Billbäcks Arena






Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2022-09-27 19:00 Träningsmatcher Dam 235810013 Svärtinge SK Dam - Åby IBK Ungdom DJ
November
2022-11-20 10:00 Pojkar Blå Klass B 233001031 Svärtinge SK P 10/11 - Solfjäderstaden IBK P 11 Svart
2022-11-20 10:45 Pojkar Blå Klass B 233001032 Hjulsbro IK Blå (Lila:P2010/11) - Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Vit
2022-11-20 11:30 Pojkar Blå Klass B 233001033 Svärtinge SK P 10/11 - Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Vit
2022-11-20 12:15 Pojkar Blå Klass B 233001034 Solfjäderstaden IBK P 11 Svart - Hjulsbro IK Blå (Lila:P2010/11)
2022-11-20 13:00 Pojkar Blå Klass B 233001035 Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Vit - Solfjäderstaden IBK P 11 Svart
2022-11-20 13:45 Pojkar Blå Klass B 233001036 Hjulsbro IK Blå (Lila:P2010/11) - Svärtinge SK P 10/11
December
2022-12-18 15:30 Damer Division 2 230350049 Svärtinge SK - IBK Mantorp
Januari
2023-01-21 10:00 Flickor Grön Klass B 234201087 Svärtinge SK F 12/15 - Linghems SK F 14/15 Grön
2023-01-21 10:30 Flickor Grön Klass B 234201089 Ekängens IF F14 Vit - Sturefors IF F 13/15 Vit
2023-01-21 11:30 Flickor Grön Klass B 234201091 Linghems SK F 14/15 Grön - Ekängens IF F14 Vit
2023-01-21 12:00 Flickor Grön Klass B 234201093 Sturefors IF F 13/15 Vit - Svärtinge SK F 12/15
2023-01-21 12:30 Flickor Grön Klass B 234201095 Linghems SK F 14/15 Grön - Sturefors IF F 13/15 Vit
2023-01-21 13:00 Flickor Grön Klass B 234201097 Svärtinge SK F 12/15 - Ekängens IF F14 Vit
2023-01-21 13:30 Flickor Grön Klass B 234201099 Svärtinge SK F 12/15 - Sturefors IF F 13/15 Röd
2023-01-21 13:30 Flickor Grön Klass B 234201101 Ekängens IF F14 Vit - Rimforsa IF F-15
2023-01-22 18:30 Damer Division 2 230350057 Svärtinge SK - IBF Linköping U-lag
Februari
2023-02-05 10:00 Pojkar Grön Klass A Östra 234000061 Svärtinge SK P 12/13 - Linköping IBK Ungdom P13/14 Sturefors Svart
2023-02-05 10:30 Pojkar Grön Klass A Östra 234000063 Linköping IBK Ungdom P13:30 Svart - Finspång IBK PF 13 Svart
2023-02-05 11:00 Pojkar Grön Klass A Östra 234000065 KFUM Norrköping IBF P13 Grön 1 - Svärtinge SK P 12/13
2023-02-05 11:30 Pojkar Grön Klass A Östra 234000067 Linköping IBK Ungdom P13:30 Svart - Linköping IBK Ungdom P13/14 Sturefors Svart
2023-02-05 12:00 Pojkar Grön Klass A Östra 234000069 Finspång IBK PF 13 Svart - KFUM Norrköping IBF P13 Grön 1
2023-02-05 12:30 Pojkar Grön Klass A Östra 234000071 Svärtinge SK P 12/13 - Linköping IBK Ungdom P13:30 Svart
2023-02-05 13:00 Pojkar Grön Klass A Östra 234000073 Linköping IBK Ungdom P13/14 Sturefors Svart - Finspång IBK PF 13 Röd
2023-02-05 13:30 Pojkar Grön Klass A Östra 234000075 KFUM Norrköping IBF P13 Grön 1 - Linköping IBK Ungdom P13:30 Vit
2023-02-05 14:00 Pojkar Grön Klass A Östra 234000077 Finspång IBK PF 13 Svart - Svärtinge SK P 12/13
2023-02-05 14:30 Pojkar Grön Klass A Östra 234000079 Linköping IBK Ungdom P13/14 Sturefors Svart - KFUM Norrköping IBF P13 lag 2
2023-02-26 15:30 Damer Division 2 230350085 Svärtinge SK - Borensberg IBC
Mars
2023-03-02 19:15 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003107 Åby IBK Ungdom P 07/09 - Finspång IBK PF 09/10
2023-03-04 15:00 Damer Division 2 230350090 Svärtinge SK - IBK Åtvidaberg
2023-03-12 10:00 Pojkar Blå Klass B 233001085 Svärtinge SK P 10/11 - IBK Åtvidaberg P 09/10
2023-03-12 10:45 Pojkar Blå Klass B 233001086 Solfjäderstaden IBK P 11 Svart - Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Vit
2023-03-12 11:30 Pojkar Blå Klass B 233001087 Svärtinge SK P 10/11 - Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Vit
2023-03-12 12:15 Pojkar Blå Klass B 233001088 IBK Åtvidaberg P 09/10 - Solfjäderstaden IBK P 11 Svart
2023-03-12 13:00 Pojkar Blå Klass B 233001089 Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Vit - IBK Åtvidaberg P 09/10
2023-03-12 13:45 Pojkar Blå Klass B 233001090 Solfjäderstaden IBK P 11 Svart - Svärtinge SK P 10/11
2023-03-26 10:00 Pojkar Grön Klass B Östra 234002155 Svärtinge SK P 14/15 - KFUM Norrköping IBF P 14/15 lag 1
2023-03-26 10:30 Pojkar Grön Klass B Östra 234002157 Linköping IBK Ungdom P14 Vidingsjö Svart - IBF Kolmården P14 Vit
2023-03-26 11:00 Pojkar Grön Klass B Östra 234002159 KFUM Norrköping IBF P 14/15 lag 1 - Linköping IBK Ungdom P14 Vidingsjö Svart
2023-03-26 11:30 Pojkar Grön Klass B Östra 234002161 IBF Kolmården P14 Vit - Svärtinge SK P 14/15
2023-03-26 12:00 Pojkar Grön Klass B Östra 234002163 KFUM Norrköping IBF P 14/15 lag 1 - IBF Kolmården P14 Vit
2023-03-26 12:30 Pojkar Grön Klass B Östra 234002165 Svärtinge SK P 14/15 - Linköping IBK Ungdom P14 Vidingsjö Svart
2023-03-26 13:00 Pojkar Grön Klass B Östra 234002167 Svärtinge SK P 14/15 - IBF Kolmården P14 Röd
2023-03-26 13:30 Pojkar Grön Klass B Östra 234002169 Linköping IBK Ungdom P14 Vidingsjö Svart - IBF Norrköping P 12/13 Grön

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis