Pojkar Röd (2018/19)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Röd Klass A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-06 10:15 232000002 Solfjäderstaden IBK P 00/04 - Linköping IBK Ungdom P 03:30 0 - 7 Hampus Larsson, Håkan Karlsson Motala Sporthall
2018-10-12 19:15 232000006 IBF Norrköping P 02 - Solfjäderstaden IBK P 00/04 8 - 7 Martin Dahl, Rågher Godin Bråvallahallen
2018-10-13 09:30 232000004 Linköping IBK Ungdom P 03:30 - Ledberg IBF P 03 4 - 2 Vincent Svenmar, Philip Thunqvist Kärnahallen
2018-10-20 10:30 232000008 Linköping IBK Ungdom P 03:30 - IBF Norrköping P 02 8 - 3 Markus Hilmerson, Håkan Karlsson Kärnahallen
2018-10-23 18:30 232000010 IBF Norrköping P 02 - Ledberg IBF P 03 3 - 10 Alexander Johansson, Daniel Johansson Borgsmohallen
2018-11-11 19:30 232000013 Ledberg IBF P 03 - Solfjäderstaden IBK P 00/04 7 - 1 David Björketun, Jesper Jonsson Kärnahallen
2018-11-07 19:15 232000017 Linköping IBK Ungdom P 03:30 - Solfjäderstaden IBK P 00/04 2 - 0 Hampus Larsson, Håkan Karlsson Motala Sporthall
2018-11-17 09:30 232000019 Ledberg IBF P 03 - Linköping IBK Ungdom P 03:30 1 - 7 Martin Palmqvist, Oskar Åblad Kärnahallen
2018-11-17 14:20 232000021 Solfjäderstaden IBK P 00/04 - IBF Norrköping P 02 3 - 5 Philip Thunqvist, Vincent Svenmar Motala Sporthall
2018-11-20 18:30 232000023 IBF Norrköping P 02 - Linköping IBK Ungdom P 03:30 4 - 5 Emil Magnusson, Daniel Lindbom-Rydell Borgsmohallen
2018-11-25 14:00 232000025 Ledberg IBF P 03 - IBF Norrköping P 02 4 - 3 Emil Glenngård, Peter Ström Kärnahallen
2018-12-02 17:15 232000028 Solfjäderstaden IBK P 00/04 - Ledberg IBF P 03 3 - 6 Hampus Larsson, Oscar Bard Motala Sporthall
2019-01-13 19:15 232000032 Solfjäderstaden IBK P 00/04 - Linköping IBK Ungdom P 03:30 4 - 6 Peter Persson, Roger Balogh Motala Sporthall
2019-01-18 19:15 232000036 IBF Norrköping P 02 - Solfjäderstaden IBK P 00/04 3 - 3 Martin Dahl, Rågher Godin Bråvallahallen
2019-01-20 14:15 232000034 Linköping IBK Ungdom P 03:30 - Ledberg IBF P 03 3 - 2 Christian Jarl, Daniel Lindbom-Rydell Kärnahallen
2019-01-26 14:00 232000038 Linköping IBK Ungdom P 03:30 - IBF Norrköping P 02 5 - 2 Elvis Ogresevic, Denis Ogresevic Kärnahallen
2019-02-01 19:15 232000040 IBF Norrköping P 02 - Ledberg IBF P 03 1 - 4 Hampus Larsson, Oscar Bard Bråvallahallen
2019-02-04 20:15 232000043 Ledberg IBF P 03 - Solfjäderstaden IBK P 00/04 5 - 6 Christian Jarl, Daniel Lindbom-Rydell Friidrottshallen
2019-02-10 10:30 232000047 Linköping IBK Ungdom P 03:30 - Solfjäderstaden IBK P 00/04 2 - 1 Emil Glenngård, Martin Eriksson Rydshallen
2019-03-03 12:15 232000051 Solfjäderstaden IBK P 00/04 - IBF Norrköping P 02 2 - 3 Hampus Larsson, Oscar Bard Motala Sporthall
2019-03-03 12:30 232000049 Ledberg IBF P 03 - Linköping IBK Ungdom P 03:30 2 - 8 Daniel Hermansson, Henric Lundeborg Kärnahallen
2019-03-10 10:30 232000053 IBF Norrköping P 02 - Linköping IBK Ungdom P 03:30 3 - 7 Peter Persson, Roger Balogh Borgsmohallen
2019-03-16 14:00 232000055 Ledberg IBF P 03 - IBF Norrköping P 02 5 - 6 Jimmy Eliasson, Tom Nilsson Kärnahallen
2019-03-22 19:15 232000058 Solfjäderstaden IBK P 00/04 - Ledberg IBF P 03 5 - 7 Minh Hong Pham, Adam Magnusson Motala Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Linköping IBK Ungdom P 03:30 12 12 0 0 64-24 40 36
2. Ledberg IBF P 03 12 6 0 6 55-50 5 18
3. IBF Norrköping P 02 12 4 1 7 44-63 -19 13
4. Solfjäderstaden IBK P 00/ 04 12 1 1 10 35-61 -26 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd Klass B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-06 12:05 232001001 Linköping IBK Ungdom P 04:45 Svart - Westerviks IBK P 02/03 3 - 5 Jesper Jonsson, David Björketun Kärnahallen
2018-10-06 13:00 232001002 Mjölby IBK P 02/04 - Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart 3 - 7 Felix Ekholm, Robin Andersson Lagmanshallen
2018-10-07 10:30 232001004 IBF Norrköping P 02/03 - Borensberg IBC P 02/03 5 - 2 Daniel Johansson, William Wengelin Borgsmohallen
2018-10-07 14:00 232001003 Ledberg IBF P 03/04 - Linköping IBK Ungdom P 04:41 2 - 3 Hampus Larsson, Oscar Bard Kärnahallen
2018-10-09 18:30 232001008 IBF Norrköping P 02/03 - Ledberg IBF P 03/04 3 - 2 Alexander Johansson, Emil Magnusson Borgsmohallen
2018-10-10 20:15 232001005 Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart - Linköping IBK Ungdom P 04:45 Svart 2 - 2 Denis Ogresevic, Elvis Ogresevic Collegium
2018-10-11 19:00 232001007 Borensberg IBC P 02/03 - Mjölby IBK P 02/04 2 - 1 Hampus Larsson, Oscar Bard Hällaskolan
2018-10-11 19:45 232001006 Linköping IBK Ungdom P 04:41 - Westerviks IBK P 02/03 3 - 3 Andreas A Karlsson, Emil Magnusson Kärnahallen
2018-10-13 14:30 232001012 Mjölby IBK P 02/04 - Ledberg IBF P 03/04 0 - 2 Minh Hong Pham, Adam Magnusson Lagmanshallen
2018-10-14 11:00 232001010 Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart - Borensberg IBC P 02/03 4 - 2 Tim Andersson, Viktoria Lundin Collegium
2018-10-17 20:30 232001009 Linköping IBK Ungdom P 04:41 - Linköping IBK Ungdom P 04:45 Svart 4 - 4 Tim Andersson, Robin Fahlén Ekholmskolan
2018-12-15 13:15 232001011 Westerviks IBK P 02/03 - IBF Norrköping P 02/03 7 - 6 Alen Turcinhodzic, Patricio Boiardt Skogshaga Sporthall
2018-10-20 12:30 232001015 Ledberg IBF P 03/04 - Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart 4 - 3 Markus Hilmerson, Håkan Karlsson Kärnahallen
2018-10-21 10:30 232001014 IBF Norrköping P 02/03 - Linköping IBK Ungdom P 04:41 6 - 7 Patricio Boiardt, Alen Turcinhodzic Borgsmohallen
2018-10-21 11:00 232001016 Mjölby IBK P 02/04 - Westerviks IBK P 02/03 7 - 10 Christian Jarl, Markus Hilmerson Lagmanshallen
2018-10-21 17:30 232001013 Borensberg IBC P 02/03 - Linköping IBK Ungdom P 04:45 Svart 5 - 4 Daniel Hermansson, Adam Wramell Huitema Hällaskolan
2018-10-27 11:00 232001019 Linköping IBK Ungdom P 04:41 - Mjölby IBK P 02/04 9 - 2 Martin Dahl, William Wengelin Kärnahallen
2018-10-27 12:30 232001017 Linköping IBK Ungdom P 04:45 Svart - IBF Norrköping P 02/03 4 - 3 Daniel Lindbom-Rydell, Roger Balogh Kärnahallen
2018-10-27 14:00 232001020 Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart - Westerviks IBK P 02/03 4 - 5 Roger Balogh, Adam Wramell Huitema Kärnahallen
2018-10-27 17:00 232001018 Borensberg IBC P 02/03 - Ledberg IBF P 03/04 5 - 4 Robin Andersson, Oscar Bard Hällaskolan
2018-11-10 09:30 232001021 Ledberg IBF P 03/04 - Linköping IBK Ungdom P 04:45 Svart 5 - 3 Markus Hilmerson, Pierre Hultsten Kärnahallen
2018-11-10 15:30 232001022 Mjölby IBK P 02/04 - IBF Norrköping P 02/03 5 - 5 Hampus Larsson, Oscar Bard Lagmanshallen
2018-11-11 12:00 232001023 Westerviks IBK P 02/03 - Borensberg IBC P 02/03 0 - 3 Alexander Johansson, Toivo Andersson Skogshaga Sporthall
2018-11-11 12:00 232001024 Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart - Linköping IBK Ungdom P 04:41 7 - 3 Rasmus Fager, Rikard Karlsson Rydshallen
2018-11-17 12:30 232001028 Borensberg IBC P 02/03 - Linköping IBK Ungdom P 04:41 3 - 4 Jesper Jonsson, Jesper Liedberg Hällaskolan
2018-11-18 09:00 232001027 IBF Norrköping P 02/03 - Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart 2 - 9 Tim Andersson, Robin Fahlén Borgsmohallen
2018-11-18 11:00 232001026 Westerviks IBK P 02/03 - Ledberg IBF P 03/04 5 - 5 Claes Waernholm, Malin Gelin Skogshaga Sporthall
2018-11-18 14:00 232001025 Linköping IBK Ungdom P 04:45 Svart - Mjölby IBK P 02/04 9 - 0 Osame Hammadi, Roger Balogh Kärnahallen
2018-11-19 19:30 232001030 Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart - Mjölby IBK P 02/04 3 - 2 Magnus Jakobsson, Johan Wiggur Ekholmskolan
2018-11-21 20:30 232001031 Linköping IBK Ungdom P 04:41 - Ledberg IBF P 03/04 2 - 3 Patricio Boiardt, Joel Kågemyr Ekholmskolan
2018-11-22 18:30 232001029 Westerviks IBK P 02/03 - Linköping IBK Ungdom P 04:45 Svart 3 - 4 Claes Waernholm, Malin Gelin Bökensved Sporthall
2018-11-22 19:00 232001032 Borensberg IBC P 02/03 - IBF Norrköping P 02/03 3 - 3 Hampus Larsson, Oscar Bard Hällaskolan
2018-11-24 09:30 232001033 Linköping IBK Ungdom P 04:45 Svart - Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart 1 - 7 Jimmy Eliasson, Sonny Weideborg Ekholmskolan
2018-11-24 15:30 232001035 Mjölby IBK P 02/04 - Borensberg IBC P 02/03 4 - 5 Markus Hilmerson, Håkan Karlsson Lagmanshallen
2018-11-25 11:30 232001034 Westerviks IBK P 02/03 - Linköping IBK Ungdom P 04:41 5 - 4 Malin Gelin, Claes Waernholm Skogshaga Sporthall
2018-11-25 12:30 232001036 Ledberg IBF P 03/04 - IBF Norrköping P 02/03 4 - 4 Hampus Larsson, Oscar Bard Kärnahallen
2018-12-01 14:15 232001037 Linköping IBK Ungdom P 04:41 - Linköping IBK Ungdom P 04:45 Svart 4 - 4 Rågher Godin, Tomas Edstrand Folkungahallen
2018-12-01 15:30 232001040 Ledberg IBF P 03/04 - Mjölby IBK P 02/04 4 - 4 Thomas Nystrand, Peter Ström Kärnahallen
2018-12-02 10:00 232001039 IBF Norrköping P 02/03 - Westerviks IBK P 02/03 9 - 6 Alen Turcinhodzic, Patricio Boiardt Borgsmohallen
2018-12-02 12:30 232001038 Borensberg IBC P 02/03 - Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart 1 - 9 Hampus Larsson, Oscar Bard Hällaskolan
2019-01-12 14:30 232001042 Linköping IBK Ungdom P 04:41 - IBF Norrköping P 02/03 1 - 4 Henric Lundeborg, Agnieszka Kozanecka Kärnahallen
2019-01-13 09:30 232001043 Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart - Ledberg IBF P 03/04 2 - 8 Jan Wentzell, Rikard Karlsson Kärnahallen
2019-01-13 11:00 232001041 Linköping IBK Ungdom P 04:45 Svart - Borensberg IBC P 02/03 2 - 0 Jan Wentzell, Rikard Karlsson Kärnahallen
2019-02-15 19:00 232001044 Westerviks IBK P 02/03 - Mjölby IBK P 02/04 WO (5 - 0) Bökensved Sporthall
2019-01-15 18:30 232001045 IBF Norrköping P 02/03 - Linköping IBK Ungdom P 04:45 Svart 3 - 4 Daniel Johansson, Patricio Boiardt Borgsmohallen
2019-01-16 18:30 232001047 Mjölby IBK P 02/04 - Linköping IBK Ungdom P 04:41 5 - 9 Felix Ekholm, Robin Andersson Lagmanshallen
2019-01-25 19:00 232001048 Westerviks IBK P 02/03 - Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart 4 - 1 Peter Johansson, Claes Waernholm Bökensved Sporthall
2019-03-17 19:30 232001046 Ledberg IBF P 03/04 - Borensberg IBC P 02/03 7 - 5 Viktoria Lundin, David Björketun Kärnahallen
2019-01-19 14:30 232001050 IBF Norrköping P 02/03 - Mjölby IBK P 02/04 8 - 3 Toivo Andersson, Alexander Johansson Borgsmohallen
2019-01-20 11:15 232001052 Linköping IBK Ungdom P 04:41 - Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart 3 - 2 Minh Hong Pham, Adam Magnusson Kärnahallen
2019-01-20 12:45 232001049 Linköping IBK Ungdom P 04:45 Svart - Ledberg IBF P 03/04 5 - 6 Markus Hilmerson, Tim Andersson Kärnahallen
2019-01-20 14:30 232001051 Borensberg IBC P 02/03 - Westerviks IBK P 02/03 8 - 6 William Wengelin, Magnus Jakobsson Hällaskolan
2019-01-26 11:00 232001054 Westerviks IBK P 02/03 - Ledberg IBF P 03/04 10 - 1 Claes Waernholm, Malin Gelin Bökensved Sporthall
2019-01-26 15:30 232001055 Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart - IBF Norrköping P 02/03 4 - 4 Denis Ogresevic, Elvis Ogresevic Kärnahallen
2019-01-26 16:15 232001053 Mjölby IBK P 02/04 - Linköping IBK Ungdom P 04:45 Svart 2 - 6 Daniel Lindbom-Rydell, Jan Wentzell Lagmanshallen
2019-01-27 10:30 232001056 Linköping IBK Ungdom P 04:41 - Borensberg IBC P 02/03 5 - 4 Jan Wentzell, Håkan Karlsson Rydshallen
2019-02-02 09:30 232001059 Ledberg IBF P 03/04 - Linköping IBK Ungdom P 04:41 5 - 1 Adam Magnusson, Minh Hong Pham Kärnahallen
2019-02-02 12:30 232001057 Linköping IBK Ungdom P 04:45 Svart - Westerviks IBK P 02/03 5 - 3 Fredrik Wass, Jonatan Eriksson Kärnahallen
2019-02-02 14:30 232001058 Mjölby IBK P 02/04 - Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart 0 - 7 Daniel Johansson, Markus Hilmerson Lagmanshallen
2019-02-02 16:45 232001060 IBF Norrköping P 02/03 - Borensberg IBC P 02/03 2 - 4 Denis Ogresevic, Elvis Ogresevic Borgsmohallen
2019-02-05 18:30 232001064 IBF Norrköping P 02/03 - Ledberg IBF P 03/04 4 - 2 Alen Turcinhodzic, Emil Magnusson Borgsmohallen
2019-02-06 18:15 232001061 Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart - Linköping IBK Ungdom P 04:45 Svart 6 - 3 Martin Dahl, William Wengelin Skäggetorpshallen
2019-02-07 19:00 232001063 Borensberg IBC P 02/03 - Mjölby IBK P 02/04 4 - 3 Tom Nilsson, Denis Ogresevic Hällaskolan
2019-02-07 19:45 232001062 Linköping IBK Ungdom P 04:41 - Westerviks IBK P 02/03 5 - 4 Tim Andersson, Magnus Jakobsson Kärnahallen
2019-02-09 14:00 232001068 Mjölby IBK P 02/04 - Ledberg IBF P 03/04 2 - 10 Markus Hilmerson, Hampus Larsson Lagmanshallen
2019-02-09 16:00 232001067 Westerviks IBK P 02/03 - IBF Norrköping P 02/03 6 - 4 Emil Magnusson, Andreas A Karlsson Skogshaga Sporthall
2019-02-09 18:00 232001065 Linköping IBK Ungdom P 04:45 Svart - Linköping IBK Ungdom P 04:41 2 - 2 Hampus Larsson, Oscar Bard Kärnahallen
2019-02-10 12:00 232001066 Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart - Borensberg IBC P 02/03 4 - 2 Emil Glenngård, Martin Eriksson Rydshallen
2019-03-02 09:30 232001069 Linköping IBK Ungdom P 04:45 Svart - Borensberg IBC P 02/03 5 - 5 Emil Magnusson, Andreas A Karlsson Kärnahallen
2019-03-02 11:00 232001070 Linköping IBK Ungdom P 04:41 - IBF Norrköping P 02/03 8 - 2 Emil Magnusson, Andreas A Karlsson Kärnahallen
2019-03-03 11:00 232001071 Ledberg IBF P 03/04 - Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart 1 - 4 Viktoria Lundin, Martin Dahl Kärnahallen
2019-03-03 14:30 232001072 Mjölby IBK P 02/04 - Westerviks IBK P 02/03 3 - 7 Jonatan Eriksson, Fredrik Wass Lagmanshallen
2019-03-09 12:30 232001074 Borensberg IBC P 02/03 - Ledberg IBF P 03/04 1 - 3 Claes Waernholm, Malin Gelin Hällaskolan
2019-03-09 14:00 232001073 Linköping IBK Ungdom P 04:45 Svart - IBF Norrköping P 02/03 4 - 5 Markus Hilmerson, Håkan Karlsson Kärnahallen
2019-03-09 15:30 232001076 Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart - Westerviks IBK P 02/03 3 - 1 Håkan Karlsson, Markus Hilmerson Kärnahallen
2019-03-09 17:00 232001075 Linköping IBK Ungdom P 04:41 - Mjölby IBK P 02/04 6 - 4 William Wengelin, Elvis Ogresevic Kärnahallen
2019-03-16 15:00 232001079 Westerviks IBK P 02/03 - Borensberg IBC P 02/03 5 - 4 Jonatan Eriksson, Fredrik Wass Skogshaga Sporthall
2019-03-16 15:30 232001077 Ledberg IBF P 03/04 - Linköping IBK Ungdom P 04:45 Svart 4 - 3 Jimmy Eliasson, Tom Nilsson Kärnahallen
2019-03-17 12:00 232001078 Mjölby IBK P 02/04 - IBF Norrköping P 02/03 4 - 4 Markus Hilmerson, Håkan Karlsson Lagmanshallen
2019-03-17 16:00 232001080 Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart - Linköping IBK Ungdom P 04:41 3 - 5 Claes Waernholm, Malin Gelin Kärnahallen
2019-03-23 12:30 232001081 Linköping IBK Ungdom P 04:45 Svart - Mjölby IBK P 02/04 5 - 0 Kärnahallen
2019-03-23 12:30 232001084 Borensberg IBC P 02/03 - Linköping IBK Ungdom P 04:41 4 - 6 Jimmy Eliasson, Jesper Liedberg Hällaskolan
2019-03-24 12:30 232001083 IBF Norrköping P 02/03 - Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart 0 - 3 Toivo Andersson, Alexander Johansson Borgsmohallen
2019-03-24 14:15 232001082 Ledberg IBF P 03/04 - Westerviks IBK P 02/03 4 - 6 Rågher Godin, Felix Ekholm Kärnahallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart 21 13 2 6 94-56 38 41
2. Linköping IBK Ungdom P 04:41 21 12 4 5 94-78 16 40
3. Westerviks IBK P 02/ 03 21 12 2 7 106-86 20 38
4. Ledberg IBF P 03/ 04 21 11 3 7 86-75 11 36
5. Linköping IBK Ungdom P 04:45 Svart 21 8 5 8 82-74 8 29
6. IBF Norrköping P 02/ 03 21 7 5 9 86-92 -6 26
7. Borensberg IBC P 02/ 03 21 8 2 11 72-86 -14 26
8. Mjölby IBK P 02/ 04 21 0 3 18 54-127 -73 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd Klass C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-06 12:00 232002003 Rimforsa IF P 03/04 lag 1 - Linköping IBK Ungdom P 03:32 1 - 2 Magnus Jakobsson, Christian Jarl Åsundahallen
2018-10-07 12:30 232002002 Ledberg IBF P 04/05 - Westerviks IBK P 04 3 - 3 Hampus Larsson, Oscar Bard Kärnahallen
2018-10-07 16:30 232002001 Bergs IK P 04 - Linköping IBK Ungdom P 04:41/45 4 - 0 Jonathan Revelj Pigulla, Rikard Karlsson Rydshallen
2018-10-13 10:30 232002006 Westerviks IBK P 04 - Bergs IK P 04 6 - 3 Alen Turcinhodzic, Patricio Boiardt Skogshaga Sporthall
2018-10-13 11:00 232002007 Linköping IBK Ungdom P 03:32 - Linköping IBK Ungdom P 04:41/45 7 - 5 Vincent Svenmar, Philip Thunqvist Kärnahallen
2018-10-13 17:00 232002009 Linghems SK Röd C - Rimforsa IF P 03/04 lag 1 3 - 2 Emil Glenngård, Joel Kågemyr Ekholmskolan
2018-10-19 19:00 232002015 Rimforsa IF P 03/04 lag 1 - Linköping IBK Ungdom P 03:30 Vit 1 - 2 Joel Kågemyr, Daniel Hermansson Åsundahallen
2018-10-19 19:15 232002011 Bergs IK P 04 - Linköping IBK Ungdom P 03:32 3 - 8 Andreas A Karlsson, David Björketun Kärnahallen
2018-10-20 12:00 232002013 Linköping IBK Ungdom P 04:41/45 - Linghems SK Röd C 3 - 4 Fredrik Wass, Jonatan Eriksson Rydshallen
2018-10-26 19:00 232002020 Rimforsa IF P 03/04 lag 1 - Ledberg IBF P 04/05 5 - 3 Jan Wentzell, Martin Dahl Åsundahallen
2018-10-27 09:30 232002019 Linköping IBK Ungdom P 03:30 Vit - Linköping IBK Ungdom P 04:41/45 3 - 1 Martin Dahl, William Wengelin Kärnahallen
2018-10-28 09:30 232002017 Linghems SK Röd C - Linköping IBK Ungdom P 03:32 0 - 7 Jacob Olausson, William Wengelin Folkungahallen
2018-10-21 13:00 232002024 Westerviks IBK P 04 - Rimforsa IF P 03/04 lag 1 7 - 2 Johan Råsbrink, Ulf Svensson Skogshaga Sporthall
2018-11-10 10:30 232002021 Bergs IK P 04 - Linghems SK Röd C 2 - 4 Sonny Weideborg, Johan Wiggur Rydshallen
2018-11-11 13:30 232002023 Linköping IBK Ungdom P 03:32 - Linköping IBK Ungdom P 03:30 Vit 2 - 2 Rasmus Fager, Rikard Karlsson Rydshallen
2018-11-11 15:00 232002025 Linköping IBK Ungdom P 04:41/45 - Ledberg IBF P 04/05 8 - 4 Rasmus Fager, Rikard Karlsson Rydshallen
2018-11-12 19:15 232002029 Ledberg IBF P 04/05 - Linköping IBK Ungdom P 03:32 0 - 4 Johan Nordlander, Johan Wiggur Collegium
2018-11-15 19:40 232002030 Linköping IBK Ungdom P 04:41/45 - Westerviks IBK P 04 3 - 7 Peter Ström, Thomas Nystrand Rydshallen
2018-11-15 20:15 232002027 Linköping IBK Ungdom P 03:30 Vit - Linghems SK Röd C 1 - 4 Patricio Boiardt, Erik Torstensson Collegium
2018-11-17 12:30 232002031 Bergs IK P 04 - Linköping IBK Ungdom P 03:30 Vit 2 - 7 Claes Waernholm, Malin Gelin Ljungsbro Sporthall
2018-11-18 09:30 232002033 Linghems SK Röd C - Ledberg IBF P 04/05 8 - 7 Martin Palmqvist, Oskar Åblad Kärnahallen
2018-11-18 12:30 232002035 Linköping IBK Ungdom P 03:32 - Westerviks IBK P 04 5 - 3 Vincent Svenmar, Philip Thunqvist Kärnahallen
2018-11-23 19:00 232002036 Rimforsa IF P 03/04 lag 1 - Bergs IK P 04 7 - 1 Emil Glenngård, Ellen Brunnström Åsundahallen
2018-11-25 09:30 232002037 Ledberg IBF P 04/05 - Linköping IBK Ungdom P 03:30 Vit 1 - 6 Osame Hammadi, Roger Balogh Kärnahallen
2018-11-25 10:00 232002039 Westerviks IBK P 04 - Linghems SK Röd C 5 - 4 Claes Waernholm, Malin Gelin Skogshaga Sporthall
2018-12-01 12:00 232002042 Rimforsa IF P 03/04 lag 1 - Linköping IBK Ungdom P 04:41/45 8 - 1 Johan Nordlander, William Wengelin Åsundahallen
2018-12-01 12:30 232002043 Linköping IBK Ungdom P 03:30 Vit - Westerviks IBK P 04 6 - 2 Alexander Johansson, Tom Nilsson Kärnahallen
2018-12-01 17:30 232002041 Bergs IK P 04 - Ledberg IBF P 04/05 6 - 1 Jimmy Eliasson, Jesper Liedberg Ljungsbro Sporthall
2019-01-12 14:00 232002047 Westerviks IBK P 04 - Ledberg IBF P 04/05 6 - 3 Malin Gelin, Claes Waernholm Totebo Sporthall
2019-01-12 16:00 232002048 Linköping IBK Ungdom P 03:32 - Rimforsa IF P 03/04 lag 1 1 - 1 Adam Magnusson, Minh Hong Pham Kärnahallen
2019-01-12 17:30 232002046 Linköping IBK Ungdom P 04:41/45 - Bergs IK P 04 5 - 4 Adam Magnusson, Minh Hong Pham Kärnahallen
2019-01-18 19:00 232002054 Rimforsa IF P 03/04 lag 1 - Linghems SK Röd C 1 - 2 Roger Balogh, Viktor Forsberg Åsundahallen
2019-01-18 19:30 232002051 Bergs IK P 04 - Westerviks IBK P 04 2 - 4 Daniel Lindbom-Rydell, Christian Jarl Ljungsbro Sporthall
2019-01-20 09:30 232002052 Linköping IBK Ungdom P 04:41/45 - Linköping IBK Ungdom P 03:32 1 - 13 Minh Hong Pham, Adam Magnusson Kärnahallen
2019-01-27 12:00 232002060 Linköping IBK Ungdom P 03:30 Vit - Rimforsa IF P 03/04 lag 1 6 - 1 Jan Wentzell, Håkan Karlsson Rydshallen
2019-01-27 12:30 232002056 Linköping IBK Ungdom P 03:32 - Bergs IK P 04 3 - 5 Sonny Weideborg, Tom Nilsson Kärnahallen
2019-01-27 15:00 232002058 Linghems SK Röd C - Linköping IBK Ungdom P 04:41/45 2 - 11 Joel Kågemyr, Osame Hammadi Rydshallen
2019-02-02 11:00 232002065 Ledberg IBF P 04/05 - Rimforsa IF P 03/04 lag 1 1 - 5 Minh Hong Pham, Adam Magnusson Kärnahallen
2019-02-02 14:00 232002062 Linköping IBK Ungdom P 03:32 - Linghems SK Röd C 7 - 1 Fredrik Wass, Jonatan Eriksson Kärnahallen
2019-02-03 09:30 232002064 Linköping IBK Ungdom P 04:41/45 - Linköping IBK Ungdom P 03:30 Vit 1 - 1 Henric Lundeborg, Viktoria Lundin Folkungahallen
2019-02-09 09:30 232002066 Linghems SK Röd C - Bergs IK P 04 7 - 3 Alexander Johansson, Toivo Andersson Ekholmskolan
2019-02-09 09:30 232002070 Ledberg IBF P 04/05 - Linköping IBK Ungdom P 04:41/45 7 - 5 Viktoria Lundin, Agnieszka Kozanecka Kärnahallen
2019-02-10 11:50 232002069 Rimforsa IF P 03/04 lag 1 - Westerviks IBK P 04 2 - 3 Peter Ström, Martin Dahl Åsundahallen
2019-02-10 13:30 232002068 Linköping IBK Ungdom P 03:30 Vit - Linköping IBK Ungdom P 03:32 3 - 0 Emil Glenngård, Martin Eriksson Rydshallen
2019-03-02 12:30 232002074 Linköping IBK Ungdom P 03:32 - Ledberg IBF P 04/05 8 - 1 Elvis Ogresevic, Denis Ogresevic Kärnahallen
2019-03-03 10:30 232002072 Linghems SK Röd C - Linköping IBK Ungdom P 03:30 Vit 1 - 5 Markus Hilmerson, Christian Jarl Rydshallen
2019-03-17 10:30 232002075 Westerviks IBK P 04 - Linköping IBK Ungdom P 04:41/45 5 - 2 Malin Gelin, Claes Waernholm Bökensved Sporthall
2019-03-09 13:00 232002080 Westerviks IBK P 04 - Linköping IBK Ungdom P 03:32 3 - 3 Hampus Larsson, Oscar Bard Skogshaga Sporthall
2019-03-09 18:30 232002076 Linköping IBK Ungdom P 03:30 Vit - Bergs IK P 04 7 - 2 William Wengelin, Elvis Ogresevic Kärnahallen
2019-03-10 14:30 232002078 Ledberg IBF P 04/05 - Linghems SK Röd C 4 - 5 Johan Nordlander, William Wengelin Kärnahallen
2019-03-16 10:30 232002084 Linghems SK Röd C - Westerviks IBK P 04 3 - 6 Gustav Strid, Albert Henriksson Rydshallen
2019-03-17 12:15 232002081 Bergs IK P 04 - Rimforsa IF P 03/04 lag 1 3 - 6 Peter Persson, Roger Balogh Ljungsbro Sporthall
2019-03-17 12:30 232002082 Linköping IBK Ungdom P 03:30 Vit - Ledberg IBF P 04/05 4 - 0 Martin Dahl, Jan Wentzell Kärnahallen
2019-03-23 11:00 232002087 Linköping IBK Ungdom P 04:41/45 - Rimforsa IF P 03/04 lag 1 7 - 2 Robin Andersson, Felix Ekholm Kärnahallen
2019-03-23 11:00 232002088 Westerviks IBK P 04 - Linköping IBK Ungdom P 03:30 Vit 4 - 2 Claes Waernholm, Malin Gelin Skogshaga Sporthall
2019-03-24 16:00 232002086 Ledberg IBF P 04/05 - Bergs IK P 04 4 - 6 Rågher Godin, Felix Ekholm Kärnahallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Linköping IBK Ungdom P 03:30 Vit 14 10 2 2 55-22 33 32
2. Westerviks IBK P 04 14 10 2 2 64-43 21 32
3. Linköping IBK Ungdom P 03:32 14 9 3 2 70-29 41 30
4. Linghems SK Röd C 14 8 0 6 48-64 -16 24
5. Rimforsa IF P 03/ 04 lag 1 14 5 1 8 44-42 2 16
6. Linköping IBK Ungdom P 04:41/ 45 14 4 1 9 53-71 -18 13
7. Bergs IK P 04 14 4 0 10 46-69 -23 12
8. Ledberg IBF P 04/ 05 14 1 1 12 39-79 -40 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd Klass D
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-06 10:40 232003002 Linköping IBK Ungdom P 03/04:43 Svart - IBF Norrköping P 03/04 3 - 17 Jesper Jonsson, David Björketun Kärnahallen
2018-10-06 12:30 232003006 Borensberg IBC/Finspång IBK - Ledberg IBF P 05/06 5 - 3 Peter Persson, Roger Balogh Hällaskolan
2018-10-07 15:00 232003005 Bergs IK P 05 - Solfjäderstaden IBK P 04 4 - 2 Jonathan Revelj Pigulla, Rikard Karlsson Rydshallen
2018-10-13 12:30 232003008 Linköping IBK Ungdom P 05:50 Södra Vit - Linköping IBK Ungdom P 03/04:43 Svart 12 - 0 Vincent Svenmar, Philip Thunqvist Kärnahallen
2018-10-13 14:30 232003012 IBF Norrköping P 03/04 - Borensberg IBC/Finspång IBK 5 - 6 Alexander Johansson, Osame Hammadi Borgsmohallen
2018-10-14 12:40 232003009 Solfjäderstaden IBK P 04 - Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart 4 - 1 Jan Wentzell, Joel Kågemyr Motala Sporthall
2018-10-17 19:00 232003013 IBF Kolmården P 03/04 - IBF Norrköping P 03/04 3 - 5 Alexander Johansson, Patricio Boiardt Råsslahallen
2018-10-17 19:00 232003017 Bergs IK P 05 - Ledberg IBF P 05/06 3 - 0 Hampus Larsson, Oscar Bard Ljungsbro Sporthall
2018-10-17 20:15 232003015 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart - Linköping IBK Ungdom P 05:50 Södra Vit 5 - 7 Adam Magnusson, Minh Hong Pham Anders Ljungsteds Gymnasium
2018-10-18 19:00 232003018 Borensberg IBC/Finspång IBK - Solfjäderstaden IBK P 04 1 - 6 Ellen Brunnström, Jonathan Revelj Pigulla Hällaskolan
2018-10-20 10:30 232003019 Solfjäderstaden IBK P 04 - IBF Kolmården P 03/04 5 - 1 Joel Kågemyr, Martin Dahl Motala Sporthall
2018-10-20 14:00 232003020 Ledberg IBF P 05/06 - Linköping IBK Ungdom P 03/04:43 Svart 5 - 2 Hampus Larsson, Oscar Bard Kärnahallen
2018-10-21 10:30 232003024 Linköping IBK Ungdom P 05:50 Södra Vit - Borensberg IBC/Finspång IBK 2 - 7 Osame Hammadi, Adam Wramell Huitema Collegium
2018-10-27 10:30 232003029 Bergs IK P 05 - Linköping IBK Ungdom P 05:50 Södra Vit 10 - 4 Minh Hong Pham, Adam Magnusson Ljungsbro Sporthall
2018-10-27 15:30 232003027 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart - IBF Norrköping P 03/04 3 - 11 Jacob Olausson, Adam Wramell Huitema Kärnahallen
2018-10-27 17:00 232003026 Linköping IBK Ungdom P 03/04:43 Svart - Solfjäderstaden IBK P 04 1 - 4 Adam Wramell Huitema, Hampus Larsson Kärnahallen
2018-10-28 16:30 232003025 IBF Kolmården P 03/04 - Ledberg IBF P 05/06 9 - 5 Alexander Johansson, Andreas A Karlsson Råsslahallen
2018-11-05 19:15 232003032 Ledberg IBF P 05/06 - Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart 0 - 3 Ellen Brunnström, Jonathan Revelj Pigulla Collegium
2018-11-07 18:30 232003035 Bergs IK P 05 - IBF Norrköping P 03/04 3 - 4 Tim Andersson, Joel Kågemyr Rydshallen
2018-11-07 20:15 232003033 Linköping IBK Ungdom P 05:50 Södra Vit - IBF Kolmården P 03/04 5 - 7 Johan Nordlander, Oscar Bard Anders Ljungsteds Gymnasium
2018-11-10 09:30 232003042 Linköping IBK Ungdom P 05:50 Södra Vit - Ledberg IBF P 05/06 3 - 8 Fredrik Wass, Jonatan Eriksson Ekholmskolan
2018-11-11 09:30 232003041 IBF Norrköping P 03/04 - Solfjäderstaden IBK P 04 4 - 5 Johan Wiggur, Emil Glenngård Borgsmohallen
2018-11-11 16:00 232003037 IBF Kolmården P 03/04 - Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart 1 - 3 Emil Magnusson, Andreas A Karlsson Råsslahallen
2018-11-11 16:30 232003038 Linköping IBK Ungdom P 03/04:43 Svart - Bergs IK P 05 1 - 3 Jacob Olausson, Emil Glenngård Rydshallen
2018-11-17 14:00 232003044 Bergs IK P 05 - IBF Kolmården P 03/04 4 - 2 Claes Waernholm, Malin Gelin Ljungsbro Sporthall
2018-11-18 10:45 232003047 IBF Norrköping P 03/04 - Linköping IBK Ungdom P 05:50 Södra Vit 13 - 6 Robin Fahlén, Tim Andersson Borgsmohallen
2018-11-18 15:30 232003045 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart - Borensberg IBC/Finspång IBK 1 - 3 Minh Hong Pham, Adam Magnusson Kärnahallen
2018-11-25 10:30 232003049 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart - Bergs IK P 05 4 - 3 Toivo Andersson, Alexander Johansson Collegium
2018-11-25 11:00 232003054 Ledberg IBF P 05/06 - IBF Norrköping P 03/04 4 - 5 Osame Hammadi, Roger Balogh Kärnahallen
2018-11-25 13:30 232003051 Linköping IBK Ungdom P 03/04:43 Svart - Borensberg IBC/Finspång IBK 2 - 4 Minh Hong Pham, Adam Magnusson Rydshallen
2018-12-01 12:30 232003057 Borensberg IBC/Finspång IBK - Bergs IK P 05 2 - 2 Denis Ogresevic, Markus Hilmerson Hällaskolan
2018-12-01 14:00 232003060 Ledberg IBF P 05/06 - Solfjäderstaden IBK P 04 3 - 3 Tom Nilsson, Alexander Johansson Kärnahallen
2018-12-02 13:30 232003055 Linköping IBK Ungdom P 03/04:43 Svart - IBF Kolmården P 03/04 3 - 3 Hanna Exius, Fanny Persson Rydshallen
2019-01-11 19:15 232003066 Solfjäderstaden IBK P 04 - Linköping IBK Ungdom P 05:50 Södra Vit 14 - 1 Adam Magnusson, Jimmy Lindell Motala Sporthall
2019-01-12 13:30 232003062 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart - Linköping IBK Ungdom P 03/04:43 Svart 12 - 4 Jonatan Eriksson, Fredrik Wass Rydshallen
2019-01-13 16:00 232003061 IBF Kolmården P 03/04 - Borensberg IBC/Finspång IBK 4 - 1 Alen Turcinhodzic, Patricio Boiardt Råsslahallen
2019-01-19 12:30 232003072 Ledberg IBF P 05/06 - Borensberg IBC/Finspång IBK 4 - 2 Isak More Arvidsson, Ture Johansson Kärnahallen
2019-01-19 13:00 232003071 Solfjäderstaden IBK P 04 - Bergs IK P 05 4 - 4 Jonatan Eriksson, Fredrik Wass Motala Sporthall
2019-01-19 16:00 232003068 IBF Norrköping P 03/04 - Linköping IBK Ungdom P 03/04:43 Svart 11 - 3 Toivo Andersson, Alexander Johansson Borgsmohallen
2019-01-22 18:15 232003074 Linköping IBK Ungdom P 03/04:43 Svart - Linköping IBK Ungdom P 05:50 Södra Vit 4 - 4 Agnieszka Kozanecka, Henric Lundeborg Rydshallen
2019-01-24 19:00 232003078 Borensberg IBC/Finspång IBK - IBF Norrköping P 03/04 2 - 11 Hampus Larsson, Oscar Bard Hällaskolan
2019-01-24 19:45 232003075 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart - Solfjäderstaden IBK P 04 1 - 4 Agnieszka Kozanecka, Daniel Lindbom-Rydell Kärnahallen
2019-01-26 11:00 232003084 Solfjäderstaden IBK P 04 - Borensberg IBC/Finspång IBK 5 - 2 Håkan Karlsson, Markus Hilmerson Motala Sporthall
2019-01-27 09:00 232003079 IBF Norrköping P 03/04 - IBF Kolmården P 03/04 6 - 4 Daniel Johansson, Alen Turcinhodzic Borgsmohallen
2019-01-27 11:00 232003083 Ledberg IBF P 05/06 - Bergs IK P 05 4 - 3 Sonny Weideborg, Tom Nilsson Kärnahallen
2019-01-27 13:30 232003081 Linköping IBK Ungdom P 05:50 Södra Vit - Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart 1 - 7 Joel Kågemyr, Osame Hammadi Rydshallen
2019-02-02 15:30 232003086 Linköping IBK Ungdom P 03/04:43 Svart - Ledberg IBF P 05/06 1 - 9 Jonatan Eriksson, Fredrik Wass Kärnahallen
2019-02-03 12:30 232003090 Borensberg IBC/Finspång IBK - Linköping IBK Ungdom P 05:50 Södra Vit 7 - 4 Viktoria Lundin, Henric Lundeborg Hällaskolan
2019-02-03 14:30 232003085 IBF Kolmården P 03/04 - Solfjäderstaden IBK P 04 5 - 10 Magnus Jakobsson, Tom Nilsson Råsslahallen
2019-02-09 11:00 232003091 Ledberg IBF P 05/06 - IBF Kolmården P 03/04 4 - 4 Agnieszka Kozanecka, Viktoria Lundin Kärnahallen
2019-02-10 10:45 232003093 IBF Norrköping P 03/04 - Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart 3 - 4 Jonathan Revelj Pigulla, Rikard Karlsson Borgsmohallen
2019-02-10 15:00 232003095 Linköping IBK Ungdom P 05:50 Södra Vit - Bergs IK P 05 3 - 11 Fanny Persson, Hanna Exius Rydshallen
2019-02-25 20:30 232003092 Solfjäderstaden IBK P 04 - Linköping IBK Ungdom P 03/04:43 Svart 5 - 1 Jan Wentzell, Oscar Bard Motala Sporthall
2019-02-26 18:30 232003101 IBF Norrköping P 03/04 - Bergs IK P 05 6 - 6 Tom Nilsson, Sonny Weideborg Borgsmohallen
2019-02-27 18:15 232003098 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart - Ledberg IBF P 05/06 4 - 7 Jan Wentzell, Johan Nordlander Skäggetorpshallen
2019-02-27 19:00 232003099 IBF Kolmården P 03/04 - Linköping IBK Ungdom P 05:50 Södra Vit 5 - 2 Emil Magnusson, Andreas A Karlsson Råsslahallen
2019-03-02 13:15 232003107 Solfjäderstaden IBK P 04 - IBF Norrköping P 03/04 7 - 8 Jan Wentzell, Håkan Karlsson Motala Sporthall
2019-03-02 14:00 232003103 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart - IBF Kolmården P 03/04 6 - 2 Elvis Ogresevic, Denis Ogresevic Kärnahallen
2019-03-02 14:00 232003104 Bergs IK P 05 - Linköping IBK Ungdom P 03/04:43 Svart 9 - 1 David Björketun, Jesper Jonsson Ljungsbro Sporthall
2019-03-03 09:30 232003108 Ledberg IBF P 05/06 - Linköping IBK Ungdom P 05:50 Södra Vit 14 - 1 Viktoria Lundin, Martin Dahl Kärnahallen
2019-03-09 12:30 232003113 Linköping IBK Ungdom P 05:50 Södra Vit - IBF Norrköping P 03/04 0 - 10 Jan Wentzell, Rikard Karlsson Kärnahallen
2019-03-10 12:30 232003111 Borensberg IBC/Finspång IBK - Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart 5 - 3 Magnus Jakobsson, Martin Eriksson Hällaskolan
2019-03-10 16:30 232003110 IBF Kolmården P 03/04 - Bergs IK P 05 4 - 4 Toivo Andersson, Alexander Johansson Råsslahallen
2019-03-13 19:30 232003120 IBF Norrköping P 03/04 - Ledberg IBF P 05/06 8 - 4 Rågher Godin, Tomas Edstrand Borgsmohallen
2019-03-14 19:00 232003115 Bergs IK P 05 - Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart 6 - 7 Agnieszka Kozanecka, Elvis Ogresevic Skäggetorpshallen
2019-03-14 19:00 232003117 Borensberg IBC/Finspång IBK - Linköping IBK Ungdom P 03/04:43 Svart 3 - 1 Johan Wiggur, Magnus Jakobsson Hällaskolan
2019-03-17 15:00 232003126 Solfjäderstaden IBK P 04 - Ledberg IBF P 05/06 6 - 4 Pierre Hultsten, Jimmy Lindell Motala Sporthall
2019-03-17 16:00 232003121 IBF Kolmården P 03/04 - Linköping IBK Ungdom P 03/04:43 Svart 7 - 2 Patricio Boiardt, Rikard Karlsson Råsslahallen
2019-03-17 17:30 232003123 Bergs IK P 05 - Borensberg IBC/Finspång IBK 4 - 3 William Wengelin, Daniel Johansson Skäggetorpshallen
2019-03-22 19:15 232003128 Linköping IBK Ungdom P 03/04:43 Svart - Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart 1 - 2 Daniel Hermansson, Henric Lundeborg Kärnahallen
2019-03-23 16:45 232003132 Linköping IBK Ungdom P 05:50 Södra Vit - Solfjäderstaden IBK P 04 2 - 17 Daniel Lindbom-Rydell, William Wengelin Kärnahallen
2019-03-24 12:30 232003127 Borensberg IBC/Finspång IBK - IBF Kolmården P 03/04 2 - 6 Andreas A Karlsson, Emil Magnusson Hällaskolan
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Solfjäderstaden IBK P 04 16 12 2 2 101-43 58 38
2. IBF Norrköping P 03/ 04 16 12 1 3 127-63 64 37
3. Bergs IK P 05 16 8 4 4 79-51 28 28
4. Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart 16 9 0 7 66-62 4 27
5. Borensberg IBC/ Finspång IBK 16 8 1 7 55-63 -8 25
6. Ledberg IBF P 05/ 06 16 7 2 7 78-62 16 23
7. IBF Kolmården P 03/ 04 16 6 3 7 67-67 0 21
8. Linköping IBK Ungdom P 05:50 Södra Vit 16 2 1 13 57-139 -82 7
9. Linköping IBK Ungdom P 03/ 04:43 Svart 16 0 2 14 30-110 -80 2
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd Klass E
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-05 18:45 232004005 IBK Mantorp P 02/05 - Solfjäderstaden IBK P 05 Svart 0 - 4 Fanny Persson, Hanna Exius Klämmetorpshallen
2018-10-06 13:30 232004002 Linköping IBK Ungdom P 05:50 Södra - Hjulsbro IK Röd E 12 - 1 , Vincent Svenmar Kärnahallen
2018-10-06 13:45 232004003 Rimforsa IF P 03/04 lag 2 - Linköping IBK Ungdom P 03/04:43 Vit 7 - 2 Magnus Jakobsson, Christian Jarl Åsundahallen
2018-10-06 15:00 232004004 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit - Åby IBK Ungdom P02- 04 3 - 5 William Wengelin, Jacob Olausson Rydshallen
2018-10-07 14:30 232004001 Westerviks IBK P 05 - Linghems SK Röd E 8 - 5 Claes Waernholm, Malin Gelin Skogshaga Sporthall
2018-10-13 11:45 232004008 Åby IBK Ungdom P02- 04 - Linköping IBK Ungdom P 05:50 Södra 8 - 2 Emil Magnusson, Andreas A Karlsson Åby Arena
2018-10-13 12:30 232004006 Hjulsbro IK Röd E - Westerviks IBK P 05 1 - 12 Patrik Stahre, Albert Henriksson Ekholmskolan
2018-10-13 14:00 232004007 Linköping IBK Ungdom P 03/04:43 Vit - Linghems SK Röd E 5 - 11 Ture Johansson, Isak More Arvidsson Kärnahallen
2018-10-13 18:45 232004010 IBK Mantorp P 02/05 - Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit 1 - 5 Viktor Forsberg, Markus Hilmerson Klämmetorpshallen
2018-10-14 09:30 232004009 Solfjäderstaden IBK P 05 Svart - Rimforsa IF P 03/04 lag 2 0 - 5 Joel Kågemyr, Jan Wentzell Motala Sporthall
2018-10-20 12:00 232004015 Rimforsa IF P 03/04 lag 2 - Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit 1 - 5 Jesper Liedberg, Jimmy Eliasson Åsundahallen
2018-10-20 13:30 232004014 Linköping IBK Ungdom P 05:50 Södra - IBK Mantorp P 02/05 4 - 4 Jonatan Eriksson, Fredrik Wass Rydshallen
2018-10-21 12:00 232004012 Hjulsbro IK Röd E - Åby IBK Ungdom P02- 04 0 - 7 Rasmus Fager, Toivo Andersson Rydshallen
2018-10-21 13:30 232004013 Linghems SK Röd E - Solfjäderstaden IBK P 05 Svart 3 - 9 Minh Hong Pham, Henric Lundeborg Rydshallen
2018-10-21 14:30 232004011 Westerviks IBK P 05 - Linköping IBK Ungdom P 03/04:43 Vit 12 - 2 Ulf Svensson, Johan Råsbrink Skogshaga Sporthall
2018-10-22 19:30 232004016 Åby IBK Ungdom P02- 04 - Westerviks IBK P 05 5 - 6 Andreas A Karlsson, Emil Magnusson Åby Arena
2018-10-23 18:30 232004017 Solfjäderstaden IBK P 05 Svart - Linköping IBK Ungdom P 03/04:43 Vit 6 - 6 Robin Andersson, Jan Wentzell Mariebergshallen
2018-10-23 19:15 232004019 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit - Linghems SK Röd E 5 - 7 Hanna Exius, Fanny Persson Ekholmskolan
2018-10-24 18:30 232004018 IBK Mantorp P 02/05 - Hjulsbro IK Röd E 5 - 3 Christian Jarl, Daniel Lindbom-Rydell Klämmetorpshallen
2018-10-25 18:30 232004020 Rimforsa IF P 03/04 lag 2 - Linköping IBK Ungdom P 05:50 Södra 6 - 3 Hampus Larsson, Oscar Bard Åsundahallen
2018-10-27 12:30 232004024 Hjulsbro IK Röd E - Rimforsa IF P 03/04 lag 2 2 - 16 Gustav Strid, Filip Angbratt Ekholmskolan
2018-10-27 13:00 232004021 Westerviks IBK P 05 - Solfjäderstaden IBK P 05 Svart 8 - 3 Claes Waernholm, Malin Gelin Skogshaga Sporthall
2018-10-27 17:00 232004025 Linghems SK Röd E - Linköping IBK Ungdom P 05:50 Södra 15 - 8 Martin Palmqvist, Oskar Åblad Ekholmskolan
2018-10-28 10:00 232004022 Åby IBK Ungdom P02- 04 - IBK Mantorp P 02/05 6 - 3 Patricio Boiardt, Andreas A Karlsson Åby Arena
2018-10-28 16:40 232004023 Linköping IBK Ungdom P 03/04:43 Vit - Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit 3 - 6 Agnieszka Kozanecka, Rågher Godin Rydshallen
2018-11-10 11:00 232004029 Linköping IBK Ungdom P 05:50 Södra - Linköping IBK Ungdom P 03/04:43 Vit 4 - 4 Jonatan Eriksson, Fredrik Wass Ekholmskolan
2018-11-10 12:00 232004028 Rimforsa IF P 03/04 lag 2 - Åby IBK Ungdom P02- 04 4 - 5 Elvis Ogresevic, Denis Ogresevic Åsundahallen
2018-11-10 12:00 232004030 Linghems SK Röd E - Hjulsbro IK Röd E 11 - 1 Sonny Weideborg, Johan Wiggur Rydshallen
2018-11-10 12:30 232004027 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit - Solfjäderstaden IBK P 05 Svart 4 - 4 William Bergdahl, Filip Angbratt Ekholmskolan
2018-11-10 18:45 232004026 IBK Mantorp P 02/05 - Westerviks IBK P 05 0 - 8 Joel Kågemyr, Ellen Brunnström Klämmetorpshallen
2018-11-16 19:15 232004033 Solfjäderstaden IBK P 05 Svart - Linköping IBK Ungdom P 05:50 Södra 6 - 2 Hampus Larsson, Oscar Bard Motala Sporthall
2018-11-17 14:40 232004035 Linköping IBK Ungdom P 03/04:43 Vit - Hjulsbro IK Röd E 9 - 3 Filip Angbratt, Gustav Strid Ekholmskolan
2018-11-17 15:30 232004032 IBK Mantorp P 02/05 - Rimforsa IF P 03/04 lag 2 1 - 6 Minh Hong Pham, Jan Wentzell Klämmetorpshallen
2018-11-17 16:30 232004034 Åby IBK Ungdom P02- 04 - Linghems SK Röd E 4 - 8 Andreas A Karlsson, Emil Magnusson Åby Arena
2018-11-18 12:30 232004031 Westerviks IBK P 05 - Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit 4 - 2 Malin Gelin, Claes Waernholm Skogshaga Sporthall
2018-11-24 09:30 232004038 Linghems SK Röd E - IBK Mantorp P 02/05 10 - 2 Emil Glenngård, Martin Eriksson Kärnahallen
2018-11-24 12:00 232004036 Rimforsa IF P 03/04 lag 2 - Westerviks IBK P 05 3 - 3 Joel Kågemyr, Adam Wramell Huitema Åsundahallen
2018-11-24 12:30 232004039 Hjulsbro IK Röd E - Solfjäderstaden IBK P 05 Svart 5 - 2 Patrik Stahre, Albert Henriksson Ekholmskolan
2018-11-25 12:00 232004040 Linköping IBK Ungdom P 03/04:43 Vit - Åby IBK Ungdom P02- 04 4 - 4 Alexander Johansson, Toivo Andersson Collegium
2018-11-25 13:30 232004037 Linköping IBK Ungdom P 05:50 Södra - Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit 3 - 7 Adam Wramell Huitema, Rikard Karlsson Collegium
2018-12-01 11:00 232004043 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit - Hjulsbro IK Röd E 3 - 6 Alexander Johansson, Tom Nilsson Kärnahallen
2018-12-01 14:00 232004041 Westerviks IBK P 05 - Linköping IBK Ungdom P 05:50 Södra 3 - 5 Vincent Svenmar, Philip Thunqvist Skogshaga Sporthall
2018-12-01 14:30 232004044 IBK Mantorp P 02/05 - Linköping IBK Ungdom P 03/04:43 Vit 4 - 5 Pontus Lönn, Christian Jarl Lagmanshallen
2018-12-02 15:45 232004042 Rimforsa IF P 03/04 lag 2 - Linghems SK Röd E 4 - 9 Fredrik Wass, Jonatan Eriksson Åsundahallen
2018-12-02 15:45 232004045 Solfjäderstaden IBK P 05 Svart - Åby IBK Ungdom P02- 04 0 - 4 Håkan Karlsson, Markus Hilmerson Motala Sporthall
2019-01-12 12:00 232004046 Linghems SK Röd E - Westerviks IBK P 05 6 - 4 Fredrik Wass, Jonatan Eriksson Rydshallen
2019-01-12 12:30 232004047 Hjulsbro IK Röd E - Linköping IBK Ungdom P 05:50 Södra 6 - 3 Adam Wramell Huitema, Joel Kågemyr Ekholmskolan
2019-01-12 12:45 232004050 Solfjäderstaden IBK P 05 Svart - IBK Mantorp P 02/05 4 - 5 Jimmy Lindell, Markus Hilmerson Mariebergshallen
2019-01-13 14:00 232004049 Åby IBK Ungdom P02- 04 - Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit 7 - 2 Hampus Larsson, Oscar Bard Åby Arena
2019-02-13 19:30 232004048 Linköping IBK Ungdom P 03/04:43 Vit - Rimforsa IF P 03/04 lag 2 2 - 7 Johan Wiggur, Magnus Jakobsson Skäggetorpshallen
2019-01-19 11:00 232004052 Linghems SK Röd E - Linköping IBK Ungdom P 03/04:43 Vit 6 - 3 Isak More Arvidsson, Ture Johansson Kärnahallen
2019-01-19 13:30 232004054 Rimforsa IF P 03/04 lag 2 - Solfjäderstaden IBK P 05 Svart 3 - 3 Jimmy Eliasson, Jesper Liedberg Åsundahallen
2019-01-20 12:00 232004051 Westerviks IBK P 05 - Hjulsbro IK Röd E 7 - 3 Claes Waernholm, Malin Gelin Bökensved Sporthall
2019-01-20 13:30 232004053 Linköping IBK Ungdom P 05:50 Södra - Åby IBK Ungdom P02- 04 5 - 14 Peter Persson, Roger Balogh Rydshallen
2019-01-20 15:00 232004055 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit - IBK Mantorp P 02/05 11 - 1 Filip Angbratt, Gustav Strid Rydshallen
2019-01-26 14:00 232004056 Linköping IBK Ungdom P 03/04:43 Vit - Westerviks IBK P 05 6 - 8 Sonny Weideborg, Anton Nilsson Ekholmskolan
2019-01-26 15:30 232004059 IBK Mantorp P 02/05 - Linköping IBK Ungdom P 05:50 Södra 3 - 3 Jonathan Revelj Pigulla, Ellen Brunnström Klämmetorpshallen
2019-01-26 15:30 232004060 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit - Rimforsa IF P 03/04 lag 2 2 - 8 Sonny Weideborg, Anton Nilsson Ekholmskolan
2019-01-27 10:30 232004057 Åby IBK Ungdom P02- 04 - Hjulsbro IK Röd E 4 - 4 Roger Balogh, Erik Torstensson Åby Arena
2019-01-27 15:00 232004058 Solfjäderstaden IBK P 05 Svart - Linghems SK Röd E 6 - 3 Adam Magnusson, Minh Hong Pham Motala Sporthall
2019-02-02 13:30 232004063 Hjulsbro IK Röd E - IBK Mantorp P 02/05 2 - 1 Albert Henriksson, Viktoria Lundin Rydshallen
2019-02-02 17:00 232004062 Linköping IBK Ungdom P 03/04:43 Vit - Solfjäderstaden IBK P 05 Svart 3 - 7 Peter Ström, Thomas Nystrand Kärnahallen
2019-02-03 11:00 232004061 Westerviks IBK P 05 - Åby IBK Ungdom P02- 04 4 - 4 Malin Gelin, Claes Waernholm Skogshaga Sporthall
2019-02-03 14:00 232004064 Linghems SK Röd E - Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit 3 - 5 Ture Johansson, Isak More Arvidsson Kärnahallen
2019-03-21 18:30 232004065 Linköping IBK Ungdom P 05:50 Södra - Rimforsa IF P 03/04 lag 2 3 - 3 Claes Waernholm, Malin Gelin Åsundahallen
2019-02-08 19:00 232004069 Rimforsa IF P 03/04 lag 2 - Hjulsbro IK Röd E 6 - 3 Anton Nilsson, Sonny Weideborg Åsundahallen
2019-02-09 12:30 232004070 Linköping IBK Ungdom P 05:50 Södra - Linghems SK Röd E 4 - 16 Gustav Strid, William Bergdahl Ekholmskolan
2019-02-09 18:30 232004067 IBK Mantorp P 02/05 - Åby IBK Ungdom P02- 04 1 - 4 Minh Hong Pham, Adam Magnusson Klämmetorpshallen
2019-02-10 13:30 232004066 Solfjäderstaden IBK P 05 Svart - Westerviks IBK P 05 2 - 4 Emil Magnusson, Andreas A Karlsson Motala Sporthall
2019-02-10 16:30 232004068 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit - Linköping IBK Ungdom P 03/04:43 Vit 7 - 4 Hanna Exius, Fanny Persson Rydshallen
2019-03-02 11:30 232004071 Westerviks IBK P 05 - IBK Mantorp P 02/05 10 - 2 Alen Turcinhodzic, Jimmy Eliasson Skogshaga Sporthall
2019-03-02 12:30 232004075 Hjulsbro IK Röd E - Linghems SK Röd E 1 - 2 William Wengelin, Magnus Jakobsson Ekholmskolan
2019-03-03 10:45 232004072 Solfjäderstaden IBK P 05 Svart - Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit 6 - 5 Albert Henriksson, Rikard Karlsson Motala Sporthall
2019-03-03 15:30 232004073 Åby IBK Ungdom P02- 04 - Rimforsa IF P 03/04 lag 2 5 - 3 Adam Magnusson, Magnus Jakobsson Åby Arena
2019-03-12 18:15 232004074 Linköping IBK Ungdom P 03/04:43 Vit - Linköping IBK Ungdom P 05:50 Södra 2 - 5 Agnieszka Kozanecka, Magnus Jakobsson Rydshallen
2019-03-09 11:00 232004078 Linköping IBK Ungdom P 05:50 Södra - Solfjäderstaden IBK P 05 Svart 5 - 6 Jan Wentzell, Rikard Karlsson Kärnahallen
2019-03-09 12:30 232004080 Hjulsbro IK Röd E - Linköping IBK Ungdom P 03/04:43 Vit 5 - 4 Albert Henriksson, Gustav Strid Ekholmskolan
2019-03-10 10:30 232004079 Linghems SK Röd E - Åby IBK Ungdom P02- 04 4 - 12 Hanna Exius, Fanny Persson Rydshallen
2019-03-10 10:45 232004077 Rimforsa IF P 03/04 lag 2 - IBK Mantorp P 02/05 7 - 2 Sonny Weideborg, Anton Nilsson Åsundahallen
2019-03-10 13:30 232004076 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit - Westerviks IBK P 05 7 - 1 Fanny Persson, Hanna Exius Rydshallen
2019-03-16 11:15 232004084 Solfjäderstaden IBK P 05 Svart - Hjulsbro IK Röd E 7 - 3 Jimmy Lindell, Pierre Hultsten Mariebergshallen
2019-03-16 12:00 232004082 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit - Linköping IBK Ungdom P 05:50 Södra 7 - 2 Albert Henriksson, Gustav Strid Rydshallen
2019-03-16 12:00 232004083 IBK Mantorp P 02/05 - Linghems SK Röd E 3 - 2 Patricio Boiardt, Toivo Andersson Klämmetorpshallen
2019-03-16 13:30 232004081 Westerviks IBK P 05 - Rimforsa IF P 03/04 lag 2 3 - 6 Jonatan Eriksson, Fredrik Wass Skogshaga Sporthall
2019-03-17 18:00 232004085 Åby IBK Ungdom P02- 04 - Linköping IBK Ungdom P 03/04:43 Vit 6 - 4 Agnieszka Kozanecka, Rågher Godin Billbäcks Arena
2019-03-23 14:00 232004088 Hjulsbro IK Röd E - Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit 2 - 8 Isak More Arvidsson, Ture Johansson Rydshallen
2019-03-24 10:30 232004087 Linghems SK Röd E - Rimforsa IF P 03/04 lag 2 6 - 5 Fanny Persson, Hanna Exius Rydshallen
2019-03-24 12:45 232004086 Linköping IBK Ungdom P 05:50 Södra - Westerviks IBK P 05 6 - 5 William Bergdahl, Filip Angbratt Folkungahallen
2019-03-24 14:00 232004090 Åby IBK Ungdom P02- 04 - Solfjäderstaden IBK P 05 Svart 7 - 3 Toivo Andersson, Alexander Johansson Åby Arena
2019-03-24 14:15 232004089 Linköping IBK Ungdom P 03/04:43 Vit - IBK Mantorp P 02/05 10 - 3 William Bergdahl, Filip Angbratt Folkungahallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Åby IBK Ungdom P02- 04 18 13 3 2 111-60 51 42
2. Linghems SK Röd E 18 12 0 6 127-89 38 36
3. Westerviks IBK P 05 18 11 2 5 110-68 42 35
4. Rimforsa IF P 03/ 04 lag 2 18 10 3 5 100-59 41 33
5. Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit 18 10 1 7 94-68 26 31
6. Solfjäderstaden IBK P 05 Svart 18 8 3 7 78-75 3 27
7. Linköping IBK Ungdom P 05:50 Södra 18 4 4 10 79-116 -37 16
8. Hjulsbro IK Röd E 18 5 1 12 51-119 -68 16
9. Linköping IBK Ungdom P 03/ 04:43 Vit 18 3 3 12 78-111 -33 12
10. IBK Mantorp P 02/ 05 18 3 2 13 41-104 -63 11
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd Klass F
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-06 13:30 232005003 Linköping IBK Ungdom P 06:66 - Söderköpings IBK P 03/05 5 - 7 William Wengelin, Jacob Olausson Rydshallen
2018-10-07 10:45 232005004 Rimforsa IF P 05 - Solfjäderstaden IBK P 05 Röd 9 - 2 Pontus Lönn, Edvin Åsenhed Åsundahallen
2018-10-07 17:00 232005002 IBF Kolmården P 05 - Åby IBK Ungdom P 05 12 - 2 Alexander Johansson, Toivo Andersson Råsslahallen
2018-10-08 19:15 232005007 Solfjäderstaden IBK P 05 Röd - IBF Kolmården P 05 1 - 6 Hampus Larsson, Oscar Bard Motala Sporthall
2018-10-11 18:30 232005008 Rimforsa IF P 05 - Linköping IBK Ungdom P 06:66 10 - 4 Thomas Nystrand, Ulf Svensson Åsundahallen
2018-10-12 19:00 232005005 Åby IBK Ungdom P 05 - Hjulsbro IK Röd F 5 - 8 Ellen Brunnström, Jonathan Revelj Pigulla Åby Arena
2018-10-13 17:45 232005010 Åby IBK Ungdom P 05 - Solfjäderstaden IBK P 05 Röd 1 - 2 Martin Palmqvist, Oskar Åblad Åby Arena
2018-10-14 11:15 232005009 Söderköpings IBK P 03/05 - Hjulsbro IK Röd F 2 - 3 Jonathan Revelj Pigulla, Emil Magnusson Sporthallen Vikingen
2018-10-14 16:00 232005012 IBF Kolmården P 05 - Linköping IBK Ungdom P 06:66 6 - 1 Roger Balogh, Peter Persson Råsslahallen
2018-10-20 12:00 232005013 Solfjäderstaden IBK P 05 Röd - Hjulsbro IK Röd F 6 - 3 Martin Dahl, Joel Kågemyr Motala Sporthall
2018-10-20 13:45 232005014 Rimforsa IF P 05 - Söderköpings IBK P 03/05 8 - 9 Jimmy Eliasson, Jesper Liedberg Åsundahallen
2018-10-20 16:30 232005015 Linköping IBK Ungdom P 06:66 - Åby IBK Ungdom P 05 10 - 2 Isak More Arvidsson, Ture Johansson Rydshallen
2018-10-26 19:15 232005018 Solfjäderstaden IBK P 05 Röd - Linköping IBK Ungdom P 06:66 3 - 4 Jonathan Revelj Pigulla, Ellen Brunnström Motala Sporthall
2018-10-27 11:00 232005017 Hjulsbro IK Röd F - Rimforsa IF P 05 5 - 7 Filip Angbratt, Gustav Strid Ekholmskolan
2018-10-27 12:30 232005019 Söderköpings IBK P 03/05 - IBF Kolmården P 05 3 - 5 Robin Andersson, Oscar Bard Sporthallen Vikingen
2018-11-10 14:00 232005021 Linköping IBK Ungdom P 06:66 - Hjulsbro IK Röd F 1 - 6 Filip Angbratt, William Bergdahl Ekholmskolan
2018-11-11 13:00 232005022 IBF Kolmården P 05 - Rimforsa IF P 05 4 - 1 Emil Magnusson, Andreas A Karlsson Råsslahallen
2018-11-11 17:00 232005024 Åby IBK Ungdom P 05 - Söderköpings IBK P 03/05 3 - 6 Alexander Johansson, Toivo Andersson Åby Arena
2018-11-17 09:30 232005028 Solfjäderstaden IBK P 05 Röd - Söderköpings IBK P 03/05 1 - 6 Hampus Larsson, Oscar Bard Motala Sporthall
2018-11-17 12:00 232005025 Hjulsbro IK Röd F - IBF Kolmården P 05 7 - 0 Agnieszka Kozanecka, Daniel Lindbom-Rydell Ekholmskolan
2018-11-17 12:00 232005027 Rimforsa IF P 05 - Åby IBK Ungdom P 05 17 - 6 Viktoria Lundin, Viktor Forsberg Åsundahallen
2018-11-19 18:30 232005031 Söderköpings IBK P 03/05 - Linköping IBK Ungdom P 06:66 1 - 6 Viktor Forsberg, William Wengelin Sporthallen Vikingen
2018-11-19 20:00 232005030 Åby IBK Ungdom P 05 - IBF Kolmården P 05 3 - 4 Christian Jarl, Pontus Lönn Hultdalskolan
2018-11-20 18:30 232005032 Solfjäderstaden IBK P 05 Röd - Rimforsa IF P 05 5 - 6 Hampus Larsson, Håkan Karlsson Mariebergshallen
2018-11-24 14:00 232005033 Hjulsbro IK Röd F - Åby IBK Ungdom P 05 16 - 2 Patrik Stahre, Albert Henriksson Ekholmskolan
2018-11-25 15:30 232005035 IBF Kolmården P 05 - Solfjäderstaden IBK P 05 Röd 4 - 3 Hampus Larsson, Oscar Bard Råsslahallen
2018-11-25 16:30 232005036 Linköping IBK Ungdom P 06:66 - Rimforsa IF P 05 6 - 6 Adam Wramell Huitema, Rikard Karlsson Collegium
2018-11-26 19:00 232005037 Söderköpings IBK P 03/05 - Hjulsbro IK Röd F 4 - 5 Peter Ström, Viktor Forsberg Sporthallen Vikingen
2018-12-01 09:30 232005038 Solfjäderstaden IBK P 05 Röd - Åby IBK Ungdom P 05 4 - 3 Minh Hong Pham, Adam Magnusson Motala Sporthall
2018-12-02 16:30 232005040 Linköping IBK Ungdom P 06:66 - IBF Kolmården P 05 4 - 3 Osame Hammadi, Roger Balogh Rydshallen
2019-01-12 12:30 232005042 Söderköpings IBK P 03/05 - Rimforsa IF P 05 6 - 8 Patricio Boiardt, Andreas A Karlsson Sporthallen Vikingen
2019-01-12 14:00 232005041 Hjulsbro IK Röd F - Solfjäderstaden IBK P 05 Röd 4 - 2 Joel Kågemyr, Adam Wramell Huitema Ekholmskolan
2019-01-13 09:30 232005043 Åby IBK Ungdom P 05 - Linköping IBK Ungdom P 06:66 1 - 7 Fanny Persson, Hanna Exius Åby Arena
2019-01-16 18:30 232005046 Linköping IBK Ungdom P 06:66 - Solfjäderstaden IBK P 05 Röd 5 - 2 Emil Magnusson, Andreas A Karlsson Skäggetorpshallen
2019-01-16 19:00 232005047 IBF Kolmården P 05 - Söderköpings IBK P 03/05 6 - 5 Peter Ström, Erik Torstensson Råsslahallen
2019-01-17 18:30 232005045 Rimforsa IF P 05 - Hjulsbro IK Röd F 5 - 4 Hampus Larsson, Oscar Bard Åsundahallen
2019-01-19 11:45 232005050 Rimforsa IF P 05 - IBF Kolmården P 05 4 - 4 Jimmy Eliasson, Jesper Liedberg Åsundahallen
2019-01-19 14:30 232005049 Hjulsbro IK Röd F - Linköping IBK Ungdom P 06:66 5 - 3 Oskar Åblad, Martin Palmqvist Ekholmskolan
2019-01-19 14:30 232005052 Söderköpings IBK P 03/05 - Åby IBK Ungdom P 05 4 - 1 Peter Ström, Thomas Nystrand Sporthallen Vikingen
2019-01-23 19:00 232005056 Söderköpings IBK P 03/05 - Solfjäderstaden IBK P 05 Röd 0 - 6 Erik Torstensson, Tomas Edstrand Sporthallen Vikingen
2019-01-27 12:00 232005055 Åby IBK Ungdom P 05 - Rimforsa IF P 05 7 - 8 Roger Balogh, Erik Torstensson Åby Arena
2019-01-27 16:30 232005053 IBF Kolmården P 05 - Hjulsbro IK Röd F 3 - 2 Roger Balogh, Andreas A Karlsson Råsslahallen
2019-02-02 13:30 232005059 Linköping IBK Ungdom P 06:66 - Söderköpings IBK P 03/05 5 - 2 Andreas A Karlsson, Emil Magnusson Ekholmskolan
2019-02-03 15:45 232005060 Rimforsa IF P 05 - Solfjäderstaden IBK P 05 Röd 4 - 5 Rasmus Fager, Roger Balogh Åsundahallen
2019-02-03 18:00 232005058 IBF Kolmården P 05 - Åby IBK Ungdom P 05 13 - 2 Magnus Jakobsson, Tom Nilsson Råsslahallen
2019-02-07 18:30 232005064 Rimforsa IF P 05 - Linköping IBK Ungdom P 06:66 6 - 7 Roger Balogh, Oscar Bard Åsundahallen
2019-02-08 19:15 232005061 Åby IBK Ungdom P 05 - Hjulsbro IK Röd F 5 - 4 Andreas A Karlsson, Emil Magnusson Åby Arena
2019-03-05 18:35 232005063 Solfjäderstaden IBK P 05 Röd - IBF Kolmården P 05 4 - 7 Håkan Karlsson, Oscar Bard Mariebergshallen
2019-02-09 12:30 232005066 Åby IBK Ungdom P 05 - Solfjäderstaden IBK P 05 Röd 2 - 8 Jimmy Lindell, Pierre Hultsten Åby Arena
2019-02-10 13:15 232005065 Hjulsbro IK Röd F - Söderköpings IBK P 03/05 16 - 2 William Bergdahl, Gustav Strid Ekholmskolan
2019-02-10 16:30 232005068 IBF Kolmården P 05 - Linköping IBK Ungdom P 06:66 4 - 6 Jan Wentzell, Roger Balogh Råsslahallen
2019-03-02 14:00 232005069 Hjulsbro IK Röd F - Solfjäderstaden IBK P 05 Röd 8 - 3 William Wengelin, Magnus Jakobsson Ekholmskolan
2019-03-02 16:30 232005071 Linköping IBK Ungdom P 06:66 - Åby IBK Ungdom P 05 7 - 3 Rågher Godin, Markus Hilmerson Rydshallen
2019-03-03 11:00 232005070 Söderköpings IBK P 03/05 - Rimforsa IF P 05 3 - 5 Emil Magnusson, Andreas A Karlsson Sporthallen Vikingen
2019-03-09 11:00 232005073 Hjulsbro IK Röd F - Rimforsa IF P 05 4 - 2 Gustav Strid, Albert Henriksson Ekholmskolan
2019-03-09 18:00 232005075 Söderköpings IBK P 03/05 - IBF Kolmården P 05 2 - 9 Emil Glenngård, Martin Eriksson Sporthallen Vikingen
2019-03-10 17:30 232005074 Solfjäderstaden IBK P 05 Röd - Linköping IBK Ungdom P 06:66 1 - 4 Hampus Larsson, Oscar Bard Motala Sporthall
2019-03-15 19:15 232005080 Åby IBK Ungdom P 05 - Söderköpings IBK P 03/05 3 - 2 Claes Waernholm, Malin Gelin Åby Arena
2019-03-16 13:30 232005077 Linköping IBK Ungdom P 06:66 - Hjulsbro IK Röd F 5 - 4 Ture Johansson, Isak More Arvidsson Rydshallen
2019-03-17 13:00 232005078 IBF Kolmården P 05 - Rimforsa IF P 05 3 - 4 Hampus Larsson, Oscar Bard Råsslahallen
2019-03-18 19:15 232005084 Solfjäderstaden IBK P 05 Röd - Söderköpings IBK P 03/05 9 - 3 Håkan Karlsson, Oscar Bard Motala Sporthall
2019-03-23 12:45 232005083 Rimforsa IF P 05 - Åby IBK Ungdom P 05 13 - 2 Rågher Godin, Martin Dahl Åsundahallen
2019-03-23 15:45 232005081 Hjulsbro IK Röd F - IBF Kolmården P 05 4 - 2 Ture Johansson, Isak More Arvidsson Rydshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBF Kolmården P 05 18 12 1 5 95-58 37 37
2. Linköping IBK Ungdom P 06:66 18 12 1 5 90-72 18 37
3. Hjulsbro IK Röd F 18 12 0 6 108-59 49 36
4. Rimforsa IF P 05 18 11 2 5 123-86 37 35
5. Solfjäderstaden IBK P 05 Röd 18 7 0 11 67-79 -12 21
6. Söderköpings IBK P 03/ 05 18 5 0 13 67-104 -37 15
7. Åby IBK Ungdom P 05 18 2 0 16 53-145 -92 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd Klass G
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-06 10:30 232006002 Linghems SK Röd G - Bergs IK P 06 Gul 4 - 2 Jonatan Eriksson, Fredrik Wass Rydshallen
2018-10-06 13:30 232006001 Solfjäderstaden IBK P 06 Röd - Linköping IBK Ungdom P 06:61 10 - 5 Minh Hong Pham, Adam Magnusson Motala Sporthall
2018-10-07 09:00 232006004 IBF Norrköping P 05/06 - Linköping IBK Ungdom P 06:68 8 - 8 William Wengelin, Daniel Johansson Borgsmohallen
2018-10-07 11:00 232006005 Hjulsbro IK Röd G - IBF Antvarden P 05/06 10 - 3 Sonny Weideborg, Anton Nilsson Kärnahallen
2018-10-07 15:00 232006003 Åby IBK Ungdom P 06 - Mjölby IBK P Röd 2 G 5 - 5 Alexander Johansson, Toivo Andersson Åby Arena
2018-10-13 13:00 232006007 Mjölby IBK P Röd 2 G - Linköping IBK Ungdom P 06:61 7 - 2 Adam Magnusson, Minh Hong Pham Lagmanshallen
2018-10-13 14:00 232006010 Hjulsbro IK Röd G - IBF Norrköping P 05/06 7 - 3 Albert Henriksson, Patrik Stahre Ekholmskolan
2018-10-14 12:00 232006008 Linköping IBK Ungdom P 06:68 - Linghems SK Röd G 3 - 10 Filip Angbratt, William Bergdahl Rydshallen
2018-10-14 12:00 232006009 IBF Antvarden P 05/06 - Åby IBK Ungdom P 06 7 - 4 Peter Ström, Daniel Hermansson Överums Sporthall
2018-10-14 13:30 232006006 Bergs IK P 06 Gul - Solfjäderstaden IBK P 06 Röd 1 - 9 Viktor Forsberg, Markus Hilmerson Collegium
2018-10-20 15:00 232006013 Linköping IBK Ungdom P 06:61 - IBF Antvarden P 05/06 2 - 13 Isak More Arvidsson, Ture Johansson Rydshallen
2018-10-21 10:00 232006012 Bergs IK P 06 Gul - Linköping IBK Ungdom P 06:68 15 - 2 Fanny Persson, Hanna Exius Ljungsbro Sporthall
2018-10-21 13:20 232006015 Åby IBK Ungdom P 06 - IBF Norrköping P 05/06 2 - 14 Fredrik Wass, Jonatan Eriksson Åby Arena
2018-10-21 14:30 232006011 Solfjäderstaden IBK P 06 Röd - Mjölby IBK P Röd 2 G 5 - 2 Isak More Arvidsson, Ture Johansson Motala Sporthall
2018-10-21 15:00 232006014 Linghems SK Röd G - Hjulsbro IK Röd G 2 - 11 Minh Hong Pham, Henric Lundeborg Rydshallen
2018-10-27 11:45 232006020 Åby IBK Ungdom P 06 - Linghems SK Röd G 2 - 4 Patricio Boiardt, Andreas A Karlsson Åby Arena
2018-10-27 14:00 232006018 Hjulsbro IK Röd G - Bergs IK P 06 Gul 4 - 3 Martin Palmqvist, Oskar Åblad Ekholmskolan
2018-10-27 16:00 232006019 IBF Norrköping P 05/06 - Linköping IBK Ungdom P 06:61 10 - 2 Jonathan Revelj Pigulla, Ellen Brunnström Borgsmohallen
2018-10-28 09:30 232006016 Linköping IBK Ungdom P 06:68 - Solfjäderstaden IBK P 06 Röd 2 - 15 Fanny Persson, Hanna Exius Kärnahallen
2018-12-09 11:15 232006017 IBF Antvarden P 05/06 - Mjölby IBK P Röd 2 G 8 - 1 Claes Waernholm, Malin Gelin Överums Sporthall
2018-11-10 14:00 232006023 Mjölby IBK P Röd 2 G - IBF Norrköping P 05/06 6 - 3 Hampus Larsson, Oscar Bard Lagmanshallen
2018-11-10 15:30 232006025 Linköping IBK Ungdom P 06:61 - Linghems SK Röd G 3 - 7 Isak More Arvidsson, Ture Johansson Ekholmskolan
2018-11-10 17:00 232006022 Linköping IBK Ungdom P 06:68 - Hjulsbro IK Röd G 1 - 14 Isak More Arvidsson, Ture Johansson Ekholmskolan
2018-11-11 14:00 232006021 Solfjäderstaden IBK P 06 Röd - IBF Antvarden P 05/06 5 - 6 Hampus Larsson, Oscar Bard Mariebergshallen
2018-11-11 15:00 232006024 Bergs IK P 06 Gul - Åby IBK Ungdom P 06 3 - 1 Peter Persson, Roger Balogh Collegium
2018-11-17 13:20 232006026 Hjulsbro IK Röd G - Solfjäderstaden IBK P 06 Röd 3 - 7 Gustav Strid, Filip Angbratt Ekholmskolan
2018-11-18 09:30 232006028 Åby IBK Ungdom P 06 - Linköping IBK Ungdom P 06:68 7 - 7 Anton Nilsson, Tom Nilsson Åby Arena
2018-11-18 11:00 232006029 Linghems SK Röd G - Mjölby IBK P Röd 2 G 5 - 4 Vincent Svenmar, Philip Thunqvist Kärnahallen
2018-11-18 12:30 232006027 IBF Norrköping P 05/06 - IBF Antvarden P 05/06 4 - 6 Tim Andersson, Robin Fahlén Borgsmohallen
2018-11-18 16:50 232006030 Linköping IBK Ungdom P 06:61 - Bergs IK P 06 Gul 0 - 2 Hanna Exius, Fanny Persson Kärnahallen
2018-11-24 14:00 232006035 Mjölby IBK P Röd 2 G - Bergs IK P 06 Gul 5 - 9 Markus Hilmerson, Håkan Karlsson Lagmanshallen
2018-11-24 15:30 232006032 Hjulsbro IK Röd G - Åby IBK Ungdom P 06 7 - 3 Jonatan Eriksson, Fredrik Wass Ekholmskolan
2018-11-25 12:00 232006033 IBF Antvarden P 05/06 - Linghems SK Röd G 3 - 4 Rågher Godin, Martin Dahl Överums Sporthall
2018-11-25 14:00 232006031 Solfjäderstaden IBK P 06 Röd - IBF Norrköping P 05/06 3 - 3 Markus Hilmerson, Håkan Karlsson Mariebergshallen
2018-11-25 15:00 232006034 Linköping IBK Ungdom P 06:68 - Linköping IBK Ungdom P 06:61 4 - 12 Adam Wramell Huitema, Rikard Karlsson Collegium
2018-12-01 11:45 232006036 Åby IBK Ungdom P 06 - Solfjäderstaden IBK P 06 Röd 4 - 7 Emil Magnusson, Andreas A Karlsson Åby Arena
2018-12-01 13:00 232006040 Mjölby IBK P Röd 2 G - Linköping IBK Ungdom P 06:68 2 - 1 Pontus Lönn, Christian Jarl Lagmanshallen
2018-12-01 16:00 232006039 Bergs IK P 06 Gul - IBF Antvarden P 05/06 2 - 3 Emil Glenngård, David Björketun Ljungsbro Sporthall
2018-12-02 12:00 232006037 Linghems SK Röd G - IBF Norrköping P 05/06 5 - 7 Fanny Persson, Hanna Exius Rydshallen
2018-12-02 15:00 232006038 Linköping IBK Ungdom P 06:61 - Hjulsbro IK Röd G 1 - 5 Roger Balogh, Osame Hammadi Rydshallen
2019-01-12 14:15 232006041 Solfjäderstaden IBK P 06 Röd - Linghems SK Röd G 6 - 1 Jimmy Lindell, Markus Hilmerson Mariebergshallen
2019-01-12 15:30 232006044 Hjulsbro IK Röd G - Mjölby IBK P Röd 2 G 1 - 7 Adam Wramell Huitema, Joel Kågemyr Ekholmskolan
2019-01-12 17:30 232006043 IBF Norrköping P 05/06 - Bergs IK P 06 Gul 4 - 4 Peter Ström, Thomas Nystrand Borgsmohallen
2019-01-13 12:30 232006042 Åby IBK Ungdom P 06 - Linköping IBK Ungdom P 06:61 4 - 6 Hanna Exius, Fanny Persson Åby Arena
2019-01-13 13:00 232006045 IBF Antvarden P 05/06 - Linköping IBK Ungdom P 06:68 10 - 4 Thomas Nystrand, Peter Ström Överums Sporthall
2019-01-19 16:30 232006049 Linköping IBK Ungdom P 06:68 - IBF Norrköping P 05/06 2 - 7 Elin Andersson, Elin Alkenius Rydshallen
2019-01-19 19:00 232006047 Bergs IK P 06 Gul - Linghems SK Röd G 3 - 10 Oskar Åblad, Martin Palmqvist Ljungsbro Sporthall
2019-01-20 10:30 232006048 Mjölby IBK P Röd 2 G - Åby IBK Ungdom P 06 12 - 2 Alexander Johansson, Toivo Andersson Lagmanshallen
2019-01-20 12:00 232006050 IBF Antvarden P 05/06 - Hjulsbro IK Röd G 5 - 4 David Björketun, Jesper Jonsson Överums Sporthall
2019-01-20 16:30 232006046 Linköping IBK Ungdom P 06:61 - Solfjäderstaden IBK P 06 Röd 3 - 6 Filip Angbratt, Gustav Strid Rydshallen
2019-01-26 13:30 232006054 Åby IBK Ungdom P 06 - IBF Antvarden P 05/06 1 - 4 Peter Ström, Rikard Karlsson Åby Arena
2019-01-26 15:00 232006055 IBF Norrköping P 05/06 - Hjulsbro IK Röd G 2 - 5 Jimmy Eliasson, David Björketun Borgsmohallen
2019-01-26 17:00 232006052 Linköping IBK Ungdom P 06:61 - Mjölby IBK P Röd 2 G 1 - 8 Sonny Weideborg, Anton Nilsson Ekholmskolan
2019-01-27 12:00 232006051 Solfjäderstaden IBK P 06 Röd - Bergs IK P 06 Gul 1 - 3 Adam Wramell Huitema, Albert Henriksson Motala Sporthall
2019-01-27 16:30 232006053 Linghems SK Röd G - Linköping IBK Ungdom P 06:68 3 - 6 Joel Kågemyr, Osame Hammadi Rydshallen
2019-01-29 18:30 232006060 IBF Norrköping P 05/06 - Åby IBK Ungdom P 06 4 - 1 Patricio Boiardt, Daniel Johansson Borgsmohallen
2019-01-30 18:15 232006057 Linköping IBK Ungdom P 06:68 - Bergs IK P 06 Gul 2 - 11 Denis Ogresevic, Jonathan Revelj Pigulla Skäggetorpshallen
2019-01-30 18:30 232006056 Mjölby IBK P Röd 2 G - Solfjäderstaden IBK P 06 Röd 5 - 3 Minh Hong Pham, Adam Magnusson Lagmanshallen
2019-01-30 19:30 232006058 IBF Antvarden P 05/06 - Linköping IBK Ungdom P 06:61 2 - 2 Hampus Larsson, Oscar Bard Överums Sporthall
2019-02-01 19:00 232006059 Hjulsbro IK Röd G - Linghems SK Röd G 12 - 0 Minh Hong Pham, William Bergdahl Ånestadhallen
2019-02-02 13:00 232006062 Mjölby IBK P Röd 2 G - IBF Antvarden P 05/06 3 - 5 Daniel Johansson, Markus Hilmerson Lagmanshallen
2019-02-02 18:45 232006063 Bergs IK P 06 Gul - Hjulsbro IK Röd G 0 - 5 Jonathan Revelj Pigulla, Ellen Brunnström Ljungsbro Sporthall
2019-02-03 10:15 232006061 Solfjäderstaden IBK P 06 Röd - Linköping IBK Ungdom P 06:68 8 - 4 Hampus Larsson, Oscar Bard Motala Sporthall
2019-02-03 11:00 232006065 Linghems SK Röd G - Åby IBK Ungdom P 06 8 - 5 Hanna Exius, Fanny Persson Kärnahallen
2019-02-03 15:30 232006064 Linköping IBK Ungdom P 06:61 - IBF Norrköping P 05/06 1 - 7 Isak More Arvidsson, Ture Johansson Kärnahallen
2019-02-09 11:00 232006070 Linghems SK Röd G - Linköping IBK Ungdom P 06:61 7 - 3 Toivo Andersson, Alexander Johansson Ekholmskolan
2019-02-10 09:00 232006068 IBF Norrköping P 05/06 - Mjölby IBK P Röd 2 G 2 - 9 Jonathan Revelj Pigulla, Rikard Karlsson Borgsmohallen
2019-02-10 12:45 232006069 Åby IBK Ungdom P 06 - Bergs IK P 06 Gul 2 - 4 Christian Jarl, Daniel Lindbom-Rydell Åby Arena
2019-02-10 13:00 232006066 IBF Antvarden P 05/06 - Solfjäderstaden IBK P 06 Röd 4 - 4 Johan Nordlander, David Björketun Överums Sporthall
2019-02-10 15:00 232006067 Hjulsbro IK Röd G - Linköping IBK Ungdom P 06:68 19 - 2 William Bergdahl, Gustav Strid Ekholmskolan
2019-03-02 12:30 232006075 Bergs IK P 06 Gul - Linköping IBK Ungdom P 06:61 10 - 3 Daniel Johansson, Peter Ström Ljungsbro Sporthall
2019-03-02 15:30 232006073 Linköping IBK Ungdom P 06:68 - Åby IBK Ungdom P 06 2 - 9 William Wengelin, Magnus Jakobsson Ekholmskolan
2019-03-03 09:15 232006071 Solfjäderstaden IBK P 06 Röd - Hjulsbro IK Röd G 5 - 7 Albert Henriksson, Rikard Karlsson Motala Sporthall
2019-03-03 11:30 232006074 Mjölby IBK P Röd 2 G - Linghems SK Röd G 4 - 9 Fredrik Wass, Jonatan Eriksson Lagmanshallen
2019-03-03 13:00 232006072 IBF Antvarden P 05/06 - IBF Norrköping P 05/06 1 - 5 Peter Persson, Roger Balogh Överums Sporthall
2019-03-09 10:30 232006080 Bergs IK P 06 Gul - Mjölby IBK P Röd 2 G 2 - 3 Isak More Arvidsson, Ture Johansson Ljungsbro Sporthall
2019-03-10 12:00 232006078 Linghems SK Röd G - IBF Antvarden P 05/06 2 - 3 Fanny Persson, Hanna Exius Rydshallen
2019-03-10 12:15 232006076 IBF Norrköping P 05/06 - Solfjäderstaden IBK P 06 Röd 4 - 3 Roger Balogh, Peter Persson Borgsmohallen
2019-03-10 15:00 232006079 Linköping IBK Ungdom P 06:61 - Linköping IBK Ungdom P 06:68 2 - 1 Tobias Bobeck, Rågher Godin Rydshallen
2019-03-14 19:30 232006077 Åby IBK Ungdom P 06 - Hjulsbro IK Röd G 1 - 12 Hampus Larsson, Oscar Bard Hultdalskolan
2019-03-16 12:00 232006083 Hjulsbro IK Röd G - Linköping IBK Ungdom P 06:61 7 - 3 Jimmy Eliasson, Tom Nilsson Kärnahallen
2019-03-16 12:15 232006084 IBF Antvarden P 05/06 - Bergs IK P 06 Gul 5 - 4 Markus Hilmerson, William Wengelin Överums Sporthall
2019-03-16 12:30 232006081 Solfjäderstaden IBK P 06 Röd - Åby IBK Ungdom P 06 5 - 5 Claes Waernholm, Malin Gelin Mariebergshallen
2019-03-16 15:00 232006085 Linköping IBK Ungdom P 06:68 - Mjölby IBK P Röd 2 G 2 - 7 Isak More Arvidsson, Ture Johansson Rydshallen
2019-03-17 10:00 232006082 IBF Norrköping P 05/06 - Linghems SK Röd G 9 - 6 Patricio Boiardt, Emil Magnusson Borgsmohallen
2019-03-23 16:30 232006088 Bergs IK P 06 Gul - IBF Norrköping P 05/06 2 - 7 Roger Balogh, Elvis Ogresevic Ljungsbro Sporthall
2019-03-24 10:00 232006089 Mjölby IBK P Röd 2 G - Hjulsbro IK Röd G 3 - 4 Anton Nilsson, Sonny Weideborg Lagmanshallen
2019-03-24 12:00 232006086 Linghems SK Röd G - Solfjäderstaden IBK P 06 Röd 8 - 8 Fanny Persson, Hanna Exius Rydshallen
2019-03-24 13:30 232006087 Linköping IBK Ungdom P 06:61 - Åby IBK Ungdom P 06 1 - 7 Viktoria Lundin, Agnieszka Kozanecka Rydshallen
2019-03-24 15:00 232006090 Linköping IBK Ungdom P 06:68 - IBF Antvarden P 05/06 4 - 17 Viktoria Lundin, Agnieszka Kozanecka Rydshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Hjulsbro IK Röd G 18 15 0 3 137-51 86 45
2. IBF Antvarden P 05/ 06 18 13 2 3 105-65 40 41
3. IBF Norrköping P 05/ 06 18 10 3 5 103-73 30 33
4. Solfjäderstaden IBK P 06 Röd 18 9 4 5 110-70 40 31
5. Mjölby IBK P Röd 2 G 18 10 1 7 93-69 24 31
6. Linghems SK Röd G 18 10 1 7 95-94 1 31
7. Bergs IK P 06 Gul 18 8 1 9 80-70 10 25
8. Linköping IBK Ungdom P 06:61 18 3 1 14 52-117 -65 10
9. Åby IBK Ungdom P 06 18 2 3 13 65-112 -47 9
10. Linköping IBK Ungdom P 06:68 18 1 2 15 57-176 -119 5
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd Klass H
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-06 12:00 232007004 Linköping IBK Ungdom P 06:65 - Linköping IBK Ungdom P 06:69 6 - 3 Jonatan Eriksson, Fredrik Wass Rydshallen
2018-10-07 13:30 232007002 Bergs IK P 06 Svart - IBF Norrköping P 06 2 - 8 Pontus Lönn, Edvin Åsenhed Rydshallen
2018-10-13 16:00 232007005 IBF Norrköping P 06 - Mjölby IBK P 06 5 - 9 Alexander Johansson, Osame Hammadi Borgsmohallen
2018-10-14 13:30 232007008 Linköping IBK Ungdom P 06:65 - Solfjäderstaden IBK P 06 Svart 10 - 5 Filip Angbratt, William Bergdahl Rydshallen
2018-10-14 15:00 232007007 Linköping IBK Ungdom P 06:69 - Bergs IK P 06 Svart 7 - 2 Jonatan Eriksson, Fredrik Wass Rydshallen
2018-10-16 18:30 232007010 IBF Norrköping P 06 - Linköping IBK Ungdom P 06:69 4 - 4 Patricio Boiardt, Alexander Johansson Borgsmohallen
2018-10-17 18:30 232007012 Bergs IK P 06 Svart - Solfjäderstaden IBK P 06 Svart 3 - 4 Filip Angbratt, Gustav Strid Rydshallen
2018-10-20 13:30 232007015 Solfjäderstaden IBK P 06 Svart - IBF Norrköping P 06 8 - 2 Martin Dahl, Jan Wentzell Motala Sporthall
2018-10-21 12:00 232007013 Linköping IBK Ungdom P 06:69 - Mjölby IBK P 06 7 - 6 Osame Hammadi, Adam Wramell Huitema Collegium
2018-10-28 11:00 232007018 Linköping IBK Ungdom P 06:69 - Solfjäderstaden IBK P 06 Svart 7 - 5 Hanna Exius, Fanny Persson Kärnahallen
2018-10-28 14:30 232007017 Mjölby IBK P 06 - Linköping IBK Ungdom P 06:65 6 - 5 Peter Ström, Robin Andersson Lagmanshallen
2018-11-05 19:20 232007022 Bergs IK P 06 Svart - Linköping IBK Ungdom P 06:65 5 - 4 Jan Wentzell, Thomas Nystrand Ljungsbro Sporthall
2018-11-08 18:30 232007021 Solfjäderstaden IBK P 06 Svart - Mjölby IBK P 06 8 - 3 Jan Wentzell, Håkan Karlsson Mariebergshallen
2018-11-10 12:30 232007025 Mjölby IBK P 06 - Bergs IK P 06 Svart 12 - 6 Hampus Larsson, Oscar Bard Lagmanshallen
2018-11-11 13:30 232007027 Linköping IBK Ungdom P 06:65 - IBF Norrköping P 06 4 - 0 Roger Balogh, Erik Torstensson Collegium
2018-11-17 13:30 232007030 IBF Norrköping P 06 - Bergs IK P 06 Svart 3 - 1 Tom Nilsson, Sonny Weideborg Borgsmohallen
2018-11-17 16:10 232007032 Linköping IBK Ungdom P 06:69 - Linköping IBK Ungdom P 06:65 11 - 5 Rasmus Fager, Albert Henriksson Ekholmskolan
2018-11-24 12:30 232007033 Mjölby IBK P 06 - IBF Norrköping P 06 8 - 7 Markus Hilmerson, Håkan Karlsson Lagmanshallen
2018-11-24 14:15 232007035 Bergs IK P 06 Svart - Linköping IBK Ungdom P 06:69 3 - 8 Oskar Åblad, Martin Palmqvist Ljungsbro Sporthall
2018-11-24 14:30 232007036 Solfjäderstaden IBK P 06 Svart - Linköping IBK Ungdom P 06:65 17 - 4 Ellen Brunnström, Jonathan Revelj Pigulla Mariebergshallen
2018-12-01 13:30 232007038 Linköping IBK Ungdom P 06:69 - IBF Norrköping P 06 8 - 2 Isak More Arvidsson, Ture Johansson Rydshallen
2018-12-02 14:15 232007040 Solfjäderstaden IBK P 06 Svart - Bergs IK P 06 Svart 4 - 1 Håkan Karlsson, Markus Hilmerson Motala Sporthall
2019-01-13 09:00 232007043 IBF Norrköping P 06 - Solfjäderstaden IBK P 06 Svart 3 - 5 Toivo Andersson, Alexander Johansson Borgsmohallen
2019-01-13 11:00 232007041 Mjölby IBK P 06 - Linköping IBK Ungdom P 06:69 7 - 5 Markus Hilmerson, Adam Magnusson Lagmanshallen
2019-01-19 15:00 232007045 Linköping IBK Ungdom P 06:65 - Mjölby IBK P 06 6 - 7 Minh Hong Pham, Adam Magnusson Rydshallen
2019-01-20 10:30 232007046 Solfjäderstaden IBK P 06 Svart - Linköping IBK Ungdom P 06:69 3 - 2 Rasmus Fager, Osame Hammadi Motala Sporthall
2019-01-23 18:15 232007050 Linköping IBK Ungdom P 06:65 - Bergs IK P 06 Svart 1 - 3 Ellen Brunnström, Jonathan Revelj Pigulla Skäggetorpshallen
2019-01-23 18:30 232007049 Mjölby IBK P 06 - Solfjäderstaden IBK P 06 Svart 10 - 7 Adam Magnusson, Minh Hong Pham Lagmanshallen
2019-01-27 10:30 232007055 IBF Norrköping P 06 - Linköping IBK Ungdom P 06:65 5 - 5 Alen Turcinhodzic, Daniel Johansson Borgsmohallen
2019-01-27 12:15 232007053 Bergs IK P 06 Svart - Mjölby IBK P 06 2 - 3 Tim Andersson, Patrik Stahre Skäggetorpshallen
2019-02-02 17:15 232007058 Bergs IK P 06 Svart - IBF Norrköping P 06 2 - 1 Jonathan Revelj Pigulla, Ellen Brunnström Ljungsbro Sporthall
2019-02-03 16:50 232007060 Linköping IBK Ungdom P 06:65 - Linköping IBK Ungdom P 06:69 8 - 5 Isak More Arvidsson, Ture Johansson Kärnahallen
2019-02-09 14:00 232007064 Linköping IBK Ungdom P 06:65 - Solfjäderstaden IBK P 06 Svart 1 - 7 William Bergdahl, Gustav Strid Ekholmskolan
2019-02-09 15:30 232007063 Linköping IBK Ungdom P 06:69 - Bergs IK P 06 Svart 4 - 1 Martin Palmqvist, Oskar Åblad Ekholmskolan
2019-02-10 12:30 232007061 IBF Norrköping P 06 - Mjölby IBK P 06 3 - 8 Jonathan Revelj Pigulla, Rikard Karlsson Borgsmohallen
2019-03-02 11:00 232007068 Bergs IK P 06 Svart - Solfjäderstaden IBK P 06 Svart 5 - 5 Daniel Johansson, Peter Ström Ljungsbro Sporthall
2019-03-02 14:30 232007066 IBF Norrköping P 06 - Linköping IBK Ungdom P 06:69 4 - 5 Minh Hong Pham, Adam Magnusson Borgsmohallen
2019-03-06 18:30 232007069 Mjölby IBK P 06 - Linköping IBK Ungdom P 06:69 0 - 2 Pontus Lönn, Christian Jarl Lagmanshallen
2019-03-07 18:30 232007071 Solfjäderstaden IBK P 06 Svart - IBF Norrköping P 06 3 - 3 Johan Nordlander, William Wengelin Mariebergshallen
2019-03-10 16:30 232007074 Linköping IBK Ungdom P 06:69 - Solfjäderstaden IBK P 06 Svart 4 - 5 Tobias Bobeck, Rågher Godin Rydshallen
2019-03-11 18:30 232007073 Mjölby IBK P 06 - Linköping IBK Ungdom P 06:65 7 - 3 Robin Andersson, Felix Ekholm Lagmanshallen
2019-03-16 13:45 232007077 Solfjäderstaden IBK P 06 Svart - Mjölby IBK P 06 6 - 5 Jimmy Lindell, Pierre Hultsten Mariebergshallen
2019-03-17 14:30 232007078 Bergs IK P 06 Svart - Linköping IBK Ungdom P 06:65 5 - 2 Fanny Persson, Hanna Exius Skäggetorpshallen
2019-03-24 12:00 232007081 Mjölby IBK P 06 - Bergs IK P 06 Svart 2 - 3 Sonny Weideborg, Anton Nilsson Lagmanshallen
2019-03-24 12:45 232007083 Linköping IBK Ungdom P 06:65 - IBF Norrköping P 06 1 - 12 Rasmus Fager, Albert Henriksson Kärnahallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Solfjäderstaden IBK P 06 Svart 15 10 2 3 92-63 29 32
2. Mjölby IBK P 06 15 10 0 5 93-75 18 30
3. Linköping IBK Ungdom P 06:69 15 9 1 5 82-61 21 28
4. Bergs IK P 06 Svart 15 5 1 9 44-68 -24 16
5. Linköping IBK Ungdom P 06:65 15 4 1 10 65-98 -33 13
6. IBF Norrköping P 06 15 3 3 9 62-73 -11 12
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis