Stora Mossen 1

Adress
Mosskroken, 167 55 BROMMA
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2022-09-12 17:30 Träningsmatcher Stockholm 155000073 Bromma KFUK-KFUM P10 - Jennie (A) - Karlbergs BK P10
Oktober
2022-10-01 09:15 Pantamera Flickor Blå Medellätt Mellersta 150392003 Ängby IF - Vaxholms IBF
2022-10-06 19:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt A 150342005 Bromma KFUK-KFUM (A) - Enebybergs IF (B)
2022-10-15 10:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår D 150339009 Bromma KFUK-KFUM - Duvbo IK
2022-10-15 11:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt A 150342017 Bromma KFUK-KFUM (A) - Sigtuna IF IBK (A)
2022-10-15 12:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt 150304017 Mariebergs SK - Älvsjö AIK IBF
2022-10-15 13:15 Herrar division 5 Norra 150009012 Mariebergs SK (B) - Töjnan IBK
2022-10-22 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt C 150358023 Ängby IF (C) - Bele Barkarby IF IBF
2022-10-22 12:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt Mellersta 150392024 Mariebergs SK - Ängby IF
2022-10-22 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra 150345019 Mariebergs SK - Karlbergs BK
2022-10-22 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt C 150349016 Bromma KFUK-KFUM - Mariebergs SK
2022-10-22 15:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår D 150339014 Mariebergs SK - Täby FC (A)
2022-10-22 16:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår D 150339015 Bromma KFUK-KFUM - Karlbergs BK
2022-10-22 17:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340019 Bromma KFUK-KFUM (B) - Vaxholms IBF (B)
November
2022-11-05 11:30 Herrar division 5 Mellersta 150004029 FBC Kungsholmen - Järfälla IBK (B)
2022-11-12 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt C 150349026 Bromma KFUK-KFUM - Ängby IF (A)
2022-11-12 11:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt Mellersta 150392034 Mariebergs SK - Vaxholms IBF
2022-11-12 12:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår D 150339025 Bromma KFUK-KFUM - Väsby AIK (A)
2022-11-12 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt A 150342031 Bromma KFUK-KFUM (A) - Åkersberga IBF (B)
2022-11-12 14:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt 150304031 Mariebergs SK - Huddinge IBS
2022-11-12 15:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327026 Bromma KFUK-KFUM - Segeltorps IF
2022-11-19 13:15 Herrar division 5 Mellersta 150004040 FBC Kungsholmen - Westermalms IBK
2022-11-19 14:45 Herrar division 4 mellersta 150007040 Mariebergs SK (A) - AIK IBF (B)
2022-11-19 16:15 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313040 Ängby IF - Tyresö Trollbäcken IBK
2022-11-26 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt C 150358043 Ängby IF (C) - Kungsängens IF (A)
2022-11-26 12:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt Mellersta 150392044 Mariebergs SK - Åkersberga IBF
2022-11-26 13:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt Mellersta 150392045 Ängby IF - Vallentuna IBK (B)
2022-11-26 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340045 Bromma KFUK-KFUM (B) - Enebybergs IF (A)
2022-11-26 15:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt 150304044 Mariebergs SK - Sigtuna IF IBK
December
2022-12-10 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343058 Ängby IF - Jakobsbergs IBF
2022-12-10 10:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt Mellersta 150392055 Ängby IF - Norrtulls SK
2022-12-10 11:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår D 150339037 Mariebergs SK - Bromma KFUK-KFUM
2022-12-10 12:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt A 150342057 Bromma KFUK-KFUM (A) - Töjnan IBK (B)
2022-12-10 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340058 Bromma KFUK-KFUM (B) - Silverdals IF (B)
2022-12-10 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327048 Bromma KFUK-KFUM - Huddinge IBS (B)
Januari
2023-01-07 11:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår D 150339045 Bromma KFUK-KFUM - Rotebro IS IBK (A)
2023-01-14 11:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327065 Bromma KFUK-KFUM - Nacka IBK (A)
2023-01-14 12:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt 150304077 Mariebergs SK - Täby FC
2023-01-14 13:30 Herrar division 4 mellersta 150007060 Mariebergs SK (A) - Sköndals IK (B)
2023-01-21 13:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår D 150339054 Mariebergs SK - Vallentuna IBK (B)
2023-01-21 14:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340079 Bromma KFUK-KFUM (B) - Vallentuna IBK (A)
2023-01-21 15:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt B 150329051 Ängby IF - Djurgårdens IF IBS
2023-01-21 16:45 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313082 Ängby IF - Sundbybergs IK
2023-01-28 09:45 Herrar division 5 Mellersta 150004070 Karlbergs BK - Duvbo IK (B)
2023-01-28 11:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt A 150342089 Bromma KFUK-KFUM (A) - Råsunda IS
2023-01-28 12:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt 150304089 Mariebergs SK - AIK IBF
2023-01-28 13:30 Damer division 3 norra 150036085 FBC Kungsholmen - Väsby AIK (B)
2023-01-28 15:00 Herrar division 5 Mellersta 150004068 FBC Kungsholmen - Högalids IF (B)
Februari
2023-02-04 11:45 Herrar division 4 mellersta 150007070 Mariebergs SK (A) - Värtans IK
2023-02-04 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt A 150342091 Bromma KFUK-KFUM (A) - Täby FC (E)
2023-02-04 14:15 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313095 Ängby IF - Täby FC (B)
2023-02-04 15:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt 150304091 Mariebergs SK - Vallentuna IBK
2023-02-18 11:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340105 Bromma KFUK-KFUM (B) - Danderyds SK IBF (A)
2023-02-18 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt A 150342104 Bromma KFUK-KFUM (A) - Hässelby SK IBK (C)
2023-02-18 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår D 150339066 Mariebergs SK - Rotebro IS IBK (A)
2023-02-18 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327087 Bromma KFUK-KFUM - FBI Tullinge (A)
2023-02-18 15:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt 150304104 Mariebergs SK - Vaksala SK
2023-02-18 16:30 Herrar division 5 Norra 150009082 Mariebergs SK (B) - Lokomotiv Kista IBF
2023-02-25 14:45 Herrar division 5 Mellersta 150004090 FBC Kungsholmen - Karlbergs BK
2023-02-25 16:15 Herrar division 4 mellersta 150007080 Mariebergs SK (A) - Älvsjö AIK IBF (C)
Mars
2023-03-04 11:30 Damer division 3 norra 150036109 FBC Kungsholmen - Örby IS
2023-03-11 14:45 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår D 150339075 Bromma KFUK-KFUM - Vallentuna IBK (B)
2023-03-25 16:00 Herrar division 4 mellersta 150007090 Mariebergs SK (A) - Hammarby IF IBF (B)
April
2023-04-01 13:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt 150304130 Mariebergs SK - Hässelby SK IBK
2023-04-01 15:00 Herrar division 5 Norra 150009106 Mariebergs SK (B) - Järfälla IBK (C)
2023-04-02 14:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327109 Bromma KFUK-KFUM - Salems IF

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis