Klämmetorpshallen

Adress
Mantorp
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2020-10-17 12:30 Pojkar Blå Klass D 233003013 IBK Mantorp P 09/10 - Linghems SK P 10 Svart
2020-10-17 13:15 Pojkar Blå Klass D 233003014 Linköping IBK Ungdom P 10:05 Vit - Mjölby IBK P Blå 4 10
2020-10-17 14:00 Pojkar Blå Klass D 233003015 IBK Mantorp P 09/10 - Mjölby IBK P Blå 4 10
2020-10-17 14:45 Pojkar Blå Klass D 233003016 Linghems SK P 10 Svart - Linköping IBK Ungdom P 10:05 Vit
2020-10-17 15:30 Pojkar Blå Klass D 233003017 Mjölby IBK P Blå 4 10 - Linghems SK P 10 Svart
2020-10-17 16:15 Pojkar Blå Klass D 233003018 Linköping IBK Ungdom P 10:05 Vit - IBK Mantorp P 09/10
November
2020-11-07 13:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006020 IBK Mantorp P/F 08 - BK Vingen Röd
2020-11-07 14:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003018 IBK Mantorp P 04/07 - IBF Norrköping P 05
2020-11-14 12:30 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201011 IBK Mantorp F Röd - Solfjäderstaden IBK F 05/07
2020-11-17 19:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003030 IBK Mantorp P 04/07 - Åby IBK Ungdom P 06
2020-11-21 12:30 Flickor Blå Klass D 233203019 IBK Mantorp F 10/11 Svart - Ekängens IF F 10/11 Blå
2020-11-21 13:15 Flickor Blå Klass D 233203020 Åby IBK Ungdom F 10/11 - Bergs IK F 11/12
2020-11-21 14:00 Flickor Blå Klass D 233203021 Ekängens IF F 10/11 Blå - Åby IBK Ungdom F 10/11
2020-11-21 14:45 Flickor Blå Klass D 233203022 Bergs IK F 11/12 - IBK Mantorp F 10/11 Svart
2020-11-21 15:30 Flickor Blå Klass D 233203023 Bergs IK F 11/12 - Ekängens IF F 10/11 Blå
2020-11-21 16:15 Flickor Blå Klass D 233203024 IBK Mantorp F 10/11 Svart - Åby IBK Ungdom F 10/11
2020-11-21 17:45 Damjunior 231100017 IBK Mantorp - Katrineholms IBF
2020-11-22 14:45 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006032 IBK Mantorp P/F 08 - Boets IK P 07/08
2020-11-28 13:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003039 IBK Mantorp P 04/07 - Bergs IK P 06/07 Svart
December
2020-12-05 15:00 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201021 IBK Mantorp F Röd - Linköping IBK Ungdom F 06:16 Vit
2020-12-06 13:30 Damjunior 231100022 IBK Mantorp - Hjulsbro IK/IBF Linköping
2020-12-12 12:30 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006054 IBK Mantorp P/F 08 - Westerviks IBK P 08
2020-12-12 14:00 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201024 IBK Mantorp F Röd - IBF Kolmården F 03/06
2020-12-19 12:30 Damjunior 231100028 IBK Mantorp - IBK Åtvidaberg
2020-12-19 15:15 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006060 IBK Mantorp P/F 08 - Linköping IBK Ungdom P 08:88 Svart
Januari
2021-01-09 12:30 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201028 IBK Mantorp F Röd - Hjulsbro IK
2021-01-10 13:00 Damjunior 231100074 IBK Mantorp - Strängnäs IBK DJ
2021-01-16 12:30 Damjunior 231100035 IBK Mantorp - Trosa Edanö IBK
2021-01-16 15:00 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201032 IBK Mantorp F Röd - Onyx IBS F07/08
2021-01-17 13:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006072 IBK Mantorp P/F 08 - Linköping IBK Ungdom P 07:75
2021-01-17 14:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003078 IBK Mantorp P 04/07 - Mjölby IBK P Röd 2 06/07
2021-01-23 12:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003090 IBK Mantorp P 04/07 - Linköping IBK Ungdom P 07:71 Vit
2021-01-30 12:30 Flickor Blå Klass C 233202037 IBK Mantorp F 10/11 Röd - Linghems SK F10 Grön
2021-01-30 13:15 Flickor Blå Klass C 233202038 IBF Kolmården F 07/09 - Hjulsbro IK F 10 Blå
2021-01-30 14:00 Flickor Blå Klass C 233202039 IBK Mantorp F 10/11 Röd - Hjulsbro IK F 10 Blå
2021-01-30 14:45 Flickor Blå Klass C 233202040 Linghems SK F10 Grön - IBF Kolmården F 07/09
2021-01-30 15:30 Flickor Blå Klass C 233202041 Hjulsbro IK F 10 Blå - Linghems SK F10 Grön
2021-01-30 16:15 Flickor Blå Klass C 233202042 IBF Kolmården F 07/09 - IBK Mantorp F 10/11 Röd
2021-01-30 17:15 Damjunior 231100040 IBK Mantorp - IFK Gnesta
2021-01-31 12:30 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006083 IBK Mantorp P/F 08 - IBF Norrköping P 07/08
Februari
2021-02-02 18:30 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201041 IBK Mantorp F Röd - Solfjäderstaden IBK F 05/07
2021-02-06 12:30 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006091 IBK Mantorp P/F 08 - Rimforsa IF P 07/08
2021-02-07 13:00 Damjunior 231100043 IBK Mantorp - Hjulsbro IK/IBF Linköping
2021-02-13 12:30 Flickor Blå Klass D 233203079 IBK Mantorp F 10/11 Svart - Brokinds IF F 08/10
2021-02-13 13:15 Flickor Blå Klass D 233203080 Åby IBK Ungdom F 10/11 - Linköping IBK Ungdom F 10/11
2021-02-13 14:00 Flickor Blå Klass D 233203081 Brokinds IF F 08/10 - Åby IBK Ungdom F 10/11
2021-02-13 14:45 Flickor Blå Klass D 233203082 Linköping IBK Ungdom F 10/11 - IBK Mantorp F 10/11 Svart
2021-02-13 15:30 Flickor Blå Klass D 233203083 Linköping IBK Ungdom F 10/11 - Brokinds IF F 08/10
2021-02-13 16:15 Flickor Blå Klass D 233203084 IBK Mantorp F 10/11 Svart - Åby IBK Ungdom F 10/11
2021-02-14 13:00 Damjunior 231100046 IBK Mantorp - Solfjäderstaden IBK
Mars
2021-03-06 12:30 Pojkar Blå Klass D 233003097 IBK Mantorp P 09/10 - Bergs IK P 10 Svart
2021-03-06 13:15 Pojkar Blå Klass D 233003098 Solfjäderstaden IBK P 10 Röd - Svärtinge SK Svart
2021-03-06 14:00 Pojkar Blå Klass D 233003099 IBK Mantorp P 09/10 - Svärtinge SK Svart
2021-03-06 14:45 Pojkar Blå Klass D 233003100 Bergs IK P 10 Svart - Solfjäderstaden IBK P 10 Röd
2021-03-06 15:30 Pojkar Blå Klass D 233003101 Svärtinge SK Svart - Bergs IK P 10 Svart
2021-03-06 16:15 Pojkar Blå Klass D 233003102 Solfjäderstaden IBK P 10 Röd - IBK Mantorp P 09/10
2021-03-07 12:30 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201051 IBK Mantorp F Röd - Linköping IBK Ungdom F 06:16 Vit
2021-03-07 14:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003111 IBK Mantorp P 04/07 - Linköping IBK Ungdom P 06 Vit
2021-03-07 15:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006108 IBK Mantorp P/F 08 - Bergs IK P 08
2021-03-13 12:30 Damjunior 231100059 IBK Mantorp - Katrineholms IBF
2021-03-13 15:00 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201054 IBK Mantorp F Röd - IBF Kolmården F 03/06
2021-03-14 13:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006114 IBK Mantorp P/F 08 - Solfjäderstaden IBK P 08 Röd
2021-03-14 14:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003117 IBK Mantorp P 04/07 - Finspång IBK PF 06/08 Svart
2021-03-27 12:30 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006130 IBK Mantorp P/F 08 - Åby IBK Ungdom P 07/08 Vit
2021-03-27 14:00 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201058 IBK Mantorp F Röd - Hjulsbro IK
2021-03-27 15:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003127 IBK Mantorp P 04/07 - Solfjäderstaden IBK P 06

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis