Sköndalshallen

Adress
Perstorpsvägen, 12867 Sköndal
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera Flickor Röd Medellätt 150316060 Sköndals IK - Älvsjö AIK IBF
September
2021-09-26 13:45 Herrar division 4 mellersta 150007005 Sköndals IK (B) - Westermalms IBK
2021-09-26 15:30 Herrar division 3 södra 150003005 Sköndals IK (A) - Västerhaninge IBK (A)
2021-09-26 17:15 Damer division 2 Södra 150038005 Sköndals IK - FBI Tullinge (B)
Oktober
2021-10-03 09:00 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Södra 150365002 Sköndals IK - Tyresö Trollbäcken IBK
2021-10-03 10:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt Södra 150391003 Sköndals IK - Ekerö IK (A)
2021-10-03 11:00 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt D 150381004 Sköndals IK - Duvbo IK (A)
2021-10-03 12:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt 150316007 Sköndals IK - Tungelsta IF
2021-10-03 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt 150334004 Sköndals IK - Duvbo IK
2021-10-03 17:30 Pantamera Damjuniorer division 2 södra 150035009 Sköndals IK (B) - Huddinge IBS (B)
2021-10-03 19:00 Herrar division 3 södra 150003010 Huvudstadens IBK - Sköndals IK (A)
2021-10-03 20:30 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027008 Sköndals IK (A) - FBI Tullinge (A)
2021-10-07 20:45 Juniorallsvenskan D DJ18 580734018 Sköndals IK - Tyresö Trollbäcken IBK
2021-10-10 09:00 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Södra 150366012 Sköndals IK - Vendelsö IK
2021-10-10 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår Mellersta 150353008 Sköndals IK - Vallentuna IBK (B)
2021-10-10 11:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt C 150349012 Sköndals IK (A) - Tumba GOIF
2021-10-10 12:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt D 150350013 Sköndals IK (B) - Nacka Wallenstam IBK (A)
2021-10-10 14:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312008 Sköndals IK - Tyresö Trollbäcken IBK
2021-10-10 15:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Lätt 150306006 Sköndals IK - Jakobsbergs IBF
2021-10-10 17:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 Mellersta 150028006 Sköndals IK (B) - Täby FC (E)
2021-10-17 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt H 150355041 Sköndals IK - Tyresö Trollbäcken IBK (A)
2021-10-17 10:15 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Södra 150365018 Sköndals IK - Huddinge IBS
2021-10-17 11:15 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt D 150381016 Sköndals IK - Salems IF
2021-10-17 12:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt 150334016 Sköndals IK - Älta IF
2021-10-17 13:30 Herrar division 4 mellersta 150007016 Sköndals IK (B) - Värtans IK
2021-10-17 16:45 Pantamera Damjuniorer division 2 södra 150035022 Sköndals IK (B) - Västerhaninge IBK
2021-10-24 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt H 150355011 Sköndals IK - Hästhagen IF
2021-10-24 10:00 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Södra 150366022 Sköndals IK - Nynäshamns IBK
2021-10-24 11:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt D 150350031 Sköndals IK (B) - Sörskogens IF (B)
2021-10-24 12:15 Pantamera Flickor Blå Medellätt Södra 150391025 Sköndals IK - Åkersberga IBF (B)
2021-10-24 13:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt 150316031 Sköndals IK - Sundbybergs IK
2021-10-24 15:45 Pantamera Herrjuniorer division 3 Mellersta 150028017 Sköndals IK (B) - AIK IBF (B)
2021-10-24 17:15 Damer division 2 Södra 150038016 Sköndals IK - IBF Offensiv Lidingö
2021-10-24 18:45 Herrar division 3 södra 150003020 Huvudstadens IBK - Huddinge IBS
2021-10-24 20:30 Herrar division 3 södra 150003016 Sköndals IK (A) - Skogås/Trångsunds IBK (A)
2021-10-31 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt C 150349043 Sköndals IK (A) - Skogås/Trångsunds IBK (B)
2021-10-31 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra 150345037 Sköndals IK - FBI Tullinge (A)
2021-10-31 11:00 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt D 150381028 Sköndals IK - Hammarby IF IBF
2021-10-31 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt 150334028 Sköndals IK - Nacka Wallenstam IBK
2021-10-31 13:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Lätt 150306017 Sköndals IK - Mariebergs SK
2021-10-31 14:30 Pantamera Flickor Röd Lätt Södra 150332017 Sköndals IK - Vendelsö IK
2021-10-31 15:45 Pantamera Damjuniorer division 2 södra 150035035 Sköndals IK (B) - FBI Tullinge (B)
2021-10-31 19:00 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027019 Sköndals IK (A) - Älvsjö AIK IBF (A)
November
2021-11-07 15:45 Pantamera Flickor Röd Lätt Södra 150332006 Sköndals IK - FBI Tullinge
2021-11-07 19:00 Juniorallsvenskan D DJ18 580734027 Sköndals IK - Nykvarns IBF Ungdom
2021-11-14 09:15 Pantamera Flickor Blå Medellätt Södra 150391047 Sköndals IK - Sörskogens IF
2021-11-14 10:15 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Södra 150365034 Sköndals IK - Djurgårdens IF IBS
2021-11-14 12:30 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027024 Sköndals IK (A) - Värmdö IF (B)
2021-11-18 20:45 Juniorallsvenskan D DJ18 580734036 Sköndals IK - Huddinge IBS
2021-11-21 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt D 150350064 Sköndals IK (B) - Sickla IF
2021-11-21 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra 150345055 Sköndals IK - Värmdö IF (C)
2021-11-21 11:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Lätt 150306028 Sköndals IK - Bro IK
2021-11-21 12:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 Mellersta 150028028 Sköndals IK (B) - Duvbo IK /Sundbybergs IK
2021-11-21 14:00 Damer division 2 Södra 150038027 Sköndals IK - Djurgårdens IF IBS
2021-11-21 15:45 Herrar division 3 södra 150003027 Sköndals IK (A) - FBI Tullinge (B)
2021-11-21 17:30 Herrar division 3 södra 150003030 Huvudstadens IBK - Skogås/Trångsunds IBK (A)
2021-11-21 19:00 Herrar division 4 mellersta 150007027 Sköndals IK (B) - Älta IF
2021-11-28 09:00 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Södra 150366032 Sköndals IK - Nacka Wallenstam IBK
2021-11-28 10:15 Pantamera Flickor Blå Medellätt Södra 150391069 Sköndals IK - Skogås/Trångsunds IBK
2021-11-28 11:15 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt D 150381043 Sköndals IK - Töjnan IBK (B)
2021-11-28 12:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt 150334043 Sköndals IK - IK Frej Täby IBK
2021-11-28 14:45 Pantamera Flickor Röd Lätt Södra 150332028 Sköndals IK - Älvsjö AIK IBF
2021-11-28 16:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312047 Sköndals IK - Älvsjö AIK IBF
2021-11-28 17:15 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027034 Sköndals IK (A) - Täby FC (C)
December
2021-12-05 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra 150345073 Sköndals IK - Sörskogens IF
2021-12-05 10:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Lätt 150306039 Sköndals IK - Ekerö IK
2021-12-05 12:30 Pantamera Damjuniorer division 2 södra 150035052 Sköndals IK (B) - Nacka IBK
2021-12-05 14:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 Mellersta 150028039 Sköndals IK (B) - Älvsjö AIK IBF (B)
2021-12-05 17:15 Damer division 2 Södra 150038038 Sköndals IK - Huddinge IBS (B)
2021-12-05 19:00 Herrar division 3 södra 150003040 Huvudstadens IBK - Ingarö IF (A)
2021-12-05 20:30 Herrar division 3 södra 150003038 Sköndals IK (A) - Vendelsö IK (A)
2021-12-12 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt C 150349087 Sköndals IK (A) - Vendelsö IK
2021-12-12 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt D 150350086 Sköndals IK (B) - Saltsjöbadens IF
2021-12-12 11:00 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt D 150381056 Sköndals IK - Täby FC (B)
2021-12-12 12:00 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Södra 150365055 Sköndals IK - Nynäshamns IBK
2021-12-12 13:00 Pantamera Flickor Röd Lätt Södra 150332039 Sköndals IK - Örby IS
2021-12-12 14:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt 150316074 Sköndals IK - Vendelsö IK
2021-12-12 15:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt 150334056 Sköndals IK - Rotebro IS IBK
2021-12-12 16:45 Pantamera Herrjuniorer division 3 Mellersta 150028042 Sköndals IK (B) - Ekerö IK (A)
2021-12-12 18:15 Herrar division 4 mellersta 150007038 Sköndals IK (B) - Ängby IF
2021-12-19 10:30 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027044 Sköndals IK (A) - Djurgårdens IF IBS (B)
2021-12-19 12:00 Pantamera Damjuniorer division 2 södra 150035064 Sköndals IK (B) - Vendelsö IK (A)
2021-12-19 13:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312063 Sköndals IK - Täby FC (C)
2021-12-19 16:00 Pantamera Flickor Röd Lätt Södra 150332042 Sköndals IK - Älta IF
2021-12-19 17:15 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra 150345091 Sköndals IK - Älta IF (A)
2021-12-19 18:15 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Södra 150366051 Sköndals IK - Tungelsta IF
Januari
2022-01-09 10:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312068 Sköndals IK - Värmdö IF (A)
2022-01-09 11:15 Pantamera Damjuniorer division 2 södra 150035069 Sköndals IK (B) - Högdalens AIS/Hammarby IF IBF
2022-01-09 12:45 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027048 Sköndals IK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B)
2022-01-09 14:30 Herrar division 3 södra 150003050 Huvudstadens IBK - FBI Tullinge (B)
2022-01-14 19:15 Juniorallsvenskan D DJ18 580734054 Sköndals IK - Trosa Edanö IBK
2022-01-16 09:00 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Södra 150365067 Sköndals IK - Älta IF
2022-01-16 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt D 150350108 Sköndals IK (B) - IBF Offensiv Lidingö (B)
2022-01-16 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt C 150349109 Sköndals IK (A) - Mariebergs SK
2022-01-16 12:00 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt D 150381076 Sköndals IK - IBF Offensiv Lidingö (A)
2022-01-16 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt 150334076 Sköndals IK - Hässelby SK IBK
2022-01-16 14:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Lätt 150306046 Sköndals IK - Sigtuna IF IBK
2022-01-16 17:00 Herrar division 3 södra 150003055 Sköndals IK (A) - Huvudstadens IBK
2022-01-16 18:45 Damer division 2 Södra 150038055 Sköndals IK - Högalids IF
2022-01-16 20:15 Herrar division 4 mellersta 150007055 Sköndals IK (B) - IBK Bandhagen
2022-01-21 19:15 Juniorallsvenskan D DJ18 580734056 Sköndals IK - Telge SIBK
2022-01-23 17:15 Damer division 2 Södra 150038056 Sköndals IK - Ingarö IF (A)
2022-01-23 20:15 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027059 Sköndals IK (A) - Farsta IBK (B)
2022-01-30 09:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt Södra 150391117 Sköndals IK - Nacka Wallenstam IBK
2022-01-30 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt D 150350130 Sköndals IK (B) - Ingarö IF (B)
2022-01-30 11:00 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt D 150381088 Sköndals IK - Vallentuna IBK (C)
2022-01-30 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt 150334088 Sköndals IK - Örby IS
2022-01-30 15:00 Herrar division 3 södra 150003056 Sköndals IK (A) - Huddinge IBS
2022-01-30 16:45 Herrar division 3 södra 150003060 Huvudstadens IBK - Värmdö IF (B)
2022-01-30 18:15 Herrar division 4 mellersta 150007056 Sköndals IK (B) - Hässelby SK IBK (B)
Februari
2022-02-06 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra 150345124 Sköndals IK - Huddinge IBS (A)
2022-02-06 12:00 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Södra 150365079 Sköndals IK - FBI Tullinge
2022-02-06 13:00 Pantamera Flickor Röd Lätt Södra 150332057 Sköndals IK - Nynäshamns IBK
2022-02-06 15:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312094 Sköndals IK - Åkersberga IBF (B)
2022-02-06 16:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Lätt 150306057 Sköndals IK - Sickla IF
2022-02-06 18:00 Pantamera Damjuniorer division 2 södra 150035095 Sköndals IK (B) - Älvsjö AIK IBF
2022-02-11 19:15 Juniorallsvenskan D DJ18 580734068 Sköndals IK - FBI Tullinge
2022-02-13 11:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt Södra 150391135 Sköndals IK - Tumba GOIF
2022-02-13 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt D 150350140 Sköndals IK (B) - Skogås/Trångsunds IBK (A)
2022-02-13 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt C 150349139 Sköndals IK (A) - Nacka Wallenstam IBK (C)
2022-02-13 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt D 150381100 Sköndals IK - Hässelby SK IBK (B)
2022-02-13 15:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt 150334100 Sköndals IK - Ingarö IF
2022-02-13 16:30 Damer division 2 Södra 150038067 Sköndals IK - Nynäshamns IBK
2022-02-13 18:00 Herrar division 4 mellersta 150007067 Sköndals IK (B) - Lokomotiv Stockholm IK
2022-02-13 19:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 Mellersta 150028068 Sköndals IK (B) - Danderyds SK IBF
2022-02-20 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra 150345146 Sköndals IK - Nacka Wallenstam IBK (A)
2022-02-20 12:00 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt D 150381103 Sköndals IK - Nacka IBK (C)
2022-02-20 13:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt 150316134 Sköndals IK - Väsby AIK
2022-02-20 14:15 Pantamera Flickor Röd Lätt Södra 150332068 Sköndals IK - Tyresö Trollbäcken IBK
2022-02-20 15:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Lätt 150306068 Sköndals IK - Djurö-Vindö IF (A)
2022-02-20 16:45 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312107 Sköndals IK - Västerhaninge IBK
2022-02-20 18:00 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027074 Sköndals IK (A) - Vendelsö IK (A)
2022-02-27 11:15 Herrar division 3 södra 150003067 Sköndals IK (A) - Ingarö IF (A)
2022-02-27 13:00 Herrar division 3 södra 150003070 Huvudstadens IBK - Vendelsö IK (A)
2022-02-27 14:45 Juniorallsvenskan D DJ18 580734077 Sköndals IK - Endre IF
Mars
2022-03-06 12:15 Damer division 2 Södra 150038078 Sköndals IK - Hammarby IF IBF (B)
2022-03-06 14:00 Herrar division 4 mellersta 150007078 Sköndals IK (B) - Hammarby IF IBF (B)
2022-03-11 19:15 Juniorallsvenskan D DJ18 580734086 Sköndals IK - Salems IF
2022-03-13 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt C 150349157 Sköndals IK (A) - Ekerö IK (B)
2022-03-13 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt D 150350158 Sköndals IK (B) - FBI Tullinge (A)
2022-03-13 13:00 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Södra 150365101 Sköndals IK - Salems IF
2022-03-13 14:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt Södra 150391153 Sköndals IK - Älvsjö AIK IBF (A)
2022-03-13 16:45 Pantamera Damjuniorer division 2 södra 150035112 Sköndals IK (B) - Täby FC (C)
2022-03-20 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra 150345168 Sköndals IK - Tumba GOIF
2022-03-20 11:00 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt D 150381116 Sköndals IK - Älvsjö AIK IBF (B)
2022-03-20 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt 150334116 Sköndals IK - Bromma KFUK-KFUM
2022-03-20 13:15 Pantamera Flickor Röd Lätt Södra 150332079 Sköndals IK - Hässelby SK IBK (B)
2022-03-20 14:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Lätt 150306079 Sköndals IK - Vendelsö IK
2022-03-20 16:00 Herrar division 3 södra 150003080 Huvudstadens IBK - Hammarbyhöjden IBK
2022-03-20 17:45 Herrar division 3 södra 150003078 Sköndals IK (A) - Värmdö IF (B)
2022-03-20 19:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 Mellersta 150028079 Sköndals IK (B) - Högalids IF
2022-03-27 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt C 150349175 Sköndals IK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B)
2022-03-27 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt D 150350176 Sköndals IK (B) - Älta IF
2022-03-27 12:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312123 Sköndals IK - Huddinge IBS (A)
2022-03-27 13:15 Pantamera Damjuniorer division 2 södra 150035124 Sköndals IK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B)
2022-03-27 14:45 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027084 Sköndals IK (A) - Huddinge IBS (B)
2022-03-27 16:30 Damer division 2 Södra 150038089 Sköndals IK - Salems IF (A)
April
2022-04-03 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt 150334129 Sköndals IK - Sigtuna IF IBK
2022-04-03 13:30 Herrar division 3 södra 150003089 Sköndals IK (A) - Hammarbyhöjden IBK
2022-04-03 15:15 Herrar division 3 södra 150003090 Huvudstadens IBK - Västerhaninge IBK (A)
2022-04-03 18:30 Herrar division 4 mellersta 150007089 Sköndals IK (B) - Högdalens AIS (A)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis