Spelprogram - Träningsmatcher Herr/Pojk

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Askersunds IBK P08/09 Tomas Fagermo tomas.fagermo@gmail.com svart, svart, svart
Bergs IK div 4 Andreas Wengström andreas.wengstrom@saabgroup.com Gul, Svart, Svart
Bergs IK P 09 Gul David Holmström holmstrom.d@outlook.com 0704995475 Gul, Svart, Svart
Bergs IK P 09 Svart Madelene Persson Holmström none46@hotmail.com 0704062633 Gul, Svart, Svart
Bergs IK P 11 Vit Håkan Silvén hakan.silven@innebandy.se 0704712997 Gul, Svart, Svart
Bergs Innebandyklubb (IK) H1 Anton Nydén anton@bergsik.se Gul, Svart, Svart
BK Vingen H2 Kristian Svanberg Kristian@mrvab.se Svart/gul, Svart, Svart
Boxholms IBK P Röd Patrik Wik wik.patrik79@gmail.com orange, svart, svart
Ekeby IF/Kumla IBK - 2008 PK1 Magnus Andersson maganderse@gmail.com 070-6538196 Svart, Svart, Svart
Fagerhult Habo IBK Allsvenskan södra Jan-Erik Cederquist jec@interal.se 0708-124894 Röd, Svart, Röd
Finspång IBK Håkan Rydin hakan.rydin@risingegarden.se 070-2700210 Röd, Svart, Svart
Finspång IBK PF 11/12 Jimmy Ramlöv jimmy.ramlov@gmail.com 0724008778 Röd, Svart, Svart
FM 2021 H2 Fredrik Carlsson fredden.carlsson@gmail.com 0708-820113 Svart/röd, Svart/Röd , Svart/Röd
Hjulsbro IK Herr Johan Lundgren johan.skonberga@gmail.com 0724451528 Blå, Blå, Blå
IBF Antvarden H3 Magnus Yong Woo Larsson magnus.woo.larsson@outlook.com Svart, Svart, Vit
IBF Kolmården Fredrik Asperud fredrik@asperud.org 0709-813813 Röd/Svart, Svart, Röd/Svart
IBF Kolmården P07/09 Petter Granberg petter.granberg@gmail.com 0732748600 Röd/Svart, Svart, Röd/Svart
IBF Norrköping H1 Olliver Franzen Olliver.Franzen@ibfnorrkoping.se Blå, Blå, Blå
IBF Norrköping H3 Olliver Franzen Olliver.Franzen@ibfnorrkoping.se Blå, Blå, Blå
IBF Norrköping P 11 Niklas Eriksson niklas.eriksson@ibfnorrkoping.se 0706065248 Blå, Blå, Blå
IBK Mantorp Rött, Svart, Svart
IBK Mantorp Herr Christian Jarl jalleman838@gmail.com 0705882710 Rött, Svart, Svart
IF Ariel Simon Zetterling Simon.zetterling@icloud.com 0768195324 BLÅ, BLÅ, Vit
Jönköping IK Utveckling Anders Permeklev herrutv@jik.se 0767676283 Röd, Röd, Röd
Katrineholms IBF H2 Emma Callhammar callitzz@hotmail.com 0709520757 Vit, Svart, Svart
KFUM Norrköping IBF 07/08 Robert Svensson robert1.svensson@norrkoping.se Vit, Blå, vit
KFUM Norrköping IBF Herr Fredrik Borgsjö fredrik@franzjager.se 070-826 26 11 Vit, Blå, vit
Kumla IBK Herr Magnus Oskarsson magnus.oskarsson@sanda.se 073-0334577 Blå, blå, vit
Ledberg IBF H1 Tim Andersson timpenandersson@hotmail.com Grön-vit, Vit, Vit
Linghems SK Seniorlag Herrar Benny Vickius dosrarr@gmail.com 0738-476962 Grön, Svart, Svart
Linköping AIS Pontus Larsen pontus.larsen@outlook.com 0734201965 Svart, Svart, Svart
Linköping FBC H1 Maria Serrander miaserrander73@gmail.com Svart, Svart, Svart
Linköping IBK Ungdom H2 Nicklas Ojakangas nicklas.ojakangas@gmail.com 0731 528659 Svart, Svart, Svart
Linköping IBK Ungdom H4 Fredric Harbrecht fredric.harbrecht@bahnhof.se Svart, Svart, Svart
Linköping IBK Ungdom P 08:88 Anders Kings anders22@hotmail.com 0705112254 Svart, Svart, Svart
Linköping IBK Ungdom P16 USM Robert Polstam robert.polstam@mpya.se 0709710014 Svart, Svart, Svart
Linköpings IBS Herr Svart, Svart, Svart
Nykvarns IF H2 Fredrik Weinmark fweinmark@gmail.com 0734-207441 Svart, Svart, Svart
Nykvarns IF P09 Marcus Karlsson karlsson.marcus@hotmail.com Svart, Svart, Svart
Nykvarns IF Utveckling H1 Ann-Sofie Persson annsofie.persson@astrazeneca.com 0768-129932 Svart, Svart, Svart
Onyx IBK Johan Gustafsson jogu0001@gmail.com 0739649101 Orange, Svart, Svart
Onyx IBS Johan Gustafsson jogu0001@gmail.com 0739649101 Orange, Svart, Svart
Onyx IBS H3 Peder Hägg peder@onyxinnebandy.se 0735-426606 Orange, Svart, Svart
Onyx IBS P09 Nina Dawli-Wahlström nina79W@hotmail.com 070-5839991 Orange, Svart, Svart
Rimforsa IF Sebastian Claesson sebastianclaesson89@gmail.com 0708428407 vit/svart, svart, svart
Solfjäderstaden IBK Herr Div 2 Jens Johansson jens.johansson@sandbackens.se 076-000 26 72 Svart, Svart, Svart
Solfjäderstaden IBK HJ Pontus Norlin pontus.norlin@solfjadern.nu Svart, Svart, Svart
Solfjäderstaden IBK P 08/09 Joakim Schelin joakim@impleo.se 070-6051780 Svart, Svart, Svart
Solfjäderstaden IBK P 08/09 A Rickard Elf rickard@proxitron.se 0706340602 Svart, Svart, Svart
Strängnäs IBK AS Johan Blomdahl blomdahl.johan74@gmail.com 070-511 25 09 Röd, Röd, Röd
Sturefors IF Herr Rasmus Klashed Rasmusk1998@hotmail.com Röd, Vit, Röd
Stöpen IBK Div 2 Anders Hagström hwsantikhandel@hotmail.com Svart, Svart, Röd
Söderköpings IBK A-lag Maria Löfgren maria_valdemarsvik@yahoo.se 070-6757410 Vit, Vit, Vit
Torshälla IBK Patrik Wahlqvist patrik.k.wahlqvist@gmail.com 072-330 63 00 Röd, Svart, Svart
Westerviks IBK Herr 4 Helena Kristiansson helenak@live.se 070-844 08 03 Röd, Svart, Röd
Åby IBK Pär Karlsson pelle.karlsson@abyoilers.se 0730-662070 svart, svart, svart
Åby IBK Ungdom Division 2 Steffi Selander steffi.selander@abyoilers.se 0738541846 Svart, Svart, Svart
Åby IBK Ungdom P07/09 Magnus Hallberg mhallberg73@gmail.com 072-5350902 Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-06-12 19:00 1 IBF Norrköping H1 - Katrineholms IBF H2 13 - 3 Ektorpshallen
2023-06-26 19:00 1 IBF Norrköping H1 - Ledberg IBF H1 5 - 10 Ektorpshallen
2023-08-12 12:00 1 IBF Norrköping H1 - Onyx IBK 10 - 8 Ektorpshallen
2023-08-12 14:00 1 Åby IBK - Nykvarns IF Utveckling H1 8 - 4 Åby Arena 175
2023-08-12 14:15 1 IBF Norrköping H3 - Onyx IBS H3 4 - 9 Ektorpshallen
2023-08-13 11:30 1 Linköping IBK Ungdom H2 - Nykvarns IF H2 7 - 15 Valkebohallen
2023-08-17 19:00 1 Åby IBK - Linköping FBC H1 8 - 1 Åby Arena
2023-08-18 19:00 1 Solfjäderstaden IBK Herr Div 2 - IBF Norrköping H1 4 - 3 Radiomasten Innebandycenter 78
2023-08-20 16:00 1 Finspång IBK - Linköping FBC H1 Arena Grosvad
2023-08-25 19:00 1 Åby IBK - Fagerhult Habo IBK Allsvenskan södra 3 - 5 Åby Arena 136
2023-08-26 12:00 1 Fagerhult Habo IBK Allsvenskan södra - Strängnäs IBK AS Inst. Åby Arena
2023-08-26 18:00 1 Åby IBK - Strängnäs IBK AS Inst. Åby Arena
2023-08-27 15:00 1 Solfjäderstaden IBK Herr Div 2 - Stöpen IBK Div 2 2 - 2 e.förl. Motala Sporthall 101
2023-08-27 17:00 1 Finspång IBK - Ledberg IBF H1 6 - 5 Arena Grosvad 85
2023-08-27 17:00 1 Solfjäderstaden IBK P 08/09 - Bergs IK P 09 Gul 0 - 0 Radiomasten Innebandycenter
2023-08-27 17:45 1 Solfjäderstaden IBK P 08/09 - Bergs IK P 09 Svart 0 - 0 Radiomasten Innebandycenter
2023-08-27 18:45 1 Solfjäderstaden IBK P 08/09 - Bergs IK P 09 Svart 0 - 0 Radiomasten Innebandycenter
2023-08-27 19:30 1 Solfjäderstaden IBK P 08/09 - Bergs IK P 09 Gul 0 - 0 Radiomasten Innebandycenter
2023-09-01 19:00 1 Bergs IK P 09 Gul - Nykvarns IF P09 4 - 4 e.förl. Ljungsbro Sporthall
2023-09-04 19:30 1 IBF Norrköping H3 - KFUM Norrköping IBF 07/08 11 - 7 Ektorpshallen
2023-09-05 19:15 1 IBF Antvarden H3 - IF Ariel 4 - 12 Överums Sporthall
2023-09-08 19:00 1 Linköping IBK Ungdom H2 - Linköpings IBS Herr Campushallen-Ebbepark
2023-09-10 13:00 1 Åby IBK Ungdom Division 2 - Katrineholms IBF H2 11 - 5 Åby Arena
2023-09-10 15:00 1 Finspång IBK - Kumla IBK Herr Inst. Arena Grosvad
2023-09-10 15:30 1 Åby IBK Ungdom P07/09 - IBF Kolmården P07/09 5 - 3 Åby Arena
2023-09-12 20:00 1 IBK Mantorp - Bergs IK div 4 0 - 7 Klämmetorpshallen
2023-09-13 19:30 1 Bergs Innebandyklubb (IK) H1 - Finspång IBK Inst. Ljungsbro Sporthall
2023-09-14 20:00 1 Ledberg IBF H1 - Onyx IBS 7 - 6 Campushallen-Ebbepark
2023-09-15 19:30 1 Åby IBK - Torshälla IBK 6 - 8 Åby Arena 165
2023-09-15 19:30 1 Rimforsa IF - Sturefors IF Herr 1 - 11 Hackelhallen 35
2023-09-17 12:15 1 Linköping IBK Ungdom P 08:88 - Boxholms IBK P Röd Valkebohallen
2023-09-17 18:00 1 IBF Antvarden H3 - Westerviks IBK Herr 4 Överums Sporthall
2023-09-18 20:00 1 IBF Kolmården - Söderköpings IBK A-lag Råsslahallen
2023-09-19 19:45 1 IBF Kolmården P07/09 - Onyx IBS P09 Råsslahallen
2023-09-23 10:30 1 Solfjäderstaden IBK P 08/09 - Askersunds IBK P08/09 2 - 6 Radiomasten Innebandycenter
2023-09-23 12:30 1 Solfjäderstaden IBK Herr Div 2 - Sturefors IF Herr Inst. Radiomasten Innebandycenter
2023-09-26 18:30 1 IBF Norrköping P 11 - Finspång IBK PF 11/12 3 - 5 Borgsmohallen
2023-09-26 19:00 1 BK Vingen H2 - Linghems SK Seniorlag Herrar 6 - 5 Skärblacka Sporthall
2023-09-29 19:00 1 IBK Mantorp Herr - Linköping IBK Ungdom H4 0 - 0 Klämmetorpshallen
2023-09-29 19:30 1 Rimforsa IF - IBF Antvarden H3 8 - 3 Hackelhallen
2023-09-30 11:15 1 Bergs IK div 4 - Linghems SK Seniorlag Herrar 0 - 0 Wahlbeckshallen B
2023-09-30 16:30 1 Solfjäderstaden IBK Herr Div 2 - Linköping IBK Ungdom H2 3 - 2 Valkebohallen 40
2023-10-01 13:00 1 Finspång IBK PF 11/12 - Bergs IK P 11 Vit 4 - 7 Arena Grosvad
2023-10-01 14:00 1 Åby IBK Ungdom Division 2 - Söderköpings IBK A-lag 5 - 5 e.förl. Åby Arena
2023-10-02 19:30 1 Rimforsa IF - Linköpings IBS Herr 0 - 0 Hackelhallen
2023-10-03 20:00 1 Hjulsbro IK Herr - Linköping AIS 9 - 11 Stureforshallen
2023-10-04 20:15 1 KFUM Norrköping IBF 07/08 - IBF Norrköping H3 11 - 4 Bråvallahallen
2023-10-05 19:00 1 BK Vingen H2 - IBF Kolmården 17 - 7 Skärblacka Sporthall
2023-10-07 14:00 1 Solfjäderstaden IBK P 08/09 - Ekeby IF/Kumla IBK - 2008 PK1 0 - 0 Radiomasten Innebandycenter
2023-12-20 20:00 1 Solfjäderstaden IBK HJ - Linköping IBK Ungdom H4 9 - 3 Radiomasten Innebandycenter
2024-01-07 16:00 1 Åby IBK Ungdom Division 2 - Katrineholms IBF H2 4 - 6 Åby Arena
2024-01-18 19:00 1 Linköping IBK Ungdom P16 USM - Jönköping IK Utveckling 4 - 3 Stureforshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis