Januari |
2024-01-21 |
Herrar Division 4 Södra |
230251050 |
Mjölby IBK - Stå över lag H4N |
|
2024-01-21 09:30 |
Pojkar Grön Klass A Södra |
234001057 |
Mjölby IBK Pojkar Grön 1 (P 14/15) - Borensberg IBC P14/15 Orange |
|
2024-01-21 10:00 |
Pojkar Grön Klass A Södra |
234001059 |
Solfjäderstaden IBK P 15 Svart - Linköping IBK Ungdom P14:40 Vit |
|
2024-01-21 10:30 |
Pojkar Grön Klass A Södra |
234001061 |
Borensberg IBC P14/15 Orange - Linköping IBK Ungdom P14:40 Svart |
|
2024-01-21 11:00 |
Pojkar Grön Klass A Södra |
234001063 |
Solfjäderstaden IBK P 15 Svart - Borensberg IBC P14/15 Svart |
|
2024-01-21 11:30 |
Pojkar Grön Klass A Södra |
234001065 |
Linköping IBK Ungdom P14:40 Vit - Borensberg IBC P14/15 Orange |
|
2024-01-21 12:00 |
Pojkar Grön Klass A Södra |
234001067 |
Solfjäderstaden IBK P 15 Svart - Mjölby IBK Pojkar Grön 1 (P 14/15) |
|
2024-01-21 12:30 |
Pojkar Grön Klass A Södra |
234001069 |
Borensberg IBC P14/15 Svart - Linköping IBK Ungdom P14:40 Vit |
|
2024-01-21 13:00 |
Pojkar Grön Klass C Södra |
234005081 |
Mjölby IBK P Grön 3 (2016) - Brokinds IF PF 15 Blå |
|
2024-01-21 13:30 |
Pojkar Grön Klass C Södra |
234005083 |
Solfjäderstaden IBK P 16 Röd - Sturefors IF P16 Vit |
|
2024-01-21 14:00 |
Pojkar Grön Klass C Södra |
234005085 |
Brokinds IF PF 15 Blå - Solfjäderstaden IBK P 16 Röd |
|
2024-01-21 14:30 |
Pojkar Grön Klass C Södra |
234005087 |
Sturefors IF P16 Vit - Mjölby IBK P Grön 3 (2016) |
|
2024-01-21 15:00 |
Pojkar Grön Klass C Södra |
234005089 |
Brokinds IF PF 15 Blå - Sturefors IF P16 Vit |
|
2024-01-21 15:30 |
Pojkar Grön Klass C Södra |
234005091 |
Mjölby IBK P Grön 3 (2016) - Solfjäderstaden IBK P 16 Röd |
|
2024-01-21 16:00 |
Pojkar Grön Klass C Södra |
234005093 |
Mjölby IBK P Grön 3 (2016) - Brokinds IF PF 15 Vit |
|
2024-01-21 16:30 |
Pojkar Grön Klass C Södra |
234005095 |
Solfjäderstaden IBK P 16 Röd - Sturefors IF P16 Röd |
|
Mars |
2024-03-17 |
Herrar Division 4 Södra |
230251084 |
Mjölby IBK - Stå över lag H4S |
|
2024-03-23 09:00 |
Parainnebandy Division 1 |
236001079 |
Mjölby IBK - Strömmen IF |
|
2024-03-23 09:30 |
Parainnebandy Division 1 |
236001080 |
Blåklinten IF - FM 2021 Näckrosen |
|
2024-03-23 10:00 |
Parainnebandy Division 1 |
236001081 |
Finspång IBK Kanonerna - Solfjäderstaden IBK IFA |
|
2024-03-23 10:30 |
Parainnebandy Division 1 |
236001085 |
Strömmen IF - FM 2021 Näckrosen |
|
2024-03-23 11:00 |
Parainnebandy Division 1 |
236001086 |
Mjölby IBK - Blåklinten IF |
|
2024-03-23 11:30 |
Parainnebandy Division 1 |
236001087 |
Finspång IBK Kanonerna - Solfjäderstaden IBK IFA |
|
2024-03-23 12:00 |
Parainnebandy Division 1 |
236001088 |
Strömmen IF - Blåklinten IF |
|
2024-03-23 12:30 |
Parainnebandy Division 1 |
236001089 |
Finspång IBK Kanonerna - FM 2021 Näckrosen |
|
2024-03-23 13:00 |
Parainnebandy Division 1 |
236001090 |
Solfjäderstaden IBK IFA - Mjölby IBK |
|
2024-03-23 13:30 |
Parainnebandy Division 3 |
236003073 |
Kumla IBK Allstarz - Blåklinten IF |
|
2024-03-23 13:50 |
Parainnebandy Division 3 |
236003074 |
Finspång IBK Kanonerna - Mjölby IBK |
|
2024-03-23 14:10 |
Parainnebandy Division 3 |
236003079 |
Solfjäderstaden IBK IFA Röd - Strömmen IF |
|
2024-03-23 14:30 |
Parainnebandy Division 3 |
236003080 |
FM 2021 Näckrosen - Solfjäderstaden IBK IFA Svart |
|
2024-03-23 14:50 |
Parainnebandy Division 3 |
236003075 |
Kumla IBK Allstarz - Mjölby IBK |
|
2024-03-23 15:10 |
Parainnebandy Division 3 |
236003076 |
Blåklinten IF - Finspång IBK Kanonerna |
|
2024-03-23 15:30 |
Parainnebandy Division 3 |
236003081 |
Solfjäderstaden IBK IFA Röd - Solfjäderstaden IBK IFA Svart |
|
2024-03-23 15:50 |
Parainnebandy Division 3 |
236003082 |
Strömmen IF - FM 2021 Näckrosen |
|
2024-03-23 16:10 |
Parainnebandy Division 3 |
236003077 |
Mjölby IBK - Blåklinten IF |
|
2024-03-23 16:30 |
Parainnebandy Division 3 |
236003078 |
Finspång IBK Kanonerna - Kumla IBK Allstarz |
|
2024-03-23 16:50 |
Parainnebandy Division 3 |
236003083 |
Solfjäderstaden IBK IFA Svart - Strömmen IF |
|
2024-03-23 17:10 |
Parainnebandy Division 3 |
236003084 |
FM 2021 Näckrosen - Solfjäderstaden IBK IFA Röd |
|
2024-03-29 10:00 |
Pojkar Blå Klass D Södra |
233004061 |
Mjölby IBK P Blå 2 - IBK Mantorp P 12/13 Lag 2 |
|
2024-03-29 10:45 |
Pojkar Blå Klass D Södra |
233004062 |
Solfjäderstaden IBK P 13 Svart - Hjulsbro IK P13 Grå |
|
2024-03-29 11:30 |
Pojkar Blå Klass D Södra |
233004063 |
Mjölby IBK P Blå 2 - Hjulsbro IK P13 Grå |
|
2024-03-29 12:15 |
Pojkar Blå Klass D Södra |
233004064 |
IBK Mantorp P 12/13 Lag 2 - Solfjäderstaden IBK P 13 Svart |
|
2024-03-29 13:00 |
Pojkar Blå Klass D Södra |
233004065 |
Hjulsbro IK P13 Grå - IBK Mantorp P 12/13 Lag 2 |
|
2024-03-29 13:45 |
Pojkar Blå Klass D Södra |
233004066 |
Solfjäderstaden IBK P 13 Svart - Mjölby IBK P Blå 2 |
|