September |
2023-09-18 20:00 |
Träningsmatcher Herr/Pojk |
235800035 |
IBF Kolmården - Söderköpings IBK A-lag |
|
2023-09-19 19:45 |
Träningsmatcher Herr/Pojk |
235800029 |
IBF Kolmården P07/09 - Onyx IBS P09 |
|
Oktober |
2023-10-15 11:15 |
Pojkar Blå Klass F |
233006007 |
IBF Kolmården P14 Blå - Solfjäderstaden IBK P 14 Svart |
|
2023-10-15 12:00 |
Pojkar Blå Klass F |
233006008 |
Sturefors IF P14 - Vidingsjö MOIF P-14 |
|
2023-10-15 12:45 |
Pojkar Blå Klass F |
233006009 |
IBF Kolmården P14 Blå - Vidingsjö MOIF P-14 |
|
2023-10-15 13:30 |
Pojkar Blå Klass F |
233006010 |
Solfjäderstaden IBK P 14 Svart - Sturefors IF P14 |
|
2023-10-15 14:15 |
Pojkar Blå Klass F |
233006011 |
Vidingsjö MOIF P-14 - Solfjäderstaden IBK P 14 Svart |
|
2023-10-15 15:00 |
Pojkar Blå Klass F |
233006012 |
Sturefors IF P14 - IBF Kolmården P14 Blå |
|
2023-10-29 09:00 |
Pojkar Grön Klass A Norra |
234000001 |
IBF Kolmården P14 Röd - KFUM Norrköping IBF P14/15 lag 1 |
|
2023-10-29 09:25 |
Pojkar Grön Klass A Norra |
234000003 |
Söderköpings IBK 14/15 Blå - IBF Kolmården P14 Röd |
|
2023-10-29 09:50 |
Pojkar Grön Klass A Norra |
234000005 |
IBF Kolmården P14 Röd - IBF Kolmården P14 Vit |
|
2023-10-29 10:15 |
Pojkar Grön Klass A Norra |
234000007 |
IBF Kolmården P14 Vit - KFUM Norrköping IBF P14/15 lag 1 |
|
2023-10-29 10:40 |
Pojkar Grön Klass A Norra |
234000009 |
IBF Kolmården P14 Röd - Söderköpings IBK 14/15 Blå |
|
2023-10-29 11:05 |
Pojkar Grön Klass A Norra |
234000011 |
Söderköpings IBK 14/15 Vit - IBF Kolmården P14 Röd |
|
2023-10-29 11:30 |
Pojkar Grön Klass A Norra |
234000013 |
IBF Kolmården P14 Röd - KFUM Norrköping IBF P14/15 lag 2 |
|
2023-10-29 12:30 |
Flickor Blå Klass A |
233200019 |
IBF Kolmården F 11/12 - Bergs IK F 11/12 |
|
2023-10-29 13:15 |
Flickor Blå Klass A |
233200020 |
IBF Linköping F 11/12 - Westerviks IBK F 10/12 Röd |
|
2023-10-29 14:00 |
Flickor Blå Klass A |
233200021 |
IBF Kolmården F 11/12 - Westerviks IBK F 10/12 Röd |
|
2023-10-29 14:45 |
Flickor Blå Klass A |
233200022 |
Bergs IK F 11/12 - IBF Linköping F 11/12 |
|
2023-10-29 15:30 |
Flickor Blå Klass A |
233200023 |
Westerviks IBK F 10/12 Röd - Bergs IK F 11/12 |
|
2023-10-29 16:15 |
Flickor Blå Klass A |
233200024 |
IBF Linköping F 11/12 - IBF Kolmården F 11/12 |
|
November |
2023-11-19 11:15 |
Flickor Blå Klass C |
233202013 |
IBF Kolmården F 13/15 - Boxholms IBK F Blå |
|
2023-11-19 12:00 |
Flickor Blå Klass C |
233202014 |
Åby IBK Ungdom F 13/15 - Solfjäderstaden IBK F 14 |
|
2023-11-19 12:45 |
Flickor Blå Klass C |
233202015 |
IBF Kolmården F 13/15 - Solfjäderstaden IBK F 14 |
|
2023-11-19 13:30 |
Flickor Blå Klass C |
233202016 |
Boxholms IBK F Blå - Åby IBK Ungdom F 13/15 |
|
2023-11-19 14:15 |
Flickor Blå Klass C |
233202017 |
Solfjäderstaden IBK F 14 - Boxholms IBK F Blå |
|
2023-11-19 15:00 |
Flickor Blå Klass C |
233202018 |
Åby IBK Ungdom F 13/15 - IBF Kolmården F 13/15 |
|
Januari |
2024-01-14 11:15 |
Pojkar Grön Klass B Norra |
234002053 |
IBF Kolmården P 15 Röd - Finspång IBK PF 15 Röd |
|
2024-01-14 11:40 |
Pojkar Grön Klass B Norra |
234002055 |
Finspång IBK PF 15 Svart - Linköping IBK Ungdom P15 Sturefors |
|
2024-01-14 12:05 |
Pojkar Grön Klass B Norra |
234002057 |
Finspång IBK PF 15 Röd - Linghems SK P 15 Grön |
|
2024-01-14 12:30 |
Pojkar Grön Klass B Norra |
234002059 |
Finspång IBK PF 15 Svart - Linghems SK P 15 Svart |
|
2024-01-14 12:55 |
Pojkar Grön Klass B Norra |
234002061 |
Linköping IBK Ungdom P15 Sturefors - Finspång IBK PF 15 Röd |
|
2024-01-14 13:20 |
Pojkar Grön Klass B Norra |
234002063 |
Finspång IBK PF 15 Svart - IBF Kolmården P 15 Röd |
|
2024-01-14 13:45 |
Pojkar Grön Klass B Norra |
234002065 |
Linghems SK P 15 Svart - Linköping IBK Ungdom P15 Sturefors |
|
Februari |
2024-02-11 09:00 |
Pojkar Grön Klass A Norra |
234000079 |
IBF Kolmården P14 Röd - Åby IBK Ungdom P14/15 |
|
2024-02-11 09:25 |
Pojkar Grön Klass A Norra |
234000081 |
IBF Norrköping P 14/15 - Ekängens IF P 14/15 |
|
2024-02-11 09:50 |
Pojkar Grön Klass A Norra |
234000083 |
Ekängens IF P 14/15 - IBF Kolmården P14 Vit |
|
2024-02-11 10:15 |
Pojkar Grön Klass A Norra |
234000085 |
IBF Kolmården P14 Vit - Åby IBK Ungdom P14/15 |
|
2024-02-11 10:40 |
Pojkar Grön Klass A Norra |
234000087 |
IBF Kolmården P14 Röd - IBF Norrköping P 14/15 |
|
2024-02-11 11:05 |
Pojkar Grön Klass A Norra |
234000089 |
Brokinds IF P 13/14 - Ekängens IF P 14/15 |
|
2024-02-11 11:30 |
Pojkar Grön Klass A Norra |
234000091 |
IBF Kolmården P14 Röd - BK Vingen P 12/14 |
|
2024-02-11 12:30 |
Flickor Blå Klass A |
233200085 |
IBF Kolmården F 11/12 - Solfjäderstaden IBK F 11 Blå |
|
2024-02-11 13:15 |
Flickor Blå Klass A |
233200086 |
Ledberg IBF F 10/13 - Hjulsbro IK F 12 |
|
2024-02-11 14:00 |
Flickor Blå Klass A |
233200087 |
IBF Kolmården F 11/12 - Hjulsbro IK F 12 |
|
2024-02-11 14:45 |
Flickor Blå Klass A |
233200088 |
Solfjäderstaden IBK F 11 Blå - Ledberg IBF F 10/13 |
|
2024-02-11 15:30 |
Flickor Blå Klass A |
233200089 |
Hjulsbro IK F 12 - Solfjäderstaden IBK F 11 Blå |
|
2024-02-11 16:15 |
Flickor Blå Klass A |
233200090 |
Ledberg IBF F 10/13 - IBF Kolmården F 11/12 |
|
Mars |
2024-03-16 11:30 |
Flickor Blå Klass C |
233202079 |
IBF Kolmården F 13/15 - Borensberg IBC F12/15 |
|
2024-03-16 12:15 |
Flickor Blå Klass C |
233202080 |
Solfjäderstaden IBK F 13 Svart - Åby IBK Ungdom F 13/15 |
|
2024-03-16 13:00 |
Flickor Blå Klass C |
233202081 |
IBF Kolmården F 13/15 - Åby IBK Ungdom F 13/15 |
|
2024-03-16 13:45 |
Flickor Blå Klass C |
233202082 |
Borensberg IBC F12/15 - Solfjäderstaden IBK F 13 Svart |
|
2024-03-16 14:30 |
Flickor Blå Klass C |
233202083 |
Åby IBK Ungdom F 13/15 - Borensberg IBC F12/15 |
|
2024-03-16 15:15 |
Flickor Blå Klass C |
233202084 |
Solfjäderstaden IBK F 13 Svart - IBF Kolmården F 13/15 |
|
2024-03-17 09:00 |
Pojkar Blå Klass F |
233006055 |
IBF Kolmården P14 Blå - IBK Mantorp P -14 Blå |
|
2024-03-17 09:45 |
Pojkar Blå Klass F |
233006056 |
Solfjäderstaden IBK P 14 Svart - Sturefors IF P14 |
|
2024-03-17 10:30 |
Pojkar Blå Klass F |
233006057 |
IBF Kolmården P14 Blå - Sturefors IF P14 |
|
2024-03-17 11:15 |
Pojkar Blå Klass F |
233006058 |
IBK Mantorp P -14 Blå - Solfjäderstaden IBK P 14 Svart |
|
2024-03-17 12:00 |
Pojkar Blå Klass F |
233006059 |
Sturefors IF P14 - IBK Mantorp P -14 Blå |
|
2024-03-17 12:45 |
Pojkar Blå Klass F |
233006060 |
Solfjäderstaden IBK P 14 Svart - IBF Kolmården P14 Blå |
|
2024-03-17 13:30 |
Pojkar Blå Klass D Norra |
233003055 |
IBF Kolmården P12/13 - IBK Åtvidaberg P 12/13 |
|
2024-03-17 14:15 |
Pojkar Blå Klass D Norra |
233003056 |
Rimforsa IF P-13/14 svart - Söderköpings IBK P 12/13 Vit |
|
2024-03-17 15:00 |
Pojkar Blå Klass D Norra |
233003057 |
IBF Kolmården P12/13 - Söderköpings IBK P 12/13 Vit |
|
2024-03-17 15:45 |
Pojkar Blå Klass D Norra |
233003058 |
IBK Åtvidaberg P 12/13 - Rimforsa IF P-13/14 svart |
|
2024-03-17 16:30 |
Pojkar Blå Klass D Norra |
233003059 |
Söderköpings IBK P 12/13 Vit - IBK Åtvidaberg P 12/13 |
|
2024-03-17 17:15 |
Pojkar Blå Klass D Norra |
233003060 |
Rimforsa IF P-13/14 svart - IBF Kolmården P12/13 |
|