Röd Klass P12-14 år (2023/24)

Gruppspel
Pantamera P N Röd Gr6 -10
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-07 09:30 142700003 Hovslätts IK P10 - Vetlanda IBF P10 7 - 3 Aron Hesse, Pontus Vristel Stadsgården, Råslätt
2023-10-07 11:45 142700005 Sävsjö IBK P10 - Bankeryds Skid o MK P10/2 12 - 11 Hofgårdshallen
2023-10-08 11:15 142700001 Husqvarna IK P10/1 - Värnamo IK P10/1 7 - 5 Fagerslätt Idrottshall
2023-10-08 13:00 142700002 Aneby SK P10 - Månsarps IBK P10 15 - 2 FB-hallen
2023-10-13 19:00 142700007 Bankeryds Skid o MK P10/2 - Bodafors IBS P09-11 22 - 0 Torpshallen
2023-10-13 19:30 142700009 Vetlanda IBF P10 - Aneby SK P10 6 - 1 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2023-10-14 16:00 142700006 Värnamo IK P10/1 - Sävsjö IBK P10 8 - 3 Tinas Ö
2024-01-13 12:45 142700010 Månsarps IBK P10 - Husqvarna IK P10/1 5 - 4 Rasmus Nordberg, Villiam Eriksson Norrahammars Sporthall
2023-10-21 09:30 142700014 Hovslätts IK P10 - Bankeryds Skid o MK P10/2 8 - 3 Viktor Andersson, Tobias Huuhka Stadsgården, Råslätt
2023-10-21 14:00 142700011 Värnamo IK P10/1 - Månsarps IBK P10 7 - 4 Tinas Ö
2023-10-21 16:00 142700012 Husqvarna IK P10/1 - Vetlanda IBF P10 14 - 1 Fagerslätt Idrottshall
2023-10-22 10:00 142700015 Sävsjö IBK P10 - Bodafors IBS P09-11 23 - 0 Hofgårdshallen
2023-10-26 18:30 142700017 Hovslätts IK P10 - Husqvarna IK P10/1 2 - 8 Albin Sjöberg, Noah Gustafsson Stadsgården, Råslätt
2023-10-28 11:45 142700019 Sävsjö IBK P10 - Vetlanda IBF P10 11 - 3 Hofgårdshallen
2023-10-28 12:30 142700018 Bodafors IBS P09-11 - Månsarps IBK P10 4 - 9 , Kajsa Danvall Bodafors Sporthall
2023-10-29 13:00 142700016 Aneby SK P10 - Värnamo IK P10/1 4 - 6 FB-hallen
2023-11-11 14:00 142700025 Värnamo IK P10/1 - Bankeryds Skid o MK P10/2 5 - 3 Östboskolan
2023-11-12 09:00 142700024 Månsarps IBK P10 - Hovslätts IK P10 4 - 5 Rasmus Nordberg, Villiam Eriksson Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2023-11-12 11:15 142700021 Husqvarna IK P10/1 - Aneby SK P10 4 - 4 Fagerslätt Idrottshall
2023-11-12 16:00 142700023 Vetlanda IBF P10 - Bodafors IBS P09-11 20 - 4 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2023-11-18 11:30 142700026 Hovslätts IK P10 - Värnamo IK P10/1 7 - 7 Aron Hesse, Leo Fransson Stadsgården, Råslätt
2023-11-18 12:45 142700028 Sävsjö IBK P10 - Husqvarna IK P10/1 4 - 14 Hofgårdshallen
2023-11-18 14:00 142700029 Bankeryds Skid o MK P10/2 - Månsarps IBK P10 6 - 3 Torpshallen
2023-11-19 12:30 142700027 Bodafors IBS P09-11 - Aneby SK P10 4 - 23 , Kajsa Danvall Bodafors Sporthall
2023-11-24 19:30 142700032 Aneby SK P10 - Hovslätts IK P10 5 - 6 FB-hallen
2023-11-25 15:00 142700033 Vetlanda IBF P10 - Bankeryds Skid o MK P10/2 5 - 4 Hasses Sportcenter LF, Vetlanda
2023-11-25 16:30 142700031 Husqvarna IK P10/1 - Bodafors IBS P09-11 31 - 0 , Oskar Ekelund Fagerslätt Idrottshall
2023-11-26 13:30 142700034 Månsarps IBK P10 - Sävsjö IBK P10 4 - 9 Villiam Eriksson, Olle Id Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2023-12-02 12:30 142700036 Bodafors IBS P09-11 - Värnamo IK P10/1 1 - 15 , Felix Kratz Bodafors Sporthall
2023-12-02 12:45 142700037 Sävsjö IBK P10 - Hovslätts IK P10 7 - 4 Hofgårdshallen
2023-12-02 16:30 142700038 Bankeryds Skid o MK P10/2 - Aneby SK P10 7 - 4 Torpshallen
2023-12-03 13:00 142700040 Vetlanda IBF P10 - Månsarps IBK P10 4 - 4 Hasses Sportcenter LF, Vetlanda
2023-12-09 16:00 142700042 Aneby SK P10 - Sävsjö IBK P10 4 - 8 FB-hallen
2023-12-10 11:15 142700041 Husqvarna IK P10/1 - Bankeryds Skid o MK P10/2 12 - 3 , Peter Nykvist Fagerslätt Idrottshall
2023-12-10 14:00 142700045 Värnamo IK P10/1 - Vetlanda IBF P10 4 - 1 Värnamo Sporthall
2023-12-21 18:30 142700043 Hovslätts IK P10 - Bodafors IBS P09-11 26 - 1 Aron Hesse, Milian Tellbom Stadsgården, Råslätt
2023-12-16 14:00 142700048 Vetlanda IBF P10 - Hovslätts IK P10 6 - 7 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2023-12-16 17:30 142700049 Månsarps IBK P10 - Aneby SK P10 2 - 7 Olle Id, Mikael Henriksson Norrahammars Sporthall
2023-12-17 16:00 142700046 Bankeryds Skid o MK P10/2 - Sävsjö IBK P10 5 - 3 Torpshallen
2023-12-17 16:00 142700050 Värnamo IK P10/1 - Husqvarna IK P10/1 2 - 3 Värnamo Sporthall
2023-10-14 09:30 142700051 Husqvarna IK P10/1 - Månsarps IBK P10 4 - 6 Kalle Alenius, Fredrik Tell Fagerslätt Idrottshall
2024-01-14 12:30 142700054 Bodafors IBS P09-11 - Bankeryds Skid o MK P10/2 8 - 14 , Felix Kratz Bodafors Sporthall
2024-01-14 13:00 142700052 Aneby SK P10 - Vetlanda IBF P10 6 - 4 FB-hallen
2024-01-28 11:00 142700055 Sävsjö IBK P10 - Värnamo IK P10/1 7 - 5 Sävsjö Sporthall
2024-01-20 12:30 142700056 Bodafors IBS P09-11 - Sävsjö IBK P10 3 - 18 Kajsa Danvall, Lars Öst Bodafors Sporthall
2024-01-20 16:00 142700057 Bankeryds Skid o MK P10/2 - Hovslätts IK P10 1 - 7 Torpshallen
2024-01-21 13:00 142700059 Vetlanda IBF P10 - Husqvarna IK P10/1 3 - 7 Hasses Sportcenter LF, Vetlanda
2024-02-09 19:30 142700060 Månsarps IBK P10 - Värnamo IK P10/1 3 - 5 Amelia Hall, Mikael Henriksson Norrahammars Sporthall
2024-01-27 09:30 142700063 Vetlanda IBF P10 - Sävsjö IBK P10 3 - 3 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2024-01-27 16:00 142700065 Värnamo IK P10/1 - Aneby SK P10 2 - 7 Park Arena
2024-01-28 12:45 142700064 Månsarps IBK P10 - Bodafors IBS P09-11 12 - 1 Mikaela Bossius, Emma Malmborg Norrahammars Sporthall
2024-01-28 17:30 142700061 Husqvarna IK P10/1 - Hovslätts IK P10 15 - 6 Fagerslätt Idrottshall
2024-02-03 12:30 142700068 Bodafors IBS P09-11 - Vetlanda IBF P10 4 - 12 Bodafors Sporthall
2024-02-03 16:00 142700066 Aneby SK P10 - Husqvarna IK P10/1 3 - 8 FB-hallen
2024-02-04 09:30 142700067 Hovslätts IK P10 - Månsarps IBK P10 10 - 1 Tobias Huuhka, Olle Almén Stadsgården, Råslätt
2024-02-04 12:00 142700070 Bankeryds Skid o MK P10/2 - Värnamo IK P10/1 9 - 2 Torpshallen
2024-02-18 10:45 142700074 Månsarps IBK P10 - Bankeryds Skid o MK P10/2 5 - 4 Rasmus Nordberg, Villiam Eriksson Norrahammars Sporthall
2024-02-24 10:15 142700072 Aneby SK P10 - Bodafors IBS P09-11 19 - 0 FB-hallen
2024-02-24 14:00 142700075 Värnamo IK P10/1 - Hovslätts IK P10 6 - 5 Värnamo Sporthall
2024-02-25 15:30 142700071 Husqvarna IK P10/1 - Sävsjö IBK P10 7 - 3 Jönköpings Idrottshus B-hall
2024-03-02 11:30 142700076 Hovslätts IK P10 - Aneby SK P10 3 - 5 Noah Gustafsson, Pontus Vristel Stadsgården, Råslätt
2024-03-02 16:30 142700079 Bankeryds Skid o MK P10/2 - Vetlanda IBF P10 5 - 1 Torpshallen
2024-03-03 15:45 142700078 Sävsjö IBK P10 - Månsarps IBK P10 5 - 1 Hofgårdshallen
2024-03-13 18:00 142700077 Bodafors IBS P09-11 - Husqvarna IK P10/1 0 - 16 Josef Albertsson, Felix Kratz Bodafors Sporthall
2024-03-09 11:30 142700083 Hovslätts IK P10 - Sävsjö IBK P10 4 - 3 Albin Sjöberg, Leo Fransson Stadsgården, Råslätt
2024-03-09 16:00 142700085 Värnamo IK P10/1 - Bodafors IBS P09-11 22 - 0 Tinas Ö
2024-03-10 14:45 142700082 Aneby SK P10 - Bankeryds Skid o MK P10/2 5 - 7 FB-hallen
2024-03-10 14:45 142700084 Månsarps IBK P10 - Vetlanda IBF P10 4 - 5 Beatrice Samuelsson, Villiam Eriksson Norrahammars Sporthall
2024-03-16 13:00 142700090 Vetlanda IBF P10 - Värnamo IK P10/1 3 - 8 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2024-03-17 10:30 142700087 Sävsjö IBK P10 - Aneby SK P10 3 - 5 Hofgårdshallen
2024-03-17 17:30 142700088 Bankeryds Skid o MK P10/2 - Husqvarna IK P10/1 9 - 3 Torpshallen
2024-03-18 18:20 142700086 Bodafors IBS P09-11 - Hovslätts IK P10 3 - 15 Alma Tjärnström, Felix Kratz Bodafors Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Husqvarna IK P10/ 1 16 12 1 3 157-56 101 37
2. Hovslätts IK P10 16 10 1 5 122-78 44 31
3. Värnamo IK P10/ 1 16 10 1 5 109-67 42 31
4. Sävsjö IBK P10 16 9 1 6 122-81 41 28
5. Bankeryds Skid o MK P10/ 2 16 9 0 7 113-83 30 27
6. Aneby SK P10 16 8 1 7 117-72 45 25
7. Vetlanda IBF P10 16 5 2 9 80-93 -13 17
8. Månsarps IBK P10 16 5 1 10 69-95 -26 16
9. Bodafors IBS P09-11 16 0 0 16 33-297 -264 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P N Röd Gr7 -10
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-01 16:30 142701001 Husqvarna IK P10/2 - KFUM Jönköping P11 11 - 5 Gustav Bernandersson, Oliwer Wadsby Fagerslätt Idrottshall
2023-10-07 10:00 142701002 S/W 2010 IBK P10-11/2 - IBF Tranås P10 1 - 9 Vrigstad Sporthall
2023-10-07 10:00 142701003 Hestra Skid O SK P10 - Gnosjö IBK P10-11 11 - 5 Kim Westlund, Richard Sjöberg Hestra Sporthall
2023-10-08 10:00 142701004 Skillingaryds IK P10 - Gränna AIS P10 4 - 7 Elliot Widell, Nils Svanström Skillingaryds Arena
2023-10-08 11:30 142701005 Jönköpings IK P11/1 - IBK Husar P10-11 3 - 5 Ebba Böwing, Jakob Wadskog Hisingstorp Sporthall
2023-10-14 08:45 142701006 KFUM Jönköping P11 - Jönköpings IK P11/1 8 - 6 KFUM Sporthall, Jönköping
2023-10-14 13:30 142701007 IBK Husar P10-11 - Skillingaryds IK P10 12 - 0 Prästängshallen
2023-10-15 10:00 142701010 IBF Tranås P10 - Husqvarna IK P10/2 6 - 6 Hampus Igefors, Emrik Dahlman Tranås Idrottshall
2023-10-15 11:00 142701009 Gnosjö IBK P10-11 - S/W 2010 IBK P10-11/2 4 - 3 Töllstorpshallen
2023-10-15 12:30 142701008 Gränna AIS P10 - Hestra Skid O SK P10 1 - 10 Ribbahallen A-hall
2023-10-21 09:00 142701011 KFUM Jönköping P11 - IBF Tranås P10 3 - 6 KFUM Sporthall, Jönköping
2023-10-21 11:00 142701013 S/W 2010 IBK P10-11/2 - Gränna AIS P10 8 - 3 Vrigstad Sporthall
2023-10-22 10:45 142701012 Husqvarna IK P10/2 - Gnosjö IBK P10-11 10 - 5 Fagerslätt Idrottshall
2023-10-22 11:30 142701015 Jönköpings IK P11/1 - Skillingaryds IK P10 16 - 4 Elliot Johansson, Olle Ahnström Arenan - Jönköpings Idrottshus
2023-10-22 13:30 142701014 Hestra Skid O SK P10 - IBK Husar P10-11 7 - 4 Richard Sjöberg, Gustaf Gillgard Hestra Sporthall
2023-10-25 19:15 142701016 S/W 2010 IBK P10-11/2 - KFUM Jönköping P11 5 - 2 Vrigstad Sporthall
2023-10-28 10:30 142701020 IBK Husar P10-11 - Gränna AIS P10 8 - 2 Olsbergs Arena
2023-10-28 12:00 142701017 Hestra Skid O SK P10 - Husqvarna IK P10/2 4 - 6 Richard Sjöberg, Pontus Hildinge Mickelsson Hestra Sporthall
2023-10-28 13:30 142701018 Skillingaryds IK P10 - IBF Tranås P10 1 - 21 Jakob Gustavsson, Arvid Albertsson Skillingaryds Arena
2023-10-29 13:30 142701019 Jönköpings IK P11/1 - Gnosjö IBK P10-11 3 - 6 Peter Nykvist, Axel Wilsson Eng Hisingstorp Sporthall
2023-11-11 09:30 142701021 Husqvarna IK P10/2 - S/W 2010 IBK P10-11/2 10 - 2 Fagerslätt Idrottshall
2023-11-11 09:30 142701025 KFUM Jönköping P11 - IBK Husar P10-11 7 - 5 KFUM Sporthall, Jönköping
2023-11-11 12:00 142701024 IBF Tranås P10 - Hestra Skid O SK P10 14 - 4 Amanda Sparv-Helgesson, Olivia Nimarker Tranås Idrottshall
2023-11-12 14:00 142701022 Gränna AIS P10 - Jönköpings IK P11/1 2 - 3 Ribbahallen A-hall
2023-11-12 14:00 142701023 Gnosjö IBK P10-11 - Skillingaryds IK P10 15 - 3 Töllstorpshallen
2023-11-18 10:00 142701026 Hestra Skid O SK P10 - KFUM Jönköping P11 5 - 5 Gustaf Gillgard, Pontus Hildinge Mickelsson Hestra Sporthall
2023-11-18 12:30 142701029 IBK Husar P10-11 - IBF Tranås P10 8 - 7 Olsbergs Arena
2023-11-19 12:00 142701027 Skillingaryds IK P10 - S/W 2010 IBK P10-11/2 2 - 9 Nils Svanström, Elliot Widell Skillingaryds Arena
2023-11-19 12:00 142701030 Gränna AIS P10 - Gnosjö IBK P10-11 5 - 4 Ribbahallen A-hall
2023-11-19 15:30 142701028 Jönköpings IK P11/1 - Husqvarna IK P10/2 2 - 8 Agnes Wadskog, Jakob Wadskog Hisingstorp Sporthall
2023-11-25 12:15 142701035 KFUM Jönköping P11 - Gränna AIS P10 5 - 1 KFUM Sporthall, Jönköping
2023-11-25 16:00 142701032 S/W 2010 IBK P10-11/2 - Hestra Skid O SK P10 3 - 6 Vrigstad Sporthall
2023-11-26 10:00 142701034 IBF Tranås P10 - Jönköpings IK P11/1 1 - 3 Amanda Sparv-Helgesson, Elsa Henningsson Tranås Idrottshall
2023-11-26 11:15 142701031 Husqvarna IK P10/2 - Skillingaryds IK P10 23 - 2 Fagerslätt Idrottshall
2023-11-26 14:00 142701033 Gnosjö IBK P10-11 - IBK Husar P10-11 4 - 15 Töllstorpshallen
2023-12-02 10:00 142701036 Skillingaryds IK P10 - KFUM Jönköping P11 3 - 11 Jakob Gustavsson, Arvid Albertsson Skillingaryds Arena
2023-12-02 10:30 142701038 IBK Husar P10-11 - S/W 2010 IBK P10-11/2 6 - 3 Olsbergs Arena
2023-12-03 12:00 142701039 Gränna AIS P10 - Husqvarna IK P10/2 4 - 8 Ribbahallen A-hall
2023-12-03 12:00 142701040 Gnosjö IBK P10-11 - IBF Tranås P10 3 - 9 Töllstorpshallen
2023-12-03 17:30 142701037 Jönköpings IK P11/1 - Hestra Skid O SK P10 3 - 3 Peter Nykvist, Jakob Wadskog Hisingstorp Sporthall
2023-12-08 18:15 142701045 KFUM Jönköping P11 - Gnosjö IBK P10-11 11 - 5 KFUM Sporthall, Jönköping
2023-12-09 09:00 142701042 S/W 2010 IBK P10-11/2 - Jönköpings IK P11/1 7 - 7 Vrigstad Sporthall
2023-12-09 10:00 142701043 Hestra Skid O SK P10 - Skillingaryds IK P10 13 - 4 Richard Sjöberg, Kim Westlund Hestra Sporthall
2023-12-09 10:00 142701044 IBF Tranås P10 - Gränna AIS P10 10 - 7 Elsa Henningsson, Amanda Sparv-Helgesson Tranås Idrottshall
2023-12-09 11:15 142701041 Husqvarna IK P10/2 - IBK Husar P10-11 10 - 6 , Elias Ekelund Fagerslätt Idrottshall
2023-12-16 09:00 142701050 KFUM Jönköping P11 - Husqvarna IK P10/2 4 - 9 KFUM Sporthall, Jönköping
2023-12-16 10:00 142701046 IBK Husar P10-11 - Jönköpings IK P11/1 10 - 6 Olsbergs Arena
2023-12-16 15:30 142701049 IBF Tranås P10 - S/W 2010 IBK P10-11/2 7 - 8 Amanda Sparv-Helgesson, Elsa Henningsson Tranås Idrottshall
2023-12-17 14:00 142701048 Gnosjö IBK P10-11 - Hestra Skid O SK P10 7 - 6 Töllstorpshallen
2024-02-23 19:00 142701047 Gränna AIS P10 - Skillingaryds IK P10 10 - 1 Ribbahallen A-hall
2024-01-13 11:15 142701052 S/W 2010 IBK P10-11/2 - Gnosjö IBK P10-11 5 - 11 Vrigstad Sporthall
2024-01-13 12:00 142701053 Hestra Skid O SK P10 - Gränna AIS P10 6 - 7 Richard Sjöberg, Gustaf Gillgard Hestra Sporthall
2024-01-14 11:30 142701055 Jönköpings IK P11/1 - KFUM Jönköping P11 0 - 3 Anton Alderhammar, Olle Ahnström Arenan - Jönköpings Idrottshus
2024-01-14 16:30 142701051 Husqvarna IK P10/2 - IBF Tranås P10 1 - 3 Fagerslätt Idrottshall
2024-02-04 11:00 142701054 Skillingaryds IK P10 - IBK Husar P10-11 4 - 6 Elliot Widell, Nils Svanström Skillingaryds Arena
2024-01-20 10:00 142701060 IBF Tranås P10 - KFUM Jönköping P11 11 - 2 Amanda Sparv-Helgesson, Elsa Henningsson Tranås Idrottshall
2024-01-20 10:30 142701057 IBK Husar P10-11 - Hestra Skid O SK P10 15 - 2 Olsbergs Arena
2024-01-20 13:00 142701056 Skillingaryds IK P10 - Jönköpings IK P11/1 1 - 7 Elliot Widell, Nils Svanström Skillingaryds Arena
2024-01-20 13:00 142701059 Gnosjö IBK P10-11 - Husqvarna IK P10/2 8 - 13 Töllstorpshallen
2024-01-21 16:00 142701058 Gränna AIS P10 - S/W 2010 IBK P10-11/2 2 - 1 Ribbahallen B-hall
2024-01-27 13:00 142701065 KFUM Jönköping P11 - S/W 2010 IBK P10-11/2 8 - 4 KFUM Sporthall, Jönköping
2024-01-27 14:45 142701061 Husqvarna IK P10/2 - Hestra Skid O SK P10 5 - 3 Fagerslätt Idrottshall
2024-01-27 15:00 142701062 Gränna AIS P10 - IBK Husar P10-11 7 - 7 Ribbahallen A-hall
2024-01-27 15:00 142701064 IBF Tranås P10 - Skillingaryds IK P10 15 - 2 Amanda Sparv-Helgesson, Elsa Henningsson Tranås Idrottshall
2024-01-28 13:30 142701063 Gnosjö IBK P10-11 - Jönköpings IK P11/1 2 - 2 Töllstorpshallen
2024-02-03 09:00 142701066 S/W 2010 IBK P10-11/2 - Husqvarna IK P10/2 4 - 10 Vrigstad Sporthall
2024-02-03 10:00 142701068 Skillingaryds IK P10 - Gnosjö IBK P10-11 1 - 13 Elliot Widell, Nils Svanström Skillingaryds Arena
2024-02-03 10:30 142701070 IBK Husar P10-11 - KFUM Jönköping P11 6 - 5 Olsbergs Arena
2024-02-03 11:00 142701067 Hestra Skid O SK P10 - IBF Tranås P10 3 - 6 Richard Sjöberg, Pontus Hildinge Mickelsson Hestra Sporthall
2024-02-04 13:30 142701069 Jönköpings IK P11/1 - Gränna AIS P10 5 - 2 Olle Ahnström, Anton Alderhammar Hisingstorp Sporthall
2024-02-10 10:00 142701072 S/W 2010 IBK P10-11/2 - Skillingaryds IK P10 5 - 3 Vrigstad Sporthall
2024-02-11 10:30 142701075 KFUM Jönköping P11 - Hestra Skid O SK P10 5 - 9 KFUM Sporthall, Jönköping
2024-02-11 14:00 142701073 Gnosjö IBK P10-11 - Gränna AIS P10 10 - 2 Töllstorpshallen
2024-02-25 09:15 142701071 Husqvarna IK P10/2 - Jönköpings IK P11/1 8 - 4 Huskvarna Sporthall A
2024-03-01 18:00 142701074 IBF Tranås P10 - IBK Husar P10-11 9 - 6 Adam Paradzik, Elsa Henningsson Tranås Idrottshall
2024-02-24 10:00 142701078 Jönköpings IK P11/1 - IBF Tranås P10 5 - 10 Adam Lindrud, Olle Ahnström Jönköpings Idrottshus B-hall 3-manna
2024-02-24 10:30 142701079 IBK Husar P10-11 - Gnosjö IBK P10-11 14 - 4 Olsbergs Arena
2024-02-25 14:00 142701080 Gränna AIS P10 - KFUM Jönköping P11 3 - 2 Ribbahallen A-hall
2024-02-25 16:00 142701076 Hestra Skid O SK P10 - S/W 2010 IBK P10-11/2 5 - 2 Pontus Hildinge Mickelsson, Gustaf Gillgard Hestra Sporthall
2024-03-07 18:30 142701077 Skillingaryds IK P10 - Husqvarna IK P10/2 3 - 10 Elliot Widell, Nils Svanström Skillingaryds Arena
2024-03-09 09:30 142701082 S/W 2010 IBK P10-11/2 - IBK Husar P10-11 1 - 14 Vrigstad Sporthall
2024-03-09 10:00 142701083 Hestra Skid O SK P10 - Jönköpings IK P11/1 2 - 12 Richard Sjöberg, Kim Westlund Hestra Sporthall
2024-03-09 13:00 142701085 KFUM Jönköping P11 - Skillingaryds IK P10 7 - 0 KFUM Sporthall, Jönköping
2024-03-10 10:00 142701081 Husqvarna IK P10/2 - Gränna AIS P10 9 - 1 Fagerslätt Idrottshall
2024-03-10 10:30 142701084 IBF Tranås P10 - Gnosjö IBK P10-11 11 - 6 Amanda Sparv-Helgesson, Emmy Ström Tranås Idrottshall
2024-03-16 10:30 142701088 IBK Husar P10-11 - Husqvarna IK P10/2 3 - 12 Olsbergs Arena
2024-03-16 14:00 142701086 Skillingaryds IK P10 - Hestra Skid O SK P10 2 - 10 Jakob Gustavsson, Nils Svanström Skillingaryds Arena
2024-03-16 15:00 142701089 Gränna AIS P10 - IBF Tranås P10 2 - 7 Ribbahallen A-hall
2024-03-17 12:00 142701090 Gnosjö IBK P10-11 - KFUM Jönköping P11 6 - 5 Töllstorpshallen
2024-03-17 17:30 142701087 Jönköpings IK P11/1 - S/W 2010 IBK P10-11/2 8 - 2 Filip Lindrud, Sebastian Alvemyr Hisingstorp Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Husqvarna IK P10/ 2 18 16 1 1 169-69 100 49
2. IBF Tranås P10 18 14 1 3 162-71 91 43
3. IBK Husar P10-11 18 12 1 5 150-93 57 37
4. Hestra Skid O SK P10 18 8 2 8 109-106 3 26
5. KFUM Jönköping P11 18 8 1 9 98-95 3 25
6. Gnosjö IBK P10-11 18 8 1 9 118-129 -11 25
7. Jönköpings IK P11/ 1 18 7 3 8 95-84 11 24
8. Gränna AIS P10 18 6 1 11 68-108 -40 19
9. S/ W 2010 IBK P10-11/ 2 18 5 1 12 73-117 -44 16
10. Skillingaryds IK P10 18 0 0 18 40-210 -170 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P N Röd Gr8 -11
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-07 11:30 142702004 Hovslätts IK P11-12/1 - Vetlanda IBF P11 8 - 6 Leo Fransson, Erik Sandell Stadsgården, Råslätt
2023-10-07 12:00 142702002 Vimmerby IBK P11 - KFUM Jönköping P11/2 6 - 23 Vimmerby Idrottshall
2023-10-08 11:00 142702001 Nässjö IBF P11 - Sävsjö IBK P11 8 - 11 Calle Sjövall, Isak Lundström Nässjö Sporthall
2024-03-17 14:00 142702005 IBF Tranås P11 - Månsarps IBK P11/1 7 - 8 Amanda Sparv-Helgesson, Elsa Henningsson Tranås Idrottshall
2023-10-13 18:30 142702010 KFUM Jönköping P11/2 - Nässjö IBF P11 10 - 4 KFUM Sporthall, Jönköping
2023-10-14 16:00 142702008 Vetlanda IBF P11 - Jönköpings IK P11/2 3 - 12 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2023-10-15 09:15 142702007 Månsarps IBK P11/1 - Hovslätts IK P11-12/1 5 - 3 Olle Id, Melker Stark Barnarps Sporthall
2023-10-15 13:45 142702006 Sävsjö IBK P11 - IBF Tranås P11 3 - 3 Hofgårdshallen
2023-10-21 11:00 142702013 Vimmerby IBK P11 - Vetlanda IBF P11 11 - 12 Vimmerby Idrottshall
2023-10-22 11:45 142702011 Sävsjö IBK P11 - KFUM Jönköping P11/2 4 - 14 Hofgårdshallen
2023-10-22 13:30 142702014 Jönköpings IK P11/2 - Månsarps IBK P11/1 3 - 8 Elliot Johansson, Jakob Wadskog Arenan - Jönköpings Idrottshus
2024-01-14 09:30 142702015 IBF Tranås P11 - Hovslätts IK P11-12/1 6 - 6 Amanda Sparv-Helgesson, Elsa Henningsson Tranås Idrottshall
2023-10-27 19:30 142702020 Månsarps IBK P11/1 - Vetlanda IBF P11 8 - 6 Ebba Philip, Emma Malmborg Hisingstorp Sporthall
2023-10-28 11:00 142702016 Vimmerby IBK P11 - Sävsjö IBK P11 8 - 4 Vimmerby Idrottshall
2023-10-28 13:30 142702017 Jönköpings IK P11/2 - Nässjö IBF P11 9 - 7 Rasmus Karlsson, Adam Lindrud Jönköpings Idrottshus C-hall
2023-10-29 11:30 142702018 Hovslätts IK P11-12/1 - KFUM Jönköping P11/2 2 - 6 Olle Almén, Milian Tellbom Stadsgården, Råslätt
2023-11-11 13:30 142702021 Nässjö IBF P11 - Vimmerby IBK P11 14 - 7 Melvin Lundman Lindh, Isak Lundström Handskerydshallen
2023-11-12 09:00 142702024 KFUM Jönköping P11/2 - Jönköpings IK P11/2 11 - 7 KFUM Sporthall, Jönköping
2023-11-12 10:45 142702025 Sävsjö IBK P11 - Månsarps IBK P11/1 4 - 11 Hofgårdshallen
2023-11-12 12:00 142702022 Vetlanda IBF P11 - IBF Tranås P11 7 - 4 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2023-11-18 09:30 142702027 Hovslätts IK P11-12/1 - Vimmerby IBK P11 5 - 5 Pontus Vristel, Melwin Berner Stadsgården, Råslätt
2023-11-18 09:30 142702028 IBF Tranås P11 - Nässjö IBF P11 8 - 21 Emrik Dahlman, Liam Wibring Tranås Idrottshall
2023-11-18 15:00 142702029 Månsarps IBK P11/1 - KFUM Jönköping P11/2 9 - 1 Olle Id, Melker Stark Barnarps Sporthall
2023-11-19 17:30 142702026 Jönköpings IK P11/2 - Sävsjö IBK P11 6 - 9 Ebba Böwing, Axel Wilsson Eng Hisingstorp Sporthall
2023-11-25 15:30 142702031 Nässjö IBF P11 - Hovslätts IK P11-12/1 11 - 10 Melvin Lundman Lindh, Isak Lundström Handskerydshallen
2023-11-26 10:45 142702034 KFUM Jönköping P11/2 - IBF Tranås P11 10 - 8 KFUM Sporthall, Jönköping
2023-11-26 11:00 142702032 Vimmerby IBK P11 - Jönköpings IK P11/2 3 - 9 Vimmerby Idrottshall
2023-11-26 11:00 142702035 Sävsjö IBK P11 - Vetlanda IBF P11 6 - 5 Hofgårdshallen
2023-12-02 10:00 142702037 IBF Tranås P11 - Jönköpings IK P11/2 7 - 9 Elsa Henningsson, Amanda Sparv-Helgesson Tranås Idrottshall
2023-12-03 11:30 142702036 Hovslätts IK P11-12/1 - Sävsjö IBK P11 1 - 8 Aron Hesse, Pontus Vristel Stadsgården, Råslätt
2023-12-03 15:00 142702039 Vetlanda IBF P11 - Nässjö IBF P11 6 - 10 Hasses Sportcenter LF, Vetlanda
2023-12-03 17:30 142702038 Månsarps IBK P11/1 - Vimmerby IBK P11 6 - 4 Villiam Eriksson, Rasmus Nordberg Norrahammars Sporthall
2023-12-08 20:15 142702044 KFUM Jönköping P11/2 - Vetlanda IBF P11 7 - 6 KFUM Sporthall, Jönköping
2023-12-09 10:30 142702041 Nässjö IBF P11 - Månsarps IBK P11/1 7 - 12 Calle Sjövall, Felix Kratz Handskerydshallen
2023-12-09 12:00 142702042 IBF Tranås P11 - Vimmerby IBK P11 7 - 11 Hampus Igefors, Emrik Dahlman Tranås Idrottshall
2023-12-10 13:30 142702043 Jönköpings IK P11/2 - Hovslätts IK P11-12/1 10 - 1 Elliot Johansson, Hugo Blomqvist Hisingstorp Sporthall
2023-12-17 12:30 142702049 KFUM Jönköping P11/2 - Vimmerby IBK P11 8 - 7 KFUM Sporthall, Jönköping
2023-12-17 12:45 142702046 Månsarps IBK P11/1 - IBF Tranås P11 10 - 5 Ebba Philip, Beatrice Samuelsson Norrahammars Sporthall
2023-12-17 12:45 142702050 Sävsjö IBK P11 - Nässjö IBF P11 10 - 9 Hofgårdshallen
2024-03-22 19:00 142702047 Vetlanda IBF P11 - Hovslätts IK P11-12/1 1 - 6 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2024-01-13 09:30 142702054 Hovslätts IK P11-12/1 - Månsarps IBK P11/1 4 - 12 Ella Berner, Edit Glifford Stadsgården, Råslätt
2024-01-13 12:00 142702055 IBF Tranås P11 - Sävsjö IBK P11 5 - 9 Elsa Henningsson, Amanda Sparv-Helgesson Tranås Idrottshall
2024-01-13 14:00 142702051 Nässjö IBF P11 - KFUM Jönköping P11/2 10 - 6 Isak Lundström, Calle Sjövall Nässjö Sporthall
2024-01-14 13:30 142702053 Jönköpings IK P11/2 - Vetlanda IBF P11 5 - 2 Peter Nykvist, Jakob Wadskog Arenan - Jönköpings Idrottshus
2024-01-20 09:30 142702058 Vetlanda IBF P11 - Vimmerby IBK P11 9 - 6 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2024-01-20 11:30 142702056 Hovslätts IK P11-12/1 - IBF Tranås P11 5 - 2 Albin Sjöberg, Melker Lindén Stadsgården, Råslätt
2024-01-20 12:15 142702060 KFUM Jönköping P11/2 - Sävsjö IBK P11 6 - 9 KFUM Sporthall, Jönköping
2024-01-21 10:45 142702057 Månsarps IBK P11/1 - Jönköpings IK P11/2 5 - 8 Rasmus Nordberg, Villiam Eriksson Norrahammars Sporthall
2024-01-27 09:00 142702064 KFUM Jönköping P11/2 - Hovslätts IK P11-12/1 7 - 7 KFUM Sporthall, Jönköping
2024-01-27 09:30 142702061 Nässjö IBF P11 - Jönköpings IK P11/2 6 - 17 Calle Sjövall, Jonas Säleby Nässjö Sporthall
2024-01-27 10:30 142702065 Sävsjö IBK P11 - Vimmerby IBK P11 16 - 3 Sävsjö Sporthall
2024-01-27 11:30 142702062 Vetlanda IBF P11 - Månsarps IBK P11/1 5 - 8 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2024-02-03 12:00 142702066 Vimmerby IBK P11 - Nässjö IBF P11 8 - 18 Vimmerby Idrottshall
2024-02-03 13:30 142702069 IBF Tranås P11 - Vetlanda IBF P11 14 - 6 Emmy Ström, Elsa Henningsson Tranås Idrottshall
2024-02-03 17:30 142702070 Månsarps IBK P11/1 - Sävsjö IBK P11 5 - 2 Villiam Eriksson, Ebba Philip Norrahammars Sporthall
2024-02-04 15:30 142702067 Jönköpings IK P11/2 - KFUM Jönköping P11/2 2 - 6 Anton Alderhammar, Olle Ahnström Hisingstorp Sporthall
2024-02-10 11:00 142702075 Sävsjö IBK P11 - Jönköpings IK P11/2 6 - 5 Hofgårdshallen
2024-02-18 13:30 142702071 Nässjö IBF P11 - IBF Tranås P11 9 - 9 Isak Lundström, Calle Sjövall Nässjö Sporthall
2024-02-18 14:00 142702072 Vimmerby IBK P11 - Hovslätts IK P11-12/1 7 - 11 Vimmerby Idrottshall
2024-02-23 17:00 142702074 KFUM Jönköping P11/2 - Månsarps IBK P11/1 10 - 6 KFUM Sporthall, Jönköping
2024-02-24 11:00 142702080 Vetlanda IBF P11 - Sävsjö IBK P11 2 - 8 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2024-03-02 09:30 142702077 Hovslätts IK P11-12/1 - Nässjö IBF P11 2 - 12 Aron Hesse, Leo Fransson Stadsgården, Råslätt
2024-03-02 10:00 142702078 IBF Tranås P11 - KFUM Jönköping P11/2 6 - 10 Elsa Henningsson, Emmy Ström Tranås Idrottshall
2024-03-02 17:30 142702076 Jönköpings IK P11/2 - Vimmerby IBK P11 10 - 7 Elliot Johansson, Hugo Blomqvist Jönköpings Idrottshus B-hall
2024-03-09 11:00 142702081 Nässjö IBF P11 - Vetlanda IBF P11 14 - 12 Isak Lundström, Melvin Lundman Lindh Nässjö Sporthall 3-manna
2024-03-09 11:00 142702085 Sävsjö IBK P11 - Hovslätts IK P11-12/1 3 - 0 Hofgårdshallen
2024-03-10 11:00 142702082 Vimmerby IBK P11 - Månsarps IBK P11/1 3 - 16 Vimmerby Idrottshall
2024-03-10 13:30 142702083 Jönköpings IK P11/2 - IBF Tranås P11 12 - 8 Elliot Johansson, Hugo Blomqvist Hisingstorp Sporthall
2024-03-16 11:00 142702089 Vetlanda IBF P11 - KFUM Jönköping P11/2 5 - 14 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2024-03-16 13:00 142702087 Vimmerby IBK P11 - IBF Tranås P11 8 - 16 Vimmerby Idrottshall
2024-03-16 13:00 142702088 Månsarps IBK P11/1 - Nässjö IBF P11 11 - 5 Villiam Eriksson, Rasmus Nordberg Norrahammars Sporthall
2024-03-17 09:30 142702086 Hovslätts IK P11-12/1 - Jönköpings IK P11/2 5 - 6 Tobias Huuhka, Noah Gustafsson Stadsgården, Råslätt
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Månsarps IBK P11/ 1 16 14 0 2 140-77 63 42
2. KFUM Jönköping P11/ 2 16 12 1 3 149-98 51 37
3. Sävsjö IBK P11 16 11 1 4 112-91 21 34
4. Jönköpings IK P11/ 2 16 11 0 5 130-94 36 33
5. Nässjö IBF P11 16 8 1 7 165-148 17 25
6. Hovslätts IK P11-12/ 1 16 4 3 9 76-107 -31 15
7. IBF Tranås P11 16 2 3 11 115-144 -29 9
8. Vetlanda IBF P11 16 3 0 13 93-141 -48 9
9. Vimmerby IBK P11 16 2 1 13 104-184 -80 7
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P N Röd Gr9 -11
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-07 11:00 142703001 Aneby SK P11 - Jönköpings IK P12/1 5 - 5 FB-hallen
2023-10-07 11:00 142703003 Forsheda IF P11-12 - Westbo IBK P10-11 1 - 8 Axel Roholt, Lukas Tonnvik Forsheda Sporthall
2023-10-07 11:15 142703005 Husqvarna IK P12/2 - Jönköpings IK P11/3 3 - 6 Fredrik Tell, Kalle Alenius Fagerslätt Idrottshall
2023-10-08 12:00 142703002 Forserums IF P11 - Värnamo IK P11 1 - 6 Forserums Sporthall
2023-11-12 14:45 142703004 Husqvarna IK P11 - Månsarps IBK P11/2 5 - 2 Fagerslätt Idrottshall
2023-10-14 11:00 142703007 Jönköpings IK P11/3 - Husqvarna IK P11 7 - 2 Sebastian Alvemyr, Filip Lindrud Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2023-10-14 11:00 142703009 Westbo IBK P10-11 - Forserums IF P11 3 - 4 Gislaveds Sporthall A/B-hall
2023-10-14 13:30 142703006 Jönköpings IK P12/1 - Husqvarna IK P12/2 8 - 7 Olle Ahnström, Adam Lindrud Jönköpings Idrottshus B-hall
2023-10-14 15:00 142703010 Värnamo IK P11 - Aneby SK P11 4 - 4 Östboskolan
2023-10-15 11:30 142703008 Månsarps IBK P11/2 - Forsheda IF P11-12 2 - 7 Melker Stark, Olle Id Barnarps Sporthall
2023-10-21 11:00 142703014 Forsheda IF P11-12 - Jönköpings IK P11/3 5 - 12 Theo Strandhamn, Johan Spjuth Forsheda Sporthall
2023-10-21 16:00 142703012 Aneby SK P11 - Westbo IBK P10-11 6 - 5 FB-hallen
2023-10-22 12:00 142703013 Forserums IF P11 - Månsarps IBK P11/2 7 - 5 Forserums Sporthall
2023-10-22 15:30 142703011 Jönköpings IK P12/1 - Värnamo IK P11 2 - 7 Jakob Wadskog, Agnes Wadskog Jönköpings Idrottshus B-hall
2023-11-26 09:30 142703015 Husqvarna IK P12/2 - Husqvarna IK P11 9 - 6 Fagerslätt Idrottshall
2023-10-28 11:00 142703017 Forsheda IF P11-12 - Aneby SK P11 2 - 19 Johan Spjuth, Lukas Tonnvik Forsheda Sporthall
2023-10-29 09:30 142703020 Jönköpings IK P11/3 - Månsarps IBK P11/2 5 - 5 Elliot Johansson, Hugo Blomqvist Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2023-10-29 12:00 142703016 Forserums IF P11 - Jönköpings IK P12/1 6 - 11 Forserums Sporthall
2023-10-29 16:30 142703018 Husqvarna IK P11 - Värnamo IK P11 0 - 19 Fagerslätt Idrottshall
2023-11-05 13:30 142703019 Husqvarna IK P12/2 - Westbo IBK P10-11 1 - 13 Huskvarna Sporthall A
2023-11-11 10:30 142703021 Aneby SK P11 - Forserums IF P11 0 - 6 FB-hallen
2023-11-11 11:00 142703023 Westbo IBK P10-11 - Husqvarna IK P11 9 - 1 Gislaveds Sporthall E-hall
2023-11-11 11:00 142703024 Värnamo IK P11 - Forsheda IF P11-12 26 - 1 Östboskolan
2023-11-11 11:00 142703025 Jönköpings IK P12/1 - Jönköpings IK P11/3 6 - 3 Arvid Sundberg, Axel Wilsson Eng Arenan - Jönköpings Idrottshus
2023-11-11 11:30 142703022 Månsarps IBK P11/2 - Husqvarna IK P12/2 10 - 5 Olle Id, Melker Stark Huskvarna Sporthall A
2023-11-18 13:00 142703027 Husqvarna IK P11 - Forserums IF P11 1 - 4 Fagerslätt Idrottshall
2023-11-18 13:30 142703029 Jönköpings IK P11/3 - Värnamo IK P11 4 - 3 Sebastian Alvemyr, Filip Lindrud Jönköpings Idrottshus B-hall
2023-11-18 17:30 142703028 Husqvarna IK P12/2 - Aneby SK P11 3 - 7 Fagerslätt Idrottshall
2023-11-19 11:00 142703026 Forsheda IF P11-12 - Jönköpings IK P12/1 12 - 12 Axel Roholt, Theo Strandhamn Forsheda Sporthall
2023-11-19 14:30 142703030 Månsarps IBK P11/2 - Westbo IBK P10-11 2 - 12 Melker Stark, Olle Id Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2023-11-25 10:30 142703031 Aneby SK P11 - Husqvarna IK P11 8 - 6 FB-hallen
2023-11-25 11:00 142703033 Westbo IBK P10-11 - Jönköpings IK P11/3 6 - 6 Gislaveds Sporthall A/B-hall
2023-11-25 11:00 142703034 Värnamo IK P11 - Husqvarna IK P12/2 10 - 7 Park Arena
2023-11-25 11:30 142703035 Jönköpings IK P12/1 - Månsarps IBK P11/2 7 - 8 Arvid Sundberg, Anton Alderhammar Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2023-11-26 12:00 142703032 Forserums IF P11 - Forsheda IF P11-12 18 - 1 Forserums Sporthall
2023-12-02 14:45 142703037 Husqvarna IK P12/2 - Forsheda IF P11-12 9 - 9 Fagerslätt Idrottshall
2023-12-03 10:00 142703038 Jönköpings IK P11/3 - Forserums IF P11 12 - 8 Sebastian Alvemyr, Filip Lindrud Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2023-12-03 11:00 142703040 Westbo IBK P10-11 - Värnamo IK P11 3 - 5 Gislaveds Sporthall A/B-hall
2023-12-03 11:15 142703036 Husqvarna IK P11 - Jönköpings IK P12/1 4 - 8 Fagerslätt Idrottshall
2023-12-03 15:30 142703039 Månsarps IBK P11/2 - Aneby SK P11 4 - 6 Villiam Eriksson, Rasmus Nordberg Norrahammars Sporthall
2023-12-08 19:00 142703041 Aneby SK P11 - Jönköpings IK P11/3 2 - 3 FB-hallen
2023-12-09 13:30 142703045 Jönköpings IK P12/1 - Westbo IBK P10-11 4 - 4 Arvid Sundberg, Anton Alderhammar Jönköpings Idrottshus B-hall
2023-12-10 11:00 142703043 Forsheda IF P11-12 - Husqvarna IK P11 6 - 10 Axel Roholt, Theo Strandhamn Forsheda Sporthall
2023-12-10 11:00 142703044 Värnamo IK P11 - Månsarps IBK P11/2 12 - 0 Park Arena
2023-12-10 12:00 142703042 Forserums IF P11 - Husqvarna IK P12/2 14 - 7 Forserums Sporthall
2023-12-16 10:00 142703048 Westbo IBK P10-11 - Forsheda IF P11-12 26 - 2 Smålandsstenars Sporthall
2023-12-16 13:30 142703050 Jönköpings IK P12/1 - Aneby SK P11 2 - 3 Adam Lindrud, Rasmus Karlsson Jönköpings Idrottshus B-hall
2023-12-17 08:30 142703046 Jönköpings IK P11/3 - Husqvarna IK P12/2 7 - 5 Adam Lindrud, Hugo Blomqvist Jönköpings Idrottshus B-hall
2023-12-17 10:45 142703047 Månsarps IBK P11/2 - Husqvarna IK P11 6 - 8 Ebba Philip, Beatrice Samuelsson Norrahammars Sporthall
2023-12-17 14:00 142703049 Värnamo IK P11 - Forserums IF P11 3 - 7 Park Arena
2024-01-13 11:00 142703053 Forsheda IF P11-12 - Månsarps IBK P11/2 5 - 10 Theo Strandhamn, Johan Spjuth Forsheda Sporthall
2024-01-13 13:00 142703054 Husqvarna IK P11 - Jönköpings IK P11/3 6 - 9 Fagerslätt Idrottshall
2024-01-13 17:30 142703051 Aneby SK P11 - Värnamo IK P11 3 - 6 FB-hallen
2024-01-13 17:30 142703052 Forserums IF P11 - Westbo IBK P10-11 3 - 8 Forserums Sporthall
2024-01-14 09:30 142703055 Husqvarna IK P12/2 - Jönköpings IK P12/1 5 - 5 Fagerslätt Idrottshall
2024-01-20 10:30 142703057 Jönköpings IK P11/3 - Forsheda IF P11-12 9 - 4 Hugo Blomqvist, Axel Wilsson Eng Arenan - Jönköpings Idrottshus
2024-01-20 11:30 142703060 Värnamo IK P11 - Jönköpings IK P12/1 9 - 6 Tinas Ö
2024-01-21 09:00 142703058 Månsarps IBK P11/2 - Forserums IF P11 11 - 9 Rasmus Nordberg, Villiam Eriksson Norrahammars Sporthall
2024-01-21 10:00 142703059 Westbo IBK P10-11 - Aneby SK P11 4 - 6 Gislaveds Sporthall A/B-hall
2024-01-21 15:45 142703056 Husqvarna IK P11 - Husqvarna IK P12/2 6 - 1 Fagerslätt Idrottshall
2024-01-27 11:00 142703064 Värnamo IK P11 - Husqvarna IK P11 3 - 3 Park Arena
2024-01-27 13:30 142703065 Jönköpings IK P12/1 - Forserums IF P11 13 - 4 Adam Lindrud, Anton Alderhammar Jönköpings Idrottshus B-hall
2024-01-28 10:45 142703062 Månsarps IBK P11/2 - Jönköpings IK P11/3 7 - 3 Emma Malmborg, Mikaela Bossius Norrahammars Sporthall
2024-01-28 14:30 142703061 Aneby SK P11 - Forsheda IF P11-12 13 - 0 FB-hallen
2024-02-04 11:00 142703063 Westbo IBK P10-11 - Husqvarna IK P12/2 17 - 7 Smålandsstenars Sporthall
2024-02-03 11:15 142703068 Husqvarna IK P11 - Westbo IBK P10-11 1 - 10 Fagerslätt Idrottshall
2024-02-04 09:30 142703070 Jönköpings IK P11/3 - Jönköpings IK P12/1 4 - 6 Peter Nykvist, Simon Bolmvik Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2024-02-04 11:00 142703067 Forsheda IF P11-12 - Värnamo IK P11 3 - 15 Theo Strandhamn, Axel Roholt Forsheda Sporthall
2024-02-04 12:00 142703066 Forserums IF P11 - Aneby SK P11 9 - 5 Forserums Sporthall
2024-02-18 15:30 142703069 Husqvarna IK P12/2 - Månsarps IBK P11/2 7 - 9 Fagerslätt Idrottshall
2024-02-10 09:00 142703071 Aneby SK P11 - Husqvarna IK P12/2 8 - 9 FB-hallen
2024-02-11 11:00 142703073 Westbo IBK P10-11 - Månsarps IBK P11/2 18 - 1 Gislaveds Sporthall A/B-hall
2024-02-17 13:30 142703075 Jönköpings IK P12/1 - Forsheda IF P11-12 26 - 5 Ebba Böwing, Ebba Sandwall Jönköpings Idrottshus B-hall
2024-02-18 11:00 142703074 Värnamo IK P11 - Jönköpings IK P11/3 9 - 9 Park Arena
2024-02-18 12:00 142703072 Forserums IF P11 - Husqvarna IK P11 5 - 7 Forserums Sporthall
2024-02-10 11:30 142703079 Jönköpings IK P11/3 - Westbo IBK P10-11 8 - 5 Adam Lindrud, Jakob Wadskog Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2024-02-24 11:00 142703076 Forsheda IF P11-12 - Forserums IF P11 4 - 17 Forsheda Sporthall
2024-03-01 19:30 142703080 Månsarps IBK P11/2 - Jönköpings IK P12/1 8 - 9 Ebba Philip, Emma Malmborg Norrahammars Sporthall
2024-03-02 15:15 142703077 Husqvarna IK P11 - Aneby SK P11 3 - 4 Fagerslätt Idrottshall
2024-03-03 14:45 142703078 Husqvarna IK P12/2 - Värnamo IK P11 2 - 7 Fagerslätt Idrottshall
2024-03-09 13:30 142703085 Jönköpings IK P12/1 - Husqvarna IK P11 11 - 1 Arvid Sundberg, Peter Nykvist Jönköpings Idrottshus B-hall
2024-03-09 16:00 142703081 Aneby SK P11 - Månsarps IBK P11/2 6 - 1 FB-hallen
2024-03-10 11:00 142703084 Värnamo IK P11 - Westbo IBK P10-11 5 - 4 Park Arena
2024-03-10 12:00 142703082 Forserums IF P11 - Jönköpings IK P11/3 9 - 6 Joakim Palmér, Kim Westlund Forserums Sporthall
2024-03-10 13:00 142703083 Forsheda IF P11-12 - Husqvarna IK P12/2 7 - 13 Theo Strandhamn, Johan Spjuth Forsheda Sporthall
2024-03-16 09:30 142703087 Husqvarna IK P12/2 - Forserums IF P11 8 - 13 Fagerslätt Idrottshall
2024-03-16 10:00 142703090 Westbo IBK P10-11 - Jönköpings IK P12/1 8 - 6 Smålandsstenars Sporthall
2024-03-16 13:30 142703088 Jönköpings IK P11/3 - Aneby SK P11 11 - 3 Casper Karlsson, Simon Bolmvik Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2024-03-16 18:30 142703089 Månsarps IBK P11/2 - Värnamo IK P11 2 - 8 Villiam Eriksson, Rasmus Nordberg Norrahammars Sporthall
2024-03-23 11:15 142703086 Husqvarna IK P11 - Forsheda IF P11-12 14 - 2 Fagerslätt Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Värnamo IK P11 18 13 3 2 157-61 96 42
2. Jönköpings IK P11/ 3 18 11 3 4 124-94 30 36
3. Forserums IF P11 18 11 0 7 144-111 33 33
4. Westbo IBK P10-11 18 10 2 6 163-69 94 32
5. Aneby SK P11 18 10 2 6 108-83 25 32
6. Jönköpings IK P12/ 1 18 9 4 5 147-103 44 31
7. Husqvarna IK P11 18 6 1 11 84-123 -39 19
8. Månsarps IBK P11/ 2 18 6 1 11 93-139 -46 19
9. Husqvarna IK P12/ 2 18 3 2 13 108-162 -54 11
10. Forsheda IF P11-12 18 1 2 15 76-259 -183 5
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P V Röd Gr6 -10
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-08 09:30 142704001 Växjö IBK Utveckling P11/1 - Ingelstad IBK P10-11 5 - 6 Fortnox Arena B-hall
2023-10-08 09:30 142704005 FBC Ljungby P10-11/1 - Ryds SK P10-11 11 - 5 Emma Karlsman, Alice Johansson Innebandyhallen
2023-10-08 11:30 142704003 Alvesta IBK P10 - Moheda IBK P10-11 6 - 6 Alvesta Sporthall
2023-10-08 16:30 142704002 Öjaby Sport IBK P09-10/2 - Värnamo IK P10/2 16 - 0 , Filip Håkansson Pär Lagerkvistskolan
2023-10-14 11:00 142704007 Ryds SK P10-11 - IFK Lammhult P10 1 - 6 Ryds Sporthall
2023-10-15 11:45 142704006 Ingelstad IBK P10-11 - FBC Ljungby P10-11/1 8 - 0 Ingelstads Sporthall
2023-10-15 13:00 142704009 Moheda IBK P10-11 - Öjaby Sport IBK P09-10/2 4 - 9 Amanda Medina, Leo Fransson ATA-hallen - Moheda
2023-10-15 16:00 142704010 Värnamo IK P10/2 - Växjö IBK Utveckling P11/1 6 - 7 Tinas Ö
2023-10-22 09:30 142704012 Växjö IBK Utveckling P11/1 - Moheda IBK P10-11 5 - 7 Fortnox Arena A-hall
2023-10-22 09:30 142704015 FBC Ljungby P10-11/1 - IFK Lammhult P10 8 - 4 Emma Karlsman, Alice Johansson Innebandyhallen
2023-10-22 11:45 142704011 Ingelstad IBK P10-11 - Värnamo IK P10/2 11 - 2 Ingelstads Sporthall
2023-10-22 13:00 142704014 Alvesta IBK P10 - Ryds SK P10-11 9 - 4 Alvesta Sporthall
2023-10-28 14:00 142704018 IFK Lammhult P10 - Värnamo IK P10/2 1 - 1 , Aaron Sternefjord Lammhults Sporthall
2023-10-29 09:00 142704017 Alvesta IBK P10 - Växjö IBK Utveckling P11/1 8 - 6 Alvesta Sporthall
2023-10-29 09:30 142704019 FBC Ljungby P10-11/1 - Moheda IBK P10-11 8 - 4 Jenny Kristiansson, Isak Lötberg-Åhlander Innebandyhallen
2023-10-29 11:00 142704016 Öjaby Sport IBK P09-10/2 - Ingelstad IBK P10-11 6 - 2 , Emil Fyhrman Pär Lagerkvistskolan
2023-11-11 09:30 142704021 Växjö IBK Utveckling P11/1 - Öjaby Sport IBK P09-10/2 3 - 18 Fortnox Arena A-hall
2023-11-11 11:00 142704025 Ingelstad IBK P10-11 - Ryds SK P10-11 15 - 0 Ingelstads Sporthall
2023-11-11 16:00 142704024 Värnamo IK P10/2 - Alvesta IBK P10 7 - 6 Östboskolan
2023-11-12 13:00 142704023 Moheda IBK P10-11 - IFK Lammhult P10 5 - 3 ATA-hallen - Moheda
2023-11-18 11:00 142704029 Ryds SK P10-11 - Värnamo IK P10/2 12 - 4 Ryds Sporthall
2023-11-18 14:00 142704026 Alvesta IBK P10 - Ingelstad IBK P10-11 3 - 8 Alvesta Sporthall
2023-11-18 14:00 142704027 IFK Lammhult P10 - Öjaby Sport IBK P09-10/2 4 - 20 Safaa Abdulaal, Aaron Sternefjord Lammhults Sporthall
2023-11-19 09:30 142704028 FBC Ljungby P10-11/1 - Växjö IBK Utveckling P11/1 6 - 2 Emma Karlsman, Alice Johansson Innebandyhallen
2023-11-25 09:30 142704031 Växjö IBK Utveckling P11/1 - IFK Lammhult P10 3 - 7 Fortnox Arena A-hall
2023-11-25 16:00 142704034 Värnamo IK P10/2 - FBC Ljungby P10-11/1 3 - 5 Park Arena
2023-11-26 13:00 142704033 Moheda IBK P10-11 - Ryds SK P10-11 5 - 5 ATA-hallen - Moheda
2023-11-26 17:00 142704032 Öjaby Sport IBK P09-10/2 - Alvesta IBK P10 9 - 1 Emil Fyhrman, Tim Sjösten Pär Lagerkvistskolan
2023-12-02 14:00 142704036 IFK Lammhult P10 - Ingelstad IBK P10-11 6 - 13 Safaa Abdulaal, Aaron Sternefjord Lammhults Sporthall
2023-12-03 09:30 142704037 FBC Ljungby P10-11/1 - Alvesta IBK P10 5 - 7 Jenny Kristiansson, Isak Lötberg-Åhlander Innebandyhallen
2023-12-03 10:00 142704038 Ryds SK P10-11 - Öjaby Sport IBK P09-10/2 3 - 12 Ryds Sporthall
2023-12-03 13:00 142704040 Moheda IBK P10-11 - Värnamo IK P10/2 2 - 6 ATA-hallen - Moheda
2023-12-09 12:30 142704041 Växjö IBK Utveckling P11/1 - Ryds SK P10-11 6 - 5 Fortnox Arena B-hall
2023-12-09 15:00 142704043 Alvesta IBK P10 - IFK Lammhult P10 6 - 12 Alvesta Sporthall
2023-12-10 11:45 142704045 Ingelstad IBK P10-11 - Moheda IBK P10-11 14 - 1 Ingelstads Sporthall
2023-12-10 16:00 142704042 Öjaby Sport IBK P09-10/2 - FBC Ljungby P10-11/1 6 - 6 Albin Häggblad, Filip Håkansson Pär Lagerkvistskolan
2023-12-15 18:30 142704050 Ingelstad IBK P10-11 - Växjö IBK Utveckling P11/1 12 - 5 Ingelstads Sporthall
2023-12-16 11:00 142704046 Ryds SK P10-11 - FBC Ljungby P10-11/1 4 - 9 Ryds Sporthall
2023-12-16 17:00 142704049 Värnamo IK P10/2 - Öjaby Sport IBK P09-10/2 5 - 13 Värnamo Sporthall
2023-12-17 13:00 142704048 Moheda IBK P10-11 - Alvesta IBK P10 7 - 6 ATA-hallen - Moheda
2024-01-13 09:30 142704051 Växjö IBK Utveckling P11/1 - Värnamo IK P10/2 9 - 9 Fortnox Arena A-hall
2024-01-13 14:00 142704054 IFK Lammhult P10 - Ryds SK P10-11 6 - 8 , Aaron Sternefjord Lammhults Sporthall
2024-01-14 17:00 142704052 Öjaby Sport IBK P09-10/2 - Moheda IBK P10-11 12 - 0 Emil Fyhrman, Leevi Wagner Pär Lagerkvistskolan
2024-02-02 18:45 142704055 FBC Ljungby P10-11/1 - Ingelstad IBK P10-11 1 - 3 , Jenny Kristiansson Innebandyhallen
2024-01-20 12:00 142704057 Ryds SK P10-11 - Alvesta IBK P10 4 - 9 Ryds Sporthall
2024-01-20 14:00 142704056 IFK Lammhult P10 - FBC Ljungby P10-11/1 7 - 8 Aaron Sternefjord, Axel Magnusson Lammhults Sporthall
2024-01-20 14:00 142704060 Värnamo IK P10/2 - Ingelstad IBK P10-11 3 - 9 Tinas Ö
2024-01-21 13:00 142704059 Moheda IBK P10-11 - Växjö IBK Utveckling P11/1 5 - 3 ATA-hallen - Moheda
2024-01-27 09:30 142704061 Växjö IBK Utveckling P11/1 - Alvesta IBK P10 9 - 4 Fortnox Arena A-hall
2024-01-27 14:00 142704064 Värnamo IK P10/2 - IFK Lammhult P10 3 - 4 Park Arena
2024-01-28 11:45 142704065 Ingelstad IBK P10-11 - Öjaby Sport IBK P09-10/2 2 - 7 Ingelstads Sporthall
2024-01-28 13:00 142704063 Moheda IBK P10-11 - FBC Ljungby P10-11/1 8 - 2 ATA-hallen - Moheda
2024-02-03 10:00 142704070 Ryds SK P10-11 - Ingelstad IBK P10-11 7 - 7 Ryds Sporthall
2024-02-03 12:30 142704066 Öjaby Sport IBK P09-10/2 - Växjö IBK Utveckling P11/1 3 - 2 Albin Häggblad, Filip Håkansson Pär Lagerkvistskolan
2024-02-04 11:30 142704067 Alvesta IBK P10 - Värnamo IK P10/2 7 - 2 Alvesta Sporthall
2024-02-04 14:30 142704068 IFK Lammhult P10 - Moheda IBK P10-11 7 - 6 Aaron Sternefjord, Axel Magnusson Lammhults Sporthall
2024-02-10 13:00 142704071 Växjö IBK Utveckling P11/1 - FBC Ljungby P10-11/1 4 - 3 Fortnox Arena B-hall
2024-02-11 11:45 142704075 Ingelstad IBK P10-11 - Alvesta IBK P10 15 - 3 Ingelstads Sporthall
2024-02-16 19:00 142704072 Öjaby Sport IBK P09-10/2 - IFK Lammhult P10 6 - 2 , Albin Häggblad Pär Lagerkvistskolan
2024-02-24 16:00 142704074 Värnamo IK P10/2 - Ryds SK P10-11 13 - 12 Värnamo Sporthall
2024-02-11 17:00 142704079 Ryds SK P10-11 - Moheda IBK P10-11 5 - 6 Ryds Sporthall
2024-03-02 14:00 142704077 IFK Lammhult P10 - Växjö IBK Utveckling P11/1 4 - 4 Nils Ask, Aaron Sternefjord Lammhults Sporthall
2024-03-03 09:30 142704078 FBC Ljungby P10-11/1 - Värnamo IK P10/2 7 - 7 Alice Johansson, Emma Karlsman Innebandyhallen
2024-03-03 10:00 142704076 Alvesta IBK P10 - Öjaby Sport IBK P09-10/2 1 - 19 Alvesta Sporthall
2024-03-09 09:30 142704083 Alvesta IBK P10 - FBC Ljungby P10-11/1 5 - 7 Alvesta Sporthall
2024-03-09 14:00 142704082 Öjaby Sport IBK P09-10/2 - Ryds SK P10-11 19 - 0 , Filip Håkansson Pär Lagerkvistskolan
2024-03-09 14:00 142704084 Värnamo IK P10/2 - Moheda IBK P10-11 10 - 1 Tinas Ö
2024-03-10 15:00 142704085 Ingelstad IBK P10-11 - IFK Lammhult P10 13 - 5 Ingelstads Sporthall
2024-03-16 11:00 142704088 Ryds SK P10-11 - Växjö IBK Utveckling P11/1 5 - 7 Ryds Sporthall
2024-03-16 13:00 142704086 IFK Lammhult P10 - Alvesta IBK P10 4 - 5 Aaron Sternefjord, Safaa Abdulaal Lammhults Sporthall
2024-03-17 09:30 142704087 FBC Ljungby P10-11/1 - Öjaby Sport IBK P09-10/2 2 - 6 Kim Bjurek, Andreas Rundqvist Innebandyhallen
2024-03-17 13:00 142704090 Moheda IBK P10-11 - Ingelstad IBK P10-11 3 - 14 ATA-hallen - Moheda
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Öjaby Sport IBK P09-10/ 2 16 15 1 0 181-37 144 46
2. Ingelstad IBK P10-11 16 13 1 2 152-57 95 40
3. FBC Ljungby P10-11/ 1 16 8 2 6 88-83 5 26
4. Moheda IBK P10-11 16 6 2 8 70-115 -45 20
5. Alvesta IBK P10 16 6 1 9 86-124 -38 19
6. IFK Lammhult P10 16 5 2 9 82-110 -28 17
7. Växjö IBK Utveckling P11/ 1 16 5 2 9 80-108 -28 17
8. Värnamo IK P10/ 2 16 4 3 9 81-122 -41 15
9. Ryds SK P10-11 16 2 2 12 80-144 -64 8
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P V Röd Gr8 -11
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-07 11:00 142707001 Rottne IF P11 - Älmhults IBK P10-11 4 - 4 Nils Johannisson, Safaa Abdulaal Rottne Sporthall
2023-10-07 12:30 142707002 Växjö IBK Utveckling P11/2 - Markaryd/Strömsnäsbruks IBK P10-11 3 - 8 Fortnox Arena B-hall
2023-10-07 14:00 142707004 Öjaby Sport IBK P11 - Carlshamns IBK P11 3 - 11 Albin Häggblad, David Hoff Pär Lagerkvistskolan
2023-10-20 19:00 142707005 Olofströms IBK P11-12 - Väckelsångs IK P10-11 8 - 6 Olofströms Sporthall
2023-10-14 13:30 142707009 FBC Ljungby P10-11/2 - Växjö IBK Utveckling P11/2 12 - 3 , Emma Karlsman Innebandyhallen
2023-10-14 14:00 142707007 Väckelsångs IK P10-11 - Öjaby Sport IBK P11 5 - 4 Hampus Jonsson, Emanuel Thörn Väckelsångs Idrottshall
2023-10-15 13:00 142707006 Älmhults IBK P10-11 - Olofströms IBK P11-12 5 - 6 Haganäshallen
2023-10-15 14:00 142707010 Markaryd/Strömsnäsbruks IBK P10-11 - Rottne IF P11 10 - 1 Huneskolans Sporthall
2023-10-21 11:00 142707012 Rottne IF P11 - FBC Ljungby P10-11/2 2 - 10 Nils Johannisson, Susanne Frantz Rottne Sporthall
2023-10-22 13:00 142707011 Älmhults IBK P10-11 - Markaryd/Strömsnäsbruks IBK P10-11 2 - 3 Haganäshallen
2023-10-22 14:00 142707015 Olofströms IBK P11-12 - Öjaby Sport IBK P11 4 - 6 Olofströms Sporthall
2023-10-22 16:00 142707013 Växjö IBK Utveckling P11/2 - Carlshamns IBK P11 6 - 4 Fortnox Arena B-hall
2023-10-28 14:00 142707020 Väckelsångs IK P10-11 - Carlshamns IBK P11 7 - 5 Måns Johansson, Hampus Jonsson Väckelsångs Idrottshall
2023-10-28 17:00 142707016 Växjö IBK Utveckling P11/2 - Älmhults IBK P10-11 12 - 1 Fortnox Arena B-hall
2023-10-29 12:00 142707019 Olofströms IBK P11-12 - FBC Ljungby P10-11/2 6 - 6 Olofströms Sporthall
2023-10-29 13:30 142707018 Öjaby Sport IBK P11 - Markaryd/Strömsnäsbruks IBK P10-11 2 - 8 Pär Lagerkvistskolan
2023-11-11 10:00 142707022 Carlshamns IBK P11 - Olofströms IBK P11-12 8 - 8 Sparbanken Arena
2023-11-11 11:00 142707021 Rottne IF P11 - Växjö IBK Utveckling P11/2 8 - 4 Gustav Lydig, Susanne Frantz Rottne Sporthall
2023-11-11 11:00 142707025 Älmhults IBK P10-11 - Väckelsångs IK P10-11 6 - 7 Haganäshallen
2023-11-11 13:30 142707023 FBC Ljungby P10-11/2 - Öjaby Sport IBK P11 11 - 1 , Isak Lötberg-Åhlander Innebandyhallen
2023-11-18 14:00 142707029 Väckelsångs IK P10-11 - Markaryd/Strömsnäsbruks IBK P10-11 5 - 6 Måns Johansson, Hampus Jonsson Väckelsångs Idrottshall
2023-11-18 14:30 142707030 Carlshamns IBK P11 - FBC Ljungby P10-11/2 6 - 11 Sparbanken Arena
2023-11-19 14:00 142707027 Öjaby Sport IBK P11 - Växjö IBK Utveckling P11/2 4 - 14 Albin Häggblad, Melker Gruvberger Pär Lagerkvistskolan
2024-02-16 19:00 142707028 Olofströms IBK P11-12 - Rottne IF P11 8 - 6 Olofströms Sporthall
2023-11-25 11:00 142707031 Rottne IF P11 - Öjaby Sport IBK P11 1 - 6 Nils Johannisson, Safaa Abdulaal Rottne Sporthall
2023-11-25 13:30 142707033 FBC Ljungby P10-11/2 - Väckelsångs IK P10-11 6 - 4 Isak Lötberg-Åhlander, Alice Johansson Innebandyhallen
2023-11-26 11:00 142707035 Älmhults IBK P10-11 - Carlshamns IBK P11 4 - 7 Haganäshallen
2024-01-07 14:00 142707034 Markaryd/Strömsnäsbruks IBK P10-11 - Olofströms IBK P11-12 3 - 0 , Jenny Kristiansson Huneskolans Sporthall
2023-12-02 13:30 142707039 Carlshamns IBK P11 - Rottne IF P11 7 - 8 Sparbanken Arena
2023-12-02 13:30 142707040 FBC Ljungby P10-11/2 - Markaryd/Strömsnäsbruks IBK P10-11 10 - 4 Emma Karlsman, Jenny Kristiansson Innebandyhallen
2023-12-02 14:00 142707038 Väckelsångs IK P10-11 - Växjö IBK Utveckling P11/2 4 - 12 Alexander Axelsson, Måns Johansson Väckelsångs Idrottshall
2023-12-03 14:00 142707036 Öjaby Sport IBK P11 - Älmhults IBK P10-11 1 - 11 Albin Häggblad, Filip Håkansson Pär Lagerkvistskolan
2023-12-09 11:00 142707041 Rottne IF P11 - Väckelsångs IK P10-11 11 - 9 Nils Johannisson, Elias Ekstrand Rottne Sporthall
2023-12-09 11:00 142707045 Älmhults IBK P10-11 - FBC Ljungby P10-11/2 6 - 5 Haganäshallen
2023-12-10 12:30 142707042 Växjö IBK Utveckling P11/2 - Olofströms IBK P11-12 11 - 6 Fortnox Arena B-hall
2023-12-10 14:00 142707044 Markaryd/Strömsnäsbruks IBK P10-11 - Carlshamns IBK P11 11 - 6 , Jenny Kristiansson Huneskolans Sporthall
2023-12-16 14:00 142707046 Väckelsångs IK P10-11 - Olofströms IBK P11-12 8 - 5 Hampus Jonsson, Alexander Axelsson Väckelsångs Idrottshall
2023-12-17 11:00 142707050 Älmhults IBK P10-11 - Rottne IF P11 6 - 8 Haganäshallen
2023-12-17 14:00 142707049 Markaryd/Strömsnäsbruks IBK P10-11 - Växjö IBK Utveckling P11/2 11 - 5 , Jenny Kristiansson Huneskolans Sporthall
2024-01-14 16:00 142707047 Carlshamns IBK P11 - Öjaby Sport IBK P11 2 - 3 Sparbanken Arena
2024-01-13 11:00 142707051 Rottne IF P11 - Markaryd/Strömsnäsbruks IBK P10-11 5 - 9 Safaa Abdulaal, Gustav Lydig Rottne Sporthall
2024-01-13 12:45 142707052 Växjö IBK Utveckling P11/2 - FBC Ljungby P10-11/2 6 - 9 Fagrabäcksskolan
2024-01-13 14:00 142707054 Öjaby Sport IBK P11 - Väckelsångs IK P10-11 0 - 5 Albin Häggblad, Filip Håkansson Pär Lagerkvistskolan
2024-01-14 11:00 142707055 Olofströms IBK P11-12 - Älmhults IBK P10-11 9 - 5 Olofströms Sporthall
2024-01-20 09:30 142707059 FBC Ljungby P10-11/2 - Rottne IF P11 4 - 4 Jenny Kristiansson, Isak Lötberg-Åhlander Innebandyhallen
2024-01-20 13:30 142707058 Carlshamns IBK P11 - Växjö IBK Utveckling P11/2 4 - 5 Sparbanken Arena
2024-01-20 15:00 142707056 Öjaby Sport IBK P11 - Olofströms IBK P11-12 14 - 6 , Albin Häggblad Pär Lagerkvistskolan
2024-01-21 14:00 142707060 Markaryd/Strömsnäsbruks IBK P10-11 - Älmhults IBK P10-11 11 - 2 , Isak Lötberg-Åhlander Huneskolans Sporthall
2024-01-27 11:00 142707062 Carlshamns IBK P11 - Väckelsångs IK P10-11 1 - 6 Sparbanken Arena
2024-01-27 13:30 142707063 FBC Ljungby P10-11/2 - Olofströms IBK P11-12 15 - 5 , Jenny Kristiansson Innebandyhallen
2024-01-28 11:00 142707065 Älmhults IBK P10-11 - Växjö IBK Utveckling P11/2 8 - 5 Haganäshallen
2024-01-28 14:00 142707064 Markaryd/Strömsnäsbruks IBK P10-11 - Öjaby Sport IBK P11 7 - 1 , Therese Spjut Huneskolans Sporthall
2024-02-03 10:00 142707069 Olofströms IBK P11-12 - Carlshamns IBK P11 7 - 9 Olofströms Sporthall
2024-02-04 10:30 142707066 Växjö IBK Utveckling P11/2 - Rottne IF P11 6 - 2 Fortnox Arena A-hall
2024-02-04 11:00 142707068 Öjaby Sport IBK P11 - FBC Ljungby P10-11/2 9 - 5 , Tim Sjösten Pär Lagerkvistskolan
2024-02-04 14:00 142707070 Väckelsångs IK P10-11 - Älmhults IBK P10-11 2 - 5 Måns Johansson, Emanuel Thörn Väckelsångs Idrottshall
2024-02-10 11:00 142707071 Rottne IF P11 - Olofströms IBK P11-12 8 - 8 Nils Johannisson, Safaa Abdulaal Rottne Sporthall
2024-02-11 11:00 142707072 Växjö IBK Utveckling P11/2 - Öjaby Sport IBK P11 3 - 1 Fortnox Arena B-hall
2024-02-17 13:30 142707073 FBC Ljungby P10-11/2 - Carlshamns IBK P11 11 - 4 Isak Lötberg-Åhlander, Jenny Kristiansson Innebandyhallen
2024-02-18 14:00 142707074 Markaryd/Strömsnäsbruks IBK P10-11 - Väckelsångs IK P10-11 8 - 7 , Isak Lötberg-Åhlander Huneskolans Sporthall
2024-03-02 11:00 142707078 Olofströms IBK P11-12 - Markaryd/Strömsnäsbruks IBK P10-11 3 - 12 Olofströms Sporthall
2024-03-02 11:00 142707079 Väckelsångs IK P10-11 - FBC Ljungby P10-11/2 5 - 10 Emanuel Thörn, Hampus Jonsson Väckelsångs Idrottshall
2024-03-02 13:00 142707080 Carlshamns IBK P11 - Älmhults IBK P10-11 2 - 1 Sparbanken Arena
2024-03-02 14:00 142707077 Öjaby Sport IBK P11 - Rottne IF P11 6 - 6 Emil Fyhrman, Leevi Wagner Pär Lagerkvistskolan
2024-03-09 11:00 142707081 Rottne IF P11 - Carlshamns IBK P11 1 - 8 Nils Johannisson, Safaa Abdulaal Rottne Sporthall
2024-03-09 14:00 142707084 Markaryd/Strömsnäsbruks IBK P10-11 - FBC Ljungby P10-11/2 5 - 5 , Isak Lötberg-Åhlander Huneskolans Sporthall
2024-03-09 16:30 142707082 Växjö IBK Utveckling P11/2 - Väckelsångs IK P10-11 10 - 5 Fortnox Arena A-hall
2024-03-10 11:00 142707085 Älmhults IBK P10-11 - Öjaby Sport IBK P11 6 - 4 Haganäshallen
2024-03-16 09:30 142707090 FBC Ljungby P10-11/2 - Älmhults IBK P10-11 8 - 3 Dragan Zaharijev, Mikael Björkman Innebandyhallen
2024-03-16 10:00 142707089 Carlshamns IBK P11 - Markaryd/Strömsnäsbruks IBK P10-11 7 - 8 Sparbanken Arena
2024-03-16 11:00 142707087 Olofströms IBK P11-12 - Växjö IBK Utveckling P11/2 9 - 15 Olofströms Sporthall
2024-03-17 14:00 142707088 Väckelsångs IK P10-11 - Rottne IF P11 0 - 9 Måns Johansson, Alexander Axelsson Väckelsångs Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Markaryd/ Strömsnäsbruks IBK P10-11 16 14 1 1 124-64 60 43
2. FBC Ljungby P10-11/ 2 16 11 3 2 138-73 65 36
3. Växjö IBK Utveckling P11/ 2 16 10 0 6 120-96 24 30
4. Rottne IF P11 16 5 4 7 84-105 -21 19
5. Väckelsångs IK P10-11 16 6 0 10 85-106 -21 18
6. Carlshamns IBK P11 16 5 1 10 91-100 -9 16
7. Älmhults IBK P10-11 16 5 1 10 75-94 -19 16
8. Öjaby Sport IBK P11 16 5 1 10 65-105 -40 16
9. Olofströms IBK P11-12 16 4 3 9 98-137 -39 15
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P Ö Röd Gr6 -10
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-07 12:15 142705002 FBC Karlskrona P10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10 4 - 3 Mikael Lundin, Oscar Erlandsson Vedeby Sporthall A
2023-10-08 11:00 142705004 Slätafly/SK IBK P09-10 - Hovmantorps GOIF P10 WO (5 - 0) Torsås Sporthall
2023-10-08 15:00 142705003 Sandbäckshults IBK P09-10 - FBC Kalmarsund Ungdom P10 4 - 8 Krungårdshallen
2023-10-25 17:30 142705001 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 - CL98IC P10/2 10 - 10 Gårdby Sporthall
2023-10-14 15:45 142705009 FBC Kalmarsund Ungdom P10 - FBC Karlskrona P10 17 - 1 , Albin Stolpe Ölands Bank Center B
2023-10-15 12:00 142705006 CL98IC P10/2 - Växjö IBK Utveckling P10/2 Vit 10 - 1 Rinkabyholms Sporthall
2023-10-15 14:00 142705010 Craftstadens IBK Oskarshamn P10 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 4 - 5 Oskarshamns Sporthall B-hall
2023-10-15 15:00 142705008 Hovmantorps GOIF P10 - Sandbäckshults IBK P09-10 2 - 22 Allhallen, Hovmantorp
2023-10-20 19:00 142705012 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 - FBC Kalmarsund Ungdom P10 1 - 8 Gårdby Sporthall
2023-10-22 11:30 142705015 Växjö IBK Utveckling P10/2 Vit - Slätafly/SK IBK P09-10 3 - 4 Fortnox Arena A-hall
2023-10-22 13:00 142705013 FBC Karlskrona P10 - Hovmantorps GOIF P10 12 - 4 Ida Hansson, Jonas Arvidsson Vedeby Sporthall A
2023-10-22 16:30 142705011 CL98IC P10/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10 16 - 3 Rinkabyholms Sporthall
2023-10-28 11:30 142705016 FBC Karlskrona P10 - CL98IC P10/2 3 - 6 Ida Hansson, Holger Domeij Vedeby Sporthall A
2023-10-29 12:00 142705018 Slätafly/SK IBK P09-10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10 4 - 6 Torsås Sporthall
2023-10-29 16:00 142705017 Sandbäckshults IBK P09-10 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 5 - 6 Krungårdshallen
2023-12-17 15:30 142705019 Växjö IBK Utveckling P10/2 Vit - FBC Kalmarsund Ungdom P10 4 - 10 Fortnox Arena B-hall
2023-11-11 14:00 142705021 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 - FBC Karlskrona P10 14 - 4 Gårdby Sporthall
2023-11-11 14:00 142705024 Craftstadens IBK Oskarshamn P10 - Sandbäckshults IBK P09-10 9 - 8 Oskarshamns Sporthall A-hall
2023-11-12 12:00 142705022 Hovmantorps GOIF P10 - Växjö IBK Utveckling P10/2 Vit 6 - 5 Allhallen, Hovmantorp
2023-11-12 13:30 142705023 FBC Kalmarsund Ungdom P10 - Slätafly/SK IBK P09-10 8 - 3 Camilla Carlsson, Philip Tigerstrand Ölands Bank Center A
2023-11-18 09:30 142705028 Växjö IBK Utveckling P10/2 Vit - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 2 - 8 Fortnox Arena A-hall
2023-11-18 15:00 142705030 Hovmantorps GOIF P10 - FBC Kalmarsund Ungdom P10 1 - 10 Allhallen, Hovmantorp
2023-11-19 11:00 142705027 Slätafly/SK IBK P09-10 - FBC Karlskrona P10 3 - 3 Torsås Sporthall
2023-11-19 16:00 142705026 Sandbäckshults IBK P09-10 - CL98IC P10/2 5 - 6 Krungårdshallen
2023-11-24 19:00 142705031 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 - Slätafly/SK IBK P09-10 6 - 2 Gårdby Sporthall
2023-11-25 11:00 142705032 FBC Karlskrona P10 - Sandbäckshults IBK P09-10 4 - 12 Mikael Lundin, Ida Hansson Vedeby Sporthall B
2023-11-25 12:00 142705034 Craftstadens IBK Oskarshamn P10 - Växjö IBK Utveckling P10/2 Vit 4 - 3 Oskarshamns Sporthall B-hall
2023-11-25 12:00 142705035 CL98IC P10/2 - Hovmantorps GOIF P10 15 - 2 Rinkabyholms Sporthall
2023-12-02 13:00 142705037 Växjö IBK Utveckling P10/2 Vit - Sandbäckshults IBK P09-10 3 - 5 Fortnox Arena B-hall
2023-12-03 11:00 142705036 Slätafly/SK IBK P09-10 - CL98IC P10/2 2 - 6 Torsås Sporthall
2023-12-03 11:45 142705040 FBC Kalmarsund Ungdom P10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10 13 - 5 , Philip Tigerstrand Ölands Bank Center A
2023-12-03 12:00 142705039 Hovmantorps GOIF P10 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 0 - 24 Allhallen, Hovmantorp
2023-12-08 18:00 142705045 CL98IC P10/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P10 7 - 6 Falkenbergshallen
2023-12-09 14:00 142705044 Craftstadens IBK Oskarshamn P10 - Hovmantorps GOIF P10 8 - 6 Oskarshamns Sporthall A-hall
2023-12-10 13:00 142705042 FBC Karlskrona P10 - Växjö IBK Utveckling P10/2 Vit 5 - 3 Vedeby Sporthall A
2023-12-10 16:00 142705043 Sandbäckshults IBK P09-10 - Slätafly/SK IBK P09-10 4 - 2 Krungårdshallen
2023-12-16 12:00 142705050 CL98IC P10/2 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 8 - 7 Rinkabyholms Sporthall
2023-12-16 13:00 142705048 FBC Kalmarsund Ungdom P10 - Sandbäckshults IBK P09-10 7 - 5 , Malou Hallström Torslundahallen
2023-12-17 14:00 142705049 Craftstadens IBK Oskarshamn P10 - FBC Karlskrona P10 3 - 6 Oskarshamns Sporthall B-hall
2023-12-17 15:00 142705047 Hovmantorps GOIF P10 - Slätafly/SK IBK P09-10 3 - 11 Allhallen, Hovmantorp
2024-01-13 11:00 142705051 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10 5 - 2 Gårdby Sporthall
2024-01-13 11:00 142705052 FBC Karlskrona P10 - FBC Kalmarsund Ungdom P10 1 - 7 Ida Hansson, Anna Blomberg Vedeby Sporthall B
2024-01-13 11:00 142705053 Sandbäckshults IBK P09-10 - Hovmantorps GOIF P10 11 - 4 Mönsterås Sporthall B-hall
2024-01-13 11:30 142705055 Växjö IBK Utveckling P10/2 Vit - CL98IC P10/2 2 - 7 Fortnox Arena A-hall
2024-01-19 19:00 142705059 FBC Kalmarsund Ungdom P10 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 6 - 2 Camilla Carlsson, Philip Tigerstrand Ölands Bank Center A
2024-01-21 11:00 142705060 Craftstadens IBK Oskarshamn P10 - CL98IC P10/2 0 - 7 Oskarshamns Sporthall B-hall
2024-01-21 15:00 142705056 Slätafly/SK IBK P09-10 - Växjö IBK Utveckling P10/2 Vit 6 - 3 Torsås Sporthall
2024-01-21 15:00 142705058 Hovmantorps GOIF P10 - FBC Karlskrona P10 1 - 8 Allhallen, Hovmantorp
2024-01-27 11:00 142705061 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 - Sandbäckshults IBK P09-10 8 - 8 Gårdby Sporthall
2024-01-27 14:30 142705064 Craftstadens IBK Oskarshamn P10 - Slätafly/SK IBK P09-10 9 - 5 Oskarshamns Sporthall B-hall
2024-01-27 17:00 142705063 FBC Kalmarsund Ungdom P10 - Växjö IBK Utveckling P10/2 Vit 11 - 1 , Daniel Helge Ölands Bank Center A
2024-01-28 12:00 142705065 CL98IC P10/2 - FBC Karlskrona P10 7 - 4 Rinkabyholms Sporthall
2024-02-03 09:30 142705069 Växjö IBK Utveckling P10/2 Vit - Hovmantorps GOIF P10 4 - 0 Fortnox Arena A-hall
2024-02-04 13:00 142705067 Sandbäckshults IBK P09-10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10 7 - 3 Krungårdshallen
2024-02-04 15:00 142705068 Slätafly/SK IBK P09-10 - FBC Kalmarsund Ungdom P10 2 - 8 Torsås Sporthall
2024-02-04 15:30 142705066 FBC Karlskrona P10 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 5 - 7 Ida Hansson, Anna Blomberg Vedeby Sporthall A
2024-02-09 18:30 142705075 CL98IC P10/2 - Sandbäckshults IBK P09-10 4 - 2 Falkenbergshallen
2024-02-10 11:00 142705071 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 - Växjö IBK Utveckling P10/2 Vit 10 - 2 Gårdby Sporthall
2024-02-10 15:45 142705073 FBC Kalmarsund Ungdom P10 - Hovmantorps GOIF P10 14 - 0 , Fabian Idensjö Ölands Bank Center A
2024-02-11 11:30 142705072 FBC Karlskrona P10 - Slätafly/SK IBK P09-10 6 - 4 Mikael Lundin, Anna Blomberg Vedeby Sporthall A
2024-02-24 10:30 142705078 Växjö IBK Utveckling P10/2 Vit - Craftstadens IBK Oskarshamn P10 5 - 5 Fortnox Arena B-hall
2024-02-24 13:00 142705076 Sandbäckshults IBK P09-10 - FBC Karlskrona P10 11 - 6 Michael Claesson, Frans Bladh Krungårdshallen
2024-02-25 15:00 142705077 Slätafly/SK IBK P09-10 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 3 - 10 Torsås Sporthall
2024-03-03 15:00 142705080 Hovmantorps GOIF P10 - CL98IC P10/2 3 - 3 Allhallen, Hovmantorp
2024-03-09 11:00 142705081 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 - Hovmantorps GOIF P10 7 - 8 Gårdby Sporthall
2024-03-09 14:00 142705085 CL98IC P10/2 - Slätafly/SK IBK P09-10 7 - 5 Falkenbergshallen
2024-03-09 14:30 142705084 Craftstadens IBK Oskarshamn P10 - FBC Kalmarsund Ungdom P10 1 - 11 Oskarshamns Sporthall A-hall
2024-03-10 16:00 142705083 Sandbäckshults IBK P09-10 - Växjö IBK Utveckling P10/2 Vit 15 - 5 Krungårdshallen
2024-03-15 19:00 142705090 FBC Kalmarsund Ungdom P10 - CL98IC P10/2 4 - 3 , Daniel Helge Ölands Bank Center A
2024-03-16 16:00 142705087 Växjö IBK Utveckling P10/2 Vit - FBC Karlskrona P10 2 - 7 Fortnox Arena B-hall
2024-03-17 12:00 142705089 Hovmantorps GOIF P10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10 4 - 6 Allhallen, Hovmantorp
2024-03-17 13:00 142705086 Slätafly/SK IBK P09-10 - Sandbäckshults IBK P09-10 2 - 5 Torsås Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. FBC Kalmarsund Ungdom P10 16 15 0 1 148-41 107 45
2. CL98IC P10/ 2 16 13 2 1 122-59 63 41
3. Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 16 10 2 4 130-77 53 32
4. Sandbäckshults IBK P09-10 16 9 1 6 129-79 50 28
5. FBC Karlskrona P10 16 7 1 8 79-104 -25 22
6. Craftstadens IBK Oskarshamn P10 16 6 1 9 71-109 -38 19
7. Slätafly/ SK IBK P09-10 16 4 1 11 63-87 -24 13
8. Hovmantorps GOIF P10 16 2 1 13 44-165 -121 7
9. Växjö IBK Utveckling P10/ 2 Vit 16 1 1 14 48-113 -65 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P Ö Röd Gr7 -10
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-07 10:00 142706003 Gantesbo IBK P10-11 - CL98IC P11 14 - 5 Niklas Karlsson, Henrik Karlsson Emmaboda Sporthall
2023-10-07 14:00 142706002 Nybro IBK P10-11 - IBK Svala P10-11 11 - 5 Oliver Andersson, Erik Hultgren OG-Hallen
2023-10-07 16:30 142706001 FBC Kalmarsund Ungdom P11/1 - Rottne IF P09-11 7 - 6 , Viggo Hjelm Torslundahallen
2023-10-11 19:00 142706008 Jämjö IBK P10-11 - Gantesbo IBK P10-11 1 - 7 Jämjö Sporthall
2023-10-14 14:00 142706010 IBK Svala P10-11 - FBC Kalmarsund Ungdom P11/1 6 - 9 Mörlunda Sporthall
2023-10-15 12:00 142706009 CL98IC P11 - Nybro IBK P10-11 2 - 8 Lindsdals Sporthall
2023-11-05 12:00 142706006 Rottne IF P09-11 - FBC Kalmarsund P11/2 3 - 9 Safaa Abdulaal, Elias Ekstrand Rottne Sporthall
2023-10-21 13:00 142706011 Rottne IF P09-11 - IBK Svala P10-11 4 - 9 Nils Johannisson, Susanne Frantz Rottne Sporthall 3-manna
2023-10-21 14:00 142706013 Nybro IBK P10-11 - Jämjö IBK P10-11 9 - 1 Linus Sjöö, Erik Hultgren OG-Hallen
2023-10-22 17:30 142706012 FBC Kalmarsund Ungdom P11/1 - CL98IC P11 8 - 5 Camilla Carlsson, Philip Tigerstrand Ölands Bank Center A
2023-10-28 10:00 142706017 Gantesbo IBK P10-11 - FBC Kalmarsund Ungdom P11/1 6 - 1 Niklas Karlsson, Ella Karlsson Emmaboda Sporthall
2023-10-28 12:00 142706019 FBC Kalmarsund P11/2 - CL98IC P11 9 - 5 SBB Arena
2023-10-28 16:00 142706016 Nybro IBK P10-11 - Rottne IF P09-11 5 - 3 Niklas Harrisen, Erik Hultgren OG-Hallen
2023-11-12 11:45 142706021 FBC Kalmarsund Ungdom P11/1 - Nybro IBK P10-11 4 - 4 Philip Tigerstrand, Camilla Carlsson Ölands Bank Center A
2023-11-12 12:00 142706022 Jämjö IBK P10-11 - FBC Kalmarsund P11/2 5 - 10 , Jonas Arvidsson Jämjö Sporthall
2023-11-12 16:00 142706024 IBK Svala P10-11 - Gantesbo IBK P10-11 3 - 16 Mörlunda Sporthall
2023-11-04 15:00 142706028 FBC Kalmarsund P11/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P11/1 10 - 8 , Malou Hallström SBB Arena
2023-11-19 11:00 142706026 Rottne IF P09-11 - Gantesbo IBK P10-11 1 - 9 Nils Johannisson, Susanne Frantz Rottne Sporthall 3-manna
2023-11-19 14:00 142706030 Jämjö IBK P10-11 - CL98IC P11 19 - 3 , Jonas Arvidsson Jämjö Sporthall
2023-11-25 13:00 142706035 Rottne IF P09-11 - Jämjö IBK P10-11 7 - 8 Nils Johannisson, Safaa Abdulaal Rottne Sporthall 3-manna
2023-11-25 14:00 142706034 IBK Svala P10-11 - FBC Kalmarsund P11/2 8 - 7 Mörlunda Sporthall
2023-11-26 12:00 142706032 Nybro IBK P10-11 - Gantesbo IBK P10-11 4 - 5 Erik Hultgren, Stefan Hultgren OG-Hallen
2023-12-03 12:00 142706039 Jämjö IBK P10-11 - FBC Kalmarsund Ungdom P11/1 1 - 14 Jämjö Sporthall
2023-12-03 13:00 142706040 CL98IC P11 - IBK Svala P10-11 4 - 12 Lindsdals Sporthall
2023-12-03 17:30 142706037 FBC Kalmarsund P11/2 - Gantesbo IBK P10-11 5 - 7 , Camilla Carlsson SBB Arena
2023-12-09 13:00 142706045 Rottne IF P09-11 - CL98IC P11 8 - 4 Nils Johannisson, Elias Ekstrand Rottne Sporthall 3-manna
2023-12-10 12:00 142706042 Nybro IBK P10-11 - FBC Kalmarsund P11/2 4 - 6 Oliver Andersson, Erik Hultgren OG-Hallen
2023-12-10 16:00 142706044 IBK Svala P10-11 - Jämjö IBK P10-11 5 - 13 Mörlunda Sporthall
2023-12-16 12:00 142706050 Rottne IF P09-11 - FBC Kalmarsund Ungdom P11/1 1 - 4 Susanne Frantz, Safaa Abdulaal Rottne Sporthall 3-manna
2023-12-17 13:00 142706048 CL98IC P11 - Gantesbo IBK P10-11 3 - 10 Lindsdals Sporthall
2023-12-17 16:00 142706049 IBK Svala P10-11 - Nybro IBK P10-11 3 - 17 Mörlunda Sporthall
2024-01-13 14:00 142706052 Nybro IBK P10-11 - CL98IC P11 7 - 4 Niklas Harrisen, Erik Hultgren OG-Hallen
2024-01-13 17:30 142706055 FBC Kalmarsund P11/2 - Rottne IF P09-11 6 - 2 Camilla Carlsson, Philip Tigerstrand SBB Arena
2024-01-14 11:00 142706053 Gantesbo IBK P10-11 - Jämjö IBK P10-11 12 - 6 Niklas Karlsson, Wille Frögren Emmaboda Sporthall
2024-01-14 16:30 142706051 FBC Kalmarsund Ungdom P11/1 - IBK Svala P10-11 7 - 5 Camilla Carlsson, Philip Tigerstrand Ölands Bank Center A
2024-01-21 13:00 142706059 CL98IC P11 - FBC Kalmarsund Ungdom P11/1 4 - 4 Lindsdals Sporthall
2024-01-21 16:00 142706060 IBK Svala P10-11 - Rottne IF P09-11 7 - 12 Mörlunda Sporthall
2024-02-18 13:00 142706058 Jämjö IBK P10-11 - Nybro IBK P10-11 7 - 4 Jämjö Sporthall
2024-01-27 13:00 142706065 Rottne IF P09-11 - Nybro IBK P10-11 5 - 2 Nils Johannisson, Susanne Frantz Rottne Sporthall 3-manna
2024-01-27 17:00 142706061 FBC Kalmarsund Ungdom P11/1 - Gantesbo IBK P10-11 5 - 6 Torslundahallen
2024-01-28 13:00 142706063 CL98IC P11 - FBC Kalmarsund P11/2 5 - 12 Lindsdals Sporthall
2024-02-03 12:00 142706067 Gantesbo IBK P10-11 - IBK Svala P10-11 WO (5 - 0) Emmaboda Sporthall
2024-02-04 12:00 142706066 Nybro IBK P10-11 - FBC Kalmarsund Ungdom P11/1 3 - 8 Erik Hultgren, Stefan Hultgren OG-Hallen
2024-02-04 13:00 142706069 FBC Kalmarsund P11/2 - Jämjö IBK P10-11 5 - 8 Philip Tigerstrand, Camilla Carlsson SBB Arena
2024-02-10 14:30 142706071 FBC Kalmarsund Ungdom P11/1 - FBC Kalmarsund P11/2 3 - 7 Philip Tigerstrand, Camilla Carlsson Ölands Bank Center B
2024-02-10 15:00 142706075 Gantesbo IBK P10-11 - Rottne IF P09-11 10 - 2 Niklas Karlsson, Henrik Karlsson Emmaboda Sporthall
2024-02-11 13:00 142706073 CL98IC P11 - Jämjö IBK P10-11 2 - 8 Lindsdals Sporthall
2024-02-25 14:00 142706080 Jämjö IBK P10-11 - Rottne IF P09-11 9 - 6 Jämjö Sporthall
2024-03-01 19:30 142706078 FBC Kalmarsund P11/2 - IBK Svala P10-11 13 - 0 Viggo Hjelm, Philip Tigerstrand SBB Arena
2024-03-03 11:00 142706076 Gantesbo IBK P10-11 - Nybro IBK P10-11 5 - 5 Elsa Alm Johansson, Niklas Karlsson Emmaboda Sporthall
2024-03-09 10:00 142706083 Gantesbo IBK P10-11 - FBC Kalmarsund P11/2 5 - 6 Henrik Karlsson, Wille Frögren Emmaboda Sporthall
2024-03-09 12:45 142706081 FBC Kalmarsund Ungdom P11/1 - Jämjö IBK P10-11 9 - 7 Viggo Hjelm, Fabian Idensjö Ölands Bank Center B
2024-03-10 16:00 142706084 IBK Svala P10-11 - CL98IC P11 5 - 7 Mörlunda Sporthall
2024-03-15 19:00 142706087 FBC Kalmarsund P11/2 - Nybro IBK P10-11 3 - 6 Camilla Carlsson, Philip Tigerstrand SBB Arena
2024-03-16 15:00 142706090 CL98IC P11 - Rottne IF P09-11 3 - 6 Lindsdals Sporthall
2024-03-17 14:00 142706089 Jämjö IBK P10-11 - IBK Svala P10-11 13 - 2 Jämjö Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Gantesbo IBK P10-11 14 12 1 1 117-47 70 37
2. FBC Kalmarsund P11/ 2 14 10 0 4 108-69 39 30
3. FBC Kalmarsund Ungdom P11/ 1 14 8 2 4 91-71 20 26
4. Jämjö IBK P10-11 14 8 0 6 106-95 11 24
5. Nybro IBK P10-11 14 7 2 5 89-61 28 23
6. Rottne IF P09-11 14 4 0 10 66-92 -26 12
7. IBK Svala P10-11 14 3 0 11 70-138 -68 9
8. CL98IC P11 14 1 1 12 56-130 -74 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P Ö Röd Gr8 -11
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-06 18:30 142708001 CL98IC P12/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P11/2 5 - 9 Falkenbergshallen
2023-10-08 16:15 142708002 FBC Karlskrona P10-11 - FBC Kalmarsund P11 6 - 4 Anton Norrby, Nellie Skarpsvärd Vedeby Sporthall A
2023-10-14 14:00 142708009 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P11 - FBC Karlskrona P10-11 9 - 8 Gårdby Sporthall
2023-10-14 15:30 142708006 FBC Kalmarsund Ungdom P11/2 - Nybro IBK P11-12 6 - 1 Viggo Hjelm, Fabian Idensjö Ölands Bank Center A
2023-10-15 13:00 142708010 FBC Kalmarsund P11 - CL98IC P12/1 12 - 6 Philip Tigerstrand, Camilla Carlsson SBB Arena
2023-10-21 15:00 142708011 FBC Kalmarsund Ungdom P11/2 - FBC Kalmarsund P11 6 - 5 , Fabian Idensjö Ölands Bank Center B
2023-10-22 14:00 142708015 Nybro IBK P11-12 - Sandbäckshults IBK P11-12/1 6 - 5 Oliver Andersson, Erik Hultgren OG-Hallen
2023-10-29 10:00 142708012 CL98IC P12/1 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P11 13 - 4 Falkenbergshallen
2023-10-29 12:00 142708018 Sandbäckshults IBK P11-12/1 - FBC Kalmarsund P11 5 - 5 Mönsterås Sporthall A-hall
2023-10-29 12:15 142708016 FBC Karlskrona P10-11 - FBC Kalmarsund Ungdom P11/2 6 - 10 Vidar Olsson, Jonas Arvidsson Vedeby Sporthall A
2023-11-05 13:00 142708019 Nybro IBK P11-12 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P11 8 - 4 Oliver Andersson, Erik Hultgren OG-Hallen
2023-11-11 11:00 142708023 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P11 - Sandbäckshults IBK P11-12/1 1 - 4 Gårdby Sporthall
2023-11-12 10:00 142708021 CL98IC P12/1 - FBC Karlskrona P10-11 8 - 4 Falkenbergshallen
2023-11-18 14:00 142708028 Nybro IBK P11-12 - CL98IC P12/1 5 - 9 Linus Sjöö, Erik Hultgren OG-Hallen
2023-11-19 13:00 142708027 Sandbäckshults IBK P11-12/1 - FBC Karlskrona P10-11 3 - 8 Krungårdshallen
2023-11-24 19:00 142708034 FBC Kalmarsund P11 - Nybro IBK P11-12 9 - 1 Camilla Carlsson, Philip Tigerstrand SBB Arena
2023-11-26 12:00 142708031 CL98IC P12/1 - Sandbäckshults IBK P11-12/1 7 - 3 Falkenbergshallen
2023-12-01 19:00 142708040 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P11 - FBC Kalmarsund P11 4 - 9 Gårdby Sporthall
2023-12-03 13:00 142708036 Sandbäckshults IBK P11-12/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P11/2 4 - 7 Krungårdshallen
2023-12-04 19:30 142708045 FBC Kalmarsund Ungdom P11/2 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P11 15 - 1 Viggo Hjelm, Fabian Idensjö Ölands Bank Center B
2023-12-09 11:00 142708042 FBC Karlskrona P10-11 - Nybro IBK P11-12 2 - 2 Benjamin Bohlin, Isak Sköld Vedeby Sporthall A
2023-12-16 12:30 142708049 FBC Kalmarsund P11 - FBC Karlskrona P10-11 12 - 4 Fabian Idensjö, Matti Idensjö SBB Arena
2023-12-16 17:00 142708050 FBC Kalmarsund Ungdom P11/2 - CL98IC P12/1 5 - 12 Matti Idensjö, Fabian Idensjö Ölands Bank Center A
2024-01-13 12:00 142708051 CL98IC P12/1 - FBC Kalmarsund P11 1 - 6 Falkenbergshallen
2024-01-14 16:00 142708052 FBC Karlskrona P10-11 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P11 7 - 1 Alarik König, Jonas Arvidsson Vedeby Sporthall A
2024-01-14 16:00 142708055 Nybro IBK P11-12 - FBC Kalmarsund Ungdom P11/2 3 - 6 Oliver Andersson, Erik Hultgren OG-Hallen
2024-01-19 19:00 142708059 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P11 - CL98IC P12/1 5 - 9 Gårdby Sporthall
2024-01-21 13:00 142708056 Sandbäckshults IBK P11-12/1 - Nybro IBK P11-12 6 - 6 Krungårdshallen
2024-01-21 16:30 142708060 FBC Kalmarsund P11 - FBC Kalmarsund Ungdom P11/2 3 - 9 Philip Tigerstrand, Camilla Carlsson SBB Arena
2024-01-26 19:00 142708063 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P11 - Nybro IBK P11-12 2 - 3 Gårdby Sporthall
2024-01-27 14:45 142708065 FBC Kalmarsund Ungdom P11/2 - FBC Karlskrona P10-11 7 - 6 Ölands Bank Center B
2024-01-27 16:30 142708064 FBC Kalmarsund P11 - Sandbäckshults IBK P11-12/1 16 - 4 , Albin Stolpe SBB Arena
2024-02-04 11:00 142708068 Sandbäckshults IBK P11-12/1 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P11 3 - 5 Krungårdshallen
2024-03-03 14:30 142708066 FBC Karlskrona P10-11 - CL98IC P12/1 4 - 7 Anna Blomberg, Oscar Erlandsson Vedeby Sporthall A
2024-03-09 16:00 142708071 CL98IC P12/1 - Nybro IBK P11-12 12 - 4 Falkenbergshallen
2024-03-10 10:00 142708072 FBC Karlskrona P10-11 - Sandbäckshults IBK P11-12/1 3 - 1 Ida Hansson, Anton Norrby Vedeby Sporthall A
2024-02-29 19:00 142708077 Sandbäckshults IBK P11-12/1 - CL98IC P12/1 4 - 9 Krungårdshallen
2024-03-02 14:00 142708078 Nybro IBK P11-12 - FBC Kalmarsund P11 2 - 9 Oliver Andersson, Erik Hultgren OG-Hallen
2024-03-08 19:15 142708084 FBC Kalmarsund P11 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P11 6 - 6 SBB Arena
2024-03-09 11:00 142708085 FBC Kalmarsund Ungdom P11/2 - Sandbäckshults IBK P11-12/1 10 - 6 Viggo Hjelm, Fabian Idensjö Ölands Bank Center B
2024-03-15 19:00 142708090 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P11 - FBC Kalmarsund Ungdom P11/2 4 - 10 Gårdby Sporthall
2024-03-17 14:00 142708087 Nybro IBK P11-12 - FBC Karlskrona P10-11 4 - 3 Oliver Andersson, Erik Hultgren OG-Hallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. FBC Kalmarsund Ungdom P11/ 2 12 11 0 1 100-56 44 33
2. CL98IC P12/ 1 12 9 0 3 98-65 33 27
3. FBC Kalmarsund P11 12 7 2 3 96-54 42 23
4. Nybro IBK P11-12 12 4 2 6 45-73 -28 14
5. FBC Karlskrona P10-11 12 4 1 7 61-68 -7 13
6. Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P11 12 2 1 9 46-95 -49 7
7. Sandbäckshults IBK P11-12/ 1 12 1 2 9 48-83 -35 5
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis