Bråvallahallen

Adress
Lansengatan 9, 60209 Norrköping
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-20 19:20 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001007 KFUM Norrköping IBF P 07/08 - Linköping IBK Ungdom P 06/07:77 Vit
2022-10-30 15:30 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001013 KFUM Norrköping IBF P 07/08 - Bergs IK P 06/08 Röd B
November
2022-11-12 12:15 Pojkar Blå Klass D 233003031 KFUM Norrköping IBF P 10/11 - Linghems SK P 11 Grön
2022-11-12 13:00 Pojkar Blå Klass D 233003032 Brokinds IF P 11/12 - Hjulsbro IK Blå (Vit: P12)
2022-11-12 13:45 Pojkar Blå Klass D 233003033 KFUM Norrköping IBF P 10/11 - Hjulsbro IK Blå (Vit: P12)
2022-11-12 14:30 Pojkar Blå Klass D 233003034 Linghems SK P 11 Grön - Brokinds IF P 11/12
2022-11-12 15:15 Pojkar Blå Klass D 233003035 Hjulsbro IK Blå (Vit: P12) - Linghems SK P 11 Grön
2022-11-12 16:00 Pojkar Blå Klass D 233003036 Brokinds IF P 11/12 - KFUM Norrköping IBF P 10/11
2022-11-12 17:20 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001018 KFUM Norrköping IBF P 07/08 - Linköping IBK Ungdom P 06/08
2022-11-20 17:15 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005025 KFUM Norrköping IBF P 09/10 - Linköping IBK Ungdom P 09:93
2022-11-27 11:30 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001028 KFUM Norrköping IBF P 07/08 - Borensberg IBC P 05/07
2022-11-27 17:15 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005030 KFUM Norrköping IBF P 09/10 - IBF Norrköping P 09
December
2022-12-01 19:20 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001032 KFUM Norrköping IBF P 07/08 - IBF Kolmården P 07/09 Röd
2022-12-10 13:45 Herrar Division 2 230100059 KFUM Norrköping IBF - Åby IBK Ungdom
2022-12-11 15:30 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001038 KFUM Norrköping IBF P 07/08 - Finspång IBK PF 06/08
2022-12-11 17:15 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005038 KFUM Norrköping IBF P 09/10 - Westerviks IBK P 10
Januari
2023-01-15 17:15 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005046 KFUM Norrköping IBF P 09/10 - Ledberg IBF P 10 Grön
2023-01-22 15:30 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001051 KFUM Norrköping IBF P 07/08 - Linköping IBK Ungdom P 08:86
2023-01-22 17:15 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005052 KFUM Norrköping IBF P 09/10 - Brokinds IF P 09/10
Februari
2023-02-04 13:45 Pojkar Blå Klass E 233004103 KFUM Norrköping IBF P 12 - IBF Kolmården P 12/13 Röd
2023-02-04 14:30 Pojkar Blå Klass E 233004107 Finspång IBK PF 11/12 Blå - IBF Kolmården P 12/13 Röd
2023-02-04 15:15 Pojkar Blå Klass E 233004106 IBF Kolmården P 12/13 Röd - Finspång IBK PF 11/12 Röd
2023-02-04 16:00 Pojkar Blå Klass E 233004104 Finspång IBK PF 11/12 Röd - Finspång IBK PF 11/12 Blå
2023-02-04 16:45 Pojkar Blå Klass E 233004105 KFUM Norrköping IBF P 12 - Finspång IBK PF 11/12 Blå
2023-02-04 17:30 Pojkar Blå Klass E 233004108 Finspång IBK PF 11/12 Röd - KFUM Norrköping IBF P 12
2023-02-05 17:45 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005064 KFUM Norrköping IBF P 09/10 - Solfjäderstaden IBK P 08/09
2023-02-09 19:20 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001063 KFUM Norrköping IBF P 07/08 - Linköping IBK Ungdom P 06/07:77 Vit
Mars
2023-03-12 15:30 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001074 KFUM Norrköping IBF P 07/08 - Linköping IBK Ungdom P 06/08
2023-03-12 17:15 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005079 KFUM Norrköping IBF P 09/10 - Bergs IK P 10
2023-03-18 12:15 Pojkar Blå Klass C 233002079 KFUM Norrköping IBF P 11/12 - IBF Norrköping P 10/11 Blå
2023-03-18 13:00 Pojkar Blå Klass C 233002080 Linghems SK P 11 Svart - Bergs IK P 11/12 Svart
2023-03-18 13:45 Pojkar Blå Klass C 233002081 KFUM Norrköping IBF P 11/12 - Bergs IK P 11/12 Svart
2023-03-18 14:30 Pojkar Blå Klass C 233002082 IBF Norrköping P 10/11 Blå - Linghems SK P 11 Svart
2023-03-18 15:15 Pojkar Blå Klass C 233002083 Bergs IK P 11/12 Svart - IBF Norrköping P 10/11 Blå
2023-03-18 16:00 Pojkar Blå Klass C 233002084 Linghems SK P 11 Svart - KFUM Norrköping IBF P 11/12
2023-03-25 12:15 Pojkar Blå Klass D 233003097 KFUM Norrköping IBF P 10/11 - Finspång IBK PF 11/12 Vit
2023-03-25 13:45 Pojkar Blå Klass D 233003099 KFUM Norrköping IBF P 10/11 - Rimforsa IF P 11/12 Vit
2023-03-25 14:30 Pojkar Blå Klass D 233003100 Finspång IBK PF 11/12 Vit - Hjulsbro IK Blå (Vit: P12)
2023-03-25 15:15 Pojkar Blå Klass D 233003101 Rimforsa IF P 11/12 Vit - Finspång IBK PF 11/12 Vit
2023-03-25 16:00 Pojkar Blå Klass D 233003102 Hjulsbro IK Blå (Vit: P12) - KFUM Norrköping IBF P 10/11
2023-03-26 13:00 Pojkar Blå Klass D 233003098 Hjulsbro IK Blå (Vit: P12) - Rimforsa IF P 11/12 Vit
2023-03-26 15:30 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001084 KFUM Norrköping IBF P 07/08 - Borensberg IBC P 05/07
2023-03-26 17:15 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005087 KFUM Norrköping IBF P 09/10 - Rimforsa IF P 09 Vit

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis