Hackelhallen

Adress
Smedjeviksvägen 3 , 590 44 Rimforsa
Underlag
Plast 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2021-09-10 19:15 Träningsmatcher Herr/Pojk 235800012 Rimforsa IF - Bergs IK div 3
2021-09-15 19:15 Träningsmatcher Herr/Pojk 235800013 Rimforsa IF - Ledberg IBF H1
Oktober
2021-10-02 11:15 Flickor Blå Klass C 233202001 Rimforsa IF F-10-12 - Boxholms IBK Flickor 10-11
2021-10-02 12:00 Flickor Blå Klass C 233202002 Mjölby IBK F Blå - Hjulsbro IK Blå (Gul)
2021-10-02 12:45 Flickor Blå Klass C 233202003 Rimforsa IF F-10-12 - Hjulsbro IK Blå (Gul)
2021-10-02 13:30 Flickor Blå Klass C 233202004 Boxholms IBK Flickor 10-11 - Mjölby IBK F Blå
2021-10-02 14:15 Flickor Blå Klass C 233202005 Hjulsbro IK Blå (Gul) - Boxholms IBK Flickor 10-11
2021-10-02 15:00 Flickor Blå Klass C 233202006 Mjölby IBK F Blå - Rimforsa IF F-10-12
2021-10-16 11:15 Pojkar Blå Klass G 233006001 Rimforsa IF P-11/12 vit - Brokinds IF P 11/12 A
2021-10-16 12:00 Pojkar Blå Klass G 233006002 IBF Kolmården P12/13 - KFUM Norrköping IBF P12 Blå
2021-10-16 12:45 Pojkar Blå Klass G 233006003 Rimforsa IF P-11/12 vit - KFUM Norrköping IBF P12 Blå
2021-10-16 13:30 Pojkar Blå Klass G 233006004 Brokinds IF P 11/12 A - IBF Kolmården P12/13
2021-10-16 14:15 Pojkar Blå Klass G 233006005 KFUM Norrköping IBF P12 Blå - Brokinds IF P 11/12 A
2021-10-16 15:00 Pojkar Blå Klass G 233006006 IBF Kolmården P12/13 - Rimforsa IF P-11/12 vit
December
2021-12-03 19:00 Herrar Division 2 230100053 Rimforsa IF - Linköpings IBS
2021-12-04 12:00 Herrar Division 4 230250050 Rimforsa IF U-lag - Åby IBK Ungdom U-lag
2021-12-04 14:45 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005034 Rimforsa IF P-07/08 svart - Hjulsbro IK Röd (Lila )
2021-12-11 11:15 Pojkar Blå Klass D 233003049 Rimforsa IF P-10 - IBF Linköping P 09
2021-12-11 12:00 Pojkar Blå Klass D 233003050 Hjulsbro IK Blå (Lila) - Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart
2021-12-11 12:45 Pojkar Blå Klass D 233003051 Rimforsa IF P-10 - Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart
2021-12-11 13:30 Pojkar Blå Klass D 233003052 IBF Linköping P 09 - Hjulsbro IK Blå (Lila)
2021-12-11 14:15 Pojkar Blå Klass D 233003053 Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart - IBF Linköping P 09
2021-12-11 15:00 Pojkar Blå Klass D 233003054 Hjulsbro IK Blå (Lila) - Rimforsa IF P-10
2021-12-12 12:15 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001030 Rimforsa IF P-04-06 - Solfjäderstaden IBK P 05/06
2021-12-12 14:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003027 Rimforsa IF P-07/08 vit - Bergs IK P 06/07 Svart
2021-12-17 19:30 Herrar Division 2 230100065 Rimforsa IF - Finspång IBK
2021-12-18 13:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003031 Rimforsa IF P-07/08 vit - Borensberg IBC P05/07
2021-12-18 14:45 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001033 Rimforsa IF P-04-06 - Söderköpings IBK P 03/05
2021-12-18 16:30 Herrar Division 4 230250061 Rimforsa IF U-lag - IBF Kolmården
2021-12-19 11:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234005037 Rimforsa IF P-13/14 svartvit - Bergs IK P 14 Svart
2021-12-19 11:25 Pojkar Grön Klass C Västra 234005039 Hjulsbro IK Grön (Violett) - Boxholms IBK Mix 12-13
2021-12-19 11:50 Pojkar Grön Klass C Västra 234005041 Hjulsbro IK Grön (Vinröd) - Bergs IK P 14 Gul
2021-12-19 12:15 Pojkar Grön Klass C Västra 234005043 Boxholms IBK Mix 12-13 - Rimforsa IF P-13/14 svartvit
2021-12-19 12:40 Pojkar Grön Klass C Västra 234005045 Hjulsbro IK Grön (Vinröd) - Bergs IK P 14 Svart
2021-12-19 13:05 Pojkar Grön Klass C Västra 234005047 Rimforsa IF P-13/14 vit - Hjulsbro IK Grön (Violett)
2021-12-19 13:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234005049 Boxholms IBK Mix 12-13 - Hjulsbro IK Grön (Vinröd)
2021-12-19 13:55 Pojkar Grön Klass C Västra 234005051 Bergs IK P 14 Gul - Boxholms IBK P 12-13
2021-12-19 14:20 Pojkar Grön Klass C Västra 234005053 Hjulsbro IK Grön (Vinröd) - Rimforsa IF P-13/14 vit
Januari
2022-01-08 15:00 Herrar Division 2 230100069 Rimforsa IF - Linköpings Universitets AIF IBK
2022-01-15 11:15 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203035 Rimforsa IF F-08/09 - IBF Kolmården F07/09
2022-01-15 13:00 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005049 Rimforsa IF P-07/08 svart - Linköping IBK Ungdom P 08:88
2022-01-15 14:45 Herrar Division 4 230250073 Rimforsa IF U-lag - IBF Norrköping U-lag
2022-01-22 11:15 Pojkar Blå Klass F 233005055 Rimforsa IF P-11/12 svart - KFUM Norrköping IBF P 10/11
2022-01-22 12:00 Pojkar Blå Klass F 233005056 Finspång IBK PF 11/12 Röd - BK Vingen P 10/11 Gul
2022-01-22 12:45 Pojkar Blå Klass F 233005057 Rimforsa IF P-11/12 svart - BK Vingen P 10/11 Gul
2022-01-22 13:30 Pojkar Blå Klass F 233005058 KFUM Norrköping IBF P 10/11 - Finspång IBK PF 11/12 Röd
2022-01-22 14:15 Pojkar Blå Klass F 233005059 BK Vingen P 10/11 Gul - KFUM Norrköping IBF P 10/11
2022-01-22 15:00 Pojkar Blå Klass F 233005060 Finspång IBK PF 11/12 Röd - Rimforsa IF P-11/12 svart
2022-01-23 12:15 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001039 Rimforsa IF P-04-06 - Mjölby IBK P Röd 1
2022-01-23 14:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007038 Rimforsa IF P-09 - Bergs IK P 09 Gul
2022-01-29 11:15 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203044 Rimforsa IF F-08/09 - Solfjäderstaden IBK F 08 Svart
2022-01-29 13:00 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005057 Rimforsa IF P-07/08 svart - Söderköpings IBK P 07/09 blå
2022-01-29 14:45 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003042 Rimforsa IF P-07/08 vit - Linghems SK P 06/08
2022-01-29 16:30 Herrar Division 4 230250085 Rimforsa IF U-lag - Mjölby IBK U-lag
Februari
2022-02-04 19:00 Herrar Division 2 230100096 Rimforsa IF - IBK Succé
2022-02-05 10:00 Pojkar Blå Klass G 233006055 Rimforsa IF P-11/12 vit - Finspång IBK PF 11/12 Svart
2022-02-05 10:45 Pojkar Blå Klass G 233006056 KFUM Norrköping IBF P12 Blå - Mjölby IBK P Blå 2
2022-02-05 11:30 Pojkar Blå Klass G 233006057 Rimforsa IF P-11/12 vit - Mjölby IBK P Blå 2
2022-02-05 12:15 Pojkar Blå Klass G 233006058 Finspång IBK PF 11/12 Svart - KFUM Norrköping IBF P12 Blå
2022-02-05 13:00 Pojkar Blå Klass G 233006059 Mjölby IBK P Blå 2 - Finspång IBK PF 11/12 Svart
2022-02-05 13:45 Pojkar Blå Klass G 233006060 KFUM Norrköping IBF P12 Blå - Rimforsa IF P-11/12 vit
2022-02-05 15:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003045 Rimforsa IF P-07/08 vit - Westerviks IBK P 07
2022-02-05 16:45 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001048 Rimforsa IF P-04-06 - Hjulsbro IK Röd (Grå)
2022-02-06 12:15 Flickor Blå Klass C 233202043 Rimforsa IF F-10-12 - Hjulsbro IK Blå (Gul)
2022-02-06 13:00 Flickor Blå Klass C 233202044 IBK Mantorp F 10/11 Svart - Ekängens IF F10/11 Vit
2022-02-06 13:45 Flickor Blå Klass C 233202045 Rimforsa IF F-10-12 - Ekängens IF F10/11 Vit
2022-02-06 14:30 Flickor Blå Klass C 233202046 Hjulsbro IK Blå (Gul) - IBK Mantorp F 10/11 Svart
2022-02-06 15:15 Flickor Blå Klass C 233202047 Ekängens IF F10/11 Vit - Hjulsbro IK Blå (Gul)
2022-02-06 16:00 Flickor Blå Klass C 233202048 IBK Mantorp F 10/11 Svart - Rimforsa IF F-10-12
2022-02-12 11:15 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007051 Rimforsa IF P-09 - Solfjäderstaden IBK P 09 Röd
2022-02-12 13:00 Herrar Division 4 230250099 Rimforsa IF U-lag - Söderköpings IBK U-lag
2022-02-13 11:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003091 Rimforsa IF P-13/14 svart - Hjulsbro IK Grön (Lila)
2022-02-13 11:25 Pojkar Grön Klass B Västra 234003093 Bergs IK P 13 Blå - Ekängens IF P12/13 Vit
2022-02-13 11:50 Pojkar Grön Klass B Västra 234003095 Hjulsbro IK Grön (Lila) - Bergs IK P 13 Blå
2022-02-13 12:15 Pojkar Grön Klass B Västra 234003097 Ekängens IF P12/13 Vit - Rimforsa IF P-13/14 svart
2022-02-13 12:40 Pojkar Grön Klass B Västra 234003099 Hjulsbro IK Grön (Lila) - Ekängens IF P12/13 Vit
2022-02-13 13:05 Pojkar Grön Klass B Västra 234003101 Rimforsa IF P-13/14 svart - Bergs IK P 13 Blå
2022-02-13 13:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003103 Bergs IK P 13 Blå - Hjulsbro IK Grön (Svart)
2022-02-13 13:55 Pojkar Grön Klass B Västra 234003105 Ekängens IF P12/13 Vit - Rimforsa IF P-13/14 svart
2022-02-15 19:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003050 Rimforsa IF P-07/08 vit - KFUM Norrköping IBF P 07/08
2022-02-18 19:00 Herrar Division 2 230100106 Rimforsa IF - Linköping IBK Ungdom
2022-02-19 11:15 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203054 Rimforsa IF F-08/09 - Bergs IK F 09/10
2022-02-19 13:00 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005073 Rimforsa IF P-07/08 svart - Westerviks IBK P 08
2022-02-20 12:00 Flickor Grön Klass B 234201113 Rimforsa IF F-13/14 - Ekängens IF F13 Blå
2022-02-20 12:25 Flickor Grön Klass B 234201115 Borensberg IBC F12/15 - Hjulsbro IK Grön (Lila)
2022-02-20 12:50 Flickor Grön Klass B 234201117 Ekängens IF F13 Blå - Borensberg IBC F12/15
2022-02-20 13:15 Flickor Grön Klass B 234201119 Hjulsbro IK Grön (Lila) - Rimforsa IF F-13/14
2022-02-20 13:40 Flickor Grön Klass B 234201121 Ekängens IF F13 Blå - Hjulsbro IK Grön (Lila)
2022-02-20 14:05 Flickor Grön Klass B 234201123 Rimforsa IF F-13/14 - Borensberg IBC F12/15
2022-02-20 14:30 Flickor Grön Klass B 234201125 Rimforsa IF F-13/14 - Ekängens IF F13 Vit
2022-02-20 14:55 Flickor Grön Klass B 234201127 Borensberg IBC F12/15 - Hjulsbro IK Grön (Orange)
2022-02-25 19:00 Herrar Division 4 230250110 Rimforsa IF U-lag - Hjulsbro IK U-lag
Mars
2022-03-11 19:30 Herrar Division 2 230100125 Rimforsa IF - Åby IBK Ungdom
2022-03-12 11:15 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007056 Rimforsa IF P-09 - Borensberg IBC P08/09
2022-03-12 13:00 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001057 Rimforsa IF P-04-06 - Åby IBK Ungdom P Röd B
2022-03-12 14:45 Herrar Division 4 230250121 Rimforsa IF U-lag - IBF Antvarden U-lag
2022-03-19 11:15 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003060 Rimforsa IF P-07/08 vit - Solfjäderstaden IBK P 07 Röd
2022-03-19 13:00 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005085 Rimforsa IF P-07/08 svart - Solfjäderstaden IBK P 08 Röd
2022-03-26 11:15 Pantamera Pojkar Röd Klass G Västra 232007062 Rimforsa IF P-09 - Ledberg IBF P 09 Grön
2022-03-26 13:00 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005090 Rimforsa IF P-07/08 svart - IBK Mantorp P/F 08
2022-03-26 14:45 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001063 Rimforsa IF P-04-06 - Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 Röd

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis