Torsås Sporthall

Adress
Torsås
Telefon
0486-41461 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2022-09-17 16:30 Träningsmatcher SmIBF Dam 143000029 Slätafly/SK IBK (D2) - FBC Karlskrona (DJ20)
2022-09-21 19:30 Träningsmatcher SmIBF Herr 143100094 Slätafly/SK IBK (H2) - Nybro IBK (H3)
Oktober
2022-10-02 17:00 Träningsmatcher SmIBF Dam 143000040 Slätafly/SK IBK (D2) - FBC Karlskrona (DJ20)
2022-10-07 19:30 Herrar Division 2 142200009 Slätafly/SK IBK - Craftstadens IBK Oskarshamn
2022-10-14 19:00 Damer Division 2 Östra 141203006 Slätafly/SK IBK - Färjestadens IBS
2022-10-16 10:00 Pantamera F Östra Blå Gr 1 (-11) 141505007 Slätafly/SK IBK F11-12 - FBC Kalmarsund Ungdom F11-12/1
2022-10-16 14:00 Pantamera P Östra Röd Gr 2 (-07) 141454009 Slätafly/SK IBK P07-08 - Nybro IBK P07-08
2022-10-21 20:00 Herrar Division 2 142200019 Slätafly/SK IBK - KFUM Jönköping
2022-10-23 13:00 Pantamera P Östra Röd Gr 8 (-10) 142711012 Slätafly/SK IBK P09-10 - Jämjö IBK P10
2022-10-23 15:00 Damer Division 2 Östra 141203011 Slätafly/SK IBK - Sandbäckshults IBK
2022-10-30 12:00 Pantamera F Östra Blå Gr 1 (-11) 141505014 Slätafly/SK IBK F11-12 - Gantesbo IBK F10-11
November
2022-11-11 19:30 Herrar Division 2 142200034 Slätafly/SK IBK - Hovmantorps GOIF
2022-11-13 12:00 Pantamera P Östra Röd Gr 8 (-10) 142711019 Slätafly/SK IBK P09-10 - CL98IC P10/2
2022-11-13 14:00 Pantamera P Östra Röd Gr 2 (-07) 141454023 Slätafly/SK IBK P07-08 - Carlshamns IBK P06-08
2022-11-13 16:00 Damer Division 2 Östra 141203025 Slätafly/SK IBK - Mörbylånga GOIF
2022-11-25 19:30 Herrar Division 2 142200046 Slätafly/SK IBK - Växjö IBK Utveckling
2022-11-27 14:00 Damer Division 2 Östra 141203035 Slätafly/SK IBK - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF
2022-11-27 16:30 Pantamera P Östra Röd Gr 2 (-07) 141454033 Slätafly/SK IBK P07-08 - Växjö IBK Utveckling P08/2
December
2022-12-04 12:00 Pantamera P Östra Röd Gr 2 (-07) 141454040 Slätafly/SK IBK P07-08 - Hovmantorps GOIF P07-08
2022-12-11 13:00 Pantamera P Östra Röd Gr 8 (-10) 142711026 Slätafly/SK IBK P09-10 - FBC Karlskrona P10
2022-12-11 15:00 Pantamera F Östra Blå Gr 1 (-11) 141505028 Slätafly/SK IBK F11-12 - CL98IC F12/2
2022-12-16 19:30 Herrar Division 2 142200066 Slätafly/SK IBK - Gransholms IF
2022-12-18 10:00 Pantamera P Östra Röd Gr 8 (-10) 142711032 Slätafly/SK IBK P09-10 - Gantesbo IBK P10-11
2022-12-18 14:00 Damer Division 2 Östra 141203045 Slätafly/SK IBK - Westerviks IBK
2022-12-18 16:30 Pantamera P Östra Röd Gr 2 (-07) 141454048 Slätafly/SK IBK P07-08 - CL98IC P07/2
Januari
2023-01-06 19:30 Herrar Division 2 142200071 Slätafly/SK IBK - Sävsjö IBK
2023-01-08 15:00 Damer Division 2 Östra 141203050 Slätafly/SK IBK - FBC Kalmarsund Ungdom
2023-01-15 13:00 Pantamera P Östra Röd Gr 8 (-10) 142711033 Slätafly/SK IBK P09-10 - FBC Kalmarsund Ungdom P10
2023-01-20 19:30 Herrar Division 2 142200084 Slätafly/SK IBK - Vimmerby IBK
2023-01-22 11:00 Pantamera F Östra Blå Gr 1 (-11) 141505039 Slätafly/SK IBK F11-12 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10
2023-01-22 15:00 Pantamera P Östra Röd Gr 2 (-07) 141454059 Slätafly/SK IBK P07-08 - FBC Karlskrona P07
2023-01-29 14:00 Damer Division 2 Östra 141203065 Slätafly/SK IBK - Vimmerby IBK
Februari
2023-02-03 20:00 Herrar Division 2 142200092 Slätafly/SK IBK - Jönköping IK Utveckling
2023-02-12 12:00 Pantamera P Östra Röd Gr 8 (-10) 142711042 Slätafly/SK IBK P09-10 - KaRo IBF P10-11
2023-02-12 14:00 Pantamera P Östra Röd Gr 2 (-07) 141454073 Slätafly/SK IBK P07-08 - KaRo IBF P06-07
2023-02-12 16:00 Damer Division 2 Östra 141203075 Slätafly/SK IBK - Nybro IBK
2023-02-17 19:30 Herrar Division 2 142200107 Slätafly/SK IBK - Ingelstad IBK
2023-02-26 12:00 Pantamera F Östra Blå Gr 1 (-11) 141505048 Slätafly/SK IBK F11-12 - Vimmerby IBK F10-11
Mars
2023-03-03 19:30 Herrar Division 2 142200119 Slätafly/SK IBK - FBC Karlskrona
2023-03-10 19:30 Herrar Division 2 142200126 Slätafly/SK IBK - Värnamo IK
2023-03-12 12:00 Pantamera P Östra Röd Gr 8 (-10) 142711051 Slätafly/SK IBK P09-10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10
2023-03-12 14:00 Pantamera F Östra Blå Gr 1 (-11) 141505049 Slätafly/SK IBK F11-12 - Nybro IBK F11-12
2023-03-19 14:00 Pantamera P Östra Röd Gr 2 (-07) 141454090 Slätafly/SK IBK P07-08 - FBC Kalmarsund Ungdom P07

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis