K-Rauta Arena






Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2021-09-28 20:00 Juniorallsvenskan D HJ18 580703011 Täby FC - Rotebro IS IBK
2021-09-30 19:30 SSL - Svenska Superligan Dam 580020017 Täby FC IBK - Nacka IBK
Oktober
2021-10-03 09:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311005 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (A)
2021-10-03 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330002 Täby FC (C) - Vendelsö IK
2021-10-03 14:15 Damer division 2 Norra 150013006 Täby FC (B) - Järfälla IBK (A)
2021-10-03 16:00 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025012 Täby FC (A) - Farsta IBK (A)
2021-10-03 17:30 Pantamera Damjuniorer division 2 södra 150035008 Täby FC (C) - Högdalens AIS/Hammarby IF IBF
2021-10-03 19:00 Pantamera Damjuniorer division 2 norra 150034010 Täby FC (B) - Vaxholms IBF
2021-10-03 20:30 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027006 Täby FC (C) - Djurgårdens IF IBS (B)
2021-10-08 19:00 Juniorallsvenskan C DJ18 580733018 Täby FC - Bele Barkarby IF IBF
2021-10-08 20:30 Juniorallsvenskan D HJ18 580703025 Täby FC - Hässelby SK IBK
2021-10-09 09:30 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026011 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (A)
2021-10-09 11:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029007 Täby FC (D) - Åkersberga IBF (B)
2021-10-09 13:30 SSL - Svenska Superligan Dam 580020030 Täby FC IBK - Pixbo Wallenstam IBK
2021-10-09 17:00 Herrar Allsvenskan Norra 580010021 Täby FC - Salems IF
2021-10-10 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324008 Täby FC (A) - Åkersberga IBF
2021-10-10 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329011 Täby FC (B) - Nacka Wallenstam IBK
2021-10-10 11:30 Pantamera Flickor Röd Medellätt 150316010 Täby FC - FBI Tullinge (A)
2021-10-10 12:45 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311010 Täby FC (A) - Huddinge IBS (B)
2021-10-10 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308007 Täby FC (B) - Tungelsta IF
2021-10-10 18:00 Herrar veteraner division 1 150019010 Täby FC (A) - Nyboda IBK
2021-10-16 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329018 Täby FC (B) - Hammarby IF IBF (A)
2021-10-16 12:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330014 Täby FC (C) - Skogås/Trångsunds IBK
2021-10-16 14:15 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025024 Täby FC (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A)
2021-10-16 15:45 Herrar division 5 Norra 150009023 Täby FC (B) - Roslags-Kulla IF
2021-10-16 17:15 Pantamera Damjuniorer division 2 norra 150034023 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK
2021-10-17 11:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Norra 150304010 Täby FC (A) - AIK IBF
2021-10-17 12:30 Pantamera Flickor Röd Svår 150310013 Täby FC - Åkersberga IBF
2021-10-17 14:15 Damer division 1 150012016 Täby FC (A) - Vendelsö IK (A)
2021-10-17 16:30 Pantamera Damjuniorer division 1 150033016 Täby FC (A) - FBI Tullinge (A)
2021-10-23 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Norra 150328023 Täby FC (A) - IK Frej Täby IBK
2021-10-23 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324019 Täby FC (A) - Väsby AIK (A)
2021-10-23 12:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308020 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (B)
2021-10-23 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308019 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK
2021-10-23 15:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305014 Täby FC (B) - Segeltorps IF
2021-10-23 16:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Svår 150300021 Täby FC (B) - Järfälla IBK
2021-10-24 09:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt 150316025 Täby FC - Ängby IF
2021-10-24 10:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312019 Täby FC (C) - Tyresö Trollbäcken IBK
2021-10-24 11:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311023 Täby FC (A) - Väsby AIK
2021-10-24 12:45 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313023 Täby FC (A) - Väsby AIK
2021-10-24 14:15 Damer division 2 Norra 150013017 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (B)
2021-10-24 15:45 Pantamera Damjuniorer division 2 norra 150034029 Täby FC (B) - Järfälla IBK
2021-10-24 17:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029018 Täby FC (D) - Järfälla IBK (B)
2021-10-24 18:45 Herrar veteraner division 2 norra 150020021 Täby FC (B) - Bele Barkarby IF IBF
2021-10-29 19:30 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027017 Täby FC (C) - FBI Tullinge (A)
2021-10-30 10:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt 150316034 Täby FC - Väsby AIK
2021-10-30 11:30 Pantamera Damjuniorer division 2 södra 150035034 Täby FC (C) - Älvsjö AIK IBF
2021-10-30 14:00 Herrar Allsvenskan Norra 580010031 Täby FC - FBI Tullinge
2021-10-30 16:15 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314025 Täby FC (B) - Hammarby IF IBF
2021-10-30 17:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311029 Täby FC (A) - Ekerö IK
2021-10-31 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329030 Täby FC (B) - Ängby IF (A)
2021-10-31 10:15 Pantamera Flickor Röd Svår 150310023 Täby FC - FBI Tullinge
2021-10-31 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330026 Täby FC (C) - Västerhaninge IBK
2021-10-31 13:00 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025036 Täby FC (A) - Bele Barkarby IF IBF (A)
2021-10-31 14:45 Damer division 1 150012027 Täby FC (A) - Värmdö IF (A)
2021-10-31 17:00 Pantamera Damjuniorer division 1 150033027 Täby FC (A) - Bele Barkarby IF IBF (A)
November
2021-11-05 19:00 Juniorallsvenskan D HJ18 580703035 Täby FC - Åkersberga IBF
2021-11-05 20:30 Juniorallsvenskan C DJ18 580733027 Täby FC - Älvsjö AIK IBF
2021-11-06 14:00 Herrar Allsvenskan Norra 580010042 Täby FC - Bele Barkarby IF IBF
2021-11-07 10:00 Herrar division 5 Norra 150009041 Täby FC (B) - Kungsängens IF (A)
2021-11-07 11:30 Herrar veteraner division 1 150019020 Täby FC (A) - IBF Offensiv Lidingö
2021-11-07 13:00 Herrar veteraner division 2 norra 150020034 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK
2021-11-07 16:00 SSL - Svenska Superligan Dam 580020052 Täby FC IBK - IK Sirius FBC
2021-11-13 10:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311031 Täby FC (B) - Enebybergs IF
2021-11-13 11:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Svår 150300034 Täby FC (B) - Bele Barkarby IF IBF
2021-11-13 14:00 SSL - Svenska Superligan Dam 580020058 Täby FC IBK - KAIS Mora IF
2021-11-13 17:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324024 Täby FC (A) - Danderyds SK IBF (B)
2021-11-14 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308032 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK (A)
2021-11-14 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308033 Täby FC (B) - Huddinge IBS
2021-11-14 13:00 Damer division 1 150012038 Täby FC (A) - Älvsjö AIK IBF (B)
2021-11-14 16:00 Herrar Allsvenskan Norra 580010054 Täby FC - Gävle GIK
2021-11-14 18:15 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025048 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (A)
2021-11-19 19:00 Juniorallsvenskan D HJ18 580703045 Täby FC - Rosersberg Arlanda IBK
2021-11-19 20:30 Juniorallsvenskan C DJ18 580733036 Täby FC - Åkersberga IBF
2021-11-20 09:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311041 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (A)
2021-11-20 10:15 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314037 Täby FC (B) - Huddinge IBS (B)
2021-11-20 11:30 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027028 Täby FC (C) - Älvsjö AIK IBF (A)
2021-11-20 14:00 Herrar Allsvenskan Norra 580010060 Täby FC - Hudik/Björkberg IBK
2021-11-20 17:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 Mellersta 150028026 Täby FC (E) - AIK IBF (B)
2021-11-21 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326028 Täby FC (C) - Bele Barkarby IF IBF (A)
2021-11-21 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329042 Täby FC (B) - Älta IF
2021-11-21 11:30 Pantamera Damjuniorer division 2 södra 150035047 Täby FC (C) - Sköndals IK (B)
2021-11-21 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330038 Täby FC (C) - Hammarby IF IBF (C)
2021-11-21 14:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312006 Täby FC (C) - Huddinge IBS (A)
2021-11-21 17:30 Herrar veteraner division 2 norra 150020047 Täby FC (B) - Enebybergs IF (B)
2021-11-26 20:00 Pantamera Damjuniorer division 2 norra 150034041 Täby FC (B) - Vallentuna IBK / IK Frej
2021-11-27 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309054 Täby FC - Rotebro IS IBK
2021-11-27 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325035 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (A)
2021-11-27 12:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308045 Täby FC (A) - Väsby AIK
2021-11-27 14:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305026 Täby FC (B) - Visby IBK
2021-11-27 15:15 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026031 Täby FC (B) - Järfälla IBK (A)
2021-11-27 17:00 Damer division 1 150012049 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK (A)
2021-11-28 09:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311044 Täby FC (B) - Bele Barkarby IF IBF
2021-11-28 14:30 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025060 Täby FC (A) - Huddinge IBS (A)
2021-11-28 17:30 Herrar division 5 Norra 150009053 Täby FC (B) - IK Stym
2021-11-28 19:00 Herrar veteraner division 1 150019030 Täby FC (A) - Västerhaninge IBK
December
2021-12-03 19:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Svår 150300047 Täby FC (B) - Älvsjö AIK IBF
2021-12-04 10:45 Pantamera Flickor Röd Medellätt 150316070 Täby FC - Sundbybergs IK
2021-12-04 12:00 Pantamera Flickor Röd Svår 150310036 Täby FC - Vaksala SK
2021-12-04 13:15 Pantamera Damjuniorer division 2 norra 150034053 Täby FC (B) - Huddinge IBS (C)
2021-12-04 14:45 Herrar veteraner division 2 norra 150020051 Täby FC (B) - Kungsängens IF
2021-12-05 11:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Norra 150328053 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK
2021-12-05 12:15 Damer division 2 Norra 150013039 Täby FC (B) - Vallentuna IBK
2021-12-05 15:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 Mellersta 150028037 Täby FC (E) - Duvbo IK /Sundbybergs IK
2021-12-10 20:00 Juniorallsvenskan D HJ18 580703050 Täby FC - Väsby AIK
2021-12-11 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326039 Täby FC (C) - Råsunda IS
2021-12-11 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309066 Täby FC - Silverdals IF
2021-12-11 12:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308059 Täby FC (B) - Töjnan IBK Töjnan/Silverdal P07
2021-12-11 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308058 Täby FC (A) - Värmdö IF (A)
2021-12-11 15:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Norra 150304040 Täby FC (A) - Djurgårdens IF IBS
2021-12-11 16:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår 150363061 Täby FC - Vendelsö IK
2021-12-12 09:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311057 Täby FC (B) - Täby FC (A)
2021-12-12 10:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312058 Täby FC (C) - Älvsjö AIK IBF
2021-12-12 11:30 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027039 Täby FC (C) - Vendelsö IK (A)
2021-12-12 13:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029043 Täby FC (D) - Rotebro IS IBK (B)
2021-12-12 16:00 Herrar division 5 Norra 150009065 Täby FC (B) - Lokomotiv Kista IBF
2021-12-12 17:30 Herrar veteraner division 1 150019040 Täby FC (A) - Skogås/Trångsunds IBK (A)
2021-12-18 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324044 Täby FC (A) - Vallentuna IBK (A)
2021-12-18 11:30 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314061 Täby FC (B) - IK Tomtberga (B)
2021-12-18 14:00 SSL - Svenska Superligan Dam 580020073 Täby FC IBK - Malmö FBC
2021-12-18 16:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311065 Täby FC (A) - Värmdö IF (B)
2021-12-18 17:30 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027042 Täby FC (C) - Värmdö IF (B)
2021-12-19 09:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325045 Täby FC (B) - Sigtuna IF IBK (B)
2021-12-19 10:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326042 Täby FC (C) - Norrtulls SK
2021-12-19 12:00 Pantamera Damjuniorer division 2 norra 150034065 Täby FC (B) - Sigtuna IF IBK/RA 19 IBK
2021-12-19 13:30 Pantamera Damjuniorer division 2 södra 150035063 Täby FC (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (B)
2021-12-19 15:00 Damer division 2 Norra 150013042 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (B)
2021-12-29 19:30 SSL - Svenska Superligan Dam 580020086 Täby FC IBK - IBK Lund Elit
Januari
2022-01-08 11:30 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027046 Täby FC (C) - Huddinge IBS (B)
2022-01-08 14:00 SSL - Svenska Superligan Dam 580020095 Täby FC IBK - Warberg IC
2022-01-08 16:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Svår 150300068 Täby FC (B) - Tyresö Trollbäcken IBK
2022-01-08 17:30 Herrar veteraner division 2 norra 150020068 Täby FC (B) - Centralvägens IBK
2022-01-09 09:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311070 Täby FC (A) - Enebybergs IF
2022-01-09 10:45 Pantamera Damjuniorer division 2 södra 150035068 Täby FC (C) - Vendelsö IK (A)
2022-01-09 15:00 Herrar Allsvenskan Norra 580010078 Täby FC - Visby IBK
2022-01-09 17:15 Damer division 2 Norra 150013046 Täby FC (B) - Sigtuna IF IBK
2022-01-15 10:45 Pantamera Flickor Röd Svår 150310053 Täby FC - Salems IF
2022-01-15 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330074 Täby FC (C) - Salems IF
2022-01-15 14:00 Herrar Allsvenskan Norra 580010080 Täby FC - Strängnäs IBK
2022-01-16 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309078 Täby FC - Väsby AIK
2022-01-16 10:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Norra 150304050 Täby FC (A) - Älvsjö AIK IBF
2022-01-16 11:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår 150363075 Täby FC - Hammarby IF IBF
2022-01-16 14:15 Damer division 1 150012066 Täby FC (A) - Sundbybergs IK (A)
2022-01-16 18:00 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026051 Täby FC (B) - Bele Barkarby IF IBF (B)
2022-01-16 19:30 Herrar division 5 Norra 150009083 Täby FC (B) - AIK IBF (B)
2022-01-21 20:00 Juniorallsvenskan C DJ18 580733056 Täby FC - Värmdö IF
2022-01-22 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324048 Täby FC (A) - IK Frej Täby IBK
2022-01-22 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326046 Täby FC (C) - Hässelby SK IKB (B)
2022-01-22 11:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Svår 150300081 Täby FC (B) - Rosersberg Arlanda IBK
2022-01-22 13:00 Pantamera Damjuniorer division 2 södra 150035081 Täby FC (C) - Huddinge IBS (B)
2022-01-22 14:30 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027057 Täby FC (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (B)
2022-01-22 16:00 Herrar veteraner division 1 150019060 Täby FC (A) - FBI Tullinge (A)
2022-01-22 17:30 Herrar veteraner division 2 norra 150020081 Täby FC (B) - IK Frej Täby IBK
2022-01-23 09:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311083 Täby FC (A) - Bele Barkarby IF IBF
2022-01-23 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308080 Täby FC (B) - Rotebro IS IBK
2022-01-23 13:00 SSL - Svenska Superligan Dam 580020117 Täby FC IBK - Thorengruppen IBK
2022-01-23 17:00 Damer division 2 Norra 150013057 Täby FC (B) - Kungsängens IF (A)
2022-01-23 18:30 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313083 Täby FC (A) - Vallentuna IBK (A)
2022-01-23 20:00 Pantamera Damjuniorer division 1 150033056 Täby FC (A) - Ekerö IK /Ängby IF (A)
2022-01-28 20:00 Juniorallsvenskan D HJ18 580703075 Täby FC - Järfälla IBK
2022-01-29 10:15 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314085 Täby FC (B) - Vallentuna IBK (B)
2022-01-29 11:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311089 Täby FC (B) - Ekerö IK
2022-01-29 14:00 Herrar Allsvenskan Norra 580010091 Täby FC - Onyx IBK
2022-01-29 16:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329090 Täby FC (B) - Tumba GOIF
2022-01-29 17:30 Pantamera Flickor Röd Svår 150310063 Täby FC - Vallentuna IBK / IK Frej
2022-01-30 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330086 Täby FC (C) - FBI Tullinge
2022-01-30 11:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Norra 150304060 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK
2022-01-30 12:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår 150363089 Täby FC - FBI Tullinge
2022-01-30 14:15 Damer division 1 150012077 Täby FC (A) - FBI Tullinge (A)
2022-01-30 16:30 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025096 Täby FC (A) - Salems IF (A)
2022-01-30 18:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029058 Täby FC (D) - SK Vide
Februari
2022-02-05 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324059 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK
2022-02-05 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326057 Täby FC (C) - IBF Offensiv Lidingö
2022-02-05 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308093 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (A)
2022-02-05 12:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308092 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK (B)
2022-02-05 14:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312092 Täby FC (C) - FBI Tullinge (A)
2022-02-05 15:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311091 Täby FC (B) - Värmdö IF (B)
2022-02-05 16:30 Pantamera Damjuniorer division 2 södra 150035094 Täby FC (C) - Västerhaninge IBK
2022-02-06 12:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305064 Täby FC (B) - Sundbybergs IK
2022-02-06 13:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Svår 150300094 Täby FC (B) - AIK IBF
2022-02-06 14:30 Pantamera Damjuniorer division 1 150033067 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (A)
2022-02-06 16:00 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026061 Täby FC (B) - AIK IBF (A)
2022-02-06 17:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 Mellersta 150028064 Täby FC (E) - Ekerö IK (A)
2022-02-06 19:00 Herrar veteraner division 1 150019070 Täby FC (A) - Enebybergs IF (A)
2022-02-11 20:00 Juniorallsvenskan C DJ18 580733068 Täby FC - Järfälla IBK
2022-02-12 09:45 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029069 Täby FC (D) - Väsby AIK (B)
2022-02-12 11:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330098 Täby FC (C) - Segeltorps IF
2022-02-12 14:00 SSL - Svenska Superligan Dam 580020131 Täby FC IBK - IBF Falun
2022-02-12 16:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311101 Täby FC (A) - FBI Tullinge (B)
2022-02-13 09:15 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314097 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK
2022-02-13 10:30 Pantamera Flickor Röd Medellätt 150316125 Täby FC - Sköndals IK
2022-02-13 12:00 Damer division 1 150012088 Täby FC (A) - Råsunda IS
2022-02-13 14:15 Damer division 2 Norra 150013068 Täby FC (B) - Duvbo IK (A)
2022-02-13 17:15 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027068 Täby FC (C) - Farsta IBK (B)
2022-02-13 20:15 Herrar veteraner division 2 norra 150020094 Täby FC (B) - Sigtuna IF IBK
2022-02-18 19:30 SSL - Svenska Superligan Dam 580020137 Täby FC IBK - Jönköpings IK
2022-02-19 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326068 Täby FC (C) - Ängby IF
2022-02-19 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308106 Täby FC (B) - Väsby AIK
2022-02-19 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308105 Täby FC (A) - Huddinge IBS
2022-02-19 12:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår 150363098 Täby FC - Väsby AIK
2022-02-19 15:15 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026071 Täby FC (B) - IBF Offensiv Lidingö
2022-02-19 17:00 Juniorallsvenskan D HJ18 580703085 Täby FC - AIK IBF
2022-02-20 10:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312105 Täby FC (C) - Åkersberga IBF (B)
2022-02-20 11:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311104 Täby FC (B) - Huddinge IBS (B)
2022-02-20 12:45 Pantamera Damjuniorer division 2 södra 150035107 Täby FC (C) - FBI Tullinge (B)
2022-02-20 14:30 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025108 Täby FC (A) - Väsby AIK (A)
2022-02-23 19:30 Herrar Allsvenskan Norra 580010114 Täby FC - AIK IBF
2022-02-25 20:00 Juniorallsvenskan C DJ18 580733077 Täby FC - Hässelby SK IBK
2022-02-27 13:00 Damer division 1 150012099 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK
2022-02-27 15:00 Herrar veteraner division 1 150019080 Täby FC (A) - Töjnan IBK
Mars
2022-03-04 19:30 SSL - Svenska Superligan Dam 580020157 Täby FC IBK - Karlstad IBF
2022-03-06 09:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Svår 150300107 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK
2022-03-06 11:15 Damer division 2 Norra 150013079 Täby FC (B) - Vaxholms IBF
2022-03-06 12:45 Herrar division 5 Norra 150009113 Täby FC (B) - IK Frej Täby IBK (B)
2022-03-06 14:15 Herrar veteraner division 2 norra 150020107 Täby FC (B) - Bro IK
2022-03-11 20:00 Juniorallsvenskan C DJ18 580733086 Täby FC - Nacka IBK
2022-03-12 09:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329114 Täby FC (B) - Älvsjö AIK IBF (A)
2022-03-12 10:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324074 Täby FC (A) - Töjnan IBK
2022-03-12 14:00 SSL - Svenska Superligan Dam 580020169 Täby FC IBK - Endre IF
2022-03-12 16:15 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313113 Täby FC (A) - Vaxholms IBF (A)
2022-03-12 17:30 Pantamera Damjuniorer division 1 150033078 Täby FC (A) - Värmdö IF
2022-03-13 09:00 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314109 Täby FC (B) - Ekerö IK
2022-03-13 10:15 Pantamera Flickor Röd Svår 150310073 Täby FC - Bele Barkarby IF IBF (A)
2022-03-13 12:30 Herrar Allsvenskan Norra 580010132 Täby FC - IK Sätra
2022-03-13 15:15 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027079 Täby FC (C) - Sköndals IK (A)
2022-03-13 17:00 Damer division 1 150012110 Täby FC (A) - AIK IBF (A)
2022-03-19 09:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329117 Täby FC (B) - Karlbergs BK
2022-03-19 10:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326079 Täby FC (C) - Djurgårdens IF IBS
2022-03-19 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308119 Täby FC (B) - Värmdö IF (A)
2022-03-20 09:45 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311117 Täby FC (B) - Väsby AIK
2022-03-20 11:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312118 Täby FC (C) - Västerhaninge IBK
2022-03-20 12:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 Mellersta 150028077 Täby FC (E) - Danderyds SK IBF
2022-03-20 13:45 Pantamera Flickor Röd Svår 150310076 Täby FC - Huddinge IBS
2022-03-26 09:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Norra 150328125 Täby FC (A) - Vallentuna IBK
2022-03-26 10:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329126 Täby FC (B) - Norrtulls SK
2022-03-26 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325085 Täby FC (B) - Väsby AIK (B)
2022-03-26 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324084 Täby FC (A) - Kungsängens IF
2022-03-26 14:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330122 Täby FC (C) - Huddinge IBS
2022-03-26 16:00 Herrar veteraner division 2 norra 150020123 Täby FC (B) - Lokomotiv Kista IBF
2022-03-27 10:45 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311125 Täby FC (A) - Täby FC (B)
2022-03-27 12:00 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313125 Täby FC (A) - Bele Barkarby IF IBF
2022-03-27 13:15 Pantamera Damjuniorer division 2 södra 150035123 Täby FC (C) - Nacka IBK
2022-03-27 16:15 Herrar division 5 Norra 150009125 Täby FC (B) - Järfälla IBK (B)
April
2022-04-02 10:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308131 Täby FC (A) - Töjnan IBK Töjnan/Silverdal P07
2022-04-02 12:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305088 Täby FC (B) - Värmdö IF
2022-04-02 13:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Norra 150304090 Täby FC (A) - Ekerö IK
2022-04-02 14:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår 150363133 Täby FC - Huddinge IBS
2022-04-02 15:45 Pantamera Herrjuniorer division 3 Mellersta 150028088 Täby FC (E) - Högalids IF
2022-04-02 17:15 Pantamera Flickor Röd Svår 150310087 Täby FC - Rosersberg Arlanda IBK/ Sigtuna IF IBK
2022-04-03 10:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311130 Täby FC (B) - FBI Tullinge (B)
2022-04-03 11:45 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312131 Täby FC (C) - Sköndals IK
2022-04-03 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330127 Täby FC (C) - Älvsjö AIK IBF (B)
2022-04-03 14:30 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025132 Täby FC (A) - Djurgårdens IF IBS (A)
2022-04-03 16:15 Pantamera Damjuniorer division 1 150033089 Täby FC (A) - Huddinge IBS (A)
2022-04-03 17:45 Herrar veteraner division 1 150019090 Täby FC (A) - Hammarby IF IBF

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis