Kämpetorpshallen 1






Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-01 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår D 150396001 Älvsjö AIK IBF - Vendelsö IK
2022-10-01 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra 150345004 Älvsjö AIK IBF - Töjnan IBK (B)
2022-10-01 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt D 150350004 Älvsjö AIK IBF (A) - Sköndals IK
2022-10-01 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt E 150323001 Älvsjö AIK IBF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A)
2022-10-01 13:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt 150304006 Älvsjö AIK IBF - Täby FC
2022-10-01 14:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår 150301004 Älvsjö AIK IBF - Rotebro IS IBK
2022-10-01 17:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029009 Älvsjö AIK IBF (B) - Högalids IF
2022-10-08 13:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt D 150416008 Älvsjö AIK IBF (B) - FBI Tullinge (D)
2022-10-08 14:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Södra 11 150415012 Älvsjö AIK IBF (A) - Värmdö IF
2022-10-08 15:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår A 150404009 Älvsjö AIK IBF (A) - Nacka IBK (A)
2022-10-08 17:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt Södra 150391009 Älvsjö AIK IBF (B) - Vendelsö IK
2022-10-15 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt G 150355013 Älvsjö AIK IBF - Tungelsta IF
2022-10-15 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår D 150396013 Älvsjö AIK IBF - Tumba GOIF
2022-10-15 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt D 150350018 Älvsjö AIK IBF (A) - Älta IF (A)
2022-10-15 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C 150330012 Älvsjö AIK IBF - Ingarö IF
2022-10-15 14:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår 150301022 Älvsjö AIK IBF - Hässelby SK IBK
2022-10-22 10:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt D 150416021 Älvsjö AIK IBF (B) - Tumba GOIF
2022-10-22 11:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Södra 11 150415024 Älvsjö AIK IBF (A) - FBI Tullinge (A)
2022-10-22 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår B 150405014 Älvsjö AIK IBF (B) - Sörskogens IF
2022-10-22 13:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt 150304019 Älvsjö AIK IBF - Vallentuna IBK
2022-10-22 16:45 Herrar division 4 mellersta 150007018 Älvsjö AIK IBF (C) - Djurgårdens IF IBS (B)
2022-10-29 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt G 150355025 Älvsjö AIK IBF - Sörskogens IF
2022-10-29 10:00 Pantamera Flickor Blå Lättlätt C 150373014 Älvsjö AIK IBF (B) - Örby IS
2022-10-29 11:00 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Södra 150366035 Älvsjö AIK IBF - Tyresö Trollbäcken IBK
2022-10-29 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt E 150323025 Älvsjö AIK IBF (B) - Nacka IBK (A)
2022-10-29 13:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029035 Älvsjö AIK IBF (B) - Danderyds SK IBF (B)
November
2022-11-12 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt D 150416034 Älvsjö AIK IBF (B) - Örby IS
2022-11-12 10:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår A 150404025 Älvsjö AIK IBF (A) - Västerhaninge IBK
2022-11-12 11:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327027 Älvsjö AIK IBF - FBI Tullinge (A)
2022-11-12 12:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt 150304032 Älvsjö AIK IBF - Vaksala SK
2022-11-12 13:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029040 Älvsjö AIK IBF (B) - Väsby AIK (C )
2022-11-12 15:00 Herrar division 4 mellersta 150007029 Älvsjö AIK IBF (C) - Värtans IK
2022-11-12 16:30 Damer division 3 norra 150036031 Örby IS - Turebergs IF
2022-11-12 18:00 Pantamera Flickor Blå Lättlätt C 150373018 Örby IS - FBI Tullinge (C)
2022-11-19 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår D 150396037 Älvsjö AIK IBF - Salems IF
2022-11-19 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt G 150355037 Älvsjö AIK IBF - Salems IF
2022-11-19 13:00 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Södra 150366056 Älvsjö AIK IBF - Sköndals IK
2022-11-19 14:00 Pantamera Flickor Blå Lättlätt C 150373023 Älvsjö AIK IBF (B) - IBF Offensiv Lidingö
2022-11-19 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt E 150323037 Älvsjö AIK IBF (B) - IBF Offensiv Lidingö (A)
2022-11-19 16:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt 150304037 Älvsjö AIK IBF - Sigtuna IF IBK
2022-11-19 17:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår 150301048 Älvsjö AIK IBF - Tyresö Trollbäcken IBK
2022-11-26 09:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411048 Älvsjö AIK IBF (B) - Sköndals IK (A)
2022-11-26 10:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Södra 11 150415048 Älvsjö AIK IBF (A) - Nacka IBK (C)
2022-11-26 11:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt D 150416047 Älvsjö AIK IBF (B) - Huddinge IBS (A)
2022-11-26 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327038 Älvsjö AIK IBF - Farsta IBK
2022-11-26 13:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt 150304045 Älvsjö AIK IBF - Töjnan IBK
2022-11-26 14:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029052 Älvsjö AIK IBF (B) - Täby FC (E)
2022-11-26 16:00 Herrar division 4 mellersta 150007033 Älvsjö AIK IBF (C) - Mariebergs SK (A)
December
2022-12-03 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt G 150355049 Älvsjö AIK IBF - Huddinge IBS
2022-12-03 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår D 150396049 Älvsjö AIK IBF - Huddinge IBS
2022-12-03 12:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt Mellersta 150392050 Älvsjö AIK IBF (A) - Ängby IF
2022-12-03 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra 150345049 Älvsjö AIK IBF - Ekerö IK
2022-12-03 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt E 150323049 Älvsjö AIK IBF (B) - Hammarby IF IBF (B)
2022-12-03 15:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt Södra 150391060 Älvsjö AIK IBF (B) - FBI Tullinge (B)
2022-12-10 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327049 Älvsjö AIK IBF - Salems IF
2022-12-10 14:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt 150304058 Älvsjö AIK IBF - Hässelby SK IBK
2022-12-10 15:45 Herrar division 4 mellersta 150007043 Älvsjö AIK IBF (C) - Hässelby SK IBK (C)
2022-12-10 17:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår A 150404104 Älvsjö AIK IBF (A) - Västerhaninge IBK
2022-12-17 09:00 Pantamera Flickor Blå Lättlätt C 150373044 Örby IS - Sundbybergs IK (B)
2022-12-17 10:00 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Södra 150366080 Älvsjö AIK IBF - Salems IF
2022-12-17 11:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt D 150416063 Älvsjö AIK IBF (B) - Norrtulls SK
2022-12-17 12:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår A 150404045 Älvsjö AIK IBF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK
2022-12-17 13:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150410042 Örby IS - Huddinge IBS (B)
2022-12-17 14:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029064 Älvsjö AIK IBF (B) - Vaxholms IBF (A)
Januari
2023-01-14 14:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt 150304078 Älvsjö AIK IBF - AIK IBF
2023-01-14 16:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår 150301076 Älvsjö AIK IBF - Vendelsö IK
2023-01-14 17:15 Damer division 3 norra 150036077 Örby IS - Kungsängens IF (B)
2023-01-21 11:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Södra 11 150415084 Älvsjö AIK IBF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A)
2023-01-21 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327066 Älvsjö AIK IBF - Bromma KFUK-KFUM
2023-01-21 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C 150330052 Älvsjö AIK IBF - Nacka IBK (B)
2023-01-21 14:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt 150304079 Älvsjö AIK IBF - Mariebergs SK
2023-01-21 15:45 Herrar division 4 mellersta 150007058 Älvsjö AIK IBF (C) - AIK IBF (B)
2023-01-27 19:45 Juniorallsvenskan D HJ18 580704071 Älvsjö AIK IBF - Värmdö IF
2023-01-28 14:45 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår A 150404099 Älvsjö AIK IBF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK
2023-01-28 15:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår 150301090 Älvsjö AIK IBF - Huddinge IBS
2023-01-28 17:15 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025085 Älvsjö AIK IBF (A) - Hässelby SK IBK (A)
Februari
2023-02-04 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår A 150404065 Älvsjö AIK IBF (A) - Älta IF
2023-02-04 10:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt D 150416094 Älvsjö AIK IBF (B) - Ekerö IK
2023-02-04 11:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Södra 11 150415096 Älvsjö AIK IBF (A) - Skogås/Trångsunds IBK (A)
2023-02-04 12:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt 150304092 Älvsjö AIK IBF - Huddinge IBS
2023-02-04 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327077 Älvsjö AIK IBF - Segeltorps IF
2023-02-04 14:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029095 Älvsjö AIK IBF (B) - Hässelby SK IBK (C )
2023-02-04 16:00 Herrar division 4 mellersta 150007069 Älvsjö AIK IBF (C) - Sköndals IK (B)
2023-02-18 13:45 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår B 150405066 Älvsjö AIK IBF (B) - Nacka IBK (C)
2023-02-18 14:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327088 Älvsjö AIK IBF - Täby FC (B)
2023-02-18 16:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår 150301115 Älvsjö AIK IBF - Silverdals IF
2023-02-18 17:15 Damer division 3 norra 150036104 Örby IS - Sundbybergs IK (B)
Mars
2023-03-11 13:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029112 Älvsjö AIK IBF (B) - Duvbo IK
2023-03-18 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327099 Älvsjö AIK IBF - Huddinge IBS (B)
2023-03-25 11:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C 150330082 Älvsjö AIK IBF - Hammarby IF IBF
April
2023-04-01 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Södra 11 150415132 Älvsjö AIK IBF (A) - Huddinge IBS (B)
2023-04-01 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår B 150405088 Älvsjö AIK IBF (B) - Huddinge IBS
2023-04-01 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C 150330086 Älvsjö AIK IBF - Nynäshamns IBK (B)
2023-04-01 15:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt 150304131 Älvsjö AIK IBF - Väsby AIK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis