Wahlbeckshallen B

Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
November
2021-11-20 09:30 Pojkar Blå Klass A 233000020 Ledberg IBF P 10 Grön - Solfjäderstaden IBK P 09 Blå
December
2021-12-05 10:00 Pojkar Grön Klass B Östra 234002057 Linköping IBK Ungdom P13:30 Röd - Svärtinge SK P 12-13 Vit
2021-12-05 10:45 Pojkar Grön Klass B Östra 234002061 Svärtinge SK P 12-13 Vit - Linköping IBK Ungdom P13:30 Svart
2021-12-05 11:30 Pojkar Grön Klass B Östra 234002065 Hjulsbro IK Grön (Orange) - Linköping IBK Ungdom P13:30 Röd
2021-12-05 12:15 Pojkar Grön Klass B Östra 234002069 Svinstadsjöns IF P/F 12/13 - Linköping IBK Ungdom P13:30 Röd
Januari
2022-01-16 10:00 Pojkar Grön Klass A Västra 234001067 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart - Solfjäderstaden IBK P13 Röd
2022-01-16 10:40 Pojkar Grön Klass A Västra 234001068 Solfjäderstaden IBK P13 Röd - Ekängens IF P12/13 Svart
2022-01-16 11:20 Pojkar Grön Klass A Västra 234001069 Ekängens IF P12/13 Svart - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart
2022-01-16 12:15 Pojkar Grön Klass A Västra 234001070 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit - Solfjäderstaden IBK P13 Svart
2022-01-16 12:55 Pojkar Grön Klass A Västra 234001071 Solfjäderstaden IBK P13 Svart - Ekängens IF P12/13 Blå
2022-01-16 13:35 Pojkar Grön Klass A Västra 234001072 Ekängens IF P12/13 Blå - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit
2022-01-22 09:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003077 Ekängens IF P12/13 Vit - Bergs IK P 13 Blå
2022-01-22 09:45 Pojkar Grön Klass B Västra 234003081 IBF Antvarden P 12/13 - Bergs IK P 13 Blå
2022-01-22 10:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003086 Rimforsa IF P-13/14 svart - Bergs IK P 13 Gul
2022-01-22 11:15 Pojkar Grön Klass B Västra 234003151 IBF Antvarden P 12/13 - Rimforsa IF P-13/14 svart
2022-01-23 09:30 Flickor Blå Klass C 233202037 Bergs IK F 11/12 Gul - Rimforsa IF F-10-12
2022-01-23 10:15 Flickor Blå Klass C 233202038 Boxholms IBK Flickor 10-11 - Mjölby IBK F Blå
2022-01-23 11:00 Flickor Blå Klass C 233202039 Bergs IK F 11/12 Gul - Mjölby IBK F Blå
2022-01-23 11:45 Flickor Blå Klass C 233202040 Rimforsa IF F-10-12 - Boxholms IBK Flickor 10-11
2022-01-23 12:30 Flickor Blå Klass C 233202041 Mjölby IBK F Blå - Rimforsa IF F-10-12
2022-01-23 13:15 Flickor Blå Klass C 233202042 Boxholms IBK Flickor 10-11 - Bergs IK F 11/12 Gul
2022-01-23 14:30 Pojkar Grön Klass B Östra 234002073 Linköping IBK Ungdom P13:34 Svart - Linghems SK P 13
2022-01-23 15:00 Pojkar Grön Klass B Östra 234002075 Linghems SK P 13 - Linköping IBK Ungdom P13:30 Röd
2022-01-23 15:30 Pojkar Grön Klass B Östra 234002077 Linköping IBK Ungdom P13:34 Svart - Linköping IBK Ungdom P13:30 Röd
2022-01-23 16:30 Pojkar Grön Klass B Östra 234002079 Linköping IBK Ungdom P13:34 Vit - Linghems SK P 13 vit
2022-01-23 17:00 Pojkar Grön Klass B Östra 234002081 Linghems SK P 13 vit - Linköping IBK Ungdom P13:30 Svart
2022-01-23 17:30 Pojkar Grön Klass B Östra 234002083 Linköping IBK Ungdom P13:34 Vit - Linköping IBK Ungdom P13:30 Svart

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis