Augusti |
2023-08-29 17:20 |
Träningsmatcher Dam/Flick |
235810005 |
Solfjäderstaden IBK JAS - IBF Linköping JAS |
|
September |
2023-09-23 12:30 |
Träningsmatcher Herr/Pojk |
235800014 |
Solfjäderstaden IBK Herr Div 2 - Sturefors IF Herr |
|
Oktober |
2023-10-14 12:30 |
Pojkar Blå Klass B |
233001013 |
Solfjäderstaden IBK P 12 Röd - Rimforsa IF P-11/12 |
|
2023-10-14 14:00 |
Pojkar Blå Klass B |
233001015 |
Solfjäderstaden IBK P 12 Röd - Linghems SK P 12 grön |
|
2023-10-14 15:30 |
Pojkar Blå Klass B |
233001017 |
Linghems SK P 12 grön - Rimforsa IF P-11/12 |
|
2023-10-22 09:00 |
Flickor Grön Klass C |
234202017 |
Solfjäderstaden IBK F 16 Röd - Linköping IBK Ungdom F 15/16 Tallboda Svart |
|
2023-10-22 09:25 |
Flickor Grön Klass C |
234202019 |
IBK Åtvidaberg F 14/16 - KFUM Norrköping IBF F 14-16 |
|
2023-10-22 09:50 |
Flickor Grön Klass C |
234202021 |
Linköping IBK Ungdom F 15/16 Tallboda Svart - IBK Åtvidaberg F 14/16 |
|
2023-10-22 09:50 |
Flickor Grön Klass C |
234202022 |
Linköping IBK Ungdom F 15/16 Tallboda Vit - Hjulsbro IK F 16 Vit |
|
2023-10-22 10:15 |
Flickor Grön Klass C |
234202023 |
KFUM Norrköping IBF F 14-16 - Solfjäderstaden IBK F 16 Röd |
|
2023-10-22 10:35 |
Flickor Grön Klass C |
234202025 |
Linköping IBK Ungdom F 15/16 Tallboda Svart - KFUM Norrköping IBF F 14-16 |
|
2023-10-22 11:00 |
Flickor Grön Klass C |
234202027 |
Solfjäderstaden IBK F 16 Röd - IBK Åtvidaberg F 14/16 |
|
2023-10-22 11:25 |
Flickor Grön Klass C |
234202029 |
Solfjäderstaden IBK F 16 Röd - Linköping IBK Ungdom F 15/16 Tallboda Vit |
|
2023-10-22 11:50 |
Flickor Grön Klass C |
234202031 |
IBK Åtvidaberg F 14/16 - Linköping IBK Ungdom F 15/16 Vidingsjö |
|
2023-10-22 14:00 |
Pojkar Blå Klass G |
233007001 |
Solfjäderstaden IBK P 14 Röd - Finspång IBK PF 14 Svart |
|
2023-10-22 14:45 |
Pojkar Blå Klass G |
233007002 |
Hjulsbro IK P14 - Linghems SK P 14 Grön |
|
2023-10-22 15:30 |
Pojkar Blå Klass G |
233007003 |
Solfjäderstaden IBK P 14 Röd - Linghems SK P 14 Grön |
|
2023-10-22 16:15 |
Pojkar Blå Klass G |
233007004 |
Finspång IBK PF 14 Svart - Hjulsbro IK P14 |
|
2023-10-22 17:00 |
Pojkar Blå Klass G |
233007005 |
Linghems SK P 14 Grön - Finspång IBK PF 14 Svart |
|
2023-10-22 17:45 |
Pojkar Blå Klass G |
233007006 |
Hjulsbro IK P14 - Solfjäderstaden IBK P 14 Röd |
|
November |
2023-11-26 10:00 |
Pojkar Blå Klass C |
233002037 |
Solfjäderstaden IBK P 13 Röd - BK Vingen P 12/14 Grön |
|
2023-11-26 12:30 |
Pojkar Blå Klass C |
233002040 |
BK Vingen P 12/14 Grön - Åby IBK Ungdom P12/13 Vit |
|
2023-11-26 13:30 |
Pojkar Blå Klass C |
233002041 |
Söderköpings IBK P 12/13 Blå - BK Vingen P 12/14 Grön |
|
December |
2023-12-03 09:00 |
Pojkar Grön Klass C Södra |
234005033 |
Solfjäderstaden IBK P 16 Röd - Rimforsa IF P-15/16 svart |
|
2023-12-03 09:25 |
Pojkar Grön Klass C Södra |
234005035 |
Bergs IK P 16 Gul - Brokinds IF PF 15 Blå |
|
2023-12-03 09:50 |
Pojkar Grön Klass C Södra |
234005037 |
Rimforsa IF P-15/16 svart - Bergs IK P 16 Gul |
|
2023-12-03 10:15 |
Pojkar Grön Klass C Södra |
234005039 |
Brokinds IF PF 15 Blå - Solfjäderstaden IBK P 16 Röd |
|
2023-12-03 10:45 |
Pojkar Grön Klass C Södra |
234005041 |
Rimforsa IF P-15/16 svart - Brokinds IF PF 15 Blå |
|
2023-12-03 11:10 |
Pojkar Grön Klass C Södra |
234005043 |
Solfjäderstaden IBK P 16 Röd - Bergs IK P 16 Gul |
|
2023-12-03 11:35 |
Pojkar Grön Klass C Södra |
234005045 |
Solfjäderstaden IBK P 16 Röd - Rimforsa IF P-15/16 vit |
|
2023-12-03 12:00 |
Pojkar Grön Klass C Södra |
234005047 |
Bergs IK P 16 Gul - Brokinds IF PF 15 Vit |
|
2023-12-03 13:30 |
Flickor Grön Klass A |
234200019 |
Solfjäderstaden IBK F 14 Röd - Åby IBK Ungdom F 13/15 |
|
2023-12-03 13:55 |
Flickor Grön Klass A |
234200021 |
Brokinds IF F 13/14 - Sturefors IF F 13/15 Röd |
|
2023-12-03 14:20 |
Flickor Grön Klass A |
234200023 |
Rimforsa IF F-14 - IBF Linköping F 13/14 |
|
2023-12-03 14:50 |
Flickor Grön Klass A |
234200025 |
Sturefors IF F 13/15 Röd - Solfjäderstaden IBK F 14 Röd |
|
2023-12-03 15:15 |
Flickor Grön Klass A |
234200027 |
Rimforsa IF F-14 - Hjulsbro IK F 13/14 |
|
2023-12-03 15:40 |
Flickor Grön Klass A |
234200029 |
Solfjäderstaden IBK F 14 Svart - Brokinds IF F 13/14 |
|
2023-12-03 16:10 |
Flickor Grön Klass A |
234200031 |
Sturefors IF F 13/15 Röd - Rimforsa IF F-14 |
|
2023-12-03 16:35 |
Flickor Grön Klass A |
234200033 |
IBF Linköping F 13/14 - Sturefors IF F 13/15 Vit |
|
2023-12-03 17:00 |
Flickor Grön Klass A |
234200035 |
Rimforsa IF F-14 - Solfjäderstaden IBK F 14 Svart |
|
2023-12-09 12:30 |
Pojkar Blå Klass F |
233006031 |
Solfjäderstaden IBK P 14 Svart - Finspång IBK PF 14 Röd |
|
2023-12-09 13:15 |
Pojkar Blå Klass F |
233006032 |
IBK Mantorp P -14 Blå - Vidingsjö MOIF P-14 |
|
2023-12-09 14:00 |
Pojkar Blå Klass F |
233006033 |
Solfjäderstaden IBK P 14 Svart - Vidingsjö MOIF P-14 |
|
2023-12-09 14:45 |
Pojkar Blå Klass F |
233006034 |
Finspång IBK PF 14 Röd - IBK Mantorp P -14 Blå |
|
2023-12-09 15:30 |
Pojkar Blå Klass F |
233006035 |
Vidingsjö MOIF P-14 - Finspång IBK PF 14 Röd |
|
2023-12-09 16:15 |
Pojkar Blå Klass F |
233006036 |
IBK Mantorp P -14 Blå - Solfjäderstaden IBK P 14 Svart |
|
2023-12-10 09:00 |
Pojkar Grön Klass B Södra |
234003041 |
Solfjäderstaden IBK P 15 röd - Borensberg IBC P14/15 Vit |
|
2023-12-10 09:25 |
Pojkar Grön Klass B Södra |
234003043 |
Bergs IK P 14/15 Gul - Solfjäderstaden IBK P 15 röd |
|
2023-12-10 09:50 |
Pojkar Grön Klass B Södra |
234003045 |
Ekängens IF P14/15 Vit - Bergs IK P 14/15 Svart |
|
2023-12-10 10:15 |
Pojkar Grön Klass B Södra |
234003047 |
Solfjäderstaden IBK P 15 röd - Ekängens IF P14/15 Vit |
|
2023-12-10 10:40 |
Pojkar Grön Klass B Södra |
234003049 |
Borensberg IBC P14/15 Vit - Bergs IK P 14/15 Gul |
|
2023-12-10 11:10 |
Pojkar Grön Klass B Södra |
234003051 |
Vidingsjö MOIF p-15 - Bergs IK P 14/15 Svart |
|
2023-12-10 12:00 |
Flickor Blå Klass B |
233201043 |
Solfjäderstaden IBK F 12 Vit - Linghems SK F 12/13 |
|
2023-12-10 12:45 |
Flickor Blå Klass B |
233201044 |
Mjölby IBK F Blå 2 - Solfjäderstaden IBK F 13 Röd |
|
2023-12-10 13:30 |
Flickor Blå Klass B |
233201045 |
Solfjäderstaden IBK F 12 Vit - Solfjäderstaden IBK F 13 Röd |
|
2023-12-10 14:15 |
Flickor Blå Klass B |
233201046 |
Linghems SK F 12/13 - Mjölby IBK F Blå 2 |
|
2023-12-10 15:00 |
Flickor Blå Klass B |
233201047 |
Solfjäderstaden IBK F 13 Röd - Linghems SK F 12/13 |
|
2023-12-10 15:45 |
Flickor Blå Klass B |
233201048 |
Mjölby IBK F Blå 2 - Solfjäderstaden IBK F 12 Vit |
|
2023-12-16 12:30 |
Flickor Blå Klass A |
233200055 |
Solfjäderstaden IBK F 11 Blå - Hjulsbro IK F 12 |
|
2023-12-16 13:15 |
Flickor Blå Klass A |
233200056 |
IBF Linköping F 11/12 - Westerviks IBK F 10/12 Röd |
|
2023-12-16 14:00 |
Flickor Blå Klass A |
233200057 |
Solfjäderstaden IBK F 11 Blå - Westerviks IBK F 10/12 Röd |
|
2023-12-16 14:45 |
Flickor Blå Klass A |
233200058 |
Hjulsbro IK F 12 - IBF Linköping F 11/12 |
|
2023-12-16 15:30 |
Flickor Blå Klass A |
233200059 |
Westerviks IBK F 10/12 Röd - Hjulsbro IK F 12 |
|
2023-12-16 16:15 |
Flickor Blå Klass A |
233200060 |
IBF Linköping F 11/12 - Solfjäderstaden IBK F 11 Blå |
|
2023-12-17 09:00 |
Flickor Blå Klass A |
233200049 |
Solfjäderstaden IBK F 12 Svart - Bergs IK F 11/12 |
|
2023-12-17 09:45 |
Flickor Blå Klass A |
233200050 |
Brokinds IF F 12 - IBF Kolmården F 11/12 |
|
2023-12-17 10:30 |
Flickor Blå Klass A |
233200051 |
Solfjäderstaden IBK F 12 Svart - IBF Kolmården F 11/12 |
|
2023-12-17 11:15 |
Flickor Blå Klass A |
233200052 |
Bergs IK F 11/12 - Brokinds IF F 12 |
|
2023-12-17 12:00 |
Flickor Blå Klass A |
233200053 |
IBF Kolmården F 11/12 - Bergs IK F 11/12 |
|
2023-12-17 12:45 |
Flickor Blå Klass A |
233200054 |
Brokinds IF F 12 - Solfjäderstaden IBK F 12 Svart |
|
Januari |
2024-01-07 09:45 |
Pojkar Blå Klass D Södra |
233004032 |
Linghems SK P 13 Blå 1 - Hjulsbro IK P13 Grå |
|
2024-01-07 11:15 |
Pojkar Blå Klass D Södra |
233004034 |
Mjölby IBK P Blå 2 - Linghems SK P 13 Blå 1 |
|
2024-01-07 12:00 |
Pojkar Blå Klass D Södra |
233004035 |
Hjulsbro IK P13 Grå - Mjölby IBK P Blå 2 |
|
2024-01-07 14:30 |
Flickor Blå Klass C |
233202043 |
Solfjäderstaden IBK F 13 Svart - Boxholms IBK F Blå |
|
2024-01-07 15:15 |
Flickor Blå Klass C |
233202044 |
Linköping IBK Ungdom F 11/13 - Solfjäderstaden IBK F 14 |
|
2024-01-07 16:00 |
Flickor Blå Klass C |
233202045 |
Solfjäderstaden IBK F 13 Svart - Solfjäderstaden IBK F 14 |
|
2024-01-07 16:45 |
Flickor Blå Klass C |
233202046 |
Boxholms IBK F Blå - Linköping IBK Ungdom F 11/13 |
|
2024-01-07 17:30 |
Flickor Blå Klass C |
233202047 |
Solfjäderstaden IBK F 14 - Boxholms IBK F Blå |
|
2024-01-07 18:15 |
Flickor Blå Klass C |
233202048 |
Linköping IBK Ungdom F 11/13 - Solfjäderstaden IBK F 13 Svart |
|
2024-01-13 12:15 |
Pojkar Blå Klass G |
233007013 |
Hjulsbro IK P14 - Solfjäderstaden IBK P 14 Röd |
|
2024-01-13 13:15 |
Pojkar Blå Klass G |
233007015 |
Hjulsbro IK P14 - Linghems SK P 14 Grön |
|
2024-01-13 14:15 |
Pojkar Blå Klass G |
233007017 |
Linghems SK P 14 Grön - Solfjäderstaden IBK P 14 Röd |
|
2024-01-14 09:00 |
Flickor Blå Klass B |
233201049 |
Solfjäderstaden IBK F 13 Röd - Linghems SK F 12/15 |
|
2024-01-14 09:45 |
Flickor Blå Klass B |
233201050 |
Ekängens IF F 12/13 - IBK Åtvidaberg F 10/13 |
|
2024-01-14 10:30 |
Flickor Blå Klass B |
233201051 |
Solfjäderstaden IBK F 13 Röd - IBK Åtvidaberg F 10/13 |
|
2024-01-14 11:15 |
Flickor Blå Klass B |
233201052 |
Linghems SK F 12/15 - Ekängens IF F 12/13 |
|
2024-01-14 12:00 |
Flickor Blå Klass B |
233201053 |
IBK Åtvidaberg F 10/13 - Linghems SK F 12/15 |
|
2024-01-14 12:45 |
Flickor Blå Klass B |
233201054 |
Ekängens IF F 12/13 - Solfjäderstaden IBK F 13 Röd |
|
2024-01-20 12:30 |
Flickor Blå Klass C |
233202055 |
Solfjäderstaden IBK F 14 - IBF Kolmården F 13/15 |
|
2024-01-20 13:15 |
Flickor Blå Klass C |
233202056 |
Linköping IBK Ungdom F 11/13 - Söderköpings IBK Flickor |
|
2024-01-20 14:00 |
Flickor Blå Klass C |
233202057 |
Solfjäderstaden IBK F 14 - Söderköpings IBK Flickor |
|
2024-01-20 14:45 |
Flickor Blå Klass C |
233202058 |
IBF Kolmården F 13/15 - Linköping IBK Ungdom F 11/13 |
|
2024-01-20 15:30 |
Flickor Blå Klass C |
233202059 |
Söderköpings IBK Flickor - IBF Kolmården F 13/15 |
|
2024-01-20 16:15 |
Flickor Blå Klass C |
233202060 |
Linköping IBK Ungdom F 11/13 - Solfjäderstaden IBK F 14 |
|
2024-01-21 09:00 |
Pojkar Grön Klass C Norra |
234004081 |
Solfjäderstaden IBK P 16 Blå - Finspång IBK PF 16 Röd |
|
2024-01-21 09:25 |
Pojkar Grön Klass C Norra |
234004083 |
Söderköpings IBK P16 - Linghems SK P 16 Grön |
|
2024-01-21 09:50 |
Pojkar Grön Klass C Norra |
234004085 |
Finspång IBK PF 16 Röd - Söderköpings IBK P16 |
|
2024-01-21 10:15 |
Pojkar Grön Klass C Norra |
234004087 |
Linghems SK P 16 Grön - Solfjäderstaden IBK P 16 Blå |
|
2024-01-21 10:45 |
Pojkar Grön Klass C Norra |
234004089 |
Finspång IBK PF 16 Röd - Linghems SK P 16 Grön |
|
2024-01-21 11:10 |
Pojkar Grön Klass C Norra |
234004091 |
Solfjäderstaden IBK P 16 Blå - Söderköpings IBK P16 |
|
2024-01-21 11:35 |
Pojkar Grön Klass C Norra |
234004093 |
Solfjäderstaden IBK P 16 Blå - Finspång IBK PF 16 Svart |
|
2024-01-21 12:00 |
Pojkar Grön Klass C Norra |
234004095 |
Söderköpings IBK P16 - Åby IBK Ungdom P16/17 |
|
2024-01-21 13:00 |
Pojkar Blå Klass C |
233002073 |
Solfjäderstaden IBK P 12 Svart - BK Vingen P 12/14 Grön |
|
2024-01-21 13:45 |
Pojkar Blå Klass C |
233002074 |
KFUM Norrköping IBF P12 - Ekängens IF P12/13 |
|
2024-01-21 14:30 |
Pojkar Blå Klass C |
233002075 |
Solfjäderstaden IBK P 12 Svart - Ekängens IF P12/13 |
|
2024-01-21 15:15 |
Pojkar Blå Klass C |
233002076 |
BK Vingen P 12/14 Grön - KFUM Norrköping IBF P12 |
|
2024-01-21 16:00 |
Pojkar Blå Klass C |
233002077 |
Ekängens IF P12/13 - BK Vingen P 12/14 Grön |
|
2024-01-21 16:45 |
Pojkar Blå Klass C |
233002078 |
KFUM Norrköping IBF P12 - Solfjäderstaden IBK P 12 Svart |
|
Februari |
2024-02-04 09:00 |
Pojkar Grön Klass B Södra |
234003093 |
Solfjäderstaden IBK P 15 Blå - Bergs IK P 14/15 Gul |
|
2024-02-04 09:25 |
Pojkar Grön Klass B Södra |
234003095 |
Hjulsbro IK P15 Grå - Solfjäderstaden IBK P 15 Blå |
|
2024-02-04 09:50 |
Pojkar Grön Klass B Södra |
234003097 |
Bergs IK P 14/15 Svart - Hjulsbro IK P15 Lila |
|
2024-02-04 10:15 |
Pojkar Grön Klass B Södra |
234003099 |
Solfjäderstaden IBK P 15 Blå - Bergs IK P 14/15 Svart |
|
2024-02-04 10:40 |
Pojkar Grön Klass B Södra |
234003101 |
Bergs IK P 14/15 Gul - Hjulsbro IK P15 Grå |
|
2024-02-04 11:10 |
Pojkar Grön Klass B Södra |
234003103 |
Vidingsjö MOIF p-15 - Hjulsbro IK P15 Lila |
|
2024-02-10 12:30 |
Pojkar Blå Klass B |
233001085 |
Solfjäderstaden IBK P 12 Röd - Linköping IBK Ungdom P 11:06 |
|
2024-02-10 14:00 |
Pojkar Blå Klass B |
233001087 |
Linköping IBK Ungdom P 11:06 - Rimforsa IF P-11/12 |
|
2024-02-10 15:30 |
Pojkar Blå Klass B |
233001089 |
Rimforsa IF P-11/12 - Solfjäderstaden IBK P 12 Röd |
|
2024-02-11 09:00 |
Pojkar Grön Klass A Södra |
234001099 |
Solfjäderstaden IBK P 15 Svart - Mjölby IBK Pojkar Grön 1 (P 14/15) |
|
2024-02-11 09:25 |
Pojkar Grön Klass A Södra |
234001101 |
Linköping IBK Ungdom P14:40 Vit - Ledberg IBF P 14/15 Rosa |
|
2024-02-11 09:50 |
Pojkar Grön Klass A Södra |
234001103 |
Mjölby IBK Pojkar Grön 1 (P 14/15) - Ledberg IBF P 14/15 Grön |
|
2024-02-11 10:15 |
Pojkar Grön Klass A Södra |
234001105 |
Linköping IBK Ungdom P14:40 Vit - Mjölby IBK Pojkar Grön 2 (14/15) |
|
2024-02-11 10:45 |
Pojkar Grön Klass A Södra |
234001107 |
Ledberg IBF P 14/15 Rosa - Mjölby IBK Pojkar Grön 1 (P 14/15) |
|
2024-02-11 11:10 |
Pojkar Grön Klass A Södra |
234001109 |
Linköping IBK Ungdom P14:40 Vit - Solfjäderstaden IBK P 15 Svart |
|
2024-02-11 11:35 |
Pojkar Grön Klass A Södra |
234001111 |
Mjölby IBK Pojkar Grön 2 (14/15) - Ledberg IBF P 14/15 Rosa |
|
Mars |
2024-03-10 09:00 |
Pojkar Blå Klass G |
233007025 |
Solfjäderstaden IBK P 14 Röd - Finspång IBK PF 14 Svart |
|
2024-03-10 09:45 |
Pojkar Blå Klass G |
233007026 |
Hjulsbro IK P14 - Linghems SK P 14 Grön |
|
2024-03-10 10:30 |
Pojkar Blå Klass G |
233007027 |
Solfjäderstaden IBK P 14 Röd - Linghems SK P 14 Grön |
|
2024-03-10 11:15 |
Pojkar Blå Klass G |
233007028 |
Finspång IBK PF 14 Svart - Hjulsbro IK P14 |
|
2024-03-10 12:00 |
Pojkar Blå Klass G |
233007029 |
Linghems SK P 14 Grön - Finspång IBK PF 14 Svart |
|
2024-03-10 12:45 |
Pojkar Blå Klass G |
233007030 |
Hjulsbro IK P14 - Solfjäderstaden IBK P 14 Röd |
|
2024-03-17 09:00 |
Pojkar Grön Klass B Södra |
234003119 |
Solfjäderstaden IBK P 15 röd - Hjulsbro IK P15 Grå |
|
2024-03-17 09:25 |
Pojkar Grön Klass B Södra |
234003121 |
Borensberg IBC P14/15 Vit - Solfjäderstaden IBK P 15 röd |
|
2024-03-17 09:50 |
Pojkar Grön Klass B Södra |
234003123 |
Hjulsbro IK P15 Lila - Ekängens IF P14/15 Vit |
|
2024-03-17 10:15 |
Pojkar Grön Klass B Södra |
234003125 |
Solfjäderstaden IBK P 15 röd - Hjulsbro IK P15 Lila |
|
2024-03-17 10:45 |
Pojkar Grön Klass B Södra |
234003127 |
Hjulsbro IK P15 Grå - Borensberg IBC P14/15 Vit |
|
2024-03-17 11:10 |
Pojkar Grön Klass B Södra |
234003129 |
Solfjäderstaden IBK P 15 Blå - Ekängens IF P14/15 Vit |
|
2024-03-17 13:45 |
Pojkar Blå Klass C |
233002128 |
KFUM Norrköping IBF P12 - Hjulsbro IK P13 Lila |
|
2024-03-17 15:15 |
Pojkar Blå Klass C |
233002130 |
BK Vingen P 12/14 Grön - KFUM Norrköping IBF P12 |
|
2024-03-17 16:00 |
Pojkar Blå Klass C |
233002131 |
Hjulsbro IK P13 Lila - BK Vingen P 12/14 Grön |
|
2024-03-24 09:00 |
Flickor Grön Klass B |
234201081 |
Solfjäderstaden IBK F 15 - Hjulsbro IK F 15 Grå |
|
2024-03-24 09:25 |
Flickor Grön Klass B |
234201083 |
Svärtinge SK Blå - Ekängens IF F 14/15 |
|
2024-03-24 09:25 |
Flickor Grön Klass B |
234201084 |
Svärtinge SK Vit - Rimforsa IF F-15 |
|
2024-03-24 09:50 |
Flickor Grön Klass B |
234201085 |
Borensberg IBC F 14/15 - Solfjäderstaden IBK F 15 |
|
2024-03-24 10:15 |
Flickor Grön Klass B |
234201087 |
Svärtinge SK Blå - Hjulsbro IK F 15 Grå |
|
2024-03-24 10:45 |
Flickor Grön Klass B |
234201089 |
Ekängens IF F 14/15 - Borensberg IBC F 14/15 |
|
2024-03-24 11:10 |
Flickor Grön Klass B |
234201091 |
Solfjäderstaden IBK F 15 - Svärtinge SK Blå |
|
2024-03-24 11:35 |
Flickor Grön Klass B |
234201093 |
Hjulsbro IK F 15 Grå - Ekängens IF F 14/15 |
|
2024-03-24 12:00 |
Flickor Grön Klass B |
234201095 |
Borensberg IBC F 14/15 - Svärtinge SK Blå |
|
2024-03-24 12:45 |
Flickor Grön Klass B |
234201097 |
Ekängens IF F 14/15 - Solfjäderstaden IBK F 15 |
|
2024-03-24 13:10 |
Flickor Grön Klass B |
234201099 |
Hjulsbro IK F 15 Grå - Borensberg IBC F 14/15 |
|