Ramdalens Sportcenter

Adress
Oxelösund
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2021-09-15 19:30 Träningmatch Dam 169020021 Onyx IBS D1 - FBC Katrineholm A-lag
Oktober
2021-10-16 17:00 Träningmatch Dam 169020022 Södermanland F16 - Östergötland F 16
2021-10-24 10:30 Pantamera Pojkar Röd D 165005009 Onyx IBS Nyköping - Katrineholms IBF
2021-10-24 11:45 Herrar Division 3 Väst 161200018 Onyx IBS H3 - Torshälla IBK U-lag SVART
2021-10-24 14:00 Juniorallsvenskan F HJ18 580705029 Onyx IBS - Strängnäs IBK
2021-10-30 10:00 SDF-SM F16 grupp 2 580121002 Västerbotten - Halland
2021-10-30 11:30 SDF-SM P16 grupp 4 580143002 Västerbotten - Halland
2021-10-30 13:00 SDF-SM F16 grupp 4 580123002 Västernorrland - Västsvenska
2021-10-30 14:30 SDF-SM P16 grupp 2 580141002 Västernorrland - Västsvenska
2021-10-30 16:00 SDF-SM F16 grupp 2 580121003 Norrbotten - Västerbotten
2021-10-30 17:30 SDF-SM P16 grupp 4 580143003 Norrbotten - Västerbotten
2021-10-31 09:00 SDF-SM P16 grupp 4 580143006 Värmland - Halland
2021-10-31 10:30 SDF-SM F16 grupp 2 580121006 Värmland - Halland
2021-10-31 12:00 SDF-SM P16 grupp 2 580141007 Västernorrland - Skåne
2021-10-31 13:30 SDF-SM F16 grupp 4 580123007 Västernorrland - Skåne
2021-10-31 15:00 SDF-SM P16 grupp 3 580142007 Södermanland - Stockholm
2021-10-31 16:30 SDF-SM F16 grupp 1 580120007 Södermanland - Stockholm
2021-10-31 18:00 SDF-SM P16 grupp 1 580140008 Hälsingland - Västergötland
2021-10-31 19:30 SDF-SM F16 grupp 3 580122008 Hälsingland - Västergötland
November
2021-11-01 09:00 SDF-SM P16 grupp 3 580142010 Västmanland - Jämtland/Härjedalen
2021-11-01 10:30 SDF-SM P16 grupp 2 580141009 Gästrikland - Västernorrland
2021-11-01 12:00 SDF-SM F16 grupp 1 580120010 Västmanland - Blekinge
2021-11-01 13:30 SDF-SM F16 grupp 4 580123009 Gästrikland - Västernorrland
2021-11-01 15:30 SDF-SM P16 Pl. 13-16 580147002 Fyran Grupp 3 - Fyran Grupp 4
2021-11-01 17:00 SDF-SM P16 Pl. 13-16 580147001 Fyran Grupp 1 - Fyran Grupp 2
2021-11-01 18:30 SDF-SM F16 Pl. 13-16 580127001 Fyran Grupp 1 - Fyran Grupp 2
2021-11-01 20:00 SDF-SM F16 Pl. 13-16 580127002 Fyran Grupp 3 - Fyran Grupp 4
2021-11-02 09:30 SDF-SM F16 Pl. 9-12 580126004 Förlorare i match 580126001 - Förlorare i match 580126002
2021-11-02 11:00 SDF-SM P16 Pl. 5-8 580145002 Förlorare Kvartsfinal 3 - Förlorare Kvartsfinal 4
2021-11-06 10:45 Damjunior 231100015 Onyx IBS - IBF Linköping/Hjulsbro IK
2021-11-06 13:00 Herrar Division 3 Väst 161200022 Onyx IBS H3 - FBC Nyköping U-lag
2021-11-14 10:30 Pojkar Blå B 168005029 Onyx IBS Oxelösund - Trosa Edanö IBK
2021-11-14 11:45 Pantamera Pojkar Röd C 165002015 Onyx IBS Oxelösund - Nykvarns IF
2021-11-14 13:45 Damjunior 231100020 Onyx IBS - Nykvarns IBF Ungdom / Nykvarns IF
2021-11-14 16:00 Herrar Division 2 161110032 Onyx IBS - IFK Gnesta A-lag
2021-11-27 11:30 Pantamera Flickor Röd B 166001021 Onyx IBS - Katrineholms IBF
2021-11-27 13:00 Damer division 1 230300056 Onyx IBS - Svärtinge SK
December
2021-12-04 10:30 Pantamera Flickor Röd B 166001026 Onyx IBS - IFK Gnesta
2021-12-04 11:45 Pojkar Blå B 168005057 Onyx IBS Oxelösund - Strängnäs IBK Röd
2021-12-04 13:00 Pantamera Flickor Röd A 166000023 Onyx IBS - Strängnäs IBK
2021-12-04 14:15 Pantamera Pojkar Röd D 165005025 Onyx IBS Nyköping - Nykvarns IF Svart
2021-12-04 15:30 Pantamera Pojkar Röd B 165001025 Onyx IBS Nyköping - Nykvarns IF
2021-12-10 19:00 Juniorallsvenskan F HJ18 580705046 Onyx IBS - Nykvarns IF
2021-12-11 11:00 Flickor Blå A 168500036 Onyx IBS - Strängnäs IBK
2021-12-11 12:15 Pantamera Pojkar Röd F 165004027 Onyx IBS - Nykvarns IF
2021-12-11 13:45 Damjunior 231100036 Onyx IBS - Strängnäs IBK
2021-12-12 10:30 Pantamera Flickor Röd B 166001008 Onyx IBS - Järna SK
2021-12-17 19:00 Herrar Division 2 161110051 Onyx IBS - Nykvarns IF
2021-12-18 10:30 Pantamera Pojkar Röd C 165002028 Onyx IBS Oxelösund - Strängnäs IBK
2021-12-18 11:45 Pojkar Blå B 168005077 Onyx IBS Oxelösund - Strängnäs IBK Vit
2021-12-18 13:15 Herrar Division 3 Väst 161200041 Onyx IBS H3 - Malmköpings IBF / Flens IBF
Januari
2022-01-11 19:30 Juniorallsvenskan F HJ18 580705057 Onyx IBS - Linköping IBK Ungdom
2022-01-15 10:30 Pantamera Pojkar Röd C 165002032 Onyx IBS Oxelösund - Torshälla IBK Röd C
2022-01-15 11:45 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200042 Onyx IBS F 07/08 - Åby IBK Ungdom/IBF Kolmården
2022-01-15 13:30 Pantamera Flickor Röd A 166000032 Onyx IBS - IK Standard
2022-01-15 15:00 Herrar Division 2 161110056 Onyx IBS - Torshälla IBK
2022-01-21 19:00 Juniorallsvenskan F HJ18 580705070 Onyx IBS - Torshälla IBK
2022-01-23 10:30 Pojkar Blå B 168005097 Onyx IBS Oxelösund - Järna SK
2022-01-29 09:15 Pantamera Pojkar Röd B 165001041 Onyx IBS Nyköping - Torshälla IBK Röd B
2022-01-29 10:30 Pantamera Flickor Röd B 166001047 Onyx IBS - Nykvarns IF
2022-01-29 11:45 Damjunior 231100054 Onyx IBS - Linköping IBK Ungdom
2022-01-29 14:00 Damer division 1 230300100 Onyx IBS - Endre IF U-lag
2022-01-29 16:15 Herrar Division 2 161110063 Onyx IBS - Telge SIBK
2022-01-30 10:30 Flickor Blå A 168500050 Onyx IBS - Nykvarns IF
2022-01-30 11:15 Pojkar Blå B 168005106 Onyx IBS Nyköping svart - IFK Mariefred
2022-01-30 12:30 Pantamera Pojkar Röd C 165002039 Onyx IBS Oxelösund - Katrineholms IBF
2022-01-30 15:00 Pantamera Flickor Röd A 166000039 Onyx IBS - Trosa Edanö IBK
Februari
2022-02-05 12:00 Pantamera Pojkar Röd C 165002042 Onyx IBS Oxelösund - Trosa Edanö IBK
2022-02-05 13:15 Pantamera Pojkar Röd D 165005049 Onyx IBS Nyköping - Malmköpings IBF/ Flens IBF
2022-02-05 16:00 Damer division 1 230300105 Onyx IBS - IFK Gnesta
2022-02-06 10:15 Pojkar Blå A 168000028 Onyx IBS - Nykvarns IF
2022-02-06 11:30 Pojkar Blå B 168005109 Onyx IBS Nyköping Vit - Strängnäs IBK Vit
2022-02-06 12:45 Pojkar Blå B 168005117 Onyx IBS Oxelösund - Katrineholms IBF
2022-02-06 14:00 Pantamera Flickor Röd A 166000042 Onyx IBS - IFK Gnesta
2022-02-11 19:00 Juniorallsvenskan F HJ18 580705079 Onyx IBS - Trosa Edanö IBK
2022-02-12 10:30 Pojkar Blå B 168005126 Onyx IBS Oxelösund - IFK Mariefred
2022-02-12 11:45 Pojkar Blå B 168005122 Onyx IBS Nyköping svart - Mesta IBK
2022-02-12 13:00 Flickor Blå A 168500060 Onyx IBS - Nykvarns IF Svart
2022-02-12 14:30 Herrar Division 2 161110069 Onyx IBS - Katrineholms IBF Herr
2022-02-13 12:00 Pantamera Flickor Röd B 166001054 Onyx IBS - Nykvarns IF Vit
2022-02-13 13:15 Pantamera Pojkar Röd F 165004044 Onyx IBS - Torshälla IBK
2022-02-20 09:30 Pojkar Blå B 168005127 Onyx IBS Nyköping Vit - Nykvarns IF Svart
2022-02-20 10:45 Pantamera Pojkar Röd B 165001050 Onyx IBS Nyköping - Telge SIBK
2022-02-20 12:30 Damjunior 231100069 Onyx IBS - Trosa Edanö IBK
2022-02-25 19:00 Juniorallsvenskan F HJ18 580705088 Onyx IBS - IFK Gnesta /Telge SIBK
Mars
2022-03-05 14:30 Damer division 1 230300129 Onyx IBS - Trosa Edanö IBK
2022-03-06 11:00 Damjunior 231100077 Onyx IBS - IBK Mantorp
2022-03-06 13:00 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200050 Onyx IBS F 07/08 - Solfjäderstaden IBK F 05/07 Röd
2022-03-19 09:30 Pantamera Flickor Röd A 166000057 Onyx IBS - Telge SIBK
2022-03-19 10:45 Pojkar Blå B 168005145 Onyx IBS Nyköping Vit - Järna SK
2022-03-19 12:00 Pantamera Pojkar Röd D 165005065 Onyx IBS Nyköping - Trosa Edanö IBK
2022-03-19 13:15 Pantamera Pojkar Röd C 165002057 Onyx IBS Oxelösund - Nykvarns IF
2022-03-19 14:30 Pantamera Pojkar Röd B 165001060 Onyx IBS Nyköping - Strängnäs IBK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis