Mörbyhallen

Adress
Vendevägen 94, 18232 Danderyd
Telefon
08-568 910 83  
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Augusti
2021-08-28 15:00 Träningsmatcher 21-22 155000005 Danderyds SK IBF Ljusröd Medellätt P07/08 - Täby FC (E) 07 Gribby
September
2021-09-08 20:30 Träningsmatcher 21-22 155000043 Danderyds SK IBF Herr Div 3 - Tungelsta IF Herr A Div 2
2021-09-26 16:15 Träningsmatcher 21-22 155000067 Danderyds SK IBF Mörkröd Medel Norra P06 - Täby FC P06 MR ML
Oktober
2021-10-03 14:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt D 150359001 Danderyds SK IBF (A) - Karlbergs BK (B)
2021-10-03 15:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt B 150357001 Danderyds SK IBF (B) - Täby FC (G)
2021-10-23 10:15 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt B 150335022 Åkersberga IBF (A) - Danderyds SK IBF (B)
2021-10-24 14:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt B 150357013 Danderyds SK IBF (B) - Enebybergs IF
2021-10-24   Uppskj. Pantamera Pojkar Blå Lättsvår Norra 150352016 Danderyds SK IBF (A) - Vallentuna IBK (C)
2021-10-24 17:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt 150316032 Danderyds SK IBF - IBF Offensiv Lidingö
2021-10-24   Uppskj. Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372021 Danderyds SK IBF (B) - Nynäshamns IBK
2021-10-27 19:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370027 Danderyds SK IBF (A) - Hässelby SK IBK
2021-10-31 16:00 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt C 150342026 Danderyds SK IBF (A) - Åkersberga IBF (B)
November
2021-11-04 19:45 Herrar division 3 norra 150002025 Danderyds SK IBF - Rosersberg Arlanda IBK
2021-11-07 14:30 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt B 150335025 Danderyds SK IBF (B) - Väsby AIK
2021-11-10 20:30 Herrar division 3 norra 150002015 Danderyds SK IBF - Hässelby SK IBK (B)
2021-11-13 16:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 Mellersta 150028021 Danderyds SK IBF - Sköndals IK (B)
2021-11-14 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt B 150357025 Danderyds SK IBF (B) - Råsunda IS
2021-11-14 14:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt D 150359025 Danderyds SK IBF (A) - Täby FC (D)
2021-11-14 15:00 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår Norra 150352029 Danderyds SK IBF (A) - Vallentuna IBK (A)
2021-11-14 16:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt 150316046 Danderyds SK IBF - FBI Tullinge
2021-11-14 19:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår 150363036 Danderyds SK IBF - Hammarby IF IBF
2021-11-21 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår Norra 150352034 Enebybergs IF - Hässelby SK IBK (C)
2021-11-21 14:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt A 150347063 Danderyds SK IBF - Ekerö IK (C)
2021-11-21 15:15 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343057 Danderyds SK IBF - Ängby IF (B)
2021-11-21 16:15 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt B 150335037 Danderyds SK IBF (B) - Vallentuna IBK (A)
2021-11-21 17:15 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt C 150342038 Danderyds SK IBF (A) - Vallentuna IBK (D)
2021-11-21 18:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370039 Danderyds SK IBF (A) - AIK IBF
2021-11-21 19:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324030 Danderyds SK IBF (B) - IK Frej Täby IBK
2021-11-28 13:00 Pantamera Flickor Blå Lättlätt A 150368027 Danderyds SK IBF - Töjnan IBK
2021-11-28 14:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt 150316061 Danderyds SK IBF - Täby FC
2021-11-28 15:30 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt B 150357060 Danderyds SK IBF (B) - Råsunda IS
2021-11-28 16:30 Herrar division 3 norra 150002035 Danderyds SK IBF - Salems IF Herr (B)
2021-11-28 18:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 Mellersta 150028031 Danderyds SK IBF - Täby FC (E)
December
2021-12-04 14:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324010 Danderyds SK IBF (B) - Kungsängens IF
2021-12-04 16:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370015 Danderyds SK IBF (A) - Bele Barkarby IF IBF
2021-12-05 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår Norra 150352048 Danderyds SK IBF (A) - Hässelby SK IBK (C)
2021-12-05 15:00 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt C 150342050 Danderyds SK IBF (A) - Ekerö IK (A)
2021-12-05 16:00 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt B 150335049 Danderyds SK IBF (B) - Täby FC (A)
2021-12-05 17:00 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343075 Danderyds SK IBF - Duvbo IK (B)
2021-12-05 18:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår 150363054 Danderyds SK IBF - Täby FC
2021-12-05 19:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372051 Danderyds SK IBF (B) - Vallentuna IBK (B)
2021-12-12 13:15 Herrar division 3 norra 150002045 Danderyds SK IBF - Runby IBK
2021-12-12 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343039 Danderyds SK IBF - Silverdals IF
2021-12-12 16:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt 150316075 Danderyds SK IBF - Tungelsta IF
2021-12-12 17:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370055 Danderyds SK IBF (A) - Åkersberga IBF
2021-12-12 18:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324040 Danderyds SK IBF (B) - Åkersberga IBF
2021-12-18 16:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår 150363009 Danderyds SK IBF - FBI Tullinge
2021-12-19 13:00 Pantamera Flickor Blå Lättlätt A 150368043 Danderyds SK IBF - Åkersberga IBF (B)
2021-12-19 14:15 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343093 Danderyds SK IBF - Töjnan IBK (A)
2021-12-19 15:15 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt B 150335061 Danderyds SK IBF (B) - Enebybergs IF
2021-12-19 16:30 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt D 150359056 Danderyds SK IBF (A) - Hässelby SK IBK (B)
2021-12-19 18:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår 150363072 Danderyds SK IBF - Rotebro IS IBK
Januari
2022-01-14 18:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372081 Danderyds SK IBF (B) - Tungelsta IF
2022-01-15 17:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372063 Danderyds SK IBF (B) - Vendelsö IK
2022-01-16 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt C 150342074 Danderyds SK IBF (A) - Djurgårdens IF IBS
2022-01-16 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt A 150347107 Danderyds SK IBF - Åkersberga IBF (B)
2022-01-16 16:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt 150316089 Danderyds SK IBF - Ängby IF
2022-01-20 21:00 Herrar division 3 norra 150002049 Danderyds SK IBF - IBF Offensiv Lidingö (B)
2022-01-22 16:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 Mellersta 150028041 Danderyds SK IBF - AIK IBF (B)
2022-01-23 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343111 Danderyds SK IBF - Täby FC (A)
2022-01-23 14:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt 150316098 Danderyds SK IBF - Sundbybergs IK
2022-01-23 15:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370075 Danderyds SK IBF (A) - Vaxholms IBF
2022-01-23 16:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 Mellersta 150028051 Danderyds SK IBF - Duvbo IK /Sundbybergs IK
2022-01-23 18:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324050 Danderyds SK IBF (B) - Rotebro IS IBK
2022-01-30 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt A 150347129 Danderyds SK IBF - Enebybergs IF
2022-01-30 15:00 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt C 150342086 Danderyds SK IBF (A) - Hässelby SK IBK (C)
2022-01-30 16:00 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt B 150335085 Danderyds SK IBF (B) - Åkersberga IBF (A)
2022-01-30 18:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår 150363095 Danderyds SK IBF - Huddinge IBS
Februari
2022-02-06 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343122 Danderyds SK IBF - Sigtuna IF IBK
2022-02-06 15:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324060 Danderyds SK IBF (B) - Väsby AIK (A)
2022-02-06 16:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370087 Danderyds SK IBF (A) - IBF Offensiv Lidingö
2022-02-06 17:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 Mellersta 150028061 Danderyds SK IBF - Älvsjö AIK IBF (B)
2022-02-06 19:15 Herrar division 3 norra 150002065 Danderyds SK IBF - Erikslunds KF
2022-02-12 16:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372034 Danderyds SK IBF (B) - Nacka Wallenstam IBK (A)
2022-02-13 16:00 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313099 Enebybergs IF - Bele Barkarby IF IBF
2022-02-13 17:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372094 Danderyds SK IBF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK
2022-02-20 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343144 Danderyds SK IBF - Bele Barkaby IF IBF
2022-02-20 15:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt 150316133 Danderyds SK IBF - Älvsjö AIK IBF
2022-02-20 17:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324070 Danderyds SK IBF (B) - Täby FC (A)
Mars
2022-03-06 14:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372107 Danderyds SK IBF (B) - Visby IBK
2022-03-06 15:45 Herrar division 3 norra 150002075 Danderyds SK IBF - Älvsjö AIK IBF (B)
2022-03-12 16:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370003 Danderyds SK IBF (A) - Nacka Wallenstam IBK (B)
2022-03-13 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt A 150347159 Danderyds SK IBF - Vaxholms IBF
2022-03-13 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt B 150335109 Danderyds SK IBF (B) - Töjnan IBK (A)
2022-03-13 15:00 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt C 150342110 Danderyds SK IBF (A) - Täby FC (C)
2022-03-13 16:00 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313111 Enebybergs IF - Töjnan IBK
2022-03-13 19:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår 150363109 Danderyds SK IBF - Älvsjö AIK IBF
2022-03-20 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343166 Danderyds SK IBF - Rotebro IS IBK (A)
2022-03-20 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324080 Danderyds SK IBF (B) - Töjnan IBK
2022-03-20 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370099 Danderyds SK IBF (A) - Vallentuna IBK (A)
2022-03-27 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt A 150347177 Danderyds SK IBF - Täby FC (B)
2022-03-27 13:00 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt B 150335121 Danderyds SK IBF (B) - Rotebro IS IBK
2022-03-27 16:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår 150363123 Danderyds SK IBF - IBF Offensiv Lidingö
2022-03-27 17:45 Herrar division 3 norra 150002085 Danderyds SK IBF - Vaxholms IBF (A)
April
2022-04-03 14:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324090 Danderyds SK IBF (B) - Sigtuna IF IBK (A)
2022-04-03 16:00 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343188 Danderyds SK IBF - Hässelby SK IBK
2022-04-03 17:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370128 Danderyds SK IBF (A) - Väsby AIK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis