Tabell och resultat - Pantamera Flickor Röd Klass A

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2024-02-11 15:30 Onyx IBS F 09/10 - Boxholms IBK F Röd 1 3 - 2 Ramdalens Sportcenter
2024-02-10 17:30 Hjulsbro IK F07/09 Vit - Bergs IK F 09/10 Svart 1 - 5 Stureforshallen
2024-02-10 15:45 Linköping IBK Ungdom F07/09 - Solfjäderstaden IBK F RÖD A 1 - 3 Kärnahallen
2024-02-05 18:45 Bergs IK F 09/10 Svart - Solfjäderstaden IBK F RÖD A 0 - 1 Ljungsbro Sporthall
2024-02-03 14:00 Hjulsbro IK F07/09 Vit - Onyx IBS F 09/10 2 - 5 Stureforshallen
2024-02-02 19:30 Boxholms IBK F Röd 1 - Linköping IBK Ungdom F07/09 3 - 1 Boxholm Sporthall
2024-01-27 12:30 Bergs IK F 09/10 Svart - Boxholms IBK F Röd 1 1 - 1 Ljungsbro Sporthall
2024-01-21 16:30 Solfjäderstaden IBK F RÖD A - Onyx IBS F 09/10 1 - 2 Motala Sporthall
2024-01-21 11:00 Hjulsbro IK F07/09 Vit - Boxholms IBK F Röd 1 2 - 1 Kärnahallen
2024-01-20 14:00 Linköping IBK Ungdom F07/09 - Bergs IK F 09/10 Svart 2 - 1 Kärnahallen
2024-01-14 14:30 Onyx IBS F 09/10 - Bergs IK F 09/10 Svart 1 - 2 Ramdalens Sportcenter
2024-01-13 14:00 Hjulsbro IK F07/09 Vit - Linköping IBK Ungdom F07/09 6 - 5 Stureforshallen
Tabell Totalt Hemma Borta
Plac. Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
SDV
= Sudden death-vinster,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
1. Solfjäderstaden IBK F RÖD A 12 8 3 1 34-16 18 27 6 4 1 (0) 1 20-8 12 13 6 4 2 (0) 0 14-8 6 14
2. Onyx IBS F 09/ 10 12 7 0 5 32-23 9 21 6 3 0 (0) 3 15-11 4 9 6 4 0 (0) 2 17-12 5 12
3. Boxholms IBK F Röd 1 13 5 3 5 25-25 0 18 6 3 1 (0) 2 12-11 1 10 7 2 2 (0) 3 13-14 -1 8
4. Bergs IK F 09/ 10 Svart 13 4 2 7 22-24 -2 14 6 1 2 (0) 3 7-11 -4 5 7 3 0 (0) 4 15-13 2 9
5. Hjulsbro IK F07/ 09 Vit 12 4 2 6 27-37 -10 14 7 3 1 (0) 3 17-22 -5 10 5 1 1 (0) 3 10-15 -5 4
6. Linköping IBK Ungdom F07/ 09 12 3 2 7 33-48 -15 11 6 2 1 (0) 3 17-22 -5 7 6 1 1 (0) 4 16-26 -10 4
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2024-03-01 19:30 Solfjäderstaden IBK F RÖD A - Boxholms IBK F Röd 1 Radiomasten Innebandycenter
2024-03-02 12:30 Linköping IBK Ungdom F07/09 - Hjulsbro IK F07/09 Vit Valkebohallen
2024-03-02 16:00 Bergs IK F 09/10 Svart - Onyx IBS F 09/10 Ljungsbro Sporthall
2024-03-05 20:00 Solfjäderstaden IBK F RÖD A - Hjulsbro IK F07/09 Vit Radiomasten Innebandycenter
2024-03-08 19:30 Bergs IK F 09/10 Svart - Linköping IBK Ungdom F07/09 Ljungsbro Sporthall
2024-03-08 19:30 Boxholms IBK F Röd 1 - Hjulsbro IK F07/09 Vit Boxholm Sporthall
2024-03-09 17:15 Onyx IBS F 09/10 - Linköping IBK Ungdom F07/09 Ramdalens Sportcenter
2024-03-10 12:00 Onyx IBS F 09/10 - Solfjäderstaden IBK F RÖD A Rosvalla Arena A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis