Åby Arena

Adress
Åby
Underlag
Plast 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
December
2021-12-04 15:30 Flickor Grön Klass B 234201049 Åby IBK Ungdom F 12/15 - Hjulsbro IK Grön (Rosa)
2021-12-04 15:50 Flickor Grön Klass B 234201051 Ekängens IF F13 Blå - Hjulsbro IK Grön (Lila)
2021-12-04 16:10 Flickor Grön Klass B 234201053 Hjulsbro IK Grön (Rosa) - Ekängens IF F13 Blå
2021-12-04 16:30 Flickor Grön Klass B 234201055 Hjulsbro IK Grön (Lila) - Åby IBK Ungdom F 12/15
2021-12-04 16:50 Flickor Grön Klass B 234201057 Hjulsbro IK Grön (Rosa) - Hjulsbro IK Grön (Lila)
2021-12-04 17:10 Flickor Grön Klass B 234201059 Åby IBK Ungdom F 12/15 - Ekängens IF F13 Blå
2021-12-04 17:30 Flickor Grön Klass B 234201061 Åby IBK Ungdom F 12/15 - Linghems SK F12/13
2021-12-04 17:50 Flickor Grön Klass B 234201063 Ekängens IF F13 Blå - Hjulsbro IK Grön (Orange)
Januari
2022-01-15 08:30 Pojkar Blå Klass G 233006043 Åby IBK Ungdom P 12/13 - Finspång IBK PF 11/12 Svart
2022-01-15 09:15 Pojkar Blå Klass G 233006044 Brokinds IF P 11/12 A - Mjölby IBK P Blå 2
2022-01-15 10:00 Pojkar Blå Klass G 233006045 Åby IBK Ungdom P 12/13 - Mjölby IBK P Blå 2
2022-01-15 10:45 Pojkar Blå Klass G 233006046 Finspång IBK PF 11/12 Svart - Brokinds IF P 11/12 A
2022-01-15 11:30 Pojkar Blå Klass G 233006047 Mjölby IBK P Blå 2 - Finspång IBK PF 11/12 Svart
2022-01-15 12:15 Pojkar Blå Klass G 233006048 Brokinds IF P 11/12 A - Åby IBK Ungdom P 12/13
2022-01-22 09:00 Pojkar Grön Klass B Östra 234002091 Åby IBK Ungdom P 12/13 Röd - Svärtinge SK P 12-13 Vit
2022-01-22 09:25 Pojkar Grön Klass B Östra 234002093 Söderköpings IBK P 12/13 Blå - Finspång IBK PF 13 Svart
2022-01-22 09:50 Pojkar Grön Klass B Östra 234002095 BK Vingen P 11/13 - Åby IBK Ungdom P 12/13
2022-01-22 10:15 Pojkar Grön Klass B Östra 234002097 Finspång IBK PF 13 Svart - Åby IBK Ungdom P 12/13 Röd
2022-01-22 10:40 Pojkar Grön Klass B Östra 234002099 BK Vingen P 11/13 - Söderköpings IBK P 12/13 Vit
2022-01-22 11:05 Pojkar Grön Klass B Östra 234002101 Svinstadsjöns IF P/F 12/13 - Söderköpings IBK P 12/13 Blå
2022-01-22 11:30 Pojkar Grön Klass B Östra 234002103 Finspång IBK PF 13 Svart - BK Vingen P 11/13
2022-01-22 11:55 Pojkar Grön Klass B Östra 234002105 Åby IBK Ungdom P 12/13 - Finspång IBK PF 13 Röd
2022-01-22 12:20 Pojkar Grön Klass B Östra 234002107 BK Vingen P 11/13 - Svinstadsjöns IF P/F 12/13
2022-01-23 09:00 Pojkar Blå Klass D 233003067 Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart - Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Vit
2022-01-23 09:45 Pojkar Blå Klass D 233003068 Linköping IBK Ungdom P 11:15 - Rimforsa IF P-10
2022-01-23 10:30 Pojkar Blå Klass D 233003069 Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart - Rimforsa IF P-10
2022-01-23 11:15 Pojkar Blå Klass D 233003070 Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Vit - Linköping IBK Ungdom P 11:15
2022-01-23 12:00 Pojkar Blå Klass D 233003071 Rimforsa IF P-10 - Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Vit
2022-01-23 12:45 Pojkar Blå Klass D 233003072 Linköping IBK Ungdom P 11:15 - Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart
2022-01-29 09:00 Pojkar Grön Klass C Östra 234004064 Åby IBK Ungdom P 14/15 Vit - IBF Kolmården PF14
2022-01-29 09:25 Pojkar Grön Klass C Östra 234004066 Åby IBK Ungdom P 14/15 Svart - Finspång IBK PF 14 Röd
2022-01-29 09:50 Pojkar Grön Klass C Östra 234004068 Åby IBK Ungdom P 14/15 Svart - Finspång IBK PF 14 Svart
2022-01-29 10:15 Pojkar Grön Klass C Östra 234004070 Finspång IBK PF 14 Svart - Åby IBK Ungdom P 14/15 Vit
2022-01-29 10:40 Pojkar Grön Klass C Östra 234004072 Finspång IBK PF 14 Röd - IBF Kolmården PF14
2022-01-29 11:05 Pojkar Grön Klass C Östra 234004074 Åby IBK Ungdom P 14/15 Vit - Finspång IBK PF 14 Svart
Februari
2022-02-06 09:00 Pojkar Grön Klass A Östra 234000093 Åby IBK Ungdom P 12/13 Vit - Linghems SK P 12 grön
2022-02-06 09:25 Pojkar Grön Klass A Östra 234000095 Linghems SK P 12 grön - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Vit
2022-02-06 09:50 Pojkar Grön Klass A Östra 234000097 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart - Åby IBK Ungdom P 12/13 Svart
2022-02-06 10:15 Pojkar Grön Klass A Östra 234000099 Linghems SK P 12 svart - Åby IBK Ungdom P 12/13 Svart
2022-02-06 10:40 Pojkar Grön Klass A Östra 234000101 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Vit - Linghems SK P 12 svart
2022-02-06 11:05 Pojkar Grön Klass A Östra 234000103 Linghems SK P 12 grön - Åby IBK Ungdom P 12/13 Vit
Mars
2022-03-27 10:00 Pojkar Grön Klass B Östra 234002163 Åby IBK Ungdom P 12/13 - Svärtinge SK P 12-13 Vit
2022-03-27 10:25 Pojkar Grön Klass B Östra 234002165 Linghems SK P 13 vit - Finspång IBK PF 13 Svart
2022-03-27 10:50 Pojkar Grön Klass B Östra 234002167 BK Vingen P 11/13 - Åby IBK Ungdom P 12/13 Röd
2022-03-27 11:15 Pojkar Grön Klass B Östra 234002169 Finspång IBK PF 13 Svart - Åby IBK Ungdom P 12/13
2022-03-27 11:40 Pojkar Grön Klass B Östra 234002171 BK Vingen P 11/13 - KFUM Norrköping IBF P13
2022-03-27 12:05 Pojkar Grön Klass B Östra 234002173 Finspång IBK PF 13 Röd - Linghems SK P 13 vit
2022-03-27 12:30 Pojkar Grön Klass B Östra 234002175 Finspång IBK PF 13 Svart - BK Vingen P 11/13
2022-03-27 12:55 Pojkar Grön Klass B Östra 234002177 Åby IBK Ungdom P 12/13 Röd - Linghems SK P 13
2022-03-27 13:20 Pojkar Grön Klass B Östra 234002179 BK Vingen P 11/13 - Finspång IBK PF 13 Röd

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis