Anders Ljungsteds Gymnasium

Adress
Linköping
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2021-10-10 12:45 Pojkar Blå Klass D 233003013 Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Vit - Hjulsbro IK Blå (Lila)
2021-10-10 13:30 Pojkar Blå Klass D 233003014 Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit - Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart
2021-10-10 14:30 Pojkar Blå Klass D 233003015 Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Vit - Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart
2021-10-10 15:15 Pojkar Blå Klass D 233003016 Hjulsbro IK Blå (Lila) - Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit
2021-10-10 16:15 Pojkar Blå Klass D 233003017 Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart - Hjulsbro IK Blå (Lila)
2021-10-10 17:00 Pojkar Blå Klass D 233003018 Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit - Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Vit
2021-10-17 10:00 Pojkar Blå Klass A 233000010 Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 Vit - Bergs IK P 10 Gul
2021-10-17 11:15 Pojkar Blå Klass A 233000011 Bergs IK P 10 Gul - Solfjäderstaden IBK P 09 Blå
2021-10-17 12:30 Pojkar Blå Klass A 233000012 Solfjäderstaden IBK P 09 Blå - Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 Vit
November
2021-11-14 09:30 Pojkar Blå Klass B 233001031 Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 - KFUM Norrköping IBF P 09/10
2021-11-14 10:15 Pojkar Blå Klass B 233001032 Hjulsbro IK Blå (Grå) - Linghems SK P 10 Grön
2021-11-14 11:00 Pojkar Blå Klass B 233001033 Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 - Linghems SK P 10 Grön
2021-11-14 11:45 Pojkar Blå Klass B 233001034 KFUM Norrköping IBF P 09/10 - Hjulsbro IK Blå (Grå)
2021-11-14 12:30 Pojkar Blå Klass B 233001035 Linghems SK P 10 Grön - KFUM Norrköping IBF P 09/10
2021-11-14 13:15 Pojkar Blå Klass B 233001036 Hjulsbro IK Blå (Grå) - Linköping IBK Ungdom P 09/10:92
2021-11-14 14:15 Pojkar Blå Klass C 233002025 Ekängens IF P10/11 Vit - Borensberg IBC P10/11 Orange
2021-11-14 15:00 Pojkar Blå Klass C 233002026 IBK Mantorp P 09-11 - Solfjäderstaden IBK P 10 Blå
2021-11-14 15:45 Pojkar Blå Klass C 233002027 Ekängens IF P10/11 Vit - Solfjäderstaden IBK P 10 Blå
2021-11-14 16:30 Pojkar Blå Klass C 233002028 Borensberg IBC P10/11 Orange - IBK Mantorp P 09-11
2021-11-14 17:15 Pojkar Blå Klass C 233002029 Solfjäderstaden IBK P 10 Blå - Borensberg IBC P10/11 Orange
2021-11-14 18:00 Pojkar Blå Klass C 233002030 IBK Mantorp P 09-11 - Ekängens IF P10/11 Vit
2021-11-21 09:30 Pojkar Grön Klass A Västra 234001041 Ekängens IF P12/13 Blå - Bergs IK P 12
2021-11-21 10:00 Pojkar Grön Klass A Västra 234001043 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart - Bergs IK P 12
2021-11-21 10:30 Pojkar Grön Klass A Västra 234001045 Ekängens IF P12/13 Blå - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart
2021-11-21 11:00 Pojkar Grön Klass A Västra 234001047 Mjölby IBK P Grön 1 - Ekängens IF P12/13 Blå
2021-11-21 11:30 Pojkar Grön Klass A Västra 234001049 Mjölby IBK P Grön 1 - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart
2021-11-21 12:00 Pojkar Grön Klass A Västra 234001051 Ekängens IF P12/13 Blå - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit
2021-11-21 13:00 Pojkar Grön Klass A Västra 234001027 Hjulsbro IK Grön (Grå) - Ledberg IBF P 11/12 Vit
2021-11-21 13:30 Pojkar Grön Klass A Västra 234001029 Solfjäderstaden IBK P13 B - Boets IK P/F 11/12
2021-11-21 14:00 Pojkar Grön Klass A Västra 234001031 Ledberg IBF P 11/12 Vit - Boets IK P/F 11/12
2021-11-21 14:30 Pojkar Grön Klass A Västra 234001033 Solfjäderstaden IBK P13 B - Ledberg IBF P 11/12 Vit
2021-11-21 15:00 Pojkar Grön Klass A Västra 234001035 Hjulsbro IK Grön (Grå) - Ledberg IBF P 11/12 Grön
2021-11-21 15:30 Pojkar Grön Klass A Västra 234001037 Solfjäderstaden IBK P13 B - Hjulsbro IK Grön (Gul)
2021-11-21 16:00 Pojkar Grön Klass A Västra 234001039 Hjulsbro IK Grön (Grå) - Solfjäderstaden IBK P13 B
December
2021-12-05 10:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003047 Hjulsbro IK Grön (Lila) - Rimforsa IF P-13/14 svart
2021-12-05 10:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003049 Ledberg IBF P 13 Grön - IBK Åtvidaberg P 12/13
2021-12-05 11:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003051 Hjulsbro IK Grön (Svart) - Rimforsa IF P-13/14 svart
2021-12-05 11:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003053 IBK Åtvidaberg P 12/13 - Hjulsbro IK Grön (Lila)
2021-12-05 12:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003055 Rimforsa IF P-13/14 svart - Ledberg IBF P 13 Grön
2021-12-05 12:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003057 Ledberg IBF P 13 Svart - Rimforsa IF P-13/14 svart
2021-12-05 13:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003059 Hjulsbro IK Grön (Svart) - Ledberg IBF P 13 Grön
2021-12-05 14:00 Pojkar Blå Klass A 233000028 Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 Vit - IBK Åtvidaberg P 08/11
2021-12-05 15:15 Pojkar Blå Klass A 233000029 IBK Åtvidaberg P 08/11 - Solfjäderstaden IBK P 09 Blå
2021-12-05 16:30 Pojkar Blå Klass A 233000030 Solfjäderstaden IBK P 09 Blå - Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 Vit
2021-12-12 09:30 Pojkar Blå Klass F 233005049 Linköping IBK Ungdom P11:11 - KFUM Norrköping IBF P 10/11
2021-12-12 10:15 Pojkar Blå Klass F 233005050 IBF Kolmården P11 - IBF Norrköping P 10/11 Vit
2021-12-12 11:00 Pojkar Blå Klass F 233005051 Linköping IBK Ungdom P11:11 - IBF Norrköping P 10/11 Vit
2021-12-12 11:45 Pojkar Blå Klass F 233005052 KFUM Norrköping IBF P 10/11 - IBF Kolmården P11
2021-12-12 12:30 Pojkar Blå Klass F 233005053 IBF Norrköping P 10/11 Vit - KFUM Norrköping IBF P 10/11
2021-12-12 13:15 Pojkar Blå Klass F 233005054 IBF Kolmården P11 - Linköping IBK Ungdom P11:11
2021-12-12 14:15 Pojkar Blå Klass F 233005043 Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart - Svärtinge SK Vit
2021-12-12 15:00 Pojkar Blå Klass F 233005044 BK Vingen P 10/11 Gul - Rimforsa IF P-11/12 svart
2021-12-12 15:45 Pojkar Blå Klass F 233005045 Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart - Rimforsa IF P-11/12 svart
2021-12-12 16:30 Pojkar Blå Klass F 233005046 Svärtinge SK Vit - BK Vingen P 10/11 Gul
2021-12-12 17:15 Pojkar Blå Klass F 233005047 Rimforsa IF P-11/12 svart - Svärtinge SK Vit
2021-12-12 18:00 Pojkar Blå Klass F 233005048 BK Vingen P 10/11 Gul - Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart
2021-12-19 10:00 Flickor Blå Klass D 233203019 Hjulsbro IK Blå (Lila) - Ekängens IF F12
2021-12-19 10:45 Flickor Blå Klass D 233203020 Bergs IK F 11/12 Svart - Ledberg IBF F 09/11
2021-12-19 11:45 Flickor Blå Klass D 233203021 Hjulsbro IK Blå (Lila) - Ledberg IBF F 09/11
2021-12-19 12:30 Flickor Blå Klass D 233203022 Ekängens IF F12 - Bergs IK F 11/12 Svart
2021-12-19 13:30 Flickor Blå Klass D 233203023 Ledberg IBF F 09/11 - Ekängens IF F12
2021-12-19 14:15 Flickor Blå Klass D 233203024 Bergs IK F 11/12 Svart - Hjulsbro IK Blå (Lila)
Januari
2022-01-09 09:30 Flickor Blå Klass C 233202031 Ekängens IF F10/11 Vit - Hjulsbro IK Blå (Gul)
2022-01-09 10:15 Flickor Blå Klass C 233202032 IBK Mantorp F 10/11 Svart - Bergs IK F 11/12 Gul
2022-01-09 11:00 Flickor Blå Klass C 233202033 Ekängens IF F10/11 Vit - Bergs IK F 11/12 Gul
2022-01-09 11:45 Flickor Blå Klass C 233202034 Hjulsbro IK Blå (Gul) - IBK Mantorp F 10/11 Svart
2022-01-09 12:30 Flickor Blå Klass C 233202035 Bergs IK F 11/12 Gul - Hjulsbro IK Blå (Gul)
2022-01-09 13:15 Flickor Blå Klass C 233202036 IBK Mantorp F 10/11 Svart - Ekängens IF F10/11 Vit
2022-01-09 14:15 Pojkar Blå Klass C 233002055 Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Svart - Borensberg IBC P10/11 Svart
2022-01-09 15:00 Pojkar Blå Klass C 233002056 Ekängens IF P10/11 Vit - IBF Norrköping P 09
2022-01-09 15:45 Pojkar Blå Klass C 233002057 Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Svart - IBF Norrköping P 09
2022-01-09 16:30 Pojkar Blå Klass C 233002058 Borensberg IBC P10/11 Svart - Ekängens IF P10/11 Vit
2022-01-09 17:15 Pojkar Blå Klass C 233002059 IBF Norrköping P 09 - Borensberg IBC P10/11 Svart
2022-01-09 18:00 Pojkar Blå Klass C 233002060 Ekängens IF P10/11 Vit - Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Svart
2022-01-16 09:30 Pojkar Blå Klass B 233001067 Hjulsbro IK Blå (Grå) - Bergs IK P 10 Svart
2022-01-16 10:15 Pojkar Blå Klass B 233001068 Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 - Ekängens IF P10/11 Blå
2022-01-16 11:00 Pojkar Blå Klass B 233001069 Hjulsbro IK Blå (Grå) - Ekängens IF P10/11 Blå
2022-01-16 11:45 Pojkar Blå Klass B 233001070 Bergs IK P 10 Svart - Linköping IBK Ungdom P 09/10:92
2022-01-16 12:30 Pojkar Blå Klass B 233001071 Ekängens IF P10/11 Blå - Bergs IK P 10 Svart
2022-01-16 13:15 Pojkar Blå Klass B 233001072 Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 - Hjulsbro IK Blå (Grå)
2022-01-16 14:15 Flickor Blå Klass D 233203025 Ekängens IF F12 - IBK Åtvidaberg F 10/13
2022-01-16 15:00 Flickor Blå Klass D 233203026 IBF Kolmården F11/12 - Brokinds IF F 11/12
2022-01-16 15:45 Flickor Blå Klass D 233203027 Ekängens IF F12 - Brokinds IF F 11/12
2022-01-16 16:30 Flickor Blå Klass D 233203028 IBK Åtvidaberg F 10/13 - IBF Kolmården F11/12
2022-01-16 17:15 Flickor Blå Klass D 233203029 Brokinds IF F 11/12 - IBK Åtvidaberg F 10/13
2022-01-16 18:00 Flickor Blå Klass D 233203030 IBF Kolmården F11/12 - Ekängens IF F12
2022-01-23 09:30 Flickor Grön Klass B 234201081 Hjulsbro IK Grön (Lila) - Solfjäderstaden IBK F13 Grön- 2
2022-01-23 10:00 Flickor Grön Klass B 234201083 Borensberg IBC F12/15 - Hjulsbro IK Grön (Rosa)
2022-01-23 10:30 Flickor Grön Klass B 234201085 Solfjäderstaden IBK F13 Grön- 2 - Borensberg IBC F12/15
2022-01-23 11:00 Flickor Grön Klass B 234201087 Hjulsbro IK Grön (Rosa) - Hjulsbro IK Grön (Lila)
2022-01-23 11:30 Flickor Grön Klass B 234201089 Solfjäderstaden IBK F13 Grön- 2 - Hjulsbro IK Grön (Rosa)
2022-01-23 12:00 Flickor Grön Klass B 234201091 Hjulsbro IK Grön (Lila) - Borensberg IBC F12/15
2022-01-23 12:30 Flickor Grön Klass B 234201093 Hjulsbro IK Grön (Lila) - Solfjäderstaden IBK F13 Grön-1
2022-01-23 13:00 Flickor Grön Klass B 234201095 Borensberg IBC F12/15 - Linghems SK F12/13
2022-01-23 14:15 Pojkar Blå Klass D 233003055 Hjulsbro IK Blå (Lila) - Boxholms IBK P 10-11
2022-01-23 15:00 Pojkar Blå Klass D 233003056 IBF Antvarden P 09/11 - Söderköpings IBK P 10/11 vit
2022-01-23 15:45 Pojkar Blå Klass D 233003057 Hjulsbro IK Blå (Lila) - Söderköpings IBK P 10/11 vit
2022-01-23 16:30 Pojkar Blå Klass D 233003058 Boxholms IBK P 10-11 - IBF Antvarden P 09/11
2022-01-23 17:15 Pojkar Blå Klass D 233003059 Söderköpings IBK P 10/11 vit - Boxholms IBK P 10-11
2022-01-23 18:00 Pojkar Blå Klass D 233003060 IBF Antvarden P 09/11 - Hjulsbro IK Blå (Lila)
2022-01-30 09:30 Flickor Blå Klass A 233200037 Hjulsbro IK Blå (Grå) - Linghems SK F10
2022-01-30 10:15 Flickor Blå Klass A 233200038 Solfjäderstaden IBK F 09 - Solfjäderstaden IBK F 10
2022-01-30 11:15 Flickor Blå Klass A 233200039 Hjulsbro IK Blå (Grå) - Solfjäderstaden IBK F 10
2022-01-30 12:00 Flickor Blå Klass A 233200040 Linghems SK F10 - Solfjäderstaden IBK F 09
2022-01-30 13:00 Flickor Blå Klass A 233200041 Solfjäderstaden IBK F 10 - Linghems SK F10
2022-01-30 13:45 Flickor Blå Klass A 233200042 Solfjäderstaden IBK F 09 - Hjulsbro IK Blå (Grå)
2022-01-30 14:45 Pojkar Blå Klass A 233000046 Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 Vit - Mjölby IBK P Blå 1
2022-01-30 16:00 Pojkar Blå Klass A 233000047 Mjölby IBK P Blå 1 - IBK Åtvidaberg P 08/11
2022-01-30 17:15 Pojkar Blå Klass A 233000048 IBK Åtvidaberg P 08/11 - Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 Vit
Februari
2022-02-06 09:30 Flickor Blå Klass B 233201049 Ekängens IF F10/11 Blå - Finspång IBK PF 09/10
2022-02-06 10:15 Flickor Blå Klass B 233201050 Åby IBK Ungdom F 10/11 - Solfjäderstaden IBK F 11
2022-02-06 11:00 Flickor Blå Klass B 233201051 Ekängens IF F10/11 Blå - Solfjäderstaden IBK F 11
2022-02-06 11:45 Flickor Blå Klass B 233201052 Finspång IBK PF 09/10 - Åby IBK Ungdom F 10/11
2022-02-06 12:30 Flickor Blå Klass B 233201053 Solfjäderstaden IBK F 11 - Finspång IBK PF 09/10
2022-02-06 13:15 Flickor Blå Klass B 233201054 Åby IBK Ungdom F 10/11 - Ekängens IF F10/11 Blå
2022-02-06 14:30 Pojkar Grön Klass A Västra 234001093 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit - Ekängens IF P12/13 Blå
2022-02-06 15:00 Pojkar Grön Klass A Västra 234001095 Ekängens IF P12/13 Blå - Hjulsbro IK Grön (Gul)
2022-02-06 15:30 Pojkar Grön Klass A Västra 234001097 Hjulsbro IK Grön (Grå) - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart
2022-02-06 16:00 Pojkar Grön Klass A Västra 234001099 Ekängens IF P12/13 Svart - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart
2022-02-06 16:30 Pojkar Grön Klass A Västra 234001101 Hjulsbro IK Grön (Gul) - Ekängens IF P12/13 Svart
2022-02-06 17:00 Pojkar Grön Klass A Västra 234001103 Ekängens IF P12/13 Blå - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit
2022-02-13 14:15 Pojkar Blå Klass D 233003085 Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Vit - IBF Antvarden P 09/11
2022-02-13 15:00 Pojkar Blå Klass D 233003086 Rimforsa IF P-10 - Hjulsbro IK Blå (Lila)
2022-02-13 15:45 Pojkar Blå Klass D 233003087 Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Vit - Hjulsbro IK Blå (Lila)
2022-02-13 16:30 Pojkar Blå Klass D 233003088 IBF Antvarden P 09/11 - Rimforsa IF P-10
2022-02-13 17:15 Pojkar Blå Klass D 233003089 Hjulsbro IK Blå (Lila) - IBF Antvarden P 09/11
2022-02-13 18:00 Pojkar Blå Klass D 233003090 Rimforsa IF P-10 - Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Vit
2022-02-20 12:30 Flickor Grön Klass B 234201097 Hjulsbro IK Grön (Rosa) - Solfjäderstaden IBK F13 Grön- 2
2022-02-20 13:00 Flickor Grön Klass B 234201099 Bergs IK F 13/14 Gul - Åby IBK Ungdom F 12/15
2022-02-20 13:30 Flickor Grön Klass B 234201101 Solfjäderstaden IBK F13 Grön- 2 - Bergs IK F 13/14 Gul
2022-02-20 14:00 Flickor Grön Klass B 234201103 Åby IBK Ungdom F 12/15 - Hjulsbro IK Grön (Rosa)
2022-02-20 14:30 Flickor Grön Klass B 234201105 Solfjäderstaden IBK F13 Grön- 2 - Åby IBK Ungdom F 12/15
2022-02-20 15:00 Flickor Grön Klass B 234201107 Hjulsbro IK Grön (Rosa) - Bergs IK F 13/14 Gul
2022-02-20 15:30 Flickor Grön Klass B 234201109 Hjulsbro IK Grön (Rosa) - Solfjäderstaden IBK F13 Grön-1
2022-02-20 16:00 Flickor Grön Klass B 234201111 Bergs IK F 13/14 Gul - Linköping IBK Ungdom F11-13:33 Vit
Mars
2022-03-13 09:30 Pojkar Blå Klass C 233002085 Ekängens IF P10/11 Vit - Borensberg IBC P10/11 Orange
2022-03-13 10:15 Pojkar Blå Klass C 233002086 BK Vingen P 10/11 - IBK Mantorp P 09-11
2022-03-13 11:00 Pojkar Blå Klass C 233002087 Ekängens IF P10/11 Vit - IBK Mantorp P 09-11
2022-03-13 11:45 Pojkar Blå Klass C 233002088 Borensberg IBC P10/11 Orange - BK Vingen P 10/11
2022-03-13 12:30 Pojkar Blå Klass C 233002089 IBK Mantorp P 09-11 - Borensberg IBC P10/11 Orange
2022-03-13 13:15 Pojkar Blå Klass C 233002090 BK Vingen P 10/11 - Ekängens IF P10/11 Vit
2022-03-20 09:30 Pojkar Grön Klass A Västra 234001105 Hjulsbro IK Grön (Grå) - Bergs IK P 12
2022-03-20 10:00 Pojkar Grön Klass A Västra 234001107 Ekängens IF P12/13 Svart - Boets IK P/F 11/12
2022-03-20 10:30 Pojkar Grön Klass A Västra 234001109 Bergs IK P 12 - Boets IK P/F 11/12
2022-03-20 11:00 Pojkar Grön Klass A Västra 234001111 Ekängens IF P12/13 Svart - Bergs IK P 12
2022-03-20 11:30 Pojkar Grön Klass A Västra 234001113 Hjulsbro IK Grön (Grå) - Mjölby IBK P Grön 1
2022-03-20 12:00 Pojkar Grön Klass A Västra 234001115 Ekängens IF P12/13 Svart - Hjulsbro IK Grön (Gul)
2022-03-20 12:30 Pojkar Grön Klass A Västra 234001117 Hjulsbro IK Grön (Grå) - Ekängens IF P12/13 Svart
2022-03-20 13:30 Pojkar Grön Klass A Östra 234000105 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart - Finspång IBK PF 12
2022-03-20 14:00 Pojkar Grön Klass A Östra 234000107 Åby IBK Ungdom P 12/13 Svart - Söderköpings IBK P 12/13 Svart
2022-03-20 14:30 Pojkar Grön Klass A Östra 234000109 Finspång IBK PF 12 - Söderköpings IBK P 12/13 Svart
2022-03-20 15:00 Pojkar Grön Klass A Östra 234000111 Åby IBK Ungdom P 12/13 Svart - Finspång IBK PF 12
2022-03-20 15:30 Pojkar Grön Klass A Östra 234000113 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart - Svärtinge SK P12-13 Blå
2022-03-20 16:00 Pojkar Grön Klass A Östra 234000115 Åby IBK Ungdom P 12/13 Svart - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Vit
2022-03-20 16:30 Pojkar Grön Klass A Östra 234000117 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart - Åby IBK Ungdom P 12/13 Svart

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis