Borgsmohallen

Adress
Dalviksgatan 75, Norrköping
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2021-10-09 09:30 Pojkar Blå Klass E 233004001 IBF Norrköping P 10/11 Blå - Linghems SK P 11 Grön
2021-10-09 11:00 Pojkar Blå Klass E 233004002 Linghems SK P 11 Grön - Vidingsjö MOIF P/F 11 Röd
2021-10-09 12:30 Pojkar Blå Klass E 233004003 Vidingsjö MOIF P/F 11 Röd - IBF Norrköping P 10/11 Blå
2021-10-23 10:30 Herrjunior Norra 231000013 IBF Norrköping - Strängnäs IBK
2021-10-23 14:00 Damer division 2 230350006 IBF Norrköping - IBK Åtvidaberg
2021-10-24 10:00 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004010 IBF Norrköping P 07/08 - Hjulsbro IK Röd (Gul)
2021-10-30 13:30 Damer division 2 230350012 IBF Norrköping - Endre IF U-lag D2
2021-10-31 11:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002007 IBF Norrköping P 05/06 - Mjölby IBK P Röd 2
November
2021-11-09 20:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002010 IBF Norrköping P 05/06 - Linköping IBK Ungdom P 06
2021-11-13 09:00 Pojkar Blå Klass C 233002031 IBF Norrköping P 09 - BK Vingen P 10/11
2021-11-13 09:45 Pojkar Blå Klass C 233002032 Svärtinge SK Blå - Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Svart
2021-11-13 10:30 Pojkar Blå Klass C 233002033 IBF Norrköping P 09 - Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Svart
2021-11-13 11:15 Pojkar Blå Klass C 233002034 BK Vingen P 10/11 - Svärtinge SK Blå
2021-11-13 12:00 Pojkar Blå Klass C 233002035 Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Svart - BK Vingen P 10/11
2021-11-13 12:45 Pojkar Blå Klass C 233002036 Svärtinge SK Blå - IBF Norrköping P 09
2021-11-13 14:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004018 IBF Norrköping P 07/08 - Linköping IBK Ungdom P 08:86
2021-11-14 14:30 Herrjunior Norra 231000022 IBF Norrköping - Åby IBK Ungdom Herrjunior
2021-11-14 18:00 Damer division 2 230350024 IBF Norrköping - IBF Linköping U-lag
2021-11-20 11:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002016 IBF Norrköping P 05/06 - Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Blå
2021-11-21 10:00 Pojkar Blå Klass F 233005025 IBF Norrköping P 10/11 Vit - Linghems SK P 11 Svart
2021-11-21 10:45 Pojkar Blå Klass F 233005026 Rimforsa IF P-11/12 svart - Svärtinge SK Vit
2021-11-21 11:30 Pojkar Blå Klass F 233005027 IBF Norrköping P 10/11 Vit - Svärtinge SK Vit
2021-11-21 12:15 Pojkar Blå Klass F 233005028 Linghems SK P 11 Svart - Rimforsa IF P-11/12 svart
2021-11-21 13:00 Pojkar Blå Klass F 233005029 Svärtinge SK Vit - Linghems SK P 11 Svart
2021-11-21 13:45 Pojkar Blå Klass F 233005030 Rimforsa IF P-11/12 svart - IBF Norrköping P 10/11 Vit
2021-11-28 10:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004026 IBF Norrköping P 07/08 - Bergs IK P 08
December
2021-12-04 11:00 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004032 IBF Norrköping P 07/08 - Finspång IBK PF 06/08 Röd
2021-12-05 11:00 Damer division 2 230350039 IBF Norrköping - Borensberg IBC
2021-12-11 09:00 Pojkar Blå Klass F 233005049 IBF Norrköping P 10/11 Vit - KFUM Norrköping IBF P 10/11
2021-12-11 09:45 Pojkar Blå Klass F 233005050 IBF Kolmården P11 - Solfjäderstaden IBK P 11 Gul
2021-12-11 10:30 Pojkar Blå Klass F 233005051 IBF Norrköping P 10/11 Vit - Solfjäderstaden IBK P 11 Gul
2021-12-11 11:15 Pojkar Blå Klass F 233005052 KFUM Norrköping IBF P 10/11 - IBF Kolmården P11
2021-12-11 12:00 Pojkar Blå Klass F 233005053 Solfjäderstaden IBK P 11 Gul - KFUM Norrköping IBF P 10/11
2021-12-11 12:45 Pojkar Blå Klass F 233005054 IBF Kolmården P11 - IBF Norrköping P 10/11 Vit
2021-12-18 11:00 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004044 IBF Norrköping P 07/08 - Mjölby IBK P Röd 3
2021-12-19 09:00 Pojkar Grön Klass C Östra 234004049 IBF Norrköping P 12/13/14 - Linghems SK P 14
2021-12-19 09:20 Pojkar Grön Klass C Östra 234004051 Vidingsjö MOIF P/F 14 Vit - Linköping IBK Ungdom P13:32 Röd
2021-12-19 09:40 Pojkar Grön Klass C Östra 234004053 Vidingsjö MOIF P/F 14 Vit - Linghems SK P 14
2021-12-19 10:00 Pojkar Grön Klass C Östra 234004055 Linghems SK P 14 - Vidingsjö MOIF P/F 14 Röd
2021-12-19 10:20 Pojkar Grön Klass C Östra 234004057 Linköping IBK Ungdom P13:32 Röd - Vidingsjö MOIF P/F 14 Röd
2021-12-19 10:40 Pojkar Grön Klass C Östra 234004059 Linghems SK P 14 - Linköping IBK Ungdom P13:32 Röd
Januari
2022-01-15 14:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002034 IBF Norrköping P 05/06 - Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Svart
2022-01-30 14:00 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004059 IBF Norrköping P 07/08 - BK Vingen P 06/08
Februari
2022-02-05 11:00 Damer division 2 230350063 IBF Norrköping - Katrineholms IBF
2022-02-06 09:30 Pojkar Blå Klass E 233004037 IBF Norrköping P 10/11 Blå - Vidingsjö MOIF P/F 11 Röd
2022-02-06 10:15 Pojkar Blå Klass E 233004038 Åby IBK Ungdom P 10/11 Vit - Bergs IK P 11 Gul
2022-02-06 11:00 Pojkar Blå Klass E 233004039 IBF Norrköping P 10/11 Blå - Bergs IK P 11 Gul
2022-02-06 11:45 Pojkar Blå Klass E 233004040 Vidingsjö MOIF P/F 11 Röd - Åby IBK Ungdom P 10/11 Vit
2022-02-06 12:30 Pojkar Blå Klass E 233004041 Bergs IK P 11 Gul - Vidingsjö MOIF P/F 11 Röd
2022-02-06 13:15 Pojkar Blå Klass E 233004042 Åby IBK Ungdom P 10/11 Vit - IBF Norrköping P 10/11 Blå
2022-02-06 15:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002043 IBF Norrköping P 05/06 - Bergs IK P 06/07 Gul
2022-02-13 11:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002049 IBF Norrköping P 05/06 - Mjölby IBK P Röd 2
2022-02-13 14:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004067 IBF Norrköping P 07/08 - Linköping IBK Ungdom P 07:75
2022-02-16 20:00 Damer division 2 230350075 IBF Norrköping - Bergs IK U-lag
2022-02-20 11:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002052 IBF Norrköping P 05/06 - Linköping IBK Ungdom P 06
2022-02-27 13:00 Damer division 2 230350080 IBF Norrköping - IK Standard
Mars
2022-03-12 10:00 Pojkar Blå Klass F 233005103 IBF Norrköping P 10/11 Vit - Finspång IBK PF 11/12 Röd
2022-03-12 10:45 Pojkar Blå Klass F 233005104 Rimforsa IF P-11/12 svart - Solfjäderstaden IBK P 11 Blå
2022-03-12 11:30 Pojkar Blå Klass F 233005105 IBF Norrköping P 10/11 Vit - Solfjäderstaden IBK P 11 Blå
2022-03-12 12:15 Pojkar Blå Klass F 233005106 Finspång IBK PF 11/12 Röd - Rimforsa IF P-11/12 svart
2022-03-12 13:00 Pojkar Blå Klass F 233005107 Solfjäderstaden IBK P 11 Blå - Finspång IBK PF 11/12 Röd
2022-03-12 13:45 Pojkar Blå Klass F 233005108 Rimforsa IF P-11/12 svart - IBF Norrköping P 10/11 Vit
2022-03-13 10:00 Pojkar Blå Klass C 233002091 IBF Norrköping P 09 - Borensberg IBC P10/11 Svart
2022-03-13 10:45 Pojkar Blå Klass C 233002092 Brokinds IF P 09/10 Svart - Svärtinge SK Blå
2022-03-13 11:30 Pojkar Blå Klass C 233002093 IBF Norrköping P 09 - Svärtinge SK Blå
2022-03-13 12:15 Pojkar Blå Klass C 233002094 Borensberg IBC P10/11 Svart - Brokinds IF P 09/10 Svart
2022-03-13 13:00 Pojkar Blå Klass C 233002095 Svärtinge SK Blå - Borensberg IBC P10/11 Svart
2022-03-13 13:45 Pojkar Blå Klass C 233002096 Brokinds IF P 09/10 Svart - IBF Norrköping P 09
2022-03-13 15:00 Damer division 2 230350088 IBF Norrköping - Kolpenäs IBF
2022-03-20 13:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002058 IBF Norrköping P 05/06 - Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Blå

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis