Falkenbergshallen

Adress
Falkenbergsvägen 12, 39244 Kalmar





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera P Östra Blå Gr4 (-10) 142809029 CL98IC P10/1 - CL98IC P10/2
Pantamera P Östra Blå Gr4 (-10) 142809088 CL98IC P10/1 - Westerviks IBK P10
Pantamera P Östra Blå Gr4 (-10) 142809010 CL98IC P10/2 - Westerviks IBK P10
November
2021-11-21 11:30 Cupdag F M&Ö Blå Gr1 (-09) 141552014 VAKANT PLATS - Rottne IF F08-09
2021-11-21 15:30 Cupdag F M&Ö Blå Gr1 (-09) 141552018 VAKANT PLATS - CL98IC F08-09
Januari
2022-01-15 10:30   Uppskj. Pantamera P Östra Röd Gr1 (-05) 141453057 CL98IC P05 - Öjaby Sport IBK P06-07
2022-01-16 13:00   Uppskj. Pantamera F Mellersta Blå Gr1 (-09) 141503051 CL98IC F08-09 - Alvesta IBK F08-09
2022-01-22 12:00 Juniorallsvenskan G HJ18 580706070 CL98IC - Fagerhult Habo IBK Ungdom
2022-01-22 14:00 Pantamera P Östra Blå Gr1 (-09) 142808043 CL98IC P09/2 - FBC Drag P09-10
2022-01-23 12:30 Pantamera P Östra Blå Gr4 (-10) 142809064 CL98IC P10/2 - FBC Karlskrona P10
2022-01-23 14:30 Herrar Division 4 Sydöstra 142403062 CL98IC B - IF Ariel B lag
2022-01-27 19:00 Pantamera P Östra Röd Gr1 (-05) 141453070 CL98IC P05 - Nybro IBK P05-06
2022-01-28 19:30 Herrar Division 4 Sydöstra 142403087 CL98IC B - Fliseryds IF B
2022-01-29 10:30 Pantamera P Västra Blå Gr1 (-09) 142805069 CL98IC P09/1 - Hovshaga AIF P09
2022-01-29 14:30 Pantamera F Östra Röd Gr1 (-05) 141401067 CL98IC F05-07 - FBC Karlskrona F05-06
2022-01-30 10:30 Pantamera P Östra Blå Gr4 (-10) 142809070 CL98IC P10/1 - Gantesbo IBK P10-11
2022-01-30 15:00 Pantamera P Västra Röd Gr4 (-07) 142704070 CL98IC P07/1 - Moheda IBK P07-08
Februari
2022-02-04 19:30 Herrjunior 18 Södra 142611014 CL98IC HJ - Växjö IBK Utveckling HJ
2022-02-05 10:30 Pantamera P Östra Blå Gr4 (-10) 142809074 CL98IC P10/2 - CL98IC P10/1
2022-02-05 12:30 Pantamera F Mellersta Blå Gr1 (-09) 141503071 CL98IC F08-09 - Växjö IBK Utveckling F08-09/2
2022-02-06 11:00 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602052 CL98IC F12 - Hovshaga AIF F11
2022-02-06 12:00 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602053 Hovshaga AIF F11 - FBC Kalmarsund Ungdom F10-11
2022-02-06 13:00 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602054 FBC Kalmarsund Ungdom F10-11 - CL98IC F12
2022-02-11 19:30 Juniorallsvenskan G HJ18 580706079 CL98IC - Växjö IBK Utveckling
2022-02-12 11:00 Pantamera F Östra Röd Gr4 (-07) 141405045 CL98IC F06-08 - IBK Svala F07
2022-02-12 13:00 Pantamera F Mellersta Blå Gr1 (-09) 141503061 CL98IC F08-09 - Sandbäckshults IBK F08-09
2022-02-12 14:30 Pantamera P Västra Blå Gr1 (-09) 142805078 CL98IC P09/1 - Växjö IBK Utveckling P10/3
2022-02-12 16:30 Pantamera P Östra Röd Gr3 (-07) 142706077 CL98IC P07/2 - FBC Karlskrona P07
2022-02-13 11:00 Herrar Division 4 Sydöstra 142403098 CL98IC B - Ljungbyholms GOIF
2022-02-13 13:00 Pantamera P Västra Röd Gr4 (-07) 142704079 CL98IC P07/1 - Lagan IBK P07-08/1
2022-02-13 15:00 Pantamera P Östra Blå Gr4 (-10) 142809079 CL98IC P10/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10
2022-02-18 19:30 Pantamera F Östra Röd Gr1 (-05) 141401076 CL98IC F05-07 - Slätafly/SK IBK F05-06
2022-02-19 16:30 Herrjunior 18 Södra 142611049 CL98IC HJ - FBC Kalmarsund Ungdom HJ
2022-02-20 12:30 Herrar Division 4 Sydöstra 142403103 CL98IC B - KaRo IBF
2022-02-25 20:00 Juniorallsvenskan G HJ18 580706088 CL98IC - Värnamo IK
Mars
2022-03-05 10:30 Pantamera P Östra Blå Gr4 (-10) 142809084 CL98IC P10/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10
2022-03-05 12:30 Pantamera P Östra Blå Gr1 (-09) 142808052 CL98IC P09/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P09
2022-03-05 14:30 Pantamera F Östra Röd Gr1 (-05) 141401083 CL98IC F05-07 - Nässjö IBF F05-06
2022-03-11 19:30 Herrar Division 4 Sydöstra 142403122 CL98IC B - FBC Kalmarsund Ungdom B
2022-03-12 11:00 Pantamera F Östra Röd Gr4 (-07) 141405053 CL98IC F06-08 - Westerviks IBK F08
2022-03-12 14:00 Damer Division 1 141205081 CL98IC - Husqvarna IK
2022-03-13 11:00 Pantamera F Mellersta Blå Gr1 (-09) 141503081 CL98IC F08-09 - Hovshaga AIF F09
2022-03-13 12:30 Pantamera P Östra Röd Gr2 (-06) 141454056 CL98IC P06/2 - Ingelstad IBK P07
2022-03-13 15:30 Pantamera P Västra Blå Gr1 (-09) 142805087 CL98IC P09/1 - Älmhults IBK P08-09
2022-03-20 11:00 Pantamera P Östra Röd Gr1 (-05) 141453038 CL98IC P05 - Lagan IBK P05

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis