Kvarnbergshallen

Adress
Östergårdsvägen 25, 14138 Huddinge
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2021-10-02 09:45 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra 150345010 Fullersta IBK - Sköndals IK
2021-10-02 18:15 Herrar division 5 Södra 150010008 Mellansjö MK - Djurgårdens IF IBS (C )
2021-10-03 08:45 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt F 150362001 Sörskogens IF - Segeltorps IF
2021-10-03 10:00 Pantamera Pojkar Blå Svårsvår Södra 150339006 Segeltorps IF - Tyresö Trollbäcken IBK
2021-10-03 12:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305005 Segeltorps IF - Nacka Wallenstam IBK
2021-10-03 15:00 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315005 IK Tomtberga (A) - FBI Tullinge (A)
2021-10-05 18:30 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra 150345005 Huddinge IBS (A) - Tumba GOIF
2021-10-05 19:30 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314006 Huddinge IBS (B) - Hässelby SK IBK
2021-10-09 15:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312007 Huddinge IBS (A) - Värmdö IF (A)
2021-10-10 10:00 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Södra 150365012 Huddinge IBS - FBI Tullinge
2021-10-10 11:00 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt F 150337012 Sörskogens IF P09/P10 - Örby IS
2021-10-10 12:00 Herrar division 4 södra 150006011 IK Tomtberga (A) - Tungelsta IF (B)
2021-10-12 19:00 Damer division 3 södra 150042009 Huddinge IBS (C) - Tungelsta IF
2021-10-16 09:30 Pantamera Flickor Blå Medellätt Södra 150391018 Huddinge IBS - Älvsjö AIK IBF (A)
2021-10-16 10:30 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314014 IK Tomtberga (B) - Vallentuna IBK (B)
2021-10-16 15:00 Pantamera Flickor Röd Svår 150310012 Huddinge IBS - Salems IF
2021-10-17 11:45 Herrar division 5 Södra 150010021 Mellansjö MK - Andino United IF
2021-10-17 13:15 Damer division 3 södra 150042015 Huddinge IBS (C) - Järfälla IBK (C)
2021-10-17 15:00 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315017 IK Tomtberga (A) - Vendelsö IK
2021-10-22 20:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305011 Huddinge IBS - Värmdö IF
2021-10-23 15:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312020 Huddinge IBS (A) - FBI Tullinge (A )
2021-10-30 09:30 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Södra 150365024 Huddinge IBS - Tyresö Trollbäcken IBK
2021-10-30 10:30 Pantamera Flickor Blå Svår 150361026 Huddinge IBS - Nynäshamns IBK
2021-10-30 13:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt 150316038 Huddinge IBS - Sköndals IK
2021-10-30 14:30 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314026 IK Tomtberga (B) - Hässelby SK IBK
2021-10-30 15:45 Pantamera Flickor Röd Svår 150310022 Huddinge IBS - Vallentuna IBK / IK Frej
2021-10-31 09:45 Pantamera Flickor Blå Medellätt Södra 150391036 Huddinge IBS - Sköndals IK
2021-10-31 10:45 Pantamera Flickor Blå Medellätt Södra 150391038 Sörskogens IF - Farsta IBK
2021-10-31 11:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305016 Segeltorps IF - Tungelsta IF
2021-10-31 13:00 Herrar veteraner division 2 södra 150022030 Sörskogens IF - Älta IF
November
2021-11-06 13:30 Herrar division 4 södra 150006021 IK Tomtberga (A) - Bergfoten IBK
2021-11-06 17:00 Herrar veteraner division 2 södra 150022032 Kvarnbergsplans IBK - Vendelsö IK
2021-11-13 09:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327024 Segeltorps IF - Nacka Wallenstam IBK (A)
2021-11-13 10:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330032 Segeltorps IF - Täby FC (C)
2021-11-13 13:15 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314032 Huddinge IBS (B) - IK Tomtberga (B)
2021-11-13 14:30 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315031 IK Tomtberga (A) - Älvsjö AIK IBF
2021-11-14 12:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312033 Huddinge IBS (A) - Åkersberga IBF (B)
2021-11-14 13:30 Damer division 3 södra 150042025 Huddinge IBS (C) - Vendelsö IK (B)
2021-11-20 09:30 Pantamera Flickor Blå Medellätt Södra 150391056 Sörskogens IF - Täby FC (C)
2021-11-20 10:30 Pantamera Flickor Blå Medellätt Södra 150391054 Huddinge IBS - Ekerö IK (A)
2021-11-20 13:15 Pantamera Flickor Röd Svår 150310032 Huddinge IBS - Täby FC
2021-11-20 14:30 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314038 IK Tomtberga (B) - Ekerö IK
2021-11-20 15:45 Herrar veteraner division 2 södra 150022047 Segeltorps IF - Älta IF
2021-11-20 17:15 Herrar veteraner division 2 södra 150022045 Kvarnbergsplans IBK - Sörskogens IF
2021-11-21 09:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361038 Huddinge IBS - Älvsjö AIK IBF
2021-11-21 10:00 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Södra 150365036 Huddinge IBS - Värmdö IF
2021-11-21 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra 150345056 Fullersta IBK - Nacka Wallenstam IBK (A)
2021-11-21 12:00 Herrar division 5 Södra 150010047 Mellansjö MK - Balrog B/S IK (B)
2021-11-21 13:30 Herrar division 5 Södra 150010048 Fullersta IBK (B) - Ingarö IF (B)
2021-11-23 19:30 Pantamera Flickor Röd Medellätt 150316056 Huddinge IBS - Ingarö IF/Sickla IF
2021-11-27 09:45 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt F 150337048 Sörskogens IF P09/P10 - Tumba GOIF
2021-11-27 10:45 Pantamera Pojkar Blå Svårsvår Södra 150339051 Segeltorps IF - Tungelsta IF
2021-11-27 13:30 Herrar division 5 Södra 150010051 Mellansjö MK - Fullersta IBK (B)
2021-11-27 16:30 Herrar division 4 södra 150006031 IK Tomtberga (A) - Nynäshamns IBK (A)
2021-11-28 10:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt 150316064 Huddinge IBS - FBI Tullinge (A)
December
2021-12-03 20:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305031 Huddinge IBS - Täby FC (B)
2021-12-04 09:45 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt F 150362039 Sörskogens IF - Nynäshamns IBK
2021-12-04 10:45 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt F 150362040 Segeltorps IF - Älvsjö AIK IBF (A)
2021-12-04 14:45 Herrar veteraner division 2 södra 150022051 Segeltorps IF - IS Bar Central Nytorget
2021-12-04 16:15 Herrar veteraner division 2 södra 150022054 Sörskogens IF - Nacka Wallenstam IBK
2021-12-05 12:00 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Södra 150365044 Huddinge IBS - Tumba GOIF
2021-12-05 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra 150345074 Fullersta IBK - Tumba GOIF
2021-12-11 09:30 Pantamera Flickor Blå Medellätt Södra 150391072 Huddinge IBS - Åkersberga IBF (B)
2021-12-11 10:30 Pantamera Flickor Röd Medellätt 150316079 Huddinge IBS - Täby FC
2021-12-11 17:15 Damer division 3 södra 150042045 Huddinge IBS (C) - FBI Tullinge (C)
2021-12-12 09:00 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt F 150337060 Sörskogens IF P09/P10 - Skogås/Trångsund IBK
2021-12-12 10:00 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314058 Huddinge IBS (B) - Vallentuna IBK (B)
2021-12-12 12:45 Herrar veteraner division 2 södra 150022058 Kvarnbergsplans IBK - Älta IF
2021-12-18 13:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305041 Huddinge IBS - Visby IBK
2021-12-18 15:30 Juniorallsvenskan D DJ18 580734050 Huddinge IBS - Endre IF
2021-12-18 17:15 Herrar division 5 Södra 150010068 Mellansjö MK - Salems IF (C)
2021-12-19 12:00 Herrar division 4 södra 150006041 IK Tomtberga (A) - Värmdö IF (C)
2021-12-19 15:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt 150316002 Huddinge IBS - Värmdö IF
Januari
2022-01-11 19:45 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315067 Huddinge IBS (A) - Vendelsö IK
2022-01-15 08:30 Pantamera Flickor Blå Medellätt Södra 150391092 Sörskogens IF - Huddinge IBS
2022-01-15 09:30 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315077 IK Tomtberga (A) - Huddinge IBS (A)
2022-01-15 10:45 Pantamera Flickor Blå Svår 150361074 Huddinge IBS - Silverdals IF
2022-01-15 13:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt 150316093 Huddinge IBS - Tungelsta IF
2022-01-15 14:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311074 Huddinge IBS (B) - Täby FC (A)
2022-01-15 15:45 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314078 Huddinge IBS (B) - Åkersberga IBF (A)
2022-01-15 17:00 Pantamera Flickor Röd Svår 150310052 Huddinge IBS - Värmdö IF
2022-01-16 08:30 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra 150345106 Sörskogens IF - Huddinge IBS (A)
2022-01-16 12:00 Herrar division 5 Södra 150010081 Mellansjö MK - Ingarö IF (B)
2022-01-16 13:30 Herrar veteraner division 2 södra 150022078 Kvarnbergsplans IBK - IS Bar Central Nytorget
2022-01-22 13:30 Herrar division 4 södra 150006051 IK Tomtberga (A) - Skogås/Trångsunds IBK (B)
2022-01-22 15:00 Herrar veteraner division 2 södra 150022079 Kvarnbergsplans IBK - Nacka Wallenstam IBK
2022-01-23 09:15 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt F 150337084 Sörskogens IF P09/P10 - Vendelsö IK
2022-01-23 10:15 Pantamera Flickor Blå Medellätt Södra 150391103 Huddinge IBS - Tyresö Trollbäcken IBK
2022-01-23 11:15 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314079 Huddinge IBS (B) - Ekerö IK
2022-01-30 09:45 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Södra 150365076 Huddinge IBS - Nynäshamns IBK
2022-01-30 10:45 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315089 IK Tomtberga (A) - Nacka Wallenstam IBK
2022-01-30 12:00 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314086 IK Tomtberga (B) - Hammarby IF IBF
2022-01-30 13:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt 150316107 Huddinge IBS - Danderyds SK IBF
Februari
2022-02-01 19:00 Damer division 3 södra 150042065 Huddinge IBS (C) - Älta IF
2022-02-04 20:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305061 Huddinge IBS - Farsta IBK
2022-02-05 14:30 Herrar division 4 södra 150006061 IK Tomtberga (A) - Nacka Wallenstam IBK (B)
2022-02-05 16:00 Herrar division 5 Södra 150010094 Mellansjö MK - Tyresö Trollbäcken IBK (B )
2022-02-06 09:45 Pantamera Flickor Blå Medellätt Södra 150391125 Huddinge IBS - Västerhaninge IBK
2022-02-06 10:45 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra 150345123 Fullersta IBK - Örby IS
2022-02-06 13:15 Herrar division 5 Södra 150010096 Fullersta IBK (B) - Västerhaninge IBK (B)
2022-02-06 15:15 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315091 IK Tomtberga (A) - Ingarö IF
2022-02-12 13:30 Pantamera Flickor Blå Svår 150361098 Huddinge IBS - Täby FC (B)
2022-02-12 14:30 Pantamera Flickor Röd Medellätt 150316121 Huddinge IBS - Ängby IF
2022-02-12 15:45 Damer division 3 södra 150042075 Huddinge IBS (C) - Örby IS (A)
2022-02-13 11:00 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314098 IK Tomtberga (B) - Huddinge IBS (B)
2022-02-18 20:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305071 Huddinge IBS - Segeltorps IF
2022-02-19 13:15 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314105 Huddinge IBS (B) - Täby FC (B)
2022-02-20 10:30 Pantamera Flickor Blå Medellätt Södra 150391147 Huddinge IBS - Värmdö IF
2022-02-20 11:30 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Södra 150365097 Huddinge IBS - Nacka Wallenstam IBK
2022-02-20 12:30 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra 150345145 Fullersta IBK - Värmdö IF (A)
2022-02-20 13:30 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt F 150337108 Sörskogens IF P09/P10 - Segeltorps IF
2022-02-26 13:30 Herrar division 5 Södra 150010107 Mellansjö MK - Västerhaninge IBK (B)
2022-02-26 15:00 Herrar division 4 södra 150006071 IK Tomtberga (A) - Tumba GOIF
Mars
2022-03-06 13:30 Herrar veteraner division 2 södra 150022105 Kvarnbergsplans IBK - FBI Tullinge (B)
2022-03-13 11:30 Pantamera Flickor Blå Svår 150361110 Huddinge IBS - FBI Tullinge
2022-03-13 12:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311110 Huddinge IBS (B) - Värmdö IF (B)
2022-03-13 13:45 Pantamera Flickor Röd Svår 150310072 Huddinge IBS - FBI Tullinge
2022-03-19 09:45 Pantamera Flickor Blå Medellätt Södra 150391169 Huddinge IBS - Nacka Wallenstam IBK
2022-03-19 10:45 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Södra 150365109 Huddinge IBS - Sköndals IK
2022-03-19 13:30 Herrar division 4 södra 150006081 IK Tomtberga (A) - Tyresö IBS
2022-03-20 10:15 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt F 150337120 Sörskogens IF P09/P10 - Huddinge IBS (B)
2022-03-26 09:30 Pantamera Flickor Blå Svår 150361122 Huddinge IBS - Täby FC (C)
2022-03-26 10:30 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314122 IK Tomtberga (B) - Åkersberga IBF (A)
2022-03-26 13:15 Pantamera Flickor Röd Svår 150310082 Huddinge IBS - Bele Barkarby IF IBF (A)
2022-03-27 12:00 Herrar division 5 Södra 150010123 Mellansjö MK - Segeltorps IF
2022-03-29 19:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311127 Huddinge IBS (B) - Bele Barkarby IF IBF
April
2022-04-02 08:45 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra 150345189 Fullersta IBK - Älvsjö AIK IBF (A)
2022-04-02 09:45 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Södra 150365121 Huddinge IBS - Salems IF
2022-04-02 10:45 Pantamera Flickor Blå Svår 150361127 Huddinge IBS - Täby FC (A)
2022-04-02 13:30 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314131 Huddinge IBS (B) - Hammarby IF IBF
2022-04-02 14:45 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315130 IK Tomtberga (A) - Högdalens AIS
2022-04-02 16:00 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314127 IK Tomtberga (B) - Täby FC (B)
2022-04-02 17:15 Pantamera Flickor Röd Svår 150310086 Huddinge IBS - Vaksala SK
2022-04-03 09:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330131 Segeltorps IF - FBI Tullinge
2022-04-03 10:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305089 Segeltorps IF - Farsta IBK
2022-04-03 12:00 Herrar division 5 Södra 150010132 Fullersta IBK (B) - Segeltorps IF
2022-04-03 13:30 Herrar veteraner division 2 södra 150022131 Kvarnbergsplans IBK - Segeltorps IF

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis