Stavsborgs sporthall

Adress
Flädervägen 4 , 131 40 Nacka
Telefon
08-7188829 
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2022-09-18 16:00 Träningsmatcher Stockholm 155000081 Älta IF P06 - Djurgårdens IF IBS
Oktober
2022-10-02 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt E 150320006 Älta IF - Sköndals IK (B)
2022-10-02 15:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår (L) 150413004 Älta IF - Tyresö Trollbäcken IBK
2022-10-02   Uppskj. Pantamera Herrjuniorer division 3 Södra 150014012 Älta IF - Täby FC (D)
2022-10-02 17:45 Damer division 2 Södra 150038010 Älta IF - FBI Tullinge (B)
2022-10-09 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår C 150354012 Älta IF (A) - Djurgårdens IF IBS (A)
2022-10-09 14:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt E 150320012 Älta IF - Hammarby IF IBF (A)
2022-10-09 15:00 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Södra 150366013 Älta IF - Salems IF
2022-10-09 16:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt C 150335007 Älta IF (A) - Vendelsö IK
2022-10-09 17:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326006 Älta IF - FBI Tullinge (B)
2022-10-09   Uppskj. Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C 150330009 Älta IF - Nynäshamns IBK (B)
2022-10-09 19:30 Herrar veteraner division 2 södra 150022007 Älta IF - Västerhaninge IBK
2022-10-16 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C 150330015 Älta IF - Hammarby IF IBF
2022-10-16 15:45 Pantamera Herrjuniorer division 3 Södra 150014024 Älta IF - Vendelsö IK (B)
2022-10-16 17:15 Damveteran 150191020 Älta IF - Rotebro IS IBK
2022-10-16 18:45 Herrar division 4 mellersta 150007013 Älta IF - Hammarby IF IBF (B)
2022-10-20 21:00 Herrar veteraner division 2 södra 150022018 Älta IF - Segeltorps IF
2022-10-23 12:00 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Södra 150366025 Älta IF - Älvsjö AIK IBF
2022-10-23 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt E 150320022 Älta IF - Norrtulls SK (A)
2022-10-23 14:00 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår D 150396019 Älta IF (B) - Älvsjö AIK IBF
2022-10-23 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt D 150350023 Älta IF (A) - Norrtulls SK (A)
2022-10-23 17:30 Damer division 2 Södra 150038020 Älta IF - Huddinge IBS (B)
2022-10-30 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår D 150396026 Älta IF (B) - Segeltorps IF (A)
2022-10-30 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår A 150404019 Älta IF - Älvsjö AIK IBF (A)
2022-10-30 14:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår (L) 150413028 Älta IF - Sköndals IK (B)
November
2022-11-13 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår C 150354032 Älta IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK
2022-11-13 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt D 150350033 Älta IF (A) - Sköndals IK
2022-11-13 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt E 150323033 Älta IF (B) - Nacka IBK (C)
2022-11-13 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Södra 11 150415034 Älta IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A)
2022-11-13 16:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt C 150335033 Älta IF (A) - Skogås/Trångsunds IBK (C)
2022-11-13 17:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C 150330025 Älta IF - Ingarö IF
2022-11-13 18:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326028 Älta IF - Skogås/Trångsunds IBK
2022-11-20 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321030 Älta IF - Huddinge IBS
2022-11-20 16:30 Damer division 2 Södra 150038030 Älta IF - Högdalens AIS (A)
2022-11-20 18:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 Södra 150014048 Älta IF - Värmdö IF (B)
2022-11-20 19:30 Herrar veteraner division 2 södra 150022029 Älta IF - Nacka IBK
2022-11-27 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt D 150350043 Älta IF (A) - Högalids IF
2022-11-27 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt E 150323043 Älta IF (B) - Älvsjö AIK IBF (B)
2022-11-27 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Södra 11 150415047 Älta IF (B) - Salems IF
2022-11-27 15:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår (L) 150413043 Älta IF - Rotebro IS IBK
2022-11-27 16:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326039 Älta IF - Hässelby SK IBK (C)
December
2022-12-04 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt E 150320051 Älta IF - FBI Tullinge (B)
2022-12-04 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår D 150396054 Älta IF (B) - Tumba GOIF
2022-12-04 14:00 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår C 150354051 Älta IF (A) - Hästhagen IF
2022-12-04 15:00 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Södra 150366075 Älta IF - Sköndals IK
2022-12-04 16:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt E 150323050 Älta IF (B) - Värmdö IF (A)
2022-12-04 17:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt D 150350050 Älta IF (A) - Hammarby IF IBF (A)
2022-12-04 18:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Södra 11 150415051 Älta IF (B) - Älvsjö AIK IBF (A)
2022-12-04 19:15 Herrar division 4 mellersta 150007036 Älta IF - Djurgårdens IF IBS (B)
2022-12-11 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt C 150335059 Älta IF (A) - Nacka IBK (B)
2022-12-11 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326050 Älta IF - Nacka IBK (B)
2022-12-11 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321040 Älta IF - Vendelsö IK
2022-12-11 15:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 Södra 150014060 Älta IF - Nynäshamns IBK (B)
2022-12-11 17:00 Damer division 2 Södra 150038040 Älta IF - Salems IF
2022-12-11 18:30 Damveteran 150191050 Älta IF - Skogås/Trångsunds IBK
2022-12-15 21:00 Herrar veteraner division 2 södra 150022043 Älta IF - Skogås/Trångsunds IBK (B)
2022-12-18 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår C 150354065 Älta IF (A) - Nacka IBK
2022-12-18 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt E 150323064 Älta IF (B) - Norrtulls SK (B)
2022-12-18 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Södra 11 150415063 Älta IF (B) - Värmdö IF
2022-12-18 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt C 150335062 Älta IF (A) - FBI Tullinge (C)
2022-12-18 16:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C 150330045 Älta IF - Skogås/Trångsund IBK
Januari
2023-01-08 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Södra 11 150415068 Älta IF (B) - FBI Tullinge (A)
2023-01-08 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt C 150335067 Älta IF (A) - Västerhaninge IBK
2023-01-08 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326056 Älta IF - Värmdö IF
2023-01-08 15:15 Herrar division 4 mellersta 150007053 Älta IF - Älvsjö AIK IBF (C)
2023-01-08 16:45 Damer division 2 Södra 150038050 Älta IF - Älvsjö AIK IBF (C)
2023-01-08 18:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 Södra 150014072 Älta IF - Segeltorps IF
2023-01-12 21:00 Herrar veteraner division 2 södra 150022047 Älta IF - FBI Tullinge (B)
2023-01-15 14:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår A 150404048 Älta IF - Tyresö Trollbäcken IBK
2023-01-15 15:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C 150330049 Älta IF - Älvsjö AIK IBF
2023-01-15 16:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321050 Älta IF - Ingarö IF
2023-01-15 18:00 Herrar veteraner division 2 södra 150022033 Älta IF - Ingarö IF
2023-01-22 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt C 150335080 Älta IF (A) - Djurö-Vindö IF
2023-01-22 13:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår (L) 150413076 Älta IF - Väsby AIK (B)
2023-01-22 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Södra 11 150415081 Älta IF (B) - Nacka IBK (C)
2023-01-22 15:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326067 Älta IF - Tyresö Trollbäcken IBK
2023-01-22 16:15 Damveteran 150191060 Älta IF - Nacka IBK
2023-01-22 17:45 Pantamera Herrjuniorer division 3 Södra 150014084 Älta IF - FBI Tullinge (B)
2023-01-29 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår A 150404059 Älta IF - Nacka IBK (A)
2023-01-29 15:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321060 Älta IF - Nacka IBK
2023-01-29 16:15 Herrar division 4 mellersta 150007063 Älta IF - Hässelby SK IBK (C)
2023-01-29 17:45 Herrar veteraner division 2 södra 150022058 Älta IF - Sörskogens IF
Februari
2023-02-05 13:45 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Södra 11 150415094 Älta IF (B) - Sickla IF
2023-02-05 14:45 Pantamera Herrjuniorer division 3 Södra 150014096 Älta IF - Visby IBK
2023-02-05 16:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C 150330065 Älta IF - Nacka IBK (B)
2023-02-05 17:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326078 Älta IF - Huddinge IBS (A)
2023-02-12 14:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår (L) 150413100 Älta IF - Ingarö IF
2023-02-12 15:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår A 150404101 Älta IF - Värmdö IF (B)
2023-02-12 16:30 Damer division 2 Södra 150038070 Älta IF - Nynäshamns IBK (A)
2023-02-12 18:00 Herrar division 4 mellersta 150007073 Älta IF - Mariebergs SK (A)
2023-02-16 21:00 Herrar veteraner division 2 södra 150022069 Älta IF - Hammarby IF IBF
2023-02-19 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt C 150335106 Älta IF (A) - Nynäshamns IBK
2023-02-19 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Södra 11 150415107 Älta IF (B) - Skogås/Trångsunds IBK (A)
2023-02-19 14:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår (L) 150413103 Älta IF - Huddinge IBS (B)
2023-02-19 15:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326089 Älta IF - Tungelsta IF
2023-02-19 16:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321070 Älta IF - Västerhaninge IBK
2023-02-19 17:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 Södra 150014108 Älta IF - Sköndals IK
2023-02-26 17:15 Herrar division 4 mellersta 150007076 Älta IF - AIK IBF (B)
Mars
2023-03-12 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår A 150404074 Älta IF - Västerhaninge IBK
2023-03-12 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C 150330075 Älta IF - Djurö-Vindö IF
2023-03-12 16:30 Damveteran 150191080 Älta IF - Vallentuna IBK
2023-03-12 18:00 Damer division 2 Södra 150038080 Älta IF - Högalids IF
2023-03-19 15:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321080 Älta IF - Tyresö Trollbäcken IBK
2023-03-19 17:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår A 150404105 Älta IF - Älvsjö AIK IBF (A)
2023-03-26 15:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Södra 11 150415123 Älta IF (B) - Huddinge IBS (B)
2023-03-26 16:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår A 150404084 Älta IF - Värmdö IF (B)
2023-03-26 17:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C 150330085 Älta IF - Vendelsö IK
2023-03-26 18:15 Herrar division 4 mellersta 150007087 Älta IF - Sköndals IK (B)
April
2023-04-01 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår A 150404094 Älta IF - Nacka IBK (A)
2023-04-02 14:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår (L) 150413129 Älta IF - Skogås/Trångsunds IBK (B)
2023-04-02 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321090 Älta IF - Djurgårdens IF IBS
2023-04-02 16:30 Damveteran 150191090 Älta IF - Rosersberg Arlanda IBK
2023-04-02 18:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 Södra 150014132 Älta IF - Nacka IBK (B)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis