Grindtorpshallen

Adress
Grindtorpsvägen 1A , 18332 Täby
Underlag
Plast 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-01 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt A 150356005 Täby FC (E) - Danderyds SK IBF / Enebybergs IF (B)
2022-10-01 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt A 150356003 Täby FC (A) - Töjnan IBK (A)
2022-10-01 11:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361001 Täby FC (A) - FBI Tullinge (A)
2022-10-01 12:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361002 Täby FC (E) - Hässelby SK IBK
2022-10-01 14:30 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313001 Täby FC (C) - Tyresö Trollbäcken IBK
2022-10-02 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt A 150347004 Täby FC (A) - Vallentuna IBK (A)
2022-10-02 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt A 150347003 Täby FC (C) - Väsby AIK
2022-10-02 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt B 150348004 Täby FC (D) - Töjnan IBK
2022-10-02 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Norra 11 150381004 Täby FC (A) - Vallentuna IBK (B)
2022-10-02 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår D 150339005 Täby FC (A) - Vallentuna IBK (B)
2022-10-02 16:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår C 150338002 Täby FC (C) - Hässelby SK IBK
2022-10-02   Uppskj. Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312001 Täby FC - Väsby AIK (A)
2022-10-02 18:30 Pantamera Damjuniorer södra 150035007 Täby FC (B) - Älvsjö AIK IBF
2022-10-08 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår A 150352011 Täby FC - Töjnan IBK (B)
2022-10-08 10:00 Pantamera Flickor Blå Lättlätt B 150369002 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (A)
2022-10-08 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt A 150356011 Täby FC (F) - Åkersberga IBF (B)
2022-10-08 12:00 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Södra 150365009 Täby FC (B) - Bele Barkarby IF IBF (B)
2022-10-08 13:00 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Norra 150364011 Täby FC (C) - Bele Barkarby IF IBF
2022-10-08 14:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår (L) 150413007 Täby FC (D) - Sköndals IK (B)
2022-10-08 15:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411009 Täby FC (C) - Sköndals IK (A)
2022-10-08 16:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361009 Täby FC (B) - Älvsjö AIK IBF (A)
2022-10-08 17:15 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315009 Täby FC (A) - Nacka IBK
2022-10-09 09:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341007 Täby FC (D) - Järfälla IBK
2022-10-09 10:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340012 Täby FC (C) - Bromma KFUK-KFUM (B)
2022-10-09 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341012 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (B)
2022-10-09 12:45 Pantamera Damjuniorer norra 150034015 Täby FC (A) - Bele Barkarby IF IBF
2022-10-09 14:30 Pantamera Herrjuniorer division 2 mellersta 150011025 Täby FC (C) - AIK IBF (B)
2022-10-15 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt B 150357014 Täby FC (D) - Täby FC (B)
2022-10-15 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt A 150356017 Täby FC (A) - Vallentuna IBK (A)
2022-10-15 11:00 Pantamera Flickor Blå Lättlätt A 150368007 Täby FC (A) - IK Frej Täby IBK
2022-10-15 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt A 150356016 Täby FC (F) - Vaxholms IBF (A)
2022-10-15 13:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319011 Täby FC - Hässelby SK IBK (B)
2022-10-15 14:30 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315015 Täby FC (A) - Älvsjö AIK IBF
2022-10-15 15:45 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313018 Täby FC (B) - Tyresö Trollbäcken IBK
2022-10-16 09:15 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Norra 150364014 Täby FC (A) - Vaxholms IBF
2022-10-16 10:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt A 150347013 Täby FC (C) - Åkersberga IBF
2022-10-16 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt A 150342016 Täby FC (E) - Bele Barkarby IF IBF (B)
2022-10-16 12:30 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361014 Täby FC (E) - Täby FC (B)
2022-10-16 13:30 Pantamera Flickor röd div 1 172216005 Täby FC F07 - Vaksala SK F 2006 Svart
2022-10-22 09:00 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Norra 150367022 Täby FC (A) - Väsby AIK
2022-10-22 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt A 150356023 Täby FC (E) - Vaxholms IBF (A)
2022-10-22 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår A 150352021 Täby FC - AIK IBF (A)
2022-10-22 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt C 150349017 Täby FC (B) - Ekerö IK
2022-10-22 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt A 150347019 Täby FC (A) - Åkersberga IBF
2022-10-22 14:00 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Norra 150364021 Täby FC (C) - Vaxholms IBF
2022-10-22 15:00 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Södra 150365019 Täby FC (B) - Hammarby IF IBF
2022-10-22 16:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325059 Täby FC (C) - Duvbo IK
2022-10-23 10:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361022 Täby FC (B) - Täby FC (A)
2022-10-23 11:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår (L) 150413020 Täby FC (D) - Huddinge IBS (B)
2022-10-23 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341024 Täby FC (B) - Järfälla IBK
2022-10-23 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340024 Täby FC (C) - Vallentuna IBK (A)
2022-10-23 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341020 Täby FC (D) - Åkersberga IBF (A)
2022-10-23 15:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår B 150405011 Täby FC (B) - Huddinge IBS
2022-10-23 16:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår C 150338012 Täby FC (C) - Sigtuna IF IBK
2022-10-23 17:00 Herrar division 5 Norra 150009017 IBF Täby - Ekerö IK (B)
2022-10-23 18:30 Pantamera Damjuniorer södra 150035028 Täby FC (B) - Västerhaninge IBK /Nynäshamns IBK
2022-10-29 09:00 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Norra 150367033 Täby FC (B) - Vallentuna IBK F Blå Lätt
2022-10-29 10:00 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Norra 150367030 Täby FC (A) - Vallentuna IBK (A)
2022-10-29 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt B 150357026 Täby FC (B) - Vallentuna IBK (B)
2022-10-29 13:00 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Södra 150365026 Täby FC (B) - Tyresö Trollbäcken IBK
2022-10-29 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt A 150347023 Täby FC (A) - IK Frej Täby IBK
2022-10-30 09:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361025 Täby FC (A) - Silverdals IF
2022-10-30 10:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361026 Täby FC (E) - Rosersberg Arlanda IBK
2022-10-30 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt A 150347022 Täby FC (C) - Duvbo IK (B)
2022-10-30 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår D 150339016 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK (A)
2022-10-30 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt A 150342028 Täby FC (E) - Bromma KFUK-KFUM (A)
2022-10-30 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325054 Täby FC (C) - IBF Offensiv Lidingö
November
2022-11-05 12:00 Herrar division 5 Norra 150009028 IBF Täby - Järfälla IBK (C)
2022-11-12 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt C 150349027 Täby FC (B) - Sundbybergs IK (A)
2022-11-12 11:00 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Norra 150364026 Täby FC (A) - Täby FC (C)
2022-11-12 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt B 150348023 Täby FC (D) - Enebybergs IF/Danderyds SK IBF
2022-11-13 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340036 Täby FC (C) - Vaxholms IBF (B)
2022-11-13 10:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår C 150338022 Täby FC (C) - Väsby AIK (B)
2022-11-13 11:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411035 Täby FC (C) - Enebybergs IF (B)
2022-11-13 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341036 Täby FC (B) - Sigtuna IF IBK (B)
2022-11-13 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341033 Täby FC (D) - Åkersberga IBF (C)
2022-11-13 14:00 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Norra 150367046 Täby FC (A) - Åkersberga IBF
2022-11-19 09:00 Pantamera Flickor Blå Lättlätt B 150369021 Täby FC (B) - Sundbybergs IK (A)
2022-11-19 10:00 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Norra 150367056 Täby FC (B) - Ekerö IK
2022-11-19 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt B 150357042 Täby FC (D) - Vaxholms IBF (B)
2022-11-19 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt B 150357040 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (A)
2022-11-19 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår A 150352038 Täby FC - Sigtuna IF IBK
2022-11-19 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt A 150347032 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK
2022-11-19 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt B 150348032 Täby FC (D) - Sundbybergs IK (B)
2022-11-19 16:00 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Södra 150365040 Täby FC (B) - Högdalens AIS
2022-11-19 17:00 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Norra 150364038 Täby FC (C) - Sundbybergs IK (B)
2022-11-19 18:00 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Norra 150364040 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (C )
2022-11-20 09:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361038 Täby FC (E) - Enebybergs IF (A)
2022-11-20 10:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411040 Täby FC (C) - Älvsjö AIK IBF (B)
2022-11-20 11:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361037 Täby FC (A) - Väsby AIK (A)
2022-11-20 12:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361040 Täby FC (B) - FBI Tullinge (A)
2022-11-20 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår D 150339027 Täby FC (A) - Duvbo IK
2022-11-20 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324033 Täby FC (A) - Vallentuna IBK
2022-11-20 16:30 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313037 Täby FC (C) - Vallentuna IBK
2022-11-26 09:00 Pantamera Flickor Blå Lättlätt B 150369028 Täby FC (B) - Väsby AIK (B)
2022-11-26 10:00 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Norra 150367062 Täby FC (A) - Täby FC (B)
2022-11-26 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340048 Täby FC (C) - IK Frej Täby IBK (A)
2022-11-26 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341048 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (A)
2022-11-26 16:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt A 150342043 Täby FC (E) - Hässelby SK IBK (C)
2022-11-27 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt A 150356045 Täby FC (A) - Täby FC (F)
2022-11-27 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt B 150357048 Täby FC (D) - Töjnan IBK (B)
2022-11-27 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt A 150356043 Täby FC (E) - IK Frej Täby IBK (A)
2022-11-27 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt C 150349037 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (B)
2022-11-27 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt A 150347039 Täby FC (C) - Täby FC (A)
December
2022-12-03 09:00 Pantamera Flickor Blå Lättlätt A 150368033 Täby FC (A) - Vallentuna IBK F Blå Lätt
2022-12-03 10:00 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Norra 150367068 Täby FC (B) - Vallentuna IBK (A)
2022-12-03 11:00 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Norra 150364052 Täby FC (C) - Ängby IF
2022-12-03 12:00 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Norra 150364054 Täby FC (A) - Vallentuna IBK
2022-12-03 13:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361050 Täby FC (E) - Älvsjö AIK IBF (A)
2022-12-03 14:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361049 Täby FC (A) - Nacka IBK (B)
2022-12-03 15:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361052 Täby FC (B) - Rosersberg Arlanda IBK
2022-12-04 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt B 150357054 Täby FC (B) - Töjnan IBK (B)
2022-12-04 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt A 150356050 Täby FC (E) - Täby FC (A)
2022-12-04 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår A 150352052 Täby FC - Hässelby SK IBK (A)
2022-12-04 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt B 150348041 Täby FC (D) - Hässelby SK IBK (A)
2022-12-04 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår C 150338032 Täby FC (C) - Töjnan IBK
2022-12-04 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår B 150405031 Täby FC (B) - Älvsjö AIK IBF (B)
2022-12-04 15:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411052 Täby FC (C) - FBI Tullinge (B)
2022-12-04 16:30 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319001 Täby FC - Sigtuna IF IBK
2022-12-10 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt B 150357060 Täby FC (B) - Danderyds SK IBF / Enebybergs IF (A)
2022-12-10 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt C 150358055 Täby FC (C) - Kungsängens IF (A)
2022-12-10 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt B 150357058 Täby FC (D) - Silverdals IF (A)
2022-12-10 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt A 150356055 Täby FC (A) - IK Frej Täby IBK (A)
2022-12-10 13:00 Pantamera Flickor Blå Lättlätt A 150368038 Täby FC (A) - Töjnan IBK
2022-12-10 14:00 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Norra 150364060 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (B)
2022-12-10 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt A 150342056 Täby FC (E) - Duvbo IK (A)
2022-12-10 16:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340060 Täby FC (C) - Rotebro IS IBK (A)
2022-12-11 09:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår (L) 150413059 Täby FC (D) - Väsby AIK (B)
2022-12-11 10:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341060 Täby FC (B) - Rotebro IS IBK (C)
2022-12-11 11:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Norra 11 150381056 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK (A)
2022-12-11 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341059 Täby FC (D) - Silverdals IF (A)
2022-12-11 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324046 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK
2022-12-11 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309039 Täby FC - Ekerö IK
2022-12-11 15:30 Herrar division 5 Norra 150009050 IBF Täby - Adelsö IF
2022-12-11 17:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 Södra 150014058 Täby FC (D) - Sköndals IK
2022-12-17 09:00 Pantamera Flickor Blå Lättlätt A 150368042 Täby FC (A) - Väsby AIK (A)
2022-12-17 10:00 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Norra 150367083 Täby FC (A) - AIK IBF
2022-12-17 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår A 150352066 Täby FC - Silverdals IF
2022-12-17 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt A 150356038 Täby FC (F) - Täby FC (E)
2022-12-17 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341062 Täby FC (D) - Täby FC (B)
2022-12-17 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår B 150405041 Täby FC (B) - Värmdö IF (A)
2022-12-17 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt A 150328044 Täby FC - Vallentuna IBK (A)
2022-12-18 09:00 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Norra 150367080 Täby FC (B) - Åkersberga IBF
2022-12-18 10:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361061 Täby FC (A) - Täby FC (E)
2022-12-18 11:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår (L) 150413062 Täby FC (D) - Ingarö IF
2022-12-18 12:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361064 Täby FC (B) - Enebybergs IF (A)
2022-12-18 13:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411064 Täby FC (C) - Huddinge IBS (A)
2022-12-18 14:15 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315045 Täby FC (A) - Huddinge IBS
2022-12-18 15:30 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313061 Täby FC (C) - Sundbybergs IK
2022-12-18 16:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt 150334063 Täby FC - AIK IBF
Januari
2023-01-08 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341072 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (C)
2023-01-08 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341067 Täby FC (D) - Hässelby SK IBK (B)
2023-01-08 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340072 Täby FC (C) - Danderyds SK IBF (A)
2023-01-08 15:00 Herrar division 5 Norra 150009056 IBF Täby - Lokomotiv Kista IBF
2023-01-14 12:45 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315049 Täby FC (A) - FBI Tullinge (B)
2023-01-14 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt A 150328048 Täby FC - Enebybergs IF
2023-01-14 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327061 Täby FC (B) - Farsta IBK
2023-01-15 10:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308080 Täby FC (C) - FBI Tullinge
2023-01-15 12:30 Pantamera Flickor Röd 10 Svår (L) 150413067 Täby FC (D) - Farsta IBK
2023-01-15 13:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt A 150342076 Täby FC (E) - Enebybergs IF (B)
2023-01-15 14:30 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361069 Täby FC (B) - Nacka IBK (B)
2023-01-15 15:30 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411069 Täby FC (C) - Västerhaninge IBK
2023-01-15 16:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Norra 11 150381076 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (E)
2023-01-21 13:45 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341080 Täby FC (D) - Sigtuna IF IBK (B)
2023-01-21 14:45 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341084 Täby FC (B) - IK Frej Täby IBK (B)
2023-01-21 15:45 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340084 Täby FC (C) - Enebybergs IF (A)
2023-01-22 13:45 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår D 150339055 Täby FC (A) - Karlbergs BK
2023-01-22 14:45 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår B 150405051 Täby FC (B) - Nacka IBK (B)
2023-01-22 15:45 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361073 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK
2023-01-22 16:45 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår C 150338052 Täby FC (C) - Järfälla IBK
2023-01-22 17:45 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319051 Täby FC - Järfälla IBK
2023-01-22 19:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt 150334081 Täby FC - Töjnan IBK
2023-01-29 10:30 Pantamera Flickor Röd 10 Svår (L) 150413046 Täby FC (D) - Skogås/Trångsunds IBK (B)
2023-01-29 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Norra 11 150381088 Täby FC (A) - Bele Barkarby IF IBF (A)
2023-01-29 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt A 150342088 Täby FC (E) - Sigtuna IF IBK (A)
2023-01-29 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår D 150339056 Täby FC (A) - Mariebergs SK
Februari
2023-02-04 14:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår (L) 150413093 Täby FC (D) - Rotebro IS IBK
2023-02-04 15:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411095 Täby FC (C) - Värmdö IF
2023-02-04 16:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361095 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK
2023-02-04 17:00 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026038 Täby FC (B) - Bele Barkarby IF IBF (B)
2023-02-05 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341093 Täby FC (D) - Rotebro IS IBK (C)
2023-02-05 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340096 Täby FC (C) - Töjnan IBK (A)
2023-02-05 15:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår C 150338062 Täby FC (C) - Rotebro IS IBK (B)
2023-02-05 16:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår B 150405061 Täby FC (B) - FBI Tullinge
2023-02-11 11:45 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361098 Täby FC (E) - Väsby AIK (A)
2023-02-11 12:45 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt A 150342100 Täby FC (E) - Råsunda IS
2023-02-11 13:45 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361097 Täby FC (A) - Rosersberg Arlanda IBK
2023-02-11 15:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312121 Täby FC - Endre IF
2023-02-11 17:30 Pantamera Herrjuniorer division 2 mellersta 150011065 Täby FC (C) - Hammarby IF IBF
2023-02-12 12:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312097 Täby FC - Åkersberga IBF
2023-02-12 13:15 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313097 Täby FC (C) - Nynäshamns IBK (B)
2023-02-12 14:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325084 Täby FC (C) - Ekerö IK
2023-02-12 15:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324083 Täby FC (A) - Sigtuna IF IBK (B)
2023-02-12 17:00 Herrar division 5 Norra 150009078 IBF Täby - Mariebergs SK (B)
2023-02-18 14:30 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315075 Täby FC (A) - Sköndals IK
2023-02-18 15:45 Pantamera Flickor Röd Svår 150310118 Täby FC (A) - Bele Barkarby IF IBF
2023-02-18 17:00 Pantamera Flickor röd div 1 172216061 Täby FC F07 - Vaksala SK F 2006 Svart
2023-02-19 13:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår (L) 150413106 Täby FC (D) - Ekerö IK
2023-02-19 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341108 Täby FC (B) - Danderyds SK IBF (B)
2023-02-19 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341106 Täby FC (D) - IK Frej Täby IBK (B)
2023-02-19 16:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340108 Täby FC (C) - Silverdals IF (B)
2023-02-19 17:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Norra 11 150381103 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK (B)
2023-02-19 18:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt A 150342103 Täby FC (E) - Åkersberga IBF (B)
2023-02-19 19:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår D 150339067 Täby FC (A) - Ekerö IK
2023-02-25 11:45 Herrar division 5 Norra 150009089 IBF Täby - Kungsängens IF (B)
Mars
2023-03-11 13:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361110 Täby FC (E) - Nacka IBK (B)
2023-03-11 14:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361112 Täby FC (B) - Silverdals IF
2023-03-11 15:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361109 Täby FC (A) - Enebybergs IF (A)
2023-03-11 16:15 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313114 Täby FC (B) - Vallentuna IBK
2023-03-11 17:30 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313109 Täby FC (C) - Väsby AIK
2023-03-12 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår C 150338072 Täby FC (C) - Åkersberga IBF
2023-03-12 16:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår B 150405071 Täby FC (B) - Sörskogens IF
2023-03-12 17:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312109 Täby FC - Huddinge IBS (D)
2023-03-18 11:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår (L) 150413119 Täby FC (D) - Tyresö Trollbäcken IBK
2023-03-18 12:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341120 Täby FC (B) - Silverdals IF (A)
2023-03-18 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341119 Täby FC (D) - Danderyds SK IBF (B)
2023-03-18 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Norra 11 150381116 Täby FC (A) - Vaxholms IBF (A)
2023-03-18 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår D 150339078 Täby FC (A) - Bromma KFUK-KFUM
2023-03-18 16:15 Herrar division 5 Norra 150009100 IBF Täby - Töjnan IBK
2023-03-25 13:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361122 Täby FC (E) - FBI Tullinge (A)
2023-03-25 14:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361121 Täby FC (A) - Älvsjö AIK IBF (A)
2023-03-25 15:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361124 Täby FC (B) - Väsby AIK (A)
2023-03-25 16:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411124 Täby FC (C) - Nacka IBK (A)
2023-03-25 17:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår B 150405081 Täby FC (B) - Nacka IBK (C)
April
2023-04-01 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341132 Täby FC (B) - Täby FC (D)
2023-04-01 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340132 Täby FC (C) - Åkersberga IBF (D)
2023-04-01 16:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt A 150342129 Täby FC (E) - Töjnan IBK (B)
2023-04-02 13:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361127 Täby FC (E) - Täby FC (A)
2023-04-02 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Norra 11 150381129 Täby FC (A) - Väsby AIK
2023-04-02 15:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår C 150338086 Täby FC (C) - Vallentuna IBK (A)
2023-04-02 16:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår D 150339089 Täby FC (A) - Väsby AIK (A)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis