Sporthallen Vikingen

Adress
Sportvägen 2, Söderköping
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2020-10-03 13:30 Pojkar Blå Klass B 233001001 Söderköpings IBK P 08/09 Blå - IBF Kolmården P 08/09 Röd
2020-10-03 14:15 Pojkar Blå Klass B 233001002 Boxholms IBK P 08/09 - Mjölby IBK P Blå 2
2020-10-03 15:00 Pojkar Blå Klass B 233001003 Söderköpings IBK P 08/09 Blå - Mjölby IBK P Blå 2
2020-10-03 15:45 Pojkar Blå Klass B 233001004 IBF Kolmården P 08/09 Röd - Boxholms IBK P 08/09
2020-10-03 16:30 Pojkar Blå Klass B 233001005 Mjölby IBK P Blå 2 - IBF Kolmården P 08/09 Röd
2020-10-03 17:15 Pojkar Blå Klass B 233001006 Boxholms IBK P 08/09 - Söderköpings IBK P 08/09 Blå
November
2020-11-07 13:30 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002011 Söderköpings IBK P 03/05 - Linköping IBK Ungdom Röd C Vit
2020-11-07 15:30 Herrar Division 4 230250030 Söderköpings IBK U-lag - Åby IBK Ungdom U-lag
2020-11-13 19:15 Herrar Division 3 230200028 Söderköpings IBK - Borensberg IBC
2020-11-15 10:00 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005026 Söderköpings IBK P 06/07 - Bergs IK P 06/07 Gul
2020-11-20 19:00 Herrar Division 4 230250039 Söderköpings IBK U-lag - Linköping IBK Ungdom U-lag
2020-11-27 19:15 Herrar Division 3 230200036 Söderköpings IBK - Hjulsbro IK
2020-11-28 13:30 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002023 Söderköpings IBK P 03/05 - IBF Antvarden P 05/06
2020-11-28 15:30 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005038 Söderköpings IBK P 06/07 - Finspång IBK PF 06/08 Röd
December
2020-12-04 19:15 Herrar Division 3 230200042 Söderköpings IBK - Mjölby IBK
2020-12-05 13:30 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002026 Söderköpings IBK P 03/05 - Mjölby IBK P Röd 1 04/05
2020-12-09 19:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002029 Söderköpings IBK P 03/05 - Linköping IBK Ungdom Röd C Svart
2020-12-11 19:15 Herrar Division 3 230200020 Söderköpings IBK - BK Vingen
2020-12-12 09:30 Pojkar Blå Klass F 233005067 Söderköpings IBK P 10/11 Vit - Linghems SK P 11 Svart
2020-12-12 10:15 Pojkar Blå Klass F 233005068 Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 Vit - Åby IBK Ungdom P 10/11 Vit
2020-12-12 11:00 Pojkar Blå Klass F 233005069 Söderköpings IBK P 10/11 Vit - Åby IBK Ungdom P 10/11 Vit
2020-12-12 11:45 Pojkar Blå Klass F 233005070 Linghems SK P 11 Svart - Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 Vit
2020-12-12 12:30 Pojkar Blå Klass F 233005071 Åby IBK Ungdom P 10/11 Vit - Linghems SK P 11 Svart
2020-12-12 13:15 Pojkar Blå Klass F 233005072 Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 Vit - Söderköpings IBK P 10/11 Vit
2020-12-12 14:15 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005051 Söderköpings IBK P 06/07 - Linköping IBK Ungdom P 07:71/77
2020-12-12 16:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002034 Söderköpings IBK P 03/05 - Hjulsbro IK Grön
2020-12-12 18:00 Herrar Division 4 230250057 Söderköpings IBK U-lag - IBF Kolmården Wild Animals
2020-12-13 09:30 Pojkar Grön Klass C Östra 234003049 Söderköpings IBK P 12/13 Blå - Svinstadsjöns IF P/F 12/13
2020-12-13 10:00 Pojkar Grön Klass C Östra 234003051 Hjulsbro IK P 13 Svart - Svärtinge SK P 12/13 Svart
2020-12-13 10:30 Pojkar Grön Klass C Östra 234003053 Svinstadsjöns IF P/F 12/13 - Hjulsbro IK P 13 Svart
2020-12-13 11:00 Pojkar Grön Klass C Östra 234003055 Svärtinge SK P 12/13 Svart - Söderköpings IBK P 12/13 Blå
2020-12-13 11:30 Pojkar Grön Klass C Östra 234003057 Svinstadsjöns IF P/F 12/13 - Svärtinge SK P 12/13 Svart
2020-12-13 12:00 Pojkar Grön Klass C Östra 234003059 Söderköpings IBK P 12/13 Blå - Hjulsbro IK P 13 Svart
2020-12-13 12:30 Pojkar Grön Klass C Östra 234003061 Söderköpings IBK P 12/13 Blå - Hjulsbro IK P 12 Blå
2020-12-13 13:00 Pojkar Grön Klass C Östra 234003063 Hjulsbro IK P 13 Svart - Svärtinge SK P 12/13 Vit
2020-12-19 13:30 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005055 Söderköpings IBK P 06/07 - Linköping IBK Ungdom P 08:86
Januari
2021-01-09 13:30 Pojkar Blå Klass B 233001055 Söderköpings IBK P 08/09 Blå - Hjulsbro IK P 09 Blå
2021-01-09 14:15 Pojkar Blå Klass B 233001056 Mjölby IBK P Blå 2 - Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit
2021-01-09 15:00 Pojkar Blå Klass B 233001057 Söderköpings IBK P 08/09 Blå - Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit
2021-01-09 15:45 Pojkar Blå Klass B 233001058 Hjulsbro IK P 09 Blå - Mjölby IBK P Blå 2
2021-01-09 16:30 Pojkar Blå Klass B 233001059 Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit - Hjulsbro IK P 09 Blå
2021-01-09 17:15 Pojkar Blå Klass B 233001060 Mjölby IBK P Blå 2 - Söderköpings IBK P 08/09 Blå
2021-01-09 18:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002044 Söderköpings IBK P 03/05 - Rimforsa IF P 04/05
2021-01-16 13:30 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005074 Söderköpings IBK P 06/07 - Hjulsbro IK Vit
2021-01-16 15:30 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002048 Söderköpings IBK P 03/05 - Åby IBK Ungdom P 05
2021-01-16 17:30 Herrar Division 4 230250078 Söderköpings IBK U-lag - Mjölby IBK U-lag
2021-01-17 09:30 Pojkar Blå Klass E 233004079 Söderköpings IBK P 10/11 Svart - Borensberg IBC P 10/11 Svart
2021-01-17 10:15 Pojkar Blå Klass E 233004080 IBF Antvarden P 09/11 - Solfjäderstaden IBK P 11
2021-01-17 11:00 Pojkar Blå Klass E 233004081 Söderköpings IBK P 10/11 Svart - Solfjäderstaden IBK P 11
2021-01-17 11:45 Pojkar Blå Klass E 233004082 Borensberg IBC P 10/11 Svart - IBF Antvarden P 09/11
2021-01-17 12:30 Pojkar Blå Klass E 233004083 Solfjäderstaden IBK P 11 - Borensberg IBC P 10/11 Svart
2021-01-17 13:15 Pojkar Blå Klass E 233004084 IBF Antvarden P 09/11 - Söderköpings IBK P 10/11 Svart
2021-01-22 19:15 Herrar Division 3 230200054 Söderköpings IBK - Solfjäderstaden IBK U-lag
2021-01-25 19:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002054 Söderköpings IBK P 03/05 - Mjölby IBK P Röd 1 04/05
2021-01-27 18:15 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005086 Söderköpings IBK P 06/07 - Åby IBK Ungdom P 07/08 Svart
2021-01-27 20:00 Herrar Division 4 230250090 Söderköpings IBK U-lag - IBF Antvarden U-lag
Februari
2021-02-12 19:15 Herrar Division 3 230200069 Söderköpings IBK - IBK Åtvidaberg
2021-02-14 00:00 Herrar Division 4 230250102 Söderköpings IBK U-lag - IBK Åtvidaberg U-lag
2021-02-26 19:15 Herrar Division 3 230200077 Söderköpings IBK - Bergs IK U-lag
2021-02-27 13:30 Herrar Division 4 230250111 Söderköpings IBK U-lag - Hjulsbro IK U-lag
Mars
2021-03-03 19:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002067 Söderköpings IBK P 03/05 - Linköping IBK Ungdom Röd C Vit
2021-03-07 12:30 Herrar Division 4 230250117 Söderköpings IBK U-lag - Borensberg IBC U-lag
2021-03-10 19:00 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005109 Söderköpings IBK P 06/07 - IBK Åtvidaberg P 06/08
2021-03-13 13:30 Pojkar Blå Klass C 233002109 Söderköpings IBK P 08/09 Vit - IBF Kolmården P 08/09 Svart
2021-03-13 14:15 Pojkar Blå Klass C 233002110 Mjölby IBK P Blå 3 - IBK Åtvidaberg P 08/10
2021-03-13 15:00 Pojkar Blå Klass C 233002111 Söderköpings IBK P 08/09 Vit - IBK Åtvidaberg P 08/10
2021-03-13 15:45 Pojkar Blå Klass C 233002112 IBF Kolmården P 08/09 Svart - Mjölby IBK P Blå 3
2021-03-13 16:30 Pojkar Blå Klass C 233002113 IBK Åtvidaberg P 08/10 - IBF Kolmården P 08/09 Svart
2021-03-13 17:15 Pojkar Blå Klass C 233002114 Mjölby IBK P Blå 3 - Söderköpings IBK P 08/09 Vit
2021-03-20 14:30 Herrar Division 4 230250127 Söderköpings IBK U-lag - Rimforsa IF U-lag
2021-03-20 16:45 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002079 Söderköpings IBK P 03/05 - IBF Antvarden P 05/06
2021-03-27 13:30 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005128 Söderköpings IBK P 06/07 - Linköping IBK Ungdom P 08/09:87

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis