Ljungsbro Sporthall

Adress
Sportvägen, Ljungsbro
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Augusti
2022-08-21 16:00 Träningsmatcher Herr 235800007 Bergs Innebandyklubb (IK) H1 - Solfjäderstaden IBK Herr Div 1
2022-08-27 14:00 Träningsmatcher Dam 235810003 Bergs IK Dam A - Onyx IBS D1
September
2022-09-03 09:00 Herr DM grupp 2 235001001 Linghems SK - Bergs IK
2022-09-03 10:15 Herr DM grupp 2 235001002 Finspång IBK - Ledberg IBF U-lag
2022-09-03 11:30 Herr DM grupp 2 235001003 Linköping IBK Ungdom - Linghems SK
2022-09-03 12:45 Herr DM grupp 2 235001004 Bergs IK - Finspång IBK
2022-09-03 14:00 Herr DM grupp 2 235001005 Ledberg IBF U-lag - Linköping IBK Ungdom
2022-09-03 15:15 Herr DM grupp 2 235001006 Linghems SK - Finspång IBK
2022-09-03 16:30 Herr DM grupp 2 235001007 Bergs IK - Ledberg IBF U-lag
2022-09-03 17:45 Herr DM grupp 2 235001008 Finspång IBK - Linköping IBK Ungdom
2022-09-03 19:00 Herr DM grupp 2 235001009 Ledberg IBF U-lag - Linghems SK
2022-09-03 20:15 Herr DM grupp 2 235001010 Linköping IBK Ungdom - Bergs IK
2022-09-04 11:00 Träningsmatcher Dam 235810004 Bergs IK Dam A - Lillån IBK A-lag Dam
2022-09-07 19:45 Träningsmatcher Herr 235800006 Bergs Innebandyklubb (IK) H1 - Vimmerby IBK A
2022-09-24 13:00 Herrar Div 1 Mellersta 580033007 Bergs IK - FBC Nyköping
2022-09-30 19:40 Damer Allsvenskan Västra 580028011 Bergs IK - Jönköpings IK
Oktober
2022-10-08 10:00 Herrar Division 3 230200005 Bergs IK U-lag - IBF Kolmården
2022-10-08 13:00 Herrar Div 1 Mellersta 580033023 Bergs IK - IBF Örebro
2022-10-08 15:45 Damer Division 1 230300013 Bergs IK U-lag - Trosa Edanö IBK
2022-10-08 18:00 Herrar Division 4 230250001 Bergs IK U-lag - Söderköpings IBK U-lag
2022-10-14 19:40 HJ 18 Höst 231000005 Bergs IK HJ - Linköping IBK Ungdom HJ A
2022-10-15 09:30 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006003 Bergs IK P 10/11 - Ledberg IBF P 10 Vit
2022-10-15 11:15 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001001 Bergs IK P 06/08 Röd B - Linköping IBK Ungdom P 08:86
2022-10-15 13:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003002 Bergs IK P 09 Svart - Finspång IBK PF 09/10
2022-10-15 14:45 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201004 Bergs IK F 09/11 Gul - Åby IBK Ungdom F 07/09 Vit
2022-10-15 16:30 Damer Division 2 230350003 Bergs IK U-lag - Borensberg IBC
2022-10-21 19:40 Herrar Div 1 Mellersta 580033031 Bergs IK - Ledberg IBF
2022-10-27 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000010 Bergs IK P 06/08 Röd A - Solfjäderstaden IBK P 07 Röd
2022-10-28 19:40 Damer Division 2 230350015 Bergs IK U-lag - IBK Mantorp
2022-10-29 09:00 Flickor Blå Klass C 233202019 Bergs IK F 12/14 - Solfjäderstaden IBK F 12 Grön
2022-10-29 09:45 Flickor Blå Klass C 233202020 Linghems SK F 12/13 Blå - IBK Åtvidaberg F 10/13
2022-10-29 10:30 Flickor Blå Klass C 233202021 Bergs IK F 12/14 - IBK Åtvidaberg F 10/13
2022-10-29 11:15 Flickor Blå Klass C 233202022 Solfjäderstaden IBK F 12 Grön - Linghems SK F 12/13 Blå
2022-10-29 12:00 Flickor Blå Klass C 233202023 IBK Åtvidaberg F 10/13 - Solfjäderstaden IBK F 12 Grön
2022-10-29 14:00 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202024 Bergs IK F 09/11 Svart - Borensberg IBC F10/11
2022-10-29 15:30 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002009 Bergs IK P 09 Gul - Westerviks IBK P 08
2022-10-29 17:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006015 Bergs IK P 10/11 - Söderköpings IBK P 10/11
2022-10-29 18:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003014 Bergs IK P 09 Svart - Solfjäderstaden IBK P 09
2022-10-30 12:45 Flickor Blå Klass C 233202024 Linghems SK F 12/13 Blå - Bergs IK F 12/14
November
2022-11-04 19:40 Damer Allsvenskan Västra 580028026 Bergs IK - FBC Katrineholm
2022-11-05 10:00 Damer Division 1 230300037 Bergs IK U-lag - IBF Linköping
2022-11-05 12:30 Damer Division 2 230350020 Bergs IK U-lag - IBF Norrköping
2022-11-05 15:00 Herrar Division 3 230200029 Bergs IK U-lag - Mjölby IBK
2022-11-05 17:30 Herrar Division 4 230250025 Bergs IK U-lag - IBF Antvarden U-lag
2022-11-11 19:40 Herrar Division 3 230200035 Bergs IK U-lag - Solfjäderstaden IBK U-lag
2022-11-12 09:00 Pojkar Blå Klass F 233005025 Bergs IK P 12/14 Grön - Hjulsbro IK Blå (Svart:P13)
2022-11-12 09:45 Pojkar Blå Klass F 233005026 Söderköpings IBK P 12/13 Blå - IBF Kolmården P 12/13 Vit
2022-11-12 10:30 Pojkar Blå Klass F 233005027 Bergs IK P 12/14 Grön - IBF Kolmården P 12/13 Vit
2022-11-12 11:15 Pojkar Blå Klass F 233005028 Hjulsbro IK Blå (Svart:P13) - Söderköpings IBK P 12/13 Blå
2022-11-12 12:00 Pojkar Blå Klass F 233005029 IBF Kolmården P 12/13 Vit - Hjulsbro IK Blå (Svart:P13)
2022-11-12 12:45 Pojkar Blå Klass F 233005030 Söderköpings IBK P 12/13 Blå - Bergs IK P 12/14 Grön
2022-11-12 16:00 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201014 Bergs IK F 09/11 Gul - Borensberg IBC F 08/11
2022-11-12 17:30 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005016 Bergs IK P 10 - Ledberg IBF P 10 Grön
2022-11-12 19:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006020 Bergs IK P 10/11 - Ekängens IF P 10/11
2022-11-18 19:40 Herrar Div 1 Mellersta 580033044 Bergs IK - Solfjäderstaden IBK
2022-11-20 HJ 18 Höst 231000023 Bergs IK HJ - Åby IBK Ungdom HJ
2022-11-20 Herrar Division 4 230250037 Bergs IK U-lag - Boxholms IBK
2022-11-20 Damer Division 2 230350028 Bergs IK U-lag - Svärtinge SK
2022-11-20 Damer Division 1 230300050 Bergs IK U-lag - IFK Gnesta
2022-11-20 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002016 Bergs IK P 09 Gul - Hjulsbro IK Röd C
2022-11-20 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000024 Bergs IK P 06/08 Röd A - Westerviks IBK P 07
2022-11-20 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202033 Bergs IK F 09/11 Svart - IBK Mantorp F 10/11 Röd
2022-11-20 Flickor Blå Klass B 233201013 Bergs IK F 11/12 - Boxholms IBK F Blå
2022-11-20 Flickor Blå Klass B 233201014 Brokinds IF F 12 - Solfjäderstaden IBK F 12 Svart
2022-11-20 Flickor Blå Klass B 233201015 Bergs IK F 11/12 - Solfjäderstaden IBK F 12 Svart
2022-11-20 Flickor Blå Klass B 233201016 Boxholms IBK F Blå - Brokinds IF F 12
2022-11-20 Flickor Blå Klass B 233201017 Solfjäderstaden IBK F 12 Svart - Boxholms IBK F Blå
2022-11-20 Flickor Blå Klass B 233201018 Brokinds IF F 12 - Bergs IK F 11/12
2022-11-26 16:00 Damer Allsvenskan Västra 580028034 Bergs IK - Skoghalls IBK
2022-11-27 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002020 Bergs IK P 09 Gul - Linköping IBK Ungdom P 07:75
2022-11-27 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003038 Bergs IK P 09 Svart - Hjulsbro IK Röd D
2022-11-27 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006028 Bergs IK P 10/11 - Rimforsa IF P 10
2022-11-27 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202042 Bergs IK F 09/11 Svart - Solfjäderstaden IBK F 10 Blå
2022-11-27 Pojkar Blå Klass D 233003043 Bergs IK P 11/12 Vit - Rimforsa IF P 11/12 Vit
2022-11-27 Pojkar Blå Klass D 233003044 Ledberg IBF P 11/12 Vit - Finspång IBK PF 11/12 Vit
2022-11-27 Pojkar Blå Klass D 233003045 Bergs IK P 11/12 Vit - Finspång IBK PF 11/12 Vit
2022-11-27 Pojkar Blå Klass D 233003046 Rimforsa IF P 11/12 Vit - Ledberg IBF P 11/12 Vit
2022-11-27 Pojkar Blå Klass D 233003047 Finspång IBK PF 11/12 Vit - Rimforsa IF P 11/12 Vit
2022-11-27 Pojkar Blå Klass D 233003048 Ledberg IBF P 11/12 Vit - Bergs IK P 11/12 Vit
2022-11-27 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000030 Bergs IK P 06/08 Röd A - Linköping IBK Ungdom P 07:71
2022-11-27 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001025 Bergs IK P 06/08 Röd B - Linköping IBK Ungdom P 06/07:77 Vit
December
2022-12-04 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001033 Bergs IK P 06/08 Röd B - Finspång IBK PF 06/08
2022-12-04 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005034 Bergs IK P 10 - KFUM Norrköping IBF P 09/10
2022-12-04 Damer Division 1 230300061 Bergs IK U-lag - FBC Katrineholm U-lag
2022-12-04 Damer Division 2 230350036 Bergs IK U-lag - Söderköpings IBK
2022-12-04 Herrar Division 4 230250050 Bergs IK U-lag - Finspång IBK U-lag
2022-12-10 13:00 Herrar Div 1 Mellersta 580033063 Bergs IK - Nykvarns IF
2022-12-10 16:00 Damer Allsvenskan Västra 580028041 Bergs IK - Hagfors IF Uddeholm
2022-12-11 Damer Division 2 230350042 Bergs IK U-lag - Solfjäderstaden IBK
2022-12-11 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006036 Bergs IK P 10/11 - Linköping IBK Ungdom P 09/10:92
2022-12-11 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003055 Bergs IK P 09 Svart - IBF Kolmården P 07/09 Vit
2022-12-11 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202059 Bergs IK F 09/11 Svart - Brokinds IF F 09/10
2022-12-17 13:00 Herrar Div 1 Mellersta 580033069 Bergs IK - IFK Arboga
2022-12-17 16:00 Damer Allsvenskan Västra 580028047 Bergs IK - Fröjereds IF
2022-12-18 Herrar Division 4 230250061 Bergs IK U-lag - Ledberg IBF U-lag
2022-12-18 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002029 Bergs IK P 09 Gul - Linköping IBK Ungdom P 08:88
2022-12-18 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006042 Bergs IK P 10/11 - Linghems SK P 09/10
2022-12-18 Damer Division 1 230300073 Bergs IK U-lag - Katrineholms IBF
2022-12-18 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201039 Bergs IK F 09/11 Gul - Boxholms IBK
2022-12-18 Herrar Division 3 230200063 Bergs IK U-lag - IBF Norrköping U-lag
2022-12-18 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001041 Bergs IK P 06/08 Röd B - KFUM Norrköping IBF P 07/08
2022-12-18 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000043 Bergs IK P 06/08 Röd A - Mjölby IBK P Röd 1
Januari
2023-01-14 13:00 Herrar Div 1 Mellersta 580033082 Bergs IK - Skälby IBK
2023-01-15 Herrar Division 4 230250073 Bergs IK U-lag - Rimforsa IF U-lag
2023-01-15 Damer Division 2 230350054 Bergs IK U-lag - IBK Åtvidaberg
2023-01-15 Damer Division 1 230300085 Bergs IK U-lag - Nykvarns IBF Ungdom
2023-01-15 Herrar Division 3 230200077 Bergs IK U-lag - Åby IBK Ungdom U-lag
2023-01-15 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005049 Bergs IK P 10 - Solfjäderstaden IBK P 08/09
2023-01-15 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202070 Bergs IK F 09/11 Svart - Rimforsa IF F 08/09
2023-01-19 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003074 Bergs IK P 09 Svart - Ledberg IBF P 09 Grön
2023-01-22 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006054 Bergs IK P 10/11 - IBF Linköping
2023-01-22 Pojkar Blå Klass C 233002049 Bergs IK P 11/12 Svart - Ledberg IBF P 11/12 Grön
2023-01-22 Pojkar Blå Klass C 233002050 Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit - Solfjäderstaden IBK P 11 Blå
2023-01-22 Pojkar Blå Klass C 233002051 Bergs IK P 11/12 Svart - Solfjäderstaden IBK P 11 Blå
2023-01-22 Pojkar Blå Klass C 233002052 Ledberg IBF P 11/12 Grön - Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit
2023-01-22 Pojkar Blå Klass C 233002053 Solfjäderstaden IBK P 11 Blå - Ledberg IBF P 11/12 Grön
2023-01-22 Pojkar Blå Klass C 233002054 Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit - Bergs IK P 11/12 Svart
2023-01-22 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201045 Bergs IK F 09/11 Gul - Solfjäderstaden IBK F 08 Svart
2023-01-22 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001049 Bergs IK P 06/08 Röd B - Linköping IBK Ungdom P 06/08
2023-01-25 20:00 Herrar Div 1 Mellersta 580033096 Bergs IK - Linköping FBC
2023-01-26 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002039 Bergs IK P 09 Gul - Westerviks IBK P 08
2023-01-26 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201050 Bergs IK F 09/11 Gul - Solfjäderstaden IBK F 09 Blå
2023-01-28 15:00 Damer Allsvenskan Västra 580028067 Bergs IK - IBK Lockerud Mariestad
2023-01-29 Herrar Division 4 230250085 Bergs IK U-lag - Linghems SK
2023-01-29 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002042 Bergs IK P 09 Gul - Linghems SK P 06/08
2023-01-29 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003086 Bergs IK P 09 Svart - Solfjäderstaden IBK P 08 Röd
2023-01-29 Damer Division 1 230300099 Bergs IK U-lag - Onyx IBS
2023-01-29 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005057 Bergs IK P 10 - IBF Norrköping P 09
2023-01-29 Herrar Division 3 230200089 Bergs IK U-lag - Rimforsa IF
2023-01-29 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000055 Bergs IK P 06/08 Röd A - Rimforsa IF P 06/07
2023-01-29 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202081 Bergs IK F 09/11 Svart - Linköping IBK Ungdom F 09
Februari
2023-02-05 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202095 Bergs IK F 09/11 Svart - Solfjäderstaden IBK F 09 Röd
2023-02-05 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000061 Bergs IK P 06/08 Röd A - Linköping IBK Ungdom P 06/07:77 Svart
2023-02-05 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001057 Bergs IK P 06/08 Röd B - Linköping IBK Ungdom P 08:86
2023-02-05 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201060 Bergs IK F 09/11 Gul - Åby IBK Ungdom F 07/09 Vit
2023-02-05 Damer Division 2 230350069 Bergs IK U-lag - IBF Linköping U-lag
2023-02-11 13:30 Herrar Div 1 Mellersta 580033108 Bergs IK - Onyx IBK
2023-02-12 Herrar Division 4 230250099 Bergs IK U-lag - Linköping IBK Ungdom U-lag
2023-02-12 Damer Division 1 230300110 Bergs IK U-lag - Telge SIBK U-lag
2023-02-12 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006069 Bergs IK P 10/11 - Solfjäderstaden IBK P 10 Blå
2023-02-12 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003097 Bergs IK P 09 Svart - Rimforsa IF P 08
2023-02-12 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002046 Bergs IK P 09 Gul - Hjulsbro IK Röd C
2023-02-12 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201064 Bergs IK F 09/11 Gul - Hjulsbro IK F 07/09 Vit
2023-02-12 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001065 Bergs IK P 06/08 Röd B - Borensberg IBC P 05/07
2023-02-12 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000066 Bergs IK P 06/08 Röd A - Solfjäderstaden IBK P 07 Röd
2023-02-12 Pojkar Blå Klass G 233006091 Bergs IK P 12/14 Blå - Linköping IBK Ungdom P13:32 Svart
2023-02-12 Pojkar Blå Klass G 233006092 Åby IBK Ungdom P 12/13 Blå - IBF Norrköping P 12/13 Blå
2023-02-12 Pojkar Blå Klass G 233006093 Bergs IK P 12/14 Blå - IBF Norrköping P 12/13 Blå
2023-02-12 Pojkar Blå Klass G 233006094 Linköping IBK Ungdom P13:32 Svart - Åby IBK Ungdom P 12/13 Blå
2023-02-12 Pojkar Blå Klass G 233006095 IBF Norrköping P 12/13 Blå - Linköping IBK Ungdom P13:32 Svart
2023-02-12 Pojkar Blå Klass G 233006096 Åby IBK Ungdom P 12/13 Blå - Bergs IK P 12/14 Blå
2023-02-17 19:40 Damer Allsvenskan Västra 580028075 Bergs IK - Telge SIBK
2023-02-19 Damer Division 2 230350077 Bergs IK U-lag - Linköping IBK Ungdom U-lag
2023-02-19 Herrar Division 3 230200104 Bergs IK U-lag - Borensberg IBC
2023-02-24 19:40 Herrar Div 1 Mellersta 580033120 Bergs IK - Åby IBK
2023-02-26 Herrar Division 4 230250110 Bergs IK U-lag - Hjulsbro IK U-lag
2023-02-26 Damer Division 1 230300121 Bergs IK U-lag - Linköping IBK Ungdom
Mars
2023-03-04 13:30 Herrar Div 1 Mellersta 580033124 Bergs IK - IBF Västerås
2023-03-04 16:30 Damer Allsvenskan Västra 580028082 Bergs IK - Västerås IBS
2023-03-05 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002050 Bergs IK P 09 Gul - Linköping IBK Ungdom P 07:75
2023-03-05 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003109 Bergs IK P 09 Svart - Borensberg IBC P 08/09
2023-03-05 Herrar Division 3 230200115 Bergs IK U-lag - Linköpings IBS U-lag
2023-03-05 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005073 Bergs IK P 10 - Rimforsa IF P 09 Vit
2023-03-05 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001069 Bergs IK P 06/08 Röd B - KFUM Norrköping IBF P 07/08
2023-03-05 Flickor Blå Klass C 233202079 Bergs IK F 12/14 - Linghems SK F 12/13 Blå
2023-03-05 Flickor Blå Klass C 233202080 Mjölby IBK F Blå - Ekängens IF F12/13
2023-03-05 Flickor Blå Klass C 233202081 Bergs IK F 12/14 - Ekängens IF F12/13
2023-03-05 Flickor Blå Klass C 233202082 Linghems SK F 12/13 Blå - Mjölby IBK F Blå
2023-03-05 Flickor Blå Klass C 233202083 Ekängens IF F12/13 - Linghems SK F 12/13 Blå
2023-03-05 Flickor Blå Klass C 233202084 Mjölby IBK F Blå - Bergs IK F 12/14
2023-03-05 Pojkar Blå Klass F 233005097 Bergs IK P 12/14 Grön - Solfjäderstaden IBK P 13 Röd
2023-03-05 Pojkar Blå Klass F 233005098 Åby IBK Ungdom P 12/13 Vit - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit
2023-03-05 Pojkar Blå Klass F 233005099 Bergs IK P 12/14 Grön - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit
2023-03-05 Pojkar Blå Klass F 233005100 Solfjäderstaden IBK P 13 Röd - Åby IBK Ungdom P 12/13 Vit
2023-03-05 Pojkar Blå Klass F 233005101 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit - Solfjäderstaden IBK P 13 Röd
2023-03-05 Pojkar Blå Klass F 233005102 Åby IBK Ungdom P 12/13 Vit - Bergs IK P 12/14 Grön
2023-03-12 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202113 Bergs IK F 09/11 Svart - Ekängens IF F 10/11
2023-03-12 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001073 Bergs IK P 06/08 Röd B - IBF Kolmården P 07/09 Röd
2023-03-12 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000076 Bergs IK P 06/08 Röd A - Linköping IBK Ungdom P 06
2023-03-12 Herrar Division 3 230200123 Bergs IK U-lag - Linköping AIS
2023-03-12 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006077 Bergs IK P 10/11 - BK Vingen P 10/11
2023-03-12 Herrar Division 4 230250121 Bergs IK U-lag - BK Vingen U-lag
2023-03-16 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202118 Bergs IK F 09/11 Svart - Hjulsbro IK F 10/11
2023-03-19 Flickor Blå Klass B 233201061 Bergs IK F 11/12 - Solfjäderstaden IBK F 12 Svart
2023-03-19 Flickor Blå Klass B 233201062 Hjulsbro IK Blå (Gul:F12) - Westerviks IBK F11-13
2023-03-19 Flickor Blå Klass B 233201063 Bergs IK F 11/12 - Westerviks IBK F11-13
2023-03-19 Flickor Blå Klass B 233201064 Solfjäderstaden IBK F 12 Svart - Hjulsbro IK Blå (Gul:F12)
2023-03-19 Flickor Blå Klass B 233201065 Westerviks IBK F11-13 - Solfjäderstaden IBK F 12 Svart
2023-03-19 Flickor Blå Klass B 233201066 Hjulsbro IK Blå (Gul:F12) - Bergs IK F 11/12
2023-03-19 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005085 Bergs IK P 10 - Brokinds IF P 09/10
2023-03-19 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000080 Bergs IK P 06/08 Röd A - Westerviks IBK P 07
2023-03-26 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001081 Bergs IK P 06/08 Röd B - Linköping IBK Ungdom P 06/07:77 Vit
2023-03-26 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202132 Bergs IK F 09/11 Svart - Tjällmo IF
2023-03-26 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003128 Bergs IK P 09 Svart - Söderköpings IBK P 07/09
2023-03-26 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002059 Bergs IK P 09 Gul - Linköping IBK Ungdom P 08:88
2023-03-26 Pojkar Grön Klass B Västra 234003129 Bergs IK P 14/15 Svart - Hjulsbro IK Grön (Turkos:P14)
2023-03-26 Pojkar Grön Klass B Västra 234003131 Borensberg IBC P14/15 Orange - Linköping IBK Ungdom P14/15 Vikingstad Vit
2023-03-26 Pojkar Grön Klass B Västra 234003133 Hjulsbro IK Grön (Turkos:P14) - Borensberg IBC P14/15 Orange
2023-03-26 Pojkar Grön Klass B Västra 234003135 Linköping IBK Ungdom P14/15 Vikingstad Vit - Bergs IK P 14/15 Svart
2023-03-26 Pojkar Grön Klass B Västra 234003137 Hjulsbro IK Grön (Turkos:P14) - Linköping IBK Ungdom P14/15 Vikingstad Vit
2023-03-26 Pojkar Grön Klass B Västra 234003139 Bergs IK P 14/15 Svart - Borensberg IBC P14/15 Orange
2023-03-26 Pojkar Grön Klass B Västra 234003141 Bergs IK P 14/15 Svart - Hjulsbro IK Grön (Vinröd:P2014)
2023-03-26 Pojkar Grön Klass B Västra 234003143 Borensberg IBC P14/15 Orange - Ledberg IBF P 14/15 Röd

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis