Tappströms Bollhall

Adress
Tappströmsvägen 1, 17823 Ekerö
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2021-09-24 20:00 Juniorallsvenskan C DJ18 580733008 Ekerö IK /Ängby IF - Nacka IBK
Oktober
2021-10-01 20:00 Herrar division 2 150001012 Ekerö IK - IS Bar Central Nytorget
2021-10-02 12:00 Pantamera Flickor Blå Lättlätt D 150376002 Ekerö IK - FBI Tullinge
2021-10-02 13:15 Pantamera Pojkar Blå Svårsvår Norra 150338002 Ekerö IK (A) - Ängby IF
2021-10-02 14:15 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt C 150342003 Ekerö IK (A) - Djurgårdens IF IBS
2021-10-02 15:15 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Norra 150364004 Ekerö IK - Täby FC
2021-10-02 16:15 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314005 Ekerö IK - Hammarby IF IBF
2021-10-09 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt B 150348019 Ekerö IK (A) - IK Frej Täby IBK (B)
2021-10-09 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt A 150347018 Ekerö IK (C) - Åkersberga IBF (A)
2021-10-09 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt C 150349019 Ekerö IK (B) - Värmdö IF (B)
2021-10-16 12:15 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår Södra 150354018 Ekerö IK - Hammarby IF IBF (A)
2021-10-16 13:30 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt C 150342015 Ekerö IK (A) - Hässelby SK IBK (C)
2021-10-22 20:00 Juniorallsvenskan C DJ18 580733022 Ekerö IK /Ängby IF - Värmdö IF
2021-10-23 12:30 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314017 Ekerö IK - Huddinge IBS (B)
November
2021-11-05 20:00 Juniorallsvenskan C DJ18 580733030 Ekerö IK /Ängby IF - Järfälla IBK
2021-11-06 14:00 Herrar division 2 150001036 Ekerö IK - Nacka Wallenstam IBK (A)
2021-11-19 20:00 Juniorallsvenskan C DJ18 580733039 Ekerö IK /Ängby IF - Hässelby SK IBK
2021-11-27 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt C 150358031 Ekerö IK - Bromma KFUK-KFUM
2021-11-27 13:00 Pantamera Flickor Blå Lättlätt D 150376030 Ekerö IK - Farsta IBK (A)
2021-11-27 14:00 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår Södra 150354037 Ekerö IK - Farsta IBK
December
2021-12-04 12:00 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt A 150340054 Ekerö IK (B) - AIK IBF
2021-12-04 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt A 150347072 Ekerö IK (C) - Väsby AIK
2021-12-04 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt C 150349073 Ekerö IK (B) - Nacka Wallenstam IBK (C)
2021-12-04 15:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 Mellersta 150028040 Ekerö IK (A) - AIK IBF (B)
2021-12-11 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår Södra 150354049 Ekerö IK - Salems IF
2021-12-11 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt C 150358041 Ekerö IK - Bele Barkarby IF IBF
2021-12-11 14:00 Pantamera Flickor Blå Lättlätt D 150376038 Ekerö IK - Vendelsö IK
2021-12-11 15:15 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343084 Ekerö IK (A) - Danderyds SK IBF
2021-12-11 16:15 Pantamera Pojkar Blå Svårsvår Norra 150338067 Ekerö IK (A) - Täby FC (B)
Januari
2022-01-15 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt B 150348102 Ekerö IK (A) - AIK IBF
2022-01-15 13:00 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt C 150342075 Ekerö IK (A) - Mariebergs SK (A)
2022-01-15 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343106 Ekerö IK (A) - Ängby IF (D)
2022-01-15 16:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt C 150349102 Ekerö IK (B) - Ingarö IF (A)
2022-01-21 20:00 Juniorallsvenskan C DJ18 580733058 Ekerö IK /Ängby IF - Älvsjö AIK IBF
2022-01-22 13:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311084 Ekerö IK - Väsby AIK
2022-01-22 14:30 Herrar division 2 150001084 Ekerö IK - Högalids IF (A)
2022-01-29 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt C 150349124 Ekerö IK (B) - Sörskogens IF (A)
2022-01-29 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt B 150348124 Ekerö IK (A) - Åkersberga IBF (C)
2022-01-29 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt A 150340090 Ekerö IK (B) - Duvbo IK (B)
2022-01-29 15:00 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt C 150342087 Ekerö IK (A) - Åkersberga IBF (B)
2022-01-29 16:00 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314089 Ekerö IK - Åkersberga IBF (A)
2022-01-29 17:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Norra 150304057 Ekerö IK - Jakobsbergs IBF
2022-01-29 18:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 Mellersta 150028060 Ekerö IK (A) - Duvbo IK /Sundbybergs IK
Februari
2022-02-05 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343128 Ekerö IK (A) - Vaxholms IBF
2022-02-25 20:00 Juniorallsvenskan C DJ18 580733080 Ekerö IK /Ängby IF - Åkersberga IBF
Mars
2022-03-11 20:00 Juniorallsvenskan C DJ18 580733089 Ekerö IK /Ängby IF - Bele Barkarby IF IBF
2022-03-19 12:00 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt C 150342115 Ekerö IK (A) - Danderyds SK IBF (A)
2022-03-19 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt B 150348168 Ekerö IK (A) - Järfälla IBK (A)
2022-03-19 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt A 150347169 Ekerö IK (C) - IK Frej Täby IBK (A)
2022-03-19 16:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 Mellersta 150028080 Ekerö IK (A) - Älvsjö AIK IBF (B)
April
2022-04-02 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt C 150349190 Ekerö IK (B) - Västerhaninge IBK
2022-04-02 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt B 150348190 Ekerö IK (A) - Åkersberga IBF (D)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis