Flickor Röd (2023/24)

Gruppspel
Pantamera Flickor Röd Klass A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-06 19:30 232200002 Solfjäderstaden IBK F RÖD A - Hjulsbro IK F07/09 Vit 4 - 1 Hampus Larsson, Jan Wentzell Radiomasten Innebandycenter
2023-10-14 11:00 232200003 Bergs IK F 09/10 Svart - Boxholms IBK F Röd 1 0 - 3 Erik Karlsson, Johan Wiggur Ljungsbro Sporthall
2023-10-15 16:15 232200001 Onyx IBS F 09/10 - Linköping IBK Ungdom F07/09 4 - 1 Amanda Sigurbjörnsson, Fredrik Åhlund Rosvalla Arena A
2023-10-20 19:30 232200006 Solfjäderstaden IBK F RÖD A - Bergs IK F 09/10 Svart 2 - 0 Toivo Andersson, Melvin Lindström Radiomasten Innebandycenter
2023-10-21 15:30 232200005 Boxholms IBK F Röd 1 - Linköping IBK Ungdom F07/09 3 - 4 Rikard Karlsson, Ellen Brunnström Boxholm Sporthall
2023-10-22 16:25 232200004 Hjulsbro IK F07/09 Vit - Onyx IBS F 09/10 1 - 2 Elias Carlander, Mikael Sörman Kärnahallen
2023-10-28 11:00 232200009 Linköping IBK Ungdom F07/09 - Solfjäderstaden IBK F RÖD A 4 - 6 Love Arvidsson, Ellen Brunnström Kärnahallen
2023-10-28 17:45 232200008 Hjulsbro IK F07/09 Vit - Bergs IK F 09/10 Svart 3 - 2 Thomas Nystrand, Oscar Bard Stureforshallen
2023-10-29 14:15 232200007 Onyx IBS F 09/10 - Boxholms IBK F Röd 1 1 - 2 Niclas Andersson, Sigge Maurer Ramdalens Sportcenter
2023-11-11 12:30 232200012 Linköping IBK Ungdom F07/09 - Hjulsbro IK F07/09 Vit 2 - 2 Melvin Lindström, Milton Räni Kärnahallen
2023-11-12 11:00 232200010 Bergs IK F 09/10 Svart - Onyx IBS F 09/10 2 - 0 Simon Eriksson, Alvin Andersson Kärnahallen
2023-12-15 19:30 232200011 Solfjäderstaden IBK F RÖD A - Boxholms IBK F Röd 1 2 - 2 Rikard Karlsson, Love Arvidsson Radiomasten Innebandycenter
2023-11-18 08:45 232200014 Bergs IK F 09/10 Svart - Linköping IBK Ungdom F07/09 3 - 3 Felix Jonsson, Alvin Andersson Ljungsbro Sporthall
2023-11-18 11:45 232200013 Onyx IBS F 09/10 - Solfjäderstaden IBK F RÖD A 1 - 2 Niclas Andersson, Magnus Appelkvist Ramdalens Sportcenter
2023-11-19 13:00 232200015 Boxholms IBK F Röd 1 - Hjulsbro IK F07/09 Vit 3 - 2 Albin Häll, Isak Ahlgren Boxholm Sporthall
2023-11-24 19:30 232200018 Boxholms IBK F Röd 1 - Bergs IK F 09/10 Svart 0 - 4 Jacob Glavenius, Isak Ahlgren Boxholm Sporthall
2023-11-26 09:30 232200017 Hjulsbro IK F07/09 Vit - Solfjäderstaden IBK F RÖD A 2 - 2 Samuel Ekvall, Daniel Hermansson Kärnahallen
2023-11-26 12:30 232200016 Linköping IBK Ungdom F07/09 - Onyx IBS F 09/10 3 - 8 Edriss Ismail, Ellen Brunnström Kärnahallen
2023-12-03 11:00 232200020 Linköping IBK Ungdom F07/09 - Boxholms IBK F Röd 1 5 - 2 Jacob Glavenius, Alvin Andersson Kärnahallen
2023-12-03 15:30 232200021 Solfjäderstaden IBK F RÖD A - Bergs IK F 09/10 Svart 4 - 1 Edriss Ismail, Ellen Brunnström Motala Sporthall
2023-12-03 16:45 232200019 Onyx IBS F 09/10 - Hjulsbro IK F07/09 Vit 5 - 2 Mathias Lindvall, Aarre Hietanen Rosvalla C-hall
2023-12-07 19:00 232200024 Solfjäderstaden IBK F RÖD A - Linköping IBK Ungdom F07/09 7 - 2 Jan Wentzell, Erik Karlsson Radiomasten Innebandycenter
2023-12-09 11:00 232200023 Bergs IK F 09/10 Svart - Hjulsbro IK F07/09 Vit 1 - 3 Daniel Hermansson, Samuel Ekvall Ljungsbro Sporthall
2023-12-09 14:00 232200022 Boxholms IBK F Röd 1 - Onyx IBS F 09/10 3 - 0 Rikard Karlsson, Felix Jonsson Boxholm Sporthall
2024-01-12 19:30 232200026 Boxholms IBK F Röd 1 - Solfjäderstaden IBK F RÖD A 0 - 0 Didrik Carlsson, Ellen Brunnström Boxholm Sporthall
2024-01-13 14:00 232200027 Hjulsbro IK F07/09 Vit - Linköping IBK Ungdom F07/09 6 - 5 Hugo Angberg, Hugo Jacobsson Stureforshallen
2024-01-14 14:30 232200025 Onyx IBS F 09/10 - Bergs IK F 09/10 Svart 1 - 2 Admir Brkic, Magnus Appelkvist Ramdalens Sportcenter
2024-01-20 14:00 232200029 Linköping IBK Ungdom F07/09 - Bergs IK F 09/10 Svart 2 - 1 Noel Östlid, Isac Thorn Kärnahallen
2024-01-21 11:00 232200030 Hjulsbro IK F07/09 Vit - Boxholms IBK F Röd 1 2 - 1 Malte Forsgard, Noah Röjås Kärnahallen
2024-01-21 16:30 232200028 Solfjäderstaden IBK F RÖD A - Onyx IBS F 09/10 1 - 2 Simon Eriksson, Erik Karlsson Motala Sporthall
2024-01-27 12:30 232200033 Bergs IK F 09/10 Svart - Boxholms IBK F Röd 1 1 - 1 Jamiro Liebe, Minh Hong Pham Ljungsbro Sporthall
2024-03-05 20:00 232200032 Solfjäderstaden IBK F RÖD A - Hjulsbro IK F07/09 Vit 6 - 0 Oscar Bard, Jan Wentzell Radiomasten Innebandycenter
2024-03-09 17:15 232200031 Onyx IBS F 09/10 - Linköping IBK Ungdom F07/09 WO (5 - 0) Admir Brkic, Sigge Maurer Ramdalens Sportcenter
2024-02-02 19:30 232200035 Boxholms IBK F Röd 1 - Linköping IBK Ungdom F07/09 3 - 1 Noah Röjås, Peter Ström Boxholm Sporthall
2024-02-03 14:00 232200034 Hjulsbro IK F07/09 Vit - Onyx IBS F 09/10 2 - 5 Nova Ek-Emilsson, Ellen Brunnström Stureforshallen
2024-02-05 18:45 232200036 Bergs IK F 09/10 Svart - Solfjäderstaden IBK F RÖD A 0 - 1 Robin Andersson, Felix Ekholm Ljungsbro Sporthall
2024-02-10 15:45 232200039 Linköping IBK Ungdom F07/09 - Solfjäderstaden IBK F RÖD A 1 - 3 Hugo Jacobsson, Noah Räni Kärnahallen
2024-02-10 17:30 232200038 Hjulsbro IK F07/09 Vit - Bergs IK F 09/10 Svart 1 - 5 Minh Hong Pham, Hugo Angberg Stureforshallen
2024-02-11 15:30 232200037 Onyx IBS F 09/10 - Boxholms IBK F Röd 1 3 - 2 Mauricio Diaz, Sigge Maurer Ramdalens Sportcenter
2024-03-01 19:30 232200041 Solfjäderstaden IBK F RÖD A - Boxholms IBK F Röd 1 5 - 1 Isak Ahlgren, Ellen Brunnström Radiomasten Innebandycenter
2024-03-02 12:30 232200042 Linköping IBK Ungdom F07/09 - Hjulsbro IK F07/09 Vit 4 - 6 Jamiro Liebe, Minh Hong Pham Valkebohallen
2024-03-02 16:00 232200040 Bergs IK F 09/10 Svart - Onyx IBS F 09/10 3 - 2 Jacob Glavenius, Melvin Lindström Ljungsbro Sporthall
2024-03-08 19:30 232200044 Bergs IK F 09/10 Svart - Linköping IBK Ungdom F07/09 4 - 3 Didrik Carlsson, Jan Wentzell Ljungsbro Sporthall
2024-03-08 19:30 232200045 Boxholms IBK F Röd 1 - Hjulsbro IK F07/09 Vit 1 - 2 Noah Röjås, Marthin Andersson Boxholm Sporthall
2024-03-10 12:00 232200043 Onyx IBS F 09/10 - Solfjäderstaden IBK F RÖD A 3 - 4 Josef Johancsik, Kjell Rolin Rosvalla Arena A
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Solfjäderstaden IBK F RÖD A 15 11 3 1 49-20 29 36
2. Onyx IBS F 09/ 10 15 8 0 7 42-30 12 24
3. Bergs IK F 09/ 10 Svart 15 6 2 7 29-29 0 20
4. Hjulsbro IK F07/ 09 Vit 15 6 2 7 35-48 -13 20
5. Boxholms IBK F Röd 1 15 5 3 7 27-32 -5 18
6. Linköping IBK Ungdom F07/ 09 15 3 2 10 40-63 -23 11
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor Röd Klass B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-15 09:00 232201003 Åby IBK Ungdom F07/09 Svart - Hjulsbro IK F10/11 Grå 0 - 3 Anton Nilsson, Alen Turcinhodzic Åby Arena
2023-10-15 10:45 232201002 Solfjäderstaden IBK F 10 - Linköping IBK Ungdom F09 Svart 3 - 4 Jan Wentzell, Emil Magnusson Radiomasten Innebandycenter
2023-10-15 12:00 232201001 Solfjäderstaden IBK F 09 Röd - Rimforsa IF F-08-10 4 - 5 Emil Magnusson, Jan Wentzell Radiomasten Innebandycenter
2023-10-15 14:00 232201005 Borensberg IBC F08/09 - Brokinds IF F 09/10 0 - 7 Thomas Nystrand, Oscar Bard Hällaskolan
2023-11-27 19:00 232201004 Bergs IK F 09/11 Gul - Linghems SK F 10/11 0 - 3 Hugo Jacobsson, Noah Räni Ljungsbro Sporthall
2023-10-21 10:00 232201009 Brokinds IF F 09/10 - Åby IBK Ungdom F07/09 Svart 5 - 2 Hugo Jacobsson, Noah Räni Brokindshallen
2023-10-22 10:30 232201008 Linghems SK F 10/11 - Solfjäderstaden IBK F 10 2 - 5 Rågher Godin, Milton Räni Kärnahallen
2023-10-22 12:00 232201006 Linköping IBK Ungdom F09 Svart - Solfjäderstaden IBK F 09 Röd 4 - 1 Rågher Godin, Milton Räni Kärnahallen
2023-10-22 12:30 232201010 Borensberg IBC F08/09 - Bergs IK F 09/11 Gul 5 - 6 Oscar Bard, Erik Karlsson Hällaskolan
2023-10-22 15:00 232201007 Hjulsbro IK F10/11 Grå - Rimforsa IF F-08-10 4 - 1 Elias Carlander, Mikael Sörman Kärnahallen
2023-10-26 19:00 232201013 Rimforsa IF F-08-10 - Brokinds IF F 09/10 1 - 4 Noah Räni, Hugo Jacobsson Hackelhallen
2023-10-27 19:30 232201011 Solfjäderstaden IBK F 09 Röd - Hjulsbro IK F10/11 Grå 2 - 2 Didrik Carlsson, Edriss Ismail Radiomasten Innebandycenter
2023-10-28 09:30 232201012 Linköping IBK Ungdom F09 Svart - Linghems SK F 10/11 0 - 0 Love Arvidsson, Ellen Brunnström Kärnahallen
2023-10-28 11:30 232201015 Åby IBK Ungdom F07/09 Svart - Bergs IK F 09/11 Gul 3 - 6 Johnny Håkansson, Christoffer Karlsson Åby Arena
2023-10-29 11:30 232201014 Solfjäderstaden IBK F 10 - Borensberg IBC F08/09 1 - 3 Jacob Glavenius, Isak Ahlgren Radiomasten Innebandycenter
2023-11-09 19:00 232201017 Brokinds IF F 09/10 - Hjulsbro IK F10/11 Grå 4 - 1 Isak Ahlgren, Jacob Glavenius Brokindshallen
2023-11-11 14:00 232201018 Borensberg IBC F08/09 - Linköping IBK Ungdom F09 Svart 4 - 5 Samuel Ekvall, Daniel Hermansson Hällaskolan
2023-11-12 09:30 232201019 Bergs IK F 09/11 Gul - Rimforsa IF F-08-10 5 - 2 Alvin Andersson, Simon Eriksson Kärnahallen
2023-11-12 11:30 232201020 Åby IBK Ungdom F07/09 Svart - Solfjäderstaden IBK F 10 3 - 5 Anton Nilsson, Alen Turcinhodzic Åby Arena
2023-11-16 19:00 232201016 Linghems SK F 10/11 - Solfjäderstaden IBK F 09 Röd 5 - 2 Roger Balogh, Jacob Glavenius Ånestadhallen
2023-11-16 17:45 232201023 Hjulsbro IK F10/11 Grå - Bergs IK F 09/11 Gul 2 - 2 Samuel Ekvall, Daniel Hermansson Stureforshallen
2023-11-19 12:30 232201021 Solfjäderstaden IBK F 09 Röd - Brokinds IF F 09/10 2 - 3 Hampus Larsson, Jan Wentzell Radiomasten Innebandycenter
2023-11-19 13:40 232201025 Rimforsa IF F-08-10 - Solfjäderstaden IBK F 10 5 - 5 Ellen Brunnström, Elias Carlander Hackelhallen
2023-11-19 14:30 232201024 Linköping IBK Ungdom F09 Svart - Åby IBK Ungdom F07/09 Svart 3 - 3 Daniel Hermansson, Samuel Ekvall Kärnahallen
2023-11-19 16:00 232201022 Linghems SK F 10/11 - Borensberg IBC F08/09 4 - 2 Samuel Ekvall, Daniel Hermansson Kärnahallen
2023-11-25 12:00 232201030 Rimforsa IF F-08-10 - Linköping IBK Ungdom F09 Svart 0 - 5 Jacob Glavenius, Isak Ahlgren Hackelhallen
2023-11-25 13:45 232201029 Solfjäderstaden IBK F 10 - Hjulsbro IK F10/11 Grå 4 - 1 Erik Karlsson, Albin Häll Radiomasten Innebandycenter
2023-11-25 15:30 232201027 Bergs IK F 09/11 Gul - Brokinds IF F 09/10 1 - 1 Melvin Lindström, Didrik Carlsson Ljungsbro Sporthall
2023-11-26 14:00 232201028 Åby IBK Ungdom F07/09 Svart - Linghems SK F 10/11 1 - 2 Linnea Lind Jonsson, Sonny Weideborg Åby Arena
2023-11-26 15:30 232201026 Borensberg IBC F08/09 - Solfjäderstaden IBK F 09 Röd 5 - 0 Alex Svensson, Didrik Carlsson Hällaskolan
2023-11-30 17:45 232201035 Hjulsbro IK F10/11 Grå - Linköping IBK Ungdom F09 Svart 1 - 0 Johan Wiggur, Edriss Ismail Stureforshallen
2023-12-02 10:00 232201033 Brokinds IF F 09/10 - Solfjäderstaden IBK F 10 5 - 2 Noah Räni, Samuel Ekvall Brokindshallen
2023-12-02 12:30 232201032 Borensberg IBC F08/09 - Åby IBK Ungdom F07/09 Svart 6 - 2 Johan Wiggur, Fredrik Steisjö Hällaskolan
2023-12-03 12:00 232201031 Solfjäderstaden IBK F 09 Röd - Bergs IK F 09/11 Gul 0 - 0 Ellen Brunnström, Edriss Ismail Motala Sporthall
2023-12-03 12:30 232201034 Linghems SK F 10/11 - Rimforsa IF F-08-10 3 - 3 Jacob Glavenius, Alvin Andersson Kärnahallen
2023-12-09 10:15 232201038 Rimforsa IF F-08-10 - Borensberg IBC F08/09 2 - 2 Felix Jonsson, Alvin Andersson Hackelhallen
2023-12-09 14:00 232201040 Hjulsbro IK F10/11 Grå - Linghems SK F 10/11 5 - 1 Jesper Rosenberg, Albin Häll Stureforshallen
2023-12-09 17:30 232201037 Solfjäderstaden IBK F 10 - Bergs IK F 09/11 Gul 3 - 8 Marthin Andersson, Erik Karlsson Radiomasten Innebandycenter
2023-12-10 10:00 232201036 Åby IBK Ungdom F07/09 Svart - Solfjäderstaden IBK F 09 Röd 0 - 1 Mikael Sörman, Alvin Andersson Åby Arena
2023-12-18 19:30 232201039 Linköping IBK Ungdom F09 Svart - Brokinds IF F 09/10 5 - 5 Isak Ahlgren, Noah Räni Ånestadhallen
2023-12-16 11:30 232201042 Åby IBK Ungdom F07/09 Svart - Rimforsa IF F-08-10 7 - 2 Rågher Godin, Felix Jonsson Åby Arena
2023-12-16 15:45 232201043 Bergs IK F 09/11 Gul - Linköping IBK Ungdom F09 Svart 2 - 1 Isak Ahlgren, Melvin Lindström Ljungsbro Sporthall
2023-12-17 14:15 232201041 Solfjäderstaden IBK F 09 Röd - Solfjäderstaden IBK F 10 0 - 4 Erik Karlsson, Jan Wentzell Radiomasten Innebandycenter
2023-12-20 19:00 232201044 Borensberg IBC F08/09 - Hjulsbro IK F10/11 Grå 5 - 3 Pontus Karlsson, Erik Karlsson Hällaskolan
2024-01-09 19:15 232201045 Brokinds IF F 09/10 - Linghems SK F 10/11 2 - 2 Emil Magnusson, Christoffer Karlsson Brokindshallen
2024-01-12 19:15 232201050 Brokinds IF F 09/10 - Borensberg IBC F08/09 3 - 2 Rågher Godin, Linnea Lind Jonsson Brokindshallen
2024-01-13 10:15 232201046 Rimforsa IF F-08-10 - Solfjäderstaden IBK F 09 Röd 2 - 1 Daniel Hermansson, Joakim Bengtsson Hackelhallen
2024-01-13 15:30 232201047 Linköping IBK Ungdom F09 Svart - Solfjäderstaden IBK F 10 5 - 8 Hugo Angberg, Hugo Jacobsson Stureforshallen
2024-01-13 17:00 232201049 Linghems SK F 10/11 - Bergs IK F 09/11 Gul 0 - 4 Hugo Angberg, Hugo Jacobsson Stureforshallen
2024-01-14 15:00 232201048 Hjulsbro IK F10/11 Grå - Åby IBK Ungdom F07/09 Svart 9 - 0 Hugo Jacobsson, Joakim Bengtsson Billbäcks Arena
2024-01-16 19:00 232201053 Solfjäderstaden IBK F 10 - Linghems SK F 10/11 3 - 3 Oscar Bard, Håkan Karlsson Radiomasten Innebandycenter
2024-01-19 19:30 232201051 Solfjäderstaden IBK F 09 Röd - Linköping IBK Ungdom F09 Svart 2 - 3 Erik Karlsson, Johan Wiggur Radiomasten Innebandycenter
2024-01-20 12:00 232201052 Rimforsa IF F-08-10 - Hjulsbro IK F10/11 Grå 3 - 7 Albin Häll, Rikard Karlsson Hackelhallen
2024-01-20 14:30 232201054 Åby IBK Ungdom F07/09 Svart - Brokinds IF F 09/10 1 - 5 Alvin Andersson, Joakim Bengtsson Åby Arena
2024-01-21 09:30 232201055 Bergs IK F 09/11 Gul - Borensberg IBC F08/09 1 - 1 , Patricio Boiardt Wahlbeckshallen B
2024-01-25 19:00 232201058 Brokinds IF F 09/10 - Rimforsa IF F-08-10 6 - 0 Mikael Sörman, Elias Carlander Brokindshallen
2024-01-26 17:45 232201059 Borensberg IBC F08/09 - Solfjäderstaden IBK F 10 5 - 5 Roger Balogh, Hampus Larsson Hällaskolan
2024-01-27 11:00 232201060 Bergs IK F 09/11 Gul - Åby IBK Ungdom F07/09 Svart 3 - 3 Jamiro Liebe, Minh Hong Pham Ljungsbro Sporthall
2024-01-27 17:30 232201056 Hjulsbro IK F10/11 Grå - Solfjäderstaden IBK F 09 Röd 2 - 0 Rickard Olsen, Samuel Ekvall Stureforshallen
2024-01-28 15:30 232201057 Linghems SK F 10/11 - Linköping IBK Ungdom F09 Svart 3 - 3 Alex Svensson, Pontus Karlsson Kärnahallen
2024-02-02 19:30 232201061 Solfjäderstaden IBK F 09 Röd - Linghems SK F 10/11 1 - 3 Simon Eriksson, Hampus Larsson Radiomasten Innebandycenter
2024-02-03 12:00 232201064 Rimforsa IF F-08-10 - Bergs IK F 09/11 Gul 2 - 3 Albin Häll, Jesper Rosenberg Hackelhallen
2024-02-04 11:00 232201063 Linköping IBK Ungdom F09 Svart - Borensberg IBC F08/09 3 - 5 Malte Forsgard, Wiktor Liew Kärnahallen
2024-02-04 12:30 232201062 Hjulsbro IK F10/11 Grå - Brokinds IF F 09/10 1 - 3 Noel Östlid, Samuel Ekvall Kärnahallen
2024-02-04 16:15 232201065 Solfjäderstaden IBK F 10 - Åby IBK Ungdom F07/09 Svart 6 - 3 Mikael Sörman, Erik Karlsson Radiomasten Innebandycenter
2024-02-09 19:30 232201070 Solfjäderstaden IBK F 10 - Rimforsa IF F-08-10 5 - 2 Isak Ahlgren, Jacob Glavenius Radiomasten Innebandycenter
2024-02-10 11:00 232201068 Bergs IK F 09/11 Gul - Hjulsbro IK F10/11 Grå 3 - 3 Noel Östlid, Isac Thorn Ljungsbro Sporthall
2024-02-10 13:00 232201066 Brokinds IF F 09/10 - Solfjäderstaden IBK F 09 Röd 6 - 0 Erik Karlsson, Malte Forsgard Brokindshallen
2024-02-10 17:00 232201069 Åby IBK Ungdom F07/09 Svart - Linköping IBK Ungdom F09 Svart 0 - 3 Jesper Rosenberg, Fredrik Steisjö Billbäcks Arena
2024-02-10 17:30 232201067 Borensberg IBC F08/09 - Linghems SK F 10/11 4 - 1 Ellen Brunnström, Nova Ek-Emilsson Hällaskolan
2024-03-01 19:15 232201072 Brokinds IF F 09/10 - Bergs IK F 09/11 Gul 1 - 2 Minh Hong Pham, Hugo Angberg Brokindshallen
2024-03-01 19:30 232201073 Linghems SK F 10/11 - Åby IBK Ungdom F07/09 Svart 3 - 1 Samuel Ekvall, Isac Thorn Kärnahallen
2024-03-02 11:00 232201075 Linköping IBK Ungdom F09 Svart - Rimforsa IF F-08-10 4 - 0 Minh Hong Pham, Jamiro Liebe Valkebohallen
2024-03-02 12:30 232201074 Hjulsbro IK F10/11 Grå - Solfjäderstaden IBK F 10 1 - 2 Isac Thorn, Noel Östlid Stureforshallen
2024-03-03 12:00 232201071 Solfjäderstaden IBK F 09 Röd - Borensberg IBC F08/09 1 - 8 Jan Wentzell, Peter Ström Radiomasten Innebandycenter
2024-03-08 19:15 232201080 Linköping IBK Ungdom F09 Svart - Hjulsbro IK F10/11 Grå 0 - 1 Melvin Lindström, Jacob Glavenius Kärnahallen
2024-03-08 19:30 232201077 Åby IBK Ungdom F07/09 Svart - Borensberg IBC F08/09 0 - 5 Albin Häll, Fernando Rocabado Åby Arena
2024-03-09 14:00 232201078 Solfjäderstaden IBK F 10 - Brokinds IF F 09/10 1 - 6 Minh Hong Pham, Erik Karlsson Radiomasten Innebandycenter
2024-03-09 16:30 232201076 Bergs IK F 09/11 Gul - Solfjäderstaden IBK F 09 Röd 3 - 1 Igor Ivanchenko, Artem Zolotar Kärnahallen
2024-03-10 15:15 232201079 Rimforsa IF F-08-10 - Linghems SK F 10/11 1 - 3 Alexander Carlström, Toivo Andersson Hackelhallen
2024-03-14 19:00 232201084 Brokinds IF F 09/10 - Linköping IBK Ungdom F09 Svart 5 - 4 Samuel Ekvall, Albin Häll Brokindshallen
2024-03-16 12:30 232201081 Solfjäderstaden IBK F 09 Röd - Åby IBK Ungdom F07/09 Svart 2 - 2 Jamiro Liebe, Minh Hong Pham Radiomasten Innebandycenter
2024-03-16 14:30 232201085 Linghems SK F 10/11 - Hjulsbro IK F10/11 Grå 4 - 1 Wiktor Liew, Isac Thorn Kärnahallen
2024-03-16 17:30 232201082 Bergs IK F 09/11 Gul - Solfjäderstaden IBK F 10 4 - 4 Noah Räni, Hugo Jacobsson Ljungsbro Sporthall
2024-03-17 14:00 232201083 Borensberg IBC F08/09 - Rimforsa IF F-08-10 7 - 2 Christoffer Karlsson, Emil Magnusson Hällaskolan
2024-03-21 18:30 232201090 Linghems SK F 10/11 - Brokinds IF F 09/10 3 - 3 Samuel Ekvall, Thomas Nystrand Ånestadhallen
2024-03-23 12:00 232201087 Rimforsa IF F-08-10 - Åby IBK Ungdom F07/09 Svart 3 - 5 Sonny Weideborg, Isak Ahlgren Hackelhallen
2024-03-23 12:30 232201089 Hjulsbro IK F10/11 Grå - Borensberg IBC F08/09 4 - 4 Daniel Hermansson, Albin Häll Stureforshallen
2024-03-23 14:30 232201086 Solfjäderstaden IBK F 10 - Solfjäderstaden IBK F 09 Röd 10 - 0 Hugo Angberg, Ellen Brunnström Radiomasten Innebandycenter
2024-03-24 14:00 232201088 Linköping IBK Ungdom F09 Svart - Bergs IK F 09/11 Gul 2 - 3 Melvin Lindström, Isak Ahlgren Stureforshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Brokinds IF F 09/ 10 18 13 4 1 74-30 44 43
2. Bergs IK F 09/ 11 Gul 18 10 7 1 56-37 19 37
3. Borensberg IBC F08/ 09 18 9 4 5 73-50 23 31
4. Solfjäderstaden IBK F 10 18 9 4 5 76-60 16 31
5. Linghems SK F 10/ 11 18 8 6 4 45-41 4 30
6. Hjulsbro IK F10/ 11 Grå 18 8 4 6 51-38 13 28
7. Linköping IBK Ungdom F09 Svart 18 7 4 7 54-46 8 25
8. Åby IBK Ungdom F07/ 09 Svart 18 2 3 13 36-72 -36 9
9. Rimforsa IF F-08-10 18 2 3 13 36-80 -44 9
10. Solfjäderstaden IBK F 09 Röd 18 1 3 14 20-67 -47 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor Röd Klass C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-14 11:30 232202003 Åby IBK Ungdom F10/12 - Brokinds IF F 11 2 - 14 Didrik Carlsson, Patricio Boiardt Åby Arena
2023-10-15 09:30 232202002 Solfjäderstaden IBK F 11 Blå - Hjulsbro IK F10/12 Gul 3 - 3 Jan Wentzell, Emil Magnusson Radiomasten Innebandycenter
2023-10-15 15:30 232202004 Borensberg IBC F10/11 - Boxholms IBK F Röd 2 5 - 3 Thomas Nystrand, Oscar Bard Hällaskolan
2023-10-21 11:30 232202006 Brokinds IF F 11 - Borensberg IBC F10/11 3 - 4 Hugo Jacobsson, Noah Räni Brokindshallen
2023-10-22 13:30 232202007 Hjulsbro IK F10/12 Gul - Åby IBK Ungdom F10/12 10 - 0 Milton Räni, Rågher Godin Kärnahallen
2023-10-22 15:00 232202005 IBK Mantorp F 10/11 - Boxholms IBK F Röd 2 1 - 1 Isak Ahlgren, Jacob Glavenius Klämmetorpshallen
2023-10-25 18:30 232202009 Solfjäderstaden IBK F 11 Blå - IBK Mantorp F 10/11 2 - 5 Jan Wentzell, Hampus Larsson Radiomasten Innebandycenter
2023-10-28 11:00 232202012 Boxholms IBK F Röd 2 - Brokinds IF F 11 3 - 10 Robin Andersson, Felix Ekholm Boxholm Sporthall
2023-10-28 16:30 232202011 Borensberg IBC F10/11 - Hjulsbro IK F10/12 Gul 2 - 1 Christoffer Karlsson, Albin Häll Hällaskolan
2023-11-11 12:30 232202014 Hjulsbro IK F10/12 Gul - Boxholms IBK F Röd 2 3 - 1 Hugo Angberg, Erik Karlsson Stureforshallen
2023-11-12 12:15 232202016 Solfjäderstaden IBK F 11 Blå - Åby IBK Ungdom F10/12 10 - 2 Jan Wentzell, Peter Ström Radiomasten Innebandycenter
2023-12-16 16:30 232202013 IBK Mantorp F 10/11 - Brokinds IF F 11 3 - 5 Hampus Larsson, Joakim Bengtsson Klämmetorpshallen
2023-11-18 09:00 232202017 Åby IBK Ungdom F10/12 - IBK Mantorp F 10/11 4 - 4 Albin Häll, Mikael Sörman Åby Arena
2023-11-18 10:00 232202020 Brokinds IF F 11 - Hjulsbro IK F10/12 Gul 4 - 2 Jan Wentzell, Jesper Rosenberg Brokindshallen
2023-11-18 14:00 232202018 Borensberg IBC F10/11 - Solfjäderstaden IBK F 11 Blå 6 - 2 Johan Wiggur, Melvin Lindström Hällaskolan
2023-11-25 12:00 232202024 Åby IBK Ungdom F10/12 - Borensberg IBC F10/11 4 - 5 Peter Ström, Daniel Johansson Åby Arena
2023-11-25 12:30 232202023 Solfjäderstaden IBK F 11 Blå - Boxholms IBK F Röd 2 2 - 5 Albin Häll, Erik Karlsson Radiomasten Innebandycenter
2023-11-25 14:00 232202021 IBK Mantorp F 10/11 - Hjulsbro IK F10/12 Gul 5 - 2 Christoffer Karlsson, Andreas A Karlsson Klämmetorpshallen
2023-12-01 19:15 232202027 Brokinds IF F 11 - Solfjäderstaden IBK F 11 Blå 15 - 1 Rikard Karlsson, Pontus Karlsson Brokindshallen
2023-12-02 11:00 232202026 Boxholms IBK F Röd 2 - Åby IBK Ungdom F10/12 5 - 2 Jacob Glavenius, Isak Ahlgren Boxholm Sporthall
2023-12-02 14:00 232202025 Borensberg IBC F10/11 - IBK Mantorp F 10/11 1 - 4 Johan Wiggur, Fredrik Steisjö Hällaskolan
2023-12-09 10:00 232202031 Brokinds IF F 11 - Åby IBK Ungdom F10/12 8 - 0 Alexander Carlström, Jacob Glavenius Brokindshallen
2023-12-09 10:00 232202032 Boxholms IBK F Röd 2 - Borensberg IBC F10/11 3 - 5 Oscar Bard, Rikard Karlsson Boxholm Sporthall
2023-12-09 12:30 232202030 Hjulsbro IK F10/12 Gul - Solfjäderstaden IBK F 11 Blå 1 - 1 Albin Häll, Jesper Rosenberg Stureforshallen
2024-01-13 11:00 232202033 Boxholms IBK F Röd 2 - IBK Mantorp F 10/11 3 - 3 Rikard Karlsson, Pontus Karlsson Boxholm Sporthall
2024-01-13 12:30 232202034 Borensberg IBC F10/11 - Brokinds IF F 11 4 - 3 Christoffer Karlsson, Andreas A Karlsson Hällaskolan
2024-01-13 16:00 232202035 Åby IBK Ungdom F10/12 - Hjulsbro IK F10/12 Gul 3 - 3 Alexander Carlström, Toivo Andersson Billbäcks Arena
2024-01-20 10:00 232202040 Brokinds IF F 11 - Boxholms IBK F Röd 2 7 - 2 Jesper Rosenberg, Christoffer Karlsson Brokindshallen
2024-01-21 15:00 232202037 IBK Mantorp F 10/11 - Solfjäderstaden IBK F 11 Blå 1 - 3 Isak Ahlgren, Jacob Glavenius Klämmetorpshallen
2024-01-22 18:00 232202039 Hjulsbro IK F10/12 Gul - Borensberg IBC F10/11 3 - 0 Noah Räni, Hugo Jacobsson Stureforshallen
2024-01-27 10:00 232202041 Brokinds IF F 11 - IBK Mantorp F 10/11 4 - 1 Isak Ahlgren, Jacob Glavenius Brokindshallen
2024-01-27 10:00 232202042 Boxholms IBK F Röd 2 - Hjulsbro IK F10/12 Gul 1 - 5 Marthin Andersson, Noah Röjås Boxholm Sporthall
2024-01-27 16:00 232202044 Åby IBK Ungdom F10/12 - Solfjäderstaden IBK F 11 Blå 3 - 5 Linnea Lind Jonsson, Felix Jonsson Billbäcks Arena
2024-01-30 18:30 232202045 IBK Mantorp F 10/11 - Åby IBK Ungdom F10/12 6 - 0 Daniel Hermansson, Noah Röjås Klämmetorpshallen
2024-02-03 12:30 232202048 Hjulsbro IK F10/12 Gul - Brokinds IF F 11 2 - 1 Nova Ek-Emilsson, Ellen Brunnström Stureforshallen
2024-02-04 13:45 232202046 Solfjäderstaden IBK F 11 Blå - Borensberg IBC F10/11 1 - 3 Oscar Bard, Hugo Angberg Radiomasten Innebandycenter
2024-02-10 12:30 232202049 Hjulsbro IK F10/12 Gul - IBK Mantorp F 10/11 1 - 1 Daniel Hermansson, Minh Hong Pham Stureforshallen
2024-02-10 19:00 232202052 Borensberg IBC F10/11 - Åby IBK Ungdom F10/12 4 - 1 Ellen Brunnström, Nova Ek-Emilsson Hällaskolan
2024-02-14 18:30 232202051 Boxholms IBK F Röd 2 - Solfjäderstaden IBK F 11 Blå 5 - 2 Minh Hong Pham, Rikard Karlsson Boxholm Sporthall
2024-03-02 10:00 232202054 Åby IBK Ungdom F10/12 - Boxholms IBK F Röd 2 4 - 6 Rågher Godin, Linnea Lind Jonsson Åby Arena
2024-03-02 12:30 232202055 Solfjäderstaden IBK F 11 Blå - Brokinds IF F 11 1 - 10 Ellen Brunnström, Nova Ek-Emilsson Radiomasten Innebandycenter
2024-03-02 14:00 232202053 IBK Mantorp F 10/11 - Borensberg IBC F10/11 2 - 1 Pontus Björklund, Noah Röjås Klämmetorpshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Brokinds IF F 11 12 9 0 3 84-25 59 27
2. Borensberg IBC F10/ 11 12 9 0 3 40-30 10 27
3. Hjulsbro IK F10/ 12 Gul 12 5 4 3 36-22 14 19
4. IBK Mantorp F 10/ 11 12 5 4 3 36-27 9 19
5. Boxholms IBK F Röd 2 12 4 2 6 38-49 -11 14
6. Solfjäderstaden IBK F 11 Blå 12 3 2 7 33-59 -26 11
7. Åby IBK Ungdom F10/ 12 12 0 2 10 25-80 -55 2
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis