Spelprogram - Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Norra 11

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkarby IF IBF (A) Dennis Hannerz hannerz@hotmail.com 079-078 75 07 Svart/Svart/Svart
Hässelby SK IBK (A) Ingela Kraemer ingela.kraemer@gmail.com 0725705943 Röd/svart/svart
Täby FC (A) Per Wennersten per.wennersten@gmail.com Vit/Vit/Vit
Vallentuna IBK (B) Per Lindheimer per@lindheimer.se 0700-40 05 99 Svart/Svart/Svart
Vaxholms IBF (A) Anne-Lie Vernersson Timm annelie.v.timm@me.com 073-3790415 Svart/Svart/Svart
Värmdö IF Helena Hedlund helena@lapplandslast.se 0706661412 Blå
Väsby AIK Nicklas Bjunér bjuner_nicklas@hotmail.com 070-652 00 20 Röda
Väsby AIK (B) Nicklas Bjunér bjuner_nicklas@hotmail.com 070-652 00 20 Röd, Röd, Vit+Röd
Åkersberga IBF (E) Per Tillman per.tillman7@gmail.com 0709578164 Orange/Svart/Orange
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-02 13:15 1 Täby FC (A) - Vallentuna IBK (B) Carl Råberg, Hugo Zetterberg Grindtorpshallen
2022-12-18 16:00 1 Vaxholms IBF (A) - Värmdö IF Vaxholm innebandyhallen
Omgång 2
2022-10-08 13:15 2 Hässelby SK IBK (A) - Vaxholms IBF (A) Oliver Hallgren, Sam Robertsson Riddersvik
2022-10-08 14:00 2 Åkersberga IBF (E) - Täby FC (A) Maurits Jolsen, Theo Briston Österåkers Multiarena 2
2022-12-17 14:30 2 Värmdö IF - Bele Barkarby IF IBF (A) Värmdö sporthall
Omgång 3
2022-10-15 15:30 3 Vaxholms IBF (A) - Väsby AIK Emmie Helleday, Lars Reuterhagen Vaxholm innebandyhallen
2022-12-04 12:00 3 Hässelby SK IBK (A) - Värmdö IF Anders Peterson Hässelbyhallen
Omgång 4
2022-10-22 12:15 4 Väsby AIK - Hässelby SK IBK (A) Axel Mickelsson, Filip Geber Väsby skolan
2022-10-22 13:30 4 Vallentuna IBK (B) - Vaxholms IBF (A) Sabina Åström, Sebastian Ericson Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-10-23 12:15 4 Bele Barkarby IF IBF (A) - Täby FC (A) Sadjad Nima, Leo Haochen Li Björkebyhallen
Omgång 5
2022-10-29 10:00 5 Hässelby SK IBK (A) - Vallentuna IBK (B) Sam Robertsson, Vilmer Björkman Hässelbyhallen
2022-10-30 13:30 5 Vaxholms IBF (A) - Åkersberga IBF (E) Edvin Svensson, Isak Wallenius Vaxholm innebandyhallen
2022-12-11 14:30 5 Väsby AIK - Värmdö IF Väsby skolan
Omgång 6
2022-11-12 12:45 6 Vallentuna IBK (B) - Väsby AIK Gustav Levin, Sam Robertsson Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-11-12 14:30 6 Värmdö IF - Täby FC (A) Maja Neffling, Ilias Neffling Värmdö sporthall
2022-11-13 11:15 6 Åkersberga IBF (E) - Hässelby SK IBK (A) Lars Reuterhagen, Sezgin Youmer Österåkers Multiarena 1
Omgång 7
2022-11-19 13:15 7 Väsby AIK - Åkersberga IBF (E) Oscar Björkman, Thea Augustinsson Väsby skolan
2022-11-19 15:30 7 Vaxholms IBF (A) - Bele Barkarby IF IBF (A) Edvin Svensson, Fredrik Åhlund Vaxholm innebandyhallen
2022-11-20   Uppskj. 7 Vallentuna IBK (B) - Värmdö IF Rosendalsskolan Norra Sporthall
Omgång 8
2022-11-26 12:15 8 Åkersberga IBF (E) - Vallentuna IBK (B) Jan Lingemark, Max Åstrand Österåkers Multiarena 1
2022-11-27 15:30 8 Bele Barkarby IF IBF (A) - Hässelby SK IBK (A) Ricky Bagge, Oliver Hallgren Björkebyhallen
Omgång 9
2022-12-03 11:15 9 Väsby AIK (B) - Bele Barkarby IF IBF (A) Smedsgärdshallen
2022-12-03 14:15 9 Väsby AIK - Bele Barkarby IF IBF (A) Mattias Patrik Robert Thorsén, Mattias Thomasson Väsby skolan
2022-12-03 15:30 9 Vaxholms IBF (A) - Täby FC (A) Niklas Tollefors, Patrik Cullander Vaxholm innebandyhallen
2022-12-03 16:45 9 Åkersberga IBF (E) - Värmdö IF Maurits Jolsen, Maryan Hrabovuk Österåkers Multiarena 1
Omgång 10
2022-12-10 15:00 10 Väsby AIK (B) - Åkersberga IBF (E) Smedsgärdshallen
2022-12-11 11:00 10 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK (A) Grindtorpshallen
2022-12-11 13:15 10 Bele Barkarby IF IBF (A) - Vallentuna IBK (B) Björkebyhallen
Omgång 11
2022-12-10 12:15 11 Åkersberga IBF (E) - Bele Barkarby IF IBF (A) Åkersberga Sporthall A
2022-12-17 11:15 11 Väsby AIK - Täby FC (A) Väsby skolan
2022-12-18 16:00 11 Vallentuna IBK (B) - Väsby AIK (B) Rosendalsskolan Norra Sporthall
Omgång 12
2023-01-07 09:15 12 Åkersberga IBF (E) - Väsby AIK (B) Österåkers Multiarena 1
2023-01-07 16:00 12 Vallentuna IBK (B) - Täby FC (A) Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-01-08 10:30 12 Värmdö IF - Vaxholms IBF (A) Värmdö sporthall
Omgång 13
2023-01-15 12:30 13 Bele Barkarby IF IBF (A) - Värmdö IF Björkebyhallen
2023-01-15 16:30 13 Vaxholms IBF (A) - Hässelby SK IBK (A) Vaxholm innebandyhallen
2023-01-15 16:30 13 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (E) Grindtorpshallen
Omgång 14
2023-01-21 12:00 14 Väsby AIK - Vaxholms IBF (A) Väsby skolan
2023-01-22 12:00 14 Bele Barkarby IF IBF (A) - Väsby AIK (B) Björkebyhallen
2023-01-22 17:30 14 Värmdö IF - Hässelby SK IBK (A) Värmdö sporthall
Omgång 15
2023-01-29 12:00 15 Täby FC (A) - Bele Barkarby IF IBF (A) Grindtorpshallen
2023-01-29 13:30 15 Vaxholms IBF (A) - Vallentuna IBK (B) Vaxholm innebandyhallen
2023-01-29 13:30 15 Hässelby SK IBK (A) - Väsby AIK Hässelbyhallen
2023-01-29 14:00 15 Väsby AIK (B) - Värmdö IF Väsby skolan
Omgång 16
2023-02-04 09:00 16 Åkersberga IBF (E) - Vaxholms IBF (A) Österåkers Multiarena 1
2023-02-04 10:15 16 Värmdö IF - Väsby AIK Värmdö sporthall
2023-02-04 14:00 16 Vallentuna IBK (B) - Hässelby SK IBK (A) Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-02-05 14:30 16 Väsby AIK (B) - Täby FC (A) Väsby skolan
Omgång 17
2023-02-11 13:45 17 Täby FC (A) - Värmdö IF Grindtorpshallen
2023-02-12 13:30 17 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF (E) Hässelbyhallen
2023-02-12 13:45 17 Väsby AIK - Vallentuna IBK (B) Väsby skolan
Omgång 18
2023-02-18 10:00 18 Åkersberga IBF (E) - Väsby AIK Österåkers Multiarena 1
2023-02-19 10:30 18 Värmdö IF - Vallentuna IBK (B) Värmdö sporthall
2023-02-19 14:15 18 Bele Barkarby IF IBF (A) - Vaxholms IBF (A) Björkebyhallen
Omgång 19
2023-03-11 14:00 19 Vallentuna IBK (B) - Åkersberga IBF (E) Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-03-12 13:15 19 Hässelby SK IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF (A) Hässelbyhallen
2023-03-12 16:15 19 Vaxholms IBF (A) - Väsby AIK (B) Vaxholm innebandyhallen
Omgång 20
2023-03-18 14:15 20 Täby FC (A) - Vaxholms IBF (A) Grindtorpshallen
2023-03-18 14:45 20 Värmdö IF - Åkersberga IBF (E) Värmdö sporthall
2023-03-19 13:30 20 Bele Barkarby IF IBF (A) - Väsby AIK Björkebyhallen
2023-03-19 14:00 20 Väsby AIK (B) - Hässelby SK IBK (A) Väsby skolan
Omgång 21
2023-03-26 12:00 21 Väsby AIK - Väsby AIK (B) Väsby skolan
2023-03-26 12:30 21 Vallentuna IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF (A) Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-03-26 14:15 21 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (A) Hässelbyhallen
Omgång 22
2023-04-01 14:15 22 Väsby AIK (B) - Vallentuna IBK (B) Väsby skolan
2023-04-02 14:00 22 Täby FC (A) - Väsby AIK Grindtorpshallen
2023-04-02 14:15 22 Bele Barkarby IF IBF (A) - Åkersberga IBF (E) Björkebyhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis