Falkenbergshallen

Adress
Falkenbergsvägen 12, 39244 Kalmar





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera P Östra Blå Gr4 (-10) 142809029 CL98IC P10/1 - CL98IC P10/2
Oktober
2021-10-09 12:30 Pantamera F Östra Röd Gr4 (-07) 141405005 CL98IC F06-08 - Hjältevad Mariannelund IS F07
2021-10-16 14:30 Pantamera P Västra Blå Gr1 (-09) 142805015 CL98IC P09/1 - Vislanda IF P08-09
2021-10-17 11:00 Pantamera F Mellersta Blå Gr1 (-09) 141503012 CL98IC F08-09 - Ingelstad IBK F08-09
2021-10-17 13:00 Herrjunior 18 Södra 142611007 CL98IC HJ - Hovshaga AIF HJ
2021-10-17 15:00 Pantamera P Östra Blå Gr1 (-09) 142808011 CL98IC P09/2 - Nybro IBK P09-10
2021-10-22 17:45 Pantamera P Västra Blå Gr1 (-09) 142805019 CL98IC P09/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/1
2021-10-23 11:00 Pantamera F Östra Röd Gr1 (-05) 141401017 CL98IC F05-07 - Växjö IBK Utveckling F07/1
2021-10-23 13:00 Pantamera F Östra Röd Gr4 (-07) 141405013 CL98IC F06-08 - Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08
2021-10-23 16:30 Pantamera P Östra Röd Gr1 (-05) 141453020 CL98IC P05 - Växjö IBK Utveckling P06/1
2021-10-24 09:30 Pantamera P Östra Blå Gr4 (-10) 142809020 CL98IC P10/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P10
2021-10-24 11:30 Juniorallsvenskan G HJ18 580706029 CL98IC - Jönköpings IK Utveckling
2021-10-24 14:00 Pantamera P Östra Röd Gr2 (-06) 141454015 CL98IC P06/2 - FBC Karlskrona P06/2
2021-10-30 11:00 Pantamera F Mellersta Blå Gr1 (-09) 141503021 CL98IC F08-09 - Olofströms IBK F08-10
2021-10-30 12:30 Pantamera P Östra Blå Gr4 (-10) 142809024 CL98IC P10/2 - Jämjö IBK P10
2021-10-31 13:00 Herrjunior 18 Södra 142611014 CL98IC HJ - Växjö IBK Utveckling HJS
November
2021-11-06 12:00 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602016 CL98IC F12 - Ryds SK F11-12
2021-11-06 12:45 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602017 Ryds SK F11-12 - FBC Kalmarsund Ungdom F10-11
2021-11-06 13:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602018 FBC Kalmarsund Ungdom F10-11 - CL98IC F12
2021-11-13 12:30 Pantamera F Östra Röd Gr1 (-05) 141401026 CL98IC F05-07 - Alvesta IBK /Gransholms IF F05-06
2021-11-13 14:30 Pantamera P Västra Blå Gr1 (-09) 142805028 CL98IC P09/1 - KaRo IBF P09
2021-11-14 11:00 Pantamera F Östra Röd Gr4 (-07) 141405021 CL98IC F06-08 - Nybro IBK F07-08
2021-11-14 13:00 Juniorallsvenskan G HJ18 580706038 CL98IC - Vetlanda IBF
2021-11-14 15:00 Pantamera P Östra Röd Gr2 (-06) 141454022 CL98IC P06/2 - Sandbäckshults IBK P06-07
2021-11-20 10:30 Pantamera P Östra Blå Gr4 (-10) 142809034 CL98IC P10/2 - Slätafly/SK IBK P10-11
2021-11-21 10:30 Cupdag F M&Ö Blå Gr1 (-09) 141552013 CL98IC F08-09 - Jämjö IBK F10-11
2021-11-21 11:30 Cupdag F M&Ö Blå Gr1 (-09) 141552014 Olofströms IBK F08-10 - Rottne IF F08-09
2021-11-21 12:30 Cupdag F M&Ö Blå Gr1 (-09) 141552015 CL98IC F08-09 - Rottne IF F08-09
2021-11-21 13:30 Cupdag F M&Ö Blå Gr1 (-09) 141552016 Jämjö IBK F10-11 - Olofströms IBK F08-10
2021-11-21 14:30 Cupdag F M&Ö Blå Gr1 (-09) 141552017 Rottne IF F08-09 - Jämjö IBK F10-11
2021-11-21 15:30 Cupdag F M&Ö Blå Gr1 (-09) 141552018 Olofströms IBK F08-10 - CL98IC F08-09
2021-11-27 10:30 Pantamera P Östra Röd Gr1 (-05) 141453038 CL98IC P05 - Lagan IBK P05
2021-11-27 12:30 Pantamera P Västra Blå Gr1 (-09) 142805037 CL98IC P09/1 - Alvesta IBK P09
2021-11-27 14:30 Pantamera P Västra Röd Gr4 (-07) 142704038 CL98IC P07/1 - Älmhults IBK P07
2021-11-28 10:30 Pantamera P Östra Röd Gr3 (-07) 142706036 CL98IC P07/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P07
2021-11-28 13:00 Herrar Division 4 Sydöstra 142403045 CL98IC B - Slätafly/SK IBK B
2021-11-28 15:30 Herrjunior 18 Södra 142611028 CL98IC HJ - Olofströms IBK HJ
December
2021-12-03 19:30 Herrar Division 4 Sydöstra 142403049 CL98IC B - Gantesbo IBK
2021-12-04 10:30 Pantamera F Mellersta Blå Gr1 (-09) 141503031 CL98IC F08-09 - Växjö IBK Utveckling F08-09/1
2021-12-04 12:30 Pantamera F Östra Röd Gr1 (-05) 141401043 CL98IC F05-07 - Ingelstad IBK F05-06
2021-12-04 15:00 SmålandsCupen Dam Slutspel 145035003 CL98IC - Carlshamns IBK
2021-12-05 10:30 Pantamera P Östra Blå Gr1 (-09) 142808025 CL98IC P09/2 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09-10
2021-12-05 12:30 Pantamera P Östra Blå Gr4 (-10) 142809044 CL98IC P10/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P10
2021-12-11 12:00 Juniorallsvenskan G HJ18 580706046 CL98IC - KFUM Jönköping
2021-12-11 14:00 Pantamera P Östra Röd Gr1 (-05) 141453046 CL98IC P05 - KaRo IBF P05-06
2021-12-11 16:00 Pantamera P Västra Röd Gr4 (-07) 142704046 CL98IC P07/1 - Hovshaga AIF P07
2021-12-12 11:00 Pantamera F Östra Röd Gr4 (-07) 141405029 CL98IC F06-08 - FBC Kalmarsund Ungdom F07
2021-12-12 13:00 Herrjunior 18 Södra 142611030 CL98IC HJ - Carlshamns IBK HJ
2021-12-12 15:00 Juniorallsvenskan H DJ18 580738041 CL98IC/FBC Kalmarsund - Åstorp/Kvidinge IBS
2021-12-17 19:30 Herrar Division 4 Sydöstra 142403062 CL98IC B - IF Ariel B lag
2021-12-18 11:00 Pantamera F Mellersta Blå Gr1 (-09) 141503041 CL98IC F08-09 - Rottne IF F08-09
2021-12-18 12:30 Pantamera F Östra Röd Gr1 (-05) 141401053 CL98IC F05-07 - Ljungby IB F05-06
2021-12-18 14:30 Pantamera P Västra Blå Gr1 (-09) 142805055 CL98IC P09/1 - Ljungby IB P09
2021-12-19 10:30 Pantamera P Östra Blå Gr1 (-09) 142808034 CL98IC P09/2 - Sandbäckshults IBK P09-10
Januari
2022-01-12 20:00 Juniorallsvenskan G HJ18 580706057 CL98IC - FBC Kalmarsund /FBC Kalmarsund Ungdom
2022-01-14 19:30 Herrar Division 4 Sydöstra 142403075 CL98IC B - Sandbäckshults IBK
2022-01-15 11:00 Pantamera P Östra Röd Gr1 (-05) 141453057 CL98IC P05 - Öjaby Sport IBK P06-07
2022-01-15 12:30 Pantamera P Östra Röd Gr2 (-06) 141454038 CL98IC P06/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P06-07
2022-01-16 11:00 Pantamera F Östra Röd Gr4 (-07) 141405037 CL98IC F06-08 - Craftstadens IBK/IF Ariel F06-08
2022-01-16 13:00 Pantamera F Mellersta Blå Gr1 (-09) 141503051 CL98IC F08-09 - Alvesta IBK F08-09
2022-01-16 14:30 Herrjunior 18 Södra 142611039 CL98IC HJ - Nybro IBK HJ
2022-01-22 12:00 Juniorallsvenskan G HJ18 580706070 CL98IC - Fagerhult Habo IBK Ungdom
2022-01-22 14:00 Pantamera P Östra Blå Gr1 (-09) 142808043 CL98IC P09/2 - FBC Drag P09-10
2022-01-23 12:30 Pantamera P Östra Blå Gr4 (-10) 142809064 CL98IC P10/2 - FBC Karlskrona P10
2022-01-28 19:30 Herrar Division 4 Sydöstra 142403087 CL98IC B - Fliseryds IF B
2022-01-29 10:30 Pantamera P Västra Blå Gr1 (-09) 142805069 CL98IC P09/1 - Hovshaga AIF P09
2022-01-29 12:30 Pantamera P Östra Röd Gr1 (-05) 141453070 CL98IC P05 - Nybro IBK P05-06
2022-01-29 14:30 Pantamera F Östra Röd Gr1 (-05) 141401067 CL98IC F05-07 - FBC Karlskrona F05-06
2022-01-30 10:30 Pantamera P Östra Blå Gr4 (-10) 142809070 CL98IC P10/1 - Gantesbo IBK P10-11
2022-01-30 15:00 Pantamera P Västra Röd Gr4 (-07) 142704070 CL98IC P07/1 - Moheda IBK P07-08
Februari
2022-02-05 10:30 Pantamera P Östra Blå Gr4 (-10) 142809074 CL98IC P10/2 - CL98IC P10/1
2022-02-06 11:00 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602052 CL98IC F12 - Hovshaga AIF F11
2022-02-06 12:00 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602053 Hovshaga AIF F11 - FBC Kalmarsund Ungdom F10-11
2022-02-06 13:00 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602054 FBC Kalmarsund Ungdom F10-11 - CL98IC F12
2022-02-11 19:30 Juniorallsvenskan G HJ18 580706079 CL98IC - Växjö IBK Utveckling
2022-02-12 11:00 Pantamera F Östra Röd Gr4 (-07) 141405045 CL98IC F06-08 - IBK Svala F07
2022-02-12 13:00 Pantamera F Mellersta Blå Gr1 (-09) 141503061 CL98IC F08-09 - Sandbäckshults IBK F08-09
2022-02-12 14:30 Pantamera P Västra Blå Gr1 (-09) 142805078 CL98IC P09/1 - Växjö IBK Utveckling P10/3
2022-02-13 11:00 Herrar Division 4 Sydöstra 142403098 CL98IC B - Ljungbyholms GOIF
2022-02-13 13:00 Pantamera P Västra Röd Gr4 (-07) 142704079 CL98IC P07/1 - Lagan IBK P07-08/1
2022-02-13 15:00 Pantamera P Östra Blå Gr4 (-10) 142809079 CL98IC P10/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10
2022-02-18 19:30 Pantamera F Östra Röd Gr1 (-05) 141401076 CL98IC F05-07 - Slätafly/SK IBK F05-06
2022-02-19 16:30 Herrjunior 18 Södra 142611049 CL98IC HJ - FBC Kalmarsund Ungdom HJ
2022-02-20 12:30 Herrar Division 4 Sydöstra 142403103 CL98IC B - KaRo IBF
2022-02-25 20:00 Juniorallsvenskan G HJ18 580706088 CL98IC - Värnamo IK
2022-02-26 14:00 Pantamera F Mellersta Blå Gr1 (-09) 141503071 CL98IC F08-09 - Växjö IBK Utveckling F08-09/2
Mars
2022-03-05 10:30 Pantamera P Östra Blå Gr4 (-10) 142809084 CL98IC P10/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10
2022-03-05 12:30 Pantamera P Östra Blå Gr1 (-09) 142808052 CL98IC P09/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P09
2022-03-05 14:30 Pantamera F Östra Röd Gr1 (-05) 141401083 CL98IC F05-07 - Nässjö IBF F05-06
2022-03-06 15:00 Juniorallsvenskan H DJ18 580738081 CL98IC/FBC Kalmarsund - Malmö FBC
2022-03-11 19:30 Herrar Division 4 Sydöstra 142403122 CL98IC B - FBC Kalmarsund Ungdom B
2022-03-12 11:00 Pantamera F Östra Röd Gr4 (-07) 141405053 CL98IC F06-08 - Westerviks IBK F08
2022-03-12 14:00 Damer Division 1 141205081 CL98IC - Husqvarna IK
2022-03-13 11:00 Pantamera F Mellersta Blå Gr1 (-09) 141503081 CL98IC F08-09 - Hovshaga AIF F09
2022-03-13 12:30 Pantamera P Östra Röd Gr2 (-06) 141454056 CL98IC P06/2 - Ingelstad IBK P07
2022-03-13 15:30 Pantamera P Västra Blå Gr1 (-09) 142805087 CL98IC P09/1 - Älmhults IBK P08-09

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis