Kvarnängshallen

Adress
Kvarnängen, 149 45 NYNÄSHAMN
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2021-09-04 09:00 B.I.S. HJ-19 Grupp 3 150078001 Nynäshamns IBK - Salems IF (A)
2021-09-04 10:00 B.I.S. HJ-19 Grupp 3 150078002 Rosersberg Arlanda IBK - Rotebro IS IBK (A)
2021-09-04 11:00 B.I.S. Herr Grupp 5 150068001 Nynäshamns IBK (B) (Div 5) - Ängby IF (Div 4)
2021-09-04 12:00 B.I.S. Herr Grupp 5 150068002 Sköndals IK A (Div 3) - Töjnan IBK (Div 4)
2021-09-04 13:00 B.I.S. Herr Grupp 6 150069001 Nynäshamns IBK (A) (Div 4) - Älta IF (Div 4)
2021-09-04 14:00 B.I.S. Herr Grupp 6 150069002 Segeltorps IF (Div 5) - Vaxholms IBF (A) (Div 3)
2021-09-04 15:00 B.I.S. DJ-19 Gr 2 150083001 FBI Tullinge (B) - Sköndals IK
2021-09-04 16:00 B.I.S. DJ-19 Gr 2 150083002 Nacka Wallenstam IBK (B) - Nynäshamns IBK
2021-09-04 17:00 B.I.S. HJ-19 Grupp 3 150078005 Rotebro IS IBK (A) - Nynäshamns IBK
2021-09-04 18:00 B.I.S. Herr Grupp 5 150068005 Töjnan IBK (Div 4) - Nynäshamns IBK (B) (Div 5)
2021-09-04 19:00 B.I.S. Herr Grupp 6 150069005 Vaxholms IBF (A) (Div 3) - Nynäshamns IBK (A) (Div 4)
2021-09-04 20:00 B.I.S. DJ-19 Gr 2 150083005 Nynäshamns IBK - FBI Tullinge (B)
2021-09-05 09:00 B.I.S. DJ-19 Gr 2 150083004 Nynäshamns IBK - Sköndals IK
2021-09-05 10:00 B.I.S. DJ-19 Gr 2 150083003 FBI Tullinge (B) - Nacka Wallenstam IBK (B)
2021-09-05 11:00 B.I.S. Herr Grupp 6 150069004 Vaxholms IBF (A) (Div 3) - Älta IF (Div 4)
2021-09-05 12:00 B.I.S. Herr Grupp 6 150069003 Nynäshamns IBK (A) (Div 4) - Segeltorps IF (Div 5)
2021-09-05 13:00 B.I.S. Herr Grupp 5 150068004 Töjnan IBK (Div 4) - Ängby IF (Div 4)
2021-09-05 14:00 B.I.S. Herr Grupp 5 150068003 Nynäshamns IBK (B) (Div 5) - Sköndals IK A (Div 3)
2021-09-05 15:00 B.I.S. HJ-19 Grupp 3 150078004 Rotebro IS IBK (A) - Salems IF (A)
2021-09-05 16:00 B.I.S. HJ-19 Grupp 3 150078003 Nynäshamns IBK - Rosersberg Arlanda IBK
2021-09-05 17:00 B.I.S. DJ-19 Gr 2 150083006 Sköndals IK - Nacka Wallenstam IBK (B)
2021-09-05 18:00 B.I.S. Herr Grupp 6 150069006 Älta IF (Div 4) - Segeltorps IF (Div 5)
2021-09-05 19:00 B.I.S. Herr Grupp 5 150068006 Ängby IF (Div 4) - Sköndals IK A (Div 3)
2021-09-05 20:00 B.I.S. HJ-19 Grupp 3 150078006 Salems IF (A) - Rosersberg Arlanda IBK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis