Mörbyhallen

Adress
Vendevägen 94, 18232 Danderyd
Telefon
08-568 910 83  
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2022-09-06 20:45 Träningsmatcher Stockholm 155000065 Danderyds SK IBF P06 Mörkröd Svår - Väsby AIK Mörkröd Medel-Svår
November
2022-11-08 20:40 Träningsmatcher Stockholm 155000091 Danderyds SK IBF P06 Mörkröd Svår - Täby FC HJ2
2022-11-20   Uppskj. Pantamera Flickor Röd Svår 150310050 Enebybergs IF / Danderyds SK IBF - Vaksala SK / Björklinge BK
2022-11-26 15:10 Herrar division 2 150001052 Danderyds SK IBF - Väsby AIK
2022-11-27 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt B 150348036 Enebybergs IF/Danderyds SK IBF - Ängby IF (C)
2022-11-27 14:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029053 Danderyds SK IBF (B) - SK Vide
2022-11-29 20:40 Slutspel B.I.S. P-16 Ungdom 150096001 Danderyds SK IBF - FBI Tullinge
December
2022-12-03 11:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340049 Danderyds SK IBF (A) - Vaxholms IBF (B)
2022-12-03 15:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029029 Danderyds SK IBF (B) - Väsby AIK (C )
2022-12-04 13:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029023 Danderyds SK IBF (B) - Hässelby SK IBK (C )
2022-12-04 15:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt B 150357053 Danderyds SK IBF / Enebybergs IF (A) - Täby FC (D)
2022-12-04 16:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt A 150342051 Enebybergs IF (B) - Råsunda IS
2022-12-04 17:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341052 Danderyds SK IBF (B) - Täby FC (D)
2022-12-04 18:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt 150304053 Danderyds SK IBF (A) - Älvsjö AIK IBF
2022-12-06 19:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt 150304065 Danderyds SK IBF (A) - Vallentuna IBK
2022-12-10 15:15 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026026 Danderyds SK IBF (A) - Rotebro IS IBK
2022-12-11 15:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312058 Enebybergs IF / Danderyds SK IBF - FBI Tullinge (A )
2022-12-17 11:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340061 Danderyds SK IBF (A) - Rotebro IS IBK (A)
2022-12-17 15:10 Herrar division 2 150001064 Danderyds SK IBF - Tungelsta IF (A)
2022-12-17 17:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Svår 150300023 Täby FC - Danderyds SK IBF
2022-12-18 12:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt Norra 150375063 Danderyds SK IBF - Bele Barkarby IF IBF (A)
2022-12-18 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt A 150342063 Enebybergs IF (B) - Sigtuna IF IBK (A)
2022-12-18 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341064 Danderyds SK IBF (B) - Järfälla IBK
Januari
2023-01-08 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341069 Danderyds SK IBF (B) - Sigtuna IF IBK (B)
2023-01-08 14:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt 150304070 Danderyds SK IBF (A) - Huddinge IBS
2023-01-08 15:45 Herrar division 2 150001069 Danderyds SK IBF - Ekerö IK
2023-01-15 14:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Svår 150300088 Danderyds SK IBF - Djurgårdens IF IBS
2023-01-15 16:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340073 Danderyds SK IBF (A) - Enebybergs IF (A)
2023-01-15 17:00 Pantamera Flickor Röd Svår 150310086 Enebybergs IF / Danderyds SK IBF - Rotebro IS IBK / Sigtuna IF IBK
2023-01-21 17:00 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026064 Danderyds SK IBF (A) - Åkersberga IBF
2023-01-22 13:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt 150304083 Danderyds SK IBF (A) - Sigtuna IF IBK
2023-01-22 14:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Svår 150300054 Danderyds SK IBF - Farsta IBK
2023-01-22 15:45 Herrar division 2 150001082 Danderyds SK IBF - Huddinge IBS
2023-01-29 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340085 Danderyds SK IBF (A) - Silverdals IF (B)
2023-01-29 16:15 Pantamera Flickor Röd Svår 150310104 Enebybergs IF / Danderyds SK IBF - Bele Barkarby IF IBF
Februari
2023-02-05 13:10 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026037 Danderyds SK IBF (A) - Vallentuna IBK
2023-02-05 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341095 Danderyds SK IBF (B) - IK Frej Täby IBK (B)
2023-02-05 16:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312092 Enebybergs IF / Danderyds SK IBF - Endre IF
2023-02-05 17:45 Herrar division 2 150001095 Danderyds SK IBF - IS Bar Central Nytorget
2023-02-11 15:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029041 Danderyds SK IBF (B) - Duvbo IK
2023-02-12 14:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt 150304101 Danderyds SK IBF (A) - Hässelby SK IBK
2023-02-12 15:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Svår 150300064 Danderyds SK IBF - IS Saga
2023-02-12 16:45 Pantamera Flickor Röd Svår 150310112 Enebybergs IF / Danderyds SK IBF - Huddinge IBS
2023-02-12 18:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029101 Danderyds SK IBF (B) - Älvsjö AIK IBF (B)
2023-02-18 15:15 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026054 Danderyds SK IBF (A) - Rosersberg Arlanda IBK
2023-02-19 17:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Svår 150300066 Danderyds SK IBF - Täby FC
Mars
2023-03-05 13:15 Herrar division 2 150001112 Danderyds SK IBF - Jakobsbergs IBF (A)
2023-03-12 16:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341112 Danderyds SK IBF (B) - Silverdals IF (A)
2023-03-12 17:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029113 Danderyds SK IBF (B) - Täby FC (E)
2023-03-19 16:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Svår 150300077 Danderyds SK IBF - Ekerö IK
2023-03-19 18:00 Herrar veteraner division 2 norra 150020079 Enebybergs IF (B) - IK Frej Täby IBK
2023-03-25 15:05 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029070 Danderyds SK IBF (B) - Högalids IF
2023-03-26 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341124 Danderyds SK IBF (B) - Hässelby SK IBK (B)
2023-03-26 15:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340121 Danderyds SK IBF (A) - IK Frej Täby IBK (A)
2023-03-26 16:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt 150304125 Danderyds SK IBF (A) - Mariebergs SK
2023-03-26 17:45 Herrar division 2 150001124 Danderyds SK IBF - Vaxholms IBF (A)
April
2023-04-02 18:15 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026088 Danderyds SK IBF (A) - Bele Barkarby IF IBF (B)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis