Pantamera P 2013 A (2023/24)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Blå Svårlätt A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-09-30 10:00 150342002 Väsby AIK - Ängby IF (B) Sadjad Nima, Johan Hessing Väsby skolan
2023-10-01 12:00 150342005 FBC Sollentuna (B) - Vallentuna IBK Linn Eberle, Selin Jang Rotebrohallen (Nya)
2023-11-12 12:00 150342003 Åkersberga IBF - Täby FC Johanna Bäckström, Svante Ehn Österåkers Multiarena Ljusterö
2023-10-07 10:30 150342009 IK Frej Täby IBK (B) - Åkersberga IBF Nora Wagner Nottberg, Fredrik Åhlund Vikingavallen
2023-10-07 13:15 150342007 Hässelby SK IBK - FBC Sollentuna (B) Oliver Hallgren, Ludvig Finnhammar Riddersvik
2023-10-08 11:00 150342011 Ängby IF (B) - FBC Sollentuna (A) Viktoria Larsson, Muhsin Bashir Ali Grimstahallen
2023-10-08 14:00 150342010 Täby FC - Väsby AIK Melker Vallen, Kevin Lenstad Grindtorpshallen
2023-10-14 11:00 150342014 Väsby AIK - IK Frej Täby IBK (B) Elizabeth Chandler, Johannes Forslin Väsby skolan
2023-10-14 13:00 150342015 Åkersberga IBF - Vallentuna IBK Robin Johansson, Filip Rylander Österåkers Multiarena Ingmarsö
2023-11-25 10:30 150342013 FBC Sollentuna (A) - Täby FC Malte Jonson, Svante Ehn Grindtorpshallen
2023-10-21   Uppskj. 150342022 IK Frej Täby IBK (B) - FBC Sollentuna (A) Uppskj. Vikingavallen
2023-10-21 14:00 150342023 Täby FC - Ängby IF (B) Filip Rylander, Emmie Helleday Grindtorpshallen
2023-10-22 09:00 150342024 FBC Sollentuna (B) - Ängby IF (D) Johanna Bäckström, Johannes Forslin Rotebrohallen (Nya)
2023-10-22 11:00 150342021 Vallentuna IBK - Väsby AIK William Edgren, Albin Bergström Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-10-22 12:30 150342020 Hässelby SK IBK - Åkersberga IBF Emma Dahlgren, Sonja Lagerberg Hässelbyhallen
2023-10-28 13:00 150342026 Väsby AIK - Hässelby SK IBK Johannes Forslin, Fredrik Nensén Väsby skolan
2023-10-29 11:00 150342030 Ängby IF (B) - IK Frej Täby IBK (B) Steffanie Bramer, Nova-Lee Ekelund Grimstahallen
2023-10-29 13:30 150342025 FBC Sollentuna (A) - Vallentuna IBK Hugo Nilsson, Alexander Saverstam Töjnahallen
150342042 Ängby IF (B) - Hässelby SK IBK Grimstahallen
2023-11-11 10:00 150342041 Täby FC - Vallentuna IBK Petter Bruzelius, Erik Peters Grindtorpshallen
2023-11-11 15:00 150342038 Väsby AIK - FBC Sollentuna (B) Selin Jang, Linn Eberle Väsby skolan
2023-11-19 09:00 150342044 FBC Sollentuna (B) - FBC Sollentuna (A) Ludvig Rasmusson, Adrian Åström Rotebrohallen (Nya)
2023-11-19 09:00 150342047 Vallentuna IBK - IK Frej Täby IBK (B) Elias Schön, Hannes Hovmöller Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-11-19 10:00 150342046 Hässelby SK IBK - Täby FC Ariana Javadi, Casper Tholin Hässelbyhallen
2023-11-25 12:30 150342050 Väsby AIK - Åkersberga IBF Fabian Gunnarsson, Filip Rylander Väsby skolan
2023-11-25 14:15 150342052 IK Frej Täby IBK (B) - Hässelby SK IBK Linnea Abrante, Matilda Sällström Vikingavallen
2023-11-26 11:00 150342054 Ängby IF (B) - FBC Sollentuna (B) Max Mårtensson, Oliver Magnusson Grimstahallen
2023-12-02 13:00 150342055 Åkersberga IBF - FBC Sollentuna (A) Nova-Lee Ekelund, Robin Johansson Österåkers Multiarena Ingmarsö
2023-12-03 12:00 150342057 FBC Sollentuna (B) - Täby FC Oliver Magnusson, Max Mårtensson Rotebrohallen (Nya)
2023-12-03 14:00 150342059 Hässelby SK IBK - Vallentuna IBK Emelie Ekhammer, Lova Ros Hässelbyhallen
2023-12-09   Uppskj. 150342064 IK Frej Täby IBK (B) - FBC Sollentuna (B) Uppskj. Vikingavallen
2023-12-10 10:45 150342061 FBC Sollentuna (A) - Väsby AIK Emma Theorén, Alexander Saverstam Töjnahallen
2023-12-10 11:45 150342066 Ängby IF (B) - Åkersberga IBF Ture Bengtsson, Hugo Cleve Grimstahallen
2023-12-10 13:45 150342062 Hässelby SK IBK - Ängby IF (D) Emma Browall, Elizabeth Chandler Hässelbyhallen
2023-12-16 11:00 150342070 Täby FC - Åkersberga IBF Dante Perra, Edvin Carlsson Grindtorpshallen
2023-12-17 12:00 150342068 Vallentuna IBK - FBC Sollentuna (B) Fabian Gunnarsson, Adam Robertsson Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-12-17 12:00 150342071 Ängby IF (B) - Väsby AIK Rasmus Bolk, Wilmer Riisgaard Grimstahallen
2023-12-17 12:45 150342072 FBC Sollentuna (A) - Ängby IF (D) Neo Näsström, Alexander Saverstam Töjnahallen
2024-01-13 11:30 150342082 IK Frej Täby IBK (B) - Väsby AIK Dante Perra, Edvin Carlsson Vikingavallen
2024-01-14 10:15 150342084 Ängby IF (D) - Ängby IF (B) Wilma Sundnäs, William Wallgren Sala Grimstahallen
2024-01-14 10:45 150342081 Vallentuna IBK - Åkersberga IBF Meija Isaksson, Lars Reuterhagen Rosendalsskolan Norra Sporthall
2024-01-14 13:00 150342083 Täby FC - FBC Sollentuna (A) Hannes Hovmöller, Nellie Wåhlin Grindtorpshallen
2024-01-20 10:00 150342089 FBC Sollentuna (B) - Ängby IF (D) Hanna Löfgren, Magdalena Eklund-Sporre Rotebrohallen (Nya)
2024-01-20 10:15 150342087 Åkersberga IBF - Hässelby SK IBK Johannes Forslin, Samiolah Nori Österåkers Multiarena Ljusterö
2024-01-20 12:30 150342090 Ängby IF (B) - Täby FC Isak Lampa Halling, Joel Forssell Stora Mossen 1
2024-01-20 13:30 150342086 Väsby AIK - Vallentuna IBK David Jansson, Lucas Jansson Väsby skolan
2024-01-21 12:00 150342085 FBC Sollentuna (A) - IK Frej Täby IBK (B) Magdalena Eklund-Sporre, Elin Ståhl Sponton Töjnahallen
2024-01-27 14:45 150342095 IK Frej Täby IBK (B) - Ängby IF (B) Fabian Gunnarsson, Nora Wagner Nottberg Vikingavallen
2024-01-28 10:00 150342096 Ängby IF (D) - Täby FC Arvid Klomark, Alvin Aronsson Grimstahallen
2024-01-28 10:45 150342094 Vallentuna IBK - FBC Sollentuna (A) Filip Rylander, Nova-Lee Ekelund Rosendalsskolan Norra Sporthall
2024-01-28 11:15 150342093 Hässelby SK IBK - Väsby AIK Mattias Thomasson, Muhsin Bashir Ali Hässelbyhallen
2024-02-03 15:30 150342102 Ängby IF (B) - Vallentuna IBK Carl Theorén, Oliver Magnusson Stora Mossen 1
2024-02-04 10:15 150342099 Åkersberga IBF - FBC Sollentuna (B) Rebecca Johansson, Robin Johansson Österåkers Multiarena Ljusterö
2024-02-04 14:00 150342097 FBC Sollentuna (A) - Hässelby SK IBK Elin Ståhl Sponton, Carl Theorén Töjnahallen
2024-02-04 18:00 150342101 Täby FC - IK Frej Täby IBK (B) Linnea Abrante, Teodor Elf Grindtorpshallen
2024-02-10 10:45 150342104 FBC Sollentuna (B) - Väsby AIK Adrian Åström, Ludvig Rasmusson Silverdalshallen
2024-02-10   Uppskj. 150342108 IK Frej Täby IBK (B) - Ängby IF (D) Uppskj. Vikingavallen
2024-02-11 10:45 150342107 Vallentuna IBK - Täby FC Albin Bergström, Gustav Olsen Rosendalsskolan Norra Sporthall
2024-02-11 11:00 150342106 Hässelby SK IBK - Ängby IF (B) Sadjad Nima, Alfred Staby Hässelbyhallen
2024-02-17 11:00 150342111 Åkersberga IBF - Ängby IF (D) Magnus Berg, Ebba Bramberg Österåkers Multiarena Ljusterö
2024-02-17 11:15 150342112 IK Frej Täby IBK (B) - Vallentuna IBK Svante Ehn, Malte Jonson Vikingavallen
2024-02-18 10:00 150342109 FBC Sollentuna (A) - FBC Sollentuna (B) Pontus Häägg, Felix Liljenberg Töjnahallen
2024-02-18 12:00 150342113 Täby FC - Hässelby SK IBK William Edgren, Teodor Elf Grindtorpshallen
2024-03-09   Uppskj. 150342117 FBC Sollentuna (B) - Ängby IF (B) Uppskj. Rotebrohallen (Nya)
2024-03-09 11:00 150342119 Hässelby SK IBK - IK Frej Täby IBK (B) Wilma Sundnäs, Albin Forsman Hässelbyhallen
2024-03-09 13:30 150342120 Ängby IF (D) - Vallentuna IBK Victoria Hu, Sam Robertsson Stora Mossen 2
2024-03-10 11:30 150342115 Åkersberga IBF - Väsby AIK Isak Lampa Halling, Nellie Wåhlin Österåkers Multiarena Ljusterö
2024-03-16 11:00 150342123 Vallentuna IBK - Hässelby SK IBK Josefine Ericson, Esther Wagner Rosendalsskolan Norra Sporthall
2024-03-17 12:30 150342122 Väsby AIK - Ängby IF (D) Emmie Helleday, Thea Augustinsson Väsby skolan
2024-03-17 15:00 150342121 FBC Sollentuna (A) - Åkersberga IBF Oliver Magnusson, Ava Talianzadeh Töjnahallen
2024-03-17 18:15 150342125 Täby FC - FBC Sollentuna (B) Teodor Elf, Oskar Abelsson Grindtorpshallen
2024-03-23 11:30 150342128 Åkersberga IBF - Ängby IF (B) Charlie Idevall, Elias Schön Österåkers Multiarena Ingmarsö
2024-03-23 12:45 150342130 FBC Sollentuna (B) - IK Frej Täby IBK (B) Ava Talianzadeh, Hanna Löfgren Rotebrohallen (Nya)
2024-03-23 14:15 150342127 Väsby AIK - FBC Sollentuna (A) Alexander Balfe Panič, Ebba Bramberg Väsby skolan
2024-03-23   Uppskj. 150342132 Ängby IF (D) - Hässelby SK IBK Uppskj. Riddersvik
Pantamera Pojkar Blå Svårlätt B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-09-30 12:15 150340003 IK Frej Täby IBK (A) - Ängby IF (A) Carl Theorén, Emma Theorén Vikingavallen
2023-09-30 13:30 150340006 Duvbo IK (B) - Mariebergs SK (A) Henrik Nilsson, Isak Lampa Halling Brotorpshallen
2023-09-30 15:00 150340001 Djurgårdens IF IBS - Ekerö IK Leo Haochen Li, Vilmer Björkman Hjorthagshallen
2023-10-01 09:00 150340005 Nacka IBK (C) - Älvsjö AIK IBF Stefan Ålander, Elliot Ålander Ormingehallen
2023-10-07 09:45 150340012 Ekerö IK - Duvbo IK (B) Robert Milerud, Michael Leimer Mälaröhallen 1
2023-10-08 12:00 150340010 Ängby IF (A) - Älta IF Tuve Rosen, Melwin Bergqvist Grimstahallen
2023-10-08 13:00 150340009 Ängby IF (C) - IK Frej Täby IBK (A) John Wuolikainen, Lucas Jansson Grimstahallen
2023-10-08 15:00 150340007 Mariebergs SK (A) - Nacka IBK (C) Alvin Aronsson, Arvid Klomark Grimstahallen
2023-10-14 10:00 150340015 IK Frej Täby IBK (A) - Älvsjö AIK IBF Gabriella Kallner, Nora Wagner Nottberg Vikingavallen
2023-10-14 11:15 150340013 Djurgårdens IF IBS - Ängby IF (A) Leo Haochen Li, Johan Eklund Hjorthagshallen
2023-10-15   Uppskj. 150340017 Nacka IBK (C) - Duvbo IK (B) Uppskj. Ormingehallen
2023-11-19 15:45 150340014 Älta IF - Ängby IF (C) Melvin Djäken, Jonas Djäken Stavsborgs sporthall
2023-10-21 10:00 150340022 Ängby IF (C) - Djurgårdens IF IBS Alvin Aronsson, Arvid Klomark Stora Mossen 1
2023-10-21 12:00 150340021 Älvsjö AIK IBF - Älta IF Elina Zibell, Marcus Lundelin Kämpetorpshallen 2
2023-10-21 14:00 150340024 Ekerö IK - Nacka IBK (C) Johanna Kjebon, Isak Eriksson Tappströms Bollhall
2023-10-22 09:00 150340020 Mariebergs SK (A) - IK Frej Täby IBK (A) Hanna Claesson, Johnny Mikael Claesson Vintervikshallen
2023-10-28 13:00 150340027 IK Frej Täby IBK (A) - Duvbo IK (B) Svante Ehn, Malte Jonson Vikingavallen
2023-10-29 10:00 150340026 Älta IF - Mariebergs SK (A) Martin Åkesson, Hugo Stensrud Stavsborgs sporthall
2023-10-29 11:00 150340025 Djurgårdens IF IBS - Älvsjö AIK IBF Johan Eklund, Tomas Jansson Hjorthagshallen
2023-10-29 13:00 150340029 Ängby IF (A) - Ekerö IK Nova-Lee Ekelund, Mirella Layous Grimstahallen
2023-11-11 15:45 150340037 Djurgårdens IF IBS - Duvbo IK (B) Oliver Magnusson, Johan Hessing Hjorthagshallen
2023-11-12 12:00 150340040 Ängby IF (C) - Ekerö IK Olof Sandström, Wilma Sundnäs Grimstahallen
2023-11-12 14:00 150340038 Älta IF - Nacka IBK (C) Casper Brusell, Melanie Sundell Stavsborgs sporthall
2023-11-12 14:00 150340041 Ängby IF (A) - Älvsjö AIK IBF Olof Sandström, Wilma Sundnäs Grimstahallen
2023-11-18 11:00 150340048 Ekerö IK - IK Frej Täby IBK (A) Johanna Kjebon, Alexander Friberg Mälaröhallen 1
2023-11-18 11:30 150340047 Älvsjö AIK IBF - Ängby IF (C) Tuva Gustafsson, Victoria Hu Kämpetorpshallen 2
2023-11-19 10:15 150340044 Nacka IBK (C) - Djurgårdens IF IBS Klara Ribrant, Zoe Tellerhag Ormingehallen
2023-11-19 12:00 150340046 Mariebergs SK (A) - Ängby IF (A) Wilma Sundnäs, Muhsin Bashir Ali Grimstahallen
2023-11-25 10:00 150340051 Älvsjö AIK IBF - Ekerö IK John Degerkvist, Tuva Gustafsson Kämpetorpshallen 1
2023-11-26 09:00 150340053 Ängby IF (A) - Duvbo IK (B) Oliver Magnusson, Max Mårtensson Grimstahallen
2023-11-26 10:00 150340052 Ängby IF (C) - Mariebergs SK (A) Max Mårtensson, Oliver Magnusson Grimstahallen
2023-11-26 12:00 150340050 Älta IF - IK Frej Täby IBK (A) Filip Witoldsson, Hugo Stensrud Stavsborgs sporthall
2023-12-02 12:00 150340060 Ekerö IK - Älta IF Alice Ljungqvist, Thea Elfqvist Mälaröhallen 1
2023-12-02 14:15 150340055 IK Frej Täby IBK (A) - Djurgårdens IF IBS Dante Perra, Edvin Carlsson Vikingavallen
2023-12-02 16:00 150340057 Nacka IBK (C) - Ängby IF (A) Jasmine Berggren, Ava Talianzadeh Myrsjöskolan
2023-12-03 11:45 150340059 Mariebergs SK (A) - Älvsjö AIK IBF Isak Eriksson, Stefan Ålander Vintervikshallen
2023-12-03 12:00 150340058 Duvbo IK (B) - Ängby IF (C) Isak Lampa Halling, Vilmer Björkman Löthallen
2023-12-09 11:00 150340061 Djurgårdens IF IBS - Älta IF Petter Bruzelius, Erik Peters Hjorthagshallen
2023-12-09 12:45 150340063 Älvsjö AIK IBF - Duvbo IK (B) Marcus Lundelin, Filip Witoldsson Kämpetorpshallen 2
2023-12-10 12:15 150340062 Mariebergs SK (A) - Ekerö IK Edvin Liljekvist, Emanuel Schüssler Vintervikshallen
2023-12-10 12:45 150340064 Ängby IF (C) - Nacka IBK (C) Ture Bengtsson, Hugo Cleve Grimstahallen
2023-12-16 11:00 150340072 Ekerö IK - Djurgårdens IF IBS Emil Kjebon, Emma Tryselius Mälaröhallen 1
2023-12-16 15:00 150340068 Älvsjö AIK IBF - Nacka IBK (C) Klara Ribrant, Filip Witoldsson Kämpetorpshallen 2
2023-12-17 11:00 150340070 Ängby IF (A) - IK Frej Täby IBK (A) Rasmus Bolk, Wilmer Riisgaard Grimstahallen
2023-12-17 11:30 150340067 Mariebergs SK (A) - Duvbo IK (B) My Källström Lyly, Heimo Lyly Vintervikshallen
2024-01-13 11:00 150340081 Älvsjö AIK IBF - IK Frej Täby IBK (A) Love Månsson Patrickson, Ebba Bramberg Kämpetorpshallen 2
2024-01-13 11:15 150340082 Ängby IF (C) - Älta IF Ludvig Finnhammar, Joel Forssell Stora Mossen 1
2024-01-13 12:15 150340083 Ängby IF (A) - Djurgårdens IF IBS Ludvig Finnhammar, Joel Forssell Stora Mossen 1
2024-01-13 14:45 150340079 Duvbo IK (B) - Nacka IBK (C) Charlie Norén, Victor Andersson Brotorpshallen
2024-01-20 11:45 150340086 Älta IF - Älvsjö AIK IBF Johan Eklund, Hugo Stensrud Stavsborgs sporthall
2024-01-20 12:00 150340085 Djurgårdens IF IBS - Ängby IF (C) Gabriella Kallner, Julia Tegnér Hjorthagshallen
2024-01-20 13:00 150340087 IK Frej Täby IBK (A) - Mariebergs SK (A) Isak Eriksson, Rasmus Bolk Vikingavallen
2024-01-20 16:00 150340089 Nacka IBK (C) - Ekerö IK Stefan Ålander, Elliot Ålander Myrsjöskolan
2024-01-27 10:00 150340093 Mariebergs SK (A) - Älta IF Olle Forsberg, Carl Theorén Stora Mossen 1
2024-01-27 10:00 150340094 Älvsjö AIK IBF - Djurgårdens IF IBS Elina Zibell, Axel Melakari Västertorpshallen
2024-01-27 11:45 150340096 Ekerö IK - Ängby IF (A) Thea Elfqvist, Alice Ljungqvist Mälaröhallen 1
2024-01-27 12:00 150340092 Duvbo IK (B) - IK Frej Täby IBK (A) Alfred Lampa Halling, Joula Wahlström Brotorpshallen
2024-02-03 11:00 150340097 Djurgårdens IF IBS - Mariebergs SK (A) Vincent Von Zeipel, Birger Dahlgren Hjorthagshallen
2024-02-03 13:15 150340099 IK Frej Täby IBK (A) - Nacka IBK (C) Svante Ehn, Malte Jonson Vikingavallen
2024-02-03 13:30 150340101 Ängby IF (A) - Ängby IF (C) Oliver Magnusson, Carl Theorén Stora Mossen 1
2024-02-04 11:30 150340098 Älta IF - Duvbo IK (B) Elina Zibell, Petra Dynesius Stavsborgs sporthall
2024-02-10 11:15 150340108 Ekerö IK - Ängby IF (C) Freja Wikman, Lotta Sirberg Mälaröhallen 1
2024-02-10 15:15 150340107 Älvsjö AIK IBF - Ängby IF (A) Filip Witoldsson, Erik Peters Kämpetorpshallen 2
2024-02-10 15:45 150340105 Duvbo IK (B) - Djurgårdens IF IBS Rasmus Bolk, Wilmer Riisgaard Brotorpshallen
2024-02-10 18:00 150340104 Nacka IBK (C) - Älta IF Isak Lampa Halling, Elizabeth Chandler Myrsjöskolan
2024-02-17 10:30 150340109 Djurgårdens IF IBS - Nacka IBK (C) Emanuel Schüssler, Edvin Liljekvist Hjorthagshallen
2024-02-17 13:15 150340111 IK Frej Täby IBK (A) - Ekerö IK Svante Ehn, Malte Jonson Vikingavallen
2024-02-18 10:00 150340113 Ängby IF (A) - Mariebergs SK (A) Isak Lampa Halling, Alfred Lampa Halling Grimstahallen
2024-02-18 11:00 150340112 Ängby IF (C) - Älvsjö AIK IBF Alfred Lampa Halling, Isak Lampa Halling Grimstahallen
2024-03-09 11:30 150340115 IK Frej Täby IBK (A) - Älta IF Niklas Forsman, Filip Rylander Vikingavallen
2024-03-09 12:00 150340120 Ekerö IK - Älvsjö AIK IBF Alice Ljungqvist, Thea Elfqvist Mälaröhallen 1
2024-03-10 10:00 150340119 Mariebergs SK (A) - Ängby IF (C) Sadjad Nima, Sezgin Youmer Stora Mossen 1
2024-03-10 10:30 150340118 Duvbo IK (B) - Ängby IF (A) Victor Andersson, Bernard Larsson Hallonbergshallen
2024-03-16 11:00 150340123 Älvsjö AIK IBF - Mariebergs SK (A) Axel Jelinek, Frans Levin Kämpetorpshallen 2
2024-03-16 11:15 150340121 Djurgårdens IF IBS - IK Frej Täby IBK (A) Birger Dahlgren, Vincent Von Zeipel Hjorthagshallen
2024-03-16 14:30 150340124 Ängby IF (C) - Duvbo IK (B) Sam Robertsson, Ricky Bagge Riddersvik
2024-03-17 13:00 150340122 Älta IF - Ekerö IK Axel Hörman, Oscar Kessling Stavsborgs sporthall
2024-03-17 13:15 150340125 Ängby IF (A) - Nacka IBK (C) Nikita Lindberg, Freja Wikman Grimstahallen
2024-03-23 09:30 150340132 Ekerö IK - Mariebergs SK (A) Emil Kjebon, Freja Wikman Mälaröhallen 1
2024-03-23 14:15 150340127 Älta IF - Djurgårdens IF IBS Marcus Lundelin, Leo Fristedt Stavsborgs sporthall
2024-03-23 16:00 150340131 Duvbo IK (B) - Älvsjö AIK IBF Vilmer Björkman, Jonathan Stertzell Brotorpshallen
2024-03-24 14:00 150340130 Nacka IBK (C) - Ängby IF (C) Isak Lampa Halling, Casper Brusell Ormingehallen
Pantamera Pojkar Blå Svårlätt C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-09-30 14:15 150335006 Hästhagen IF - Tyresö Trollbäcken IBK Melvin Fritzon, Emma Torbjörnsdotter Järla Sporthall
2023-09-30 17:15 150335001 Nacka IBK (A) - Nynäshamns IBK Emma Torbjörnsdotter, Hilma Durfors Järla Sporthall
2023-10-07 14:15 150335012 Hästhagen IF - Nynäshamns IBK Sara Lindquist, Maja Neffling Järla Sporthall
2023-10-08 12:15 150335010 Salems IF - FBI Tullinge Klara Ribrant, Zoe Tellerhag Skogsängshallen
2023-10-14 10:30 150335014 FBI Tullinge - Sköndals IK Martin Claësson, Agnes Lövgren Storvretens Sporthall
2023-10-14 15:15 150335013 Nacka IBK (A) - Salems IF , Linus Klingberg Järla Sporthall
2023-10-21 11:15 150335021 Värmdö IF - FBI Tullinge Oliver Liard Göthberg, Linus Klingberg Värmdö sporthall
2023-10-22 13:00 150335022 Sköndals IK - Nacka IBK (A) Hugo Stensrud, Hugo Strandberg Edgardh Sköndalshallen
2023-10-28 12:00 150335026 FBI Tullinge - Tyresö Trollbäcken IBK Shabbir Ahmed, My Ahlgren Storvretens Sporthall
2023-10-28 12:15 150335029 Salems IF - Nynäshamns IBK Elliot Ålander, Stefan Ålander Skogsängshallen
2023-10-28   Uppskj. 150335025 Nacka IBK (A) - Värmdö IF Uppskj. Järla Sporthall
2023-11-11 13:15 150335037 Nacka IBK (A) - Hästhagen IF Hugo Strandberg Edgardh, Hugo Stensrud Järla Sporthall
2023-11-11 13:30 150335041 Salems IF - Värmdö IF Elina Zibell, Filip Witoldsson Skogsängshallen
2023-11-12 12:00 150335040 Sköndals IK - Nynäshamns IBK Axel Hörman, Oscar Kessling Sköndalshallen
2023-11-18 11:15 150335047 Värmdö IF - Sköndals IK Oliver Liard Göthberg, Linus Klingberg Värmdö sporthall
2023-11-18 12:00 150335046 Tyresö Trollbäcken IBK - Salems IF Adam Lönnborg, Hugo Strandberg Edgardh Strandhallen - Tyresö
2023-11-26 09:00 150335052 Sköndals IK - Tyresö Trollbäcken IBK Nelly Rydin, Simone Bousset Sköndalshallen
2023-11-26 11:00 150335051 Värmdö IF - Nynäshamns IBK Adam Lönnborg, Leo Haochen Li Värmdö sporthall
2023-11-26 13:30 150335053 Salems IF - Hästhagen IF Heimo Lyly, My Källström Lyly Skogsängshallen
2023-12-02 11:00 150335060 Nynäshamns IBK - FBI Tullinge Josefine Svensson, Magnus Berg Kvarnängshallen
2023-12-02 14:15 150335058 Hästhagen IF - Sköndals IK Kevin Helly, Elina Zibell Järla Sporthall
2023-12-03 14:15 150335059 Tyresö Trollbäcken IBK - Värmdö IF Ebba Bramberg, Hugo Stensrud Strandhallen - Tyresö
2023-12-09 15:15 150335061 Nacka IBK (A) - FBI Tullinge Emma Browall, Magdalena Eklund-Sporre Järla Sporthall
2023-12-10 13:00 150335062 Tyresö Trollbäcken IBK - Nynäshamns IBK Anton Helen, Axel Hörman Strandhallen - Tyresö
2023-12-10 16:15 150335063 Värmdö IF - Hästhagen IF Hedvig Gunnerhed, Shabbir Ahmed Värmdö sporthall
2023-12-16 12:15 150335072 Nynäshamns IBK - Nacka IBK (A) Kenneth Johansson, Jonas Jatko Kvarnängshallen
2023-12-17 16:00 150335067 Tyresö Trollbäcken IBK - Hästhagen IF Hugo Strandberg Edgardh, Casper Tholin Strandhallen - Tyresö
2024-01-14 14:00 150335082 Sköndals IK - FBI Tullinge Jenz Röjehag, Axel Hörman Sköndalshallen
2024-01-14   Uppskj. 150335083 Salems IF - Nacka IBK (A) Uppskj. Skogsängshallen
2024-01-20 13:00 150335086 FBI Tullinge - Värmdö IF Kim Svedberg, Sebastian Falltin Tullingehallen
2024-01-20 18:45 150335085 Nacka IBK (A) - Sköndals IK Melanie Sundell, Magnus Berg Järla Sporthall
2024-01-27 15:00 150335096 Nynäshamns IBK - Salems IF Jonas Jatko, Håkan Sällström Kvarnängshallen
2024-01-28 10:15 150335094 Värmdö IF - Nacka IBK (A) Elliot Ålander, Stefan Ålander Värmdö sporthall
2024-01-28 16:00 150335093 Tyresö Trollbäcken IBK - FBI Tullinge Simone Bousset, Hanna Flygare Strandhallen - Tyresö
2024-02-03 10:00 150335098 FBI Tullinge - Hästhagen IF Maximilian Andersson, Anton Helen Tullingehallen
2024-02-03 13:15 150335097 Nacka IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Christoffer Sandström, Melvin Fritzon Järla Sporthall
2024-02-03 14:15 150335101 Salems IF - Sköndals IK Maximilian Andersson, Victoria Hu Skogsängshallen
2024-02-10 11:15 150335107 Värmdö IF - Salems IF Linus Klingberg, Oliver Liard Göthberg Värmdö sporthall
2024-02-10 14:00 150335108 Nynäshamns IBK - Sköndals IK Emma Torbjörnsdotter, Rasmus Bergne Kvarnängshallen
2024-02-10 16:00 150335105 Hästhagen IF - Nacka IBK (A) Heimo Lyly, My Källström Lyly Järla Sporthall
2024-02-18 12:00 150335112 Sköndals IK - Värmdö IF Emilia Risberg, Veronica Varahram Sköndalshallen
2024-02-18 12:15 150335113 Salems IF - Tyresö Trollbäcken IBK Victoria Hu, Emelie Sveno-Svelander Skogsängshallen
2024-03-09 14:00 150335120 Nynäshamns IBK - Värmdö IF Sadjad Nima, Johan Eklund Kvarnängshallen
2024-03-09 15:30 150335119 Tyresö Trollbäcken IBK - Sköndals IK Hugo Strandberg Edgardh, Elliot Helin Boucher Strandhallen - Tyresö
2024-03-09 17:30 150335118 Hästhagen IF - Salems IF Edvin Liljekvist, Emanuel Schüssler Järla Sporthall
2024-03-16 14:45 150335122 FBI Tullinge - Nynäshamns IBK Ebba Bramberg, Emelie Sveno-Svelander Storvretens Sporthall
2024-03-17 10:00 150335124 Sköndals IK - Hästhagen IF Ella Lassen Eriksson, Julian Jacoel Sköndalshallen
2024-03-17   Uppskj. 150335123 Värmdö IF - Tyresö Trollbäcken IBK Uppskj. Värmdö sporthall
2024-03-23   Uppskj. 150335127 FBI Tullinge - Nacka IBK (A) Uppskj. Tullingehallen
2024-03-23 12:30 150335132 Nynäshamns IBK - Tyresö Trollbäcken IBK Hedvig Gunnerhed, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2024-03-23 13:15 150335131 Hästhagen IF - Värmdö IF Elliot Andersson, Casper Brusell Järla Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis