älta IF
2022-10-07 20:00 Herrar division 3 södra 150003006 Ingarö IF (A) - IK Tomtberga (A)
2022-10-08 11:15 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår C 150354011 Ingarö IF - Högdalens AIS
2022-10-08 14:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Södra 150337011 Ingarö IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B)
2022-10-08 15:30 Pantamera Flickor Röd 10 Svår (L) 150413012 Ingarö IF - Farsta IBK
2022-10-08 16:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C 150330007 Ingarö IF - Skogås/Trångsund IBK
2022-10-08 17:45 Herrar division 5 Södra 150010008 Ingarö IF (B) - Balrog B/S IK (B)
2022-10-15 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt F 150414017 Ingarö IF (A) - Tungelsta IF
2022-10-15 11:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Södra 150337018 Ingarö IF (B) - Sörskogens IF (C)
2022-10-15 12:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Södra 150337016 Ingarö IF (A) - Sköndals IK (B)
2022-10-22 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt F 150360024 Ingarö IF - Norrtulls SK (B)
2022-10-22 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår C 150354021 Ingarö IF - Skogås/Trångsunds IBK
2022-10-22 13:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår (L) 150413024 Ingarö IF - Sköndals IK (B)
2022-10-22 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C 150330018 Ingarö IF - Nynäshamns IBK (B)
2022-10-22 15:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321011 Ingarö IF - Västerhaninge IBK
2022-10-22 18:15 Herrar division 5 Södra 150010019 Ingarö IF (B) - Bergfoten IBK (B)
2022-10-28 20:00 Herrar division 3 södra 150003017 Ingarö IF (A) - Fullersta IBK (A)
2022-10-29 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Södra 150337030 Ingarö IF (B) - Högalids IF
2022-10-29 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Södra 150337028 Ingarö IF (A) - Sörskogens IF (B)
2022-10-29 14:15 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315019 Värmdö IF / Ingarö IF - Täby FC (A)
November
2022-11-05 15:00 Herrar division 5 Södra 150010030 Ingarö IF (B) - Skogås/Trångsunds IBK (C)
2022-11-12 10:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt F 150414035 Ingarö IF (A) - Tumba GOIF
2022-11-12 12:15 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår C 150354006 Älta IF (A) - Ingarö IF
2022-11-12 16:30 Pantamera Flickor Röd 10 Svår (L) 150413036 Ingarö IF - Älta IF
2022-11-12 17:30 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315024 Värmdö IF / Ingarö IF - Älvsjö AIK IBF
2022-11-12 18:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321021 Ingarö IF - Djurgårdens IF IBS
2022-11-18 20:00 Herrar division 3 södra 150003028 Ingarö IF (A) - Tungelsta IF (B)
2022-11-19 09:45 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår C 150354038 Ingarö IF - Djurgårdens IF IBS (A)
2022-11-19 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Södra 150337042 Ingarö IF (B) - Sköndals IK (B)
2022-11-19 14:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C 150330029 Ingarö IF - Nacka IBK (B)
2022-11-26 10:45 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Södra 150337043 Ingarö IF (A) - FBI Tullinge (B)
2022-11-26 11:45 Pantamera Flickor Röd 10 Svår (L) 150413048 Ingarö IF - Huddinge IBS (B)
2022-11-26 12:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C 150330033 Ingarö IF - Hammarby IF IBF
2022-11-26 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt F 150414045 Ingarö IF (A) - Vendelsö IK
2022-11-26 15:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt F 150360045 Ingarö IF - Sköndals IK (A)
2022-11-26 16:00 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315034 Värmdö IF / Ingarö IF - Sköndals IK
December
2022-12-02 20:00 Herrar division 3 södra 150003039 Ingarö IF (A) - Nacka IBK (B)
2022-12-03 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Södra 150337054 Ingarö IF (B) - Sörskogens IF (B)
2022-12-03 11:15 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315008 Värmdö IF / Ingarö IF - FBI Tullinge (B)
2022-12-03 14:00 Herrar division 5 Södra 150010043 Ingarö IF (B) - Mellansjö MK
2022-12-10 15:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt F 150414055 Ingarö IF (A) - Nacka IBK (D)
2022-12-10 16:30 Pantamera Flickor Röd 10 Svår (L) 150413060 Ingarö IF - Rotebro IS IBK
2022-12-10 17:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Södra 150337056 Ingarö IF (A) - Ingarö IF (B)
2022-12-16 20:15 Herrar division 3 södra 150003042 Ingarö IF (A) - Värmdö IF (B)
2022-12-17 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår C 150354066 Ingarö IF - Tyresö Trollbäcken IBK
2022-12-17 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt F 150414062 Ingarö IF (A) - Sörskogens IF
2022-12-17 12:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Södra 150337066 Ingarö IF (B) - Skogås/Trångsunds IBK (B)
2022-12-17 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321041 Ingarö IF - Vendelsö IK
2022-12-17 14:30 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315044 Värmdö IF / Ingarö IF - Nynäshamns IBK (A)
2022-12-17 15:45 Herrar division 5 Södra 150010053 Ingarö IF (B) - Västerhaninge IBK (B)
Januari
2023-01-07 12:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Södra 150337071 Ingarö IF (B) - FBI Tullinge (B)
2023-01-13 20:00 Herrar division 3 södra 150003046 Ingarö IF (A) - Hammarbyhöjden IBK
2023-01-14 11:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C 150330047 Ingarö IF - Vendelsö IK
2023-01-14 13:00 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315048 Värmdö IF / Ingarö IF - Huddinge IBS
2023-01-21 14:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321051 Ingarö IF - Nacka IBK
2023-01-27 20:00 Herrar division 3 södra 150003057 Ingarö IF (A) - Skogås/Trångsunds IBK (A)
2023-01-28 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Södra 150337090 Ingarö IF (B) - Nacka IBK (A)
2023-01-28 10:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C 150330058 Ingarö IF - Älvsjö AIK IBF
2023-01-28 11:15 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315059 Värmdö IF / Ingarö IF - Nacka IBK
2023-01-28 14:00 Herrar division 5 Södra 150010069 Ingarö IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (C)
Februari
2023-02-04 11:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår (L) 150413096 Ingarö IF - Skogås/Trångsunds IBK (B)
2023-02-04 12:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321061 Ingarö IF - Tyresö Trollbäcken IBK
2023-02-11 12:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Södra 150337100 Ingarö IF (A) - Sörskogens IF (C)
2023-02-11 13:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C 150330069 Ingarö IF - Älta IF
2023-02-11 16:15 Herrar division 5 Södra 150010080 Ingarö IF (B) - Atletic Blåsut FC
2023-02-17 20:00 Herrar division 3 södra 150003068 Ingarö IF (A) - FBI Tullinge (B)
2023-02-18 10:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår (L) 150413108 Ingarö IF - Tyresö Trollbäcken IBK
2023-02-18 11:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Södra 150337103 Ingarö IF (A) - Skogås/Trångsunds IBK (B)
2023-02-18 12:15 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315074 Värmdö IF / Ingarö IF - Vendelsö IK
Mars
2023-03-10 20:00 Herrar division 3 södra 150003079 Ingarö IF (A) - Salems IF (B)
2023-03-18 13:45 Pantamera Flickor Röd 10 Svår (L) 150413120 Ingarö IF - Väsby AIK (B)
2023-03-18 14:45 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Södra 150337116 Ingarö IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B)
2023-03-18 15:45 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315084 Värmdö IF / Ingarö IF - Salems IF
2023-03-25 14:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Södra 150337126 Ingarö IF (B) - Ingarö IF (A)
2023-03-25 15:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C 150330083 Ingarö IF - Djurö-Vindö IF
2023-03-25 16:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321081 Ingarö IF - Huddinge IBS
2023-03-25 18:00 Herrar division 5 Södra 150010103 Ingarö IF (B) - Segeltorps IF
April
2023-04-01 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Södra 150337129 Ingarö IF (A) - Nacka IBK (A)
2023-04-01 10:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår (L) 150413132 Ingarö IF - Täby FC (D)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis