Färjehallen

Adress
Stengatan 2, 38634 Färjestaden





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2021-09-11 17:00 Träningsmatcher SmIBF Herr 143100095 CL98IC (H4) - Nässjö IBF (H3)
December
2021-12-12 Pantamera P Östra Röd Gr3 (-07) 142706050 FBC Kalmarsund Ungdom P07 - KaRo IBF P07-08
Januari
2022-01-09 10:45 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 3 142903038 FBC Karlskrona P11/1 - Nybro IBK P11-12/1
2022-01-16 11:45 Pantamera F Östra Röd Gr4 (-07) 141405038 FBC Kalmarsund Ungdom F07 - IBK Svala F07
2022-01-22 16:00 Pantamera P Östra Blå Gr1 (-09) 142808042 FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 - Nybro IBK P09-10
2022-01-23 14:15 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 5 142905037 FBC Kalmarsund Ungdom P11/2 - Växjö IBK Utveckling P12/2
2022-01-23 15:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 5 142905038 Växjö IBK Utveckling P12/2 - CL98IC P12/2
2022-01-23 15:45 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 5 142905039 CL98IC P12/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P11/2
2022-01-23 17:00   Uppskj. Pantamera F Östra Röd Gr1 (-05) 141401063 FBC Kalmarsund Ungdom F05 - Nässjö IBF F05-06
2022-01-29 13:00 Damer Division 2 SydÖstra 141203016 Färjestadens IBS - Väckelsångs IK
2022-01-30 15:00 Pantamera F Östra Röd Gr4 (-07) 141405015 FBC Kalmarsund Ungdom F07 - Westerviks IBK F08
Februari
2022-02-05 09:00 Cupdag F M&Ö Blå Gr1 (-09) 141552037 FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/2 - Ingelstad IBK F08-09
2022-02-05 10:00 Cupdag F M&Ö Blå Gr1 (-09) 141552038 Olofströms IBK F08-10 - Slätafly/SK IBK F08-10
2022-02-05 11:15 Cupdag F M&Ö Blå Gr1 (-09) 141552039 FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/2 - Slätafly/SK IBK F08-10
2022-02-05 12:15 Cupdag F M&Ö Blå Gr1 (-09) 141552040 Ingelstad IBK F08-09 - Olofströms IBK F08-10
2022-02-05 13:30 Cupdag F M&Ö Blå Gr1 (-09) 141552041 Slätafly/SK IBK F08-10 - Ingelstad IBK F08-09
2022-02-05 14:30 Cupdag F M&Ö Blå Gr1 (-09) 141552042 Olofströms IBK F08-10 - FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/2
2022-02-05 16:00 Damer Division 2 SydÖstra 141203066 Färjestadens IBS - Carlshamns IBK
2022-02-06 10:00 Cupdag F M&Ö Blå Gr1 (-09) 141552031 FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/1 - Hovshaga AIF F09
2022-02-06 11:00 Cupdag F M&Ö Blå Gr1 (-09) 141552032 Jämjö IBK F10-11 - Sandbäckshults IBK F08-09
2022-02-06 12:15 Cupdag F M&Ö Blå Gr1 (-09) 141552033 FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/1 - Sandbäckshults IBK F08-09
2022-02-06 13:15 Cupdag F M&Ö Blå Gr1 (-09) 141552034 Hovshaga AIF F09 - Jämjö IBK F10-11
2022-02-06 14:30 Cupdag F M&Ö Blå Gr1 (-09) 141552035 Sandbäckshults IBK F08-09 - Hovshaga AIF F09
2022-02-11 19:30 Herrar Division 4 Sydöstra 142403100 FBC Kalmarsund Ungdom B - Sandbäckshults IBK
2022-02-12 13:00 Herrar Div 1 Östra Götaland 580034101 FBC Kalmarsund Ungdom - Hovslätts IK
2022-02-13 10:00 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 3 142907110 FBC Kalmarsund P012/1 - FBC Kalmarsund P11/1
2022-02-13 10:45 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 3 142907111 FBC Kalmarsund Ungdom P13/1 - FBC Kalmarsund P11/1
2022-02-13 13:00 Pantamera P Östra Röd Gr6 (-08) 142707065 FBC Kalmarsund Ungdom P08 - Craftstadens IBK Oskarshamn P07-08
2022-02-13 16:00 Juniorallsvenskan G HJ18 580706076 FBC Kalmarsund /FBC Kalmarsund Ungdom - Vetlanda IBF
2022-02-18 20:00 Damer Division 2 SydÖstra 141203072 Färjestadens IBS - Mörbylånga GOIF
2022-02-19 13:00 Herrar Div 1 Östra Götaland 580034112 FBC Kalmarsund Ungdom - Hovshaga AIF
2022-02-20 10:00 Pantamera F Östra Blå Gr1 (-09) 141505048 FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/1 - Böda IK /Högby IF F10-11
2022-02-20 11:45 Pantamera P Östra Blå Gr4 (-10) 142809080 FBC Kalmarsund Ungdom P10 - Gantesbo IBK P10-11
2022-02-20 16:00 Juniorallsvenskan G HJ18 580706083 FBC Kalmarsund /FBC Kalmarsund Ungdom - KFUM Jönköping
2022-02-27 12:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602037 FBC Kalmarsund Ungdom F10-11 - Ingelstad IBK F11
2022-02-27 13:15 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602038 Ingelstad IBK F11 - CL98IC F12
2022-02-27 14:00 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602039 CL98IC F12 - FBC Kalmarsund Ungdom F10-11
Mars
2022-03-02 20:00 Herrar Division 4 Sydöstra 142403076 FBC Kalmarsund Ungdom B - Ljungbyholms GOIF
2022-03-04 19:30 Herrar Division 4 Sydöstra 142403116 FBC Kalmarsund Ungdom B - KaRo IBF
2022-03-05 12:30 Pantamera P Östra Röd Gr6 (-08) 142707085 FBC Kalmarsund Ungdom P08 - Ljungbyholms GOIF P08
2022-03-06 11:00 Pantamera F Östra Blå Gr1 (-09) 141505049 FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/1 - Jämjö IBK F09/11
2022-03-06 12:45 Pantamera P Östra Blå Gr1 (-09) 142808051 FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 - FBC Karlskrona P09
2022-03-11 19:30 Pantamera P Östra Röd Gr2 (-06) 141454055 FBC Kalmarsund Ungdom P06 - Sandbäckshults IBK P06-07
2022-03-12 16:30 Herrar Div 1 Östra Götaland 580034130 FBC Kalmarsund Ungdom - Vimmerby IBK
2022-03-13 10:00 Pantamera F Östra Blå Gr1 (-09) 141505054 FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/2 - Slätafly/SK IBK F08-10
2022-03-13 11:45 Pantamera F Östra Röd Gr4 (-07) 141405056 FBC Kalmarsund Ungdom F07 - Nybro IBK F07-08
2022-03-13 13:30 Pantamera F Östra Röd Gr1 (-05) 141401090 FBC Kalmarsund Ungdom F05 - Alvesta IBK /Gransholms IF F05-06
2022-03-13 15:30 Pantamera P Västra Blå Gr1 (-09) 142805090 FBC Kalmarsund Ungdom P09/1 - Ljungby IB P09
2022-03-19 11:00 Herrar Division 4 Sydöstra 142403129 FBC Kalmarsund Ungdom B - Gantesbo IBK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis