Rotebrohallen (Nya)

Adress
Ebba Brahes väg 3, 192 69 SOLLENTUNA





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
2023-01-15 13:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370073 Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK
2023-01-28 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341086 Rotebro IS IBK (C) - Silverdals IF (A)
2023-01-28 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt A 150328058 Rotebro IS IBK - Väsby AIK
2023-01-29 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår C 150338057 Rotebro IS IBK (B) - Töjnan IBK
2023-01-29 10:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt 150334085 Rotebro IS IBK - Norrtulls SK
2023-01-29 11:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370085 Rotebro IS IBK - Täby FC (A)
2023-01-29 12:45 Damer division 1 150012087 Rotebro IS IBK - Älvsjö AIK IBF (B)
2023-01-29 16:00 Damveteran 150191064 Rotebro IS IBK - Älta IF
2023-01-29 17:30 Juniorallsvenskan C HJ18 580703066 Rotebro IS IBK - Hässelby SK IBK
Februari
2023-02-10 20:00 Herrar division 2 150001097 Rotebro IS IBK - Väsby AIK
2023-02-11 09:15 Pantamera Flickor Blå Medellätt Vår B 150418025 Rotebro IS IBK - Ängby IF
2023-02-11 10:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340098 Rotebro IS IBK (A) - Bromma KFUK-KFUM (B)
2023-02-11 11:45 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341098 Rotebro IS IBK (C) - Hässelby SK IBK (B)
2023-02-11 12:45 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår D 150339063 Rotebro IS IBK (A) - Täby FC (A)
2023-02-11 13:45 Pantamera Flickor Röd Lätt 150318103 Rotebro IS IBK - Järfälla IBK
2023-02-11 15:30 Damer division 1 150012099 Rotebro IS IBK - Sköndals IK (A)
2023-02-11 17:30 Damveteran 150191066 Rotebro IS IBK - Järfälla IBK
2023-02-12 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341101 Rotebro IS IBK (D) - Danderyds SK IBF (B)
2023-02-12 11:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt A 150328069 Rotebro IS IBK - Sigtuna IF IBK
2023-02-12 12:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt 150334097 Rotebro IS IBK - Sköndals IK
2023-02-12 13:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324081 Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF (A)
2023-02-12 15:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår 150301110 Rotebro IS IBK - Nacka IBK
2023-02-12 16:15 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026062 Rotebro IS IBK - Rosersberg Arlanda IBK
2023-02-12 17:45 DJ B-Vår 150040015 Rotebro IS IBK / Sigtuna IF - Vallentuna IBK / IK Frej
2023-02-19 12:30 Pantamera Pojkar Blå Medellätt C Vår 150423020 Rotebro IS IBK - Silverdals IF
2023-02-19 13:45 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår C 150338068 Rotebro IS IBK (B) - Vallentuna IBK (A)
2023-02-19 15:00 Juniorallsvenskan C HJ18 580703082 Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF
2023-02-23 20:30 Damer division 1 150012111 Rotebro IS IBK - Hässelby SK IBK (A)
Mars
2023-03-03 20:00 Damer division 1 150012115 Rotebro IS IBK - Huddinge IBS (A)
2023-03-04 11:30 Herrar veteraner division 1 150019074 Rotebro IS IBK - Nyboda IBK
2023-03-04 13:15 Herrar division 2 150001109 Rotebro IS IBK - Tungelsta IF (A)
2023-03-07 20:15 Damer division 1 150012128 Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK
2023-03-11 09:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341113 Rotebro IS IBK (D) - Täby FC (D)
2023-03-11 10:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340110 Rotebro IS IBK (A) - Vaxholms IBF (B)
2023-03-11 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341110 Rotebro IS IBK (C) - Sigtuna IF IBK (B)
2023-03-11 12:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår D 150339073 Rotebro IS IBK (A) - Karlbergs BK
2023-03-11 13:30 Pantamera Flickor Röd 10 Svår (L) 150413110 Rotebro IS IBK - Älta IF
2023-03-11 14:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311110 Rotebro IS IBK / Sigtuna IF IBK - Huddinge IBS (B)
2023-03-11 15:45 DJ B-Vår 150040023 Rotebro IS IBK / Sigtuna IF - Sköndals IK
2023-03-12 11:30 Pantamera Flickor Blå Medellätt Vår B 150418034 Rotebro IS IBK - Bele Barkarby IF IBF (B)
2023-03-12 12:45 Damveteran 150191077 Rotebro IS IBK - Skogås/Trångsunds IBK
2023-03-12 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324091 Rotebro IS IBK - Sigtuna IF IBK (B)
2023-03-12 15:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370109 Rotebro IS IBK - Duvbo IK
2023-03-12 16:45 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026072 Rotebro IS IBK - Danderyds SK IBF (A)
2023-03-19 09:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt 150334109 Rotebro IS IBK - Duvbo IK
2023-03-19 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår B Vår 150388024 Töjnan IBK (D) - Sundbybergs IK
2023-03-19 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår C 150338079 Rotebro IS IBK (B) - Järfälla IBK
2023-03-19 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår D 150339076 Rotebro IS IBK (A) - Ekerö IK
2023-03-24 20:00 Herrar division 2 150001121 Rotebro IS IBK - IBF Offensiv Lidingö (A)
2023-03-25 09:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311086 Rotebro IS IBK / Sigtuna IF IBK - Bele Barkarby IF IBF
2023-03-25 11:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt C Vår 150423032 Rotebro IS IBK - Hässelby SK IBK (B)
2023-03-25 12:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341125 Rotebro IS IBK (D) - Järfälla IBK
2023-03-25 13:30 Pantamera Flickor Röd 10 Svår (L) 150413122 Rotebro IS IBK - Ingarö IF
2023-03-25 14:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340122 Rotebro IS IBK (A) - Täby FC (C)
2023-03-25 15:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341122 Rotebro IS IBK (C) - Täby FC (B)
2023-03-25 16:30 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026082 Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF
2023-03-26 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt 150334121 Rotebro IS IBK - Töjnan IBK
2023-03-26 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt A 150328083 Rotebro IS IBK - Bele Barkaby IF IBF (A)
2023-03-26 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324101 Rotebro IS IBK - Täby FC (A)
2023-03-26 12:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370121 Rotebro IS IBK - Bro IK
2023-03-26 14:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311122 Rotebro IS IBK / Sigtuna IF IBK - Väsby AIK (B)
2023-03-26 15:15 Herrar veteraner division 1 150019084 Rotebro IS IBK - Skogås/Trångsunds IBK (A)
2023-03-26 16:45 DJ B-Vår 150040030 Rotebro IS IBK / Sigtuna IF - Hässelby SK IBK
April
2023-04-01 11:45 Pantamera Flickor Blå Medellätt Vår B 150418043 Rotebro IS IBK - Danderyds SK IBF
2023-04-01 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340127 Rotebro IS IBK (A) - Danderyds SK IBF (A)
2023-04-01 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341127 Rotebro IS IBK (C) - Åkersberga IBF (C)
2023-04-01 15:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår D 150339087 Rotebro IS IBK (A) - Bromma KFUK-KFUM
2023-04-01 16:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311127 Rotebro IS IBK / Sigtuna IF IBK - Ekerö IK
2023-04-01 17:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår (L) 150413127 Rotebro IS IBK - Rosersberg Arlanda IBK
2023-04-02 11:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311038 Rotebro IS IBK / Sigtuna IF IBK - Huddinge IBS (A)
2023-04-02 12:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt A 150328043 Rotebro IS IBK - Vaxholms IBF

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis