Tomtbergahallen

Adress
Rådsvägen 1, 14148 HUDDINGE
Telefon
070-627 97 27 
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
December
2022-12-04 09:45 Pantamera Flickor Blå Lättlätt D 150376052 Segeltorps IF - FBI Tullinge (B)
2022-12-10 16:30 Herrar veteraner division 2 södra 150022001 Segeltorps IF - Ingarö IF
Januari
2023-01-29 11:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312076 Huddinge IBS (C) - Hässelby SK IBK
Februari
2023-02-04 10:30 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt H Vår 150362009 Huddinge IBS - Västerhaninge IBK
2023-02-04 11:30 Pantamera Flickor Blå Lättlätt H Vår 150383020 Huddinge IBS - Segeltorps IF
2023-02-04 12:45 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt D 150416095 Huddinge IBS (A) - Örby IS
2023-02-04 13:45 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Södra 11 150415093 Huddinge IBS (B) - Tumba GOIF
2023-02-04 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt D Vår 150424015 Huddinge IBS (A) - Hästhagen IF
2023-02-04 16:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår C Vår 150389009 Segeltorps IF - Duvbo IK
2023-02-11 10:00 Pantamera Flickor Blå Lättsvår A Vår 150400014 Huddinge IBS - Salems IF
2023-02-11 11:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt D 150417068 Huddinge IBS - Nacka IBK (A)
2023-02-11 12:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326082 Huddinge IBS (A) - Värmdö IF
2023-02-11 13:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt 150304099 Huddinge IBS - Mariebergs SK
2023-02-11 15:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372097 Huddinge IBS - Tungelsta IF
2023-02-11 16:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327084 Huddinge IBS (B) - Salems IF
2023-02-13 20:15 Damer division 3 södra 150042019 Huddinge IBS (C) - Täby FC (C)
2023-02-16 18:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312091 Huddinge IBS (D) - Huddinge IBS (C)
2023-02-17 18:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår 150301117 Huddinge IBS - Rotebro IS IBK
2023-02-18 10:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Södra 11 150415106 Huddinge IBS (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A)
2023-02-18 11:15 Pantamera Flickor Blå Medellätt Vår C 150419016 Huddinge IBS - FBI Tullinge (B)
2023-02-18 12:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår A Vår 150346016 Huddinge IBS - Vallentuna IBK (B)
2023-02-19 17:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt D 150417057 Huddinge IBS - Nynäshamns IBK (A)
Mars
2023-03-11 10:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt D 150416112 Huddinge IBS (A) - Älvsjö AIK IBF (B)
2023-03-11 11:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår B 150405074 Huddinge IBS - FBI Tullinge
2023-03-11 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327094 Huddinge IBS (B) - Nacka IBK (A)
2023-03-11 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326092 Huddinge IBS (A) - Tyresö Trollbäcken IBK
2023-03-11 14:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt 150304111 Huddinge IBS - AIK IBF
2023-03-11 15:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372109 Huddinge IBS - Tyresö Trollbäcken IBK
2023-03-11 17:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321073 Huddinge IBS - Älta IF
2023-03-12 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt H Vår 150362017 Huddinge IBS - Djurö-Vindö IF
2023-03-12 10:00 Pantamera Flickor Blå Lättlätt H Vår 150383039 Huddinge IBS - IBF Offensiv Lidingö
2023-03-12 11:00 Pantamera Flickor Blå Lättsvår A Vår 150400018 Huddinge IBS - Värmdö IF (A)
2023-03-12 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår D Vår 150427025 Huddinge IBS - Tumba GOIF
2023-03-12 13:00 Pantamera Flickor Blå Lättlätt H Vår 150383041 Segeltorps IF - Hammarby IF IBF
2023-03-12 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår C Vår 150389017 Segeltorps IF - Töjnan IBK (A)
2023-03-12 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt D Vår 150424023 Huddinge IBS (A) - Sköndals IK
2023-03-18 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt Södra 11 150415119 Huddinge IBS (B) - Salems IF
2023-03-18 12:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt D 150417079 Huddinge IBS - Segeltorps IF
2023-03-18 13:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321076 Huddinge IBS - Vendelsö IK
2023-03-18 15:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår A Vår 150346023 Huddinge IBS - Värmdö IF
2023-03-18 16:30 DJ B-Vår 150040026 Huddinge IBS (B) - Rotebro IS IBK / Sigtuna IF
2023-03-19 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår C Vår 150399035 Segeltorps IF (B) - Värmdö IF
2023-03-20 20:15 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025060 Huddinge IBS (A) - Täby FC (A)
2023-03-25 10:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt Vår C 150419023 Huddinge IBS - Värmdö IF
2023-03-25 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår C Vår 150389026 Segeltorps IF - Åkersberga IBF (B)
2023-03-25 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt D Vår 150424030 Huddinge IBS (A) - Tumba GOIF
2023-03-25 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327104 Huddinge IBS (B) - Bromma KFUK-KFUM
2023-03-25 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår B 150405084 Huddinge IBS - Sörskogens IF
2023-03-25 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt D 150416124 Huddinge IBS (A) - Norrtulls SK
2023-03-26 09:15 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår D Vår 150427034 Huddinge IBS - Sörskogens IF
2023-03-26 10:15 Pantamera Flickor Blå Lättlätt H Vår 150383053 Huddinge IBS - Värmdö IF
2023-03-26 11:15 Pantamera Flickor Blå Lättsvår A Vår 150400025 Huddinge IBS - Åkersberga IBF (A)
2023-03-26 12:15 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt D Vår 150387034 Segeltorps IF - Djurgårdens IF IBS
April
2023-04-01 10:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321087 Huddinge IBS - Nacka IBK
2023-04-01 11:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326106 Huddinge IBS (A) - Skogås/Trångsunds IBK
2023-04-01 12:30 Herrar veteraner division 2 södra 150022086 Sörskogens IF - Segeltorps IF
2023-04-01 15:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150410090 Huddinge IBS (B) - Örby IS
2023-04-01 16:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372121 Huddinge IBS - Visby IBK
2023-04-01 17:45 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt H Vår 150362026 Huddinge IBS - Norrtulls SK (A)
2023-04-02 09:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt 150304128 Huddinge IBS - Töjnan IBK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis