Råsslahallen

Adress
Råsslavägen 20, Kolmården
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2020-10-11 11:30 Pojkar Grön Klass A 234000019 IBF Kolmården P 11 Röd - Hjulsbro IK P 11 Röd
2020-10-11 11:55 Pojkar Grön Klass A 234000021 KFUM Norrköping IBF P 10/11 Blå - Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart
2020-10-11 12:55 Pojkar Grön Klass A 234000025 Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart - IBF Kolmården P 11 Röd
2020-10-11 13:45 Pojkar Grön Klass A 234000029 IBF Kolmården P 11 Svart - KFUM Norrköping IBF P 10/11 Blå
2020-10-11 14:35 Pojkar Grön Klass A 234000033 Linköping IBK Ungdom P/F 11:11 Svart - Linköping IBK Ungdom P 11:06 Vit
2020-10-18 09:00 Pojkar Blå Klass F 233005007 IBF Kolmården P 10 - Linghems SK P 11 Svart
2020-10-18 09:45 Pojkar Blå Klass F 233005008 Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 - Åby IBK Ungdom P 10/11 Vit
2020-10-18 10:30 Pojkar Blå Klass F 233005009 IBF Kolmården P 10 - Åby IBK Ungdom P 10/11 Vit
2020-10-18 11:15 Pojkar Blå Klass F 233005010 Linghems SK P 11 Svart - Linköping IBK Ungdom P 10/11:02
2020-10-18 12:00 Pojkar Blå Klass F 233005011 Åby IBK Ungdom P 10/11 Vit - Linghems SK P 11 Svart
2020-10-18 12:45 Pojkar Blå Klass F 233005012 Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 - IBF Kolmården P 10
2020-10-18 13:30 Flickor Blå Klass C 233202007 IBF Kolmården F 07/09 - Solfjäderstaden IBK F 10 Blå
2020-10-18 14:15 Flickor Blå Klass C 233202008 Ekängens IF F 10/11 Vit - IBK Mantorp F 10/11 Röd
2020-10-18 15:00 Flickor Blå Klass C 233202009 IBF Kolmården F 07/09 - IBK Mantorp F 10/11 Röd
2020-10-18 15:45 Flickor Blå Klass C 233202010 Solfjäderstaden IBK F 10 Blå - Ekängens IF F 10/11 Vit
2020-10-18 16:30 Flickor Blå Klass C 233202011 IBK Mantorp F 10/11 Röd - Solfjäderstaden IBK F 10 Blå
2020-10-18 17:15 Flickor Blå Klass C 233202012 Ekängens IF F 10/11 Vit - IBF Kolmården F 07/09
November
2020-11-06 19:30 Herrar Division 4 230250029 IBF Kolmården Wild Animals - IBF Antvarden U-lag
2020-11-08 18:00 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201009 IBF Kolmården F 03/06 - IBK Mantorp F Röd
2020-11-15 15:30 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201012 IBF Kolmården F 03/06 - Onyx IBS F07/08
2020-11-15 17:00 Herrar Division 4 230250035 IBF Kolmården Wild Animals - Mjölby IBK U-lag
2020-11-22 14:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004023 IBF Kolmården P 06/07 - Borensberg IBC P 06/07
2020-11-22 16:00 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001017 IBF Kolmården P 03/05 - Solfjäderstaden IBK P 05/06
2020-11-29 14:30 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201016 IBF Kolmården F 03/06 - Hjulsbro IK
2020-11-29 16:00 Herrar Division 4 230250044 IBF Kolmården Wild Animals - Rimforsa IF U-lag
December
2020-12-02 19:00 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001025 IBF Kolmården P 03/05 - Linghems SK P 00/04
2020-12-06 09:00 Flickor Grön Klass A 234200049 IBF Kolmården F 10/12 Röd - Ekängens IF F 12 Vit
2020-12-06 09:25 Flickor Grön Klass A 234200051 Ekängens IF F 12 Blå - Hjulsbro IK F 12 Vit
2020-12-06 09:50 Flickor Grön Klass A 234200053 Hjulsbro IK F 12 Vit - IBF Kolmården F 10/12 Röd
2020-12-06 10:15 Flickor Grön Klass A 234200055 Brokinds IF F 11/12 - Ekängens IF F 12 Vit
2020-12-06 10:40 Flickor Grön Klass A 234200057 Ekängens IF F 12 Blå - Hjulsbro IK F 12 Blå
2020-12-06 11:05 Flickor Grön Klass A 234200059 Hjulsbro IK F 12 Vit - Brokinds IF F 11/12
2020-12-06 12:00 Pojkar Blå Klass C 233002055 IBF Kolmården P 08/09 Svart - IF Trym P 07/10
2020-12-06 12:45 Pojkar Blå Klass C 233002056 Mjölby IBK P Blå 3 - Linköping IBK Ungdom P 09:92
2020-12-06 13:30 Pojkar Blå Klass C 233002057 IBF Kolmården P 08/09 Svart - Linköping IBK Ungdom P 09:92
2020-12-06 14:15 Pojkar Blå Klass C 233002058 IF Trym P 07/10 - Mjölby IBK P Blå 3
2020-12-06 15:00 Pojkar Blå Klass C 233002059 Linköping IBK Ungdom P 09:92 - IF Trym P 07/10
2020-12-06 15:45 Pojkar Blå Klass C 233002060 Mjölby IBK P Blå 3 - IBF Kolmården P 08/09 Svart
2020-12-06 17:00 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004035 IBF Kolmården P 06/07 - Svinstadsjöns IF P 06/08
2020-12-06 18:30 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201020 IBF Kolmården F 03/06 - Solfjäderstaden IBK F 05/07
2020-12-13 14:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004040 IBF Kolmården P 06/07 - Solfjäderstaden IBK P 07
2020-12-13 16:00 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001033 IBF Kolmården P 03/05 - Linköping IBK Ungdom Röd B Svart
2020-12-20 16:00 Herrar Division 4 230250063 IBF Kolmården Wild Animals - Linköping IBK Ungdom U-lag
Januari
2021-01-10 14:00 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004048 IBF Kolmården P 06/07 - Linghems SK P 05/08
2021-01-10 15:30 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201029 IBF Kolmården F 03/06 - Linköping IBK Ungdom F 06:16 Vit
2021-01-10 17:00 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001041 IBF Kolmården P 03/05 - Hjulsbro IK Blå
2021-01-17 16:00 Herrar Division 4 230250077 IBF Kolmården Wild Animals - IBK Åtvidaberg U-lag
2021-01-24 14:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004056 IBF Kolmården P 06/07 - IBF Norrköping P 06
2021-01-24 16:00 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001049 IBF Kolmården P 03/05 - Linköping IBK Ungdom Röd B
2021-01-31 09:30 Pojkar Blå Klass B 233001067 IBF Kolmården P 08/09 Röd - Mjölby IBK P Blå 2
2021-01-31 10:15 Pojkar Blå Klass B 233001068 Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit - Ledberg IBF P 09 Vit
2021-01-31 11:00 Pojkar Blå Klass B 233001069 IBF Kolmården P 08/09 Röd - Ledberg IBF P 09 Vit
2021-01-31 11:45 Pojkar Blå Klass B 233001070 Mjölby IBK P Blå 2 - Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit
2021-01-31 12:30 Pojkar Blå Klass B 233001071 Ledberg IBF P 09 Vit - Mjölby IBK P Blå 2
2021-01-31 13:15 Pojkar Blå Klass B 233001072 Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit - IBF Kolmården P 08/09 Röd
2021-01-31 14:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004062 IBF Kolmården P 06/07 - Hjulsbro IK Svart
2021-01-31 16:00 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201039 IBF Kolmården F 03/06 - IBK Mantorp F Röd
2021-01-31 17:30 Herrar Division 4 230250089 IBF Kolmården Wild Animals - Åby IBK Ungdom U-lag
Februari
2021-02-03 19:00 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201042 IBF Kolmården F 03/06 - Onyx IBS F07/08
2021-02-07 11:00 Pojkar Blå Klass F 233005097 IBF Kolmården P 10 - IBK Åtvidaberg P 10/11
2021-02-07 11:45 Pojkar Blå Klass F 233005098 Söderköpings IBK P 10/11 Vit - Linghems SK P 11 Grön
2021-02-07 12:30 Pojkar Blå Klass F 233005099 IBF Kolmården P 10 - Linghems SK P 11 Grön
2021-02-07 13:15 Pojkar Blå Klass F 233005100 IBK Åtvidaberg P 10/11 - Söderköpings IBK P 10/11 Vit
2021-02-07 14:00 Pojkar Blå Klass F 233005101 Linghems SK P 11 Grön - IBK Åtvidaberg P 10/11
2021-02-07 14:45 Pojkar Blå Klass F 233005102 Söderköpings IBK P 10/11 Vit - IBF Kolmården P 10
2021-02-07 16:00 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001057 IBF Kolmården P 03/05 - Westerviks IBK P 05/06
2021-02-14 09:30 Flickor Blå Klass A 233200043 IBF Kolmården F 08/09 - Bergs IK F 09/10 Svart
2021-02-14 10:15 Flickor Blå Klass A 233200044 Hjulsbro IK F 09 Blå - Solfjäderstaden IBK F 08 Röd
2021-02-14 11:00 Flickor Blå Klass A 233200045 IBF Kolmården F 08/09 - Solfjäderstaden IBK F 08 Röd
2021-02-14 11:45 Flickor Blå Klass A 233200046 Bergs IK F 09/10 Svart - Hjulsbro IK F 09 Blå
2021-02-14 12:30 Flickor Blå Klass A 233200047 Solfjäderstaden IBK F 08 Röd - Bergs IK F 09/10 Svart
2021-02-14 13:15 Flickor Blå Klass A 233200048 Hjulsbro IK F 09 Blå - IBF Kolmården F 08/09
2021-02-14 14:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004074 IBF Kolmården P 06/07 - Bergs IK P 06/07 Vit
2021-02-14 16:00 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201046 IBF Kolmården F 03/06 - Hjulsbro IK
2021-02-14 17:30 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001065 IBF Kolmården P 03/05 - Ledberg IBF P 04/05 Vit
2021-02-21 16:00 Herrar Division 4 230250104 IBF Kolmården Wild Animals - Borensberg IBC U-lag
Mars
2021-03-06 13:30 Flickor Blå Klass C 233202049 IBF Kolmården F 07/09 - Linghems SK F10 Grön
2021-03-06 14:15 Flickor Blå Klass C 233202050 Hjulsbro IK F 10 Blå - IBK Mantorp F 10/11 Röd
2021-03-06 15:00 Flickor Blå Klass C 233202051 IBF Kolmården F 07/09 - IBK Mantorp F 10/11 Röd
2021-03-06 15:45 Flickor Blå Klass C 233202052 Linghems SK F10 Grön - Hjulsbro IK F 10 Blå
2021-03-06 16:30 Flickor Blå Klass C 233202053 IBK Mantorp F 10/11 Röd - Linghems SK F10 Grön
2021-03-06 17:15 Flickor Blå Klass C 233202054 Hjulsbro IK F 10 Blå - IBF Kolmården F 07/09
2021-03-07 10:45 Flickor Grön Klass A 234200121 IBF Kolmården F 10/12 Röd - Bergs IK F 11/12
2021-03-07 11:10 Flickor Grön Klass A 234200123 Solfjäderstaden IBK F 12 Röd - Hjulsbro IK F 12 Blå
2021-03-07 11:35 Flickor Grön Klass A 234200125 Hjulsbro IK F 12 Blå - Bergs IK F 11/12
2021-03-07 12:00 Flickor Grön Klass A 234200127 Mjölby IBK F Grön - IBF Kolmården F 10/12 Röd
2021-03-07 12:25 Flickor Grön Klass A 234200129 Solfjäderstaden IBK F 12 Röd - Hjulsbro IK F 12 Vit
2021-03-07 12:50 Flickor Grön Klass A 234200131 Hjulsbro IK F 12 Blå - Mjölby IBK F Grön
2021-03-07 14:00 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001069 IBF Kolmården P 03/05 - Hjulsbro IK Blå
2021-03-07 15:30 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201050 IBF Kolmården F 03/06 - Solfjäderstaden IBK F 05/07
2021-03-07 17:00 Herrar Division 4 230250115 IBF Kolmården Wild Animals - Hjulsbro IK U-lag
2021-03-14 15:15 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001073 IBF Kolmården P 03/05 - Solfjäderstaden IBK P 05/06
2021-03-14 17:00 Herrar Division 4 230250123 IBF Kolmården Wild Animals - Söderköpings IBK U-lag
2021-03-21 11:30 Pojkar Grön Klass A 234000199 IBF Kolmården P 11 Röd - Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart
2021-03-21 11:55 Pojkar Grön Klass A 234000201 Hjulsbro IK P 11 Röd - Solfjäderstaden IBK P 11 Blå
2021-03-21 12:20 Pojkar Grön Klass A 234000203 Linköping IBK Ungdom P 11:06 Vit - Brokinds IF P 11/12
2021-03-21 12:55 Pojkar Grön Klass A 234000205 Solfjäderstaden IBK P 11 Blå - IBF Kolmården P 11 Röd
2021-03-21 13:20 Pojkar Grön Klass A 234000207 Linköping IBK Ungdom P 11:06 Vit - Bergs IK P 11 Vit
2021-03-21 13:45 Pojkar Grön Klass A 234000209 IBF Kolmården P 11 Svart - Hjulsbro IK P 11 Röd
2021-03-21 14:10 Pojkar Grön Klass A 234000211 Solfjäderstaden IBK P 11 Blå - Linköping IBK Ungdom P 11:06 Vit
2021-03-21 14:35 Pojkar Grön Klass A 234000213 Brokinds IF P 11/12 - Solfjäderstaden IBK P 11 Svart
2021-03-21 15:00 Pojkar Grön Klass A 234000215 Linköping IBK Ungdom P 11:06 Vit - IBF Kolmården P 11 Svart
2021-03-21 16:00 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004089 IBF Kolmården P 06/07 - Westerviks IBK P 07
2021-03-28 14:30 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201059 IBF Kolmården F 03/06 - Linköping IBK Ungdom F 06:16 Vit
2021-03-28 16:00 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001081 IBF Kolmården P 03/05 - Linghems SK P 00/04

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis