Fagerslätt Idrottshall






Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-29 14:45 Pantamera P Norra Blå Gr 4 (-12) 142809019 Husqvarna IK P12/2 - KFUM Jönköping P12-13/2
November
2022-11-27 14:45 Pantamera P Norra Blå Gr 5 (-12) 142810033 Husqvarna IK P12/3 - S/W 2010 IBK P12-13
December
2022-12-03 09:30 Pantamera P Norra Röd Gr 4 (-08) 142702039 Husqvarna IK P08 - Hovslätts IK P08/1
2022-12-03 11:15 Pantamera F Norra Röd Gr 3 (-09) 141405022 Husqvarna IK F10-11/2 - Malmbäcks IF F09-10
2022-12-03 13:00 Pantamera P Norra Blå Gr 4 (-12) 142809037 Husqvarna IK P12/2 - Gränna AIS P12/1
2022-12-03 14:45 Pantamera P Norra Blå Gr 5 (-12) 142810040 Husqvarna IK P12/3 - KFUM Jönköping P12-13/1
2022-12-03 16:30 Pantamera P Norra Röd Gr 9 (-10) 142712040 Husqvarna IK P10/2 - Jönköpings IK P11/1
2022-12-04 11:15 Pantamera F Norra Blå Gr 2 (-11) 141501020 Husqvarna IK F12/1 - Sävsjö IBK F12
2022-12-10 09:30 Pantamera P Norra Röd Gr 6 (-09) 142706045 Husqvarna IK P09/1 - Gränna AIS P09
2022-12-10 11:15 Pantamera P Norra Röd Gr 7 (-10) 142707043 Husqvarna IK P09/2 - IBF Tranås P10
2022-12-10 13:00 Pantamera P Norra Blå Gr 2 (-11) 142801042 Husqvarna IK P11/2 - Forsheda IF P10-12
2022-12-11 11:15 Pantamera F Norra Röd Gr 4 (-10) 141406041 Husqvarna IK F10-11/1 - Värnamo IK F10-11
2022-12-11 13:00 Pantamera F Norra Blå Gr 3 (-12) 141502028 Husqvarna IK F12/2 - IBF Tranås F12-13
2022-12-11 14:45 Pantamera P Norra Blå Gr 3 (-12) 142808025 Husqvarna IK P12/1 - Östra SK Jönköping P12
2022-12-11 16:30 Pantamera P Norra Röd Gr 8 (-10) 142710045 Husqvarna IK P10/1 - Vetlanda IBF P10
2022-12-17 09:30 Pantamera F Norra Blå Gr 3 (-12) 141502030 Husqvarna IK F12/2 - Östra SK Jönköping F12
2022-12-17 11:15 Pantamera P Norra Blå Gr 6 (-12) 142811047 Husqvarna IK P12/4 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/2
2022-12-17 13:00 Pantamera P Norra Blå Gr 5 (-12) 142810048 Husqvarna IK P12/3 - Värnamo IK P12/2
2022-12-17 16:30 Pantamera P Norra Röd Gr 9 (-10) 142712048 Husqvarna IK P10/2 - Gnosjö IBK P10-11
2022-12-18 09:30 Pantamera P Norra Röd Gr 4 (-08) 142702047 Husqvarna IK P08 - Tenhults IF P08-09
2022-12-18 11:15 Pantamera P Norra Röd Gr 8 (-10) 142710050 Husqvarna IK P10/1 - Sävsjö IBK P10
2022-12-18 13:00 Pantamera P Norra Röd Gr 6 (-09) 142706050 Husqvarna IK P09/1 - Vimmerby IBK P09
Januari
2023-01-08 14:00 Damer Division 2 Västra 141202050 Husqvarna IK B - Ingelstad IBK
2023-01-13 19:30 Herrar Division 4 NordVästra 142400073 Husqvarna IK B - Skillingaryds IK
2023-01-14 09:30 Pantamera P Norra Blå Gr 3 (-12) 142808034 Husqvarna IK P12/1 - Månsarps IBK P11/2
2023-01-14 13:00 Pantamera P Norra Blå Gr 4 (-12) 142809055 Husqvarna IK P12/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/3
2023-01-14 14:45 Pantamera P Norra Röd Gr 7 (-10) 142707053 Husqvarna IK P09/2 - KFUM Jönköping P10/1
2023-01-14 16:30 Pantamera P Norra Röd Gr 2 (-07) 141451055 Husqvarna IK P06-07 - Gnosjö IBK P07-08
2023-01-15 15:00 Pantamera P Norra Blå Gr 2 (-11) 142801052 Husqvarna IK P11/2 - Forserums IF P11
2023-01-21 09:30 Pantamera P Norra Blå Gr 5 (-12) 142810059 Husqvarna IK P12/3 - Tenhults IF P12-13
2023-01-21 13:00 Pantamera F Norra Blå Gr 3 (-12) 141502039 Husqvarna IK F12/2 - Vimmerby IBK F12-13
2023-01-21 14:45 Pantamera F Norra Röd Gr 3 (-09) 141405038 Husqvarna IK F10-11/2 - Hovslätts IK F10
2023-01-22 15:15 Pantamera P Norra Blå Gr 6 (-12) 142811058 Husqvarna IK P12/4 - Vimmerby IBK P12
2023-01-22 17:00 Pantamera P Norra Röd Gr 9 (-10) 142712059 Husqvarna IK P10/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P11
2023-01-28 11:15 Pantamera F Norra Röd Gr 4 (-10) 141406061 Husqvarna IK F10-11/1 - IBF Tranås F10-11
2023-01-28 13:00 Pantamera P Norra Blå Gr 5 (-12) 142810063 Husqvarna IK P12/3 - Westbo IBK P10-11
2023-01-28 14:45 Pantamera P Norra Röd Gr 9 (-10) 142712063 Husqvarna IK P10/2 - Hestra Skid O SK P10
2023-01-29 09:30 Pantamera P Norra Röd Gr 8 (-10) 142710065 Husqvarna IK P10/1 - Hovslätts IK P10
2023-01-29 11:15 Pantamera P Norra Röd Gr 4 (-08) 142702062 Husqvarna IK P08 - Jönköpings IK P09/1
2023-01-29 13:00 Pantamera P Norra Röd Gr 6 (-09) 142706065 Husqvarna IK P09/1 - KFUM Jönköping P09/2
Februari
2023-02-04 09:30 Pantamera P Norra Blå Gr 4 (-12) 142809069 Husqvarna IK P12/2 - Jönköpings IK P12/3
2023-02-04 11:00 Pantamera P Norra Blå Gr 2 (-11) 142801066 Husqvarna IK P11/2 - Jönköpings IK P11/3
2023-02-04 13:00 Pantamera P Norra Röd Gr 2 (-07) 141451069 Husqvarna IK P06-07 - Bodafors IBS/Malmbäcks IF P06-07
2023-02-04 14:45 Pantamera P Norra Röd Gr 7 (-10) 142707067 Husqvarna IK P09/2 - Värnamo IK P10
2023-02-18 09:30 Pantamera P Norra Blå Gr 3 (-12) 142808043 Husqvarna IK P12/1 - Bankeryds Skid o MK P12/1
2023-02-18 11:15 Pantamera P Norra Blå Gr 5 (-12) 142810073 Husqvarna IK P12/3 - Skillingaryds IK P12-13/1
2023-02-18 14:45 Pantamera P Norra Röd Gr 9 (-10) 142712073 Husqvarna IK P10/2 - Aneby SK P10
2023-02-19 09:30 Pantamera P Norra Blå Gr 2 (-11) 142801072 Husqvarna IK P11/2 - Månsarps IBK P11/1
2023-02-19 11:15 Pantamera P Norra Röd Gr 6 (-09) 142706075 Husqvarna IK P09/1 - Aneby SK P08-10
2023-02-19 13:00 Pantamera F Norra Röd Gr 4 (-10) 141406071 Husqvarna IK F10-11/1 - Skillingaryds IK F09-11
2023-02-19 14:45 Pantamera P Norra Röd Gr 8 (-10) 142710075 Husqvarna IK P10/1 - Forserums IF P10
Mars
2023-03-04 12:15 Pantamera F Norra Blå Gr 3 (-12) 141502048 Husqvarna IK F12/2 - Månsarps IBK F12-13/2
2023-03-04 14:00 Pantamera F Norra Blå Gr 2 (-11) 141501039 Husqvarna IK F12/1 - Jönköpings IK F11/3
2023-03-04 15:45 Pantamera F Norra Röd Gr 3 (-09) 141405047 Husqvarna IK F10-11/2 - Barnarps IF F09-10
2023-03-05 09:30 Pantamera P Norra Röd Gr 2 (-07) 141451078 Husqvarna IK P06-07 - Jönköpings IK P07 Röd
2023-03-05 11:15 Pantamera P Norra Röd Gr 4 (-08) 142702080 Husqvarna IK P08 - IBF Tranås P08
2023-03-05 13:00 Pantamera P Norra Blå Gr 4 (-12) 142809078 Husqvarna IK P12/2 - IBF Tranås P12/1
2023-03-05 14:45 Pantamera P Norra Blå Gr 6 (-12) 142811080 Husqvarna IK P12/4 - Sävsjö IBK P12
2023-03-05 16:30 Pantamera P Norra Röd Gr 7 (-10) 142707076 Husqvarna IK P09/2 - Bankeryds Skid o MK P10/1
2023-03-11 09:30 Pantamera F Norra Blå Gr 2 (-11) 141501042 Husqvarna IK F12/1 - Månsarps IBK F12-13/1
2023-03-11 11:15 Pantamera F Norra Blå Gr 3 (-12) 141502049 Husqvarna IK F12/2 - Värnamo IK F12-13
2023-03-11 13:00 Pantamera P Norra Röd Gr 8 (-10) 142710085 Husqvarna IK P10/1 - Bankeryds Skid o MK P10/2
2023-03-11 14:45 Pantamera P Norra Röd Gr 6 (-09) 142706085 Husqvarna IK P09/1 - Hjältevad Mariannelund IS P09
2023-03-12 11:15 Pantamera P Norra Blå Gr 2 (-11) 142801082 Husqvarna IK P11/2 - Hovslätts IK P11
2023-03-12 13:00 Pantamera F Norra Röd Gr 4 (-10) 141406081 Husqvarna IK F10-11/1 - Hestra Skid O SK F08-10
2023-03-12 16:30 Pantamera P Norra Röd Gr 7 (-10) 142707083 Husqvarna IK P09/2 - Jönköpings IK P10/1
2023-03-18 09:30 Pantamera P Norra Blå Gr 4 (-12) 142809087 Husqvarna IK P12/2 - Månsarps IBK P12
2023-03-18 11:15 Pantamera P Norra Blå Gr 5 (-12) 142810090 Husqvarna IK P12/3 - Gränna AIS P12/2
2023-03-18 13:00 Pantamera P Norra Blå Gr 6 (-12) 142811089 Husqvarna IK P12/4 - Jönköpings IK P12/2
2023-03-18 14:45 Pantamera F Norra Röd Gr 3 (-09) 141405056 Husqvarna IK F10-11/2 - Aneby SK F08-09
2023-03-19 09:30 Pantamera P Norra Röd Gr 4 (-08) 142702089 Husqvarna IK P08 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/2
2023-03-19 11:15 Pantamera P Norra Röd Gr 9 (-10) 142712090 Husqvarna IK P10/2 - S/W 2010 IBK P10-11

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis