Åbyhallen - Haninge

Adress
Bokstigen 10, 13734 Västerhaninge
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2022-09-13 20:50 Träningsmatcher Stockholm 155000078 Västerhaninge IBK - FBC Kungsholmen Dam
2022-09-25 16:00 Pantamera Damjuniorer södra 150035005 Västerhaninge IBK /Nynäshamns IBK - FBI Tullinge
Oktober
2022-10-01 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt C 150335006 Västerhaninge IBK - Älta IF (A)
2022-10-01 10:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411004 Västerhaninge IBK - Täby FC (C)
2022-10-15 09:15 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt G 150355014 Västerhaninge IBK - Tumba GOIF
2022-10-15 10:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår A 150404007 Västerhaninge IBK - Tyresö Trollbäcken IBK
2022-10-15 11:30 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411016 Västerhaninge IBK - FBI Tullinge (B)
2022-10-15 12:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321008 Västerhaninge IBK - Vendelsö IK
2022-10-15 13:45 Herrar division 5 Södra 150010015 Västerhaninge IBK (B) - Segeltorps IF
2022-10-16 16:00 Pantamera Damjuniorer södra 150035023 Västerhaninge IBK /Nynäshamns IBK - Nacka IBK
2022-10-22 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt C 150335019 Västerhaninge IBK - Djurö-Vindö IF
2022-10-22 12:45 Damer division 3 södra 150042029 Västerhaninge IBK - Järfälla IBK (C )
2022-10-29 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår A 150404018 Västerhaninge IBK - Nacka IBK (A)
2022-10-29 11:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411028 Västerhaninge IBK - Huddinge IBS (A)
2022-10-29 12:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321019 Västerhaninge IBK - Nacka IBK
November
2022-11-06 16:15 Herrar division 2 150001031 Tungelsta IF (A) - IBF Offensiv Lidingö (A)
2022-11-06 18:15 Herrar division 5 Södra 150010026 Västerhaninge IBK (B) - Balrog B/S IK (B)
2022-11-09 20:15 B.I.S. Slutspel Herr 150094006 Tungelsta IF (Div 2) - FBI Tullinge (Allsv)
2022-11-12 11:45 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt G 150355007 Västerhaninge IBK - Älvsjö AIK IBF
2022-11-12 14:30 Herrar veteraner division 2 södra 150022023 Västerhaninge IBK - FBI Tullinge (B)
2022-11-13 16:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321024 Västerhaninge IBK - Älta IF
2022-11-19 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt G 150355042 Västerhaninge IBK - Högalids IF
2022-11-19 11:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår A 150404029 Västerhaninge IBK - Älta IF
2022-11-19 12:15 Herrar division 5 Södra 150010037 Västerhaninge IBK (B) - Bergfoten IBK (B)
2022-11-19 13:45 Damer division 3 södra 150042041 Västerhaninge IBK - Tungelsta IF
2022-11-19 15:30 Herrar division 2 150001044 Tungelsta IF (A) - Rotebro IS IBK
2022-11-19 17:30 Pantamera Damjuniorer södra 150035043 Västerhaninge IBK /Nynäshamns IBK - Älvsjö AIK IBF
2022-11-26 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår A 150404103 Västerhaninge IBK - Älta IF
2022-11-26 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt C 150335045 Västerhaninge IBK - Nynäshamns IBK
2022-11-26 16:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411043 Västerhaninge IBK - Skogås/Trångsunds IBK (A)
December
2022-12-03 11:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321034 Västerhaninge IBK - Djurgårdens IF IBS
2022-12-03 14:00 Damer division 3 södra 150042053 Västerhaninge IBK - Huddinge IBS (C)
2022-12-03 15:30 Herrar veteraner division 2 södra 150022036 Västerhaninge IBK - Segeltorps IF
2022-12-03 17:00 Pantamera Damjuniorer södra 150035050 Västerhaninge IBK /Nynäshamns IBK - Värmdö IF
2022-12-04 16:15 Herrar division 2 150001057 Tungelsta IF (A) - Järfälla IBK
2022-12-10 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt G 150355058 Västerhaninge IBK - Salems IF
2022-12-10 10:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411056 Västerhaninge IBK - Värmdö IF
2022-12-10 12:45 Herrar division 5 Södra 150010048 Västerhaninge IBK (B) - Skogås/Trångsunds IBK (C)
2022-12-17 11:45 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår A 150404043 Västerhaninge IBK - Värmdö IF (B)
Januari
2023-01-08 16:00 Damer division 3 södra 150042070 Västerhaninge IBK - Högdalens AIS (B)
2023-01-14 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt C 150335078 Västerhaninge IBK - FBI Tullinge (C)
2023-01-14 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321048 Västerhaninge IBK - Huddinge IBS
2023-01-14 15:30 Herrar division 5 Södra 150010065 Västerhaninge IBK (B) - Mellansjö MK
2023-01-15 16:15 Herrar division 2 150001077 Tungelsta IF (A) - Väsby AIK
2023-01-21 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt C 150335079 Västerhaninge IBK - Vendelsö IK
2023-01-21 10:00 Herrar veteraner division 2 södra 150022053 Västerhaninge IBK - Älta IF
2023-01-21 13:15 Damer division 3 södra 150042083 Västerhaninge IBK - Skogås/Trångsunds IBK
2023-01-28 10:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321059 Västerhaninge IBK - Ingarö IF
2023-01-29 16:15 Herrar division 2 150001089 Tungelsta IF (A) - Åkersberga IBF (A)
Februari
2023-02-05 16:15 Herrar division 2 150001091 Tungelsta IF (A) - Ekerö IK
2023-02-12 16:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411100 Västerhaninge IBK - Älvsjö AIK IBF (B)
2023-02-12 17:00 Herrar veteraner division 2 södra 150022063 Västerhaninge IBK - Skogås/Trångsunds IBK (B)
2023-02-18 09:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt C 150335105 Västerhaninge IBK - Skogås/Trångsunds IBK (C)
2023-02-18 10:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår A 150404069 Västerhaninge IBK - Älvsjö AIK IBF (A)
2023-02-18 11:30 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411103 Västerhaninge IBK - Sköndals IK (A)
2023-02-25 13:15 Herrar division 5 Södra 150010087 Västerhaninge IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (C)
2023-02-26 16:15 Herrar division 2 150001104 Tungelsta IF (A) - Huddinge IBS
Mars
2023-03-04 14:00 Damer division 3 södra 150042113 Västerhaninge IBK - Sköndals IK (B)
2023-03-12 16:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321074 Västerhaninge IBK - Tyresö Trollbäcken IBK
2023-03-12 17:30 Herrar veteraner division 2 södra 150022073 Västerhaninge IBK - Ingarö IF
2023-03-18 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår A 150404097 Västerhaninge IBK - Tyresö Trollbäcken IBK
2023-03-18 14:00 Herrar veteraner division 2 södra 150022076 Västerhaninge IBK - Sörskogens IF
2023-03-18 15:30 Herrar division 5 Södra 150010098 Västerhaninge IBK (B) - Atletic Blåsut FC
2023-03-18 17:00 Damer division 3 södra 150042125 Västerhaninge IBK - Värmdö IF
2023-03-19 16:15 Herrar division 2 150001117 Tungelsta IF (A) - IS Bar Central Nytorget
April
2023-04-01 13:00 Herrar division 2 150001130 Tungelsta IF (A) - Danderyds SK IBF
2023-04-01 15:00 Herrar veteraner division 2 södra 150022087 Västerhaninge IBK - Hammarby IF IBF
2023-04-01 16:30 Herrar division 5 Södra 150010109 Västerhaninge IBK (B) - Ingarö IF (B)
2023-04-02 16:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411129 Västerhaninge IBK - Enebybergs IF (B)
2023-04-02 17:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt C 150335131 Västerhaninge IBK - Nacka IBK (B)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis