Spelprogram - Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt C

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Djurö-Vindö IF Markus Rüdel markus.rudel@gmail.com 0739039465 Lila/Vit, Svart, Svart
FBI Tullinge (C) Henrik Waldenryd Gran henrikgran01@gmail.com Orange/Svart/Svart
Nacka IBK (B) Pernilla Tillberg Henkow pernilla_henkow@yahoo.se 0707199397 Vit/Svart/Vit
Nynäshamns IBK Mats Sjögren mats.sjogren80@gmail.com 070-5321068 Blå/Blå/Vit
Skogås/Trångsunds IBK (C) Linn Johansson niklinn@hotmail.com Blå/Blå/Blå
Vendelsö IK Lars Lyxell vikibyp10@gmail.com 0733168228 Blå/Blå/Blå
Västerhaninge IBK Camilla Andersson caan_@hotmail.com 070-582 17 41 Blå/Svart/Svart
Älta IF (A) Stefan Möller stemol74@gmail.com 0709619012 Svart/svart/svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-01 08:45 1 Vendelsö IK - Nacka IBK (B) Josefine Svensson, Christian Berger Lyckeby Sporthall
2022-10-01 09:00 1 Västerhaninge IBK - Älta IF (A) Niklas Lundberg, Simon Lundberg Åbyhallen - Haninge
2022-10-02 11:15 1 Skogås/Trångsunds IBK (C) - FBI Tullinge (C) Jonas Jatko, Shabbir Ahmed Skogåshallen
Omgång 2
2022-10-08 10:00 2 Nynäshamns IBK - Skogås/Trångsunds IBK (C) Jonas Jatko, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2022-10-08 13:00 2 Nacka IBK (B) - Djurö-Vindö IF Simon Lundberg, Niklas Lundberg Myrsjöskolan
2022-10-08 15:30 2 FBI Tullinge (C) - Västerhaninge IBK Hanna Claesson, Adam Lönnborg Rikstenshallen 79
2022-10-09 16:00 2 Älta IF (A) - Vendelsö IK Love Månsson Patrickson, Mattias Lönnborg Stavsborgs sporthall
Omgång 3
2022-10-15 14:30 3 Djurö-Vindö IF - Älta IF (A) Fredrik Alzén, Paulina Alzén Djurö Sporthall
2022-10-16 11:45 3 Nynäshamns IBK - FBI Tullinge (C) Rasmus Bergne, Fredrik Bousset Kvarnängshallen
2022-10-23 12:45 3 Vendelsö IK - Västerhaninge IBK Simon Lundberg, Niklas Lundberg Lyckeby Sporthall 60
Omgång 4
4 Västerhaninge IBK - Djurö-Vindö IF
2022-10-22 10:00 4 FBI Tullinge (C) - Vendelsö IK Melhvin Pettersson, Marcus Lundelin Tullingehallen 65
Omgång 5
2022-10-29 12:30 5 Djurö-Vindö IF - Vendelsö IK Max Brodin, Melvin Hallgren Djurö Sporthall 44
2022-10-30 14:15 5 Skogås/Trångsunds IBK (C) - Nacka IBK (B) Josefine Svensson, Linus Söderblom Skogåshallen
Omgång 6
2022-11-12 11:45 6 FBI Tullinge (C) - Djurö-Vindö IF Elvira Elfgren, Ebba Ek Tullingehallen 30
2022-11-13 16:15 6 Älta IF (A) - Skogås/Trångsunds IBK (C) John Degerkvist, Love Månsson Patrickson Stavsborgs sporthall
2022-11-20 10:00 6 Nacka IBK (B) - Nynäshamns IBK Christoffer Hellström, Mats Andersson Myrsjöskolan
Omgång 7
2022-11-19 13:15 7 Nynäshamns IBK - Älta IF (A) Håkan Taxén, Teddy Rydin Kvarnängshallen
2022-11-19 17:00 7 Skogås/Trångsunds IBK (C) - Västerhaninge IBK Marcus Rückert, Love Månsson Patrickson Skogåshallen
Omgång 8
2022-11-26 11:15 8 Vendelsö IK - Skogås/Trångsunds IBK (C) Filip Hållander, Fredrik Bousset Lyckeby Sporthall
2022-11-26 15:15 8 Västerhaninge IBK - Nynäshamns IBK Kenneth Johansson, Rasmus Bergne Åbyhallen - Haninge
Omgång 9
2022-12-03 12:15 9 Skogås/Trångsunds IBK (C) - Djurö-Vindö IF Christian Berger, Nicholas Lindgren Skogåshallen
2022-12-03 12:15 9 Nynäshamns IBK - Vendelsö IK Hanna Woxmark, Niclas Woxmark Kvarnängshallen
2022-12-04 14:15 9 Nacka IBK (B) - FBI Tullinge (C) Jacob Kian Elhami, Christoffer Hellström Ormingehallen
Omgång 10
2022-12-10 14:30 10 Djurö-Vindö IF - Nynäshamns IBK Kevin Helly, Malva Sölvemark Djurö Sporthall
2022-12-11 12:00 10 Älta IF (A) - Nacka IBK (B) Stavsborgs sporthall
Omgång 11
2022-12-17 15:15 11 Nacka IBK (B) - Västerhaninge IBK William Warman, Fredrik Alzén Myrsjöskolan
2022-12-18 15:15 11 Älta IF (A) - FBI Tullinge (C) Adam Lönnborg, Filip Hållander Stavsborgs sporthall
Omgång 12
2023-01-07 12:00 12 FBI Tullinge (C) - Skogås/Trångsunds IBK (C) Patrik Andersén, Melhvin Pettersson Tullingehallen 76
2023-01-08 09:15 12 Nacka IBK (B) - Vendelsö IK Sadjad Nima, Fredrik Hallenberg Ormingehallen
2023-03-11 13:00 12 Älta IF (A) - Västerhaninge IBK Stavsborgs sporthall
Omgång 13
2023-01-14 09:45 13 Skogås/Trångsunds IBK (C) - Nynäshamns IBK Sezgin Youmer, Kenneth Johansson Skogåshallen
2023-01-14 11:30 13 Vendelsö IK - Älta IF (A) Simon Lundberg, Niklas Lundberg Lyckeby Sporthall
2023-01-14 13:15 13 Västerhaninge IBK - FBI Tullinge (C) Martin Claësson, Nicholas Lindgren Åbyhallen - Haninge
2023-01-14 15:30 13 Djurö-Vindö IF - Nacka IBK (B) Michael Westerberg, Noah Hulin Djurö Sporthall
Omgång 14
2023-01-21 09:00 14 Västerhaninge IBK - Vendelsö IK Rasmus Bergne, Nicholas Lindgren Åbyhallen - Haninge
2023-01-21 09:30 14 FBI Tullinge (C) - Nynäshamns IBK Melhvin Pettersson, Sadjad Nima Tullingehallen 45
2023-01-22 13:00 14 Älta IF (A) - Djurö-Vindö IF Josefine Svensson, Petra Dynesius Stavsborgs sporthall
Omgång 15
2023-01-28 10:15 15 Vendelsö IK - FBI Tullinge (C) Filip Hållander, Håkan Taxén Lyckeby Sporthall
2023-01-28 13:30 15 Djurö-Vindö IF - Västerhaninge IBK Leo Ghiselli Fristedt, Julian Jacoel Djurö Sporthall
Omgång 16
2023-02-04 10:30 16 Vendelsö IK - Djurö-Vindö IF Lars Reuterhagen, Agnes Lövgren Lyckeby Sporthall
2023-02-05 11:45 16 Nacka IBK (B) - Skogås/Trångsunds IBK (C) Shabbir Ahmed, Jacob Hult Ormingehallen
Omgång 17
2023-02-11 09:00 17 Skogås/Trångsunds IBK (C) - Älta IF (A) Telma Nääs, Emma Torbjörnsdotter Skogåshallen
2023-02-11 11:00 17 Nynäshamns IBK - Nacka IBK (B) Jonas Jatko, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2023-02-11 14:45 17 Djurö-Vindö IF - FBI Tullinge (C) Djurö Sporthall
Omgång 18
2023-02-18 09:30 18 Västerhaninge IBK - Skogås/Trångsunds IBK (C) Åbyhallen - Haninge
2023-02-19 14:00 18 Älta IF (A) - Nynäshamns IBK Stavsborgs sporthall
Omgång 19
2023-03-11 09:00 19 Nynäshamns IBK - Västerhaninge IBK Kvarnängshallen
2023-03-11 13:00 19 Skogås/Trångsunds IBK (C) - Vendelsö IK Skogåshallen
Omgång 20
2023-03-18 10:00 20 FBI Tullinge (C) - Nacka IBK (B) Tullingehallen
2023-03-18 11:15 20 Vendelsö IK - Nynäshamns IBK Lyckeby Sporthall
2023-03-18 12:15 20 Djurö-Vindö IF - Skogås/Trångsunds IBK (C) Djurö Sporthall
Omgång 21
2023-03-25 10:00 21 Nynäshamns IBK - Djurö-Vindö IF Kvarnängshallen
2023-03-26 15:45 21 Nacka IBK (B) - Älta IF (A) Ormingehallen
Omgång 22
2023-03-25 09:00 22 FBI Tullinge (C) - Älta IF (A) Tullingehallen
2023-04-02 17:00 22 Västerhaninge IBK - Nacka IBK (B) Åbyhallen - Haninge

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis