Kärnahallen

Adress
Gamla Ledbergsvägen 18, Linköping
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-09 10:00 Pojkar Blå Klass G 233006001 Bergs IK P 12/14 Grön - IBF Norrköping P 12/13 Blå
2022-10-09 10:45 Pojkar Blå Klass G 233006002 Linghems SK P 13 (Blå 1) - Linghems SK P 13 (Blå 2)
2022-10-09 11:30 Pojkar Blå Klass G 233006003 Bergs IK P 12/14 Grön - Linghems SK P 13 (Blå 2)
2022-10-09 12:15 Pojkar Blå Klass G 233006004 IBF Norrköping P 12/13 Blå - Linghems SK P 13 (Blå 1)
2022-10-09 13:00 Pojkar Blå Klass G 233006005 Linghems SK P 13 (Blå 2) - IBF Norrköping P 12/13 Blå
2022-10-09 13:45 Pojkar Blå Klass G 233006006 Linghems SK P 13 (Blå 1) - Bergs IK P 12/14 Grön
2022-10-22 09:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003001 Bergs IK P 14/15 Gul - Borensberg IBC P14/15 Orange
2022-10-22 09:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003003 Hjulsbro IK Grön (Turkos:P14) - Linköping IBK Ungdom P14:40 Mjärdevi
2022-10-22 10:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003005 Borensberg IBC P14/15 Orange - Hjulsbro IK Grön (Turkos:P14)
2022-10-22 10:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003007 Linköping IBK Ungdom P14:40 Mjärdevi - Bergs IK P 14/15 Gul
2022-10-22 11:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003009 Borensberg IBC P14/15 Orange - Linköping IBK Ungdom P14:40 Mjärdevi
2022-10-22 11:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003011 Bergs IK P 14/15 Gul - Hjulsbro IK Grön (Turkos:P14)
2022-10-22 12:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003013 Bergs IK P 14/15 Gul - Borensberg IBC P14/15 Svart
2022-10-22 12:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003015 Hjulsbro IK Grön (Turkos:P14) - Solfjäderstaden IBK P 15 Blå
Januari
2023-01-21 08:30 Pojkar Blå Klass C 233002049 Bergs IK P 11/12 Svart - Ledberg IBF P 11/12 Grön
2023-01-21 10:45 Pojkar Blå Klass C 233002052 Ledberg IBF P 11/12 Grön - Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit
2023-01-21 12:15 Pojkar Blå Klass C 233002054 Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit - Bergs IK P 11/12 Svart
2023-01-28 13:00   Uppskj. HJ A 231001023 Linköping IBK Ungdom P 06/07:77 - Katrineholms IBF
2023-01-29 11:15 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001054 Linköping IBK Ungdom P 08:86 - Linköping IBK Ungdom P 06/08
2023-01-29 13:00 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001053 Linköping IBK Ungdom P 06/07:77 Vit - Bergs IK P 06/08 Röd B
Februari
2023-02-04 09:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006065 Ekängens IF P 10/11 - Bergs IK P 10/11
2023-02-04 10:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004061 Ekängens IF P 09 - Söderköpings IBK P 08/10
2023-02-04 12:00 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200058 Ekängens IF/Linghems SK - Trosa Edanö IBK F 07/08
2023-02-04 13:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003095 Ledberg IBF P 09 Grön - Hjulsbro IK Röd D
2023-02-04 15:00 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004063 Ledberg IBF P 09 Vit - IF Trym P 07/10
2023-02-04 16:30 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005061 Ledberg IBF P 10 Grön - Bergs IK P 10
2023-02-05 11:00 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001057 Bergs IK P 06/08 Röd B - Linköping IBK Ungdom P 08:86
2023-02-05 12:45 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202095 Bergs IK F 09/11 Svart - Solfjäderstaden IBK F 09 Röd
2023-02-05 14:15 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201060 Bergs IK F 09/11 Gul - Åby IBK Ungdom F 07/09 Vit
2023-02-05 16:00 Herrar Division 4 230250092 Linghems SK - BK Vingen U-lag
2023-02-10 19:15 Herrar Division 4 230250102 Ledberg IBF U-lag - Söderköpings IBK U-lag
2023-02-11 12:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006069 Bergs IK P 10/11 - Solfjäderstaden IBK P 10 Blå
2023-02-11 13:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003097 Bergs IK P 09 Svart - Rimforsa IF P 08
2023-02-11 15:00 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001065 Bergs IK P 06/08 Röd B - Borensberg IBC P 05/07
2023-02-11 16:30 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202101 Ekängens IF F 10/11 - Solfjäderstaden IBK F 09 Röd
2023-02-11 18:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006070 Ekängens IF P 10/11 - Linghems SK P 09/10
2023-02-12 12:00 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005070 Linköping IBK Ungdom P 09:93 - KFUM Norrköping IBF P 09/10
2023-02-12 13:30 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000065 Linköping IBK Ungdom P 06/07:77 Svart - Westerviks IBK P 07
2023-02-12 15:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002047 Linghems SK P 06/08 - Westerviks IBK P 08
2023-02-12 16:30 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202097 Linghems SK F 10/11 - Brokinds IF F 09/10
2023-02-17 19:15 HJ A 231001036 Linköping IBK Ungdom P 06/07:77 - Bergs IK HJ
2023-02-18 11:00 Herrar Division 4 230250107 Linghems SK - Sturefors IF
2023-02-18 13:30 Herrar Division 3 230200108 Ledberg IBF U-lag - Mjölby IBK
2023-02-24 19:15 HJ A 231001038 Bergs IK HJ - Solfjäderstaden IBK HJ
2023-02-25 11:00 Herrar Division 3 230200111 Linköping AIS - Linköpings IBS U-lag
2023-02-25 13:30 Herrar Division 4 230250111 Ledberg IBF U-lag - Boxholms IBK
2023-02-25 16:00 Herrar Division 3 230200114 Ledberg IBF U-lag - Rimforsa IF
2023-02-26 12:00 Herrar Division 4 230250068 Sturefors IF - BK Vingen U-lag
Mars
2023-03-04 10:00 Pojkar Blå Klass D 233003091 Ledberg IBF P 11/12 Vit - Linghems SK P 11 Grön
2023-03-04 10:45 Pojkar Blå Klass D 233003092 Rimforsa IF P 11/12 Vit - Hjulsbro IK Blå (Vit: P12)
2023-03-04 11:30 Pojkar Blå Klass D 233003093 Ledberg IBF P 11/12 Vit - Hjulsbro IK Blå (Vit: P12)
2023-03-04 12:15 Pojkar Blå Klass D 233003094 Linghems SK P 11 Grön - Rimforsa IF P 11/12 Vit
2023-03-04 13:00 Pojkar Blå Klass D 233003095 Hjulsbro IK Blå (Vit: P12) - Linghems SK P 11 Grön
2023-03-04 13:45 Pojkar Blå Klass D 233003096 Rimforsa IF P 11/12 Vit - Ledberg IBF P 11/12 Vit
2023-03-04 15:00 Damer Division 2 230350088 IBF Linköping U-lag - IBK Mantorp
2023-03-04 17:15 Herrar Division 4 230250119 Linghems SK - Rimforsa IF U-lag
2023-03-05 11:15 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003113 Ledberg IBF P 09 Grön - Finspång IBK PF 09/10
2023-03-05 13:00 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005071 Ledberg IBF P 10 Grön - Westerviks IBK P 10
2023-03-05 15:00 Herrar Division 4 230250117 Ledberg IBF U-lag - BK Vingen U-lag
2023-03-10 19:15 Herrar Division 3 230200123 Bergs IK U-lag - Linköping AIS
2023-03-11 09:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004078 Linköping IBK Ungdom P 09:90 - Rimforsa IF P 09 Svart
2023-03-11 11:00 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004080 Ledberg IBF P 09 Vit - IBK Mantorp P 08/10
2023-03-11 12:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003118 Ledberg IBF P 09 Grön - Solfjäderstaden IBK P 09
2023-03-11 14:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006078 Ekängens IF P 10/11 - IBF Linköping
2023-03-11 15:30 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202109 Linghems SK F 10/11 - Rimforsa IF F 08/09
2023-03-11 17:15 Herrar Division 4 230250126 Linghems SK - IBF Antvarden U-lag
2023-03-12 09:00 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202113 Bergs IK F 09/11 Svart - Ekängens IF F 10/11
2023-03-12 10:45 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006077 Bergs IK P 10/11 - BK Vingen P 10/11
2023-03-12 12:30 Herrar Division 4 230250121 Bergs IK U-lag - BK Vingen U-lag
2023-03-12 15:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002053 Linköping IBK Ungdom P 08:88 - Linghems SK P 06/08
2023-03-12 16:30 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000073 Linköping IBK Ungdom P 06/07:77 Svart - Rimforsa IF P 06/07
2023-03-18 10:30 Pojkar Grön Klass A Västra 234001119 Ledberg IBF P 13 Svart - Solfjäderstaden IBK P 14 Blå
2023-03-18 11:00 Pojkar Grön Klass A Västra 234001121 Solfjäderstaden IBK P 13 Svart - Solfjäderstaden IBK P 14 Blå
2023-03-18 11:30 Pojkar Grön Klass A Västra 234001123 Ledberg IBF P 13 Svart - Solfjäderstaden IBK P 13 Svart
2023-03-18 12:00 Pojkar Grön Klass A Västra 234001125 Solfjäderstaden IBK P 14 Grön - Ledberg IBF P 13 Svart
2023-03-18 12:30 Pojkar Grön Klass A Västra 234001127 Solfjäderstaden IBK P 14 Grön - Solfjäderstaden IBK P 13 Svart
2023-03-18 13:00 Pojkar Grön Klass A Västra 234001129 Ledberg IBF P 13 Svart - IBF Antvarden P 12/13
2023-03-18 14:00 Herrar Division 3 230200130 Ledberg IBF U-lag - Åby IBK Ungdom U-lag
2023-03-18 16:30 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002057 Linghems SK P 06/08 - Bergs IK P 09 Gul
2023-03-18 18:00 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202122 Linköping IBK Ungdom F 09 - Rimforsa IF F 08/09
2023-03-19 09:00 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200078 Ekängens IF/Linghems SK - Linköping IBK Ungdom F 06/08:77
2023-03-19 10:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004081 Ekängens IF P 09 - Boxholms IBK
2023-03-19 12:30 Herrar Division 4 230250127 Ledberg IBF U-lag - Bergs IK U-lag
2023-03-19 15:00 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005081 Ledberg IBF P 10 Grön - Rimforsa IF P 09 Vit
2023-03-19 16:30 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006084 IBF Linköping - Solfjäderstaden IBK P 10 Blå
2023-03-24 19:15 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000081 Linköping IBK Ungdom P 06/07:77 Svart - Linköping IBK Ungdom P 06/07:71
2023-03-25 09:30 Pojkar Blå Klass G 233006127 Ledberg IBF P 13 Grön - Bergs IK P 12/14 Grön
2023-03-25 10:15 Pojkar Blå Klass G 233006128 Mjölby IBK Blå 2 - Finspång IBK PF 13
2023-03-25 11:00 Pojkar Blå Klass G 233006129 Ledberg IBF P 13 Grön - Finspång IBK PF 13
2023-03-25 11:45 Pojkar Blå Klass G 233006130 Bergs IK P 12/14 Grön - Mjölby IBK Blå 2
2023-03-25 12:30 Pojkar Blå Klass G 233006131 Finspång IBK PF 13 - Bergs IK P 12/14 Grön
2023-03-25 13:15 Pojkar Blå Klass G 233006132 Mjölby IBK Blå 2 - Ledberg IBF P 13 Grön
2023-03-25 14:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003132 Ledberg IBF P 09 Grön - Åby IBK Ungdom P 07/09
2023-03-25 17:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004088 Ledberg IBF P 09 Vit - Mjölby IBK P Röd 2
2023-03-26 10:00 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202128 Linghems SK F 10/11 - Linköping IBK Ungdom F 09
2023-03-26 11:30 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006087 Linghems SK P 09/10 - Bergs IK P 10/11
2023-03-26 13:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006086 Ekängens IF P 10/11 - Linköping IBK Ungdom P 09/10:92
2023-03-26 14:30 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202131 Ekängens IF F 10/11 - Brokinds IF F 09/10
2023-03-26 16:00 HJ A 231001002 Linköping IBK Ungdom P 06/07:77 - Torshälla IBK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis