FB-hallen

Adress
Aneby





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2021-10-01 20:00 Träningsmatcher SmIBF Herr 143100098 Aneby SK (H4) - IF Ariel (H4)
November
2021-11-20 10:00 Cupdag F NÖ Röd Gr4 (-08) 141555007 Aneby SK F08-09 - Tenhults IF F08-09
2021-11-20 11:00 Cupdag F NÖ Röd Gr4 (-08) 141555008 VAKANT PLATS - Vimmerby IBK F08-09
2021-11-20 12:00 Cupdag F NÖ Röd Gr4 (-08) 141555009 Aneby SK F08-09 - Vimmerby IBK F08-09
2021-11-20 13:00 Cupdag F NÖ Röd Gr4 (-08) 141555010 Tenhults IF F08-09 - VAKANT PLATS
2021-11-20 14:00 Cupdag F NÖ Röd Gr4 (-08) 141555011 Vimmerby IBK F08-09 - Tenhults IF F08-09
2021-11-20 15:00 Cupdag F NÖ Röd Gr4 (-08) 141555012 VAKANT PLATS - Aneby SK F08-09
Januari
2022-01-15 14:30 Pantamera P Norra Röd Gr6 (-08) 142703060 Aneby SK P07-08 - Månsarps IBK P08
2022-01-21 19:00 Pantamera P Norra Röd Gr6 (-08) 142703064 Aneby SK P07-08 - Bankeryds Skid o MK P08/2
2022-01-22 10:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 4 142904058 Aneby SK P11 - Jönköpings IK P11/3
2022-01-22 11:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 4 142904059 Jönköpings IK P11/3 - Sävsjö IBK P11/2
2022-01-22 12:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 4 142904060 Sävsjö IBK P11/2 - Aneby SK P11
2022-01-22 14:30 Pantamera F NordÖstra Röd Gr4 (-08) 141406041 Aneby SK F08-09 - Månsarps IBK F08-09/2
2022-01-23 10:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 1 141601061 Aneby SK F10-11 - Vetlanda IBF F10
2022-01-23 11:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 1 141601062 Vetlanda IBF F10 - Jönköpings IK F11/2
2022-01-23 12:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 1 141601063 Jönköpings IK F11/2 - Aneby SK F10-11
2022-01-29 10:30 Pantamera F Norra Röd Gr3 (-08) 141402069 Aneby SK F06-07 - Hovslätts IK F08
2022-01-29 13:00 Pantamera P Norra Röd Gr2 (-06) 141451069 Aneby SK P05-06 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P06
2022-01-29 15:00 Pantamera P Norra Blå Gr4 (-10) 142803067 Aneby SK P09-10 - Hovslätts IK P10
2022-01-29 17:00 Herrar Division 4 Nordöstra 142401052 Aneby SK - Westerviks IBK B
Februari
2022-02-04 19:00 Pantamera P Norra Röd Gr6 (-08) 142703074 Aneby SK P07-08 - Vimmerby IBK P08
2022-02-10 19:15 Pantamera P Norra Röd Gr2 (-06) 141451078 Aneby SK P05-06 - Vetlanda IBF P06-07
2022-02-11 19:00 Pantamera F Norra Röd Gr3 (-08) 141402078 Aneby SK F06-07 - Månsarps IBK F08-09/1
2022-02-12 10:30 Pantamera P Norra Blå Gr4 (-10) 142803076 Aneby SK P09-10 - Månsarps IBK P10
2022-02-12 17:00 Herrar Division 4 Nordöstra 142401066 Aneby SK - Bodafors IBS
2022-02-26 12:30 Pantamera P Norra Blå Gr4 (-10) 142803083 Aneby SK P09-10 - Jönköpings IK P10/1
2022-02-26 14:30 Pantamera P Norra Röd Gr6 (-08) 142703084 Aneby SK P07-08 - IBF Tranås P08
2022-02-26 17:00 Herrar Division 4 Nordöstra 142401072 Aneby SK - Nässjö IBF B
Mars
2022-03-04 19:00 Pantamera F NordÖstra Röd Gr4 (-08) 141406050 Aneby SK F08-09 - Månsarps IBK F08-09/2
2022-03-12 12:30 Pantamera F Norra Röd Gr3 (-08) 141402087 Aneby SK F06-07 - Gnosjö IBK F07-08
2022-03-12 15:00 Pantamera P Norra Röd Gr2 (-06) 141451087 Aneby SK P05-06 - Värnamo IK P05-06

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis