Hällaskolan

Adress
Fågelsjövägen, Borensberg
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2023-10-14 12:30 Pojkar Blå Klass D Södra 233004001 Borensberg IBC P12/13 Svart - IBK Mantorp P 12/13 Lag 2
2023-10-14 13:15 Pojkar Blå Klass D Södra 233004002 Ledberg IBF P 13 Svart - Mjölby IBK P Blå 2
2023-10-14 14:00 Pojkar Blå Klass D Södra 233004003 Borensberg IBC P12/13 Svart - Mjölby IBK P Blå 2
2023-10-14 14:45 Pojkar Blå Klass D Södra 233004004 IBK Mantorp P 12/13 Lag 2 - Ledberg IBF P 13 Svart
2023-10-14 15:30 Pojkar Blå Klass D Södra 233004005 Mjölby IBK P Blå 2 - IBK Mantorp P 12/13 Lag 2
2023-10-14 16:15 Pojkar Blå Klass D Södra 233004006 Ledberg IBF P 13 Svart - Borensberg IBC P12/13 Svart
2023-10-21 12:30 Pojkar Grön Klass B Södra 234003015 Borensberg IBC P14/15 Vit - Hjulsbro IK P15 Grå
2023-10-21 13:00 Pojkar Grön Klass B Södra 234003017 Solfjäderstaden IBK P 15 Blå - Borensberg IBC P14/15 Vit
2023-10-21 13:30 Pojkar Grön Klass B Södra 234003019 Hjulsbro IK P15 Lila - Solfjäderstaden IBK P 15 röd
2023-10-21 14:00 Pojkar Grön Klass B Södra 234003021 Borensberg IBC P14/15 Vit - Hjulsbro IK P15 Lila
2023-10-21 14:30 Pojkar Grön Klass B Södra 234003023 Hjulsbro IK P15 Grå - Solfjäderstaden IBK P 15 Blå
2023-10-21 15:00 Pojkar Grön Klass B Södra 234003025 Ekängens IF P14/15 Vit - Solfjäderstaden IBK P 15 röd
2023-10-28 12:30 Pojkar Grön Klass A Södra 234001001 Borensberg IBC P14/15 Orange - Hjulsbro IK P14 Gul
2023-10-28 13:00 Pojkar Grön Klass A Södra 234001003 Linköping IBK Ungdom P14/15 Vikingstad - Mjölby IBK Pojkar Grön 2 (14/15)
2023-10-28 13:30 Pojkar Grön Klass A Södra 234001005 Hjulsbro IK P14 Gul - Mjölby IBK Pojkar Grön 1 (P 14/15)
2023-10-28 14:00 Pojkar Grön Klass A Södra 234001007 Linköping IBK Ungdom P14/15 Vikingstad - Hjulsbro IK P14 Vit
2023-10-28 14:30 Pojkar Grön Klass A Södra 234001009 Mjölby IBK Pojkar Grön 2 (14/15) - Hjulsbro IK P14 Gul
2023-10-28 15:00 Pojkar Grön Klass A Södra 234001011 Linköping IBK Ungdom P14/15 Vikingstad - Borensberg IBC P14/15 Orange
2023-10-28 15:30 Pojkar Grön Klass A Södra 234001013 Hjulsbro IK P14 Vit - Mjölby IBK Pojkar Grön 2 (14/15)
2023-10-29 12:30 Flickor Grön Klass B 234201001 Borensberg IBC F 14/15 - Linghems SK F 14/15
2023-10-29 13:00 Flickor Grön Klass B 234201003 Hjulsbro IK F 15 Grå - Rimforsa IF F-15
2023-10-29 13:30 Flickor Grön Klass B 234201005 Svärtinge SK Blå - Borensberg IBC F 14/15
2023-10-29 14:00 Flickor Grön Klass B 234201007 Hjulsbro IK F 15 Grå - Linghems SK F 14/15
2023-10-29 14:30 Flickor Grön Klass B 234201009 Rimforsa IF F-15 - Svärtinge SK Blå
2023-10-29 15:00 Flickor Grön Klass B 234201011 Borensberg IBC F 14/15 - Hjulsbro IK F 15 Grå
2023-10-29 15:30 Flickor Grön Klass B 234201013 Linghems SK F 14/15 - Rimforsa IF F-15
2023-10-29 16:00 Flickor Grön Klass B 234201015 Svärtinge SK Blå - Hjulsbro IK F 15 Grå
2023-10-29 16:30 Flickor Grön Klass B 234201017 Rimforsa IF F-15 - Borensberg IBC F 14/15
2023-10-29 17:00 Flickor Grön Klass B 234201019 Linghems SK F 14/15 - Svärtinge SK Blå
November
2023-11-25 12:30 Flickor Blå Klass B 233201031 Borensberg IBC F 12/13 - Linghems SK F 12/15
2023-11-26 13:15 Flickor Blå Klass B 233201032 Solfjäderstaden IBK F 12 Vit - Westerviks IBK F 10/12 Vit
2023-11-26 14:00 Flickor Blå Klass B 233201033 Borensberg IBC F 12/13 - Westerviks IBK F 10/12 Vit
2023-11-26 14:45 Flickor Blå Klass B 233201034 Linghems SK F 12/15 - Solfjäderstaden IBK F 12 Vit
2023-11-26 15:30 Flickor Blå Klass B 233201035 Westerviks IBK F 10/12 Vit - Linghems SK F 12/15
2023-11-26 16:15 Flickor Blå Klass B 233201036 Solfjäderstaden IBK F 12 Vit - Borensberg IBC F 12/13
December
2023-12-09 12:30 Pojkar Blå Klass C 233002067 Borensberg IBC P12/13 Orange - Linghems SK P 13 Blå 2
2023-12-09 13:15 Pojkar Blå Klass C 233002068 Solfjäderstaden IBK P 13 Röd - Linköping IBK Ungdom P12/13 Vikingstad
2023-12-09 14:00 Pojkar Blå Klass C 233002069 Borensberg IBC P12/13 Orange - Linköping IBK Ungdom P12/13 Vikingstad
2023-12-09 14:45 Pojkar Blå Klass C 233002070 Linghems SK P 13 Blå 2 - Solfjäderstaden IBK P 13 Röd
2023-12-09 15:30 Pojkar Blå Klass C 233002071 Linköping IBK Ungdom P12/13 Vikingstad - Linghems SK P 13 Blå 2
2023-12-09 16:15 Pojkar Blå Klass C 233002072 Solfjäderstaden IBK P 13 Röd - Borensberg IBC P12/13 Orange
Januari
2024-01-20 12:30 Pojkar Grön Klass C Södra 234005065 Borensberg IBC Mix 16/17 Orange - Bergs IK P 16 Gul
2024-01-20 13:00 Pojkar Grön Klass C Södra 234005067 Ekängens IF P14/15 Blå - Rimforsa IF P-15/16 svart
2024-01-20 13:30 Pojkar Grön Klass C Södra 234005069 Bergs IK P 16 Gul - Ekängens IF P14/15 Blå
2024-01-20 14:00 Pojkar Grön Klass C Södra 234005071 Rimforsa IF P-15/16 svart - Borensberg IBC Mix 16/17 Orange
2024-01-20 14:30 Pojkar Grön Klass C Södra 234005073 Bergs IK P 16 Gul - Rimforsa IF P-15/16 svart
2024-01-20 15:00 Pojkar Grön Klass C Södra 234005075 Borensberg IBC Mix 16/17 Orange - Ekängens IF P14/15 Blå
2024-01-20 15:30 Pojkar Grön Klass C Södra 234005077 Borensberg IBC Mix 16/17 Orange - Bergs IK P 16 Svart
2024-01-20 16:00 Pojkar Grön Klass C Södra 234005079 Ekängens IF P14/15 Blå - Rimforsa IF P-15/16 vit
Februari
2024-02-10 12:30 Pojkar Blå Klass D Södra 233004043 Borensberg IBC P12/13 Svart - Mjölby IBK P Blå 2
2024-02-10 14:00 Pojkar Blå Klass D Södra 233004045 Borensberg IBC P12/13 Svart - Solfjäderstaden IBK P 13 Svart
2024-02-10 14:45 Pojkar Blå Klass D Södra 233004046 Mjölby IBK P Blå 2 - Linghems SK P 13 Blå 1
2024-02-10 15:30 Pojkar Blå Klass D Södra 233004047 Solfjäderstaden IBK P 13 Svart - Mjölby IBK P Blå 2
2024-02-10 16:15 Pojkar Blå Klass D Södra 233004048 Linghems SK P 13 Blå 1 - Borensberg IBC P12/13 Svart
Mars
2024-03-04 19:00 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004113 Borensberg IBC P10/11 - Rimforsa IF P 10/12
2024-03-10 15:00 Herrar Division 3 230200089 Borensberg IBC - IBF Kolmården
2024-03-17 14:00 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201083 Borensberg IBC F08/09 - Rimforsa IF F-08-10
2024-03-23 12:30 Flickor Blå Klass B 233201091 Mjölby IBK F Blå 2 - Hjulsbro IK F 13/14
2024-03-23 13:15 Flickor Blå Klass B 233201092 IBK Åtvidaberg F 10/13 - Solfjäderstaden IBK F 12 Vit
2024-03-23 14:00 Flickor Blå Klass B 233201093 Mjölby IBK F Blå 2 - Solfjäderstaden IBK F 12 Vit
2024-03-23 14:45 Flickor Blå Klass B 233201094 Hjulsbro IK F 13/14 - IBK Åtvidaberg F 10/13
2024-03-23 15:30 Flickor Blå Klass B 233201095 Solfjäderstaden IBK F 12 Vit - Hjulsbro IK F 13/14
2024-03-23 16:15 Flickor Blå Klass B 233201096 IBK Åtvidaberg F 10/13 - Mjölby IBK F Blå 2
2024-03-23 17:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004132 Borensberg IBC P10/11 - Linghems SK P 11
2024-03-24 12:30 Pojkar Grön Klass A Södra 234001127 Borensberg IBC P14/15 Orange - Ledberg IBF P 14/15 Grön
2024-03-24 13:00 Pojkar Grön Klass A Södra 234001129 Ledberg IBF P 14/15 Rosa - Mjölby IBK Pojkar Grön 1 (P 14/15)
2024-03-24 13:30 Pojkar Grön Klass A Södra 234001131 Ledberg IBF P 14/15 Grön - Mjölby IBK Pojkar Grön 2 (14/15)
2024-03-24 14:00 Pojkar Grön Klass A Södra 234001133 Ledberg IBF P 14/15 Rosa - Linköping IBK Ungdom P14/15 Vikingstad
2024-03-24 14:30 Pojkar Grön Klass A Södra 234001135 Mjölby IBK Pojkar Grön 1 (P 14/15) - Ledberg IBF P 14/15 Grön
2024-03-24 15:00 Pojkar Grön Klass A Södra 234001137 Ledberg IBF P 14/15 Rosa - Borensberg IBC P14/15 Orange
2024-03-24 15:30 Pojkar Grön Klass A Södra 234001139 Linköping IBK Ungdom P14/15 Vikingstad - Mjölby IBK Pojkar Grön 1 (P 14/15)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis