Tabell och resultat - Pantamera P V Röd Gr6 -10

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2024-02-16 19:00 Öjaby Sport IBK P09-10/2 - IFK Lammhult P10 6 - 2 Pär Lagerkvistskolan
2024-02-11 17:00 Ryds SK P10-11 - Moheda IBK P10-11 5 - 6 Ryds Sporthall
2024-02-11 11:45 Ingelstad IBK P10-11 - Alvesta IBK P10 15 - 3 Ingelstads Sporthall
2024-02-10 13:00 Växjö IBK Utveckling P11/1 - FBC Ljungby P10-11/1 4 - 3 Fortnox Arena B-hall
2024-02-04 14:30 IFK Lammhult P10 - Moheda IBK P10-11 7 - 6 Lammhults Sporthall
2024-02-04 11:30 Alvesta IBK P10 - Värnamo IK P10/2 7 - 2 Alvesta Sporthall
2024-02-03 12:30 Öjaby Sport IBK P09-10/2 - Växjö IBK Utveckling P11/1 3 - 2 Pär Lagerkvistskolan
2024-02-03 10:00 Ryds SK P10-11 - Ingelstad IBK P10-11 7 - 7 Ryds Sporthall
2024-02-02 18:45 FBC Ljungby P10-11/1 - Ingelstad IBK P10-11 1 - 3 Innebandyhallen
2024-01-28 13:00 Moheda IBK P10-11 - FBC Ljungby P10-11/1 8 - 2 ATA-hallen - Moheda
2024-01-28 11:45 Ingelstad IBK P10-11 - Öjaby Sport IBK P09-10/2 2 - 7 Ingelstads Sporthall
2024-01-27 14:00 Värnamo IK P10/2 - IFK Lammhult P10 3 - 4 Park Arena
Tabell Totalt Hemma Borta
Plac. Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
SDV
= Sudden death-vinster,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
1. Öjaby Sport IBK P09-10/ 2 13 12 1 0 137-34 103 37 7 6 1 (0) 0 58-13 45 19 6 6 0 (0) 0 79-21 58 18
2. Ingelstad IBK P10-11 14 11 1 2 125-49 76 34 7 6 0 (0) 1 77-18 59 18 7 5 1 (0) 1 48-31 17 16
3. FBC Ljungby P10-11/ 1 13 7 1 5 72-65 7 22 6 4 0 (0) 2 39-25 14 12 7 3 1 (0) 3 33-40 -7 10
4. Moheda IBK P10-11 14 6 2 6 66-91 -25 20 7 4 1 (0) 2 36-34 2 13 7 2 1 (0) 4 30-57 -27 7
5. Alvesta IBK P10 13 5 1 7 75-94 -19 16 6 3 1 (0) 2 39-38 1 10 7 2 0 (0) 5 36-56 -20 6
6. IFK Lammhult P10 13 5 1 7 69-88 -19 16 6 1 1 (0) 4 31-56 -25 4 7 4 0 (0) 3 38-32 6 12
7. Växjö IBK Utveckling P11/ 1 14 4 1 9 69-99 -30 13 8 3 1 (0) 4 44-59 -15 10 6 1 0 (0) 5 25-40 -15 3
8. Ryds SK P10-11 13 2 2 9 63-105 -42 8 7 1 1 (0) 5 36-53 -17 4 6 1 1 (0) 4 27-52 -25 4
9. Värnamo IK P10/ 2 13 2 2 9 51-102 -51 8 6 1 0 (0) 5 27-44 -17 3 7 1 2 (0) 4 24-58 -34 5
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2024-02-24 16:00 Värnamo IK P10/2 - Ryds SK P10-11 Värnamo Sporthall
2024-03-02 14:00 IFK Lammhult P10 - Växjö IBK Utveckling P11/1 Lammhults Sporthall
2024-03-03 09:30 FBC Ljungby P10-11/1 - Värnamo IK P10/2 Innebandyhallen
2024-03-03 10:00 Alvesta IBK P10 - Öjaby Sport IBK P09-10/2 Alvesta Sporthall
2024-03-09 09:30 Alvesta IBK P10 - FBC Ljungby P10-11/1 Alvesta Sporthall
2024-03-09 14:00 Öjaby Sport IBK P09-10/2 - Ryds SK P10-11 Pär Lagerkvistskolan
2024-03-09 14:00 Värnamo IK P10/2 - Moheda IBK P10-11 Tinas Ö
2024-03-10 15:00 Ingelstad IBK P10-11 - IFK Lammhult P10 Ingelstads Sporthall
2024-03-16 11:00 Ryds SK P10-11 - Växjö IBK Utveckling P11/1 Ryds Sporthall
2024-03-16 14:00 IFK Lammhult P10 - Alvesta IBK P10 Lammhults Sporthall
2024-03-17 09:30 FBC Ljungby P10-11/1 - Öjaby Sport IBK P09-10/2 Innebandyhallen
2024-03-17 13:00 Moheda IBK P10-11 - Ingelstad IBK P10-11 ATA-hallen - Moheda

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis