Arena Grosvad

Adress
Finspång
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
November
2020-11-01 15:00 Herrar Division 2 230100022 Finspång IBK - IBF Norrköping
2020-11-15 15:00 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005029 Finspång IBK PF 06/08 Röd - Hjulsbro IK Vit
2020-11-18 18:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003026 Finspång IBK PF 06/08 Svart - IBF Norrköping P 05
2020-11-22 10:30 Pojkar Blå Klass D 233003019 Finspång IBK PF 09/10 - BK Vingen P 10/11
2020-11-22 11:10 Pojkar Blå Klass D 233003020 IBK Mantorp P 09/10 - Solfjäderstaden IBK P 10 Röd
2020-11-22 11:50 Pojkar Blå Klass D 233003021 Finspång IBK PF 09/10 - Solfjäderstaden IBK P 10 Röd
2020-11-22 12:30 Pojkar Blå Klass D 233003022 BK Vingen P 10/11 - IBK Mantorp P 09/10
2020-11-22 13:10 Pojkar Blå Klass D 233003023 Solfjäderstaden IBK P 10 Röd - BK Vingen P 10/11
2020-11-22 13:50 Pojkar Blå Klass D 233003024 IBK Mantorp P 09/10 - Finspång IBK PF 09/10
2020-11-22 16:00 Herrar Division 2 230100041 Finspång IBK - Linköpings IBS
2020-11-29 11:00 Pojkar Grön Klass B Östra 234001031 Finspång IBK PF 11/12 Röd - Linghems SK P 12 Grön
2020-11-29 11:20 Pojkar Grön Klass B Östra 234001033 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Röd - KFUM Norrköping IBF P 12 Blå
2020-11-29 11:40 Pojkar Grön Klass B Östra 234001035 Linghems SK P 12 Grön - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Röd
2020-11-29 12:00 Pojkar Grön Klass B Östra 234001037 KFUM Norrköping IBF P 12 Blå - Finspång IBK PF 11/12 Röd
2020-11-29 12:20 Pojkar Grön Klass B Östra 234001039 Linghems SK P 12 Grön - KFUM Norrköping IBF P 12 Blå
2020-11-29 12:40 Pojkar Grön Klass B Östra 234001041 Finspång IBK PF 11/12 Röd - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Röd
2020-11-29 13:00 Pojkar Grön Klass B Östra 234001043 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Röd - Linghems SK P 12 Svart
2020-11-29 13:20 Pojkar Grön Klass B Östra 234001045 KFUM Norrköping IBF P 12 Blå - Finspång IBK PF 11/12 Röd
2020-11-29 15:00 Herrar Division 2 230100047 Finspång IBK - Linköping Legends FBC
December
2020-12-06 15:00 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005044 Finspång IBK PF 06/08 Röd - Linköping IBK Ungdom P 08:86
2020-12-09 18:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003051 Finspång IBK PF 06/08 Svart - IBK Mantorp P 04/07
2020-12-13 15:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003055 Finspång IBK PF 06/08 Svart - Solfjäderstaden IBK P 06
Januari
2021-01-10 13:00 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005063 Finspång IBK PF 06/08 Röd - IBK Åtvidaberg P 06/08
2021-01-10 15:00 Herrar Division 2 230100068 Finspång IBK - Åby IBK Ungdom
2021-01-17 13:30 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005077 Finspång IBK PF 06/08 Röd - KFUM Norrköping IBF P 07/08
2021-01-17 15:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003074 Finspång IBK PF 06/08 Svart - Linköping IBK Ungdom P 07:71 Vit
2021-01-24 13:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003086 Finspång IBK PF 06/08 Svart - Linköping IBK Ungdom P 07:77
2021-01-24 15:00 Herrar Division 2 230100079 Finspång IBK - Linköping IBK Ungdom
Februari
2021-02-07 13:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003097 Finspång IBK PF 06/08 Svart - Åby IBK Ungdom P 06
2021-02-07 15:00 Herrar Division 2 230100093 Finspång IBK - IBK Succé
2021-02-14 15:00 Herrar Division 2 230100101 Finspång IBK - IBF Antvarden
Mars
2021-03-07 09:00 Pojkar Blå Klass D 233003103 Finspång IBK PF 09/10 - Ekängens IF P 10
2021-03-07 09:40 Pojkar Blå Klass D 233003104 Mjölby IBK P Blå 4 10 - Ledberg IBF P10 Vit
2021-03-07 10:20 Pojkar Blå Klass D 233003105 Finspång IBK PF 09/10 - Ledberg IBF P10 Vit
2021-03-07 11:00 Pojkar Blå Klass D 233003106 Ekängens IF P 10 - Mjölby IBK P Blå 4 10
2021-03-07 11:40 Pojkar Blå Klass D 233003107 Ledberg IBF P10 Vit - Ekängens IF P 10
2021-03-07 12:20 Pojkar Blå Klass D 233003108 Mjölby IBK P Blå 4 10 - Finspång IBK PF 09/10
2021-03-07 13:30 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005104 Finspång IBK PF 06/08 Röd - Söderköpings IBK P 06/07
2021-03-07 15:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003109 Finspång IBK PF 06/08 Svart - Bergs IK P 06/07 Svart
2021-03-07 17:00 Herrar Division 2 230100120 Finspång IBK - Linköpings Universitets AIF IBK
2021-03-14 15:00 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005115 Finspång IBK PF 06/08 Röd - Linköping IBK Ungdom P 08/09:87
2021-03-21 12:30 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005123 Finspång IBK PF 06/08 Röd - Linköping IBK Ungdom P 07:71/77
2021-03-21 14:30 Herrar Division 2 230100131 Finspång IBK - Rimforsa IF
2021-03-28 11:00 Pojkar Grön Klass C Östra 234003129 Finspång IBK PF 11/12 Vit - Linghems SK P 13 Grön
2021-03-28 11:20 Pojkar Grön Klass C Östra 234003131 Hjulsbro IK P 13 Svart - Åby IBK Ungdom P 12/13 Grön
2021-03-28 11:40 Pojkar Grön Klass C Östra 234003133 Linghems SK P 13 Grön - Hjulsbro IK P 13 Svart
2021-03-28 12:00 Pojkar Grön Klass C Östra 234003135 Åby IBK Ungdom P 12/13 Grön - Finspång IBK PF 11/12 Vit
2021-03-28 12:20 Pojkar Grön Klass C Östra 234003137 Linghems SK P 13 Grön - Åby IBK Ungdom P 12/13 Grön
2021-03-28 12:40 Pojkar Grön Klass C Östra 234003139 Finspång IBK PF 11/12 Vit - Hjulsbro IK P 13 Svart
2021-03-28 13:00 Pojkar Grön Klass C Östra 234003141 Finspång IBK PF 11/12 Vit - Linghems SK P 13 Vit
2021-03-28 13:20 Pojkar Grön Klass C Östra 234003143 Hjulsbro IK P 13 Svart - Åby IBK Ungdom P 12/13 Gul
2021-03-28 14:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003128 Finspång IBK PF 06/08 Svart - Linköping IBK Ungdom P 06 Vit

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis