Vedeby Sporthall A

Adress
Vedebyskolan, Lyckeby
Telefon
0455-303428 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-01 15:00 Damer Division 1 141205002 FBC Karlskrona - Husqvarna IK
2022-10-07 20:00 Herrar Division 2 142200007 FBC Karlskrona - KFUM Jönköping
2022-10-08 11:00 Pantamera P Östra Röd Gr 8 (-10) 142711003 FBC Karlskrona P10 - Jämjö IBK P10
2022-10-08 13:00 HerrJunior 17 SydÖstra 142612004 FBC Karlskrona HJ17 - Vimmerby IBK HJ17
2022-10-09 11:00 Pantamera P Östra Röd Gr 7 (-10) 142709003 FBC Karlskrona P09 - Nybro IBK P09-10
2022-10-09 13:00 Pantamera P Östra Röd Gr 2 (-07) 141454001 FBC Karlskrona P07 - FBC Kalmarsund Ungdom P07
2022-10-14 19:30 Damer Division 1 141205013 FBC Karlskrona - Växjö IBK Utveckling
2022-10-16 16:00 Herrar Division 4 SydÖstra 142403011 FBC Karlskrona B - Lessebo GoIF
2022-10-21 19:30 Herrar Division 2 142200023 FBC Karlskrona - Sävsjö IBK
2022-10-22 10:30 Pantamera P Östra Röd Gr 8 (-10) 142711010 FBC Karlskrona P10 - CL98IC P10/2
2022-10-22 12:30 Pantamera F Östra Röd Gr 1 (-07) 141401012 FBC Karlskrona F07-09 - CL98IC F06-07
2022-10-22 15:00 Damer Division 1 141205016 FBC Karlskrona - Sävsjö IBK
2022-10-23 11:00 Pantamera P Östra Röd Gr 2 (-07) 141454012 FBC Karlskrona P07 - Slätafly/SK IBK P07-08
2022-10-23 13:00 Pantamera F Östra Röd Gr 3 (-09) 141409012 FBC Karlskrona F09-10 - Böda IK/Högby IF F10-11
2022-10-23 15:00 Pantamera P Östra Röd Gr 7 (-10) 142709014 FBC Karlskrona P09 - CL98IC P09/1
2022-10-25 19:30 Herrar Division 4 SydÖstra 142403021 FBC Karlskrona B - KaRo IBF
2022-10-29 15:00 HerrJunior 17 SydÖstra 142612018 FBC Karlskrona HJ17 - Nybro IBK HJ17
2022-10-30 11:00 Pantamera P Östra Röd Gr 7 (-10) 142709017 FBC Karlskrona P09 - CL98IC P10/1
November
2022-11-06 13:00 Herrar Division 4 SydÖstra 142403036 FBC Karlskrona B - IF Ariel B
2022-11-11 20:00 Herrar Division 2 142200031 FBC Karlskrona - Jönköping IK Utveckling
2022-11-12 12:00 Pantamera F Östra Röd Gr 1 (-07) 141401019 FBC Karlskrona F07-09 - Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08
2022-11-12 14:00 Pantamera P Östra Röd Gr 2 (-07) 141454021 FBC Karlskrona P07 - Nybro IBK P07-08
2022-11-12 16:00 Pantamera P Östra Röd Gr 8 (-10) 142711017 FBC Karlskrona P10 - FBC Kalmarsund Ungdom P10
2022-11-13 12:00 Damjunior 20 141320024 FBC Karlskrona DJ20 - Ljungby IB DJ20
2022-11-13 15:00 Herrar Division 4 SydÖstra 142403040 FBC Karlskrona B - Gantesbo IBK
2022-11-19 12:00 HerrJunior 17 SydÖstra 142612027 FBC Karlskrona HJ17 - Öjaby Sport IBK HJ17
2022-11-20 11:00 Pantamera P Östra Röd Gr 7 (-10) 142709026 FBC Karlskrona P09 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09
2022-11-20 13:30 Damer Division 1 141205032 FBC Karlskrona - Hovslätts IK
2022-11-25 20:00 Herrar Division 2 142200048 FBC Karlskrona - Värnamo IK
2022-11-26 13:00 Pantamera P Mellersta/Syd Röd Gr 3 (-08) 142701034 FBC Karlskrona P08 - Hovshaga AIF P08
2022-11-27 11:00 Pantamera P Östra Röd Gr 2 (-07) 141454031 FBC Karlskrona P07 - Carlshamns IBK P06-08
December
2022-12-02 19:30 Herrar Division 2 142200053 FBC Karlskrona - Slätafly/SK IBK
2022-12-03 11:00 Pantamera P Östra Röd Gr 8 (-10) 142711024 FBC Karlskrona P10 - Gantesbo IBK P10-11
2022-12-09 19:30 Damjunior 20 141320044 FBC Karlskrona DJ20 - Olofströms IBK DJ20
2022-12-10 10:30 Pantamera P Mellersta/Syd Röd Gr 3 (-08) 142701044 FBC Karlskrona P08 - Ryds SK P08-09
2022-12-10 12:30 Pantamera F Östra Röd Gr 1 (-07) 141401026 FBC Karlskrona F07-09 - Nybro IBK F06-08
2022-12-10 15:00 Damer Division 1 141205042 FBC Karlskrona - Värnamo IK
2022-12-11 12:00 Pantamera F Östra Röd Gr 3 (-09) 141409026 FBC Karlskrona F09-10 - FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/2
2022-12-11 14:00 Pantamera P Östra Röd Gr 7 (-10) 142709043 FBC Karlskrona P09 - Sandbäckshults IBK P09-10
2022-12-11 16:00 Pantamera P Östra Röd Gr 2 (-07) 141454041 FBC Karlskrona P07 - Växjö IBK Utveckling P08/2
2022-12-16 19:30 Herrar Division 2 142200065 FBC Karlskrona - Ingelstad IBK
2022-12-17 11:00 Pantamera P Mellersta/Syd Röd Gr 3 (-08) 142701049 FBC Karlskrona P08 - Väckelsångs IK P08
2022-12-17 13:00 Pantamera F Östra Röd Gr 1 (-07) 141401032 FBC Karlskrona F07-09 - Gantesbo IBK F07-08
2022-12-17 15:00 Pantamera F Östra Röd Gr 3 (-09) 141409032 FBC Karlskrona F09-10 - Nybro IBK F09-10
2022-12-18 13:00 Herrar Division 4 SydÖstra 142403064 FBC Karlskrona B - CL98IC B
Januari
2023-01-06 19:30 Herrar Division 2 142200069 FBC Karlskrona - Craftstadens IBK Oskarshamn
2023-01-07 12:00 HerrJunior 17 SydÖstra 142612054 FBC Karlskrona HJ17 - Hovshaga AIF HJ17
2023-01-08 12:00 Herrar Division 4 SydÖstra 142403067 FBC Karlskrona B - Olofströms IBK B
2023-01-08 15:00 Damer Division 1 141205052 FBC Karlskrona - Jönköpings IK Utveckling
2023-01-14 10:30 Pantamera P Östra Röd Gr 8 (-10) 142711035 FBC Karlskrona P10 - KaRo IBF P10-11
2023-01-14 15:00 HerrJunior 17 SydÖstra 142612056 FBC Karlskrona HJ17 - FBC Kalmarsund Ungdom HJ17
2023-01-15 10:00 Pantamera F Östra Röd Gr 3 (-09) 141409033 FBC Karlskrona F09-10 - Jämjö IBK F10
2023-01-15 12:00 Damjunior 20 141320060 FBC Karlskrona DJ20 - Sävsjö IBK DJ20
2023-01-15 14:30 Pantamera P Östra Röd Gr 2 (-07) 141454051 FBC Karlskrona P07 - Hovmantorps GOIF P07-08
2023-01-20 19:30 Herrar Division 2 142200082 FBC Karlskrona - Hovmantorps GOIF
2023-01-28 12:30 Pantamera P Östra Röd Gr 2 (-07) 141454061 FBC Karlskrona P07 - CL98IC P07/2
2023-01-28 15:00 HerrJunior 17 SydÖstra 142612068 FBC Karlskrona HJ17 - CL98IC HJ17
2023-01-29 13:00 Herrar Division 4 SydÖstra 142403094 FBC Karlskrona B - Ljungbyholms GOIF B
Februari
2023-02-03 20:00 Herrar Division 2 142200096 FBC Karlskrona - Vimmerby IBK
2023-02-04 15:00 Damer Division 1 141205066 FBC Karlskrona - CL98IC
2023-02-05 12:00 Damjunior 20 141320074 FBC Karlskrona DJ20 - Växjö IBK Utveckling DJ20
2023-02-05 15:00 Pantamera P Östra Röd Gr 7 (-10) 142709067 FBC Karlskrona P09 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/1
2023-02-17 19:30 Herrar Division 2 142200106 FBC Karlskrona - Växjö IBK Utveckling
2023-02-18 10:00 Pantamera P Mellersta/Syd Röd Gr 3 (-08) 142701074 FBC Karlskrona P08 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/2
2023-02-18 12:00 HerrJunior 17 SydÖstra 142612077 FBC Karlskrona HJ17 - Craftstadens IBK HJ17
2023-02-18 15:00 Damer Division 1 141205072 FBC Karlskrona - Olofströms IBK
2023-02-19 12:00 Pantamera P Östra Röd Gr 8 (-10) 142711044 FBC Karlskrona P10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10
2023-02-19 14:00 Pantamera F Östra Röd Gr 1 (-07) 141401042 FBC Karlskrona F07-09 - Hovshaga AIF F07-08
2023-02-19 16:00 Pantamera F Östra Röd Gr 3 (-09) 141409042 FBC Karlskrona F09-10 - CL98IC F10/1
2023-02-26 13:00 Herrar Division 4 SydÖstra 142403112 FBC Karlskrona B - Carlshamns IBK B
Mars
2023-03-04 15:00 Damer Division 1 141205082 FBC Karlskrona - Vetlanda IBF
2023-03-05 12:00 Damjunior 20 141320084 FBC Karlskrona DJ20 - Alvesta IBK DJ20
2023-03-10 19:30 Herrar Division 2 142200125 FBC Karlskrona - Gransholms IF
2023-03-11 10:00 Pantamera P Mellersta/Syd Röd Gr 3 (-08) 142701084 FBC Karlskrona P08 - CL98IC P08/2
2023-03-11 12:00 Pantamera F Östra Röd Gr 3 (-09) 141409051 FBC Karlskrona F09-10 - Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10
2023-03-11 14:00 Pantamera F Östra Röd Gr 1 (-07) 141401051 FBC Karlskrona F07-09 - FBC Kalmarsund Ungdom F07
2023-03-11 16:00 HerrJunior 17 SydÖstra 142612086 FBC Karlskrona HJ17 - Växjö IBK Utveckling HJ17
2023-03-12 10:30 Pantamera P Östra Röd Gr 2 (-07) 141454081 FBC Karlskrona P07 - KaRo IBF P06-07
2023-03-12 13:00 Herrar Division 4 SydÖstra 142403124 FBC Karlskrona B - Fliseryds IF B
2023-03-12 15:30 Pantamera P Östra Röd Gr 7 (-10) 142709083 FBC Karlskrona P09 - Craftstadens IBK Oskarshamn P09
2023-03-18 13:00 Pantamera P Östra Röd Gr 8 (-10) 142711054 FBC Karlskrona P10 - Slätafly/SK IBK P09-10

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis