Pantamera F Blå Medelsvår (11-12) (2021/22)

Gruppspel
Pantamera Flickor Blå Medelsvår Norra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150364001 Åkersberga IBF - Täby FC (B) Åkersberga Sporthall A
150364007 Täby FC (C) - Rotebro IS IBK
2021-10-02 10:15 150364006 IBF Offensiv Lidingö - Järfälla IBK Sam Robertsson, Arne Brovig Torsviks Idrottshall
2021-10-02 12:15 150364002 Älvsjö AIK IBF - Bele Barkarby IF IBF Hanna Claesson, Petra Dynesius Kämpetorpshallen 2
2021-10-02 15:15 150364004 Ekerö IK (B) - Täby FC Shabbir Ahmed, Emil Pernkrans Tappströms Bollhall
2021-10-03 17:15 150364003 Enebybergs IF - Väsby AIK Matilda Jennersjö, Alice Fritshammar Danderyds Gymnasium
2021-11-27 14:30 150364005 Vaxholms IBF - Töjnan IBK Edvin Svensson, Isak Wallenius Vaxholm innebandyhallen
150364009 Väsby AIK - Täby FC (B) Väsby skolan
150364014 Täby FC (C) - IBF Offensiv Lidingö
2021-10-09 08:45 150364013 Rotebro IS IBK - Vaxholms IBF Kjell Svensson, Carl Theorén Rotebrohallen (Nya)
2021-10-09 10:00 150364011 Töjnan IBK - Enebybergs IF Thomas Josbrink, Peter Lassfolk Silverdalshallen
2021-10-10 09:00 150364008 Bele Barkarby IF IBF - Åkersberga IBF Hugo Jenelius, Kjell Svensson Björkebyhallen
2021-10-10 11:15 150364012 Järfälla IBK - Ekerö IK (B) Thomas Josbrink, Tindra Näslund Viksjö Sporthall
2021-10-10 14:15 150364010 Täby FC - Älvsjö AIK IBF Hugo Zetterberg, Jonas Vedin Grindtorpshallen
150364017 Täby FC (B) - Töjnan IBK
150364020 Ekerö IK (B) - Täby FC (C) Mälaröhallen
2021-10-16 10:30 150364018 Älvsjö AIK IBF - Järfälla IBK Niklas Lundberg, Mattias Thomasson Kämpetorpshallen 2
2021-10-16 16:30 150364019 Enebybergs IF - Rotebro IS IBK Sezgin Youmer, Emmie Helleday Danderyds Gymnasium
2021-10-17 09:15 150364015 Åkersberga IBF - Väsby AIK Jan Lingemark, Per Sundvall Åkersberga Sporthall A
2021-10-17 11:00 150364016 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC Kjell Svensson, Nathalie Lövenklint Björkebyhallen
2021-10-17 12:30 150364021 Vaxholms IBF - IBF Offensiv Lidingö Hanna Hedqvist, Malin Wigren Vaxholm innebandyhallen
150364025 Rotebro IS IBK - Täby FC (B) Rotebrohallen (Nya)
150364026 Täby FC (C) - Älvsjö AIK IBF
150364027 IBF Offensiv Lidingö - Enebybergs IF Uppskj.
2021-10-30 16:45 150364028 Vaxholms IBF - Ekerö IK (B) Isak Wallenius, Edvin Svensson Vaxholm innebandyhallen
2021-10-30 17:00 150364022 Täby FC - Åkersberga IBF Emmie Helleday, Maurits Jolsen Grindtorpshallen
2021-10-31 13:15 150364024 Järfälla IBK - Bele Barkarby IF IBF Oliver Hallgren, Alexander Friberg Viksjö Sporthall
2021-10-31 14:15 150364023 Töjnan IBK - Väsby AIK Jonas Vedin, Lea Gergi Töjnahallen
150364032 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (C) Björkebyhallen
2021-11-13 11:15 150364031 Väsby AIK - Rotebro IS IBK Thea Augustinsson, Tindra Ahlberg Väsby skolan
2021-11-13 12:15 150364034 Älvsjö AIK IBF - Vaxholms IBF Jakob Jansson, Sixten Thorén Kämpetorpshallen 2
2021-11-13 16:30 150364033 Täby FC (B) - IBF Offensiv Lidingö Peter Lassfolk, Sebastian Ericson K-Rauta Arena
2021-11-13 16:45 150364035 Enebybergs IF - Ekerö IK (B) Emmie Helleday, Theo Briston Danderyds Gymnasium
2021-11-14 11:00 150364030 Täby FC - Järfälla IBK Theo Briston, Maurits Jolsen Grindtorpshallen
2021-11-14 11:15 150364029 Åkersberga IBF - Töjnan IBK Tore Dernell, Per Sundvall Åkersberga Sporthall A
150364038 Täby FC (C) - Täby FC
2021-11-20 11:00 150364037 Rotebro IS IBK - Töjnan IBK Thea Augustinsson, Lea Gergi Rotebrohallen (Nya)
2021-11-20 12:15 150364039 IBF Offensiv Lidingö - Väsby AIK Andreas Lyhnakis, Arvid Stegrud Torsviks Idrottshall
2021-11-20 15:00 150364041 Ekerö IK (B) - Täby FC (B) Kenny Ly, Mario Mallengren Mälaröhallen
2021-11-21 12:30 150364040 Vaxholms IBF - Bele Barkarby IF IBF Hanna Hedqvist, Malin Wigren Vaxholm innebandyhallen
2021-11-21 14:30 150364036 Järfälla IBK - Åkersberga IBF Sam Robertsson, Nathalie Lövenklint Viksjö Sporthall
2021-11-21 16:15 150364042 Enebybergs IF - Älvsjö AIK IBF Theo Briston, Andreas Mattsson Danderyds Gymnasium
150364044 Järfälla IBK - Täby FC (C) Viksjö Sporthall
2021-12-04 09:30 150364045 Töjnan IBK - IBF Offensiv Lidingö Filip Geber, Axel Mickelsson Silverdalshallen
2021-12-04 12:15 150364047 Väsby AIK - Ekerö IK (B) Thea Augustinsson, Lea Gergi Väsby skolan
2021-12-05 09:15 150364043 Åkersberga IBF - Rotebro IS IBK Jonathan Ström, Tore Dernell Åkersberga Sporthall A
2021-12-05 11:00 150364049 Täby FC (B) - Älvsjö AIK IBF Lukas Edenström, Otto Alberius Grindtorpshallen
2021-12-05 12:15 150364048 Bele Barkarby IF IBF - Enebybergs IF Viggo Modigh, Alexander Martinez Niklasson Björkebyhallen
2021-12-05 14:00 150364046 Täby FC - Vaxholms IBF Emmie Helleday, Steffanie Bramer Grindtorpshallen
150364050 Täby FC (C) - Åkersberga IBF
2021-12-11 09:30 150364053 Ekerö IK (B) - Töjnan IBK Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Mälaröhallen
2021-12-11 12:15 150364056 Täby FC (B) - Bele Barkarby IF IBF Lukas Edenström, Otto Alberius Grindtorpshallen
2021-12-11   Uppskj. 150364051 IBF Offensiv Lidingö - Rotebro IS IBK Uppskj. Torsviks Idrottshall
2021-12-11   Uppskj. 150364055 Älvsjö AIK IBF - Väsby AIK Uppskj. Kämpetorpshallen 2
2021-12-12 14:45 150364052 Vaxholms IBF - Järfälla IBK Edvin Svensson, Isak Wallenius Vaxholm innebandyhallen
2021-12-12 17:30 150364054 Enebybergs IF - Täby FC Lukas Edenström, Otto Alberius Danderyds Gymnasium
150364058 Täby FC (C) - Vaxholms IBF
2021-12-18 11:00 150364063 Väsby AIK - Bele Barkarby IF IBF Thomas Larsson, Nathalie Lövenklint Väsby skolan
2021-12-18   Uppskj. 150364059 Rotebro IS IBK - Ekerö IK (B) Uppskj. Rotebrohallen (Nya)
2021-12-19 09:30 150364057 Åkersberga IBF - IBF Offensiv Lidingö Hanna Hedqvist, Mario Mallengren Åkersberga Sporthall A
2021-12-19 10:00 150364062 Täby FC - Täby FC (B) Emmie Helleday, Hugo Zetterberg Grindtorpshallen
2021-12-19 10:15 150364061 Töjnan IBK - Älvsjö AIK IBF Axel Mickelsson, Carl Theorén Töjnahallen
2022-03-26 09:15 150364060 Järfälla IBK - Enebybergs IF Robert Milerud, Sezgin Youmer Jakobsbergs Sporthall
2022-01-15   Uppskj. 150364065 Ekerö IK (B) - IBF Offensiv Lidingö Uppskj. Mälaröhallen
2022-01-15 11:00 150364070 Väsby AIK - Täby FC Lea Gergi, Tindra Ahlberg Väsby skolan
2022-01-15 14:30 150364067 Älvsjö AIK IBF - Rotebro IS IBK Marcus Lundelin, Isak Eriksson Kämpetorpshallen 2
2022-01-16 10:45 150364069 Bele Barkarby IF IBF - Töjnan IBK Martin Mårtensson, Andreas Mattsson Björkebyhallen
2022-01-16 11:00 150364068 Täby FC (B) - Järfälla IBK William Tegnér, Linus Strandwitz Grindtorpshallen
2022-01-16 13:30 150364064 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF Mattias Lönnborg, Niklas Forsman Vaxholm innebandyhallen
2022-01-16 19:15 150364066 Enebybergs IF - Täby FC (C) Axel Norrbom, Måns Hjertberg Danderyds Gymnasium
2022-01-29 10:00 150364074 Täby FC (C) - Täby FC (B) Filip Bolinder, Theo Briston Grindtorpshallen
2022-01-29   Uppskj. 150364073 IBF Offensiv Lidingö - Älvsjö AIK IBF Uppskj. Torsviks Idrottshall
2022-01-29 13:00 150364075 Rotebro IS IBK - Bele Barkarby IF IBF Sam Robertsson, Roger Nyström Rotebrohallen (Nya)
2022-01-30 10:00 150364077 Töjnan IBK - Täby FC Tindra Ahlberg, Kajsa Remaeus Töjnahallen
2022-01-30 11:45 150364071 Åkersberga IBF - Ekerö IK (B) Edvin Svensson, Jonathan Ström Åkersberga Sporthall A
2022-01-30 12:15 150364076 Järfälla IBK - Väsby AIK Alexander Martinez Niklasson, Magnus Berg Viksjö Sporthall
2022-01-30 14:45 150364072 Vaxholms IBF - Enebybergs IF Peter Lassfolk, Lars Samuelsson Vaxholm innebandyhallen
2022-02-05 11:00 150364082 Väsby AIK - Täby FC (C) Oskar Höglund, Filip Geber Väsby skolan
2022-02-05 12:30 150364079 Älvsjö AIK IBF - Ekerö IK (B) Ines Löfstedt, Veronica Varahram Kämpetorpshallen 2
2022-02-06 10:45 150364081 Bele Barkarby IF IBF - IBF Offensiv Lidingö Oliver Hallgren, Oscar Isacsson Björkebyhallen
2022-02-06 13:00 150364084 Töjnan IBK - Järfälla IBK Andreas Theorén, Carl Theorén Töjnahallen
2022-02-06 14:15 150364080 Täby FC (B) - Vaxholms IBF Måns Hjertberg, Axel Norrbom Grindtorpshallen
2022-02-06 16:15 150364078 Enebybergs IF - Åkersberga IBF Fredrik Nensén, Maurits Jolsen Danderyds Gymnasium
2022-02-06 16:30 150364083 Täby FC - Rotebro IS IBK Lea Gergi, Tindra Ahlberg Grindtorpshallen
2022-02-12 10:30 150364087 Ekerö IK (B) - Bele Barkarby IF IBF Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Mälaröhallen
2022-02-12 12:00 150364085 Åkersberga IBF - Älvsjö AIK IBF Maurits Jolsen, Sebastian Ericson Åkersberga Sporthall A
2022-02-12 12:00 150364089 IBF Offensiv Lidingö - Täby FC Isabelle Lassfolk, Per Sundvall Torsviks Idrottshall
2022-02-12 14:45 150364091 Rotebro IS IBK - Järfälla IBK Kajsa Remaeus, Hugo Nilsson Rotebrohallen (Nya)
2022-02-12 15:30 150364090 Täby FC (C) - Töjnan IBK Emmie Helleday, Linus Strandwitz Grindtorpshallen
2022-02-13 13:30 150364088 Vaxholms IBF - Väsby AIK Malin Wigren, Hanna Hedqvist Vaxholm innebandyhallen
2022-02-13 16:15 150364086 Enebybergs IF - Täby FC (B) Emmie Helleday, Fabian Magnell Mörbyhallen
2022-02-19 13:00 150364094 Väsby AIK - Enebybergs IF Theo Briston, Thea Augustinsson Väsby skolan
2022-02-19 14:00 150364092 Täby FC (B) - Åkersberga IBF Max Åstrand, Edvin Johansson Grindtorpshallen
2022-02-19 15:00 150364095 Täby FC - Ekerö IK (B) Max Åstrand, Edvin Johansson Grindtorpshallen
2022-02-20 09:15 150364098 Rotebro IS IBK - Täby FC (C) Emma Theorén, Andreas Theorén Rotebrohallen (Nya)
2022-02-20 11:00 150364093 Bele Barkarby IF IBF - Älvsjö AIK IBF Annie Mattsson, Thea Augustinsson Björkebyhallen
2022-02-20   Uppskj. 150364097 Järfälla IBK - IBF Offensiv Lidingö Uppskj. Viksjö Sporthall
2022-02-20 13:45 150364096 Töjnan IBK - Vaxholms IBF Lea Gergi, Tindra Ahlberg Töjnahallen
2022-03-12 12:00 150364105 IBF Offensiv Lidingö - Täby FC (C) Sezgin Youmer, Martin Claësson Torsviks Idrottshall
2022-03-12 12:45 150364101 Älvsjö AIK IBF - Täby FC Marcus Lundelin, Dante Grähs Eriksson Kämpetorpshallen 2
2022-03-12 14:00 150364103 Ekerö IK (B) - Järfälla IBK Tommy Egman, Svedje Ohlson Mälaröhallen
2022-03-13 10:15 150364100 Täby FC (B) - Väsby AIK Ella Lassen Eriksson, Hugo Zetterberg Grindtorpshallen
2022-03-13 12:15 150364099 Åkersberga IBF - Bele Barkarby IF IBF Emmie Helleday, Nathalie Lövenklint Åkersberga Sporthall A
2022-03-13 15:45 150364104 Vaxholms IBF - Rotebro IS IBK Lars Samuelsson, Per Sundvall Vaxholm innebandyhallen
2022-03-13 17:15 150364102 Enebybergs IF - Töjnan IBK Lukas Edenström, William Tegnér Danderyds Gymnasium
2022-03-19 10:45 150364112 IBF Offensiv Lidingö - Vaxholms IBF Stefano Bianque, Robert Vangeus Torsviks Idrottshall
2022-03-19 11:00 150364106 Väsby AIK - Åkersberga IBF Robert Lindén Säfström, Lea Gergi Väsby skolan
2022-03-19 12:00 150364110 Rotebro IS IBK - Enebybergs IF Oskar Höglund, Axel Mickelsson Rotebrohallen (Nya)
2022-03-19 16:15 150364107 Täby FC - Bele Barkarby IF IBF Emmie Helleday, Linus Strandwitz Grindtorpshallen
2022-03-20 13:15 150364109 Järfälla IBK - Älvsjö AIK IBF Alexander Martinez Niklasson, Lea Gergi Viksjö Sporthall
2022-03-20 13:15 150364111 Täby FC (C) - Ekerö IK (B) Edvin Svensson, Jonathan Ström Grindtorpshallen
2022-05-01 11:00 150364108 Töjnan IBK - Täby FC (B) Jan Lingemark, Fredrik Nensén Töjnahallen
2022-03-26 09:00 150364117 Älvsjö AIK IBF - Täby FC (C) Fredrik Åhlund, Anna Mandelstam Kämpetorpshallen 2
2022-03-26 11:00 150364114 Väsby AIK - Töjnan IBK Nathalie Lövenklint, Anton Greberg Väsby skolan
2022-03-26 13:00 150364119 Ekerö IK (B) - Vaxholms IBF Totte Hallgren, Alexander Friberg Mälaröhallen
2022-03-27 10:15 150364113 Åkersberga IBF - Täby FC Emmie Helleday, Fredrik Hallenberg Åkersberga Sporthall A
2022-03-27 11:30 150364116 Täby FC (B) - Rotebro IS IBK Måns Hjertberg, Axel Norrbom Grindtorpshallen
2022-03-27 12:00 150364115 Bele Barkarby IF IBF - Järfälla IBK Matilda Jennersjö, Alice Fritshammar Björkebyhallen
2022-03-27 17:15 150364118 Enebybergs IF - IBF Offensiv Lidingö Linus Strandwitz, William Tegnér Danderyds Gymnasium
2022-04-02 12:15 150364122 Rotebro IS IBK - Väsby AIK Anton Dalerå, Anton Greberg Rotebrohallen (Nya)
2022-04-02 12:45 150364126 Ekerö IK (B) - Enebybergs IF Fabian Magnell, Mario Mallengren Mälaröhallen
2022-04-02 13:00 150364124 IBF Offensiv Lidingö - Täby FC (B) Anna Mandelstam, Robert Vangeus Torsviks Idrottshall
2022-04-02 14:15 150364123 Täby FC (C) - Bele Barkarby IF IBF Emmie Helleday, Linus Strandwitz Grindtorpshallen
2022-04-02   Uppskj. 150364125 Vaxholms IBF - Älvsjö AIK IBF Uppskj. Vaxholm innebandyhallen
2022-04-03   Uppskj. 150364120 Töjnan IBK - Åkersberga IBF Uppskj. Töjnahallen
2022-04-03 11:00 150364121 Järfälla IBK - Täby FC Alexander Mattsson, Jennifer Bali Viksjö Sporthall
150364129 Täby FC - Täby FC (C) Grindtorpshallen
150364132 Täby FC (B) - Ekerö IK (B)
150364135 Täby FC (C) - Järfälla IBK
150364140 Älvsjö AIK IBF - Täby FC (B) Kämpetorpshallen 1
150364141 Åkersberga IBF - Täby FC (C) Åkersberga Sporthall A
150364147 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (B) Björkebyhallen
150364149 Vaxholms IBF - Täby FC (C) Vaxholm innebandyhallen
150364153 Täby FC (B) - Täby FC
150364157 Täby FC (C) - Enebybergs IF
150364159 Järfälla IBK - Täby FC (B) Viksjö Sporthall
150364165 Täby FC (B) - Täby FC (C)
150364171 Vaxholms IBF - Täby FC (B) Vaxholm innebandyhallen
150364173 Täby FC (C) - Väsby AIK
150364177 Täby FC (B) - Enebybergs IF
150364181 Töjnan IBK - Täby FC (C)
Pantamera Flickor Blå Medelsvår Södra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-02 10:00 150365007 Tumba GOIF Flickor 08-12 - Älta IF Alexander Hellström, Tony Verho Storvretens Sporthall
2021-10-02 11:00 150365004 FBI Tullinge - Salems IF Casper Dahlberg, Mattias Patrik Robert Thorsén Tullingehallen
2021-10-02 14:15 150365006 Nacka Wallenstam IBK - Huddinge IBS Jacob Hult, Andreas Skånberg Myrsjöskolan
2021-10-03 09:00 150365002 Sköndals IK - Tyresö Trollbäcken IBK Niklas Lundberg, Simon Lundberg Sköndalshallen
2021-10-03 12:30 150365001 Värmdö IF - Farsta IBK (A) Julian Jacoel, Carl Brorsson Värmdö sporthall
2021-10-09 10:30 150365008 Tyresö Trollbäcken IBK - Värmdö IF Emilia Tuomela, Karima Sharipova Strandhallen - Tyresö
2021-10-09 11:00 150365009 Nynäshamns IBK - Farsta IBK (A) Kenneth Johansson, Johan Engvall Kvarnängshallen
2021-10-09 11:00 150365014 Tumba GOIF Flickor 08-12 - Nacka Wallenstam IBK Johan Hessing, Adam Lönnborg Storvretens Sporthall
2021-10-10 10:00 150365012 Huddinge IBS - FBI Tullinge Viggo Modigh, Hanna Claesson Kvarnbergshallen
2021-10-23 10:00 150365010 Salems IF - Sköndals IK Ida Wester, Leija Asp Skogsängshallen
2021-10-16 09:00 150365020 FBI Tullinge - Tumba GOIF Flickor 08-12 Hanna Claesson, Johnny Mikael Claesson Tullingehallen
2021-10-16 10:00 150365019 Ekerö IK (A) - Älta IF Mario Mallengren, Robert Milerud Mälaröhallen
2021-10-16 11:00 150365017 Farsta IBK (A) - Vendelsö IK Mattias Patrik Robert Thorsén, Hampus Bergholm Farstahallen 3
2021-10-17 10:15 150365018 Sköndals IK - Huddinge IBS Viggo Holm, Svante Lindholm Sköndalshallen
2021-10-17 13:15 150365015 Värmdö IF - Nynäshamns IBK Maja Bergman, Carl Brorsson Värmdö sporthall
2021-10-17 15:00 150365016 Tyresö Trollbäcken IBK - Salems IF Amanda Kaiser, Karima Sharipova Strandhallen - Tyresö
2021-10-30 09:30 150365024 Huddinge IBS - Tyresö Trollbäcken IBK Olivia Gustafsson, Vendela Blomgren Kvarnbergshallen
2021-10-30 13:15 150365023 Vendelsö IK - Nynäshamns IBK Josefine Svensson, Ella Lassen Eriksson Lyckeby Sporthall
2021-10-31 13:15 150365025 Älta IF - Farsta IBK (A) Nathalie Lövenklint, Kenneth Johansson Stavsborgs sporthall
2021-10-31 13:30 150365022 Salems IF - Värmdö IF Casper Dahlberg, Elliot Helin Boucher Skogsängshallen
2021-11-28 12:00 150365027 Nacka Wallenstam IBK - Ekerö IK (A) Jasmine Arnimo, Julia Dethlefsen Ormingehallen
2022-04-03 16:30 150365026 Tumba GOIF Flickor 08-12 - Sköndals IK Mikael Ferneback, Viggo Modigh Malmsjö Sporthall
2021-11-13 09:15 150365032 Tyresö Trollbäcken IBK - Tumba GOIF Flickor 08-12 Ida Lundberg, Niklas Lundberg Strandhallen - Tyresö
2021-11-13 11:00 150365031 Nynäshamns IBK - Älta IF Johnny Mikael Claesson, Mauricio Castillo Kvarnängshallen
2021-11-13 11:15 150365033 Farsta IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK Marcus Jansson, Amir Edström Farstahallen 3
2021-11-13 13:45 150365030 Salems IF - Huddinge IBS Mårten Widström, Tim Nagy Skogsängshallen
2021-11-14 10:00 150365035 Ekerö IK (A) - FBI Tullinge Hampus Pernkrans, Emil Pernkrans Mälaröhallen
2021-11-14 10:45 150365029 Värmdö IF - Vendelsö IK Max Kvick, Leo Ghiselli Fristedt Värmdö sporthall
2021-11-20 10:00 150365041 FBI Tullinge - Farsta IBK (A) Filip Grgic, Jonas Broström Tullingehallen
2021-11-20 11:00 150365042 Ekerö IK (A) - Sköndals IK Marcel Carlberg, Henrik Lönnstedt Mälaröhallen
2021-11-21 10:00 150365036 Huddinge IBS - Värmdö IF Viggo Holm, Svante Lindholm Kvarnbergshallen
2021-11-21 11:00 150365039 Nacka Wallenstam IBK - Nynäshamns IBK Noah Hulin, Andreas Skånberg Ormingehallen
2021-11-21 11:30 150365038 Salems IF - Tumba GOIF Flickor 08-12 Viggo Modigh, Oscar Ekman Skogsängshallen
2021-11-21 12:00 150365037 Älta IF - Vendelsö IK Ida Stenberg, Tyra Müller-Nord Stavsborgs sporthall
2021-12-04 10:00 150365047 Nynäshamns IBK - FBI Tullinge Kenneth Johansson, Jonas Jatko Kvarnängshallen
2021-12-04 11:00 150365049 Farsta IBK (A) - Sköndals IK Melhvin Pettersson, Aarre Hietanen Farstahallen 3
2021-12-04 12:30 150365043 Värmdö IF - Älta IF Leo Ghiselli Fristedt, Steffanie Bramer Värmdö sporthall
2021-12-04 13:15 150365045 Vendelsö IK - Nacka Wallenstam IBK Josefine Svensson, Niklas Lundberg Lyckeby Sporthall
2021-12-05 12:00 150365044 Huddinge IBS - Tumba GOIF Flickor 08-12 Dante Grähs Eriksson, Daniel Karlsson Kvarnbergshallen
2021-12-05 12:00 150365048 Tyresö Trollbäcken IBK - Ekerö IK (A) Mats Nordrup, Olivia Gustafsson Strandhallen - Tyresö
150365051 Nacka Wallenstam IBK - Älta IF Myrsjöskolan
2021-12-11 10:00 150365050 Tumba GOIF Flickor 08-12 - Värmdö IF Jonas Jatko, Adam Lönnborg Storvretens Sporthall
2021-12-11 10:30 150365054 Ekerö IK (A) - Salems IF Hampus Pernkrans, Johan Hessing Mälaröhallen
2021-12-11 13:15 150365053 FBI Tullinge - Vendelsö IK Love Andersson, Filip Grgic Rikstenshallen
2021-12-12 12:00 150365055 Sköndals IK - Nynäshamns IBK Marcus Rückert, Ella Lassen Eriksson Sköndalshallen
2022-02-08 18:15 150365056 Farsta IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Isak Eriksson, Marcus Lundelin Farstahallen 3
2021-12-18 10:15 150365060 Huddinge IBS - Ekerö IK (A) Marcus Lundelin, Hampus Bergholm Kvarnbergshallen
2021-12-18 11:15 150365057 Värmdö IF - Nacka Wallenstam IBK Leo Ghiselli Fristedt, Julian Jacoel Värmdö sporthall
2021-12-18 13:30 150365061 Vendelsö IK - Sköndals IK Johnny Mikael Claesson, Hanna Claesson Lyckeby Sporthall
2021-12-19 12:00 150365059 Älta IF - FBI Tullinge Ida Lundberg, Niklas Lundberg Stavsborgs sporthall
2021-12-19 12:30 150365062 Salems IF - Farsta IBK (A) Adam Lönnborg, Love Andersson Skogsängshallen
2022-03-27 14:30 150365063 Nynäshamns IBK - Tyresö Trollbäcken IBK Leija Asp, Ida Wester Kvarnängshallen
2022-01-15 10:00 150365065 FBI Tullinge - Nacka Wallenstam IBK Love Andersson, Mats Andersson Tullingehallen
2022-01-15 10:00 150365068 Farsta IBK (A) - Huddinge IBS Marcus Rückert, Martin Claësson Farstahallen 3
2022-01-15 11:00 150365070 Nynäshamns IBK - Salems IF Kenneth Johansson, Julia Dethlefsen Kvarnängshallen
2022-01-15 12:00 150365069 Tyresö Trollbäcken IBK - Vendelsö IK Filip Hållander, Nicholas Lindgren Strandhallen - Tyresö
2022-01-15 16:00 150365066 Ekerö IK (A) - Tumba GOIF Flickor 08-12 Anna Mandelstam, Johan Nima Mälaröhallen
2022-01-16 11:00 150365067 Sköndals IK - Älta IF Rasmus Bergne, Daniel Bjerdahl Sköndalshallen
2022-01-29 11:00 150365071 Värmdö IF - FBI Tullinge Marcus Lundelin, Isak Eriksson Värmdö sporthall
2022-01-29 11:00 150365074 Tumba GOIF Flickor 08-12 - Farsta IBK (A) Melhvin Pettersson, Filip Grgic Storvretens Sporthall
2022-01-29 11:00 150365077 Vendelsö IK - Salems IF Josefine Svensson, Marcus Rückert Lyckeby Sporthall
2022-01-30 11:00 150365076 Huddinge IBS - Nynäshamns IBK Stefan Asplund, Dante Grähs Eriksson Kvarnbergshallen
2022-01-30 15:15 150365075 Älta IF - Tyresö Trollbäcken IBK Niklas Lundberg, Simon Lundberg Stavsborgs sporthall
2022-04-10 12:00 150365073 Nacka Wallenstam IBK - Sköndals IK Adam Lönnborg, Mattias Lönnborg Ormingehallen
2022-02-05 10:15 150365078 Ekerö IK (A) - Värmdö IF Isak Ålenius, Elliot Karlsson Mälaröhallen
2022-02-05 13:15 150365081 Tyresö Trollbäcken IBK - Nacka Wallenstam IBK Linnea Westerlund, Karima Sharipova Strandhallen - Tyresö
2022-02-06 11:15 150365083 Salems IF - Älta IF Jonas Holm, Adam Lönnborg Skogsängshallen
2022-02-06 12:00 150365079 Sköndals IK - FBI Tullinge Love Månsson Patrickson, John Degerkvist Sköndalshallen
2022-02-06 12:15 150365084 Vendelsö IK - Huddinge IBS Lucas Steibert, Rasmus Bergne Lyckeby Sporthall
2022-03-13 15:30 150365082 Nynäshamns IBK - Tumba GOIF Flickor 08-12 Rasmus Bergne, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
150365087 FBI Tullinge - Tyresö Trollbäcken IBK
2022-02-12 09:30 150365086 Ekerö IK (A) - Farsta IBK (A) Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Mälaröhallen
2022-02-12 11:00 150365090 Tumba GOIF Flickor 08-12 - Vendelsö IK Adam Lönnborg, Karl-Johan Leijon Storvretens Sporthall
2022-02-12 13:00 150365089 Nacka Wallenstam IBK - Salems IF Max Kvick, Felix Fernström Myrsjöskolan
2022-02-13 11:30 150365085 Värmdö IF - Sköndals IK Leo Ghiselli Fristedt, Julian Jacoel Värmdö sporthall
2022-02-13 13:15 150365091 Älta IF - Huddinge IBS Fredrik Åhlund, Isak Eriksson Stavsborgs sporthall
2021-11-28 14:15 150365098 Älta IF - Tumba GOIF Flickor 08-12 John Degerkvist, Love Månsson Patrickson Stavsborgs sporthall
2022-02-19 11:00 150365094 Nynäshamns IBK - Ekerö IK (A) Rasmus Bergne, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2022-02-19 13:15 150365093 Tyresö Trollbäcken IBK - Sköndals IK Simon Lundberg, Niklas Lundberg Strandhallen - Tyresö
2022-02-19 13:30 150365092 Farsta IBK (A) - Värmdö IF Kent Budell, Roger Nyström Farstahallen 3
2022-02-20 11:30 150365097 Huddinge IBS - Nacka Wallenstam IBK Marcus Lundelin, Isak Eriksson Kvarnbergshallen
2022-02-20 12:15 150365095 Salems IF - FBI Tullinge Filip Grgic, Melhvin Pettersson Skogsängshallen
2022-03-12 09:00 150365103 FBI Tullinge - Huddinge IBS Ella Lassen Eriksson, Melhvin Pettersson Tullingehallen
2022-03-12 10:00 150365100 Farsta IBK (A) - Nynäshamns IBK Amir Edström, Marcus Jansson Farstahallen 1
2022-03-12 11:00 150365102 Ekerö IK (A) - Vendelsö IK Robert Milerud, Anna Mandelstam Mälaröhallen
2022-03-12 15:15 150365105 Nacka Wallenstam IBK - Tumba GOIF Flickor 08-12 Alexander Mattsson Ormingehallen
2022-03-13 12:15 150365099 Värmdö IF - Tyresö Trollbäcken IBK Fredrik Åhlund, Isak Eriksson Värmdö sporthall
2022-03-13 13:00 150365101 Sköndals IK - Salems IF Josefine Svensson, Hanna Claesson Sköndalshallen
2022-03-19 10:45 150365109 Huddinge IBS - Sköndals IK Simon Lundberg, Niklas Lundberg Kvarnbergshallen
2022-03-19 12:00 150365111 Tumba GOIF Flickor 08-12 - FBI Tullinge Anna Mandelstam, Melhvin Pettersson Storvretens Sporthall
2022-03-19 12:15 150365106 Nynäshamns IBK - Värmdö IF Kenneth Johansson, Mauricio Castillo Kvarnängshallen
2022-03-19 13:15 150365108 Vendelsö IK - Farsta IBK (A) Niklas Lundberg, Simon Lundberg Lyckeby Sporthall
2022-03-20 12:30 150365107 Salems IF - Tyresö Trollbäcken IBK Heimo Lyly, My Källström Lyly Skogsängshallen
2022-03-20 16:30 150365110 Älta IF - Ekerö IK (A) Ulf Hedlund, Josefine Svensson Stavsborgs sporthall
2022-01-22 10:00 150365114 Nynäshamns IBK - Vendelsö IK Ida Wester, Leija Asp Kvarnängshallen
2022-03-26 11:00 150365115 Tyresö Trollbäcken IBK - Huddinge IBS Filip Hållander, Ulf Hedlund Strandhallen - Tyresö
2022-03-26 11:00 150365118 Ekerö IK (A) - Nacka Wallenstam IBK Olle Forsberg, Totte Hallgren Mälaröhallen
2022-03-26 11:45 150365116 Farsta IBK (A) - Älta IF John Degerkvist, Love Månsson Patrickson Farstahallen 1
2022-03-27 09:00 150365117 Sköndals IK - Tumba GOIF Flickor 08-12 Amir Edström, Marcus Jansson Sköndalshallen
2022-03-27 10:15 150365113 Värmdö IF - Salems IF Leo Ghiselli Fristedt, Max Kvick Värmdö sporthall
2022-04-02 09:00 150365126 FBI Tullinge - Ekerö IK (A) Love Andersson, Hanna Claesson Tullingehallen
2022-04-02 09:45 150365121 Huddinge IBS - Salems IF Love Månsson Patrickson, Mattias Lönnborg Kvarnbergshallen
2022-04-02 10:00 150365123 Tumba GOIF Flickor 08-12 - Tyresö Trollbäcken IBK Filip Grgic, Melhvin Pettersson Storvretens Sporthall
2022-04-03 10:45 150365124 Nacka Wallenstam IBK - Farsta IBK (A) Maryan Hrabovuk, Jacob Hult Ormingehallen
2022-04-03 17:00 150365122 Älta IF - Nynäshamns IBK Madelene Westerberg, Karima Sharipova Stavsborgs sporthall
2022-04-09 13:00 150365120 Vendelsö IK - Värmdö IF Anna Mandelstam, Martin Claësson Lyckeby Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis