Kämpetorpshallen 2






Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-01 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327005 Älvsjö AIK IBF - Nacka IBK (A)
2022-10-01 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C 150330002 Älvsjö AIK IBF - Älta IF
2022-10-01 13:00 Damer division 1 150012007 Älvsjö AIK IBF (B) - Sköndals IK (A)
2022-10-08 09:00 Pantamera Flickor Blå Lättlätt C 150373004 Älvsjö AIK IBF (B) - FBI Tullinge (C)
2022-10-08 10:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411012 Älvsjö AIK IBF (B) - Nacka IBK (A)
2022-10-08 11:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150409006 Älvsjö AIK IBF (B) - Vendelsö IK
2022-10-08 12:30 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315010 Älvsjö AIK IBF - Salems IF
2022-10-08 14:00 Damer division 2 Södra 150038011 Älvsjö AIK IBF (C) - Nynäshamns IBK (A)
2022-10-10 20:40 Juniorallsvenskan D HJ18 580704012 Älvsjö AIK IBF - Farsta IBK
2022-10-15 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt E 150323013 Älvsjö AIK IBF (B) - Norrtulls SK (B)
2022-10-15 10:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361015 Älvsjö AIK IBF (A) - Silverdals IF
2022-10-15 11:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150410012 Älvsjö AIK IBF (A) - Ekerö IK
2022-10-15 12:30 Pantamera Flickor Röd Svår 150310021 Älvsjö AIK IBF - Huddinge IBS
2022-10-15 14:00 Damer division 1 150012020 Älvsjö AIK IBF (B) - Rotebro IS IBK
2022-10-22 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt D 150350024 Älvsjö AIK IBF (A) - Hammarby IF IBF (A)
2022-10-22 10:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt Mellersta 150392023 Älvsjö AIK IBF (A) - Hässelby SK IBK (C)
2022-10-22 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra 150345020 Älvsjö AIK IBF - Huddinge IBS
2022-10-22 12:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411024 Älvsjö AIK IBF (B) - Huddinge IBS (A)
2022-10-22 13:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150410017 Örby IS - Älvsjö AIK IBF (A)
2022-10-22 14:45 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025025 Älvsjö AIK IBF (A) - Djurgårdens IF IBS (A)
2022-10-22 16:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150409017 Älvsjö AIK IBF (B) - Salems IF
2022-10-22 17:30 Pantamera Damjuniorer södra 150035025 Älvsjö AIK IBF - FBI Tullinge
2022-10-29 11:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150410022 Älvsjö AIK IBF (A) - Farsta IBK
2022-10-29 12:15 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315020 Älvsjö AIK IBF - Nynäshamns IBK (A)
2022-10-29 13:30 Pantamera Flickor Röd Svår 150310039 Älvsjö AIK IBF - Salems IF
2022-10-29 15:00 Damer division 1 150012033 Älvsjö AIK IBF (B) - Bele Barkarby IF IBF
2022-10-30 10:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361027 Älvsjö AIK IBF (A) - Väsby AIK (A)
November
2022-11-01 19:30 Herrar division 3 norra 150002022 Älvsjö AIK IBF (B) - Sköndals IK (A)
2022-11-07 20:40 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025001 Älvsjö AIK IBF (A) - Huddinge IBS (A)
2022-11-12 09:00 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Södra 150366049 Älvsjö AIK IBF - Farsta IBK (A)
2022-11-12 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra 150345034 Älvsjö AIK IBF - Värmdö IF
2022-11-12 11:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt Mellersta 150392033 Älvsjö AIK IBF (A) - FBI Tullinge (A)
2022-11-12 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt D 150350034 Älvsjö AIK IBF (A) - Ängby IF (B )
2022-11-12 13:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411036 Älvsjö AIK IBF (B) - Västerhaninge IBK
2022-11-12 14:15 Pantamera Flickor Röd Lätt 150318031 Älvsjö AIK IBF - Vendelsö IK
2022-11-12 15:45 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025037 Älvsjö AIK IBF (A) - Farsta IBK (A)
2022-11-19 09:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361039 Älvsjö AIK IBF (A) - Nacka IBK (B)
2022-11-19 10:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår B 150405026 Älvsjö AIK IBF (B) - Värmdö IF (A)
2022-11-19 11:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150409028 Älvsjö AIK IBF (B) - Nynäshamns IBK
2022-11-19 12:15 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315030 Älvsjö AIK IBF - Huddinge IBS
2022-11-19 13:45 Damer division 1 150012046 Älvsjö AIK IBF (B) - Råsunda IS
2022-11-26 10:15 Pantamera Flickor Blå Medellätt Mellersta 150392043 Älvsjö AIK IBF (A) - Norrtulls SK
2022-11-26 12:15 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra 150345044 Älvsjö AIK IBF - Segeltorps IF
2022-11-26 13:30 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150410032 Älvsjö AIK IBF (A) - Sundbybergs IK
2022-11-26 14:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C 150330032 Älvsjö AIK IBF - Skogås/Trångsund IBK
2022-11-26 16:00 Damer division 2 Södra 150038031 Älvsjö AIK IBF (C) - Huddinge IBS (B)
2022-11-27 13:00 Pantamera Flickor Röd Lätt 150318047 Älvsjö AIK IBF - Töjnan IBK
2022-11-28 20:40 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025049 Älvsjö AIK IBF (A) - AIK IBF (A)
December
2022-12-03 10:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår A 150404035 Älvsjö AIK IBF (A) - Värmdö IF (B)
2022-12-03 11:00 Pantamera Damjuniorer södra 150035049 Älvsjö AIK IBF - Huddinge IBS (A)
2022-12-03 12:45 Damer division 1 150012059 Älvsjö AIK IBF (B) - Hammarby IF IBF (A)
2022-12-10 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår B 150405037 Älvsjö AIK IBF (B) - Nacka IBK (B)
2022-12-10 10:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411060 Älvsjö AIK IBF (B) - Skogås/Trångsunds IBK (A)
2022-12-10 11:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361055 Älvsjö AIK IBF (A) - Täby FC (A)
2022-12-10 12:00 Pantamera Flickor Röd Lätt 150318063 Älvsjö AIK IBF - Norrtulls SK
2022-12-10 13:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150409039 Älvsjö AIK IBF (B) - Värmdö IF / Ingarö IF
2022-12-10 14:30 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315040 Älvsjö AIK IBF - FBI Tullinge (B)
2022-12-10 16:00 Damer division 1 150012062 Älvsjö AIK IBF (B) - Hässelby SK IBK (A)
2022-12-17 09:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150409042 Älvsjö AIK IBF (B) - FBI Tullinge
2022-12-17 10:15 Pantamera Flickor Röd Svår 150310077 Älvsjö AIK IBF - Enebybergs IF / Danderyds SK IBF
2022-12-17 11:45 Damer division 2 Södra 150038041 Älvsjö AIK IBF (C) - Salems IF
2022-12-17 13:30 Damer division 1 150012067 Älvsjö AIK IBF (B) - Nacka IBK (B)
2022-12-17 15:30 Pantamera Damjuniorer södra 150035061 Älvsjö AIK IBF - Nacka IBK
2022-12-17 17:30 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025061 Älvsjö AIK IBF (A) - Täby FC (A)
Januari
2023-01-14 11:30 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150410046 Örby IS - Farsta IBK
2023-01-14 12:45 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315050 Älvsjö AIK IBF - Nacka IBK
2023-01-14 14:15 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025073 Älvsjö AIK IBF (A) - Bele Barkarby IF IBF (A)
2023-01-21 12:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361075 Älvsjö AIK IBF (A) - Täby FC (B)
2023-01-21 13:00 Pantamera Flickor Röd Lätt 150318083 Älvsjö AIK IBF - Djurö-Vindö IF
2023-01-21 14:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150410052 Älvsjö AIK IBF (A) - Hässelby SK IBK (A)
2023-01-21 15:30 Pantamera Flickor Röd Svår 150310091 Älvsjö AIK IBF - Täby FC (A)
2023-01-21 17:00 Damer division 1 150012080 Älvsjö AIK IBF (B) - Djurgårdens IF IBS
2023-01-28 12:30 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150410057 Örby IS - Sundbybergs IK
2023-01-28 13:45 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150409057 Älvsjö AIK IBF (B) - Tungelsta IF
2023-01-28 15:00 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315060 Älvsjö AIK IBF - Täby FC (A)
2023-01-28 16:30 Juniorallsvenskan D DJ18 580733069 Älvsjö AIK IBF - Värmdö IF/Nacka IBK
Februari
2023-02-04 09:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411096 Älvsjö AIK IBF (B) - Enebybergs IF (B)
2023-02-04 10:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C 150330062 Älvsjö AIK IBF - Djurö-Vindö IF
2023-02-04 11:15 Pantamera Flickor Röd Lätt 150318095 Älvsjö AIK IBF - Rotebro IS IBK
2023-02-04 12:30 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150410062 Älvsjö AIK IBF (A) - Örby IS
2023-02-04 13:45 Damer division 3 norra 150036091 Örby IS - Järfälla IBK (B)
2023-02-04 15:15 Damer division 2 Södra 150038061 Älvsjö AIK IBF (C) - Högalids IF
2023-02-04 17:00 Damer division 1 150012093 Älvsjö AIK IBF (B) - Huddinge IBS (A)
2023-02-11 11:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361099 Älvsjö AIK IBF (A) - Enebybergs IF (A)
2023-02-11 12:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150410068 Örby IS - Tyresö Trollbäcken IBK
2023-02-11 13:30 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315070 Älvsjö AIK IBF - Värmdö IF / Ingarö IF
2023-02-18 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Södra 11 150415108 Älvsjö AIK IBF (A) - Salems IF
2023-02-18 10:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411108 Älvsjö AIK IBF (B) - Täby FC (C)
2023-02-18 11:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150410072 Älvsjö AIK IBF (A) - Sköndals IK
2023-02-18 12:15 Pantamera Flickor Röd Svår 150310114 Älvsjö AIK IBF - Rotebro IS IBK / Sigtuna IF IBK
2023-02-18 13:45 Damer division 2 Södra 150038071 Älvsjö AIK IBF (C) - FBI Tullinge (B)
2023-02-18 15:30 Damer division 1 150012106 Älvsjö AIK IBF (B) - Vallentuna IBK
Mars
2023-03-04 14:15 Damer division 1 150012119 Älvsjö AIK IBF (B) - FBI Tullinge (A)
2023-03-11 13:30 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361111 Älvsjö AIK IBF (A) - FBI Tullinge (A)
2023-03-11 14:30 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315080 Älvsjö AIK IBF - Vendelsö IK
2023-03-11 15:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C 150330072 Älvsjö AIK IBF - Vendelsö IK
2023-03-18 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Södra 11 150415120 Älvsjö AIK IBF (A) - Älta IF (B)
2023-03-18 12:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår B 150405077 Älvsjö AIK IBF (B) - Täby FC (B)
2023-03-18 13:30 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361115 Älvsjö AIK IBF (A) - Täby FC (E)
2023-03-18 14:30 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150409079 Älvsjö AIK IBF (B) - Huddinge IBS (A)
2023-03-18 15:45 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150410079 Örby IS - Hässelby SK IBK (A)
2023-03-18 17:00 Herrar division 4 mellersta 150007083 Älvsjö AIK IBF (C) - Hammarby IF IBF (B)
2023-03-25 11:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt D 150416123 Älvsjö AIK IBF (B) - Sköndals IK (A)
2023-03-25 12:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150410082 Älvsjö AIK IBF (A) - Huddinge IBS (B)
2023-03-25 13:30 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315090 Älvsjö AIK IBF - Sköndals IK
2023-03-25 14:45 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029124 Älvsjö AIK IBF (B) - SK Vide
2023-03-25 16:30 Damer division 2 Södra 150038081 Älvsjö AIK IBF (C) - Högdalens AIS (A)
April
2023-04-01 14:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361128 Älvsjö AIK IBF (A) - Hässelby SK IBK
2023-04-01 15:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411132 Älvsjö AIK IBF (B) - FBI Tullinge (B)
2023-04-01 16:00 Damer division 3 norra 150036130 Örby IS - Väsby AIK (B)
2023-04-01 17:30 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150410086 Älvsjö AIK IBF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis