Vaxholm innebandyhallen

Adress
Campusgränd 7, 18534 Vaxholm
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera Pojkar Mörkröd Lätt 150306010 Vaxholms IBF - Älvsjö AIK IBF
Pantamera Pojkar Blå Lättlätt B 150357001 Vaxholms IBF (B) - Sigtuna IF IBK
November
2022-11-20   Uppskj. Pantamera Flickor Blå Medelsvår Norra 150364042 Vaxholms IBF - Ängby IF
December
2022-12-03 13:30 Herrar division 2 150001058 Vaxholms IBF (A) - Danderyds SK IBF
2022-12-03 15:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Norra 11 150381049 Vaxholms IBF (A) - Täby FC (A)
2022-12-03 16:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324042 Vaxholms IBF - Täby FC (A)
2022-12-03 17:45 Damer division 2 Norra 150013002 Vaxholms IBF - Duvbo IK
2022-12-04 13:30 Pantamera Pojkar Blå Medellätt A 150347044 Vaxholms IBF - Duvbo IK (B)
2022-12-04 14:30 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Norra 150367054 Vaxholms IBF - Täby FC (A)
2022-12-04 15:45 Pantamera Flickor Blå Medellätt Mellersta 150392054 Vaxholms IBF - FBI Tullinge (A)
2022-12-04 16:45 Pantamera Flickor Röd Lätt 150318054 Vaxholms IBF - Värmdö IF
2022-12-04 18:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311054 Vaxholms IBF - Huddinge IBS (A)
2022-12-04 19:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029031 Vaxholms IBF (A) - Högalids IF
2022-12-10 14:30 Pantamera Pojkar Blå Medellätt A 150347035 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF
2022-12-10 15:30 Pantamera Flickor Blå Medellätt Mellersta 150392059 Vaxholms IBF - Vallentuna IBK (B)
2022-12-10 16:30 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Norra 150364058 Vaxholms IBF - Hässelby SK IBK
2022-12-10 17:45 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319037 Vaxholms IBF - Järfälla IBK
2022-12-10 19:00 Pantamera Flickor Röd Lätt 150318041 Vaxholms IBF - Norrtulls SK
2022-12-11 13:30 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Norra 150364021 Täby FC (C) - Vaxholms IBF
2022-12-11 14:30 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt B 150357057 Vaxholms IBF (B) - Vallentuna IBK (C)
2022-12-11 15:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340056 Vaxholms IBF (B) - Enebybergs IF (A)
2022-12-11 16:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029057 Vaxholms IBF (A) - Danderyds SK IBF (B)
2022-12-17 14:30 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Norra 150367078 Vaxholms IBF - Väsby AIK
2022-12-17 15:30 Pantamera Flickor Blå Medellätt Mellersta 150392064 Vaxholms IBF - Älvsjö AIK IBF (A)
2022-12-18 13:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311066 Vaxholms IBF - Töjnan IBK
2022-12-18 14:45 Pantamera Flickor Röd Lätt 150318066 Vaxholms IBF - Bele Barkarby IF IBF
2022-12-18 16:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Norra 11 150381001 Vaxholms IBF (A) - Värmdö IF
Januari
2023-01-08 17:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311071 Vaxholms IBF - Rotebro IS IBK / Sigtuna IF IBK
2023-01-14 13:30 Herrar division 2 150001078 Vaxholms IBF (A) - Åkersberga IBF (A)
2023-01-14 15:45 Damer division 2 Norra 150013052 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF (B)
2023-01-14 17:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029077 Vaxholms IBF (A) - Täby FC (E)
2023-01-15 16:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Norra 11 150381073 Vaxholms IBF (A) - Hässelby SK IBK (A)
2023-01-15 17:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324062 Vaxholms IBF - Täby FC (D)
2023-01-21 16:00 Herrar division 2 150001079 Vaxholms IBF (A) - Tungelsta IF (A)
2023-01-21 18:00 Pantamera Flickor Röd Lätt 150318078 Vaxholms IBF - Djurgårdens IF IBS / IBF Offensiv Lidingö
2023-01-21 19:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319054 Vaxholms IBF - Bele Barkarby IF IBF
2023-01-28 15:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324072 Vaxholms IBF - Hässelby SK IBK (A)
2023-01-28 17:15 Pantamera Flickor Röd Lätt 150318086 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF (A)
2023-01-28 18:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029089 Vaxholms IBF (A) - Väsby AIK (C )
2023-01-29 13:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Norra 11 150381085 Vaxholms IBF (A) - Vallentuna IBK (B)
2023-01-29 14:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340088 Vaxholms IBF (B) - Bromma KFUK-KFUM (B)
2023-01-29 15:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Lätt 150306055 Vaxholms IBF - Vallentuna IBK
2023-01-29 16:45 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311090 Vaxholms IBF - Vallentuna IBK
Februari
2023-02-04 13:30 Herrar division 2 150001092 Vaxholms IBF (A) - IBF Offensiv Lidingö (A)
2023-02-04 15:45 Damer division 2 Norra 150013062 Vaxholms IBF - Hammarby IF IBF (B)
2023-02-04 17:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319064 Vaxholms IBF - Sigtuna IF IBK
2023-02-04 18:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029091 Vaxholms IBF (A) - Skogås/Trångsunds IBK
2023-02-11 14:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Lätt 150306061 Vaxholms IBF - Töjnan IBK/Silverdals IF
2023-02-11 15:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340100 Vaxholms IBF (B) - Täby FC (C)
2023-02-11 16:30 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319066 Vaxholms IBF - Töjnan IBK
2023-02-12 16:00 Pantamera Flickor Röd Lätt 150318101 Vaxholms IBF - Älvsjö AIK IBF
2023-02-12 17:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311102 Vaxholms IBF - Bele Barkarby IF IBF
2023-02-18 13:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340103 Vaxholms IBF (B) - IK Frej Täby IBK (A)
2023-02-18 14:30 Damer division 2 Norra 150013072 Vaxholms IBF - Järfälla IBK (A)
2023-02-18 16:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Lätt 150306066 Vaxholms IBF - Älvsjö AIK IBF
2023-02-25 13:30 Herrar division 2 150001105 Vaxholms IBF (A) - Rotebro IS IBK
Mars
2023-03-12 16:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Norra 11 150381109 Vaxholms IBF (A) - Väsby AIK (B)
2023-03-12 17:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324092 Vaxholms IBF - Vallentuna IBK
2023-03-12 18:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Lätt 150306005 Vaxholms IBF - Töjnan IBK/Silverdals IF
2023-03-18 13:30 Herrar division 2 150001118 Vaxholms IBF (A) - Järfälla IBK (A)
2023-03-18 15:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340116 Vaxholms IBF (B) - Danderyds SK IBF (A)
2023-03-18 16:30 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319077 Vaxholms IBF - Täby FC
2023-03-18 17:45 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029117 Vaxholms IBF (A) - Hässelby SK IBK (C )
2023-03-19 15:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Lätt 150306076 Vaxholms IBF - Duvbo IK
2023-03-25 14:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Lätt 150306080 Vaxholms IBF - Hammarby IF IBF
2023-03-25 16:00 Damer division 2 Norra 150013082 Vaxholms IBF - Täby FC (B)
2023-03-25 17:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311126 Vaxholms IBF - Huddinge IBS (B)
April
2023-04-01 13:00 Herrar division 2 150001131 Vaxholms IBF (A) - Jakobsbergs IBF (A)
2023-04-01 15:15 Damer division 2 Norra 150013086 Vaxholms IBF - Sigtuna IF IBK
2023-04-01 16:45 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029130 Vaxholms IBF (A) - Älvsjö AIK IBF (B)
2023-04-02 16:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340129 Vaxholms IBF (B) - Töjnan IBK (A)
2023-04-02 17:30 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319088 Vaxholms IBF - Hässelby SK IBK (B)
2023-04-02 18:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324106 Vaxholms IBF - Rotebro IS IBK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis