Kvarnängshallen

Adress
Kvarnängen, 149 45 NYNÄSHAMN
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372039 Visby IBK - Täby FC (B)
November
2022-11-26 09:30   Uppskj. Pantamera Pojkar Blå Lättsvår D 150396043 Nynäshamns IBK - Älvsjö AIK IBF
2022-11-27 16:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150409009 Nynäshamns IBK - FBI Tullinge (B)
2022-11-29 19:15 Juniorallsvenskan D HJ18 580704043 Nynäshamns IBK - Vendelsö IK
December
2022-12-03 11:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt Södra 150391059 Nynäshamns IBK - Silverdals IF
2022-12-03 12:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt C 150335054 Nynäshamns IBK - Vendelsö IK
2022-12-03 13:15 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315077 Nynäshamns IBK (A) - Nacka IBK
2022-12-03 14:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt D 150417036 Nynäshamns IBK (A) - Nacka IBK (A)
2022-12-03 15:45 Herrar division 4 södra 150006040 Nynäshamns IBK (A) - Vendelsö IK (A)
2022-12-03 17:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 Södra 150014014 Nynäshamns IBK (B) - Sköndals IK
2022-12-04 14:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 Södra 150014050 Nynäshamns IBK (B) - Värmdö IF (B)
2022-12-09 19:15 Juniorallsvenskan D HJ18 580704053 Nynäshamns IBK - IBF Offensiv Lidingö
2022-12-10 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt F 150414059 Nynäshamns IBK - Vendelsö IK
2022-12-10 13:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 Södra 150014074 Nynäshamns IBK (B) - Visby IBK
2022-12-10 14:45 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315037 Nynäshamns IBK (A) - Täby FC (A)
2022-12-10 16:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372055 Visby IBK - Huddinge IBS
2022-12-17 10:30 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt G 150355064 Nynäshamns IBK - Tungelsta IF
2022-12-17 11:30 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår D 150396064 Nynäshamns IBK - Tumba GOIF
2022-12-17 12:30 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313062 Nynäshamns IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK
2022-12-17   Uppskj. Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372027 Visby IBK - Segeltorps IF
2022-12-17 15:00 Herrar division 4 södra 150006050 Nynäshamns IBK (A) - Tumba GOIF
2022-12-17 16:45 Damer division 2 Södra 150038044 Nynäshamns IBK (A) - Huddinge IBS (B)
2022-12-18 11:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C 150330041 Nynäshamns IBK (B) - Älvsjö AIK IBF
2022-12-18 13:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150409045 Nynäshamns IBK - Tungelsta IF
2022-12-18 14:15 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027044 Nynäshamns IBK (A) - Nacka IBK (A)
Januari
2023-01-07 10:45 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313067 Nynäshamns IBK (B) - Vallentuna IBK
2023-01-07 12:15 Damer division 2 Södra 150038048 Nynäshamns IBK (A) - Högdalens AIS (A)
2023-01-14 15:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312075 Endre IF - FBI Tullinge (A )
2023-01-14 16:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150409049 Nynäshamns IBK - Salems IF
2023-01-14 17:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312087 Endre IF - Åkersberga IBF
2023-01-15 13:00 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315047 Nynäshamns IBK (A) - Vendelsö IK
2023-01-15 14:15 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027048 Nynäshamns IBK (A) - FBI Tullinge (A)
2023-01-20 19:15 Juniorallsvenskan D HJ18 580704067 Nynäshamns IBK - Djurgårdens IF IBS
2023-01-21 12:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 Södra 150014070 Visby IBK - Värmdö IF (B)
2023-01-21 13:30 Damer division 2 Södra 150038059 Nynäshamns IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (C)
2023-01-21 15:00 Herrar division 4 södra 150006060 Nynäshamns IBK (A) - Bergfoten IBK (A)
2023-01-21 16:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 Södra 150014083 Visby IBK - Segeltorps IF
2023-01-22 11:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C 150330051 Nynäshamns IBK (B) - Älta IF
2023-01-22 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt D 150417053 Nynäshamns IBK (A) - Örby IS
2023-01-28 13:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372087 Visby IBK - Tungelsta IF
2023-01-28 14:45 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027059 Nynäshamns IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (C )
2023-01-28 16:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372075 Visby IBK - Nacka IBK
2023-01-29 12:00 B.I.S. Slutspel HJ 150165008 Nynäshamns IBK - Hammarby IF IBF
Februari
2023-02-04 10:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt D 150417063 Nynäshamns IBK (A) - Salems IF
2023-02-04 11:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C 150330061 Nynäshamns IBK (B) - Ingarö IF
2023-02-04 12:30 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315064 Nynäshamns IBK (A) - Älvsjö AIK IBF
2023-02-04 13:45 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313093 Nynäshamns IBK (B) - Sundbybergs IK
2023-02-04 15:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150409065 Nynäshamns IBK - Huddinge IBS (A)
2023-02-04 16:30 Herrar division 4 södra 150006070 Nynäshamns IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B )
2023-02-10 19:15 Juniorallsvenskan D HJ18 580704076 Nynäshamns IBK - Nacka IBK
2023-02-11 11:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt C 150335102 Nynäshamns IBK - Nacka IBK (B)
2023-02-11 12:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312099 Endre IF - Huddinge IBS (D)
2023-02-11 13:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372099 Visby IBK - Tyresö Trollbäcken IBK
2023-02-11 14:30 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315066 Nynäshamns IBK (A) - Huddinge IBS
2023-02-11 15:45 Pantamera Herrjuniorer division 3 Södra 150014098 Nynäshamns IBK (B) - Täby FC (D)
2023-02-17 19:15 Juniorallsvenskan D HJ18 580704083 Nynäshamns IBK - Värmdö IF
2023-02-18 12:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150409075 Nynäshamns IBK - Älvsjö AIK IBF (B)
2023-02-18 13:30 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313106 Nynäshamns IBK (B) - Täby FC (B)
2023-02-18 15:00 Damer division 2 Södra 150038074 Nynäshamns IBK (A) - Högalids IF
2023-02-26 13:15 Herrar division 4 södra 150006080 Nynäshamns IBK (A) - Tyresö IBS
Mars
2023-03-11 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt C 150335114 Nynäshamns IBK - Västerhaninge IBK
2023-03-11 10:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt D 150417073 Nynäshamns IBK (A) - FBI Tullinge
2023-03-11 11:15 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027074 Nynäshamns IBK (A) - Salems IF
2023-03-11 12:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372115 Visby IBK - Värmdö IF
2023-03-11 14:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 Södra 150014113 Visby IBK - Nacka IBK (B)
2023-03-11 15:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372111 Visby IBK - Djurö-Vindö IF
2023-03-11 16:45 Pantamera Herrjuniorer division 3 Södra 150014101 Visby IBK - Sköndals IK
2023-03-18 10:00 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313119 Nynäshamns IBK (B) - Ängby IF
2023-03-18 11:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt D 150417076 Nynäshamns IBK (A) - Värmdö IF
2023-03-25 10:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt C 150335126 Nynäshamns IBK - Djurö-Vindö IF
2023-03-25 11:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150409085 Nynäshamns IBK - Vendelsö IK
2023-03-25 12:30 Damer division 2 Södra 150038084 Nynäshamns IBK (A) - FBI Tullinge (B)
2023-03-25 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C 150330081 Nynäshamns IBK (B) - Skogås/Trångsund IBK
2023-03-25 15:45 Pantamera Herrjuniorer division 3 Södra 150014125 Visby IBK - Vendelsö IK (B)
2023-03-25 17:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 Södra 150014122 Nynäshamns IBK (B) - Älta IF
April
2023-04-01 12:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312128 Endre IF - Hammarby IF IBF
2023-04-01 13:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372128 Visby IBK - Djurgårdens IF IBS
2023-04-01 14:45 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315088 Nynäshamns IBK (A) - Värmdö IF / Ingarö IF
2023-04-01 16:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312111 Endre IF - Väsby AIK (A)
2023-04-01 17:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 Södra 150014127 Nynäshamns IBK (B) - Segeltorps IF

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis